Važiuojančio BMW 3 serijos sedano (G20) vaizdas iš priekio dienos metu stiklinio pastato fone
Kuro sąnados, combined7,3–6,4 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinasHibridas

3 SERIJA

BMW 3 SERIJOS SEDANAS

Kuro sąnados, combined7,3–6,4 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinasHibridas
3 SERIJABMW 3 SERIJOS SEDANAS

Vos išriedėjęs į gatvę, naujasis BMW 3 serijos sedanas pralenkia viską, įskaitant nusistovėjusią nuomonę ir lūkesčius. Šis modelis dar kartą įrodo, kaip save pranokti. Savo novatorišku dizainu šis sedanas įžengia į visiškai naują erą. Naujuose sportiniuose sedanuose sumontuoti dar galingesni ir našesni varikliai. Taip pat ir nauja jėga – tiesiog ištarkite „Hey, BMW“, ir naujasis 3 serijos BMW sedanas atpažins Jūsų balsą ir paklus kiekvienam žodžiui.

Skaityti daugiau

BMW 3 SERIJOS SEDANO DIZAINAS

Trečiosios serijos BMW visada buvo lyderiu. Naujasis šio sportinio sedano dizainas – tai sėkmingos istorijos ir ateities sintezės išraiška. Kiekviena šio automobilio detalė patenkins absoliutaus vairavimo malonumo troškimą.

Skaityti daugiau

BMW 3 SERIJOS SEDANO KOMFORTAS

Pasiekia naują lygmenį.

Trečioji BMW serija nustebins ir savo patogumu – jums teliks mėgautis dar erdvesnėmis proporcijomis ir dar didesniu praktiškumu. Prieiga prie automobilio išmaniuoju telefonu, akustinė stiklų danga, išmanioji pakrovimo per visą automobilio ilgį sistema – kiekviena šio automobilio detalė yra sukurta tam, kad gyventumėte ir vairuotumėte itin patogiai.
BMW 3 serijos sedanas (G20), BMW <i>Laserlight</i> lazeriniai žibintai Kairiojo priekinio žibinto su BMW <i>Laserlight</i> priartintas vaizdas i&scaron; &scaron;ono.

BMW Laserlight

Aktyvinus tolimųjų lazerinių šviesų apšvietimo režimą, BMW Laserlight žibintai apšviečia net iki 530 metrų atstumą, t. y. beveik du kartus daugiau negu įprastiniai priekiniai žibintai. Geresnis matomumas tamsoje gerokai padidina saugumą. Mėlynos spalvos priekinių žibintų akcentai ir „BMW Laser“ užrašas taip pat pabrėžia technologinius šio automobilio standartus ir sportiškumą.
BMW 3 serijos sedano (G20) vaizdas i&scaron; vir&scaron;aus pro stiklinį stogą

Stiklinis stogas

Stiklinis stogas su slinkimo ir pakėlimo funkcija, įskaitant elektrinį slankiojamą vidinį stogą, apsaugą nuo įstrigimo bei patogų atidarymą ir uždarymą, leidžia individualiai reguliuoti oro srautą, sukuriant malonų klimatą automobilio viduje. Integruoti vėjo nukreipimo skydeliai neleidžia automobilio viduje susidaryti skersvėjams ir užtikrina mažesnį vėjo skleidžiamą triukšmą.
Stovinčio BMW 3 serijos sedano (G20) trijų ketvirčių vaizdas i&scaron; galo, vairuotojui automati&scaron;kai koja atidarant bagažinės dangtį.

Automatinis bagažinės dangčio valdymas

Automatinio bagažinės durelių valdymo funkcija leidžia lengvai ir patogiai atidaryti bagažinę – tiesiog spustelėkite lengvai pasiekiamą mygtuką durelėse arba pasinaudokite automobilio raktelio mygtuku. Be to, bagažinės dureles galite patogiai atidaryti išorine rankenėle ir uždaryti paspausdami bagažinės durelių viduje esantį mygtuką.
BMW 3 serijos sedano (G20) vairuotojo erdvės vaizdas i&scaron; priekio su kojų zona, ap&scaron;viesta mėlynu <i>Ambient</i> aplinkos ap&scaron;vietimu.

