BMW 5 serijos sedanas G30 Facelift 2020, mėlynos Phytonic Blue spalvos, stovinčio automoblio vaizdas iš paukščio skrydžio

THE 5

BMW 5 SERIJOS SEDANAS: MODELIAI IR ĮRANGA

Susikurkite savo poreikius atitinkantį BMW 5 serijos sedaną. Platus patrauklaus dizaino, variklių, vairavimo dinamikos savybių ir pagalbos vairuotojui sistemų bei skaitmeninių paslaugų pasirinkimas.

Skaityti daugiau
THE 5BMW 5 SERIJOS SEDANAS: MODELIAI IR ĮRANGA

MODELIAI IR ĮRANGA

BMW 5 serijos sedano modelis ir įrangos pasirinkimo gaimybės.

BMW 5 serijos sedanas

Bazinės komplektacijos BMW 5 serijos sedanas įkvepia savo universalumu ir plačiu patobulintų komforto ir saugumo savybių pasirinkimu.

BMW 5 serijos sedanas 540i G30 2020 bazinės komplektacijos, pilkos Sophisto Grey spalvos

Bazinės komplektacijos BMW 5 serijos sedanas įkvepia savo universalumu ir plačiu patobulintų komforto ir saugumo savybių pasirinkimu.

 • Eksterjeras

 • Interjeras

Prabangos linija

Luxury Line modelis atskleidžia elegantiškąją automobilio pusę. Itin blizgaus chromo dizaino elementai suteikia automobilio išorei išskirtinę išvaizdą. Automobilio interjeras dvelkia prabangiu stiliumi. Čia prabangą pabrėžia aukščiausios kokybės odos apmušalai ir kokybiški interjero apdailos elementai.

BMW 5 serijos sedanas 520d xDrive G30 Luxury Line, pilkos Bernina Grey spalvos

Luxury Line modelis atskleidžia elegantiškąją automobilio pusę. Itin blizgaus chromo dizaino elementai suteikia automobilio išorei išskirtinę išvaizdą. Automobilio interjeras dvelkia prabangiu stiliumi. Čia prabangą pabrėžia aukščiausios kokybės odos apmušalai ir kokybiški interjero apdailos elementai.

 • Eksterjeras

 • Interjeras

M Sport paketas

M Sport įrangos komplektas automobilio išvaizdai suteiks dar daugiau sportiškumo. Daugybė šio komplekto detalių ne tik dar labiau išryškins sportišką eksterjero ir interjero dvasią, bet ir užtikrins dar didesnį vairavimo malonumą. Pavyzdžiui, sportinė M serijos pakaba ir aerodinaminis M serijos įrangos komplektas leis gerokai padidinti vairavimo dinamiką.

BMW 5 serijos sedanas 520d xDrive G30 2020 M Sport paketas, baltos Alpine White spalvos

M Sport įrangos komplektas automobilio išvaizdai suteiks dar daugiau sportiškumo. Daugybė šio komplekto detalių ne tik dar labiau išryškins sportišką eksterjero ir interjero dvasią, bet ir užtikrins dar didesnį vairavimo malonumą. Pavyzdžiui, sportinė M serijos pakaba ir aerodinaminis M serijos įrangos komplektas leis gerokai padidinti vairavimo dinamiką.

 • Eksterjeras

 • Interjeras

BMW 530e

Inovatyvūs ir efektyvūs įkraunamieji BMW 5 serijos sedano hibridai

Pavyzdinis atletas, žaidžiantis pagal tvarumo taisykles. Galingo benzininio variklio, aukštos įtampos baterijos ir elektrinio BMW eDrive technologijos variklio derinys leidžia įkraunamam penktosios BMW serijos hibridiniam sedanui demonstruoti įspūdingas charakteristikas, mažesnes degalų sąnaudas ir sumažėjusią CO₂ emisiją. Įkrovimo asistentas Charging Assistant ir išmanusis BMW ConnectedDrive energijos valdymas padės įkrauti automobilį ir sumažinti energijos sąnaudas. Be to, Connected Charging paslauga šio efektyvaus verslo sedano vairuotojams suteiks papildomos naudos.

