BMW 2 serijos Gran kupė F44
Degalų sąnaudos (mišriu režimu)7.8–6.5 l/100 km
Variklio tipasBenzinas

2 SERIJA

BMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ

Degalų sąnaudos (mišriu režimu)7.8–6.5 l/100 km
Variklio tipasBenzinas
2 SERIJABMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ

Pirmasis BMW 2 serijos Gran kupė, demonstruodamas itin išraiškingą charakterį, diktuoja visiškai naujus kompaktinių automobilių klasės standartus. Bekompromisė estetika akivaizdžiai atskleidžia šio kupė ambicijas. BMW 2 serijos Gran kupė savo aukščiausios klasės technologijomis ir tiesiog tobulai suderintomis vairavimo dinamikos savybėmis iš minios išsiskiria be jokių pastangų. Šis automobilis važiuos savo paties užsibrėžta kryptimi.

Skaityti daugiau

BMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ INTERJERO IR EKSTERJERO DIZAINAS

Šio pirmojo tokio BMW 2 serijos Gran kupė išvaizda suteikia ypatingo lengvumo ratlankiams, kurie gali būti iki 19 colių skersmens. Charakteringos BMW būdingos formos priekinės grotelės, priekiniai ir galiniai LED žibintai, berėmės durelės, galia alsuojančios šoninės briaunos ir sportiška galinė dalis – tai tikro autoriteto bruožai, atsispindintys ir šio automobilio interjere. Apšviestos interjero apdailos detalės ir papildomai pasirenkamos sportinės sėdynės į vairuotoją orientuotoje vairuotojo erdvėje sukuria prašmatnią ir dinamišką aplinką, o dviejuose 10,25 colių įstrižainės Live Cockpit Professional ekranuose ir BMW projekciniame ekrane rodoma visa vairuotojui reikalinga informacija.
BMW 2 serijos Gran kupė F44 mėlynos metalizuotos <i>Snapper Rocks Blue</i> kėbulo spalvos, trijų ketvirčių priekinis vaizdas iš viršaus
BMW priekinės akyto tinklelio dizaino grotelės BMW 2 serijos Gran kupė F44 mėlynos metalizuotos <i>Snapper Rocks Blue</i> spalvos vaizdas iš arti

BMW akyto tinklelio dizaino priekinės grotelės

Pilkos Cerium Grey spalvos BMW priekinių grotelių viduje – įmantrios išvaizdos tinklelis. Automobilių lenktynių sporto įkvėpta tinklelio struktūra priekinei automobilio daliai suteikia gylio, prabangos ir dinamiškai akcentuoja detales.
Berėmės durelės BMW 2 serijos Gran kupė F44 mėlynos metalizuotos<i> Snapper Rocks Blue</i> kėbulo spalvos eksterjeras

Berėmės durelės

Elegantiškos berėmės durelės puikiai dera prie grakščių šio automobilio linijų ir išryškina sportišką jo charakterį.

Išmetimo angų apdaila BMW 2 serijos Gran kupė F44 mėlynos metalizuotos <i>Snapper Rocks Blue</i> kėbulo spalvos priartintas vaizdas iš galo

Išmetimo angos apdaila

Aiškiai matoma 90 mm diametro išmetimo angų apdaila automobiliui suteikia dar sportiškesnę išvaizdą.
Sportinės sėdynės BMW 2 serijos Gran kupė F44 interjeras

Sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės

Lyginant su standartinėmis sėdynėmis, siekiant užtikrinti puikias ergonomines savybes ir geresnes atramines funkcijas įveikiant staigius posūkius, sportinių vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynių sėdimosios vietos ir nugaros atlošų atramos yra platesnės, o atramos šlaunims gali būti individualiai reguliuojamos. Be to, galima mechaniškai reguliuoti vairuotojo sėdynės gylį, o šios sėdynės nugaros atlošo plotis gali būti reguliuojamas elektriniu būdu.
<i>Illuminated Brooklyn</i> interjero apdaila BMW 2 serijos Gran kupė F44 interjeras

Illuminated Brooklyn interjero apdaila

Akyto dizaino Illuminated Brooklyn apdailos juostos – dekoratyvus prietaisų skydelio ir durelių akcentas, automobilio salonui suteikiantis progresyvumo ir prabangos pojūtį. Subtilus foninis apdailos juostų apšvietimas sukuria patrauklią ir malonią atmosferą automobilio viduje.
Panoraminis stiklinis stogas BMW 2 serijos Gran kupė F44 vaizdas iš paukščio skrydžio

Panoraminis stiklinis stogas

Pro atvertą panoraminį stiklinį stogą saloną užlieja gaivus oras. Uždarytas panoraminis stogas automobilio viduje sukuria ryškią, šviesa pripildytą atmosferą. Stogo atidarymas ir uždarymas pilnai automatinis – jį galima valdyti mygtuko paspaudimu arba automobilio rakteliu stogą galima paslinkti ir pakelti, jame yra apsauga nuo saulės ir vėjo deflektorius.

