Originalūs BMW priedai pavasario ir vasaros sezonui: moteris žvelgia pro BMW langą

„VISI POJŪČIAI PARUOŠTI VASAROS SEZONUI.“

Originalūs BMW priedai pavasariui ir vasarai.

„VISI POJŪČIAI PARUOŠTI VASAROS SEZONUI.“

Originalūs BMW priedai pavasariui ir vasarai.

„VISI POJŪČIAI PARUOŠTI VASAROS SEZONUI.“Originalūs BMW priedai pavasariui ir vasarai.

Pavasarį ir vasarą galima tiek daug atrasti. Tai idealus laikas smagioms kelionėms ir unikaliems įspūdžiams šiltuoju metų laiku. BMW automobilis kelyje leis patirti neapsakomas akimirkas. Originalūs BMW priedai specialiai sukurti Jūsų automobiliui. Plačios automobilio bagažinės galimybės leis padidinti bagažinės tūrį arba pasirinkti vieną iš daugybės komforto sprendimų, kad kelionėje nieko netrūktų. Tiesiog susikoncentruokite į vairavimo malonumą. BMW pasirūpins, kad saugiai pasiektumėte savo kelionės tikslą.

Read more

„SEKANTIS NUOTYKIS LAUKIA UŽ KAMPO.“

Praktiški priedai pavasario ir vasaros sezonui.

Kiekviena Jūsų kūno ląstelė pasiruošusi vasarai? Tuomet pradėkite kelionę į nepamirštamas akimirkas su savo BMW. Metas nuostabiems nuotykiams! Pradėkite pildyti savo akimirkų kolekciją - kilometras po kilometro! Originalūs BMW priedai užtikrins Jūsų komfortą ir atsipalaidavimą keliaujant pavasarį ir vasarą.
Originalūs BMW priedai: besišypsanti moteris su akiniais nuo saulės, BMW automobilis fone
  • Eksterjeras
  • Interjeras
BMW stogo skersiniai ant balto BMW stogo

BMW skersinių laikiklis.

Prie stogo skersinių galima tvirtinti visas BMW daiktadėžes ir stogo bagažines, kurios vizualiai idealiai papildo automobilį. Jas nesunku tvirtinti be įrankių; dėl tvirtos konstrukcijos ir nuo vagysčių apsaugotos užrakto sistemos šie aksesuarai atitinka aukščiausius kokybės ir saugos standartus.
Apie produktą
BMW stogo bagažinė juodos/„Titan Silver“ sidabro spalvos

BMW stogo bagažinė 520 juodos/„Titan Silver“ sidabro spalvos.

Moderni juodos spalvos stogo bagažinė su titano sidabrinės spalvos šonais talpina iki 520 litrų ir yra suderinama su visomis BMW stogo bagažinių sistemomis. Ji gali būti atidaroma iš abiejų pusių, turi trigubą centrinį užraktą kiekvienoje pusėje, todėl ją patogu pakrauti ir užrakinti apsaugai nuo vagystės. Galima rinktis ir 420 litrų talpos stogo bagažinę.
Apie produktą
BMW stogo grotelės ant mėlyno BMW

BMW stogo grotelės.

Daugiafunkcę stogo tvirtinimo sistemą galima jungti su visomis BMW stogo daiktadėžių ir bagažinių sistemomis; be to, ji idealiai papildo automobilio išvaizdą ir dizainą. Sistemą išskirtinai paprasta montuoti, dėl tvirtos konstrukcijos ir nuo vagysčių apsaugotos užrakto sistemos ji atitinka aukščiausius kokybės ir saugos standartus.
Apie produktą
BMW bagažinės kilimėlis: atidaryta mėlyno BMW bagažinė

BMW bagažinės kilimėlis.

Patvarus, neslystantis, vandeniui atsparus specialios formos kilimėlis visose pusėse pakeltais kraštais saugo automobilio bagažinę nuo nešvarumų ir drėgmės. Juodos spalvos apdaila ir juodo nerūdijančio plieno elementai tobulai papildo bendrą automobilio interjerą.
Apie produktą
BMW bazinis laikiklis pritvirtintas prie rudos spalvos sėdynės nugarėlės

BMW bazinis laikiklis „Travel & Comfort“ sistemai.