BMW 530e įkraunamo hibrido G30 variklis

BMW 530e

Ši pažangi įkraunamo hibrido varančioji sistema – tai efektyvaus degimo variklio ir galingo elektrinio variklio derinys, leidžiantis užtikrinti itin didelę sistemos galią, todėl galėsite išnaudoti ne tik degimo varikliams būdingą nuvažiuojamą atstumą, bet ir galimybę važiuoti negeneruojant emisijos.
Išmanusis energijos valdymas, BMW 5 serijos sedanas G30 Facelift 2020

Išmanusis energijos valdymas

Išmanusis energijos valdymas yra viena pagrindinių BMW eDrive koncepcijos idėjų. Ši sistema koordinuoja visų BMW pavaros komponentų sąveiką ir taip užtikrina geriausią galimą efektyvumą, puikias vairavimo dinamikos savybes ir dar didesnį atstumą, nuvažiuojamą naudojant tik elektros energiją.
BMW įkrovimas, BMW 5 serijos sedanas G30 Facelift 2020

BMW įkrovimas

BMW Charging paslauga elektromobilių vairuotojams padės lengvai ir patogiai surasti vietos ir užsienio viešąsias įkrovimo stoteles, jomis pasinaudoti ir atsiskaityti. Nuolatos besiplečiančio įkrovimo stotelių tinklo informacija rodoma navigacijos sistemoje, programėlėje ir žiniatinklio svetainėje.
BMW 5 serijos sedanas G30 Facelift 2020, mėlynos Phytonic Blue spalvos, eDrive zonoje ant tilto važiuojančio automoblio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

eDrive zonos

Kiekvieną naują dieną BMW imasi užduoties priartinti rytojaus mobilumą. Pasitelkę tokias pažangias skaitmenines paslaugas kaip elektrinio važiavimo zonų sistema eDrive Zones ir BMW Points premijų programa, kurios turėtų tapti prieinamomis jau 2020 metais, stengiamės sukurti pažangius maršrutus ir taip kiekvieną jūsų efektyvių kelionių metrą paversti dar naudingesniu.
Connected Charging BMW 5 serijos sedanas G30 Facelift 2020

Connected Charging

Naudodamiesi Connected Charging paslaugomis, galėsite mėgautis optimaliausiu tik elektra nuvažiuojamu savo įkraunamo hibridinio automobilio atstumu. Vos tik pradėjus planuoti kelionę, sistema tiksliai nurodys jūsų maršrute esančias artimiausias viešąsias įkrovimo stoteles ir iš anksto pateiks informaciją apie galimybę jomis pasinaudoti bei jose naudojamą elektros srovę.

ELEKTRINIS MOBILUMAS

Jeigu pageidaujate daugiau sužinoti apie į ateitį orientuotą BMW elektrinio mobilumo koncepciją ir susipažinti su išsamia informacija apie su tuo susijusią asmeninę naudą bei galimybes, esate reikiamoje vietoje. Čia rasite informaciją apie elektromobilumą, įkraunamus hibridinius automobilius, BMWi, įkrovimą, nuvažiuojamą atstumą ir daug daugiau.

Skaityti daugiau

BMW 5 SERIJOS SEDANO VAIRAVIMO DINAMIKA

Trumpai apie pavaros sistemą ir važiuoklės technologijas

Dar daugiau galios, dar daugiau kontrolės. Nuo itin ekonomiško keturių cilindrų dyzelinio variklio iki didžiulėmis apsukomis ir įspūdingu sukimo momentu išsiskiriančio šešių cilindrų benzininio variklio. Penktosios BMW serijos sedanas kiekvieną jūsų kelionę pavers kupina sportinio vairavimo džiaugsmo. Tokios nepriekaištingai suderintos varančiosios sistemos ir važiuoklės technologijos kaip adaptyvioji pakaba, integruotoji aktyvaus vairavimo sistema ar išmanioji visų varomų ratų sistema xDrive leidžia užtikrinti ne tik optimalią trauką, bet ir didžiausią malonumą vairuojant.

