BMW X6 M Competition F96 2020 su BMW Individual specialia Urban Green dažų apdaila, trijų ketvirčių vaizdas iš galo

THE X6 M

BMW M

BMW X6 M AUTOMOBILIAI: MODELIAI IR ĮRANGA

THE X6 MBMW X6 M AUTOMOBILIAI: MODELIAI IR ĮRANGA

BMW X6 M Competition, BMW X6 M ir BMW X6 M50i – įranga ir technologijos.

Aukščiausia kokybė iki smulkiausių detalių: čia rasite visą informaciją apie išskirtinės įrangos asortimentą ir dizaino akcentus, į geriausias technines savybes orientuotas technologijas ir aukščiausios klasės skaitmenines paslaugas, kurių gausu BMW X6 M automobiliuose. Patirkite, kaip su naujuoju SAC vairavimo potyrius galima nuskraidinti į naujas aukštumas – visa tai automobiliui suteikia išskirtinai galingi varikliai ir tobulai suderintos dinaminės savybės.

Skaityti daugiau

BMW X6 M AUTOMOBILIŲ PALYGINIMAS

Trumpai apie BMW X6 M Competition, BMW X6 M ir BMW X6 M50i

BMW X6 M COMPETITION

Maksimali vairavimo dinamika ir išskirtinumas
 • Galingasis M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis
 • M xDrive su aktyviuoju M diferencialu ir 8 pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic
 • Išskirtiniai įrangos ir dizaino elementai
 • 460 kW (625 AG), 750 Nm, 0–100 km/h per 3,8 sek.
BMW X6 M Competition F96 su BMW Individual išskirtine Urban Green dažų apdaila, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW X6 M

Aukščiausio lygio vairavimo dinamika ir išskirtinumas
 • Itin galingas 8 cilindrų benzininis variklis M TwinPower Turbo
 • M xDrive su aktyviuoju M diferencialu
 • 8 greičių M Steptronic transmisija su Drivelogic
 • 441 kW (600 AG), 750 Nm, 0–100 km/h per 3,9 sek
BMW X6 M F96 SUV trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW X6 M50i

Įspūdinga galia su sportiniu žavesiu
 • M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis
 • 8 pavarų Steptronic Sport transmisija
 • BMW xDrive
 • 390 kW (530 AG), 750 Nm, 0–100 km/h per 4,3 sek.
BMW X6 M50i Manhattan metaliko spalvos SUV trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
 • BMW X6 M COMPETITION
 • BMW X6 M
 • BMW X6 M50i

BMW X6 M COMPETITION IR BMW X6 M – RYŠKIAUSIOS EKSPLOATACINĖS SAVYBĖS

Įkvėpta autosporto: pavaros ir važiuoklės technologijų apžvalga.

Išskirtinės BMW X6 M Competition ir BMW X6 M specifikacijos ir dinamika išvystomos dėl puikiai ištobulintų pavaros sistemos ir pakabos technologijų, pasiteisinusių sportiniuose automobiliuose. Tiek ramiai važiuojant gatvėmis, tiek lenktynių trasoje automobilis išsiskirs M modelio automobiliams būdingu tikslumu ir manevringumu.
BMW X6 M Competition F96 SUV 2020 itin galingas 8 cilindrų benzininis variklis M TwinPower Turbo

Itin galingas 8 cilindrų benzininis variklis BMW M TwinPower Turbo

Naujausia itin efektyvaus aštuonių cilindrų BMW M TwinPower Turbo benzininio variklio versija užtikrina naujausius standartus atitinkantį veikimą. Šis labai dideliu apsukų per minutę skaičiumi pasižymintis variklis išvysto 460 kW (625 AG) galią. Du turbokompresoriai išsiskiria savo kryžminių cilindrų išmetimo kolektoriumi, pasižyminčiu optimaliomis atsako savybėmis. V8 variklis yra sukurtas taip, kad puikiai susidorotų su ypatingai didelėmis apkrovomis lenktynių trasoje.
BMW X6 M Competition F96 SUV 2020 M modeliams būdinga pakaba

