BMW M235i xDrive Gran kupė (F44) 2020 juodos metalizuotos <i>Black</i> <i>Sapphire </i>spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
Degalų sąnaudos (mišriu režimu)7.8–7.1 l/100 km
Variklio tipasBenzinas

2 SERIJA

BMW M

BMW M235i xDRIVE GRAN KUPĖ.

Degalų sąnaudos (mišriu režimu)7.8–7.1 l/100 km
Variklio tipasBenzinas
2 SERIJABMW M235i xDRIVE GRAN KUPĖ.

Galia alsuojančios šoninių linijų briaunos, švelniai nuožulni stogo linija ir energingo charakterio galinė dalis sukuria itin atvirą BMW M235i xDrive Gran kupė sportinį įvaizdį, dominuojantį žvelgiant iš bet kurios perspektyvos. Nepriekaištinga vairavimo dinamiką užtikrinančių detalių tarpusavio sąveika ir nepaprastai galingas variklis šiam aukščiausio lygio atletui leidžia diktuoti savo segmento standartus. Interjere vyrauja prašmatnūs M serijos akcentai ir moderniausios technologijos, pavyzdžiui, balsu valdoma BMW išmaniojo asmeninio asistento valdymo sistema BMW Intelligent Personal Assistant. Tai automobilis naujiems gyvenimo tikslams, kurių niekas nesukliudys pasiekti.

Skaityti daugiau

BMW M235i xDRIVE GRAN KUPĖ EKSTERJERO IR INTERJERO DIZAINAS

Sportiškas vidus ir atletiška išorė – tai BMW M235i xDrive Gran kupė automobilis, kurio kiekviena detalė spinduliuoja bekompromise dinamika. Dinamiško veržlumo įspūdį padeda sukurti ne tik aerodinaminis M serijos paketas, bet ir išskirtiniai pilkos Cerium Grey spalvos M serijos akcentai. Galia alsuojančias šio sportinio kupė formas ir kontūrus puikiai papildo BMW būdingos formos priekinės grotelės su tinkleliu, netaisyklingos formos išmetimo sistemos apdaila ir galinis M serijos aptakas, o sportinės M Sport sėdynės ir M serijos pedalai interjere dar labiau išryškina sportines automobilio ambicijas.
BMW priekinės akyto tinklelio dizaino grotelės, BMW M235i xDrive Gran kupė (F44) juodos metalizuotos <i>Black Sapphire</i> spalvos, vaizdas iš arti

BMW priekinės grotelės su akytu tinkleliu

Pilkos Cerium Grey spalvos priekinių BMW grotelių viduje – įmantrios išvaizdos tinklelis. Automobilių lenktynių sporto įkvėpta tinklelio struktūra priekinei automobilio daliai suteikia gylio, prabangos ir dinamiškai akcentuoja detales.
M aerodinaminis paketas, BMW M235i xDrive Gran kupė (F44) juodos metalizuotos <i>Black Sapphire</i> spalvos, priekis

M aerodinaminis paketas

Aerodinaminis M serijos įrangos paketas – tai M serijai būdinga priekinio ir galinio bamperio bei išorinių šoninių slenksčių apdaila, spinduliuojanti išgrynintą dinamiką ir pabrėžianti tikro atleto charakterį. Ši apdaila yra kėbulo spalvos ir išsiskiria Dark Shadow spalvos intarpais. BMW M235i intarpai yra itin blizgios juodos spalvos.
M galinis aptakas, BMW M235i xDrive Gran kupė (F44) juodos metalizuotos <i>Black Sapphire</i> spalvos, vaizdas iš galo

M galinis aptakas

Galinis M aptakas akcentuoja atletišką automobilio siluetą ir gerokai sumažina nepageidaujamą keliamąją jėgą. Šis aptakas, nukreipdamas spaudimo jėgą į galinę automobilio ašį, užtikrina dar geresnį stabilumą vairuojant.
M būdinga i&scaron;metimo sistema, BMW M235i xDrive Gran kupė (F44) juodos metalizuotos <i>Black Sapphire</i> spalvos, vaizdas i&scaron; galo