BMW TwinPower Turbo 6 cilindrų benzininis variklis BMW 5 serijos sedane G30 Facelift 2020

BMW TwinPower Turbo 6 cilindrų benzininis variklis

Dominuojanti galia, itin sklandus veikimas ir jaudinantis garsas – tai naujausios kartos BMW EfficientDynamics serijos vienaeilio šešių cilindrų BMW TwinPower Turbo benzininio variklio skiriamieji požymiai. Dėl Double-VANOS ir Valvetronic vožtuvų valdymo sistemų, itin tikslios įpurškimo sistemos High-Precision Injection ir dvigubų TwinScroll turbokompresorių šis variklis išvysto net 245kW (333 AG) galią.
BMW TwinPower Turbo 4 cilindrų dyzelinis variklis, BMW 5 serijos sedane G30 Facelift 2020

BMW TwinPower Turbo 4 cilindrų dyzelinis variklis

Naujausios kartos BMW TwinPower Turbo 2 litrų 4 cilindrų dyzeliniai varikliai demonstruoja veržlumą bei išsiskiria itin greitu atsaku net dirbant žemais sūkiais. Turbokompresoriaus technologija su kintančios geometrijos turbina ir CommonRail tiesioginio įpurškimo sistema užtikrina itin mažas emisijas ir degalų sąnaudas.
BMW xDrive BMW 5 serijos sedanas G30 Facelift 2020

xDrive

Išmanioji visų varomų ratų sistema xDrive sklandžiai ir kintamai paskirsto varančiąją jėgą į priekinius ir galinius ratus ir taip užtikrina maksimalią trauką, vairavimo dinamiką ir saugumą kiekvienoje vairavimo situacijoje. Elektroniniu būdu valdomas galios paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą posūkiuose, todėl galėsite mėgautis dar geresniu automobilio manevringumu.
Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema, BMW 5 serijos sedanas G30 Facelift 2020, važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš galo

Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema

Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema Integral Active Steering palengvina vairavimą priklausomai nuo priekinės ašies ir galinių ratų, kurie taip pat prisideda prie automobilio valdymo,pasukimo kampo. Važiuojant mažesniu greičiu, ši sistema, pasukdama galinius ratus priešinga kryptimi negu priekiniai ratai, užtikrina didesnį automobilio manevringumą ir paslankumą, o pasiekus 60-80 km/h ir didesnį greitį, galiniai ratai yra pasukami lygiagrečiai priekiniams ir taip padidinamas važiavimo stabilumas bei patogumas.
Adaptyvioji pakaba BMW 5 serijos sedanas G30 Facelift 2020 priartintas važiuojančio automobilio vaizdas iš priekio

Adaptyvioji pakaba

Adaptyvioji pakaba amortizacines automobilio savybes idealiai pritaiko bet kokioms vairavimo sąlygoms ir taip pagerina važiavimo patogumą bei dinamiką. Galite pasirinkti dar didesnį vairavimo patogumą užtikrinantį standartinį COMFORT vairavimo režimą arba, pasirinkę SPORT vairavimo režimo programą, mėgautis sportiškesnėmis amortizacinėmis savybėmis.
Adaptive Drive technologija BMW 5 serijos sedanas G30 Facelift 2020 vairo vaizdas iš arti

Adaptive Drive technologija

Adaptive Drive technologija – tai aktyviosios svyravimų stabilizavimo sistemos Dynamic Drive ir adaptyviosios pakabos derinys, leidžiantis stabilizacines ir amortizacines automobilio savybes pritaikyti konkrečioms vairavimo sąlygoms. Tai ne tik užtikrina išskirtinį vairavimo patogumą, bet ir itin sumažina kėbulo svyravimus, todėl galėsite važiuoti greičiau ir mėgautis trumpesniu stabdymu posūkiuose.
Lengvųjų hibridų technologija, BMW 5 serijos sedano G30 važiuoklė

Lengvųjų hibridų technologija BMW 5 serijos sedanas G30

Lengvųjų hibridų technologija leidžia kaupti kinetinę energiją stabdymo metu ir padeda vidaus degimo varikliui įsibėgėti. Ši technologija, turėdama dinaminių privalumų, tuo pačiu leidžia sumažinti degalų sąnaudas ir emisiją, be to, automatine Start/Stop funkcija galėsite naudotis daug greičiau ir patogiau.

