BMW M8 Competition kupė F92 LCI Facelift 2022 mėlynos Daytona Beach Blue spalvos sienos fone stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš šono
Kaina nuo181 566 €
PerformanceIki 460 kW (625 AG)
Variklio tipasBenzinas

M8

BMW M

BMW M8 KUPĖ

Kaina nuo181 566 €
PerformanceIki 460 kW (625 AG)
Variklio tipasBenzinas
M8BMW M8 KUPĖ

BMW M8 Competition, BMW M8 kupė ir BMW M850i xDrive kupė

Su BMW 8 serijos M kupė modeliais patirsite maksimalaus sportiškumo ir prabangaus vairavimo malonumą tiek keliuose tiek ir lenktynių trasose:

 

 • BMW M8 Competition kupė ir naujuosiuose BMW M8 kupė modeliuose tobulai dera M sportiškoji prigimtis su išskirtine prabanga.
 • BMW M850i xDrive kupė paliks įspūdį savo komforto, eksploatacinių savybių ir efektyvumo deriniu.


BMW M8 Competition kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,4–11,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 260–251


BMW M8 serijos kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,4–11,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 260–251


BMW M850i xDrive kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,8–10,5
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 245–239

Skaityti daugiau

BMW 8 SERIJOS M KUPĖ MODELIŲ PALYGINIMAS.

Trumpai apie sportines savybes.

BMW M8 COMPETITION KUPĖ.

Maksimali vairavimo dinamika ir išskirtinumas.
 • 625 AG (460 kW) itin galingas M TwinPower Turbo V8 cilindrų benzininis variklis
BMW M8 Competition kupė F92 LCI Facelift 2022 mėlynos Daytona Beach Blue spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW M8 KUPĖ.

Aukščiausio lygio vairavimo dinamika ir įstabi prabanga.
 • 600 AG (441 kW) itin galingas M TwinPower Turbo V8 cilindrų benzininis variklis
BMW M8 Kupė (F92) LCI Facelift 2022 baltos Alpine White kėbulo spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW M850i xDRIVE KUPĖ.

Įspūdinga galia ir neprilygstama prabanga.
BMW M850i xDrive kupė G15 BMW Facelift mėlynos metalizuotos M Portimao Blue kėbulo spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
 • BMW M8 COMPETITION KUPĖ.
 • BMW M8 KUPĖ.
 • BMW M850i xDRIVE KUPĖ.

BMW M8 COMPETITION KUPĖ – PAGRINDINIAI AKCENTAI.

BMW M8 Competition kupė vairavimo dinamika ir dizainas.

BMW M8 Competition kupė - visų BMW M 8 serijos kupė modelių įstabios galios ir našumo simbolis.

 • Šis ikoniškasis stilius diktuoja naujas prabangių sportinių kabrioletų dizaino tendencijas, trykšta dinamiškumu ir žavi pribloškiančia išvaizda, o ryškių M serijos elementų ir prabangių detalių derinys sukuria sportišką ir ypatingą atmosferą automobilio salone.
BMW M8 Competition kupė F92 LCI Facelift 2022 metalizuotos mėlynos Daytona Beach Blue spalvos, stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš šono žemu kampu su modeliu
BMW M8 Competition kupė F92 LCI Facelift 2022, M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis variklio dangčio vaizdas iš arti

625 AG itin galingas M TwinPower Turbo V8 cilindrų benzininis variklis.

Naujausia M TwinPower Turbo V8 cilindrų benzininio variklio versija užtikrina naujausius standartus atitinkančią galią. Šis įspūdingu apsukų per minutę skaičiumi pasižymintis variklis išvysto 460 kW (625 AG) galią. Du turbokompresoriai išsiskiria savo kryžminių cilindrų išmetimo kolektoriumi, pasižyminčiu optimaliomis atsako savybėmis. V8 variklis yra sukurtas taip, kad puikiai susidorotų su ypatingai didelėmis apkrovomis lenktynių trasoje.

