GIMĘS ELEKTRINIU.

BMW I

BMW i.

BMW i – visapusė ir novatoriška tausaus mobilumo koncepcija. Ji atspindi ateities elektromobilius, mobilumo paslaugas, įkvepiantį dizainą ir naują, tausų kokybės suvokimą. Šie novatoriški automobiliai išties stebina: elektrinis BMW i3 – aplinkos neteršiantis tausus miesto automobilis, o BMW i8 – pažangiausias iki šiol sukurtas sportinis automobilis.

Skaityti daugiau
GIMĘS ELEKTRINIU.BMW i.

DAUGIAU NEI AUTOMOBILIS.

BMW i.

Mūsų pasaulis greitai keičiasi: miestai tampa megapoliais, juose daugėja žmonių, kurie vis daugiau keliauja iš vienos vietos į kitą. Tuo pačiu auga autentiškų vertybių ir tvaraus, sąmoningo gyvenimo stiliaus troškimas. Su BMW i mes sistemiškai ir išsamiai atsigręžiame į šiuos kintančius troškimus.
Skaityti daugiau

NAUJAI IŠRASTAS MOBILUMAS.

Su BMW i mes imame kvestionuoti viską, ką žinome apie mobilumą. Visiškai naujai pažvelgėme į „koncepcinį automobilį”. Su naujomis gamyklomis ir gamybos procesais. Su galinga, neteršiančia aplinkos elektros pavara. Su viziją turinčiu tvariu dizainu. Rezultatas yra BMW i3 ir BMW i8 – šiuolaikinė mobilumo koncepcija, kuri prisitaiko prie individualių poreikių.
Skaityti daugiau

MOBILIOSIOS ATEITIES PIONIERIUS.

Elektrinis ir įelektrinantis – BMW i3 yra visiškai išbaigtas aukštųjų technologijų automobilis, kuris perkelia į ateitį. Jis iš naujo apibrėžia mobilumą: turi aiškią viziją, yra novatoriškas ir tvarus. BMW i3 yra daugiau nei automobilis. Tai požiūris į gyvenimą.
Skaityti daugiau

DRĄSUS POŽIŪRIS.

Būdamas įkraunamu hibridu BMW i8 sujungia sportinio automobilio dinamiką ir kompaktiškam automobiliui būdingas sąnaudas. Jo dizainas, aerodinamika ir stilingos detalės yra įrodymas, kad tvarumas nėra pasiaukojimas, o gyvenimo būdas.
Skaityti daugiau

LIFE DRIVE STRUKTŪRA.

BMW LifeDrive yra pirmoji automobilio struktūra, sukurta specialiai elektriniam mobilumui. Visi važiuoklės ir pavaros komponentai bei akumuliatorius yra absoliučiai saugiai įrengti pavaros modulyje. Tokiu būdu „gyvenamasis“ modulis gali būti visiškai naudojamas pagal savo paskirtį. Pirmą kartą keleivių erdvė yra gaminama iš ypač patvaraus anglies pluošto įprastoje gamybos linijoje. Anglies plaušeliai yra dešimt kartų plonesni už žmogaus plauką. Jie yra ypač tvirti, bet sveria dvigubai mažiau nei plienas. Tai reiškia didesnį saugumą, mažiau svorio ir daugiau manevringumo kelyje.
Skaityti daugiau

GIMĘS ELEKTRINIU.

BMW I

Nuo BMW i atsiradimo 2013 m. elektromobilių fanai visame pasaulyje ėmė naudotis, gyventi, ir dalintis mūsų ateities mobilumo vizija. Socialinės medijos platformose jie susikuria savo asmenines erdves, pasakoja mums savo elektrines istorijas ir dalijasi kasdienio gyvenimo su BMW i3 akimirkomis.

Skaityti daugiau

GIMĘS ELEKTRINIU.

IŠMANUS TAUSUMAS.

Tvarumas BMW i nėra tik žodis. Tai mūsų pagrindinis kelrodis principas. Todėl mes sukūrėme visą BMW i3 gyvavimo ciklą vadovaudamiesi maksimalaus išteklių taupymo ir tvarumo principais.
Skaityti daugiau

TOBULINIMAS.

Vietoj sprendimo integruoti tik vieną elektra varomą jėgos agregatą į jau egzistuojantį modelį, mes visą BMW i automobilio koncepciją sukūrėme specialiai elektriniam mobilumui. Tai padarė įtaką ne tik aerodinaminiam automobilio dizainui, bet ir naudojamoms medžiagoms. Kur tik įmanoma mes panaudojome tvarias ar perdirbamas medžiagas.
Skaityti daugiau

GAMYBA.

Nauja energija naujoms idėjoms: BMW i gamykla Leipcige 100 % savo energijos poreikių užsitikrina iš atsinaujinančių šaltinių, tarp kurių ir vietoje specialiai šiam tikslui įrengtos vėjo turbinos. Anglies pluoštas gaminamas naudojant 100 % vandens energijos.
Skaityti daugiau

NAUDOJIMAS.

Nulinė emisija ir beveik jokio triukšmo ar kvapo. Važiavimas su BMW i – ne tik pramoga, bet ir sumažinama oro tarša miestuose. Tokios inovacijos kaip ECO PRO režimas dar labiau sumažina energijos sąnaudas ir pailgina vien elektra nuvažiuojamą atstumą.
Skaityti daugiau

PERDIRBIMAS.

Laikas naujoms vertybėms: 95 % BMW i3 naudojamų medžiagų galima perdirbti. Pavyzdžiui, perteklinį anglies pluoštą galima grąžinti atgal į gamybos procesą ar perdirbti kitose srityse. Akumuliatorių modulius taip pat galima perdirbti kaip tarpinę saugyklą saulės ar vėjo energijos jėgainėms.
Skaityti daugiau

ATEITIES MOBILUMAS.

SU TOKIU RYŠIU ESATE VISADA LAISVAS.

BMW ConnectedDrive dėka BMW i automobiliai pasižymi geriausiu ryšiu savo klasėje. Su stacionaria SIM kortele turėsite pastovų priėjimą prie visko, kas Jums yra svarbu. Ir susisieksite su visais, kurie Jums yra brangūs.
Skaityti daugiau

DRIVE NOW.

BMW i, MINI ir Sixt siūloma aukščiausios klasės dalijimosi automobiliais paslauga. Pasiimkite ir parkuokite bet kur: mobilumo ekspromtas bet kurioje situacijoje.
Skaityti daugiau

CHARGE NOW.

BMW i mobilumo paslauga didžiausiame pasauliniame viešųjų įkrovimo stočių tinkle apima įkrovimo paslaugas kelionėje.
Skaityti daugiau

PARK NOW.

Aukščiausios klasės paslaugas sudaro tiek parkavimas gatvėje, tiek ir visur kitur. Raskite, užsakykite ir mokėkite už Jums reikalingą parkavimo vietą tiesiog su viena programėle.
Skaityti daugiau

BMW i VENTURES.

BMW i Ventures investuoja į novatoriškus sprendimus, kurie orientuojasi į miesto gyventojų reikalavimus mobilumui. Mes remiame augančias įmones su dideliu ateities globalaus mobilumo potencialu.
Skaityti daugiau

ELEKTRINIS KASDIEN.

E-MOBILUMAS KASDIEN.

Kaip pirmasis vien tik elektriniam mobilumui sukurtas automobilis, BMW i3 padės Jums mėgautis tvariu mobilumu kasdien. Visa BMW i8 koncepcija įkūnija modernaus ir tausaus sportinio automobilio viziją. BMW i automobiliai yra ne tik tausūs, bet ir labai stilingi.
Skaityti daugiau

VAIRAVIMO MALONUMAS, VISIŠKAI NAUJAS POŽIŪRIS.

BMW i3 ir BMW i8 yra naujos srities pionieriai. Kai dar visai neseniai variklio garsą buvo galima išgirsti, tai dabar jėga išvystoma praktiškai tyloje. Dabar dinamiškumą mieste galite patirti visiškai atsipalaidavę. Iš naujo sukurtas BMW i elektrinis mobilumas tai leidžia padaryti visiškai nauju ir tvariu būdu.
Skaityti daugiau

PATOGUS ĮKROVIMAS NAMUOSE.

Vidutiniškai automobilis stovi pastatytas 22 valandas per parą. Galite optimaliai išnaudoti šį laiką patogiai įkraudami savo BMW i3 ar BMW i8. Pavyzdžiui, standartiniu įkrovimo kabeliu, ar BMW i Wallbox
Skaityti daugiau

ĮKRAUNAMAS KUR BEBŪTUMĖT.

Net ir kelyje yra daug būdų įkrauti BMW i3 ar BMW i8. Naudodamiesi ChargeNow mobilumo paslauga galėsite sužinoti, kur rasti artimiausias įkrovimo stotis. Tai leis Jūsų automobiliui dalinai įsikrauti, kol apsipirksite, būsite darbe ar ilsėsitės.
Skaityti daugiau

Gimęs elektriniu.

BMW i bendradarbiavimas su kitais prekių ženklais.

BMW i Vizijos.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW i3 (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija (3):
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 13,6* / 13,1**

  BMW i3 (94 Ah) su didesnio atstumo nuvažiavimo funkcija(3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 14,0* / 13,0**
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 11,9* / 11,5**
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 0,6

  BMW i3s (94 Ah) (3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 14,3
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 0

  BMW i3s (94 Ah) su didesnio atstumo nuvažiavimo funkcija (3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 14,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 12,5
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 0,7

  BMW i8 kupė su įkraunamu hibridu BMW (3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 42
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 14,0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 1,9

  BMW i8 Roadster su įkraunamu hibridu BMW (3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 14,5
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 46