BMW 6 serijos Gran Turismo 640i xDrive (G32) 2020 pilkos Bernina Grey spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio su šalia stovinčiu vyru
Degalų sąnaudos l/100 km8,8–8,2
Variklio tipasBenzinasDyzelinas

6 SERIJA

BMW 6 serijos GRAN TURISMO.

Degalų sąnaudos l/100 km8,8–8,2
Variklio tipasBenzinasDyzelinas
6 SERIJABMW 6 serijos GRAN TURISMO.

Rafinuotas visais atžvilgiais: šeštosios BMW serijos Gran Turismo – tai elegantiškas ir unikalus dizainas, įvairiapusis vairavimo patogumas ir užtikrinta dinamika. Atnaujinto dizaino priekinės grotelės ir žibintai akcentuoja ypatingą šio automobilio išvaizdą ir eksterjerui suteikia dar daugiau modernumo. Interjere juntamas prabangus erdvės pojūtis ir aukštos kokybės medžiagų bei pažangių savybių kuriamas rafinuotumas. Visa tai, kartu su nepriekaištingai suderintomis vairavimo dinamikos savybėmis, kiekvieną jūsų kelionę su šeštosios serijos BMW Gran Turismo pavers malonumu, kurį norėsite tęsti dar ir dar.

Skaityti daugiau

BMW 6 SERIJOS GRAN TURISMO DIZAINAS

Nepaprastai elegantiškas: šeštosios serijos BMW Gran Turismo automobilio eksterjeras sužavės savo dinamiška išvaizda ir išskirtiniu charakteriu. Dar labiau išryškintų kampų BMW būdingos formos priekinės grotelės ir atnaujinto dizaino žibintai priekinei automobilio daliai suteikia išskirtinumo ir neabejotinai prikausto dėmesį. Nepaisant didelių matmenų, aptakios eksterjero kontūrų linijos ir galia alsuojantis dizaino stilius atskleidžia sportiškas šeštosios BMW serijos Gran Turismo ambicijas, pastebimai besitęsiančias per visą kupė automobiliams būdingą stogo liniją iki pat išryškinto pločio galinės automobilio dalies su netaisyklingos formos išmetimo angomis. Elegantiškame ir erdviame interjere juntama ypatingo komforto atmosfera, kurios dinamiškumą ir eleganciją akcentuoja itin aukštos kokybės detalės, pavyzdžiui, sportinis oda aptrauktas vairas arba itin blizgios juodos spalvos valdikliai.

Skaityti daugiau

ĮSPŪDINGO DIZAINO SAVYBĖS

Panoraminis stiklinis stogas, BMW 6 serijos Gran Turismo 640i xDrive (G32) 2020 interjeras

Panoraminis stiklinis stogas

Pro atvertą panoraminį stiklinį stogą saloną užlieja gaivus oras. Uždarytas panoraminis stogas automobilio viduje sukuria ryškią, šviesa pripildytą atmosferą. Stogo atidarymas ir uždarymas pilnai automatinis – jį galima valdyti mygtuko paspaudimu arba automobilio rakteliu; stogą galima paslinkti ir pakelti, jame yra apsauga nuo saulės ir vėjo deflektorius.
M sportiniai stabdžiai, BMW 6 serijos Gran Turismo 640i xDrive (G32) 2020 ratlankio vaizdas iš arti

M sportiniai stabdžiai

M sportiniai stabdžiai su tamsiai mėlynos spalvos M užrašu dekoruotomis stabdžių apkabomis su stūmokliais užtikrina itin geras stabdymo savybes. Šie prie itin dinamiškų automobilio galimybių pritaikyti stabdžiai leis mėgautis išskirtiniu sportinio vairavimo stiliumi ir puikiomis stabdymo savybėmis važiuojant šlapia kelio danga.
Keraminė valdiklių apdaila, BMW 6 serijos Gran Turismo 640i xDrive (G32) 2020 interjeras

Keraminė valdiklių apdaila

Išskirtinė keraminė valdiklių apdaila, pavyzdžiui, keramika dekoruota pavarų perjungimo svirtis, temperatūros ir garso valdikliai, interjerui suteikia ypatinga kokybe ir prašmatnumu dvelkiančią išvaizdą.