NAUJŲJŲ BMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ EDITION COLOR VISION MODELIŲ PALYGINIMAS.

Be kitų įspūdingų savybių į Edition ColorVision versijos asortimentą įeina:
 • M Sport paketas su odiniu M serijos vairu
 • Aukštos kokybės kėbulo dažai
 • Šiai versijai būdingo dizaino 18 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai
BMW 2 serijos Gran kupė F44 trijų ketvirčių vaizdas iš priekio pastato fone <i>Edition ColorVision</i> raudonos metalizuotos <i>Melbourne red</i> kėbulo spalvos
Priekinės dalies dizainas BMW 2 serijos Gran kupė F44 <i>Edition ColorVision</i>

Priekinės dalies dizainas

Itin autoritetingą įvaizdį sukuriančios Edition ColorVision versijos BMW priekinės grotelės – stambi ir ryški priekinės automobilio dalies detalė, kurios šonai nukreipti į ikoniškuosius BMW priekinius žibintus, ryžtingai žvelgiančius į tolį.

Galinės dalies dizainas BMW 2 serijos Gran kupė F44 <i>Edition ColorVision</i>

Galinės dalies dizainas

Išskirtiniu ir sportišku stiliumi spinduliuojanti galinė naujojo BMW 2 serijos Gran kupė dalis nepriekaištingai užbaigia eksterjero charakterį. Plačių galinės dalies kontūrų ir siaurų L formos galinių žibintų tandemas leidžia išryškinti užtikrintumu dvelkiantį šio automobilio stotą kelyje.

18 colių dvispalviai M lengvojo lydinio ratlankiai BMW 2 serijos Gran kupė F44<i> Edition ColorVision</i>

18 colių dvispalviai M lengvojo lydinio ratlankiai

Išskirtinio 553 M stiliaus dvispalviai blizgaus tekinimo 18 colių skersmens M serijos lengvojo lydinio ratlankiai su Y formos stipinais BMW 2 serijos Gran kupė Edition ColorVision versijos modeliui suteikia ypatingai dinamišką išvaizdą.

Išskirtinės <i>Edition</i> <i>ColorVision</i> serijos M sportinės sėdynės BMW 2 serijos Gran kupė F44 <i>Edition ColorVision</i>

Išskirtinės EditionColorVision serijos M sportinės sėdynės

Prabangiomis medžiagomis išsiskiriančios dvispalvės Black/Magma Red arba Black/Ivory WhiteDakota oda aptrauktos sportinės M serijos sėdynės interjerui suteikia papildomo sportiškumo. Sėdynių galvos atlošuose išsiuvinėti dekoratyvūs Edition logotipai akcentuoja interjero apdailos išskirtinumą ir itin aukštą kokybę.

<i>Edition</i> <i>ColorVision</i> kilimėliai BMW 2 serijos Gran kupė F44 <i>Edition ColorVision</i>

EditionColorVision kilimėliai

Kerinti BMW 2 serijos Gran kupė Edition ColorVision modelio estetika ir itin aukšta apdailos medžiagų kokybė pastebima net ir smulkiausiose detalėse. Tai dar labiau išryškina šiai versijai skirti prabangia juodos spalvos sintetine oda apsiūti grindų kilimėliai.

Išskirtinė durelių slenksčių apdaila BMW 2 serijos Gran kupė F44 <i>Edition ColorVision</i>

Išskirtinė durelių slenksčių apdaila

Vos tik įsėdus į BMW 2 serijos Gran kupė ColorVision versijos modelį, atsiskleidžia ypatingas šio automobilio charakteris, juntamas žvelgiant ir į Edition logotipu dekoruotus durelių slenksčius arba stebint jų fluorescencinį šviesos atspindžių efektą.

BMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ VAIRAVIMO DINAMIKA

BMW 2 serijos BMW Gran kupė variklis, jėgą į varančiuosius ratus perduodančios ir važiuoklės detalės.

Dėl tokios puikias dinamines savybes užtikrinančios įrangos kaip adaptyvioji pakaba, dvigubos sankabos transmisija ir visų varomų ratų sistema xDrive, BMW 2 serijos Gran kupė lyderiauja savo segmento manevringumo varžybose. Galingi ir itin efektyvūs BMW TwinPower Turbo benzininiai ir dyzeliniai varikliai šiam automobiliui leidžia lengvai išsiskirti iš minios ir demonstruoti akivaizdžiai užtikrintą pasitikėjimą kiekviename kelyje.
<i>M Sport </i>vairo mechanizmas su <i>Servotronic</i>, BMW 2 serijos Gran kupė F44 vairuotojo erdvė

M Sport vairo mechanizmas

M Sport vairo mechanizmas su Servotronic užtikrina tiesioginį ir greitą vairo mechanizmo atsaką ir leidžia pasukti vairą be didesnių pastangų. Savo automobilį valdysite dar tiksliau ir mėgausitės ypatingai sportiškomis vairavimo charakteristikomis, ypač važiuodami vingiuotais kelių ruožais.
8 greičių <i>Steptronic Sport</i> transmisija, BMW 2 serijos Gran kupė F44

8 greičių Steptronic Sport transmisija

Aštuonių greičių Steptronic Sport transmisija užtikrina nepaprastai sportišką pavarų perjungimą. Nesvarbu, ar pasirinksite automatinio pavarų perjungimo režimą, ar, naudodamiesi pavarų perjungimo svirtelėmis arba pavarų perjungimo svirtimi, pavaras perjunginėsite rankiniu būdu, galėsite mėgautis ne tik patogiomis ir ramiomis kelionėmis, bet ir neįtikėtinai dinamišku vairavimu. Aktyvinus SPORT režimą ir pavarų perjungimo svirtį palenkus į kairę ties S/M pozicija, pavaros bus perjungiamos taip, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti automobilio galimybes.
BMW 2 serijos Gran kupė F44 su BMW <i>xDrive</i> priartintas vaizdas iš galo

BMW xDrive

Išmanioji visų varomųjų ratų sistema BMW xDrive sklandžiai ir kintamai paskirsto varančiąją jėgą į priekinius bei galinius ratus ir tokiu būdu padidina trauką, vairavimo dinamiką ir saugumą kiekvienoje vairavimo situacijoje. Elektroniniu būdu valdomas galios paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą posūkiuose, todėl automobilį valdysite dar manevringiau.
M sportinė pakaba, BMW 2 serijos Gran kupė F44

M sportinė pakaba

Dėl M Sport serijos pakabos automobilis yra apytiksliai dešimčia milimetrų žemesnis. Be to, ši pakaba išsiskiria trumpesnėmis pakabos lingėmis, standesnėmis amortizacinėmis savybėmis ir kietesniais stabilizatoriais. Viso to rezultatas – itin sportišką vairavimo stilių užtikrinanti pakabos konstrukcija.

BMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ PAGALBOS SISTEMOS IR KOMFORTĄ UŽTIKRINANČIOS FUNKCIJOS

Antrosios BMW serijos Gran kupė drąsiai puikuojasi iki mažiausių smulkmenų apgalvotomis pažangiomis techninėmis naujovėmis. Pažangios pagalbos vairuotojui sistemos, tokios kaip atbulinės eigos asistentas Reversing Assistant, padės vairuojant, BMW išmanusis asmeninis asistentas Intelligent Personal Assistant ryšį tarp vairuotojo ir automobilio perkels į visiškai kitą lygmenį, o skaitmeninis raktas Digital Key leis mėgautis dar didesniu patogumu, nes automobilio dureles galėsite uždaryti ir atidaryti naudodamiesi išmaniuoju telefonu.
Saugumo įrangos paketas, <i>Driving Assistant</i>, BMW 2 serijos Gran kupė F44 interjeras

