Laiminga porelė, sėdinti pilkos Mineral Grey spalvos BMW X1 automobilyje su BMW vasaros pasiūlymų įranga; vaizdas po mėlynu dangum, žvelgiant trijų ketvirčių kampu iš šono

“MŪSŲ VASARA NESIBAIGIA NET IR UŽ HORIZONTŲ.”

Sužibėkite: su plačiu BMW paslaugų ir priedų asortimentu pavasario ir vasaros sezonui.

Pavasarį ir vasarą galima tiek daug atrasti. Tai idealus laikas smagioms kelionėms ir unikaliems įspūdžiams šiltuoju metų laiku. BMW automobilis kelyje leis patirti neapsakomas akimirkas. Originalūs BMW priedai specialiai sukurti Jūsų automobiliui. Plačios automobilio bagažinės galimybės leis padidinti bagažinės tūrį arba pasirinkti vieną iš daugybės komforto sprendimų, kad kelionėje nieko netrūktų. Tiesiog susikoncentruokite į vairavimo malonumą. BMW pasirūpins, kad saugiai pasiektumėte savo kelionės tikslą.

BMW X1 xDrive20i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,7–6,3
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 152–143

Skaityti daugiau
“MŪSŲ VASARA NESIBAIGIA NET IR UŽ HORIZONTŲ.”Sužibėkite: su plačiu BMW paslaugų ir priedų asortimentu pavasario ir vasaros sezonui.

„PASIRINKĘ TINKAMUS PRIEDUS, NĖ NEPASTEBĖSITE, KAIP PASIEKSITE SAVO KELIONĖS TIKSLĄ.“

Praktiški priedai pavasario ir vasaros sezonui

Miestų gyvenimo jau pakaks. Išvykite iš didmiesčių ir pasinerkite į nuotykius. Ir visiškai nesvarbu, kur kelias jus nuves – su BMW priedais ir paslaugomis jūsų kelionės visada bus malonios ir saugios. Nieko nelaukite ir važiuokite ten, kur veda širdis.

Miško fone stovinčio BMW X1 Mineral Grey pilkos spalvos vaizdas su BMW stogo bagažine su  BMW vasaros pasiūlymų įranga žvelgiant iš šono
BMW vasaros pasiūlymai BMW bagažo skyriaus kilimėlis interjeras

BMW bagažo skyriaus kilimėlis

Puikiai pritaikytas BMW bagažo skyriaus kilimėlis efektyviai saugo bagažinę nuo nešvarumų ir drėgmės. Iš visų pusių paaukštinti kilimėlio kraštai ir puikios kokybės tvirta, neslystanti medžiaga užtikrina geriausią apsaugą. Šis juodas, elegantiško dizaino kilimėlis yra tiesiog tobulai priderintas prie bagažo skyriaus interjero, kurį papildomai akcentuoja dekoratyvus juodos spalvos X1 užrašo intarpas.
BMW parduotuvė
BMW vasaros pasiūlymai BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0 laikiklis eksterjerui

BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0 laikiklis

Automobilio gale montuojamas dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0 yra lengvasvoris, tačiau tvirtas, todėl išlaikys iki 60 kg svorį. Šiuo dviračių laikikliu yra labai paprasta naudotis, prie jo galėsite pritvirtinti du įprastus arba elektrinius dviračius (prailginus laikiklį, prie jo galima tvirtinti ir tris dviračius). Be to, laikiklio nulenkimo funkcija leis bet kuriuo metu patogiai pasiekti bagažo skyrių.
BMW parduotuvė
BMW vasaros pasiūlymai BMW LED durelių projektoriai eksterjeras

BMW LED durelių projektoriai

Naujieji dar geresnės vaizdo projektavimo kokybės ir ilgesnio nei vidutinis eksploatavimo laiko šviesos diodų BMW durelių projektoriai suteiks unikalią patirtį įlipant ir išlipant iš automobilio. Atidarius automobilio dureles, šie projektoriai šalia automobilio esančiame žemės plote automatiškai atvaizduoja individualiai pasirinktą vaizdą ir taip apšviečia įlipimo į automobilį plotą. Vairuotojas gali pasirinkti iš keičiamų skaidrių projektuojamą atvaizdą – BMW arba BMW M logotipą. Taigi, net ir esant menkam apšvietimui, šviesos diodų BMW durelių projektoriai automobiliui suteiks ypatingą išvaizdą. Projektoriai montuojami vietoje įprastų durelių lempučių ir yra puikiai pritaikyti prie BMW energijos maitinimo šaltinio.
BMW parduotuvė
BMW vasaros pasiūlymai BMW universalus planšetės laikiklis  su apsauginiu BMW dėklu Travel & Comfort sistemai, interjeras

BMW universalus laikiklis planšetėms su BMW apsauginiu dėklu Travel & Comfort sistemai

Universalaus laikiklio dydį galima reguliuoti; jis tvirtinamas prie atskirai įsigyjamo bazinio laikiklio arba papildomos įrangos Travel & Comfort. Laikiklis patikimai užfiksuoja įvairias Apple ar Samsung planšetes su BMW apsauginiu dėklu nuo 7 colių iki 11 colių. Jį galima pasukti 3600 ir užfiksuoti pasvirusį bet kokiu kampu.
BMW parduotuvė
BMW vasaros pasiūlymai BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai kilimėliai, kojų erdvės vaizdas iš arti

BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai kilimėliai

Puikiai pritaikytos formos, patvarūs ir visiems metų laikams tinkantys elegantiški priekiniai kilimėliai saugo grindis nuo drėgmės ir nešvarumų. Šie BMW kilimėliai yra juodos spalvos, dekoruoti nerūdijančio plieno apdailos intarpais.
BMW parduotuvė
BMW vasaros pasiūlymai BMW belaidė universali įkrovimo stotelė

BMW belaidė universali įkrovimo stotelė

Belaidis įkrovimas bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje: BMW belaide universalia įkrovimo stotele išmanųjį telefoną galite patogiai ir efektyviai įkrauti automobilyje, nenaudodami laido. Mobilusis telefonas prilaikomas stabiliai ir saugiai. Ypač sumanu: integruotą nešiojamąją bateriją galima išimti bei naudoti belaidžiam įkrovimui ne automobilyje.
BMW parduotuvė
BMW vasaros pasiūlymai BMW šaltkrepšis

BMW šaltkrepšis

Elegantiškas, juodos spalvos ir 13 litrų talpos BMW šaltkrepšis gali būti jungiamas į 12 voltų automobilio kištukinį lizdą. Integruotas aušinimo užpildas vėsina šaltkrepšio vidų. Norint išvengti apvirtimo arba nuslydimo kelionės metu, šis BMW šaldymo krepšys prie automobilio sėdynės gali būti tvirtinamas saugos diržu.
BMW parduotuvė
BMW vasaros pasiūlymai BMW Advanced Car Eye interjeras

BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0 – tai itin jautri aukštosios raiškos (Full HD) kamera, fiksuojanti automobilio priekyje ir gale esantį vaizdą net ir tuomet, kai automobilis stovi. Nustačiusi subruzdimą arba neįprastus judesius aplink automobilį, ši kamera automatiškai įrašys situacijos vaizdą, kuriuo galėsite pagrįsti galimus incidentus arba bandymus įsilaužti į automobilį.
BMW parduotuvė

PRIEŽIŪROS RINKINYS, VASAROS LEIDIMAS

BMW vasaros pasiūlymai priežiūros rinkinys, vasaros leidimas, vaizdas iš arti

Priežiūros rinkinyje (Care Kit) esančios priemonės yra specialiai pritaikytos valymui vasaros metu. Universalus ir praktiškas krepšys yra pagamintas iš brezento – ypač lengvai valomos medžiagos. Paprastas, bet dinamiškas krepšio dizainas pabrėžia aukštą originalių BMW priežiūros produktų kokybę. Jis sukurtas taip, kad tiktų naudoti kaip nešiojamo kompiuterio krepšys. Rinkinyje yra: 1 x ratlankių valiklis (500ml), 1 x vabzdžių likučių šalinimo priemonė (500ml), 1 x stiklų valiklio koncentratas (1000ml).