Aplinkos apšvietimas

Aplinkos apšvietimas, įskaitant kontūrų apšvietimą priekinėse ir galinėse automobilio durelėse, sukuria atpalaiduojančią, jaukią interjero atmosferą. Šešios reguliuojamo intensyvumo apšvietimo spalvų programos turi net keturias dinamiško apšvietimo funkcijas. Welcome Light Carpet pasitikimo šviesų sistema apšviečia prieš dureles esančią erdvę įlipant ir išlipant iš automobilio.

BMW 3 SERIJOS ĮKRAUNAMŲ HIBRIDINIŲ SEDANŲ MODELIAI

Susipažinkite su BMW 3 serijos sedano įkraunamais hibridiniais modeliais 320e, 330e ir 330e xDrive su pažangia įkraunamo hibrido pavara

Geriausia iš abiejų pasaulių: BMW 3 serijos sedano įkraunami hibridiniai modeliai BMW 320e, BMW 330e ir BMW 330e xDrive – tai jūsų kelias į tausaus mobilumo ir efektyvios vairavimo dinamikos patirtį. Atraskite daugybę šio pažangaus hibridinio BMW automobilio privalumų ir išsamiau susipažinkite su pavaros koncepcija, vairavimo dinamika bei praktiškomis BMW įkrovimo ir skaitmeninėmis paslaugomis, kurias siūlo BMW ConnectedDrive.
Įkraunamas hibridinis BMW 3 serijos sedanas (G20) 2021, trijų ketvirčių vaizdas i&scaron; priekio įkrovimo stotelėje su modeliu

BMW 3 serijos sedano įkraunamo hibrido technologija

Įkraunamame hibridiniame BMW 3 serijos sedane elektrinė BMW eDrive pavaros technologija veikia kartu su galingu BMW degimo varikliu. Šių dviejų varančiųjų sistemų sąveika užtikrina maksimalų efektyvumą ir didžiausią vairavimo malonumą. BMW 330e xDrive** modelyje visų varančiųjų ratų pavaros sistema BMW xDrive užtikrina optimalią dinamiką ir trauką.
Išsamiau apie BMW įkraunamo hibrido varančiąją sistemą
Įkraunamas hibridinis BMW 3 serijos sedanas (G20) 2021, gatve važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas i&scaron; priekio

BMW 3 serijos įkraunamų hibridinių sedanų važiavimo režimai

Nesvarbu, ar ketinate vykti į darbą naudodami tik elektros energiją ir negeneruodami jokios emisijos, ar norite mėgautis galia alsuojančia dinamika ir pakankamu nuvažiuojamu atstumu savaitgalio išvykų metu – hibridiniai BMW 3 serijos sedanai suteiks visas pasirinkimo galimybes. Naudokitės išmaniaisiais važiavimo režimais, užtikrinančiais optimalią degimo variklio ir elektrinio variklio sąveiką bet kokioje situacijoje.
Išsamiau apie BMW išmaniuosius važiavimo režimus
Įkraunamas hibridinis BMW 3 serijos sedanas (G20) 2021, vaizdas i&scaron; &scaron;ono įkrovimo stotelėje

BMW 3 serijos įkraunamų hibridinių sedanų įkrovimas

BMW Charging įkrovimo paslaugos – tai individualiems poreikiams pritaikyti jūsų hibridinio BMW 3 serijos sedano įkrovimo sprendimai. Į BMW 3 serijos įkraunamo hibridinio sedano komplektaciją įeina ne tik standartinis buitiniams kištukiniams lizdams skirtas įkrovimo kabelis, bet ir viešosioms įkrovimo stotelėms skirtas trečiojo režimo įkrovimo kabelis bei patrauklias viešojo įkrovimo paslaugų teikimo sąlygas užtikrinsianti BMW Charging įkrovimo kortelė*.

*Pasiūlymai priklauso nuo konkrečios rinkos
Daugiau apie BMW įkrovimą
Įkraunamas hibridinis BMW 3 serijos sedanas (G20) 2021, navigacijos sistemos vaizdas i&scaron; arti

Skaitmeninės paslaugos BMW 3 serijos įkraunamame hibridiniame sedane

Pažangios skaitmeninės BMW paslaugos jūsų kasdienį gyvenimą su BMW 3 serijos hibridiniu sedanu pavers dar paprastesniu ir patogesniu. BMW Connected Charging paslauga patikimai nukreips į artimiausią įkrovimo stotelę jūsų maršrute. Naudodamiesi My BMW programėle, galėsite matyti tikslų savo automobilio įkrovos lygį, peržiūrėti paskutinius įkrovimo ciklus.
Sužinokite daugiau apie BMW skaitmenines paslaugas

