BMW 5 serijos sedanas (G30) Facelift 2020 mėlynos metalizuotos Phytonic Blue spalvos, važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
Degalų sąnaudos (mišriu režimu)1.8–1.3
Variklio tipasBenzinasDyzelinas

5 SERIJA

BMW 5 SERIJOS SEDANAS

Degalų sąnaudos (mišriu režimu)1.8–1.3
Variklio tipasBenzinasDyzelinas
5 SERIJABMW 5 SERIJOS SEDANAS

Penktosios serijos BMW sedanas – tai tikras sportiško verslo klasės sedano įsikūnijimas. Šis automobilis iš pat pirmo žvilgsnio sukuria stilingo sportiškumo įspūdį, kurį itin sustiprina dinamiškas siluetas ir subtilus dizaino stilius. Ryškūs paviršiai ir tikslūs kontūrai grakščiam eksterjerui suteikia techninio šiuolaikiškumo, o į ateitį orientuotomis technologijomis ir sportiškomis savybėmis išsiskiriantis elegantiškas ir funkcionalus interjeras leidžia visiškai išpildyti pažangias šio automobilio ambicijas. Įspūdinga penktosios serijos BMW sedano vairavimo dinamika ir pažangios technologijos užtikrins komfortą, suteiks pasitikėjimo savimi ir leis patirti absoliutų vairavimo malonumą tiek trumpų išvykų, tiek ir ilgų kelionių metu.

BMW 5 SERIJOS SEDANO DIZAINAS

Dėl tokių BMW automobiliams būdingų proporcijų kaip ilga važiuoklės bazė, pailgintas variklio gaubtas ir aptaki stogo linija, penktosios serijos BMW sedanas sportiškumą ir pasitikėjimą savimi perkelia į visiškai kitą lygmenį. Žavingas itin tiksliai nubrėžtų kontūrų ir aptakių, subtilių paviršių kontrastas sukuria modernią, išgrynintą išvaizdą. BMW būdingos formos priekinės grotelės ir BMW Laserlight žibintai automobilio priekiui suteikia novatorišką ir dinamišką charakterį. Priekiniai žibintai grakščiai susilieja su priekinėmis grotelėmis, taip dar labiau išryškinamas automobilio plotis ir sukuriama ypatinga elegancija bei įspūdinga išvaizda, kuri išlaikoma iki pat galiniame bamperyje sumontuotų išmetimo angų. Rezultatas – stilingumu ir sportiškumu dvelkiantis bendras vaizdas.

Skaityti daugiau

BMW 5 SERIJOS ĮKRAUNAMŲ HIBRIDINIŲ SEDANŲ MODELIAI

BMW PHEV automobilių parkas kelyje, BMW 2 serijos Active Tourer (F45) LCI, BMW 3 serijos sedanas (G20), BMW 3 serijos Touring (G21), BMW 5 serijos sedanas (G30) LCI, BMW 5 serijos Touring (G31) LCI, BMW 7 serijos sedanas (G11/G12) LCI, BMW X1 LCI (F48), BMW X2 (F39), BMW X3 (G01) LCI, BMW X5 (G05) LCI

BMW 5 SERIJOS ĮKRAUNAMŲ HIBRIDINIŲ SEDANŲ AKCENTAI

Susipažinkite su BMW 520e, 530e, 530e xDrive ir 545e xDrive sedanais su pažangia hibridine pavaros sistema.

Geriausia iš abiejų pasaulių: BMW 5 serijos įkraunami hibridiniai sedanai BMW 520e**, BMW 530e**, BMW 530e xDrive** ir BMW 545e xDrive** tai jūsų kelias į tausaus mobilumo ir efektyvios vairavimo dinamikos patirtį. Atraskite daugybę šio pažangaus hibridinio BMW automobilio privalumų ir išsamiau susipažinkite su pavaros koncepcija, vairavimo dinamika bei praktiškomis BMW įkrovimo ir skaitmeninėmis paslaugomis, kurias siūlo BMW ConnectedDrive.