BMW 5 SERIJOS SEDANO DIZAINAS

Eksterjero ir interjero dizaino pasirinkimo galimybės

Penktosios BMW serijos sedanas sužavės savo sportišku ir moderniu dizainu. Tokia įranga kaip BMW Laserlight priekiniai žibintai arba trapecijos formos išmetimo vamzdžiai ir LED galiniai žibintai išryškina dinamišką ir pažangų šio automobilio eksterjero charakterį, o Ambient Light interjero aplinkos apšvietimo sistema ir keraminiais apvadais dekoruoti valdikliai pabrėžia šio verslo sedano salone vyraujantį komfortą ir eleganciją.

BMW 5 serijos sedanas G30 Facelift 2020, stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW priekinės grotelės, BMW 5 serijos sedanas G30 Facelift 2020 dramblio kaulo spalvos, priartintas vaizdas iš priekio

Dekoratyvios priekinės grotelės

Didelės ir vientisos BMW būdingos formos dekoratyvios priekinės grotelės – tai tipiškas dizaino elementas, automobiliui suteikiantis itin išraiškingą ir dinamišką išvaizdą. Vertikalių grotelių juostelių ir apvado spalva priklauso nuo įrangos serijos.
BMW Laserlight žibintai, BMW 5 serijos sedanas Facelift 2020, mėlynos Phytonic Blue spalvos priartintas vaizdas iš priekio

BMW Laserlight žibintai

Aktyvinus tolimųjų lazerinių šviesų apšvietimo režimą, BMW Laserlight žibintai apšviečia net iki 650 metrų atstumą, t. y. beveik du kartus daugiau negu įprastiniai priekiniai žibintai. Geresnis matomumas tamsoje reikšmingai padidina saugumą. Mėlynos spalvos žibintų dekoro akcentai ir puošnus BMW Laser užrašas pabrėžia technologinius šio automobilio standartus ir sportiškumą.
LED galiniai žibintai, BMW 5 serijos sedanas Facelift 2020, mėlynos Phytonic Blue spalvos priartintas vaizdas iš galo

LED galiniai žibintai

Būdingos L formos trimačiai galiniai žibintai ir išraiškingi LED technologijos apšvietimo elementai BMW automobilį leis atpažinti net tamsoje.
Trapecijos formos išmetimo vamzdžių apdaila, BMW 5 serijos sedanas G30 Facelift 2020, priartintas vaizdas iš galo

Trapecijos formos chromuoti išmetimo vamzdžiai

Trapecijos formos chromuoti išmetimo vamzdžiai, po vieną kairėje ir dešinėje pusėje.
Aplinkos apšvietimas, BMW 5 serijos sedano G30 Facelift 2020 interjeras

Aplinkos apšvietimas

Standartinis aplinkos apšvietimas, įskaitant kontūrų apšvietimą priekinėse ir galinėse automobilio durelėse, sukuria atpalaiduojančią, jaukią interjero atmosferą. Šeši prislopinamo apšvietimo režimai taip pat turi dinaminę keturių funkcijų versiją.
Juodos blizgios spalvos valdikliai, BMW 5 serijos sedano G30 Facelift 2020 interjeras,

Keraminė valdiklių apdaila

Išskirtinė keraminė valdiklių apdaila, pavyzdžiui, keramika dekoruota pavarų perjungimo svirtis, temperatūros ir garso valdikliai, keraminė iDrive valdiklio briaunų apdaila interjerui suteikia ypatinga kokybe ir prašmatnumu dvelkiančią išvaizdą.
BMW 5 serijos sedanas Individual G30 Facelift 2020, stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW 5 serijos sedanas Individual G30 Facelift 2020, stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW 5 serijos sedanas Individual G30 Facelift 2020 stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
Odos apdaila, BMW 5 serijos sedanas Individual G30 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė
Odos apdaila, BMW 5 serijos sedanas Individual G30 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė
Odos apdaila, BMW 5 serijos sedano Individual G30 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė
Interjero apdaila, BMW 5 serijos sedano Individual G30 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė
Interjero apdaila, BMW 5 serijos sedano Individual G30 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė
Interjero apdaila, BMW 5 serijos sedano Individual G30 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