M būdinga išmetimo sistema

Dėl savo minimalaus priešpriešinio slėgio M serijai būdinga abiejose pusėse sumontuota išmetimo sistema padeda varikliui išvystyti didžiulę jėgą. Integruoto išmetimo vožtuvų mechanizmo pagalba reguliuojamas charakteringas išmetimo sistemos garsas pabrėžia sportines šio automobilio ambicijas, kurias vizualiai akcentuoja pilkos Cerium Grey spalvos išmetimo angų apdailos juostelės.
M sportinės sėdynės, BMW M235i xDrive Gran kupė (F44) interjeras

M sportinės sėdynės

Integruotais atlošais galvai, giliu sėdėjimo paviršiumi ir aukštomis šoninėmis ir atlošo atramomis išsiskiriančios sportinės vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio M serijos sėdynės užtikrina dar geresnes atramines savybes net ir greitai įveikiant posūkius. Be to, integruota nugaros atlošo pločio reguliavimo funkcija leis pritaikyti sėdynes individualiai pagal jūsų kūno sudėjimą.
M saugos diržai, BMW M235i xDrive Gran kupė (F44) interjeras

M saugos diržai

Rafinuotos M serijos saugos diržų su įtempimo ir jėgos ribojimo mechanizmais siūlės išsiskiria klasikinėmis M serijos spalvomis ir interjerui suteikia aukšta kokybe bei sportiškumu alsuojančią aplinką.
M odinis vairas, BMW M235i xDrive Gran kupė (F44) vairuotojo erdvė

M odinis vairas

M serijos oda aptrauktas vairas su daugiafunkciais mygtukais, M emblema ir integruota vairuotojo oro pagalve yra trijų stipinų dizaino. Šis išlenktas atramas nykščiams turintis vairas, kurio kraštai dekoruoti juoda Walknappa oda ir juodomis siūlėmis, leis patirti tikslaus, sportiško vairavimo malonumą.
<i>Illuminated Brooklyn</i> interjero apdaila BMW M235i xDrive Gran kupė (F44) interjeras

Illuminated Brooklyn interjero apdaila

Akyto dizaino Illuminated Brooklyn apdailos juostos – dekoratyvus prietaisų skydelio ir durelių akcentas, automobilio salonui suteikiantis progresyvumo ir prabangos pojūtį. Subtilus foninis apdailos juostų apšvietimas sukuria patrauklią ir malonią atmosferą automobilio viduje.

BMW M235i xDRIVE GRAN KUPĖ VAIRAVIMO DINAMIKA

M Sports vairo mechanizmas, aštuonių pavarų Steptronic transmisija ir M Sport pakaba leidžia BMW M 235i xDrive Gran kupė automobiliui užtikrintai pirmauti savo segmente. Galingas ir itin efektyvus keturių cilindrų BMW TwinPower Turbo benzininis variklis šiam automobiliui leidžia lengvai išsiskirti iš minios ir demonstruoti akivaizdžiai užtikrintą pasitikėjimą kiekviename kelyje.
M sportinė pakaba, BMW M235i xDrive Gran kupė (F44)

M sportinė pakaba

Dėl M Sport serijos pakabos automobilis yra apytiksliai dešimčia milimetrų žemesnis. Be to, ši pakaba išsiskiria trumpesnėmis pakabos lingėmis, standesnėmis amortizacinėmis savybėmis ir kietesniais stabilizatoriais. Viso to rezultatas – itin sportišką vairavimo stilių užtikrinanti pakabos konstrukcija.
M sportiniai stabdžiai, BMW M235i xDrive Gran kupė (F44) juodos metalizuotos <i>Black Sapphire</i> spalvos

M sportiniai stabdžiai

M Sport serijos stabdžiai yra su mėlynos spalvos M emblema dekoruotomis keturių stūmoklių nejudamomis priekinėmis apkabomis ir vieno stūmoklio slankiomis galinėmis apkabomis. Be to, šie stabdžiai, siekiant užtikrinti geriausias stabdymo savybes, turi didelius stabdžių diskus.
<i>M TwinPower Turbo</i> 4 cilindrų benzininis variklis, BMW M235i xDrive Gran kupė (F44)

BMW M235i xDrive

Absoliutų vairavimo malonumą suteikiantis atletas: dėl naujos technologijos stūmoklių, didesnio turbokompresoriaus, optimizuoto oro įsiurbimo, itin efektyvios aušinimo sistemos ir vožtuvais valdomos M serijos išmetimo sistemos BMW M235i xDrive modelyje sumontuotas keturių cilindrų M TwinPower Turbo benzininis variklis išsiskiria ypatinga galia.
<i>M Sport</i> vairo mechanizmas, BMW M235i xDrive Gran kupė (F44) vairuotojo erdvė

M Sport vairo mechanizmas

M Sport vairo mechanizmas su Servotronic užtikrina tiesioginį ir greitą vairo mechanizmo atsaką ir leidžia pasukti vairą be didesnių pastangų. Savo automobilį valdysite dar tiksliau ir mėgausitės ypatingai sportiškomis vairavimo charakteristikomis, ypač važiuodami vingiuotais kelių ruožais.
<i>M Performance</i> paketas, BMW M235i xDrive Gran kupė (F44) juodos metalizuotos <i>Black Sapphire</i> spalvos, trijų ketvirčių vaizdas i&scaron; &scaron;ono

M PERFORMANCE PAKETAS

M Performance paketas leis dar labiau išplėsti sportines automobilio savybes ir užtikrins maksimalias akceleracines charakteristikas, o mažesnis svoris pastebimai pagerins vairavimo dinamiką. Dėl išskirtinių juodos spalvos dizaino elementų eksterjere ir 18 colių skersmens M serijos lengvasvorių kaltinių ratlankių M Performance paketas tikrai neliks nepastebėtas.

BMW M235i xDRIVE GRAN KUPĖ PAGALBOS SISTEMOS IR KOMFORTĄ UŽTIKRINANČIOS FUNKCIJOS

BMW M235i xDrive Gran kupė gali drąsiai puikuotis iki mažiausių smulkmenų apgalvotomis pažangiomis techninėmis naujovėmis. Pažangios pagalbos vairuotojui sistemos, tokios kaip atbulinės eigos asistentas Reversing Assistant, padės vairuojant, BMW išmanusis asmeninis asistentas Intelligent Personal Assistant, ryšį tarp vairuotojo ir automobilio perkels į visiškai kitą lygmenį, o skaitmeninis raktas Digital Key leis mėgautis dar didesniu komfortu, nes automobilio dureles galėsite uždaryti ir atidaryti naudodamiesi išmaniuoju telefonu.
Saugumo įrangos paketas, vairavimo asistento funkcija, BMW M235i xDrive Gran kupė (F44), interjeras

Vairavimo asistentas

Į saugumo įrangos paketą Driving Assistant įeina kamerų pagrindu veikiančios sistemos, turinčios priekinio susidūrimo išvengimo ir stabdymo funkcijas, taip pat greičio ribojimo sistema, įskaitant informacijos apie greičio ribojimą rodymo funkciją, draudimo lenkti indikatorius su peržiūros galimybe ir įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos sistema. Dar daugiau – radarų pagrindu veikianti įranga turi įspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones funkciją, įspėjimo apie eismo juostos pakeitimą sistemą ir galinio susidūrimo išvengimo funkciją.
Parkavimo asistento funkcija, BMW M235i xDrive Gran kupė (F44) interjeras

Parkavimo asistento funkcija

Naudodamiesi parkavimo asistentu, savo automobilį pastatysite daug paprasčiau. Galinio vaizdo kamera leis aiškiau matyti už automobilio esančią aplinką. Aktyvioji parkavimo atstumų valdymo funkcija užtikrina didesnę apsaugą nuo automobilio apgadinimo parkavimo metu. Parkavimo asistentas automatiškai pastatys automobilį lygiagrečiai arba statmenai ir automatiškai išvairuos iš lygiagrečiojo parkavimo vietos. Atbulinės eigos asistentas padės išvažiuoti atbulomis, pavyzdžiui, siauruose juostose.
Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo kontrolė su <i>Stop&amp;Go</i> funkcija, BMW M235i xDrive Gran kupė (F44)

Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo kontrolė

Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su Stop&Go funkcija, važiuojant 30–160 km/h greičiu, palaiko iš anksto nustatytą atstumą nuo priešakyje esančios transporto priemonės, įskaitant automatinį automobilio sustabdymą ir važiavimo pradžią netolygiai judančiame eisme. Pagalbos nustatant leistiną greitį funkcija Speed Limit Assist, veikiant pastovaus greičio palaikymo sistemai, perima leistino važiavimo greičio kontrolę. Priekinio susidūrimo išvengimo sistema su stabdymo funkcija reaguoja į stovinčias transporto priemones, pėsčiuosius ir dviratininkus.
BMW <i>Live Cockpit Professional</i>, BMW M235i Gran kupė (F44) interjeras

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 10,25 colių įstrižainės liečiamas valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 10,25 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinę sistemą (BMW Operating System 7) galima valdyti jutikliniu iDrive Touch valdikliu.
BMW išmanusis asmeninis asistentas, BMW M235i Gran kupė (F44) interjeras

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis būtų ir jūsų asmeninis automobilio ekspertas? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Sakykite įprastas komandas ir naudokitės daugybe automobilio funkcijų. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.
Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija, BMW M235i Gran kupė (F44) interjeras

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Visada naujausia programinė įranga jūsų BMW automobilyje. Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Naudodamiesi My BMW programėle arba automobilyje integruota SIM kortele, programinės įrangos atnaujinimus atsisiųsite ir įdiegsite be jokio vargo. Tokiu būdu gali būti aktyvintos ir kitos jūsų BMW automobilio funkcijos.
Išmaniojo telefono integravimo funkcija, BMW M235i xDrive Gran kupė (F44)

Išmaniojo telefono integravimo funkcija

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Išmaniojo telefono integravimo funkcija belaidžiu ryšiu tarp jūsų išmaniojo telefono ir automobilio palaiko Apple CarPlay ir Android Auto, todėl savo automobilyje galėsite patogiai naudotis jums įprastomis funkcijomis ir įvairiomis programėlėmis.
BMW 4 serijos M modeliai G82 G22 skaitmeninis raktas

BMW skaitmeninis raktas.

BMW Digital Key skaitmeninis raktas jūsų suderinamą išmanųjį telefoną*  paverčia automobilio rakteliu. Norėdami atrakinti automobilį tiesiog palaikykite savo išmanųjį telefoną prie durelių rankenėlės, o prieš užvesdami variklį – įstatykite telefoną į jam skirtą laikiklį. Be to, skaitmeninį raktą galima siųsti net penkiems draugams, o, prireikus, riboti maksimalų greitį – ši funkcija ypač pravers naujiems ir nepatyrusiems vairuotojams.


*BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų išmaniųjų telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey. BMW skaitmeninio rakto naudojimui būtina BMW telepaslaugų įranga.

BMW M235i xDRIVE GRAN KUPĖ TECHNINIAI DUOMENYS

BMW M235i xDrive

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:

225 (306)/5 000–6 250

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s:

4,9–4,8*

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

7,8–7,1

CO2 emisija g/km (mišriu režimu):

177–162

BMW M235i xDrive Gran kupė (F44) juodos metalizuotos <i>Black</i> <i>Sapphire </i> spalvos, važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš galo

BMW M235i xDRIVE GRAN KUPĖ KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS BMW M235i xDRIVE GRAN KUPĖ

BMW M235i xDrive Gran kupė (F44) mėlynos metalizuotos <i>Snapper Rocks Blue</i> spalvos, vaizdas iš šono su moterimi šalia

Čia galite gauti jums individualiai pritaikytus finansavimo pasiūlymus iš BMW Financial Services. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais BMW M235i xDrive Gran kupė finansavimo arba išperkamosios nuomos sprendimais.

