MEISTRIŠKUMO GALIA.

BMW M Performance detalės.

BMW prekės ženklas siejamas su dinamika, novatoriškomis technologijomis ir dešimtis metų siekiančia automobilių sporto patirtimi. Pabrėžkite savo BMW sportiškumą išskirtinėmis aerodinamikos, išmetimo sistemos, salono apdailos bei važiuoklės detalėmis.

MEISTRIŠKUMO GALIA.BMW M Performance detalės.

BMW prekės ženklas siejamas su dinamika, novatoriškomis technologijomis ir dešimtis metų siekiančia automobilių sporto patirtimi. Pabrėžkite savo BMW sportiškumą išskirtinėmis aerodinamikos, išmetimo sistemos, salono apdailos bei važiuoklės detalėmis.

Skaityti daugiau

AISTRA GALIAI.

Mus tenkina tik tai, kas geriausia. Automobilių sporto įkvėptos BMW M Performance detalės stebina savo aukščiausios klasės funkcionalumu ir dizainu. Kiekvienas produktas atitinka aukščiausius BMW standartus, užtikrina neprilygstamą kokybę ir ilgaamžiškumą. Visa tai pasiekiama sujungiant geriausias medžiagas, įmantrų plėtros ir gamybos procesą bei išsamius kokybės bandymus. Siekiant užtikrinti tobulą funkcijos ir dizaino sąveiką visos detalės tiksliai priderinamos prie individualaus BMW modelio. BMW M Performance detales galima įsigyti daugeliui BMW. Detalės yra skirstomos į keturias kategorijas: aerodinamika, išmetimo sistema, salono apdaila ir važiuoklė. Nesvarbu, ar siekiate sportiško įvaizdžio, įspūdingo garso ar galią didinančio rinkinio – su kiekvienu individualiu produktu sąmoningai išreikšite savo aistrą automobilių sportui ir individualumo troškimą.

Išvyskite ir pajuskite.

TARYTUM MUZIKA JŪSŲ AUSIMS.

Iš aukštos kokybės medžiagų pagamintos BMW M Performance išmetimo sistemos detalės ne tik užtikrina neįtikėtinai sportišką garsą, bet ir padeda sumažinti išmetamųjų dujų slėgį. Pagerinamos važiavimo ir optimizuojamos variklio charakteristikos. Išmetimo vamzdį puošianti aukštos kokybės chromo, anglies pluošto arba titano apdaila stebina savo išskirtinai moderniu įvaizdžiu ir pabrėžia įspūdingą BMW charakterį.

NUGALĖKITE VISAS JĖGAS.

Susidorokite su oro pasipriešinimu naudodami BMW M Performance aerodinamines detales. Dar geresnis sukibimas su kelio danga ir pagerintos važiavimo charakteristikos.

Vaizdai ir vaizdo įrašai.

PATIRKITE LENKTYNIŲ TRASOS POJŪTĮ.

Sėskitės į automobilį ir užsiimkite svarbiausią poziciją: su BMW M Performance dalimis autentišką automobilių sportui būdingą atmosferą galite susikurti ir BMW viduje – pasirinkite puristinius nerūdijančio plieno pedalų dangtelius, išskirtines anglies pluošto dalis arba lenktyninį Alcantara odos vairą.

Profesionalo verdiktas.

BMW M PERFORMANCE RAKTELIO DĖKLAS.

Sportiškumas, atsispindintis net ir menkiausioje automobilio detalėje. Vos tik žvilgtelėję į BMW M Performance raktelio dėklą pastebėsite, kad jis tiesiog spinduliuoja gryną aistrą automobilių sportui. Iš aukštos kokybės juodos Alcantara odos pagamintas automobilio raktelis puoštas dekoratyvinėmis siūlėmis ir M Performance anglies pluošto stiliaus aplikacija. Šis dėklas ne tik apsaugo nuo įbrėžimų bei purvo, bet ir užtikrina, kad mygtukai bus paspaudžiami tik tada, kai to išties reikia.

VAŽIUOKLĖ

Su M Performance dalimis galėsite reguliuoti savo BMW važiuoklės nustatymus priklausomai nuo savo poreikių ir važiavimo stiliaus. Tiek lengvojo lydinio ratlankiai, tiek amortizatoriai ar stabdžių sistema – visos dalys sukurtos automobilių sportui ir atitinka aukščiausius dizaino ir funkcionalumo standartus. Rezultatas - stulbinanti estetika ir išskirtinis manevringumas.

DTM: PASIŠVENTIMAS AUTOMOBILIŲ SPORTUI.

Nuo to laiko, kai dar 2012 m. BMW sugrįžo į DTM, BMW M Performance dalys buvo vienas pagrindinių BMW automobilių sporto partnerių. Šią partnerystę lydėjo sėkmė. Per savo sugrįžimo sezoną BMW ne tik pelnė 12 prizinių vietų, bet ir iškovojo sensacingą pergalę Konstruktorių įskaitoje. Tokia pat sėkmę BMW automobilių sportas patyrė ir 2013 m. bei 2014 m.
Sėkmės receptas: novatoriškos technologijos, aukščiausios kokybės standartai, optimalios galios troškimas ir aistra automobilių sportui.

DMT pradžia 2013 m.