BMW 6 SERIJOS GRAN TURISMO SKAITMENINĖS TECHNOLOGIJOS

Pramogų ir verslo funkcijos, skaitmeninės paslaugos ir išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos

Informacinis ekranas, BMW 6 serijos Gran Turismo (G32) 2020 interjeras
Driving Assistant Professional funkcija, BMW 6 serijos Gran Turismo (G32) 2020 interjeras

Driving Assistant Professional funkcija

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis funkcijomis, avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.
Atbulinės eigos asistentas, BMW 6 serijos Gran Turismo (G32) 2020 interjeras

Atbulinės eigos asistentas

Važiuojant pirmyn iki 35 km/h greičiu, atbulinės eigos asistentas įsimena paskutinius 50 m nuvažiuotos trajektorijos, kad prireikus šį kelią būtų galima atkurti. Jūsų nebevargins intensyvus vairavimas, tad savo dėmesį galėsite sutelkti į aplinką.
BMW Laserlight žibintai, BMW 6 serijos Gran Turismo 640i xDrive (G32) 2020, pilkos Bernina Grey spalvos

BMW Laserlight

Aktyvinus tolimųjų lazerinių šviesų apšvietimo režimą, BMW Laserlight žibintai apšviečia net iki 650 metrų atstumą, t. y. beveik du kartus daugiau negu įprastiniai priekiniai žibintai. Geresnis matomumas tamsoje gerokai padidina saugumą. Mėlynos spalvos priekinių žibintų akcentai ir „BMW Laser“ užrašas taip pat pabrėžia aukštus technologinius šio automobilio standartus ir sportiškumą.
BMW Live Cockpit Professional, BMW 6 serijos Gran Turismo (G32) 2020 interjeras

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 12,3 colių įstrižainės lietimui jautrus valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinę sistemą (BMW Operating System 7) galima valdyti jutikliniu iDrive valdikliu*.
 

*Šiam modeliui jutiklinė iDrive valdiklio funkcija šiuo metu negalima.

Connected Package Professional paketas, BMW 6 serijos Gran Turismo (G32) 2020 interjeras

Connected Package Professional paketas

BMW žemėlapiai su Connected navigacijos paslauga, išmaniųjų telefonų integravimo funkcija, įskaitant Apple CarPlay ir Android Auto bei In-Car Experiences funkcijos – Connected Package Professional paslaugų paketas atvers plačias jūsų BMW ryšio ir tinklo palaikymo galimybes. Naudokitės didesniu komfortu ir dar tobulesniu valdymu. Pavyzdžiui, norėdami kelyje gauti atsakymus į jums rūpimus klausimus, tiesiog pasinaudokite Amazon Alexa paslauga.

BMW išmanusis asmeninis asistentas, BMW 6 serijos Gran Turismo (G32) 2020 interjeras

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija užtikrins naujausią jūsų BMW skaitmeninių sistemų programinės įrangos versiją, kurią galite atsisiųsti per My BMW programėlę arba tiesiai į savo automobilį – naudodamiesi integruota SIM kortele. Įdiegę naujausią programinės įrangos versiją, galėsite aktyvuoti ir kitas naudingas savo BMW funkcijas.

Išmaniojo telefono integravimo funkcija, BMW 6 serijos Gran Turismo (G32) 2020 interjeras

Išmaniojo telefono integravimo funkcija

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Naudodamiesi Apple CarPlay arba Android Auto ir išmaniojo telefono integravimo funkcija, galėsite belaidžiu būdu sujungti savo išmanųjį telefoną su savo automobiliu. Tai leis patogiai naudotis įvairiomis išmaniojo telefono funkcijomis ir programėlėmis tiesiog automobilio valdymo ekrane.