BMW 3 SERIJOS PAGALBOS SISTEMOS IR SĄSAJA SU AUTOMOBILIU

Ženkite koja kojon su inovacijomis

BMW 3 serijos modelyje rasite daugybę išmanių pagalbos funkcijų ir novatoriškų technologijų, paversiančių jūsų keliones dar saugesnėmis ir patogesnėmis. Naudokitės pagalbos vairuojant eismo spūstyse asistentu, parkavimo asistentu arba valdykite automobilio funkcijas gestais – BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistema ir 12,3 colių įstrižainės prietaisų ekranas visą informaciją leis peržvelgti vienu žvilgsniu.
BMW 3 serijos sedanas (G20) su parkavimo asistentu Plius, valdymo ekrano vairuotojo erdvėje priekinis vaizdas i&scaron; arti

Parkavimo asistentas Plius

Parkavimo asistentas Parking Assistant Plus palengvins manevravimą ir leis lengviau pastatyti automobilį. Be kitų funkcijų, šioje sistemoje yra įdiegta aplinkos vaizdo stebėjimo funkcija, leidžianti stebėti vaizdą ir iš viršaus, matyti panoraminį vaizdą ir nuotolinį trimatį vaizdą, be to, sistema padeda statant automobilį lygiagrečiai, turi automatiškai automobilį sustabdančią susidūrimų statant automobilį išvengimo funkciją, padeda pastatyti automobilį rodydama nukreipiančiąsias važiavimo trajektorijos linijas, taip pat palengvina automobilio pastatymą važiuojant atbuline eiga.
BMW 3 serijos sedanas (G20) su BMW <i>Live Cockpit Professional</i>, valdymo ekrano vairuotojo erdvėje priekinis vaizdas i&scaron; arti

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 10,25 colių įstrižainės lietimui jautrus valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinę sistemą (BMW Operating System 7) sistemą galima valdyti jutikliniu iDrive Touch valdikliu.
BMW 3 serijos sedanas (G20) su <i>Driving Assistant Professional</i> funkcija, ekrano vairuotojo erdvėje vaizdas i&scaron; arti

Driving Assistant Professional funkcija

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis funkcijomis, įskaitant įspėjimo apie juostos keitimą ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.
BMW 3 serijos sedanas (G20) su atbulinės eigos asistentu, ekrano vairuotojo erdvėje vaizdas i&scaron; arti

SVARBIAUSI PAGALBININKAI VISADA LIEKA UŽ KADRO.

BMW 3 serijos sedanas su atbulinės eigos asistentu

BMW IŠMANUSIS ASMENINIS ASISTENTAS

BMW 3 serijos sedanas (G20) su išmaniuoju asmeniniu asistentu, ekrano vairuotojo erdvėje priekinis vaizdas iš arti

Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis būtų ir jūsų asmeninis automobilių ekspertas? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Sakykite įprastas komandas ir naudokitės daugybe automobilio funkcijų. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.

Miesto fone dienos metu važiuojančio BMW 3 serijos sedano (G20) vaizdas iš šono

VISIEMS POSŪKIAMS, KURIE LAUKIA JŪSŲ KELYJE.

BMW 3 serijos sedano vairavimo dinamika

BMW 3 SERIJOS SEDANO VAIRAVIMO DINAMIKA

Judėjimo tobulumas

Nepriekaištingas važiavimo stabilumas, sportiškas valdymas ir didelis manevringumas: trečiosios serijos BMW sedanas braižo naujas vairavimo dinamikos taisykles. Dėl pažangių ir dar galingesnių variklių, tobulai tarpusavyje derančių pakabos detalių ir optimaliai paskirstyto svorio šis automobilis gali drąsiai vadintis geriausiu sportiniu sedanu.
BMW 3 serijos sedano (G20) &scaron;oninis vaizdas i&scaron; galo

M sportinis diferencialas

Sportinis M serijos diferencialas užtikrina optimalias sukibimo savybes ir vairavimo stabilumą persirikiuojant iš vienos eismo juostos į kitą, įsibėgėjant už posūkių, įveikiant posūkius dideliu greičiu arba važiuojant skirtingomis kelio dangomis. Sukibimą su kelio danga optimizuoja elektra valdomas prietaisas, mažinantis skirtumą tarp galinių ratų sukimosi greičio.
BMW 3 serijos sedano (G20) ratlankio ir <i>M Sport </i>stabdžių vaizdas i&scaron; arti