Laikiklis tvirtinamas tarp priekinių sėdynių galvos atramų stovelių; prie jo galima patikimai tvirtinti visas modulinės „Travel & Comfort” kelionių ir komforto sistemos dalis. Naudodamiesi įjungiamo kištuko sistema, prie laikiklio lengvai pritvirtinsite drabužių pakabą, atlenkiamą staliuką, universalų kablį, kameros ar Apple arba Samsung planšetės laikiklį.
Apie produktą
BMW apsauginis dėklas: planšetė centriniame porankyje

10,5 colių BMW apsauginis dėklas Apple iPad™ Pro, skirtas „Travel & Comfort” sistemai.

Apsauginis dėklas užtikrina optimalią visų tipų 10,5 colių Apple iPad™ Pro apsaugą. Juodas silikoninis dėklas patikimai saugo planšetę nuo įbrėžimų ir smūgių, o naudojant su rinkinyje esančia ekrano plėvele, apsaugo ir nuo vandens purslų. Naudojant kartu su „Travel & Comfort System” universaliu laikikliu (kurį galima įsigyti atskirai), jį galima patogiai montuoti automobilyje su galimybe reguliuoti, tačiau užtikrinant apsaugą smūgio metu. *Galima įsigyti dėklus 7,9 colių Apple iPad™ mini 4, 9.7 colių Apple iPad™ Air 1, 9.7 colių Apple iPad™ Air 2, 9.7 colių Apple iPad™ Pro, 9.7 colių Samsung Galaxy Tab A, 9.7 colių Samsung Galaxy Tab S2 planšetėms.
Apie produktą
BMW universalus laikiklis planšetėms: planšetė pritvirtinta prie sėdynės nugarėlės

BMW universalus laikiklis planšetėms su BMW apsauginiu dėklu „Travel & Comfort“ sistemai.

Universalaus laikiklio dydį galima reguliuoti; jis tvirtinamas prie atskirai įsigyjamo bazinio laikiklio arba papildomos įrangos „Travel & Comfort“. Laikiklis patikimai užfiksuoja įvairias Apple ar Samsung planšetes su BMW apsauginiu dėklu nuo 7 colių iki 11 colių. Jį galima pasukti 3600 ir užfiksuoti pasvirusį bet kokiu kampu.
Apie produktą
Priekiniai BMW grindų kilimėliai visoms oro sąlygoms, erdvės kojoms vaizdas iš arti.

Priekiniai BMW grindų kilimėliai visoms oro sąlygoms.

Idealios formos, elegantiško dizaino, patvarūs, bet kokiam orui skirti BMW grindų kilimėliai pakeltais kraštais saugo priekinę kojų zoną erdvę nuo drėgmės ir nešvarumų. Kilimėliai juodi, su aukštos kokybės nerūdijančio plieno elementais.
Apie produktą
BMW „Advanced Car Eye“, vaizdas iš arti

BMW „Advanced Car Eye 2.0“.

BMW „Advanced Car Eye 2.0“ yra ypač jautri „full-HD“ kamera, fiksuojanti vaizdą automobilio priekyje ir už jo, net automobiliui stovint. Trikdžių ir neįprasto lauke vykstančio judesio atveju, kamera automatiškai įrašo situaciją, kad būtų galima įrodyti tikėtinus įvykius ar įsilaužimo atvejus (mėginimus įsilaužti).
Apie produktą
BMW belaidė įkrovimo stotelė: belaidis išmaniojo telefono įkrovimas BMW automobilyje

BMW belaidė universali įkrovimo stotelė.

Belaidis įkrovimas bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje: BMW belaide universalia įkrovimo stotele išmanųjį telefoną galite patogiai ir efektyviai įkrauti automobilyje, nenaudodami laido. Mobilusis telefonas prilaikomas stabiliai ir saugiai. Ypač sumanu: integruotą nešiojamąją bateriją galima išimti bei naudoti belaidžiam įkrovimui ne automobilyje.
Apie produktą

PRIEŽIŪROS RINKINYS VASARAI.

Priežiūros rinkinys vasarai, vaizdas iš arti

PRIEŽIŪROS RINKINYS VASARAI.

Priežiūros rinkinyje (Care Kit) esančios priemonės yra specialiai pritaikytos valymui vasaros metu. Universalus ir praktiškas krepšys yra pagamintas iš brezento – ypač lengvai valomos medžiagos. Paprastas, bet dinamiškas krepšio dizainas pabrėžia aukštą originalių BMW priežiūros produktų kokybę. Jis sukurtas taip, kad tiktų naudoti kaip nešiojamo kompiuterio krepšys. Rinkinyje yra: 1 x ratlankių valiklis (500ml), 1 x vabzdžių likučių šalinimo priemonė (500ml), 1 x stiklų valiklio koncentratas (1000ml).

BMW SERVISAS ĮSKAIČIUOTAS.

BMW servisas įskaičiuotas: vyras prie BMW vairo

BMW SERVISAS ĮSKAIČIUOTAS.

Tiesiog pradėkite kelionę ir susikoncentruokite į tai, kas svarbiausia – vairavimo malonumą. Su BMW „Service Inclusive“ (servisas įskaičiuotas) tikrai galėsite sau tai leisti. Atlikę vienkartinį mokėjimą, gausite pilną paslaugų ir techninės priežiūros darbų paketą Jūsų pasirinktą laikotarpį.

Privalumai:

• Pigiau, nei perkant atskiras paslaugas.
• Visapusė išlaidų kontrolė ir skaidrumas.
• Įvairūs paketai skirtingiems poreikiams, naujiems ir naudotiems automobiliams.
• Patyrę BMW techninio aptarnavimo specialistai, ir originalios BMW dalys.
• Automatiškai perduodama naujiems savininkams, dėl to išauga parduodamo automobilio vertė.
• Galioja pas BMW techninio aptarnavimo partnerius visame pasaulyje.

Originalūs BMW ratlankiai: vyras ir moteris šviečiant saulei stovi priešais BMW automobilį

„JŪSŲ PALYDOVAS KELYJE - NEKLYSTANTI NUOJAUTA.“

Praktiški priedai jūsų pavasario ir vasaros kelionėms.

„JŪSŲ PALYDOVAS KELYJE - NEKLYSTANTI NUOJAUTA.“

Praktiški priedai jūsų pavasario ir vasaros kelionėms.

Išnaudokite visus pavasario ir vasaros malonumus. Mėgaukitės kiekvienu saulėtekiu, kiekvienu saulės spinduliu ir kiekviena šilta naktimi. Vienu dalyku galite pasikliauti visada: tai originaliais BMW ratlankiais ir padangomis, paženklintomis žvaigždute, kurios sukurtos bendradarbiaujant su pirmaujančiais padangų gamintojais (tokiais, kaip „Continental“, „Dunlop“, „Goodyear“ ir „Pirelli“).

Read more

ORGINALUS BMW VASARINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS.

„Y-Spoke style 795“ ratlankiai, vaizdas iš arti

20 colių „M Performance Y-Spoke style 795 M“ ratlankiai.

Aukštos kokybės 20 colių „M Performance“ kaltiniai ratlankiai: Y formos stipinais „Y-Spoke“ 795M dvispalvės „Ferric Grey“ matinės pilkos spalvos, blizgiu paviršiumi, su spalvotu M logotipu ir frezuotu „M Performance“ užrašu. Pilnas vasarinių padangų komplektas su TPMS padangų slėgio matavimo sistema su „run-flat“ padangomis, 8Jx20 ratlankiais, 225/35 R20 90Y XL RSC priekinėmis padangomis bei 8,5J x 20 ir 255/30 R20 92Y XL RSC galinėmis padangomis.

Read more
„Double-spoke style 624“ ratlankiai, vaizdas iš arti

20 colių „M Performance Double-spoke style 624 M“ ratlankiai.

Aukštos kokybės 20 colių BMW „M Performance“ lengvojo lydinio ratlankiai kaltiniai, dvispalvės juodos matinės spalvos, šlifuoti, pažymėti BMW M logotipu. Pilnas padangų komplektas su TPMS padangų slėgio matavimo sistema su „run-flat“ skirtingo pločio padangomis, 8Jx20 dydžio priekiniais ratlankiais, 225/35 R20 90Y XL RSC priekinėmis padangomis bei 8.5J x 20 galiniais ratlankiais ir 255/30 R20 92Y XL RSC galinėmis padangomis.