BMW M8 Competition kupė F92 LCI Facelift 2022 konfigūruojami M stabdžiai

Konfigūruojami M stabdžiai

Integruota stabdymo sistema su itin jautriu pedalu ir M būdinga konfigūracija. Naujoji stabdymo sistema kompaktiškai apjungia stabdžių aktyvavimo, stiprinimo ir valdymo funkcijas. Be to, vairuotojui siūlomi du stabdžių jautrumo režimai – COMFORT ir SPORT, kurie skiriasi stabdžio pedalo nuspaudimo jėga, reikalinga automobilio pristabdymui.
BMW M8 Competition kupė F92 LCI Facelift 2022 mėlynos Daytona Beach Blue spalvos važiuojančio automobilio vaizdas iš galo žemu kampu M xDrive

M xDrive

M xDrive su aktyviuoju M serijos diferencialu užtikrina maksimalią trauką ir vairavimo dinamiką ne tik kasdieninėse situacijose, bet ir lenktynių trasose. Ši M serijos technologija išsiskiria galinių varančiųjų ratų pavarai būdingu manevringumu ir visų varančiųjų ratų pavarai būdingu valdymu. Galite rinktis iš 4WD, 4WD Sport ir – išjungus DSC režimą – iš 2WD.
BMW M8 Competition kupė F92 LCI Facelift 2022 M serijos priekinės grotelės vaizdas iš priekio

M serijos priekinės grotelės

Juodos ornamentinės priekinės grotelės su juodo chromo rėmu ir juodos blizgios spalvos M8 emblema pabrėžia sportiškąją automobilio prigintį.
BMW M8 Competition kupė F92 LCI Facelift 2022 interjeras išlenktos M Carbon sėdynės

Išlenktos M Carbon sėdynės.

Išlenkta M Carbon sėdynė su apšviestu M8 logotipu – tai lengvumo, lenktynių dvasios ir M Sport serijos sėdynėms būdingų savybių derinys. Šios sėdynės kontūrai užtikrina nepriekaištingas atramines šonų savybes ir ypatingą komfortą ilgų kelionių metu. Sėdynė gali būti naudojama kartu su įvairiose vietose tvirtinamais saugos diržais, todėl ji yra visiškai pritaikyta lenktynių sportui.
BMW M8 Competition kupė F92 LCI Facelift 2022 mėlynos Daytona Beach Blue spalvos M Sport išmetimo sistema šoninis vaizdas iš galo

M Sport išmetimo sistema.

Integruotas išmetimo vožtuvų mechanizmas leidžia keisti M Sport išmetimo sistemos skleidžiamą dinamišką garsą. SPORT ir SPORT+ programos, kurios gali būti aktyvinamos naudojantis vairavimo dinamikos (Driving dynamics) mygtuku, išsiskiria dar intensyvesniu variklio riaumojimu, o pasirinkus į komfortą orientuotą programą, variklio garsas bus švelnesnis.

BMW M8 KUPĖ – PAGRINDINIAI AKCENTAI.

BMW M8 kupė vairavimo dinamika ir dizainas

BMW M8 kupė sužavės unikalia galia, veržlumu ir išskirtinai tiksliu valdymu.

 • Išraiškingi chromo ir kėbulo spalvos apdaila puošti M dizaino elementai sukuria unikalius interjero akcentus, o ekstravagantiškos stilingo interjero detalės pabrėžia išties išskirtinį sportinį pojūtį.