M modeliams būdinga pakaba

Aktyvusis M diferencialas ir M modeliams būdinga pakaba subtiliai atskleidžia automobilio dinaminį potencialą. Neskaitant trijų vairavimo režimų (COMFORT, SPORT ir SPORT+), vairuotojas gali pasirinkti tris skirtingus Dynamic Stability Control – DSC (dinaminės stabilumo kontrolės) nustatymus, priderindamas automobilio stabilumą prie savito vairavimo stiliaus.
BMW X6 M Competition su M xDrive BMW Individual speciali Urban Green dažų apdaila, SUV F96 SUV 2020 vaizdas iš šono

M xDrive

BMW M xDrive su aktyviuoju M diferencialu užtikrina maksimalią trauką ir vairavimo dinamiką tiek kasdienių kelionių metu, tiek lenktynių trasoje. M modeliams būdinga technologija puikiai suderina galinių varomųjų ratų sistemos manevringumą su visų varomųjų ratų kontrole. Galima pasirinkti 4WD arba 4WD Sport pavaros variantą.
BMW X6 M Competition F96 SUV 2020 interjeras 8 pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic

8 pavarų M Steptronic transmisija

Aštuonių pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic atveria itin plačias pasirinkimo galimybes: nuo ypatingai dinamiško iki labai komfortiško ir degalus taupančio vairavimo režimo. Naudodamiesi pavarų svirtimi ir pavarų perjungimui skirtomis vairo svirtelėmis, pavaras galite perjunginėti rankiniu būdu arba galite nustatyti automatinį pavarų perjungimo režimą. Pastaruoju atveju, transmisija savo darbą atliks pati.
BMW X6 M Competition su M Servotronic F96 SUV 2020 vairuotojo erdvė

M Servotronic

Visomis važiavimo sąlygomis „ M Servotronic“ užtikrina tinkamą vairo sukimo jėgą, ją reguliuodamas pagal faktinį važiavimo greitį. Be to, jis užtikrina tiesioginį vairavimo tikslumo pojūtį važiuojant bet kokiu greičiu. Sistema yra specialiai sukalibruota M serijai ir turi tris skirtingus mygtuku pasirenkamus nustatymus.
BMW X6 M Competition F96 SUV 2020 M sudėtiniai stabdžiai iš arti

M sudėtiniai stabdžiai

Įvairių medžiagų dėka M sudėtiniai stabdžiai padeda pasiekti puikių lėtėjimo parametrų, šie stabdžiai yra itin stabilūs ir patvarūs. Jie taip pat mažiau sveria, o tai turi teigiamos įtakos manevringumui, dinamikai ir įsibėgėjimui. Mėlynos metaliko spalvos stabdžių suportai su M užrašu yra šių išskirtinių ir itin galingų M stabdžių skiriamieji požymiai.
BMW X6 M Competition M sportinė išmetimo sistema, BMW Individual speciali Urban Green dažų apdaila F96 SUV 2020 vaizdas iš galo

M sportinė išmetimo sistema

M sportinė išmetimo sistema skleidžia dinamišką garsą, kurį galima reguliuoti integruotu išmetimo vožtuvo mechanizmu. Važiavimo dinamikos mygtukais pasirinkus SPORT ir SPORT+ programas, variklis riaumoja dar intensyviau, o į komfortą orientuota programa užtikrina tylesnę variklio akustiką. Be to, triukšmo lygį galima sumažinti nauju garso kontrolės mygtuku.

BMW X6 M COMPETITION – DIZAINO SAVYBĖS

M būdingi eksterjero ir interjero akcentai

Charizmatiškasis atletas: BMW X6 M Competition spinduliuoja ne tik bekompromisę galią, bet ir individualų, pažangų dizainą. Įspūdingi juodos spalvos M elementai, kuriuos klientas gali pasirinkti ir Carbon versijos, išbaigia dinamišką itin galingo SAC išvaizdą, pradedant išraiškingų formų priekine bamperio apdaila ir baigiant įspūdingu galu. Automobilio salone prašmatnų vairuotojo erdvės sportiškumą pabrėžia tokie M akcentai, kaip M daugiafunkcės sėdynės su apšviestu X6 M logotipu ir pilnai integruota galvos atrama ar M modeliui būdinga pavarų svirtis.
BMW X6 M Competition F96 2020 su BMW Individual specialia Urban Green dažų apdaila, SUV trijų ketvirčių vaizdas iš šono
M dekoratyvinės priekinės grotelės BMW X6 M Competition F96 2020 su BMW Individual specialia Urban Green dažų apdaila, SUV eksterjeras