M sportiniai stabdžiai

M Sport serijos stabdžiai yra su mėlynos spalvos M emblema dekoruotomis keturių stūmoklių nejudamomis priekinėmis apkabomis ir vieno stūmoklio slankiomis galinėmis apkabomis. Be to, šie stabdžiai, siekiant užtikrinti geriausias stabdymo savybes, turi didelius stabdžių diskus.
BMW 3 serijos sedanas (G20) su adaptyviąja M pakaba, važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas i&scaron; galo

Adaptyvioji M pakaba

Dešimčia milimetrų žemesnė adaptyvioji M pakaba gali būti bet kuriuo metu reguliuojama elektriniu būdu ir taip pritaikoma konkrečioms kelio dangos ir vairavimo sąlygoms. Be to, pakabos savybes galima reguliuoti naudojantis vairavimo patirties valdymo sistema Driving Experience Control. Ši sistema leidžia bet kuriuo metu aktyvinti pageidaujamą vairavimo režimą – nuo patogaus iki itin sportiško, pasižyminčio ypatingai manevringu valdymu.
Priartintas BMW 3 serijos sedano (G20) centrinės konsolės vaizdas i&scaron; pauk&scaron;čio skrydžio su pavarų perjungimo svirtimi ir <i>Steptronic Sport</i> transmisija.

Steptronic Sport transmisija

Aštuonių pavarų Steptronic Sport transmisija užtikrina nepaprastai sportišką pavarų perjungimą. Nesvarbu, ar pasirinksite automatinio pavarų perjungimo režimą, ar, naudodamiesi pavarų perjungimo svirtelėmis arba pavarų perjungimo svirtimi, pavaras perjunginėsite rankiniu būdu, galėsite mėgautis ne tik patogiomis ir ramiomis kelionėmis, bet ir neįtikėtinai dinamišku vairavimu. Aktyvinus SPORT režimą ir pavarų perjungimo svirtį palenkus į kairę ties S/M pozicija, pavaros bus perjungiamos taip, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti automobilio galimybes.

BMW 3 SERIJOS SEDANO MODELIAI

Modelis Advantage

Advantage modelis pateisina savo vardą ir klientui siūlo apčiuopiamus privalumus. Šio modelio interjeras išsiskiria daugybe funkcinių elementų, padidinančių komfortą ir saugumą.
 • Parkavimo atstumo kontrolė (PDC) priekyje ir gale
 • Daiktų laikymo paketas
 • Galinio vaizdo veidrodėlis su automatine apsauga nuo akinimo
 • 3 zonų automatinis oro kondicionavimas
BMW 3 serijos sedano (G20) stovinčio <i>Advantage</i> modelio vaizdas i&scaron; &scaron;ono

Modelis Sport Line

M Sport Line įrangos paketas suteikia dar dinamiškesnį įvaizdį. Juodos blizgios spalvos eksterjero ir interjero detalės tiesiog alsuoja sporto dvasia. Sportinės juodos spalvos perforuotos audinio/Sensatec derinio vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės užtikrina maksimalų komfortą. Pasiūlymą užbaigia Advantage modelis ir aplinkos apšvietimo įranga.
 • 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai V-Spoke Style 776; galima rinktis ir kitus ratlankius
 • Sportinės audinio/Sensatec derinio juodos spalvos sėdynės su pilkomis kontrastingomis siūlėmis; galima rinktis ir kitus apmušalus
 • Sportinis odinis vairas arba M serijos odinis vairas
 • Blizgios juodos spalvos interjero apdaila, galima rinktis ir kitą apdailą
 • Į modelio Sport Line įrangos paketą įeina ir modelio Advantage įranga
BMW 3 serijos sedano (G20) stovinčio <i>Sport Line</i> modelio vaizdas i&scaron; &scaron;ono

