BMW i7 M70 xDrive sedanas G70

7 SERIJA

BMW M

BMW 7 SERIJOS M MODELIAI: VARIKLIAI IR TECHNINIAI DUOMENYS.

7 SERIJABMW 7 SERIJOS M MODELIAI: VARIKLIAI IR TECHNINIAI DUOMENYS.

BMW 7 serijos M modeliai : varikliai, matmenys ir techniniai duomenys.

BMW 7 SERIJOS M MODELIAI: TECHNINIAI DUOMENYS.

Pasirinkti modelį
Pasirinkti transmisiją

Sistemos galia

Degalų tipas Elektrinis
Transmisija 1 greičio automatinė

Nuvažiuojamas atstumas su konkrečia įkrova

Akumuliatoriaus talpa kWh 101,7
BMW ratlankiai ir padangos – ES padangų ženklinimo vaizdas iš arti

BMW RATLANKIAI IR PADANGOS

Patvirtiname, kad mūsų automobilių padangos atitinka net 50 griežčiausių kokybės testų reikalavimų – žymiai daugiau, nei yra nurodyta visoje Europoje galiojančiame Padangų ženklinimo reglamente. Čia rasite visą su BMW naudojamų padangų savybėmis susijusią informaciją.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

BMW i7 M70 xDrive [1][2][3]
Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km: 20,8–23,7
Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km: 490–560

 

Galios, sąnaudų ir CO₂ emisijos reikšmės  gautos iš atliktų bandymų, kuriuose dalyvavo automobiliai su standartine transmisija.

[1] Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į  bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal Komisijos įgyvendinimo reglamento (ES) 2022/195 nuostatas, nuo 2023-01-01 EC atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite www.bmw.de/wltp

Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen Vokietijoje bei apsilankę https://www.dat.de/co2/.

[2]  Kiekvieno elektromobilio nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo skirtingų veiksnių: individualaus vairavimo stiliaus, maršruto ypatumų ir oro sąlygų.

[3] Įkrovimo charakteristikos priklauso nuo įkrovos būsenos, aplinkos temperatūros, individualaus vairavimo stiliaus ir papildomų energiją naudojančių šaltinių. Pateikti nuvažiuojamų atstumų duomenys yra pagrįsti geriausiu WLTP scenarijumi. Įkrovimo laikas buvo nustatytas esant 23 °C aplinkos temperatūrai po važiavimo ir gali skirtis priklausomai nuo individualių naudojimosi ypatumų.

[4]
 EB svoris be krovinio - tai standartinės komplektacijos automobilio be jokios papildomos įrangos svoris. Automobilio svoris be krovinio skaičiuojamas esant iki 90% užpildytam bakui ir 75 kg sveriančiam vairuotojui. Jei nuo papildomai pasirenkamos  įrangos priklauso automobilio aerodinaminės savybės, tai gali turėti įtakos automobilio svoriui, apkrovai, didžiausiam greičiui.

[5]
 Benzininių variklių galingumo informacija  gauta iš atliktų bandymų, kuriuose dalyvavo automobiliai, naudojantys RON98 benziną. Degalų sąnaudų informacija taikoma automobiliams, naudojantiems Europos Reglamente (EB) Nr. 715/2007nurodytus degalus. Taip pat gali būti naudojamas bešvinis RON91 ir aukštesnio oktaninio skaičiaus su ne didesniu nei 10% (E10) etanolio kiekiu. BMW rekomenduoja RON 95 degalus. Itin galingiems automobiliams BMW rekomenduoja RON 98 degalus.

[6]
 Įkraunamas hibridas: važiavimo elektra rodikliai priklauso nuo baterijos įkrovimo lygio.

[7]
  Įkraunamas hibridas: esant žemesnei nei 0oC temperatūrai, važiuoti visiškai elektriniu šio įkraunamo hibrido režimu galima tik kai baterija įšyla iki reikiamos veikimo temperatūros, t. y. nuvažiavus keletą kilometrų

[8]
 Įkraunamas hibridas: svertinė vertė važiuojant mišriu režimu (EB svertinė vertė esant įkrovimui kintamąja srove)

[9]
 Susideda iš važiavimo vidaus degimo varikliu  (nurodyta nominali vertė) ir elektrinio važiavimo  (iki nurodytos nominalios vertės). Važiavimo elektra rodikliai priklauso nuo baterijos įkrovimo lygio.

Skaityti daugiau