M būdingos priekinės grotelės

M modeliui būdingos priekinės grotelės su juodos spalvos dvigubo jungimo skersiniais ir juodos spalvos rėmu, puoštos X6 M logotipu dar labiau paryškina sportinę Jūsų automobilio prigimtį.
BMW X6 M Competition F96 M šoninės žiaunos BMW Individual speciali Urban Green dažų apdaila, SUV eksterjeras

Juodos M šoninės žiaunos

X6 M Competition automobilyje M šoninės žiaunos priekiniuose sparnuose ir integruotas X6 M logotipas suprojektuoti juodos spalvos.
M anglies pluošto veidrodėlių gaubtai BMW X6 M Competition F96 2020 su BMW Individual specialia Urban Green dažų apdaila, SUV eksterjeras

M anglies pluošto veidrodėlių gaubtai

Pasirenkamieji M anglies pluošto veidrodėlių gaubtai išryškina galingą ir sportišką automobilio dizainą.
M anglies pluošto galinis aptakas BMW X6 M Competition F96 2020 su BMW Individual specialia Urban Green dažų apdaila, SUV eksterjeras

M anglies pluošto galinis aptakas

M Carbon galinis aptakas papildo galingą, sportišką automobilio dizainą ir ženkliai pagerina aerodinamiką.
BMW X6 M Competition juodo chromo išmetimo vamzdžių apdaila, F96 BMW Individual speciali Urban Green dažų apdaila SUV eksterjeras

Juodo chromo išmetimo vamzdžiai

Prašmatni M Competition modeliui būdinga išmetimo vamzdžių Black Chrome apdaila, įsiliejanti kairėje ir dešinėje galinio difuzoriaus pusėje, pabrėžia itin sportiškas Jūsų automobilio savybes.
Durelių slenksčio apdaila su „X6 M Competition“ užrašu BMW X6 M Competition F96 2020 eksterjeras

Durelių slenkstis su „X6 M Competition“ užrašu

Lipant į automobilį Jus ir priekinės sėdynės keleivį pasitinka priekinių durelių slenksčių apdailos su X6 M Competition užrašu. Priekinių kairiųjų ir dešiniųjų durelių slenksčių apdailose įmontuoti juodos spalvos intarpai su užrašu alsuoja prabanga ir kokybe.
BMW X6 M Competition F96 2020 M Merino daugiafunkcės sėdynės interjeras

M daugiafunkcės sėdynės

Išskirtinio M dizaino daugiafunkcės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės su šviečiančiu „X6 M“ logotipu atspindi atletišką automobilio įvaizdį. Žemesni sėdynių pagrindai ir aukštesnės šoninės pagalvėlės sustiprina išgaubtos formos sėdynių išvaizdą ir užtikrina patikimą šoninę atramą. Daugybė reguliavimo galimybių leidžia susikurti maksimalų komfortą. Dviejų atspalvių visiškai odinė Merino Black juodos spalvos apdaila su Midrand Beige kontrastingais elementais naudojama išskirtinai tik X6 M Competition modelių automobiliuose. Šias ypatybes idealiai papildo Alcantara šoninės atramos ir kelių įdėklai centriniame valdymo pulte.
Kelių įdėklai BMW X6 M Competition F96 SUV 2020 interjeras

Kelių įdėklai

Centrinis BMW X6 M Competition valdymo pultas, apmuštas kelių įdėklais vairuotojo ir priekinio keleivio erdvėje, užtikrinančiais papildomą apsaugą šonuose, ypač patogią, jei vairuojate labai dinamiškai.
BMW X6 M Competition F96 2020 interjeras M saugos diržai

M saugos diržai

M saugos diržai su įtempimo įtaisu ir diržo įtempimo jėgos ribotuvu puošti klasikinių M spalvų apdailos siūlėmis – jie byloja apie nepaprastai aukštą kokybę ir sportinę atmosferą automobilio viduje.
M pavarų svirtis su Drivelogic jungikliu BMW X6 M Competition F96 SUV 2020 interjeras