BMW M8 kupė F92 LCI Facelift 2022 pilkos Skyscraper Grey kėbulo spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš šono žemu kampu
BMW M850i xDrive kupė G15 LCI Facelift 2022 M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis [DD1]

600 AG itin galingas M TwinPower Turbo V8 cilindrų benzininis variklis

Naujausia M TwinPower Turbo V8 cilindrų benzininio variklio versija užtikrina naujausius standartus atitinkančią galią. Šis įspūdingu apsukų per minutę skaičiumi pasižymintis variklis išvysto 441 kW (600 AG) galią. Du turbokompresoriai išsiskiria savo kryžminių cilindrų išmetimo kolektoriumi, pasižyminčiu optimaliomis atsako savybėmis. V8 variklis yra sukurtas taip, kad puikiai susidorotų su ypatingai didelėmis apkrovomis lenktynių trasoje.

BMW M8 kupė F92 LCI Facelift 2022 8 pavarų M Steptronic Sport transmisija su Drivelogic M pavaros svirtis interjeras

8 pavarų M Steptronic Sport transmisija su Drivelogic

8 pavarų M Steptronic Sport transmisija su Drivelogic leidžia keisti pavaras nuo itin dinamiško iki ypač patogaus ir sklandaus, degalus taupančio būdo. Naudodamiesi pavarų svirtimi ir pavarų perjungimui skirtomis vairo svirtelėmis, pavaras galite perjunginėti rankiniu būdu arba galite nustatyti automatinį pavarų perjungimo režimą. Pastaruoju atveju, transmisija savo darbą atliks pati.

BMW M8 kupė F92 LCI Facelift 2022 M Mode režimo mygtuko vaizdas iš arti centrinėje konsolėje

M MODE REŽIMAS

Norėdami koreguoti pagalbos vairuotojui sistemų valdymo intensyvumą, naudokitės centrinėje konsolėje esančiu M MODE mygtuku. Pasirinkę ROAD važiavimo režimą, aktyvinsite visas elektroninių asistentų funkcijas. Važiuojant SPORT režimu, pagalbos vairuotojui sistemos rodys įspėjamąją informaciją, tačiau valdymo funkcijos neatliks. Priklausomai nuo pasirinkto važiavimo režimo, ekranuose rodoma atitinkama vairavimo informacija.
BMW M8 kupė F92 LCI Facelift 2022 metalizuotos pilkos Skyscraper grey spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio su blizgaus chromo M priekinėmis grotelėmis

M itin blizgios chromo grotelės

Blizgaus chromo apdaila puoštas BMW grotelių rėmas ir M8 emblema išryškina dinamišką priekinę dalį ir suteikia automobiliui dar sportiškesnės išraiškos.
BMW M8 kupė F92 LCI Facelift 2022, metalizuotos pilkos Skyscraper Grey kėbulo spalvos vaizdas iš šono 20 colių M lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 810 M

20 colių M lengvojo lydinio ratlankiai Double-Spoke Style 810 M

20 colių M lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 810 M juodos Jet Black spalvos su skirtingo pločio padangomis, priekinių ratlankių dydis 9.5J x 20 su 275/35 R20 padangomis, galinių ratlankių dydis 10.5J x 20 su 285/35 R20 padangomis.
BMW M8 Competition kupė F92 LCI Facelift 2022 interjeras išlenktos M Carbon sėdynės

M sportinės sėdynės su M logotipu.

Įvairiai reguliuojamos išlenktos M Sport serijos vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynės ir iš dalies integruoti jų atlošai galvai užtikrina itin geras atramines savybes šonuose. Be to, nugaros atlošo plotis gali būti reguliuojamas atskirai. Ypatingas jų dizainas su šviečiančiu M logotipu – dar vienas ryškus sportinių šio automobilio galimybių akcentas.

BMW M850i xDRIVE KUPĖ – PAGRINDINIAI AKCENTAI.

BMW M850i xDrive kupė vairavimo dinamika ir dizainas.

BMW M850i xDrive kupė paliks įspūdį savo komforto, eksploatacinių savybių ir efektyvumo deriniu.
 
