M. THE MOST POWERFUL LETTER IN THE WORLD.

BMW M GmbH: Individualistams.

Automobilių sportas – aistra. Važiavimo malonumas – misija. Tobulumas – varomoji jėga. Ir tik vienas tikslas galvoje: kurti automobilius, kurie taptų legenda. Menkesni tikslai mūsų netenkina.

M. THE MOST POWERFUL LETTER IN THE WORLD.BMW M GmbH: Individualistams.

Automobilių sportas – aistra. Važiavimo malonumas – misija. Tobulumas – varomoji jėga. Ir tik vienas tikslas galvoje: kurti automobilius, kurie taptų legenda. Menkesni tikslai mūsų netenkina.

Skaityti daugiau

M AUTOMOBILIAI: PATIRKITE AISTRĄ.

M automobilių kredo – lenktynių trasoje gimęs, bet kasdieniam naudojimui pritaikytas automobilis. Automobilių sporto įkvėpti automobiliai papildyti išskirtinėmis savybėmis, todėl atitinka net ir pačius aukščiausius manevringumo, dinamiškos ir galios reikalavimus. Galingi varikliai sujungti su išraiškingu dizainu ir įspūdingu funkcionalumu – galite patys pajusti, kiek aistros slypi kiekviename tokiame automobilyje.

BMW INDIVIDUAL.

Didžiausia prabanga – tai gebėjimas susikurti savo poreikius atitinkančią prabangą: su išskirtine BMW Individual kolekcijos įranga susikursite individualų BMW modelį. Su įspūdinga dažų apdaila, aukštos kokybės odos apmušalais, medžio apdaila ir kitais išskirtiniais akcentais galėsite susikurti visus jūsų pojūčius įkvepiantį BMW. Ženkite į aukštesnį lygmenį ir įgyvendinkite savo unikalaus automobilio svajonę: dėl neprilygstamo stiliaus ir puikaus meistrų darbo BMW Individual Manufaktur padės įgyvendinti jūsų svajones – susikurti unikalų, individualų važiavimo malonumą užtikrinantį ir jūsų asmenybę atspindintį automobilį.

M ĮRANGA IR PAKETAI: VISKAS PUIKIAI DERA KARTU.

Į M įrangą ir paketus įeina skirtingos, bet puikiai suderintos dalys – pradedant važiuokle, dizaino akcentais ir baigiant lengvojo lydinio ratlankiais bei varikliais.

BMW VAŽIAVIMO PATIRTIS: AISTRA NELIEKA NEPASTEBĖTA.

Įgykite daugiau važiavimo patirties. Pajuskite fizikos dėsnius ekstremaliose važiavimo situacijose ir praktikuokite saugias važiavimo technikas. Patirkite klasikinių automobilių lenktynių dvasią lenktynių trasoje – visa tai ir dar daugiau jums siūloma daugybėje M automobilių vairuotojų mokymų kursų. Trumpai tariant: BMW važiavimo patirtis.

BMW M PERFORMANCE AUTOMOBILIAI: M GALIA.

BMW M Performance automobiliai – aistros galiai ir dinamikai produktas. Šie BMW M modeliai sukurti su didele patyrusių inžinierių meile net ir menkiausiai detalei. Rezultatas: neįtikėtinai sportiško charakterio kupini automobiliai, kuriuose puikiai sujungta dinamika, komfortas ir tinkamumas naudoti kasdien. Su BMW M Performance priedais, kaip antai, novatoriškais pagerintais komponentais su išskirtiniu užrašu „Powered by M“, automobilių sporto pojūtis perduodamas gatvėms. Visi priedai sukurti glaudžiai bendradarbiaujant su BMW M GmbH. Šie priedai – idealus pasirinkimas, jei siekiama suteikti savo BMW dar daugiau sportiškumo.

BMW M MODELIAI MOTOGPTM.

Ilga ir sėkminga partnerystė: nuo 1999 m. BMW M yra „Oficialus MotoGP lenktynių automobilis“ ir stiprus bei patikimas MotoGP organizatoriaus Dorna Sports partneris. Saugos automobiliai ir kiti oficialiai naudojami automobiliai – tikras šios partnerystės vaisius. Šį sezoną automobilių parką sudarė penki BMW M ir M Performance modeliai, kurių priešakyje – BMW M4 Coupé saugos automobilis. Pastaraisiais metais BMW M GmbH plėtė savo MotoGP veiklą. Nuo 2003 m. prestižinis BMW M apdovanojimas kiekvieno sezono gale teikiamas kvalifikacinių lenktynių etapo laimėtojui. BMW M MotoGP Experience svečiai gali mėgautis nepamirštamu lenktynių savaitgaliu, per kurį jiems suteikiama išskirtinė galimybė sužinoti, kas vyksta motociklų lenktynių užkulisiuose. Svečiams garažus aprodo buvęs pasaulio čempionas Loris Capirossi. Be to, jiems taip pat suteikiama galimybė pasivažinėti tikru BMW M saugos automobiliu. Ir visa tai – tik keletas iš daugybės BMW M veiklos MotoGP akcentų. Daugiau informacijos apie BMW bendradarbiavimą su MotoGP rasite spustelėję toliau pateikiamą nurodą: