PAGRINDINIAI DUK.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai apie BMW.

Ar norėtumėte sužinoti apie BMW daugiau? Aplankyti BMW gamyklą? Arba pradėti karjerą BMW atstovų komandoje Lietuvoje? Čia rasite visus atsakymus, nuorodas ir kontaktinius duomenis.

Skaityti daugiau
 • Turiu techninį išsilavinimą ir norėčiau dirbti BMW atstovų komandoje Lietuvoje.

  Dėkojame, kad domitės BMW. Atsiųskite mums savo darbo prašymą adresu:

  El. paštas: office@bmw.lt

 • Kokia yra likutinė mano automobilio vertė?

  Deja, telefonu ar internetu negalime techniškai tiksliai įvertinti likutinės jūsų automobilio vertės. Turėtumėte susisiekti su BMW atstovu. Automobilio įvertinimą galima atlikti Eurotax interneto svetainėje. Ši paslauga mokama. Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje www.eurotaxglass.at.

 • Ar galiu užsisakyti BMW naudotojo vadovą vėliau? Ir ar tai įmanoma, jei mano BMW automobilis arba motociklas nėra naujas?

  Susisiekite su savo BMW atstovu. Jis galės užsakyti jums reikalingą naudotojo vadovą.

 • Kur galėčiau gauti informacijos apie BMW modelių galios didinimą?

  Atkreipkite dėmesį, kad galios didinimas nėra patvirtintas Miunchene įsteigtos BMW AG. Atsiradus defektui dėl galios didinimo, BMW AG neprisiima atsakomybės už jokią važiuoklės dalį (variklį, transmisiją, galinę ašį ar pan.).

 • Norėčiau visapusiškai išbandyti BMW. Ar įmanoma užsisakyti bandomąjį važiavimą visam savaitgaliui?

  Deja, negalime jums prižadėti jokių bandomųjų važiavimų ilgesniam laikotarpiui. Susisiekite su pageidaujamu įgaliotu BMW atstovu. Su juo galėsite aptarti, ar įmanoma gauti BMW modelį konkrečiam laikotarpiui ir kokios būtų to sąlygos.