 • Progresyvus BMW M850i xDrive kupė eksterjeras stebina savo išskirtiniais, blizgios juodos spalvos dizaino akcentais.
 • Išskirtinis interjeras užtikrina sportiškumu alsuojančią ir neprilygstama prabanga žavinčią aplinką.
BMW M850i xDrive kupė G15 LCI 2022 Facelift mėlynos metalizuotos M Portimao Blue kėbulo spalvos pastato fone stovinčio automobilio vaizdas iš šono
BMW M850i xDrive kupė G15 LCI Facelift 2022 BMW M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis

530 AG M TwinPower Turbo V8 cilindrų benzininis variklis

Visišką vairavimo malonumą suteiksiantis aukščiausio lygio atletas: V8 cilindrų M TwinPower Turbo benzininis variklis išsiskiria puikiomis galios perdavimo savybėmis ir įspūdingu skleidžiamu garsu, būdingu M serijos varikliams. Įstabias technines charakteristikas sukuria du turbokompresoriai, visiškai kintama vožtuvų valdymo sistema Valvetronic ir tiesioginio benzino įpurškimo sistema High-Precision Injection.

BMW M850i xDrive kupė G15 LCI 2022 Facelift mėlynos metalizuotos M Portimao Blue kėbulo spalvos važiuojančio automobilio vaizdas iš galo

M Carbon anglies pluošto eksterjero paketas.

M Carbon automobilio eksterjero apdailos paketas byloja apie atletiškas automobilio ambicijas. Priekiniame bamperyje montuojami aptako elementai, šoninių veidrodėlių korpusai ir galinis aptakas yra pagaminti iš armuoto anglies pluošto plastiko (CFRP). Paketą užbaigia difuzoriaus intarpas galinėje automobilio dalyje.

BMW M850i xDrive kupė G15 LCI 2022 Facelift mėlynos metalizuotos M Portimao Blue kėbulo spalvos važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio integruotoji aktyvaus vairavimo sistema

Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema

Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema Integral Active Steering palengvina vairavimą priklausomai nuo priekinės ašies ir galinių ratų, kurie taip pat prisideda prie automobilio valdymo, pasukimo kampo. Važiuojant mažesniu greičiu, ši sistema, pasukdama galinius ratus priešinga kryptimi negu priekiniai ratai, užtikrina didesnį automobilio manevringumą ir paslankumą, o pasiekus 60-80 km/h ir didesnį greitį, galiniai ratai yra pasukami lygiagrečiai priekiniams ir taip padidinamas važiavimo stabilumas bei patogumas.
BMW M850i xDrive kupė G15 LCI Facelift 2022 mėlynos metalizuotos M Portimao Blue kėbulo spalvos vaizdas iš priekio M priekinės grotelės ir M šoniniai veidrodėliai

M priekinės grotelės ir M šoniniai veidrodėliai.

Tiek M priekinių grotelių, tiek M šoninių veidrodėlių korpusų standartinė apdaila yra blizgios juodos spalvos. Pasirinkus Carbon anglies pluošto eksterjero paketą, tiek priekinės grotelės, tiek ir šoniniai veidrodėliai pagaminti iš armuoto anglies pluošto plastiko (CFRP), todėl yra žymiai lengvesni nei standartinėje gamyklinėje versijoje.

BMW M850i xDrive kupė G15 LCI 2022 Facelift mėlynos metalizuotos M Portimao Blue kėbulo spalvos M Carbon eksterjero paketas šoninio veidrodėlio korpusas vaizdas iš arti

M Performance anglies pluošto šoninio veidrodėlio korpusas.

M Carbon eksterjero paketas pabrėžia atletiškas automobilio ambicijas. Priekiniame bamperyje montuojami aptako elementai, šoninių veidrodėlių korpusai ir galinis aptakas yra pagaminti iš armuoto anglies pluošto plastiko (CFRP). Paketą užbaigia difuzoriaus intarpas galinėje automobilio dalyje.
BMW M850i xDrive kupė G15 LCI Facelift 2022 interjeras pavarų svirtis su CraftedClarity stiklo apdailos detalėmis vaizdas iš arti

CraftedClarity stiklo apdailos detalės

Rankų darbo CraftedClarity stiklo apdailos elementai akivaizdžiai išryškina interjero stilių. Pavarų perjungimo svirties, BMW valdiklio ir  Start/Stop  mygtuko apdaila yra pagaminta iš aukštos kokybės kristalinio stiklo.