BMW PASLAUGOS

BMW M235i xDRIVE GRAN KUPĖ TECHNINĖ PRIEŽIŪRA IR PAGALBA

BMW servisas įskaičiuotas

BMW servisas įskaičiuotas

#kadirkasbenutiktu: Jokių rūpesčių nekeliančios kelionės elektriniais automobiliais: šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų planavimą. Galite patys pasirinkti 4 arba 6 metų terminą arba, jeigu esate sudarę išperkamosios nuomos sutartį – 3 metų terminą. Paslaugų paketo apimtis:
 • Automobilio patikra
 • Mikrofiltro keitimas
 • Stabdžių skysčio keitimas
Daugiau apie BMW <i>Service Inclusive</i>
BMW telepaslaugos

BMW telepaslaugos

Užsisakius ConnectedDrive įrangą jūsų BMW teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW servisui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW servisas su jumis susisiekia, kad susitartų dėl apsilankymo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Būtina sąlyga: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali palengvinti jūsų gyvenimą.
Daugiau apie BMW telepaslaugas
BMW pagalba kelyje

BMW pagalba kelyje

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.
Daugiau apie BMW pagalbą kelyje
BMW darbuotojas konsultuoja klientą

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW M235i xDrive Gran kupė įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA

BMW M235i xDrive Gran kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,8–7,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 177–162

 

Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu www.bmw.de/wltp

 

* tik su pasirenkamu M Performance paketu.

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

 • BMW M235i xDrive Gran kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,8–7,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 177–162

  Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

  * tik su pasirenkamu M Performance paketu.

BMW M235i xDrive Gran Kupė

Drąsus, maksimaliai sportiškas ir nedarantis kompromisų. Tai – BMW M235i xDrive Gran Kupė. Vos užvedus, nebelieka abejonės, koks variklio tipas slypi po gaubtu. 

Šis, naujas BMW M235i xDrive Gran Kupė taip pat puikiai tinka važiavimui trasoje. Pasinaudokite BMW konfigūratoriumi ir susikurkite idealų BMW M235i xDrive Gran Kupė automobilį sau arba jus galbūt sudomins naudotas BMW M235i xDrive Gran Kupė automobilis iš sertifikuotų pasiūlymų.

 

Skaityti daugiau

Naujasis BMW M235i xDrive Gran Kupė - automobilis

Mūsų interneto puslapyje pateikiama informacija apie tai, koks benzininis ar dyzelinis variklis atrakina jūsų BMW M235i xDrive Gran Kupė dinaminį potencialą bei kokia papildoma komforto ar saugumo įranga išbaigia malonią patirtį sėdint prie vairo arba keleivio vietose.

 

Skaityti daugiau

BMW M - variklis ir kuro sąnaudos

Informaciją apie variklio parametrus ir tai, kokios kuro sąnaudos (pagal WLTP standartizuoto testo rezultatus), rasite prie savo BMW M235i xDrive Gran Kupė automobilio aprašymo.

Kuro sąnaudos realiomis sąlygomis gali skirtis nuo WLTP testų rodiklių. Realūs rodmenys priklauso nuo jūsų vairavimo įpročių ir eismo sąlygų.

 

Skaityti daugiau

BMW M235i xDrive Gran Kupė kainos ir galimi priedai

Visi BMW M automobiliai ir jų kainos yra nurodomi mūsų kataloge, nes jų komplektacija ir modifikacijos skiriasi.

Žemesne kaina dažnai parduodamas ne vienas naudotas BMW M235i xDrive Gran Kupė automobilis, o taip pat gali būti taikomas ir ne vienas ypatingas pasiūlymas.

Skaityti daugiau

BMW M235i xDrive Gran Kupė – savybės

Kiekvieno BMW M automobilio savybės verto dėmesio: galingiausias variklis modelio gamoje, maksimalus saugumas ir komfortas su adaptyvia važiuokle, papildomais komforto nustatymais

 

Skaityti daugiau

BMW M235i xDrive Gran Kupė - bandomasis važiavimas

Išdrįskite registruotis bandomajam važiavimui su BMW M235i xDrive Gran Kupė, ten, kuri atstovybė jums artimiausia – Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje. Po išbandymo galėsite aptarti galimybės pirkti išsimokėtinai, lizingu su BMW Financial Services, veiklos nuomai, verslui arba kitais būdais. Atvykite išbandyti ir įsitikinkite, kad atsiliepimai – dar ne viskas. Patirtis - viskas.

 

Skaityti daugiau