Modelis Luxury Line

Šio modelio Luxury Line versija leis atskleisti elegantiškąją automobilio pusę. Grakščios blizgaus chromo dizaino detalės automobilio eksterjerui suteiks ypatingą išvaizdą. Interjeras taip pat sužavės savo elegancija. Aukščiausios kokybės odiniai apmušalai ir interjero apdailos juostos tiesiog dvelkia prabanga.
 • 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai Double-Spoke Style 771; galima rinktis ir kitus ratlankius
 • Sportinės juodos spalvos perforuotos Sensatec dirbtinės odos vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės; galima rinktis ir kitus apmušalus
 • Sportinis odinis vairas arba M serijos odinis vairas
 • Aukštos kokybės medienos blizgi pelenų pilkai/rudos spalvos interjero apdaila, galima rinktis ir kitą apdailą
 • Į modelio Luxury įrangos paketą įeina ir modelio Advantage įranga.
BMW 3 serijos sedano (G20) stovinčio <i>Luxury Line</i> modelio vaizdas i&scaron; &scaron;ono

Modelis M Sport

M Sport įrangos paketas suteikia dar sportiškesnį įvaizdį. M Sport modelis ne tik pasižymi aštresnėmis vidaus ir išorės formomis, bet ir užtikrina didesnį vairavimo malonumą. M sport modelio pakaba, M Sport modelio stabdžiai ir M aerodinaminis paketas ženkliai optimizuoja važiavimo dinamiką.
 • 18 colių M lengvojo lydinio dvispalviai Double-Spoke Style 790 M pilkos Orbit Grey spalvos su skirtingo pločio padangomis; galimi ir kiti ratlankiai
 • Sportinės perforuotos Alcantara/Sensatec dirbtinės odos derinio vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės su kontrastingomis mėlynomis siūlėmis
 • M odinis vairas
 • Aluminium Tetragon M interjero apdaila, galima rinktis ir kitą apdailą
 • Į modelio M Sport įrangos paketą įeina ir modelio Advantage įranga.
Stovinčio BMW 3 serijos sedano (G20) <i>M Sport</i> modelio vaizdas i&scaron; &scaron;ono
 • Modelis Advantage
 • Modelis Sport Line
 • Modelis Luxury Line
 • Modelis M Sport

ORIGINALŪS BMW AKSESUARAI IR PRIEDAI IR BMW M PERFORMANCE PARTS DALYS BMW 3 SERIJOS SEDANUI

Geras jausmas. Pažįstamas jausmas.

BMW M Performance dalys jūsų BMW 3 serijos sedanui leis suteikti ryškiausią automobilių sporto dvasia alsuojantį charakterį. Rinkitės iš optiškai patobulintų dizaino akcentų automobilio interjerui ir įspūdingai atrodančių kaltinių ir lengvojo lydinio ratlankių. Norėdami, kad jūsų BMW atitiktų jūsų asmeninius poreikius, rinkitės originalius BMW aksesuarus ir priedus. Šie produktai, atsižvelgus į kokybės, dizaino ir techninių charakteristikų aspektus, yra nepriekaištingai pritaikyti BMW 3 serijos sedanui.
BMW 3 serijos sedanas (G20), BMW stogo bagažinė

BMW stogo bagažinė

Moderni juodos spalvos BMW stogo bagažinė su dekoratyviomis sidabrinėmis Titanium Silver spalvos šoninėmis apdailos juostomis yra 420 litrų talpos. Ši bagažinė gali būti naudojama su visomis BMW stogo bagažinių skersinių sistemomis. Ji gali būti atidaroma iš abiejų pusių, kuriose turi trigubą centrinį užraktą, todėl šią bagažinę ne tik patogu pakrauti, bet ir užrakinti saugantis nuo vagysčių.
Išsamiau
BMW 3 serijos sedanas (G20), BMW<i> Advanced Car Eye 2.0</i>

BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0 yra itin jautri full-HD kamera, kuri fiksuoja viską, kas vyksta aplink automobilį net ir palikus automobilį priparkuotą. Trikdžių ir neįprasto judėjimo aplink automobilį atveju kamera automatiškai įrašo situaciją galimiems nelaimingiems atsitikimams ar įsilaužimams dokumentuoti.
Išsamiau
BMW 3 serijos sedanas (G20), BMW universali bevielė įkrovimo stotelė

BMW universali bevielė įkrovimo stotelė

Bevielis įkrovimas bet kur ir bet kada: Bevielis įkrovimas visur ir visada: su BMW universalia beviele įkrovimo stotele savo išmanųjį telefoną pakrausite greitai ir patogiai. Ir tam neprireiks jokio laido. Mobilus telefonas bus kraunamas stabiliai ir saugiai. Itin išmanu: integruotą nešiojamą įkroviklį galite išimti ir savo telefoną įkrauti ne tik automobilyje.
Išsamiau
BMW 3 serijos sedanas (G20), <i>M Performance</i> priekinės grotelės itin blizgios juodos spalvos