M pavarų svirtis su Drivelogic jungikliu

Naujo dizaino M pavarų svirtis su Drivelogic jungikliu ir P mygtuku puikiai priglunda prie vairuotojo rankos, ja ypač patogu naudotis.
BMW X6 M Competition F96 SUV 2020 M prietaisų skydelis vairuotojo erdvė

M prietaisų skydelis

Pilnai skaitmeninis M modeliams būdingas prietaisų skydelis perteikia visą aktualią informaciją bei suteikia galimybę pagal pageidavimą pasirinkti ekrano išdėstymą. Be to, su M View ekranus galite sumažinti iki būtiniausių, kad važiuodami itin dinamiškai, matytumėte tik reikalingiausią informaciją.
M dvigubos priekinės grotelės BMW X6 M F96 SUV 2020 , vaizdas iš priekio
BMW X6 M F96 SUV 2020 21 colio M dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai Orbitgrey pilkos spalvos, vaizdas iš arti
BMW X6 M SUV F96 galinio bamperio apdaila, vaizdas iš galo
M odinis vairas su kontrastingomis siūlėmis BMW X6 M F96 2020 vairuotojo erdvė
M daugiafunkcės sėdynės su X6 M logotipu BMW X6 M F96 2020 interjeras

BMW X6 M DIZAINO AKCENTAI

Nuo galingų M priekinių grotelių, šoninių M grotelių ir veidrodėlių gaubtų iki pat išmetimo vamzdžių apdailos ir X6 M logotipo automobilio gale – chromuoti dizaino elementai suteikia BMW X6 M automobilio išorei sportiškumo ir elegancijos. Didžiuliai dvispalviai 21 colio Orbit Grey pilkos spalvos lengvojo lydinio ratlankiai užtikrina galingą automobilio stotą. Išskirtinumu spinduliuoja ir automobilio vidus. Interjere gausu išskirtinių elementų, pradedant apšviestais durų slenksčiais su X6 M matinio chromo logotipu, M odos vairu su kontrastingomis siūlėmis ar M daugiafunkcėmis vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynėmis iš elegantiškos smulkios Merino odos. Išskirtinės aplinkos pojūtį išbaigia tokios aukštos kokybės funkcijos, kaip BMW Live Cockpit Professional su didelės raiškos 12,3 colio valdymo ekranu ir pilnai skaitmeniniu 12,3 colio prietaisų skydelio ekranu.

BMW X6 M F96 SUV 2020 BMW Individual Ametrin metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš šono
BMW X6 M F96 SUV 2020 BMW Individual Tanzanite Blue metaliko trijų ketvirčių vaizdas iš šono
BMW X6 M F96 SUV 2020 Individual interjero M daugiafunkcės sėdynės su X6 M logotipu
BMW X6 M F96 SUV 2020 Individual interjero apdailos juostelės Piano Finish Black juodos spalvos
BMW X6 M F96 SUV 2020 Individual interjero apdailos juostos Ash Grain Silver-Grey itin blizgios pilkos spalvos
BMW X6 M F96 SUV 2020 BMW Individual aukštos kokybės medienos Fineline juodos spalvos interjero apdaila su aliuminio intarpais

BMW INDIVIDUAL

Aukščiausia kokybe spinduliuojantis prašmatnumas: BMW Individual suteikia BMW X6 M Competition ir BMW X6 M unikalią elegantišką išvaizdą. Pasirinkite iš išskirtinio BMW Individual metaliko Ametrin, BMW Individual mėlyno metaliko Tanzanite Blue ar BMW Individual Special Paint Urban Green* spalvų asortimento ir dar labiau pabrėžkite šio automobilio unikalumą. Baltos Merino Ivory White spalvos/mėlynos Night Blue spalvos derinio M daugiafunkcės sėdynės suteikia automobilio interjerui ypatingo žavesio. Sportiškos ir prabangios aplinkos įspūdį automobilio viduje dar labiau sustiprina juodos Piano Black spalvos apdailos juostos, aukščiausios kokybės medienos Fineline Black apdailos elementai su aliuminio intarpais ir itin blizgiais pilkais Ash Grain Silver-Grey elementais. Išvardintos specifinės BMW Individual funkcijos galimos ir BMW X5 M modelyje.


*Nuotraukoje pavaizduoto BMW Individual Special Paint Urban Green tikimasi sulaukti 01/2020 m. sausį.