BMW 6 serijos Gran Turismo G32 Skaitmeninis raktas

BMW Skaitmeninis raktas.

BMW Digital Key skaitmeninis raktas jūsų suderinamą išmanųjį telefoną*  paverčia automobilio rakteliu. Norėdami atrakinti automobilį tiesiog palaikykite savo išmanųjį telefoną prie durelių rankenėlės, o prieš užvesdami variklį – įstatykite telefoną į jam skirtą laikiklį. Be to, skaitmeninį raktą galima siųsti net penkiems draugams, o, prireikus, riboti maksimalų greitį – ši funkcija ypač pravers naujiems ir nepatyrusiems vairuotojams.

 

*BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų išmaniųjų telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey. BMW skaitmeninio rakto naudojimui būtina BMW telepaslaugų įranga.

6 SERIJOS GRAN TURISMO VAIRAVIMO DINAMIKA

Trumpai apie efektyvius variklius, išmaniąją visų varomų ratų pavarą ir patogias pakabos technologijas.

Nepaprastai dinamiškas ir patogus: šeštosios BMW serijos Gran Turismo automobilis išsiskiria tobulai tarpusavyje suderintų pakabos detalių ir į ateitį orientuotos technologijos derme. Jeigu prie viso to pridėsime efektyvų ir optimaliai subalansuotą šešių cilindrų dyzelinį variklį arba lengvai apsisukimų skaičių per minutę keičiantį ir dideliu sukimo momentu išsiskiriantį šešių cilindrų benzininį variklį, nebeliks jokių kliūčių mėgautis absoliučiu vairavimo malonumu tiek trumpų išvykų, tiek ir ilgų kelionių metu.
Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema, BMW 6 serijos Gran Turismo (G32) 2020, gatve važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema

Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema Integral Active Steering palengvina vairavimą priklausomai nuo priekinės ašies ir galinių ratų, kurie taip pat prisideda prie automobilio valdymo, pasukimo kampo. Važiuojant mažesniu greičiu, ši sistema, pasukdama galinius ratus priešinga kryptimi negu priekiniai ratai, užtikrina didesnį automobilio manevringumą ir paslankumą, o pasiekus 60-80 km/h ir didesnį greitį, galiniai ratai yra pasukami lygiagrečiai priekiniams ir taip padidinamas važiavimo stabilumas bei patogumas.

xDrive, BMW 6 serijos Gran Turismo (G32) 2020 vaizdas iš arti

BMW xDrive

Išmanioji visų varomųjų ratų sistema BMW xDrive sklandžiai ir kintamai paskirsto varančiąją jėgą į priekinius bei galinius ratus ir tokiu būdu padidina trauką, vairavimo dinamiką ir saugumą kiekvienoje vairavimo situacijoje. Elektroniniu būdu valdomas galios paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą posūkiuose, todėl automobilį valdysite dar manevringiau.

BMW 6 SERIJOS GRAN TURISMO MODELIAI

BMW 6 serijos Gran Turismo.

Bazinės komplektacijos BMW 6 serijos Gran Turismo įkvepia savo universalumu ir plačiu įrangos pasirinkimu jūsų komfortui ir saugumui užtikrinti.
 • Adaptyvūs LED priekiniai žibintai
 • Sportinis odinis vairas
 • Automatinė oro kondicionavimo sistema su dviejų zonų valdymu
 • Automatinis bagažinės valdymas
 • Parkavimo atstumo kontrolė (PDC)
BMW 6 serijos Gran Turismo (G32) 620d 2020 bazinė įranga, metalizuotos baltos Mineral White spalvos

Luxury Line.