Itin blizgios juodos M Performance grotelės

Tvirtas charakteris: Itin blizgios juodos spalvos priekinių grotelių juostelės ir apvadai trykšta galia ir dinamiškumu. Unikali išvaizda sukuria ryškų įspūdį
Išsamiau
BMW 3 serijos sedanas (G20), <i>M Performance</i> galinis aptakas i&scaron; anglies pluo&scaron;to

M Performance galinis aptakas iš anglies pluošto

Dar įspūdingesnis: iš anglies pluošto pagamintas galinis M Performance serijos aptakas – aukščiausios kokybės ir dinamiškos automobilio išvaizdos akcentas. Dėl modernios anglies pluošto medžiagos šis aptakas yra ne tik ypatingai lengvas, tačiau ir itin tvirtas. Šis galinis aptakas užtikrina optimalią aerodinamiką ir dar geresnes sportinio vairavimo charakteristikas.
Išsamiau
BMW 3 serijos sedanas (G20), <i>M Performance</i> vairas

M Performance vairas

Įtikinami argumentai: Alcantara oda aptrauktas M Performance vairas užtikrina puikų pojūtį ir suėmimą, tad jausitės tarsi vairuodami sportinį automobilį. Išskirtinis vairo dizainas ir raudonos odos vidurio juosta pabrėžia sportinį automobilio stilių. Taip pat galite rinktis ir M Performance vairo apdailą iš anglies pluošto /Alcantara ir M Performance pavarų perjungimo svirteles iš anglies pluošto.
Išsamiau

BMW 3 SERIJOS SEDANO TECHNINIAI DUOMENYS

BMW 330i sedanas

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:

190 (258)/5000–6500

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s:

5,9

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

7,3–6,4

CO2 emisija g/km (mišriu režimu):

167–147

BMW 3 serija sedano (G20) techniniai duomenys

BMW 3 SERIJOS SEDANŲ KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW 3 serijos sedanas (G20), mėlynos <i>Portimao Blue</i> metalizuotos spalvos, 7/8 vaizdas i&scaron; priekio parkavimo aik&scaron;telėje su žmogumi pirmame plane

BMW FINANSINĖS PASLAUGOS BMW SERIJOS SEDANUI ĮSIGYTI

Čia galite gauti jums individualiai pritaikytus finansavimo pasiūlymus iš BMW Financial Services. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais BMW 3 serijos sedano finansavimo arba išperkamosios nuomos sprendimais.

BMW 3 SERIJOS SEDANO SERVISAS IR TECHNINĖ PAGALBA

Vairuokite be rūpesčių.

BMW servisas įskaičiuotas

BMW servisas įskaičiuotas

#kadirkasbenutiktu: Jokių rūpesčių nekeliančios kelionės elektriniais automobiliais: šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų planavimą. Galite patys pasirinkti 4 arba 6 metų terminą arba, jeigu esate sudarę išperkamosios nuomos sutartį – 3 metų terminą. Paslaugų paketo apimtis:
 • Transporto priemonės patikra
 • Mikrofiltro keitimas
 • Stabdžių skysčio keitimas
Daugiau apie BMW Service Inclusive
BMW telepaslaugos

BMW telepaslaugos

Užsisakius ConnectedDrive įrangą jūsų BMW teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW servisui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW servisas su jumis susisiekia, kad susitartų dėl apsilankymo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Būtina sąlyga: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali palengvinti jūsų gyvenimą.
Daugiau apie BMW telepaslaugas
BMW pagalba kelyje

BMW pagalba kelyje

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.
Daugiau apie BMW pagalbą kelyje
BMW darbuotojas padeda klientui

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW 3 serijos sedano įsigijimo, pra&scaron;ome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW serviso personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

 • BMW 330i sedanas:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,3–6,4
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 166–147

  Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu: www.bmw.de/wltp

  ** Kai temperatūra žemesnė nei 0 laipsnių Celsijaus, važiuoti visiškai elektriniu šio įkraunamo hibrido režimu galima tik kai baterija įšyla iki reikiamos veikimo temperatūros, t. y. nuvažiavus keletą kilometrų.