BMW X6 M First Edition F96 2020 BMW Individual kėbulo spalva Frozen Dark Silver metallic matte
BMW X6 M First Edition F96 2020 BMW Individual kėbulo spalva Frozen Dark Silver metallic matte
BMW X6 M First Edition F96 2020 Multifunkcinės sėdynės su 'Merino'/Alcantara odos kombinacija Silverstone/Night Blue
BMW X6 M First Edition F96 2020 Multifunkcinės sėdynės su 'Merino'/Alcantara odos kombinacija Silverstone/Night Blue contrasting stitching in Sakhir Orange
BMW X6 M First Edition F96 2020 Vidaus apdailos 'Carbon Fibre' su „First Edition“ užrašu

BMW X6 M COMPETITION FIRST EDITION.

Išskirtinės techninės specifikacijos: BMW X6 M Competition First Edition automobilis, kurių išleista vos 250, savo stilingu dizainu atspindi šio itin galingo BMW X6 M Competition charakterio savybes. Ypatinga BMW Individual sidabrinio Frozen Dark Silver metaliko dažų apdaila, sutinkama išimtinai tik Edition modelyje, įspūdingai pabrėžia galingą automobilio eksterjero dizainą, kurį idealiai išbaigia išskirtiniai 21/22 colių lengvojo lydinio 818 M style ratlankiai su Star spoke dizaino stipinais juodos Jet Black spalvos. Klientui pageidaujant, BMW X6 M Competition First Edition galime pasiūlyti ir su mėlyno Frozen Marina Bay Blue metaliko spalvos BMW Individual dažų apdaila. Akį traukiantys M Carbon anglies pluošto veidrodėlių gaubtai, M Carbon anglies pluošto galinis aptakas ir M Carbon anglies pluošto variklio dangtis suteikia papildomo lenktyniniams automobiliams būdingo žavesio. BMW X6 M Competition First Edition interjeras su BMW Individual nepakartojamo dvispalvio (Silverstone/Night Blue) dizaino merino odos apmušalais bei Alcantara Night Blue mėlyno atspalvio BMW Individual stogo apmušalų apdaila puikiai dera su šio Edition automobilio dažų spalva. Juodi Black Alcantara intarpai automobilio sėdynių šonuose ir kontrastingos oranžinio Sakhir Orange atspalvio apdailos siūlės akcentuoja sportinę M daugiafunkcių sėdynių prigimtį, kurią papildo spalvotos durų plokščių ir oda aptraukto prietaisų skydelio siūlės. Išskirtinę Edition modelio prigimtį išbaigia aukščiausios kokybės Carbon anglies pluošto interjero apdailos detalės. Šios ypatingo stiliaus detalės pažymėtos sidabriniu užrašu „First Edition 1/250“, įspaustu tiesiai anglies pluošto apdailoje po skaidriu lako sluoksniu – tai užuomina į Edition modelio išskirtinumą.

BMW X6 M50i DIZAINO AKCENTAI

Išskirtinė BMW X6 M50i vairavimo dinamika ir dizainas

Sudie, vidutinybės! Novatoriškų vairavimo technologijų (pavyzdžiui, galingi M TwinPower Turbo benzininiai varikliai) ir itin tikslių vairavimo dinamikos elementų (pavyzdžiui, adaptyvioji M Professional pakaba ir xDrive visų varančiųjų ratų sistema) dėka naujasis BMW X6 M50i ir M50d gali didžiuotis aukščiausios klasės manevringumu.

Vyras, stovintis šalia BMW X6 M50i SUV, trijų ketvirčių vaizdas iš galo
BMW X6 M50i Steptronic Sport transmisija

Steptronic Sport transmisija

Aštuonių greičių sportinė Steptronic Sport transmisija su Launch Control starto kontrolės sistema leidžia sparčiai perjunginėti pavaras automatiškai arba rankiniu būdu, naudojantis pavarų perjungimo svirtimi ar pavarų perjungimui skirtomis vairo rankenėlėmis ir atitinkamai mėgautis patogiu važinėjimu įprastais keliais arba dinamišku vairavimu. Pasirinkus SPORT režimą ir pavarų perjungimo svirtį palenkus į kairę ties S/M pozicija, pavaros bus perjungiamos taip, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti automobilio savybes.
BMW X6 M50i adaptyvioji M pakaba G06