Šio modelio Luxury Line versija leis atskleisti elegantiškąją automobilio pusę. Grakščios blizgaus chromo dizaino detalės automobilio eksterjerui suteiks ypatingą išvaizdą. Interjeras taip pat sužavės savo elegancija. Aukščiausios kokybės odiniai apmušalai ir interjero apdaila tiesiog dvelkia prabanga.
 • 19 colių poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai Multi-spoke style
 • 644 pilkos Ferric Grey spalvos
 • Blizgaus chromo dizaino elementai
 • Dakota odos sėdynės su šiai linijai būdingu siuvinėjimu ir odos apvadais; galima rinktis ir kitus apmušalus
 • Aukštos kokybės medienos Fineline Ridge interjero apdaila su Pearl Chrome chromo apdailos akcentu, galima rinktis ir kitą apdailą
 • Kintantis šešių spalvų salono apšvietimas, įskaitant Welcome Light Carpet pasitikimo šviesų sistemą
BMW 6 serijos Gran Turismo (G32) 640d xDrive 2020 Luxury Line pilkos Dravit Grey spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

M Sport paketas.

M Sport paketas suteikia automobiliui itin sportišką įvaizdį. Sportiški dizaino elementai automobilio priekyje ir gale išvaizdai suteiks dar daugiau galingumo. Veržlų profilį puikiai išbaigs išskirtinė dažų apdaila, sportiniai M serijos lengvojo lydinio ratlankiai ir daugybė interjero detalių.
 • 19 colių M lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 647 M su skirtingo pločio padangomis
 • Aerodinaminis M serijos paketas su šiai serijai būdinga priekinio bamperio apdaila, išoriniais šoniniais slenksčiais ir galinio bamperio apdaila su metalizuotos Dark Shadow spalvos difuzoriaus įdėklu
 • M dizaino sportinės juodos Dakota odos vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės su mėlynomis kontrastingomis siūlėmis; galima rinktis ir kitus apmušalus
 • M oda aptrauktas vairas su daugiafunkciais mygtukais
 • M Aluminium Rhombicle pilka Smoke Grey aliuminio interjero apdaila su Pearl Chrome chromo apdailos akcentu; galima rinktis ir kitą apdailą
BMW 6 serijos Gran Turismo (G32) 640i xDrive 2020 M Sport paketas, Bernina Grey Amber Effect pilkos spalvos su tviskančio gintaro efektu, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
 • BMW 6 serijos Gran Turismo.
 • Luxury Line.
 • M Sport paketas.

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI IR BMW M PERFORMANCE PARTS DALYS BMW 6 SERIJOS GRAN TURISMO MODELIUI

Geras jausmas. Pažįstamas jausmas.

BMW M Performance dalys jūsų BMW 6 serijos Gran Turismo leis suteikti ryškiausią automobilių sporto dvasia alsuojantį charakterį. Rinkitės iš optiškai patobulintų dizaino akcentų automobilio interjerui ir įspūdingai atrodančių kaltinių ir lengvojo lydinio ratlankių. Norėdami, kad jūsų BMW atitiktų jūsų asmeninius poreikius, rinkitės originalius BMW aksesuarus ir priedus. Šie produktai, atsižvelgus į kokybės, dizaino ir techninių charakteristikų aspektus, yra nepriekaištingai pritaikyti BMW 6 serijos Gran Turismo modeliui.
Gale tvirtinamas BMW dviračių laikiklis Pro 2.0, BMW 6 serijos Gran Turismo (G32) 2020 vaizdas iš arti

Gale tvirtinamas BMW dviračių laikiklis Pro 2.0

Automobilio gale montuojamas dviračių laikiklis BMW Pro 2.0 yra lengvasvoris, tačiau tvirtas, todėl išlaikys iki 60 kg svorį. Šiuo dviračių laikikliu yra labai paprasta naudotis, prie jo galėsite pritvirtinti du įprastus arba elektrinius dviračius (prailginus laikiklį, prie jo galima tvirtinti ir tris dviračius). Be to, laikiklio nulenkimo funkcija leis bet kuriuo metu patogiai pasiekti bagažo skyrių.

Išsamiau
BMW drabužių pakaba juodos spalvos Travel & Comfort BMW 6 serijos Gran Turismo (G32) 2020

BMW drabužių pakaba juodos spalvos iš Travel & Comfort sistemos

Su BMW drabužių pakaba galėsite patogiai kabinti drabužius ant priekinės sėdynės atlošo. Dėl specialios jungties šį universalų kablį nesunkiai ir saugiai pritvirtinsite prie bazinio laikiklio arba papildomos Travel & Comfort įrangos (galima įsigyti atskirai). Dėl viešbučio funkcijos (standartinės drabužių pakabos), pakabą galėsite naudoti ne tik automobilyje.

Išsamiau
Belaidžio įkrovimo dėklas, BMW 6 serijos Gran Turismo (G32) 2020 vaizdas iš arti

Belaidžio įkrovimo dėklas

Belaidžio įkrovimo dėklas ne tik apsaugo jūsų telefoną, bet ir leidžia indukciniu būdu įkrauti Apple iPhone™ 5/5s/SE telefonų modelius. Šis inovatyvus mobiliojo telefono dėklas yra suderinamas su visais sertifikuotais Qi įkrovikliais bei atlieka apsauginio dėklo funkciją.

Išsamiau
M Performance vairas, BMW 6 serijos Gran Turismo (G32) 2020 vaizdas iš arti

M Performance vairas

Įtikinami argumentai: Alcantara medžiaga aptrauktas M Performance vairas užtikrina puikų pojūtį ir suėmimą kad jaustumėtės tarsi vairuodami sportinį automobilį. Išskirtinis vairo dizainas ir raudonos odos vidurio juosta pabrėžia sportinio automobilio stilių.

Išsamiau
M Performance anglies pluošto šoninio veidrodėlio korpusas, BMW 6 serijos Gran Turismo (G32) 2020

M Performance anglies pluošto šoninio veidrodėlio korpusas

Kruopščiai rankomis pagaminti anglies pluošto veidrodėlių korpusai – tai ypatingą automobilio modernumą išryškinantis įspūdingas eksterjero akcentas. Dinamiškas jų dizainas traukia akį ir suteikia automobiliui individualumo ir atletiškumo.
Išsamiau
M Performance šoniniai lipdukai juodos Frozen Black spalvos, BMW 6 serijos Gran Turismo (G32) 2020

M Performance juodos Frozen black spalvos šoniniai lipdukai

Sportiškumas liejasi per kraštus: lipni M Performance juodos / sidabrinės spalvos matinė juostelė automobiliui suteiks itin individualaus dinamiškumo. Juostelė virš šoninio išorinio slenksčio išryškins automobiliui būdingą dizainą ir proporcijas.

Išsamiau

BMW 6 SERIJOS GRAN TURISMO TECHNINIAI DUOMENYS

BMW 640i xDrive Gran Turismo

Variklio galia kW (AG) prie:

245 (333)

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s:

5,4

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

8,8–8,2

CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 

201–187

BMW 6 serijos Gran Turismo (G32), techniniai duomenys

BMW 6 SERIJOS GRAN TURISMO KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW 6 serijos Gran Turismo 640i xDrive (G32) pilkos Bernina Grey spalvos, šalia BMW stovinčio vyro vaizdas iš šono

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS BMW 6 SERIJOS GRAN TURISMO MODELIUI

Čia galite gauti jums individualiai pritaikytus finansavimo pasiūlymus iš BMW Financial Services. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais BMW 6 serijos Gran Turismo finansavimo arba išperkamosios nuomos sprendimais.

BMW PASLAUGOS

BMW SERVISAS IR TECHNINĖ PAGALBA BMW 6 SERIJOS GRAN TURISMO MODELIUI

BMW servisas įskaičiuotas

BMW servisas įskaičiuotas

#kadirkasbenutiktu: Jokių rūpesčių nekeliančios kelionės elektriniais automobiliais: šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų planavimą. Galite patys pasirinkti 4 arba 6 metų terminą arba, jeigu esate sudarę išperkamosios nuomos sutartį – 3 metų terminą. Paslaugų paketo apimtis:
 • Transporto priemonės patikra
 • Mikrofiltro keitimas
 • Stabdžių skysčio keitimas
Daugiau apie BMW Service Inclusive
BMW telepaslaugos

BMW telepaslaugos

Užsisakius ConnectedDrive įrangą jūsų BMW teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW servisui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW servisas su jumis susisiekia, kad susitartų dėl apsilankymo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Būtina sąlyga: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali palengvinti jūsų gyvenimą.

Daugiau apie BMW telepaslaugas
BMW pagalba kelyje

BMW pagalba kelyje

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.

Daugiau apie BMW pagalbą kelyje

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

BMW 640i xDrive:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,8–8,2
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 201–187

 

Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į  bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal 2022/195 EB reglamento nuostatas, nuo 2023-01-01 EC atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės.

 

Daugiau informacijos apie NEDC  ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite www.bmw.de/wltp

 

Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO₂ emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietija, arba apsilankę https://www.dat.de/co2/.

 

 

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

 • BMW 640i xDrive:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,8–8,2
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 201–187

  Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją, elektros energijos sąnaudas ir elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą (EU) 715/2007. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

BMW 6 Gran Turismo

Nedaug automobilių gali pasigirti tokiomis savybėmis, kaip naujas BMW 6 Gran Turismo. BMW 6 Gran Turismo, Luxury Line arba M Sport paketas leidžia sukonfigūruoti viską taip, kad 6 serijos automobilis atlieptų į kiekvieną norą ir lūkestį.

 

Skaityti daugiau

Naujasis BMW 6 Gran Turismo - automobilis

BMW 6 Gran Turismo automobiliai išskirtines emocijas sukuria ir įsėdus į saloną. Erdvus interjeras su papildomu, kintančiu salono apšvietimu, panoraminiu stogu, keramine vidaus elementų apdaila.

Su 6 serijos Gran Turismo siūlomas ne vienas dyzelinis ar benzininis variklio tipas.

 

Skaityti daugiau

BMW 6 Gran Turismo - variklis ir kuro sąnaudos

Su šeštosios serijos Gran Turismo modeliais, jums siūlomi net keli variklių variantai. Kiekvienas dyzelis ir benzinas pasižymi skirtingomis dinamikos ir kuro sąnaudų savybėmis.

Pagal WLTP testavimo standartą nustatytos kuro sąnaudos mišriu režimu, nurodomos prie kiekvieno automobilio modelio techninių duomenų. Nepamirškite, kad kuro sąnaudos gali skirtis, priklausomai nuo jūsų vairavimo įpročių, aplinkos ir kelio sąlygų, kai kurių kitų faktorių.

 

Skaityti daugiau

BMW 6 Gran Turismo – savybės

Tuos, kuriuos domina BMW 6 Gran Turismo savybės, bus aktualu žinoti, kokiais privalumais gali pasižymėti bet kuris naujas ar naudotas šio modelio 6 serijos didysis kupė.

 • Pagalbos vairuotojui ir sąsajos su automobiliu sistemos, nuo kurių padidėja saugumas, komfortas ir užtikrintumas už vairo

 • Visų varomųjų ratų sistema xDrive

 

Skaityti daugiau

BMW 6 Gran Turismo - bandomasis važiavimas

Jeigu domina galimybė pirkti BMW 6 Gran Turismo, nedvejokite užsiregistruoti bandomajam važiavimui, pagai tai, kuri atstovybė jums yra artimiausia – Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje. Čia galėsite gauti patraukliausius kainos pasiūlymus pirkti išsimokėtinai, lizingu arba veiklos nuomai, verslui bei įprastu būdu. 

 

Skaityti daugiau