Vairavimo asistentas

Į saugumo įrangos paketą Driving Assistant įeina kamerų pagrindu veikiančios sistemos, turinčios priekinio susidūrimo išvengimo ir stabdymo funkcijas, taip pat greičio ribojimo sistema, įskaitant informacijos apie greičio ribojimą rodymo funkciją, draudimo lenkti indikatorius su peržiūros galimybe ir įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos sistema. Dar daugiau – radarų pagrindu veikianti įranga turi įspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones funkciją, įspėjimo apie eismo juostos pakeitimą sistemą ir galinio susidūrimo išvengimo funkciją.
Parkavimo asistento funkcija BMW 2 serijos Gran kupė F44 interjeras

Parkavimo asistento funkcija

Naudodamiesi parkavimo asistentu, savo automobilį pastatysite daug paprasčiau. Galinio vaizdo kamera leis aiškiau matyti už automobilio esančią aplinką. Aktyvioji parkavimo atstumų valdymo funkcija užtikrina didesnę apsaugą nuo automobilio apgadinimo parkavimo metu. Parkavimo asistentas automatiškai pastatys automobilį lygiagrečiai arba statmenai ir automatiškai išvairuos iš lygiagrečiojo parkavimo vietos. Atbulinės eigos asistentas padės išvažiuoti atbulomis, pavyzdžiui, siauruose juostose.
Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo kontrolė su Stop&Go funkcija BMW 2 serijos Gran kupė F44

Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo kontrolė

Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su Stop&Go funkcija, važiuojant 30–160 km/h greičiu, palaiko iš anksto nustatytą atstumą nuo priešakyje esančios transporto priemonės, įskaitant automatinį automobilio sustabdymą ir važiavimo pradžią netolygiai judančiame eisme. Pagalbos nustatant leistiną greitį funkcija Speed Limit Assist, veikiant pastovaus greičio palaikymo sistemai, perima leistino važiavimo greičio kontrolę. Priekinio susidūrimo išvengimo sistema su stabdymo funkcija reaguoja į stovinčias transporto priemones, pėsčiuosius ir dviratininkus.
BMW <i>Live Cockpit Professional </i>BMW 2 serijos Gran kupė F44 interjeras

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 10,25 colių įstrižainės lietimui jautrus valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 10,25 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinę sistemą (BMW Operating System 7) sistemą galima valdyti jutikliniu iDrive Touch valdikliu.
BMW išmanusis asmeninis asistentas, BMW 2 serijos Gran kupė F44 interjeras

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis būtų ir jūsų asmeninis automobilio ekspertas? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Sakykite įprastas komandas ir naudokitės daugybe automobilio funkcijų. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.
Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija BMW 2 serijos Gran kupė F44 interjeras

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Visada naujausia programinė įranga jūsų BMW automobilyje. Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Naudodamiesi My BMW programėle arba automobilyje sumontuota SIM kortele, programinės įrangos atnaujinimus atsisiųsite ir įdiegsite be jokio vargo. Tokiu būdu gali būti aktyvuojamos ir kitos jūsų BMW automobilio funkcijos.
Išmaniojo telefono integravimo funkcija BMW 2 serijos Gran kupė F44 modelyje

Išmaniojo telefono integravimo funkcija

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Naudodamiesi Apple CarPlay arba Android Auto ir išmaniojo telefono integravimo funkcija, galėsite belaidžiu būdu sujungti savo išmanųjį telefoną su savo automobiliu. Tai leis patogiai naudotis įvairiomis išmaniojo telefono funkcijomis ir programėlėmis tiesiog automobilio valdymo ekrane.

BMW 2 serijos F44 BMW skaitmeninis raktas

BMW skaitmeninis raktas

BMW skaitmeninis raktas jūsų išmanųjį telefoną* pavers automobilio rakteliu. Norėdami atrakinti automobilį tiesiog palaikykite savo išmanųjį telefoną prie durelių rankenėlės, o prieš užvesdami variklį – įstatykite telefoną į jam skirtą laikiklį. Be to, skaitmeninį raktą galima siųsti net penkiems draugams, o, prireikus, riboti maksimalų greitį – ši funkcija ypač pravers naujiems ir nepatyrusiems vairuotojams.

 

 

*BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų išmaniųjų telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey. BMW skaitmeniniam raktui reikalinga telepaslaugų (Teleservices) įranga.

BMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ MODELIAI

Modelis Advantage

Modelio Advantage serija leidžia rinktis įvairią praktišką interjero ir eksterjero įrangą, dar labiau pagerinančią komfortą ir saugumą.
 • Parkavimo atstumo kontrolė (PDC)
 • Daiktų laikymo paketas
 • Pastovaus greičio palaikymo funkcija su stabdymo funkcija
BMW 2 serijos Gran kupė F44 modelis <i>Advantage</i> baltos <i>Mineral White</i> spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Modelis Sport Line

M Sport Line įrangos paketas suteikia dar dinamiškesnį įvaizdį. Juodos blizgios spalvos dizaino elementai tiesiog alsuoja sporto dvasia. Sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės užtikrina maksimalų komfortą ir atramą. Pasiūlymą užbaigia Advantage modelio įranga ir žibintų paketas.
 • BMW priekinės grotelės puoštos itin blizgaus chromo spalvos rėmu ir išskirtinio dizaino blizgios juodos spalvos skersiniais
 • Itin blizgi M apdaila Shadow Line
 • Sportinės antracito spalvos audinio/Sensatec dirbtinės odos derinio vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės su pilku akcentu; galima rinktis ir kitus apmušalus
 • Sportinis odinis vairas
BMW 2 serijos Gran kupė F44 modelis<i> Sport Line</i> raudonos metalizuotos <i>Melbourne Red</i> kėbulo spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Modelis M Sport

M Sport modelis suteikia automobiliui dar sportiškesnį įvaizdį. Šis modelis ne tik pasižymi aštresnėmis vidaus ir išorės formomis, bet ir užtikrina didesnį vairavimo malonumą. M Sport pakaba su M Sport vairo mechanizmu ir M aerodinaminis paketas ženkliai optimizuoja važiavimo dinamiką. Pasiūlymą užbaigia Advantage modelio įranga ir LED rūko žibintai.
 • 18 colių M lengvojo lydinio ratlankiai Double Spoke Style 819 M dvispalviai; galimi ir kiti ratlankiai
 • M Sport pakaba su sportiniu vairu; galima rinktis ir kitą pakabos tipą
 • Sportinės Trigon audinio Sensatec Black dirbtinės juodos odos derinio vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės; galima rinktis ir kitus apmušalus
 • M odinis vairas
BMW 2 serijos Gran kupė F44 modelis<i> M Sport</i> mėlynos metalizuotos <i>Misano Blue</i> kėbulo spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
 • Modelis Advantage
 • Modelis Sport Line
 • Modelis M Sport

ORIGINALŪS BMW AKSESUARAI IR PRIEDAI

Geras jausmas. Pažįstamas jausmas.

Visiems BMW automobilių vairuotojams vairavimo malonumas yra tiesiog kasdienybė. Originalūs BMW aksesuarai ir priedai – ypatingiems jūsų poreikiams. Siūlome platų nepriekaištingai pritaikytų papildomų detalių ir priedų asortimentą, puikiai praturtinsiantį jūsų BMW kokybę, dizainą ir technines charakteristikas. Pasiūlysime jums didžiausią pridėtinę vertę, kad ir ką turėtumėte omenyje.
19 colių dvispalviai <i>M Performance</i> <i>Double-spoke style 555 M</i> lengvojo lydinio ratlankiai BMW 2 serijos Gran kupė F44 mėlynos metalizuotos <i>Snapper Rocks</i> spalvos eksterjeras

19 colių M Performance lengvojo lydinio dvispalviai ratlankiai Double-spoke Style 555 M

Dvispalviai matinės Jet Black spalvos blizgiai poliruoti aukštos kokybės ir optimalaus svorio 555 M stiliaus 19 colių skersmens M Performance lengvojo lydinio ratlankiai su dvigubais stipinais išryškina automobilio sportiškumą net smulkiausiomis savo detalėmis. TPMS vasaros ratlankių komplektas, ratlankių dydis 8 J x 19, su 235/35 19 91Y XL dydžio padangomis.
Išsamiau
BMW banglentės laikiklis ant stogo BMW 2 serijos Gran kupė F44 mėlynos metalizuotos <i>Snapper Rocks</i> spalvos eksterjeras

BMW banglentės laikiklis ant stogo

Prie visoms BMW stogo skersinių sistemoms tinkančio laikiklio galėsite saugiai pritvirtinti banglentę. Šio laikiklio veikimo principas yra pagrįstas pažangia tvirtinimo koncepcija, be to, jį itin paprasta naudoti.
Išsamiau
BMW LED durelių projektoriai BMW 2 serijos Gran kupė F44 mėlynos metalizuotos <i>Snapper Rocks</i> spalvos eksterjeras