Adaptyvioji M pakaba

Adaptyviąją M pakabą galima elektriškai sureguliuoti bet kuriuo metu pagal kelio ir važiavimo sąlygas. Vairuotojai pakabos charakteristikas taip pat gali reguliuoti su Driving Experience Control funkcija, pritaikydami ją savo pageidaujamam važiavimo stiliui – nuo komfortiško iki itin sportiško su žymiai manevringesniu valdymu.
BMW X6 M50i interjeras ir pavarų svirtis su M ženkleliu G06 iš arti

Pavarų svirtis su M ženkleliu

Centriniame valdymo pulte, priešais pavarų perjungimo svirtį, esanti spalvota M emblema pabrėžia sportišką interjero atmosferą ir tarsi užsimena apie šiam automobiliui būdingas vairavimo dinamikos savybes.
BMW X6 M50i galas su M sportine išmetimo sistema iš arti

M sportinė išmetimo sistema

Važiuodami SPORT arba SPORT+ režimu, vairavimo dinamikos mygtukais galite reguliuoti sportinės M išmetimo sistemos skleidžiamą garsą ir pasirinkti jį dar intensyvesnį, o aktyvinus į patogumą orientuotą važiavimo režimą, variklio skleidžiamas garsas tampa ne toks išraiškingas.
BMW X6 M50i su išmaniąja visų varomų ratų xDrive

BMW xDrive

Išmanioji BMW xDrive visų varomų ratų sistema sklandžiai ir kintamai paskirsto varomąją jėgą į priekinius ir galinius ratus ir taip kiekvienoje vairavimo situacijoje užtikrina didžiausią sukibimo jėgą, vairavimo dinamiką ir saugumą. Siekiant dar geresnio automobilio manevringumo, elektra valdomas varomosios jėgos paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą įvažiuojant į posūkius arba kelio vingiuose.
BMW X6 M50i interjeras su vairavimo patirties kontrole iš arti

Vairavimo patirties kontrolė

Vairavimo patirties kontrolės („Driving Experience Control“) funkcija leidžia vairuotojui pasirinkti standartinį COMFORT režimą, ekonomiškesnį ECO PRO režimą bei SPORT arba SPORT+ režimą, užtikrinantį dar dinamiškesnį vairavimą. ECO PRO režimas reguliuoja akceleratoriaus, „Steptronic“ transmisijos ir šildytuvo/oro kondicionieriaus nustatymus taip, kad degalų sąnaudos būtų kuo ekonomiškesnės.
BMW X6 M50i SUV eksterjeras, lengvojo lydinio ratlankis iš arti

22 colių M lengvojo lydinio ratlankiai 747 M

747 M stiliaus 22 colių M lengvojo lydinio ratlankiai užtikrina tvirtą BMW X6 M50i ir M50d stotą. M modeliams būdingos Cerium Grey pilkos spalvos ratlankiai su V dizaino stipinais užtvirtina sportišką ir valdingą abiejų SAC modelių išvaizdą.
BMW X6 M50i M galinis anglies pluošto aptakas SUV

M anglies pluošto galinis aptakas

M Carbon galinis aptakas papildo galingą, sportišką automobilio dizainą ir ženkliai pageriną aerodinamiką.
BMW X6 M50i M50d G06 SUV interjeras M odinis vairas iš arti

M odinis vairas

M serijos oda aptrauktas vairaratis su daugiafunkciais mygtukais, M emblema ir integruota vairuotojo oro pagalve yra trijų stipinų dizaino. Šis išlenktas atramas nykščiams turintis vairaratis, kurio kraštai dekoruoti juoda Walknappa oda ir juodomis siūlėmis, leis patirti tikslaus, sportiško vairavimo malonumą.
BMW X6 M50i M50d G06 SUV M Carbon veidrodėlių gaubtų vaizdas iš arti

M Carbon veidrodėlių gaubtai

M Carbon veidrodėlių gaubtai pabrėžią galingą ir sportišką automobilio dizainą.

