PATRAUKLI PARTNERYSTĖ.

BMW I

BMW i bendradarbiavimas su kitais prekių ženklais.

BMW i yra naujausių ateities technologijų pionierius. Todėl nenuostabu, kad jis greitai randa panašiai mąstančius inovatorius. Ar tai būtų patrauklūs projektai su partneriais iš meno, kultūros, dizaino ir architektūros sričių, ar bendradarbiavimo projektai su kitais prekių ženklais, kurių produktai tobulai papildo BMW i automobilius – BMW i mąstymas išeina už automobilio ribų.

PATRAUKLI PARTNERYSTĖ.BMW i bendradarbiavimas su kitais prekių ženklais.

BMW i yra naujausių ateities technologijų pionierius. Todėl nenuostabu, kad jis greitai randa panašiai mąstančius inovatorius. Ar tai būtų patrauklūs projektai su partneriais iš meno, kultūros, dizaino ir architektūros sričių, ar bendradarbiavimo projektai su kitais prekių ženklais, kurių produktai tobulai papildo BMW i automobilius – BMW i mąstymas išeina už automobilio ribų.

Skaityti daugiau

MR PORTER.

Kas nutinka, kai BMW i pradeda bendradarbiauti su mrporter.com – prizais apdovanota internetine platforma, skirta dėl stiliaus pamišusiems vyrams? Riboto leidimo, vienintelis toks BMW i3 su unikaliu MR PORTER dizainu. Šis atsigręžti verčiantis BMW i3 yra tobulas kompanionas stilingiems vyrams, kurie vertina ekstravaganciją.

Kuriant šios aukščiausios klasės laidos automobilius kartu su Mr Porter dizaino komanda būdingi BMW i bruožai buvo patobulinti išskirtiniais akcentais. Automobilio išskirtinis „mėlyno smokingo“ stiliaus eksterjeras kontrastuoja su baltais akcentais ant šoninių veidrodėlių, durelių slenksčių ir radiatoriaus grotelių. Dar viena ypatybė yra lyg ranka nupieštos baltos akcentinės linijos su Mr Porter užrašu. Išskirtiniu stiliumi pasižymi ir interjeras: baltas vidinis žiedas ant vairo, baltos siūlės grindų kilimėliuose ir tamsaus ąžuolo apdaila su individualiu Mr Porter išgraviruotu užrašu, užbaigiančiu aukštos kokybės dizaino koncepciją.

SOHO HOUSE.

Nuo 2014 m. spalio mėn., BMW i ir Soho House Group (SHG) ėmė kurti kartu, orientuodamiesi į šiuolaikinį meną, inovacijas ir dizainą. Kaip Soho House Group pasaulinis partneris automobilių srityje, BMW i tieks BMW i3 automobilius klubo nariams ir svečiams įvairiose vietose ir kultūriniuose renginiuose. Soho House ir BMW i taip pat bendradarbiaus tarptautinėje menų programoje įvairiose Soho House vietose Europoje ir JAV.

Soho House istorija prasidėjo 1995 m. Greek gatvėje, Londone. Praėjus dviem dešimtmečiams jų veikla dabar apima daug klubų, viešbučių, restoranų ir spa visoje JK, Europoje, JAV ir Kanadoje.

 • Jungtinė Karalystė

  Londonas, žinoma, yra lyderiaujantis metropolis Anglijoje. Ir nieko stebėtino, kad čia vyksta daugiausiai Soho House susirinkimų. Vos už kampo nuo Soho House Greek gatvėje yra Dean Street Townhouse, 39 kambarių viešbutis, o šiek tolėliau į rytus ir Shoreditch House. Vakarų kryptimi rasite Little House, Mayfair geriausią restoraną ir kokteilių barą, o taip pat Electric House Noting hile ir High Road House atokioje vietoje Chiswick`e. Visose šiose vietose siūlomas puikus maistas ir gėrimai bei įvairios sveikatos ir poilsio galimybės.

  Aišku, pasirūpinama ir užmiesčio mėgėjais. Vos dvi valandos kelio nuo sostinės yra Babington House, įsikūręs 18-oje akrų Somerset kaimo teritorijoje su 32 individualaus dizaino kambariais, visą parą veikiančiu restoranu Cowshed Spa.

 • Žemyninė Europa

  Pirmasis miestas žemyninėje Europos dalyje buvo Berlynas, kur gyvame Mitte rajone 2010 m. gegužę savo duris atvėrė Soho House Berlin. Užimantis aštuonis aukštus Soho House turi atskirą aukštą su įvairiais klubais, baseiną ant stogo, barą, puikiai įrengtą sporto salę, kino salę ir Cowshed Spa su hamamu.

  Turas po Europą tęsiasi: Soho House bus atidarytas Stambule (2015 m. vasarį) ir Barselonoje (2016 m. pradžioje).

 • Šiaurės Amerika

  2003 m. prasidėjo Šiaurės Amerikos laikotarpis − sandėlio pastate Meatpacking rajone. Soho House New York yra šešių aukštų su 30 erdvių kambarių, restoranu, baru, 44 vietų kino sale ir baseinu ant stogo bei Cowshed Spa.

  Kita vieta buvo ne kur kitur, o Sunset bulvare, kur 2010 m. pavasarį atsidarė Soho House West Hollywood ikoniškame biurų pastate. Po to pasirodė Soho Beach House Majamyje, kuris su dviem įrengtais baseinais ir nuosavu paplūdimio klubu spindėjo Pietų Amerikos prabanga.

  Po dviejų metų tiesiai už „žaliosios sienos“ išvydome atsidariusį Soho House Toronto, kuriame vyko daug renginių, skirtų Toronto tarptautiniam kino festivaliui pažymėti.

  2014 m. rugpjūčio mėnesį išlaikydamas principą „Geriausią palik pabaigai“ SHG atidarė savo iki šiol didžiausią klubą: Soho House Chicago įsikūrė 10 000 kvadratinių metrų ploto buvusioje diržų gamykloje.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW i3 (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija (3):
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 13,6* / 13,1**

  BMW i3 (94 Ah) su didesnio atstumo nuvažiavimo funkcija(3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 14,0* / 13,0**
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 11,9* / 11,5**
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 0,6

  BMW i3s (94 Ah) (3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 14,3
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 0

  BMW i3s (94 Ah) su didesnio atstumo nuvažiavimo funkcija (3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 14,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 12,5
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 0,7

  BMW i8 kupė su įkraunamu hibridu BMW (3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 42
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 14,0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 1,9

  BMW i8 Roadster su įkraunamu hibridu BMW (3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 14,5
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 46