BMW SERVISAS ĮSKAIČIUOTAS

BMW vairuojantis vyras žvelgia pro priekinį stiklą

Tiesiog pradėkite kelionę ir susikoncentruokite į tai, kas svarbiausia – vairavimo malonumą. Su BMW Service Inclusive (servisas įskaičiuotas) tikrai galėsite sau tai leisti. Atlikę vienkartinį mokėjimą, gausite pilną paslaugų ir techninės priežiūros darbų paketą Jūsų pasirinktą laikotarpį.
Privalumai:
• Pigiau, nei perkant atskiras paslaugas.
• Visapusė išlaidų kontrolė ir skaidrumas.
• Įvairūs paketai skirtingiems poreikiams, naujiems ir naudotiems automobiliams.
• Patyrę BMW techninio aptarnavimo specialistai, ir originalios BMW dalys.
• Automatiškai perduodama naujiems savininkams, dėl to išauga parduodamo automobilio vertė.
• Galioja pas BMW techninio aptarnavimo partnerius visame pasaulyje.

Laiminga trijulė BMW Mineral Grey spalvos BMW X1 automobilyje su BMW vasaros pasiūlymų įranga; vaizdas iš galo paplūdimyje, žvelgiant trijų ketvirčių kampu

„NORIU NEVARŽOMOS LAISVĖS.“

Praktiški priedai pavasario ir vasaros sezonui

Tik pasikliaudami savo automobilio padangomis, kelyje jausitės laisvai. Su originaliu BMW ratlankių ir padangų vasaros komplektu saugiai važiuosite ir lyjant lietui, ir šviečiant saulei. Originalios BMW padangos ir ratlankiai yra gaminami bendradarbiaujant tik su kruopščiai atrinktais geriausiais gamintojais, todėl nepamirštamus vasaros nuotykius galėsite drąsiai perimti į savo rankas.

Skaityti daugiau

„NORIU NEVARŽOMOS LAISVĖS.“

Praktiški priedai pavasario ir vasaros sezonui

ORIGINALIŲ BMW VASARINIŲ RATLANKIŲ KOMPLEKTAS

BMW M Performance Double-spoke stiliaus 555 M dvispalviai BMW vasarinės padangos

BMW M Performance 19 colių Double-spoke stiliaus 555 M dvispalviai

Aukštos kokybės ir optimalaus svorio BMW M Performance serijos 19 colių skersmens lengvojo lydinio matiniai ratlankiai yra dvispalvio Jetblack dizaino. Šie poliruoti ratlankiai, išsiskiriantys Double-spoke 555 M stiliaus dvigubais stipinais, išryškina automobilio sportiškumą iki menkiausios detalės. Visą vasaros laikui skirtą padangų slėgio stebėjimo sistemos (TPMS) ratų komplektą sudaro 8J x 19 dydžio ratlankiai su 235/35 R19 91Y XL dydžio padangomis.

Skaityti daugiau
BMW M Performance Star -spoke stiliaus 749 M BMW vasarinės padangos

BMW M Performance 22 colių Star-spoke stiliaus

Aukštos kokybės ir optimalaus svorio poliruoti BMW M Performance serijos 22 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai su Star-spoke 749 M stiliaus stipinais yra dvispalvės Jet Black spalvos, dekoruoti M Performance užrašu ir spalvotu M logotipu. TPMS priekinių ratų vasaros komplektą sudaro 9,5J x 22 dydžio ratlankiai su 275/35 R22 104Y XL dydžio padangomis, o galinių ratų vasaros komplektą – 10,5J x 22 dydžio ratlankiai su 315/30 R22 107Y XL dydžio padangomis.

Skaityti daugiau
BMW M Performance Y-spoke stiliaus 795 M BMW vasarinės padangos

BMW M Performance 20 colių Y-spoke spoke stiliaus 795 M

Aukštos kokybės BMW M Performance serijos 20 colių skersmens dvispalviai kaltiniai ratlankiai su Y formos 795 M stiliaus stipinais yra matinės pilkos Ferric Grey spalvos, blizgiai frezuoti ir dekoruoti spalvotu M logotipu bei frezuotu M Performance užrašu. TPMS priekinių ratų su RunFlat padangomis vasaros komplektą sudaro 8J x 20 dydžio ratlankiai su 225/35 R20 90Y XL RSC dydžio padangomis, o galinių ratų su RunFlat padangomis vasaros komplektą – 8,5J x 20 dydžio ratlankiai su 225/30 R20 92Y XL RSC dydžio padangomis.

