BMW 7 Protection G73 su signalinėmis šviesomis tamsoje 1/3 vaizdas iš šono

7 PROTECTION.

Welcome to a new era of protection.

7 PROTECTION.Welcome to a new era of protection.

BMW 7 Protection: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km [1][2]: 14,6[3]; CO2 emisija mišriu režimu WLTP g/km[1][2]: 328,1[3]

Skaityti daugiau

7 PROTECTION.

BMW 7 Protection serija pristato 6-osios kartos BMW šarvuotus automobilius sukurtus pagal BMW 7 serijos prabangiojo sedano modelį. Galite tikėtis tik aukščiausio lygio apsaugos, komforto ir našumo – pritaikytų būtent jūsų asmeniniams saugumo poreikiams.

Skaityti daugiau

NAUJASIS APSAUGOS STANDARTAS.

BMW 7 serijos apsauginis automobilis G73 su signalinėmis šviesomis vaizdas iš priekio parkinge

BMW 7 serijos šarvuotas automobilis sukurtas žmonėms, turintiems specialių apsaugos poreikių, ir kartu nustato naujus elegancijos ir estetikos standartus. Pavyzdžiui, visiškai atnaujintos saugos koncepcijos dėka, šis automobilis pasižymi neįveikiama šarvuote. Tačiau linijos ir dizainas yra beveik identiškos BMW 7 serijai ir todėl suteikia dar daugiau erdvės atsipalaidavimui. Net ir dureles, kurios yra, tikrąja to žodžio prasme, šarvuotos, galima valdyti lengvai ir uždaryti automatiškai iš vidaus, durelėse integruoto valdymo skydelio pagalba. Ši technologija vadinasi „Effortless Door“ ir ji yra visiškai nematoma iš išorės. Taigi, nors BMW 7 serijos automobilis yra šarvuotas, kaipmat apie tai pamiršite vos tik įsėsite į vidų ir patirsite jo išskirtinį erdvumą.

ĮSTABIOS TECHNINĖS GALIMYBĖS.

Ekstremaliomis sąlygomis greitis ir akceleracija gali būti lemiami išgyvenimo veiksniai. Sumažinto svorio dėka, kartu su naujausios kartos BMW varikliais (V8), BMW 7 Protection šarvuotas automobilis nustato naujus klasės standartus.

Skaityti daugiau
BMW 7 serijos apsauginis automobilis G73 ½ vaizdas iš priekio greitkelyje 

APSAUGOS KONCEPCIJA.

BMW 7 serijos apsauginis automobilis G73 1/3 vaizdas iš šono balistiniai bandymai

PROTECTION CORE.

BMW 7 Protection šarvuotas automobilis užtikrina aukščiausio lygio apsaugą nuo balistinių atakų ar sprogimų: tai buvo patikrinta išsamiais ir sudėtingais bandymais bei oficialiai patvirtinta Vokietijos Beschussamt balistikos agentūros. Tačiau jei prireiktų pasišalinti iš automobilio avarinės situacijos metu, visose keleivių durelėse galima įrengti avarinio išėjimo funkciją.

Skaityti daugiau
BMW 7 serijos G73 Protection automobilis 2/3 vaizdas iš priekio posūkyje

SUKURTAS NEPALIAUJAMAI JUDĖTI.

Norint išgyventi, pavojingose situacijose svarbiausia nesustoti. Būtent todėl viskas BMW 7 Protection šarvuotame automobilyje yra sukurta taip, kad galėtumėte judėti pavojingiausiomis sąlygomis: net jei mašina bus apgadinta ar apšaudyta.

Skaityti daugiau

APSAUGOS ĮRANGA.

BMW 7 Protection automobilyje gali būti montuojama įvairi apsauginė eksterjero įranga. Pavyzdžiui: nuimami priekinių grotelių mėlynos spalvos švyturėliai ir mirksintys žibintai, antras galinio vaizdo veidrodėlis (skaitmeninis) arba papildoma balistinė apsauga. Papildomai galima pasirinkti abiejose automobilio pusėse tvirtinamus vėliavėlių laikiklius.
BMW 7 serijos apsauginis automobilis G73 2/3 Protection core ženkliukas

BMW PROTECTION CORE.