BMW 8 SERIJOS M KUPĖ: VAIRUOTOJO ERDVĖ IR TECHNOLOGIJOS.

BMW 8 serijos kupė M serijai būdingo dizaino rodmenys ir valdymo koncepcija, skaitmeninės paslaugos ir pagalbos vairuotojui sistemos.

BMW 8 serijos kupė M modeliai papildyti daugybe įvairių novatoriškų technologijų.

 • Didžiausią aiškumą užtikrins M serijai būdingas prietaisų skydelis* ir projekcinis M serijos ekranas*.
 • Atskirai konfigūruojami M1\M2 vairo mygtukai*, raudonos spalvos Start/Stop mygtukas ir centrinė valdymo konsolė su M MODE* ir SETUP* mygtukais dar labiau išryškina lenktynių dvasia alsuojančias automobilio ambicijas.
 • Daugybė išmanių pagalbos vairuotojui sistemų ir skaitmeninės paslaugos užtikrina maksimalų komforto ir saugumo lygį.

* Šią įrangą turi BMW M8 Competition kupė ir BMW M8 kupė.

BMW M8 Competition kupė (F92) LCI Facelift 2022 vairuotojo erdvė valdymo ekranas M odinis vairas
BMW 8 serijos kupė M automobiliai F92 LCI Facelift 2022 M serijos prietaisų skydelis

M serijos prietaisų skydelis

M serijai būdingame prietaisų skydelyje galite matyti papildomą, su sportišku vairavimu susijusią informaciją. Pasirinkę lenktynių trasoms skirtą TRACK vairavimo režimą, prietaisų skydelyje galėsite matyti padidintą įpurškimo slėgį, padangų slėgius ir temperatūras, taip pat šoninės ir išilginės akceleracijos G jėgą. * TRACK vairavimo režimą turi išskirtinai tik BMW M8 Competition kupė modeliai

BMW 8 serijos kupė M automobiliai F92 LCI Facelift 2022 M Setup funkcija valdymo ekranas

M Setup funkcija

M Setup* parinkčių nustatymo funkcija leidžia konfigūruoti įvairius vairavimo dinamikos parametrus ir juos pritaikyti individualiems poreikiams, pavyzdžiui, keisti variklio, transmisijos ir vairo mechanizmo charakteristikas, pasirinkti įvairius amortizacijos nustatymus, reguliuoti dinaminio stabilumo kontrolės (DSC) intensyvumą arba keisti atitinkamus papildomai pasirenkamos visų varančiųjų ratų sistemos M xDrive galios paskirstymo parametrus. * Šią įrangą turi BMW M8 Competition kupė ir BMW M8 kupė.

BMW 8 serijos kupė M automobiliai F92 LCI Facelift 2022 M serijos BMW projekcinis ekranas

M serijos projekcinis ekranas

Projekciniame M serijos ekrane* su konfigūruojamu turiniu pagrindinis dėmesys kreipiamas į sportiniam vairavimui aktualią informaciją, kaip antai, variklio apsukų skaitiklį su įspėjimu apie pavojingą apsukų ribą ir tinkamiausią momentą perjungti pavarą, kurį parodo indikatoriai. * Šią įrangą turi BMW M8 Competition kupė ir BMW M8 kupė.
Šalia durelių rankenėlės laikomas BMW skaitmeninis raktas BMW 8 serijos M kupė F92 Facelift LCI 2022 priartintas vaizdas

BMW skaitmeninis raktas

BMW skaitmeninis raktas jūsų išmanųjį telefoną pavers funkcionaliu automobilio rakteliu. Norėdami atrakinti automobilį tiesiog palaikykite savo išmanųjį telefoną prie durelių rankenėlės, o prieš užvesdami variklį – įstatykite telefoną į jam skirtą laikiklį. Be to, skaitmeninį raktą galima siųsti net penkiems draugams, o, prireikus, riboti maksimalų greitį – ši funkcija ypač pravers naujiems ir nepatyrusiems vairuotojams.
BMW 8 serijos M kupė automobiliai F92 LCI Facelift 2022 nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija valdymo ekranas

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Ši funkcija leis visada palaikyti naujausią Jūsų BMW programinės įrangos versiją. Nuotoliniai programinės įrangos atnaujinimai atsisiunčiami ir įdiegiami naudojantis My BMW programėle arba tiesiog automobilyje.

BMW 8 serijos M kupė automobiliai F92 LCI Facelift 2022 Connected Package Professional paketas valdymo ekranas

Connected Package Professional paketas.

Paré à toute éventualité : Avec le pack Connected Pro, vous bénéficierez des principaux services de BMW ConnectedDrive.

BMW 8 serijos kupė M automobiliai F92 LCI Facelift 2022 vairavimo asistento Driving Assistant Professional funkcija valdymo ekranas

Driving Assistant Professional funkcija

Profesionalaus vairavimo asistento funkcija Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią komfortą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis funkcijomis, avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.
BMW 8 serijos kupė M automobiliai F92 LCI Facelift 2022 Parking Assistant Plus funkcija valdymo ekranas

Parking AssistantPlus funkcija

Parkavimo asistentas Parking Assistant Plus palengvins manevravimą ir leis lengviau pastatyti automobilį. Be kitų funkcijų, šioje sistemoje yra įdiegta aplinkos vaizdo stebėjimo funkcija, leidžianti stebėti vaizdą ir iš viršaus, matyti panoraminį vaizdą ir nuotolinį trimatį vaizdą, be to, sistema padeda statant automobilį lygiagrečiai, turi automatiškai automobilį sustabdančią susidūrimų išvengimo statant automobilį funkciją, BMW Drive Recorder vaizdo registratorius, Parking Assistant funkcija, padedanti pastatyti automobilį rodydama nukreipiančiąsias važiavimo trajektorijos linijas ir atbulinės eigos asistentas Reversing Assistant.
BMW išmanusis asmeninis asistentas BMW 8 serijos M kupė F92 LCI Facelift 2022 valdymo ekranas

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis būtų ir jūsų asmeninis automobilio ekspertas? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Sakykite įprastas komandas ir naudokitės daugybe automobilio funkcijų. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.

BMW 8 SERIJOS M KUPĖ TECHNINIAI DUOMENYS.

BMW M8 Competition kupė ir kiti modeliai.

Variklio galia kW (AG):

460 (625)

Didžiausias sukimo momentas Nm:

750

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s:

3,2

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

11,4–11,0

BMW M8 Competition kupė F92 LCI Facelift 2022 Daytona Beach Blue Uni mėlynos metalizuotos spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš šono žemu
BMW M8 Competition kupė F92 LCI Facelift 2022 mėlynos Daytona Beach Blue spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio anglies pluošto sujungimai ant šoninių oro įleidimo angų
BMW M8 Competition kupė F92 LCI Facelift 2022 mėlynos Daytona Beach Blue spalvos, M anglies pluošto eksterjero paketas galinio bamperio apdaila vaizdas iš arti armuoto anglies pluošto plastiko (CFRP) difuzoriaus intarpas
BMW M8 Competition kupė F92 LCI Facelift 2022 mėlynos Daytona Beach Blue spalvos, M Carbon anglies pluošto eksterjero paketas galinis aptakas iš anglies pluošto vaizdas iš arti

M CARBON ANGLIES PLUOŠTO EKSTERJERO PAKETAS.