Skaityti daugiau
BMW M Performance Multi-spoke stiliaus 732 M BMW vasarinės padangos

BMW M Performance 20 colių Multi-spoke stiliaus 732 M

Aukštos kokybės BMW M Performance serijos 20 colių skersmens poliruoti dvispalviai kaltiniai ratlankiai su Multi-spoke 732 M stiliaus stipinais yra Night Gold spalvos, blizgiai frezuoti ir dekoruoti spalvotu M logotipu. TPMS priekinių ratų su RunFlat padangomis vasaros komplektą sudaro 8J x 20 dydžio ratlankiai su 245/35 R20 95Y XL RSC dydžio padangomis, o galinių ratų su RunFlat padangomis vasaros komplektą – 9J x 20 dydžio ratlankiai su 275/30 R20 97Y XL RSC dydžio padangomis.

Skaityti daugiau
BMW M Performance Double-spoke stiliaus 717 M BMW vasarinės padangos

BMW M Performance 20 colių Double-spoke stiliaus 717 M

Itin aukštos kokybės BMW M Performance serijos 20 colių skersmens ratlankiai su Double-spoke 717 M stiliaus stipinais yra matinės juodos Jet Black spalvos, optimalaus svorio su flow forming technologija, dekoruoti M logotipu. TPMS ratų vasaros komplektą su run-flat padangomis sudaro 8J x 20 dydžio ratlankiai su 225/40 R 20 (94Y) RSC padangomis.

Skaityti daugiau

BMW RATLANKIŲ/PADANGŲ SERVISAS

BMW vasaros pasiūlymai ratlankių servisas BMW serviso darbuotojas, remontuojantis BMW

Mes ne tik pakeisime Jūsų žiemines ir vasarines padangas, bet ir patikrinsime protektoriaus gylį ir stabdžius. Pakeisime ratlankius ir padangas (ir subalansuosime) bei suteiksime aukščiausios kokybės paslaugas, vertas Jūsų sumokėtų pinigų. Patikros ir techninės priežiūros darbus atliksime ypač kruopščiai ir kompetentingai. Pasinaudoję mūsų profesionalia padangų saugykla (įskaitant plovimą ir balansavimą), išvengsite streso ir sutaupysite vietos.

BMW TELEPASLAUGOS

BMW vasaros pasiūlymai BMW Teleservisas, stovinti moteris and besinaudojanti išmaniuoju telefonu

Su inovatyviomis BMW ConnectedDrive Teleservices telepaslaugomis BMW padeda išvengti bereikalingos informacijos saugojimo Jūsų galvoje: prireikus atlikti techninę priežiūrą ar atsiradus gedimui, ši funkcija perduoda Jūsų pasirinktam BMW techninio aptarnavimo partneriui visą reikiamą informaciją apie Jūsų automobilį. Jūsų techninio aptarnavimo partneris su Jumis susisieks ir paskirs susitikimui laiką. Tad galėsite pasikliauti greitu ir tiesioginiu aptarnavimu, o Jums patiems nebereikės niekuo rūpintis. Vienintelė būtinoji sąlyga – Jums prireiks užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninio aptarnavimo partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali užtikrinti Jūsų gyvenime daugiau patogumo.

„TAM, KAS AKIVAIZDU, ŽODŽIŲ NEREIKIA.“

Interjero ir eksterjero akcentai bei priedai

Atėjo laikas pademonstruoti tikrąją savo prigimtį: aktyvinkite BOOST režimą, apsiginkluokite BMW M Performance serijos detalėmis ir gatvėse sužibėkite dar ryškesniu sportiškumu, stiliumi ir unikalumu.