Read more
„Double-spoke style 669“ ratlankiai, vaizdas iš arti

20 colių „M Performance Double-spoke style 669 M“ ratlankiai.

Aukštos kokybės 20 colių BMW „M Performance“ lengvojo lydinio ratlankiai: kaltiniai, dvispalvės juodos matinės spalvos, su išskirtiniu šlifavimo ir tekinimo deriniu matomoje pusėje, pažymėti BMW M logotipu. Pilnas padangų komplektas su TPMS padangų slėgio matavimo sistema su „run-flat“ skirtingo pločio padangomis. 8Jx20 priekiniai ratlankiai su 245/35 R20 95Y XL RSC padangomis bei 9J x 20 galiniai ratlankiai su 275/30 R20 97Y XL RSC padangomis.

Read more
„Multi-spoke style 732 M“ ratlankiai, vaizdas iš arti.

20 colių M Performance „Multi-spoke style 732 M“ ratlankiai.

Aukštos kokybės 20 colių BMW „M Performance“ „Multi-spoke“ 732M stiliaus ratlankiai: kaltiniai, dvispalvės „Jet Black“ juodos matinės spalvos, blizgaus šlifavimo ir blizgiu paviršiumi, pažymėti spalvotu M logotipu. Pilnas vasarinių padangų komplektas su TPMS padangų slėgio matavimo sistema su „run-flat“ skirtingo pločio padangomis. 8Jx20 priekiniai ratlankiai su 245/35 R20 95Y XL RSC padangomis bei 9J x 20 galiniai ratlankiai su 275/30 R20 97Y XL RSC padangomis.

Read more
„Star-spoke style 749“ ratlankis, vaizdas iš arti

22 colių „M Performance Star-spoke style 749 M“.

Aukštos kokybės, optimizuotos masės 22 colių „M Performance“ lengvojo lydinio „Star-spoke“ 749M stiliaus ratlankiai: dvispalvės „Jet Black“ spalvos, blizgaus tekinimo, su „M Performance“ užrašu ir spalvotu M logotipu. Pilnas vasarinių padangų komplektas su TPMS padangų slėgio matavimo sistema: priekiniai ratlankiai 9,5J x 22 su 275/35 R22 104Y XL padangomis, galiniai ratlankiai 10,5J x 22 su 315/30 R22 107Y XL padangomis.

Read more

BMW RATLANKIŲ/PADANGŲ SERVISAS.

BMW ratlankių servisas: BMW serviso darbuotojas remontuoja BMW

BMW RATLANKIŲ/PADANGŲ SERVISAS.

Mes ne tik pakeisime Jūsų žiemines ir vasarines padangas, bet ir patikrinsime protektoriaus gylį ir stabdžius. Pakeisime ratlankius ir padangas (ir subalansuosime) bei suteiksime aukščiausios kokybės paslaugas, vertas Jūsų sumokėtų pinigų. Patikros ir techninės priežiūros darbus atliksime ypač kruopščiai ir kompetentingai. Pasinaudoję mūsų profesionalia padangų saugykla (įskaitant plovimą ir balansavimą), išvengsite streso ir sutaupysite vietos.

BMW TELEPASLAUGOS.

BMW telepaslaugos: moteris stovi priešais  BMW ir naudojasi išmaniuoju telefonu

BMW TELEPASLAUGOS.

Su inovatyviomis BMW „ConnectedDrive Teleservices“ telepaslaugomis BMW padeda išvengti bereikalingos informacijos saugojimo Jūsų galvoje: prireikus atlikti techninę priežiūrą ar atsiradus gedimui, ši funkcija perduoda Jūsų pasirinktam BMW techninio aptarnavimo partneriui visą reikiamą informaciją apie Jūsų automobilį. Jūsų techninio aptarnavimo partneris su Jumis susisieks ir paskirs susitikimui laiką. Tad galėsite pasikliauti greitu ir tiesioginiu aptarnavimu, o Jums patiems nebereikės niekuo rūpintis. Vienintelė būtinoji sąlyga – Jums prireiks užregistruoti savo automobilį BMW „ConnectedDrive“ portale ir pasirinkti techninio aptarnavimo partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali užtikrinti Jūsų gyvenime daugiau patogumo.