BMW 7 Protection automobilio sandaros pagrindą sudaro unikali apsauginė konstrukcija. Mes tai vadiname APSAUGINIU KĖBULU (angl. PROTECTION CORE). Šarvuotas vidinės konstrukcijos pagrindas gaubia visą keleivių saloną ir užtikrina nepastebimą bei lygių neturinčią visų automobilio keleivių apsaugą. Nedidelis apsauginio kėbulo pagrindo svoris – dar geresnių vairavimo charakteristikų priežastis. Be to, apsauginis kėbulas yra suprojektuotas taip, kad jo dydis neribotų interjero erdvės, todėl automobilio salone mėgausitės standartiniam automobiliui būdingu erdvumu. Kitaip tariant, BMW 7 Protection mėgausitės tokia pat erdve ir komfortu kaip ir BMW 7 serijos modelyje.

BMW 7 serijos G73 Protection automobilis vairuotojo erdvė BMW išlenktas ekranas

BMW apsaugos komandų jutiklinė sistema.

Inovatyvi jutiklinio valdymo koncepcija su ypatingomis apsaugai svarbiomis funkcijomis, modernus, diskretiškas ir individualus valdymas.

BMW 7 serijos Protection G73 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai su Runflat funkcija

BMW 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai su Runflat funkcija.

Michelin PAX sistema su run-flat padangomis buvo sukurta būtent BMW 7 Protection automobiliams. Jų privalumai: trumpesnis stabdymo kelias, geresnė akceleracija ir skersinė dinaminė jėga. Run-flat įdėklų dėka naujai sukurtose padangose, galima toliau važiuoti net ir sumažėjus jų slėgiui.

BMW 7 serijos Protection G73 avariniai išėjimai atviros durelės

Visos durelės – avariniai išėjimai.

Visuomet pasiruošęs padėti ekstremaliose situacijose: visose durelėse galima įrengti avarinio išlipimo funkciją, kuri aktuali prireikus nedelsiant palikti automobilį.

BMW 7 serijos Protection G73 vėliavėlės koto laikiklis

BMW vėliavėlės laikiklis.

Elegantiška BMW 7 Protection išvaizda nepritrauks nereikalingo dėmesio, nebent jūs pageidausite kitaip. Reprezentaciniais tikslais galima sumontuoti ir vėliavėlių laikiklius (montuojamus abiejose automobilio pusėse).

BMW 7 serijos Protection G73 automobilis švyturėliai stogas

BMW mirksinčios lemputės ir švyturėliai.

Nuimamus mėlynus signalinius švyturėlius galima užsakyti kartu su garsiniais įspėjamaisiais signalais (pagal ECE arba US standartą). Be to, galima įsigyti mėlynas ir raudonas žybsinčias šviesas tiek priekiui, tiek galui, o mėlynas žybsinčias šviesas – šoniniams veidrodėliams.

EKSTERJERO AKCENTAI.

 BMW 7 serijos Protection G73 vairuotojas „Effortless Door“ technologija atidarantis dureles

BMW durelės su „Effortless Door“ technologija.

Net ir dureles, kurios yra šarvuotos, galima ne tik švelniai, bet ir automatiškai uždaryti „Effortless Door“ technologijos dėka.

BMW 7 serijos Protection G73 interjeras prietaisų skydelis ir vairas

BMW Integral Active Steering vairavimo sistema.

Dar manevringesnis ir veržlesnis vairavimas BMW Integral Active Steering vairavimo sistemos dėka. Važiuojant dideliu greičiu gerėja važiavimo stabilumas.

BMW 7 serijos Protection G73 vaizdas iš priekio

BMW Parking Assistant Plus funkcija.

Dar geresnis matomumas parkuojantis ir manevruojant: panoraminis ir trimatis automobilį supančios aplinkos vaizdas leis lengvai manevruoti net ir siaurose vietose. Taip išvengsite automobilio apgadinimo parkavimo metu ir nelaimingų atsitikimų sudėtingesnėse situacijose.

BMW 7 serijos Protection G73 BMW priekinių grotelių ir priekinio švyturėlio vaizdas iš arti

BMW priekinės grotelės Iconic Glow.

Išskirtinė išorės detalė: įspūdingos apšviestų kontūrų Iconic Glow priekinės grotelės neliks nepastebėtos tiek automobiliui stovint, tiek ir važiuojant. Kai apšvietimas išjungtas, technologija yra nematoma.