Skaityti daugiau
Būdingos formos BMW M Performance serijos Iconic Glow priekinės grotelės BMW vasaros pasiūlymai

BMW M Performance grotelės

Būdingos formos BMW M Performance serijos Iconic Glow priekinės grotelės automobiliui suteikia nepakartojamo švytėjimo. Šviesos diodų apšvietimas kuria ypatingą šviesų žaismą ne tik priekinėse BMW grotelėse, bet ir priešais automobilį esančioje erdvėje. Mėgaukitės šia atmosfera nuo automobilio atrakinimo iki užvedimo ir nuo degimo išjungimo iki užrakinimo.

Skaityti daugiau
BMW M Performance Galinis difuzorius, Anglies pluošto, BMW vasaros pasiūlymai

BMW M Performance Galinis difuzorius, Anglies pluoštas

Šimtas procentų aukštųjų technologijų. Šimtas procentų automobilių sporto charakterio. Šimtas procentų entuziazmo. Naujos, unikalios išvaizdos BMW M Performance serijos anglies pluošto difuzorius yra kruopštaus rankų darbo rezultatas, kuriantis dar modernesnę išvaizdą ir automobiliui suteikiantis dar daugiau sportiškumo.

Skaityti daugiau
BMW M Performance  Išorės veidrodėlio dangtelis iš anglies pluošto BMW vasaros pasiūlymai

BMW M Performance dangtelis

Naujos, unikalios išvaizdos anglies pluošto detalės – meistriško ir skrupulingo rankų darbo rezultatas. BMW M Performance serijos veidrodėlių gaubtai išryškina itin modernų automobilio charakterį. Kiekvieną žvilgsnį pritrauksiantis dinamiškumu alsuojantis šių gaubtų dizainas automobilio išvaizdai suteikia papildomo ir savito atletiškumo.

Skaityti daugiau
BMW M Performance priekinis skirstytuvas, juodi BMW vasaros pasiūlymai

BMW M Performance skirstytuvas

Tviskančiai ir atletiškai išvaizdai: priekinis itin blizgios juodos spalvos BMW M Performance serijos oro srauto skirstytuvas užtikrina geriausias aerodinamines savybes ir itin prašmatniu būdu pabrėžia galingą šio automobilio išvaizdą. Unikalus ir automobilių sporto dvasia alsuojantis eksterjeras yra skirtas tiems, kurie atsisako leistis į kompromisus.

Skaityti daugiau
BMW M Performance 19" lengvojo lydinio ratlankiai 555 M dvispalviai BMW vasaros pasiūlymai

BMW M Performance 19" ratlankiai

Aukštos kokybės ir optimalaus svorio BMW M Performance serijos 19 colių skersmens Double-spoke 555 M stiliaus lengvojo lydinio matiniai ratlankiai yra dvispalvės matinės Jet black juodos spalvos. Šie poliruoti ratlankiai, išsiskiriantys Double-spoke 555 M stiliaus dvigubais stipinais, išryškina automobilio sportiškumą iki menkiausios detalės. Visą vasaros laikui skirtą padangų slėgio stebėjimo sistemos(TPMS) ratų komplektą sudaro 8J x 19 dydžio ratlankiai su 235/35 R19 91Y XL dydžio padangomis.

Skaityti daugiau
BMW M Performance Stogo spoileris, juodas blizgus BMW vasaros pasiūlymai

BMW M Performance stogo spoileris

Jaudinantis dizainas: iš poliuretano pagamintas itin blizgios juodos spalvos stogo aptakas galinei automobilio daliai suteikia dar daugiau elegantiško atletiškumo ir tuo pačiu padeda užtikrinti geriausias aerodinamines savybes. Galinis aptakas yra tobulai priderintas prie bendro automobilio dizaino ir gali būti dažomas kėbulo spalva.

Skaityti daugiau
BMW M Performance vairas, Anglies pluoštas/Alcantara BMW vasaros pasiūlymai

BMW M Performance Vairas

Tobuliausias derinys: BMW M Performance serijos vairas yra įmantriai dekoruotas Alcantara oda ir aukštos kokybės anglies pluošto medžiaga. Tokia apdaila akcentuoja išskirtinę M Performance serijos vairo išvaizdą, išsiskiriančią itin ryškiu automobilių sportui būdingu charakteriu. Akytos išvaizdos anglies pluošto medžiaga leidžia sukurti išskirtinai ryškų vairaračio dizainą, kurį papildo M Performance emblema.

Skaityti daugiau