GALIA GIMSTA IŠ TOBULUMO.

Eksterjero akcentai, interjeras ir priedai.

Autosporto pojūtis kiekvienoje detalėje: BMW „M Performance Parts“ komponentai sukuria išskirtinį lenktyninio automobilio pojūtį tiek automobilio išorėje, tiek viduje, bei siūlo platų aksesuarų pasirinkimą. Bekompromisis automobilio dizainas sukoncentruotas į dinamiką – šie elementai individualiai pabrėžia kiekvieno BMW automobilio sportinį charakterį ir demonstruoja galingą unikalumą. Pasiruošęs gatves paversti lenktynių trasa.
„M Performance“ dalys: baltas BMW važiuojantis lenktynių trasoje
M priekinės grotelės juodos blizgios spalvos, vaizdas iš arti

M priekinės grotelės juodos blizgios spalvos.

Tvirtas charakteris: itin blizgios juodos priekinių grotelių juostelės ir apvadai trykšta galia ir dinamiškumu. Unikali išvaizda sukuria ryškų įspūdį.
BMW parduotuvė
„M Performance“ šoninio veidrodėlio gaubtas, anglies pluošto, vaizdas iš arti

„M Performance“ šoninio veidrodėlio gaubtas, anglies pluošto.

Kruopštaus rankų darbo, iš anglies pluošto pagaminti stulbinantys „M Performance“ išorinių veidrodėlių gaubtai patvirtina, kad šis automobilis yra aukštųjų technologijų kūrinys. Dinamiškas jų dizainas traukia akį ir suteikia automobiliui individualumo ir atletiškumo.
BMW parduotuvė
„M Performance“ išorinių šoninių slenksčių apdaila, juodos spalvos, vaizdas iš arti

„M Performance“ išorinių šoninių slenksčių apdaila, blizgios juodos spalvos.

Padarykite įspūdį, sukelkite susižavėjimą: itin blizgios spalvos „M Performance“ išorinių šoninių slenksčių apdaila suteikia šiam automobiliui dar daugiau sportiškumo. Šie elementai idealiai papildo automobilio dizainą. Tokiu būdu išgaunama visiškai unikali, galinga ir dinamiška išvaizda.
BMW parduotuvė
„M Performance“ galinis aptakas, anglies pluošto, vaizdas iš arti

„M Performance“ galinis aptakas, anglies pluošto.

Dar įspūdingesnis: „M Performance“ anglies pluošto galinis aptakas išryškina aukščiausios kokybės dinamišką automobilio išvaizdą. Anglies pluoštas, pagamintas taikant aukštąsias technologijas, yra itin lengvas, tačiau tuo pat metu labai tvirtas. Galinis aptakas užtikrina optimalias aerodinamines savybes ir dar atletiškesnes vairavimo charakteristikas.
BMW parduotuvė
„M Performance“ galinis difuzorius, anglies pluošto, vaizdas iš arti

„M Performance“ galinis difuzorius, anglies pluošto.

100 procentų aukštųjų technologijų. 100 procentų sportinio automobilio savybių. 100 procentų nepamirštamo įspūdžio. BMW „M Performance“ anglies pluošto galinis difuzorius pabrėžia išskirtinę ir atletišką prigimtį. Išdailintos įspūdingos išvaizdos briaunos kaip niekad išryškina automobilio dinamiką ir jėgą.
BMW parduotuvė
„M Performance“ vairas, vaizdas iš arti

„M Performance“ vairas ir jo apdaila, anglies pluošto/Alcantara.

Esminiai faktai: „Alcantra“ oda aptrauktas „M Performance“ vairas užtikrina puikų pojūtį ir ir yra itin patogus suimti - taigi jausitės tarsi vairuodami sportinį automobilį. Išskirtinis vairo dizainas ir raudonos odos vidurio juosta pabrėžia sportinio automobilio stilių. „M Performance“ vairo apdaila papildyta „Alcantara“ ir plono anglies pluošto audinio elementais, kurie pabrėžia išskirtinę sportiniam automobiliui būdingą „M Performance“ vairo išvaizdą. Vairas su „M Performance“ užrašu.
BMW parduotuvė