BMW 5 SERIJOS SEDANO BMW INDIVIDUAL KOLEKCIJA

Nėra nieko svarbiau už individualumą. Būtent todėl penktosios BMW serijos sedanui siūlome ypatingas ir aukštos kokybės BMW Individual kolekcijos detales, pavyzdžiui, įspūdinguosius 1001 I stiliaus aerodinaminius BMW Individual ratlankius. Rinkdamiesi elegantišką BMW Individual mėlynos Tanzanite Blue arba pilkos Alvit Grey ir Dravit Grey spalvos kėbulo dažų apdailą, sportišką savo automobilio eksterjerą galite tobulai pritaikyti asmeniniams poreikiams, o elegantiški Caramel, Tartufo arba Smoke White spalvos odiniai apmušalai padės sukurti ypatingą atmosferą interjere.

BMW 5 SERIJOS SEDANO TECHNOLOGIJOS

Skaitmeninės paslaugos ir išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos

Žaibišku greičiu į ateitį: moderniausios pagalbos sistemos ir ryšio priemonės užtikrins didžiausią saugumą ir patogumą, o pažangios verslo ir pramogų funkcijos ne tik sužavės, bet ir suteiks reikalingą informaciją. Dėl išmaniųjų skaitmeninių paslaugų nepriekaištingu ryšiu naudositės visos savo kelionės metu, todėl galėsite pasinerti į nerūpestingą ir jokios įtampos nekeliantį mobilumą.

Informacinis ekranas, BMW 5 serijos sedano G30 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė
BMW Live Cockpit Professional, BMW 5 serijos sedano G30 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

BMW Live Cockpit Professional

Vairuotojo erdvės valdymo sistemą BMW Live Cockpit Professional su navigacijos funkcija sudaro du aukštos kokybės ekranai – tai lietimui jautrus didelės raiškos 12,3 colių įstrižainės valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų ekranas. BMW operacine sistema 7.0 galima naudotis ir per jutiklinį iDrive Touch valdiklį.
Connected paketas Professional, BMW 5 serijos sedano G30 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

Connected paketas Professional

Asmeninio asistento paslaugos, nuotolinės paslaugos, BMW žemėlapiai, išmaniojo telefono integravimo funkcija su Apple CarPlay ir Android Auto ar In-Car Experiences programos? Kam rinktis atskiras paslaugas, jeigu galite naudotis visomis? Connected Package Professional paslaugų paketas leis naudotis visomis BMW ConnectedDrive paslaugomis.
BMW žemėlapiai, BMW 5 serijos sedano G30 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

Connected Navigation funkcija: BMW žemėlapiai

BMW žemėlapiai: Connected Navigation navigacijos sistema itin tiksliai apskaičiuoja numatomą atvykimo laiką ir nepaprastai greitai įvertina jūsų maršrutą, o laisvos formos duomenų įvesties funkcija leidžia dar paprasčiau įvesti kelionės tikslo informaciją. Debesijos technologija grindžiama kintančio maršruto nustatymo sistema maršruto rekomendacijas koreguoja nedelsiant, atsižvelgdama į bet kokius eismo situacijos pokyčius.
Išmaniojo telefono integravimas, BMW 5 serijos sedano G30 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

Išmaniojo telefono integravimas

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Išmaniojo telefono prijungimo funkcija belaidžiu ryšiu tarp jūsų išmaniojo telefono ir automobilio palaiko Apple CarPlay ir Android Auto, todėl savo automobilyje galėsite patogiai naudotis jums įprastomis funkcijomis ir įvairiomis programėlėmis
Connected Music, BMW 5 serijos sedano G30 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

Connected Music

Klausykitės mėgstamos muzikos, kur bebūtumėte. Klasikinės – greitkelyje, džiazo – piko valandomis ar pop muzikos kasdienių kelionių metu. Connected Music sistema leidžia nevaržomai klausytis net 30 milijonų dainų – šią paslaugą dovanoja BMW muzikinis partneris Spotify - tam į automobilį tereikės įsidėti SIM kortelę.
Bowers & Wilkins Diamond erdvinio garso sistema, BMW 5 serijos sedano G30 Facelift 2020 interjeras, durelių vaizdas iš arti

Bowers & Wilkins Diamond erdvinio garso sistema

Bowers & Wilkins Diamond erdvinio garso sistema su dviem deimantiniais aukštų dažnių garsiakalbiais užtikrina neprilygstamą studijinę garso kokybę visose automobilio sėdynėse sėdintiems keleiviams. 16 sumaniai išdėstytų garsiakalbių skleidžia kerinčios kokybės garsą. Kiekvienas garsiakalbis apšviestas specialiu apšvietimu, vizualiai akcentuojant išskirtinę sistemos garso kokybę.
BMW skaitmeninis raktas, BMW 5 serijos sedanas G30 Facelift 2020

BMW skaitmeninis raktas

Kam nešiotis automobilio raktelį, jeigu su savimi turite išmanųjį telefoną? Naudodamiesi skaitmeniniu raktu, galite atrakinti, užrakinti ir net užvesti savo BMW. Dar daugiau – turėsite galimybę suteikti prieigą prie savo BMW automobilio net penkiems iPhone* telefonais (jeigu suderinami) besinaudojantiems žmonėms ir, be kitų dalykų, tokiems asmenims, pavyzdžiui, pradedantiesiems vairuotojams, apriboti važiavimo galią arba didžiausią važiavimo greitį. *BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais iPhone išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų iPhone telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey.
Atbulinės eigos asistentas, BMW 5 serijos sedano G30 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

Atbulinės eigos asistentas

Važiuojant pirmyn iki 35 km/h greičiu, atbulinės eigos asistentas įsimena paskutinius 50 m nuvažiuotos trajektorijos, kad prireikus šį kelią būtų galima atkurti. Vairuotojo pečių nebeslegia vairavimo našta, tad jis gali sutelkti dėmesį į aplinką.
BMW išmanusis asmeninis asistentas, BMW 5 serijos sedano Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW būtų ir jūsų asmeniniu automobilių ekspertu? Bendraukite su savo automobiliu naudodamiesi išmaniojo BMW asmeninio asistento funkcija. Ištarę nurodymus balsu, galėsite valdyti daugybę automobilio funkcijų. Šis asistentas suteiks informaciją apie jūsų BMW automobilį ir leis dar geriau jį pažinti.
BMW išmanusis asmeninis asistentas, BMW 5 serijos sedano G30 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

Remote Software Upgrade nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija

Visada naujausia programinė įranga jūsų automobilyje. Naudokitės nuotolinio programinės įrangos naujovinimo funkcija ir visada mėgaukitės naujausia jūsų BMW programinės įrangos versija. Naujinius galite atsisiųsti naudodamiesi My BMW programėle arba įdiegti per jūsų automobilyje įmontuotą SIM kortelę. Kitos galimos jūsų BMW funkcijos bus taip pat aktyvintos.
Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional, BMW 5 serijos sedano G30 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional

Vairavimo asistentas Driving Assistant Profesional užtikrins didžiausią patogumą ir saugumą kritinėse vairavimo situacijose arba monotoniško vairavimo metu. Be visų Driving Assistant programos funkcijų, ši vairavimo asistento programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės funkciją su įdiegtomis papildomomis funkcijomis, taip pat avarinio automobilio sustabdymo funkciją ir važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąją šoninio susidūrimo apsauga.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW 530e sedanas(1):
  Degalų sąnaudos100 km (mišriu režimu): 1,7-1,8
  CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 39-42

  BMW 540i xDrive sedanas(1):
  Degalų sąnaudos100 km (mišriu režimu): 7,6-8,4
  CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 173-191

  BMW 520d xDrive sedanas:
  Degalų sąnaudos100 km (mišriu režimu): 5,1-5,8
  CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 133-153

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.