Aukštos kokybės M Carbon anglies pluošto eksterjero paketas pabrėžia sportines BMW ambicijas ir M būdingą atletiškumą.
 

 • Sudėtinės dalys: šoniniai oro nukreipimo elementai (oro uždanga) kairėje ir dešinėje bamperių pusėje, šoninių veidrodėlių korpusai, galinis aptakas ir armuoto anglies pluošto plastiko (CFRP) difuzoriaus įdėklas.

 • Visos eksterjero detalės sukurtos ypač preciziškai ir siekiant vieno pagrindinio tikslo – užtikrinti harmoningą, sportiškais akcentais pasižymintį BMW įvaizdį.

 • Iš armuoto anglies pluošto plastiko (CFRP) pagamintos ir automobilių lenktynių įkvėptos dalys pabrėžia sportišką BMW prigimtį.
BMW M8 kupė F92 LCI Facelift 2022 BMW Individual dažų apdaila

BMW INDIVIDUAL ĮRANGA BMW 8 SERIJOS M KUPĖ MODELIUI

Su išskirtinėmis BMW Individual įrangos galimybėmis suteiksite savo BMW M8 kupė išties unikalaus charakterio. Rinkitės iš daugybės nepakartojamų atspalvių dažų apdailos, puikiai pademonstruojančios šio sportinio automobilio išskirtinumą.

BMW 8 SERIJOS M KUPĖ: BMW M PERFORMANCE PARTS DALYS.

Itin sportiška BMW M8 Competition kupė ir BMW M8 kupė įranga.

20 colių M Performance kaltiniai ratlankiai Y-Spoke Style 863 M matinės pilkos Ferric Grey spalvos Performance Parts dalys BMW M8 kupė F92 LCI Facelift 2022

20 colių M Performance kaltiniai dvispalviai ratlankiai Y-spoke 863 M

Aukštos kokybės 20 colių M Performance pilkos matinės Ferric Grey spalvos kaltiniai Y-spoke style 863 M ratlankiai su spalvotu M logotipu suteikia automobiliui itin sportišką išvaizdą.
Išsamiau
M Performance uždangalas M Performance Parts dalys BMW M8 kupė F92 LCI Facelift 2022

M Performance automobilio uždangalas.

Elastingas ir kvėpuojantis: M Performance automobilio uždangalas efektyviai apsaugo automobilį nuo purvo, įbrėžimų ir aplinkos faktorių.
Išsamiau
M Performance vairas Pro M Performance Parts dalys BMW M8 kupė F92 LCI Facelift 2022

M Performance vairas Pro

Stulbinančios formos Alcantara medžiaga aptrauktas vairas sukuria su niekuo nesupainiojamą automobilių sporto dvasia dvelkiančią atmosferą vairuotojo erdvėje.
Išsamiau
BMW M850i xDrive kupė G15 LCI 2022 Facelift mėlynos metalizuotos M Portimao Blue kėbulo spalvos važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

8 SERIJA

Vairuodami BMW 8 serijos kupė mėgausitės išraiškinga sportinio automobilio dinamika, ištobulintos važiuoklės ir pakabos sistemos suteikiamu aukšto lygio vairavimo komfortu. Pasinerkite į prabangos ir galios sintezę.

BMW 8 SERIJOS M KUPĖ KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW FINANSAVIMO PASLAUGŲ PAKETAS BMW 8 SERIJOS M KUPĖ MODELIAMS.

BMW M8 Competition kupė F92 LCI Facelift 2022 mėlynos Daytona Beach Blue spalvos važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš galo

Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams.

BMW 8 SERIJOS M KUPĖ TECHNINĖ PRIEŽIŪRA IR PAGALBA.