BMW 5 SERIJOS SEDANO TECHNOLOGIJOS

Informacijos ekranas, BMW 5 serijos sedanas (G30) Facelift 2020 vairuotojo erdvė, interjeras
Driving Assistant Professional funkcija, BMW 5 serijos sedanas (G30) Facelift 2020 vairuotojo erdvė, interjeras

Driving Assistant Professional funkcija

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią komfortą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis funkcijomis, įskaitant įspėjimo apie juostos keitimą ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.

Atbulinės eigos asistentas, BMW 5 serijos sedanas (G30) Facelift 2020 vairuotojo erdvė, interjeras

Atbulinės eigos asistentas

Važiuojant pirmyn iki 35 km/h greičiu, atbulinės eigos asistentas įsimena paskutinius 50 m nuvažiuotos trajektorijos, kad prireikus šį kelią būtų galima atkurti. Jūsų nebevargins intensyvus vairavimas, tad savo dėmesį galėsite sutelkti į aplinką.
BMW Laserlight, BMW 5 serijos sedanas (G30) Facelift 2020 mėlynos metalizuotos Phytonic Blue spalvos priartintas vaizdas iš priekio

BMW Laserlight

Aktyvinus tolimųjų lazerinių šviesų apšvietimo režimą, BMW Laserlight žibintai apšviečia net iki 650 metrų atstumą, t. y. beveik du kartus daugiau negu įprastiniai priekiniai žibintai. Geresnis matomumas tamsoje gerokai padidina saugumą. Mėlynos spalvos priekinių žibintų akcentai ir „BMW Laser“ užrašas taip pat pabrėžia technologinius šio automobilio standartus ir sportiškumą.

BMW Live Cockpit Professional funkcija, BMW 5 serijos sedanas (G30) Facelift 2020 vairuotojo erdvė, interjeras

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 12,3 colių įstrižainės lietimui jautrus valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinę sistemą (BMW Operating System 7) sistemą galima valdyti jutikliniu iDrive Touch valdikliu.

BMW išmanusis asmeninis asistentas, BMW 5 serijos sedanas (G30) Facelift 2020 vairuotojo erdvė, interjeras

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis būtų ir jūsų asmeninis automobilių ekspertas? Bendraukite su savo automobiliu išmaniojo asmeninio asistento BMW Intelligent Personal Assistant pagalba. Sakykite įprastas komandas ir naudokitės daugybe automobilio funkcijų. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas, BMW 5 serijos sedanas (G30) Facelift 2020 vairuotojo erdvė, interjeras

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Visada naujausia programinė įranga jūsų BMW automobilyje. Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Naudodamiesi My BMW programėle arba automobilyje sumontuota SIM kortele, programinės įrangos atnaujinimus atsisiųsite ir įdiegsite be jokio vargo. Tokiu būdu gali būti aktyvintos ir kitos jūsų automobilio funkcijos.

Išmaniojo telefono integravimo funkcija, BMW 5 serijos sedanas (G30) Facelift 2020 vairuotojo erdvė, interjeras

Išmaniojo telefono integravimo funkcija

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Išmaniojo telefono integravimo funkcija belaidžiu ryšiu tarp jūsų išmaniojo telefono ir automobilio palaiko Apple CarPlay ir Android Auto, todėl savo automobilyje galėsite patogiai naudotis jums įprastomis funkcijomis ir įvairiomis programėlėmis.

5 SERIJOS SEDANO VAIRAVIMO DINAMIKA

Trumpai apie jėgą į varančiuosius ratus perduodančios sistemos ir važiuoklės technologijas

Dar daugiau galios, dar geresnis valdymas. Nuo itin ekonomiško keturių cilindrų dyzelinio variklio iki didžiulėmis apsukomis ir įspūdingu sukimo momentu išsiskiriančio šešių cilindrų benzininio variklio. Penktosios BMW serijos sedanas kiekvieną jūsų kelionę pavers kupina sportinio vairavimo džiaugsmo. Tokios nepriekaištingai suderintos varančiosios sistemos ir važiuoklės technologijos kaip adaptyvioji pakaba, integruotoji aktyvaus vairavimo sistema ar išmanioji visų varomų ratų sistema xDrive leidžia užtikrinti ne tik optimalią trauką, bet ir didžiausią malonumą vairuojant.

BMW 5 SERIJOS SEDANAS:

BMW 5 serijos sedanas

 • 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai V-spoke Style 618
 • LED priekiniai žibintai
 • Steptronic transmisija
 • BMW Live Cockpit Professional su 12,3 colių prietaisų skydelio ekranu ir 12,3 colių valdymo ekranu
 • Sportinis odinis vairas
BMW 5 serijos sedanas 540i (G30) 2020, bazinės komplektacijos modelis pilkos Sophisto Grey spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Luxury Line

 • 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai W-spoke Style 632 Reflex Silver
 • Aliuminiai durelių slenksčiai su BMW „Luxury Line“ užrašu
 • Dakota odos sėdynės su šiai linijai būdingu siuvinėjimu ir odos apvadais
 • Sensatec juodos spalvos prietaisų skydelis
 • Aukštos kokybės medienos Fineline Ridge interjero apdaila su Pearl Chrome chromo apdailos akcentu
BMW 5 serijos sedanas 520d xDrive (G30) 2020 Luxury Line pilkos Bernina Grey spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

M Sport Paketas

 • Aerodinaminis M paketas su priekinio bamperio apdaila, išoriniais šoniniais slenksčiais ir galinio bamperio apdaila su metalizuotos Dark Shadow spalvos difuzoriumi
 • 18 colių M lengvojo lydinio ratlankiai Double-Spoke Style 662 M
 • M sportinė pakaba
 • M serijos išskirtinio dizaino sportinės audinio/ Alcantara derinio vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės
 • Aluminium Rhombicle Smoke Grey pilka aliuminio M dizaino interjero apdaila su Pearl Chrome chromo apdailos akcentu
BMW 5 serijos sedanas 520d xDrive (G30) 2020, M Sport t paketas baltos Alpine White spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
 • BMW 5 serijos sedanas
 • Luxury Line
 • M Sport Paketas

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI IR BMW M PERFORMANCE PARTS DALYS BMW 5 SERIJOS SEDANUI

Geras jausmas. Pažįstamas jausmas.

Visiems BMW automobilių vairuotojams vairavimo malonumas yra tiesiog kasdienybė. Originalūs BMW aksesuarai ir priedai – ypatingiems jūsų poreikiams. Siūlome platų nepriekaištingai pritaikytų papildomų detalių ir priedų asortimentą, puikiai praturtinsiantį šio nepaprasto BMW 5 serijos sedano kokybę, dizainą ir technines charakteristikas. Pasiūlysime jums didžiausią pridėtinę vertę, kad ir ką turėtumėte omenyje.

BMW 5 SERIJOS SEDANO TECHNINIAI DUOMENYS

BMW 530e sedanas

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:

135 (184) / 5000-6500

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s:

5,9

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

1,8–1,3

CO2 emisija mišriu režimu g/km:

30–42

BMW 5 serija sedano (G30) techniniai duomenys

BMW 5 SERIJOS SEDANŲ KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS 5 SERIJOS SEDANUI

BMW 5 serijos sedanas (G30), mėlynos Phytonic Blue metalizuotos spalvos, parkavimo aikštelėje su žmogumi pirmame plane

Čia galite gauti jums individualiai pritaikytus finansavimo pasiūlymus iš BMW Financial Services. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais BMW 5 serijos sedano finansavimo arba išperkamosios nuomos sprendimais.

BMW PASLAUGOS

BMW 5 SERIJOS SEDANO SERVISAS IR TECHNINĖ PAGALBA

BMW darbuotojas padeda klientui

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW 5 serijos sedano įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW serviso personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

BMW 530e**:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,3–1,8
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 30–42

Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO₂ emisiją, elektros energijos sąnaudas ir elektra nuvažiuojamą atstumą  nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą  (EB) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

** Kai temperatūra žemesnė nei 0 laipsnių Celsijaus, važiuoti visiškai elektriniu šio įkraunamo hibrido režimu galima tik kai baterija įšyla iki reikiamos veikimo temperatūros, t. y. nuvažiavus keletą kilometrų.

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

 • BMW 530e**:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,3–1,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 30–42

  Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją, elektros energijos sąnaudas ir elektra nuvažiuojamą atstumą  nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą  (EB) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite www.bmw.de/wltp

  ** Kai temperatūra žemesnė nei 0 laipsnių Celsijaus, važiuoti visiškai elektriniu šio įkraunamo hibrido režimu galima tik kai baterija įšyla iki reikiamos veikimo temperatūros, t. y. nuvažiavus keletą kilometrų.

BMW 5 Sedanas

BMW 5 sedanas - visada solidus. Visada vienu žingsniu priekyje. Sėdus į vidų, kokybiškas premium salono pojūtis neleidžia nė akimirkai abejoti, kad naujasis BMW 5 sedanas – automobilis, skirtas tiems, kurie vertina komfortą ir dinamišką vairavimą.

 

Skaityti daugiau

Naujasis BMW 5 Sedanas - automobilis

Naujas BMW 5 sedanas – savimi pasitikintis automobilis. Jeigu 5er sedanas turi BMW Laserlight žibintus, priekinė dalis atrodo dar novatoriškiau, o visi BMW 5 sedano tipo automobiliai tiek iš priekio, tiek iš šono ar galo atrodo kaip tikrų tikriausi estetikos etalonai.

Su šiuo automobiliu siūlomas ne vienas skirtingas variklio tipas. Gamoje yra ne vienas dyzelis ir benzinas, o taip pat ir hibridinę jėgainę turintys 530e ir 545e modeliai. Tiesiog interneto puslapyje galite susipažinti su 5 serijos sedano savybėmis, technine informacija ir, pasinaudoję konfigūravimo įrankiu, susikurti idealų BMW automobilį bei pamatyti jo kainos pasiūlymą!

 

Skaityti daugiau

BMW 5 Sedanas - variklis ir kuro sąnaudos

BMW 5 sedanas gali būti komplektuojamas su įvairių dydžių ir tipų varikliais. Gamoje yra ne vienas benzininis ir dyzelinis variklis, o taip pat ir skirtingos hibridinės jėgainės. Kiekvieno automobilio kuro sąnaudos gali skirtis, priklausomai nuo sumontuoto variklio ir jūsų vairavimo įpročių bei aplinkos, kelio sąlygų. Pagal WLTP testavimo standartą nustatytos BMW 5 sedano kuro sąnaudos mišriu režimu yra nurodomos kiekvienam variklio modeliui, mūsų puslapyje.

 

Skaityti daugiau

BMW 5 Sedanas – savybės

Jeigu jus domina galimybė pirkti BMW 5 sedaną, verta susipažinti su jo savybėmis. Driving Assistant Professional pagalbos vairuotojui sistemos palengvina keliones ar manevrus su BMW 5 sedanu. Padidintas saugumas leidžia suteikia didesnį komfortą.

 

Skaityti daugiau

BMW 5 Sedanas - bandomasis važiavimas

Neužteks tik pamatyti. Užsiregistruoti bandomajam važiavimui Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje. Už vairo patys pajausite, kodėl atsiliepimai apie 5 serijos BMW yra puikūs.

Išbandę automobilį galėsite su pardavimų atstovais aptarti, koks būtų geriausias pasiūlymas jums. BMW Financial Services padės įsigyti naują 5 serijos sedaną išsimokėtinai (lizingu) arba paruoš veiklos nuomai verslui.

 

Skaityti daugiau