BMW X6 M50i

BMW X6 SUV M50i benzininis 8 cilindrų M TwinPower Turbo variklis SUV G06

BMW X6 M50i BMW M TwinPower Turbo benzininis variklis su 530 AG

BMW X6 M50i aštuonių cilindrų BMW M TwinPower Turbo benzininis variklis turi du turbokompresorius, kintamą vožtuvų valdymo sistemą Valvetronic ir tiesioginio benzino įpurškimo sistemą High-Precision Injection. Šis variklis gali pasiekti 390 kW (530 AG) galią ir išvystyti didžiausią 750 Nm sukimo momentą. Abu turbokompresoriai yra įtalpinti tarp cilindrų grupių.

BMW X6 M AUTOMOBILIAI

Pagalba vairuotojui ir sąsaja su automobiliu

BMW X6 M automobiliai pribloškia ne tik savo galia ir dizainu, bet ir plačiu pagalbinių sistemų ir išmaniųjų funkcijų pasirinkimu. Šiuolaikinės galimybės, pavyzdžiui, BMW Display Key pabrėžia ypatingą šių automobilių komfortą dar nespėjus įlipti į automobilį. Pažangiausios pagalbos vairuotojui sistemos lydės visos kelionės metu, kol galutinai pastatysite automobilį. BMW Live Cockpit Professional ir M modelių automobilių priekiniame stikle įrengto ekrano pagalba visada matysite svarbiausią informaciją, o BMW išmanusis asmeninis asistentas patars ir padės visos kelionės metu.
BMW X6 M automobiliai F96 SUV su profesionalaus vairavimo asistento programa 2020 interjeras

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis fukcijomis, įskaitant įspėjimo apie juostos keitimą ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.
Parking Assistant Plus BMW X6 M automobiliai F96 SUV 2020 interjeras

Parking Assistant Plus

Parking Assistant Plus parkavimo asistentas palengvina automobilio parkavimą ir manevravimą. Be kita ko, šią sistemą sudaro Surround View erdvinio vaizdo sistema, apjungianti Top View vaizdą iš viršaus, Panorama View panoraminį vaizdą, Remote View 3D trimatį nuotolinį vaizdą, taip pat šoninio parkavimo asistentas, Active Park Distance Control aktyvioji parkavimo atstumo kontrolė, avarinio stabdymo funkcija, parkavimo asistentas su parkavimo statmenai ir išilgai funkcija bei Reversing Assistant atbulinės eigos asistentas.
BMW išmanusis asmeninis asistentas BMW X6 M automobilis F96 SUV 2020 interjeras

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Labas, BMW. Kuo tu vardu? Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW taptų ir jūsų asmeniniu asistentu? Naudodamiesi BMW išmaniojo asmeninio asistento programa, galite bendrauti su savo automobiliu. Jis jus pažįsta, kasdien tobulėja ir padeda bet kokioje situacijoje. Jūs netgi galite priskirti savo asmeninį aktyvinimo žodį. Šis asistentas gali viską paaiškinti apie jūsų automobilį ir padėti dar geriau jį pažinti.
BMW X6 M automobilis F96 SUV 2020 interjeras su BMW projekciniu ekranu

M būdingas projekcinis ekranas

Dideliame spalvotame BMW projekciniame ekrane pateikiama su kelione susijusi informacija projektuojama vairuotojo matymo lauke, todėl vairuotojas gali visiškai susikoncentruoti į vairavimą. Informacija, pvz., momentinis greitis, navigacijos nurodymai, greičio ribojimo informacija, įskaitant lenkimo draudimo indikatorius, telefono ir pramogų sąrašai, yra pateikiama ekrane, priklausomai nuo įrangos. * tik BMW X6 M Competition ir BMW X6 M modeliams
BMW X6 M automobiliai F96 SUV su BMW Live Cockpit Professional 2020 interjeras

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 10,25 colių įstrižainės lietimui jautrus valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinė sistema gali būti valdoma ir naudojantis iDrive Touch Controller valdikliu.
BMW Display Key BMW X6 M automobiliai F96 SUV 2020 G06

M logotipu puoštas BMW Display Key

M logotipu puoštas BMW Display Key (raktelis su ekranu) rodo įvairią informaciją apie automobilio būklę ir integruotu liečiamuoju ekranu leidžia valdyti pasirinktas funkcijas. Tokiu būdu automobilio funkcijomis galima patogiai naudotis raktu.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW X6 M:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 13,0-13,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 297-306

  BMW X6 M50i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,3-12,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 259-276

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.