BMW aptarnavimo skyriaus darbuotojas konsultuoja klientą

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl NAUJASIS BMW M8 Competition kupė, BMW M8 kupė ar BMW M850i xDrive kupė įsigijimo prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

BMW 8 serijos M kupė degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

BMW M8 Competition kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,4–11,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 260–251


BMW M8 serijos kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,4–11,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 260–251


BMW M850i xDrive kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,6–10,5
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 241–239


Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO<Subscript>2</Subscript> emisiją ir energijos sąnaudas nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir Reglamentą (EB) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite www.bmw.de/wltp


Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose adresu Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str., 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen, ir apsilankę https://www.dat.de/co2/

Skaityti daugiau

BMW 8 serijos M kupė degalų sąnaudos ir CO₂ emisija.

BMW M8 Competition kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,0–11,4
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 251-260

 

BMW M8 kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,0–11,4
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 251–260

 

BMW M850i xDrive kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,5–10,8
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 239-245

Skaityti daugiau

NAUJASIS BMW 8 serijos M kupė degalų sąnaudos ir CO₂ emisija.

 • BMW M8 Competition kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,4–11,0
  CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 260–251

  BMW M8 serijos kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,4–11,0
  CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 260–251

  BMW M850i xDrive kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,8–10,5
  CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 245–239

  Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO₂ emisiją ir energijos sąnaudas nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir Reglamentą (EB) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO₂ emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose adresu Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str., 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen, ir apsilankę https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html

BMW M8 kupė

Drąsus, maksimaliai sportiškas. Tai – BMW M8 kupė. Vos užvedus, nebelieka abejonės, koks variklio tipas slypi po gaubtu. Šis, naujas BMW M8 kupė taip pat puikiai tinka važiavimui trasoje. Galbūt sudomins naudotas BMW M8 kupė automobilis iš sertifikuotų pasiūlymų.

 

Skaityti daugiau

Naujasis BMW M8 kupė - automobilis

Mūsų interneto puslapyje pateikiama informacija apie tai, koks benzininis ar dyzelinis variklis atrakina jūsų BMW M8 kupė dinaminį potencialą bei kokia papildoma komforto ar saugumo įranga išbaigia malonią patirtį sėdint prie vairo arba keleivio vietose.

 

Skaityti daugiau

BMW M8 kupė - variklis ir kuro sąnaudos

Informaciją apie variklio parametrus ir tai, kokios kuro sąnaudos (pagal WLTP standartizuoto testo rezultatus), rasite prie savo BMW M8 kupė automobilio aprašymo.

Kuro sąnaudos realiomis sąlygomis gali skirtis nuo WLTP testų rodiklių.

 

Skaityti daugiau

BMW M8 kupė kainos ir galimi priedai

Visi BMW M automobiliai ir jų kainos yra nurodomi mūsų kataloge.

Žemesne kaina dažnai parduodamas ne vienas naudotas BMW M8 kupė automobilis, o taip pat gali būti taikomas ir ne vienas ypatingas pasiūlymas, įvairūs priedai.

 

Skaityti daugiau

BMW M8 kupė – savybės

Jūsų BMW M8 kupė automobiliui netrūks charizmos ir charakterio. Vos užvedus variklį, iš karto bus galima jausti didžiulę galią ir neprilygstamą dinamiškumą. Kiekvieno BMW M automobilio savybėse paminėtinas maksimalus saugumas ir komfortas su adaptyvia važiuokle.

 

Skaityti daugiau

BMW M8 kupė - bandomasis važiavimas

Galite internetu registruotis bandomajam važiavimui su BMW M8 kupė, atstovybėje, kuri jums artimiausia – Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje ir patogiausiu metu, sutarus laiką, atvykite išbandyti naujuosius BMW M8 kupė.

Po išbandymo galėsite aptarti galimybės pirkti išsimokėtinai, lizingu su BMW Financial Services, veiklos nuomai, verslui arba kitais būdais. Įsitikinkite, kad atsiliepimai – dar ne viskas. 

 

Skaityti daugiau