BenzinasDyzelinas

Variklio tipas

MIESTO STILEIVA.

Naujasis BMW 2 serijos „Active Tourer“.

BenzinasDyzelinas

Variklio tipas

MIESTO STILEIVA. Naujasis BMW 2 serijos „Active Tourer“.

Variklio galia kW (PS) prie 1/min (220i)

131 (178)/5 000-5 500

Sąnaudos l/100 km, mišriu režimu (220i3)

6,2-6,5

CO2 emisija g/km, mišriu režimu(220i3)

141-148

Bagažinės talpa

Nuo 468 iki 1 510 litrų

Pajuskite miesto pulsą stilingai ir užtikrinti savo jėgomis. BMW 2 serijos  „Active Tourer“ yra neatsiejama šiandienos didmiesčių dalis, kaip ir parkai, kavinės, prospektai ar gatvės. Jis meistriškai susidoroja su bet kokiais iššūkiais mieste. Ypač manevringai įveikiantis siauras gatveles, jis užtikrintai nardo ir didelėse miesto spūstyse. tai išties puikus automobilis kiekvienam, mėgstančiam aktyvias keliones.

BMW 220i Active Tourer(3):
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,2-6,5
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 141-148

DŽIUGINA PRAEIVIŲ AKIS.

Naujasis 2 serijos BMW žvilgsnį prikausto akimirksniu: kiekviena automobilio detalė atrodo įspūdingai, nesvarbu iš kurios pusės pažvelgsi. Didelės radiatoriaus grotelės ir ištisinės oro įleidimo angos priekyje byloja apie tvirtą charakterį, o priekiniai LED žibintai pabrėžia išskirtinę išvaizdą. Dinamiškas siluetas su horizontalia linija ir įspūdingi kontūrai suteikia naujajam BMW 2 serijai sportišką ir šiuolaikišką išvaizdą.

„Man 2 serijos Active Tourer yra pats funkcionaliausias iš visų BMW. Jis suteikia važiavimo malonumui naują prasmę.“
Dr Norbert Reithofer, BMW AG stebėtojų tarybos pirmininkas

MODERNUMAS KIEKVIENOJE DETALĖJE.

Ar miesto automobilis gali būti erdvus? Taip,  BMW 2 serijos  „Active Tourer“ – būtent toks ir yra. Jis erdvus ir universalus – su net 1510 l siekiančiu bagažinės tūriu jis yra visada pasiruošęs naujam iššūkiui. Be to, jis neapsakomai patrauklus: masyvios durelės leidžia patogiai įlipti ir išlipti, pasirenkamas bekontaktis bagažinės atidarymas ir uždarymas palengvina daiktų įdėjimą ar išėmimą ir užtikrina maksimalų komfortą. 

ATRASKITE MIESTĄ IŠ NAUJO.

Su BMW  „ConnectedDrive“ visada keliausite komfortiškai. Skaitmeninės ryšio paslaugos ir programėlės kartu su BMW  „Personal CoPilot“ išmaniomis pagalbos vairuotojui sistemomis suteiks visą reikiamą pagalbą tiek trumpų, tiek ilgų kelionių metu. Visa tai padės užtikrintai ir saugiai pasiekti kelionės tikslą.

Skaityti daugiau

Atsakymai į visus klausimus.

 „Concierge Service“ (asistento paslauga) vairuotoją sujungs su BMW  „Call Centre“ skambučių centro darbuotoju vos vieno mygtuko paspaudimu. Šis darbuotojas padės surasti norimą restoraną, artimiausią bankomatą ar visą parą veikiančią vaistinę ir atsiųs adresą tiesiai į automobilio BMW navigacijos sistemą.
Skaityti daugiau

Apie viską trumpai.