BMW LED durelių projektoriai

Naujieji dar geresnės vaizdo projektavimo kokybės ir ilgesnio nei vidutinis eksploatavimo laiko šviesos diodų BMW durelių projektoriai suteiks unikalią patirtį įlipant ir išlipant iš automobilio. Atidarius automobilio dureles, šie projektoriai šalia automobilio esančiame žemės plote automatiškai atvaizduoja individualiai pasirinktą vaizdą ir taip apšviečia įlipimo į automobilį plotą. Vairuotojas gali pasirinkti iš keičiamų skaidrių projektuojamą atvaizdą – BMW arba BMW M logotipą.
Išsamiau
BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai kilimėliai BMW 2 serijos Gran kupė F44 mėlynos metalizuotos <i>Snapper Rocks</i> spalvos Interjeras

BMW visiems metų laikams tinkantys kilimėliai

Puikiai derantys ir ilgai tarnaujantys visiems metų laikams tinkantys elegantiški BMW kilimėliai su paaukštintais kraštais saugo jūsų avalynę nuo drėgmės ir purvo. Kilimėliai yra juodos spalvos.
Išsamiau
BMW universali bevielė įkrovimo stotelė BMW 2 serijos Gran kupė F44 interjeras

BMW universali bevielė įkrovimo stotelė

Bevielis įkrovimas bet kur ir bet kada: su BMW universalia beviele įkrovimo stotele savo išmanųjį telefoną pakrausite greitai ir patogiai. Ir tam neprireiks jokio laido. Mobilus telefonas bus kraunamas stabiliai ir saugiai. Itin išmanu: integruotą nešiojamą įkroviklį (atsarginį maitinimo šaltinį) galite išimti ir savo telefoną įkrauti ir ne tik automobilyje.
Išsamiau
BMW bagažo skyriaus kilimėlis BMW 2 serijos Gran kupė F44 mėlynos metalizuotos <i>Snapper Rocks</i> spalvos interjeras

BMW bagažinės kilimėlis

Tobulai priderintas neslystantis ir ilgaamžis kilimėlis su pakeltais kraštais apsaugo bagažinę nuo purvo ir drėgmės. Kilimėlis yra juodos spalvos.
Išsamiau

BMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ TECHNINIAI DUOMENYS

BMW 220i xDrive

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:  

131 (178)/4 500–6 500

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s:

7,1

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

7,4–6,5

CO2 emisija g/km (mišriu režimu):

166–149

BMW 2 serijos Gran kupė F44 mėlynos metalizuotos <i>Snapper Rocks Blue</i> kėbulo spalvos, vaizdas iš priekio su atviromis durelėmis ir dviem žmonėmis automobilyje

BMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS BMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ MODELIUI

BMW 2 serijos Gran kupė F44 mėlynos metalizuotos<i> Snapper Rocks Blue</i> kėbulo spalvos, vaizdas iš galo su moterimi šalia automobilio

Čia galite gauti jums individualiai pritaikytus finansavimo pasiūlymus iš BMW Financial Services. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais BMW 2 serijos Gran kupė finansavimo arba išperkamosios nuomos sprendimais.

BMW PASLAUGOS

BMW darbuotojas spaudžiantis ranką klientui

BMW paslaugos leis džiaugtis jokių rūpesčių nekeliančiomis kelionėmis:

  • Visišką skaidrumą užtikrinančios BMW Service Inclusive paslaugos yra teikiamos už fiksuotą mokestį ir apima tokias paslaugas kaip automobilio patikra, mikrofiltro arba stabdžių skysčio patikrinimas.
  • BMW ConnectedDrive telepaslaugos – tai galimybė jūsų BMW techninės priežiūros centrui gauti visą reikalingą informaciją apie automobilį, kai prireikia autoserviso paslaugų.
  • BMW techninės ir avarinės pagalbos kelyje paslaugos yra nemokamai teikiamos visą parą, 365 dienas per metus.
  BMW darbuotojas konsultuoja klientą

  AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

  Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW 2 serijos Gran kupė įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

  Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

  • BMW M235i xDrive Gran kupė:
   Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,8–7,2
   CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 175–162

   BMW 220i xDrive:
   Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,4–6,5
   CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 166–149

   Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją, energijos sąnaudas ir elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (EB) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.