BMW 7 serijos Protection G73 krištolo priekiniai žibintai Iconic Glow iš arti

BMW krištolo priekiniai žibintai Iconic Glow.

Ikoniškas priekinės dalies dizainas: BMW krištolo priekiniai žibintai Iconic Glow suteikia jūsų BMW ypatingą aurą ir subtilų estetikos pojūtį.

BMW 7 serijos Protection G73 vaizdas iš šono

Galite rinktis kitą standartinę arba papildomą eksterjero įrangą.

Norėdami įsigyti kitos standartinės ar papildomos apsaugos įrangos, susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos.

INTERJERO AKCENTAI.

BMW 7 serijos Protection G73 interjeras apsauginė užuolaida nuo saulės

BMW apsauginė užuolaida nuo saulės.

Sveiki atvykę į Privacy Lounge – išskirtinę ir bene saugiausią ir patogiausią vietą, kurioje esate buvę. Čia pirmiausia galėsite mėgautis vienu dalyku – erdve. Galite pailsėti arba prireikus pasiruošti kitiems darbams. Arba galite akies krašteliu stebėti kas vyksta lauke: horizontalios apsauginės užuolaidos nuo saulės „Spy Function“ funkcijos dėka galėsite stebėti aplinką pro siaurą tarpelį.

BMW 7 serijos Protection G73 interjeras daugiafunkcės sėdynės

BMW daugiafunkcės sėdynės priekyje ir gale.

Tobulas sėdėjimo komfortas: galėsite papildomai reguliuoti BMW daugiafunkces sėdynes priekyje ir gale pagal savo poreikius. Elektriniu būdu reguliuojamas atlošo plotis, viršutinė atlošo dalis, galvos atramos aukštis ir gylis užtikrins patogią ir atpalaiduojančią kelionę. Įvykus pavojingai situacijai, galvos atramos gali sumažinti sužalojimo riziką.

BMW 7 serijos Protection G73 erdvinio garso sistema Bowers & Wilkins Diamond garsiakalbis su ženkliuku

BMW erdvinio garso sistema Bowers & Wilkins Diamond

BMW Bowers & Wilkins Diamond erdvinio garso sistema užtikrina 1 265 vatų garso patirtį per 28 aukštų dažnių garsiakalbius, vidutinio diapazono garsiakalbius, centrinius žemųjų dažnių ir vibracinius garsiakalbius.

BMW 7 serijos Protection G73 interjeras Executive Lounge galinės sėdynės

BMW Executive Lounge sėdynės.

Atsiloškite ir atsipalaiduokite: už vairuotojo esanti keleivio sėdynė BMW Executive Lounge Seating pasižymi vientisa kojų atrama, kuri užtikrina patogią ir atpalaiduojančią sėdėjimo padėtį. Jei gale reikia dar daugiau vietos, galite pastumti priekinę keleivio sėdynę į priekį iki 110 mm.

BMW 7 serijos Protection G73 Travel & Comfort sistemos planšetės laikiklis galinės sėdynės

BMW Travel & Comfort sistema.

BMW Travel & Comfort System sistema su USB-C jungtimi leidžia saugiai pritvirtinti planšetę prie priekinės sėdynės atlošo. Šis universalus sprendimas darniai įsilieja į bendrą vaizdą.

BMW 7 Protection G73 šaldytuvas galinės sėdynės

BMW šaldytuvas.

BMW šaldytuvas elegantiškai integruotas tarp galinių sėdynių Tad gaivieji gėrimai ir užkandžiai visuomet patogiai pasiekiami ranka.

7 PROTECTION TECHNINIAI DUOMENYS.

Variklio galia kW (AG) prie 1/min[1]:

390 (530)/5500[3]

Akceleracija 0–100 km/h per s[1]:

6,6[3]

Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km [1][2]:

14,6[3]

CO2 emisija mišriu režimu g/km[1][2]:

328,1[3]

Stovinčios transporto priemonės triukšmo lygis dB(A)/1/min[4]:

 –/–(3)

Pravažiuojančios transporto priemonės triukšmo lygis dB(A)[4]:

 –(3)

Automobilio svoris su pilnu baku kg[5]:

3965

Matmenų brėžinys BMW 7 Protection G73

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

BMW 7 Protection: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km [1][2]: 14,6[3]; CO2 emisija mišriu režimu WLTP g/km[1][2]: 328,1[3]

Skaityti daugiau