Spalvingame BMW projekciniame ekrane, vairuotojo matymo lauke, rodoma visa svarbi važiavimo informacija, taigi galėsite sutelkti visą savo dėmesį tik į kelią. Galite patogiai matyti esamą greitį, navigacijos instrukcijas, greičio ribojimo informaciją, telefono ir pramogų sąrašai ir kt.
Skaityti daugiau

Saugus atstumas garantuotas.

 „Driving Assistant Plus“ (Važiavimo asistento Plus) įranga pastebimai pagerina saugumą ir komfortą. Į ją įeina perspėjimo apie objektų ir asmenų priartėjimą (Approach control and Person warning) su lengvo stabdymo mieste funkcija, greičio ribojimo informacija, vaizdo kamera valdoma automobilio kontrolė su  „Stop&Go“ funkcija bei eismo spūsčių asistentas.
Skaityti daugiau

Kelionės navigacija.

Atvykite visuomet be streso ir laiku: nesklandumų padės išvengti BMW „Connected“ programėlės funkcija „Door-to-door navigation” („Navigacijos nuo durų iki durų). Nuo automobilio pastatymo vietos iki galutinio kelionės tikslo pėsčiomis jums padės nuvykti išmaniajame telefone ar išmaniajame laikrodyje rodomas maršrutas.
Skaityti daugiau

Atvykite visuomet laiku

BMW „Connected“ apskaičiuos ir informuos jus per išmanųjį telefoną ar išmanųjį laikrodį apie išvykimo laiką, kad į savo kitos kelionės tikslą atvyktumėte laiku. Sistema rekomenduojamą išvykimo laiką apskaičiuoja pagal realaus laiko ir eismo duomenis.
Skaityti daugiau

Viskas ir dar daugiau.

Moderniausios BMW  „ConnectedDrive“ ryšio funkcijos, kurių dėka visada būsite informuoti apie tai, kas Jums svarbiausia, leis mėgautis kelionėmis be kompromisų. Visa tai jūsų patogesniam važiavimui. Išbandykite patys.
Skaityti daugiau

PADĖS IŠVENGTI SPŪSČIŲ.

Su BMW 2 serijos „Active Tourer“ miestas tampa vienu dideliu nuotykiu. Novatoriški varikliai yra pasirengę bet kokiam sprintui. Be to, adaptyvi pakaba ir įvairiausi aerodinamikos elementai užtikrina optimalų sąlytį su keliu. „Driving Experience Control“ (važiavimo patirties kontrolės) valdymo sistema leidžia įjungti įvairius važiavimo režimus vos vieno mygtuko paspaudimu – nuo ypač komfortiško iki ekstremaliai sportiško. Tai tikra važiavimo dinamika keliaujant per miesto džiungles.

Skaityti daugiau

PADĖS IŠVENGTI SPŪSČIŲ.

KELIŲ ASAS.

Efektyvumas. Galia. Valdymas. Nuo ypač ekonomiško 3 cilindrų dyzelinio variklio iki greitai apsukas didinančio ir įspūdingo sukimo momento 4 cilindrų benzininio variklio. BMW 2 serijos „Active Tourer“ demonstruoja nepriekaištingą atletiškumą bet kokioje situacijoje. Jis tai daro ypač sklandžiai dėka 7 pavarų dvigubos sankabos transmisijos ir išmaniosios „xDrive“ visų varomų ratų sistemos. 

ĮELEKTRINANTIS.

BMW 225xe „iPerformance Active Tourer“.

ĮELEKTRINANTIS.

BMW 225xe „iPerformance Active Tourer“.

TINKAMA ĮRANGA BET KOKIAI SITUACIJAI

Platus įrangos pasirinkimas leidžia sukurti BMW 2 serijos „Active Tourer“ pagal jūsų individualius pageidavimus. Papildomi interjero priedai dar didesnei bagažo talpai ar stilingi priedai kam nors ypatingam – tobulą išvaizdą tiesiog paverčia dar tobulesne.

* Pavaizduotas modelis gali skirtis nuo esamo modelio.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija.

  • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
    Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

    Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
    Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.