BMW automobilyje sėdintys vyras, naujovinantis BMW programinę įrangą nuotoliniu būdu.

PASIRŪPINKITE, KAD JŪSŲ BMW VISADA BŪTŲ ĮDIEGTA NAUJAUSIA PROGRAMINĖ ĮRANGA.

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas – tai programinės įrangos atnaujnimai tiesiai iš BMW.

Norėdami palaikyti naujausią savo įsigyto BMW automobilio programinę įrangą, galite lengvai ją atnaujinti. Naudodamiesi My BMW programėle arba automobilyje sumontuota SIM kortele, programinės įrangos atnaujinimus atsisiųsite ir įdiegsite be jokio vargo.

Skaityti daugiau
PASIRŪPINKITE, KAD JŪSŲ BMW VISADA BŪTŲ ĮDIEGTA NAUJAUSIA PROGRAMINĖ ĮRANGA.Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas – tai programinės įrangos atnaujnimai tiesiai iš BMW.

21-03 NUOTOLINIO PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMO AKCENTAI

BMW nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija:

Greitai sulauksite šių funkcijų ir funkcinių patobulinimų:

• Amazon Alexa Car integravimas į automobilį: „Alexa, add toothpaste to my shopping list!“(„Aleksa, įdėk dantų pastą į mano pirkinių krepšelį!“)
• BMW žemėlapiai: Nuo šiol vėl galėsite naudotis adresų įrašymui skirtu įprastu teksto įvesties laukeliu!
• Įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos sistema: Nuo šiol prisimena jūsų nustatymus

 

Visomis šiomis ir dar daugiau funkcijų galėsite naudotis nemokamai po to, kai įdiegsite nuotolinį programinės įrangos atnaujinimą. Susipažinkite su naujausiais atnaujinimais:

NUOTOLINIS PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMAS IR PRIVALUMAI

BMW nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo nustatymai, navigacijos sistema iš arti

Atnaujinkite savo automobilio programinę įrangą belaidžiu būdu saugiai ir patogiai.

Visada aprūpintas naujausia programine įranga. Žinant, kad jūsų BMW automobilyje visada bus naujausia programinė įranga, kurios privalumais galima bet kada pasinaudoti, apima geras saugumo jausmas. Būtent tai užtikrina nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas – patogumą be jokių rūpesčių. Atnaujindami savo automobilio programinę įrangą ne tik sutaupysite laiko, bet ir gausite pasirinktų funkcijų atnaujinimus bei pačias funkcijas nemokamai.

KAIP VEIKIA NUOTOLINIS PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMAS

Sužinokite kaip atnaujinti savo BMW programinę įrangą su Remote Software Upgrade funkcija

Vos tik atsiradus jūsų BMW programinės įrangos atnaujinimo galimybei, apie tai pranešančią žinutę matysite savo automobilio valdymo ekrane ir My BMW programėlėje, jeigu pastaroji yra įdiegta jūsų išmaniajame telefone ir susieta su jūsų automobiliu. Programėlėje arba savo BMW automobilio ekrane galite susipažinti su informacija apie būsimą atnaujinimą, sužinoti, kas bus atnaujinama arba kokios funkcijos patobulintos. Atnaujindami programinę įrangą nuotoliniu būdu, ją atsisiųsti galite dviem būdais: tiesiai į savo automobilį kelionės metu arba naudodamiesi My BMW programėle. Po sėkmingo atnaujinimų atsiuntimo, jūsų bus paprašyta patvirtinti naujos programinės įrangos įdiegimą ir, tai patvirtinus, pradėti įdiegimo procesą. Atnaujinimų diegimo proceso metu, kuris trunka apytiksliai 20 minučių, savo automobilio vairuoti negalėsite. Apie sėkmingai atliktą programinės įrangos naujovinimą jums bus pranešta iki kito važiavimo pradžios. Jeigu pageidausite, galėsite dar kartą peržiūrėti įdiegtų atnaujinimų turinį.

Skaityti daugiau

NAUDOJIMOSI NUOTOLINIO PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMO FUNKCIJA REIKALAVIMAI

Galimybė atnaujinti programinę įrangą nuotoliniu būdu priklauso nuo jūsų automobilyje sumontuotos aparatinės įrangos. Tam reikalinga Live Cockpit, Live Cockpit Plus arba Live Cockpit Professional navigacinė sistema. Šiuo metu nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkciją palaiko šie automobilių modeliai: 1 serijos automobiliai, 2 serijos Grand kupė, 3 serijos automobiliai, 3 serijos hibridas, 3 serijos Touring, 4 serijos kupė, 5 serijos automobiliai, 5 serijos Touring, M5, 6 serijos GT, 7 serijos automobiliai, 8 serijos kabrioletas, 8 serijos kupė, 8 serijos (M) Gran kupė, M8, X5 (M), X6 (M), X7, Z4, iX3.

Be to, norėdami sužinoti, ar jūsų automobilis palaiko nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkciją, galite atlikti šiuos veiksmus: Meniu eilės tvarka pasirinkite:

  • „My Car“ („Mano automobilis“)
  • „Settings“ („Nustatymai“)
  • „General Settings“ („Bendrieji nustatymai“)
  • „Remote Software Upgrade“ („Nuotolinis programinės įrangos naujovinimas“)

Jeigu ekrane nerodoma „Remote Software Upgrade“ („Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas“) parinktis, automobilyje nėra nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcijos.

Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija – tai gamyklinis nustatymas, dėl aparatinės įrangos ribojimų vėliau šios funkcijos papildomai pasirinkti negalėsite. Jeigu jūsų automobilyje šios funkcijos nėra, naujausią programinę įrangą bet kuriuo metu gali įdiegti jūsų BMW atstovybė.

 

Sąlygos gali skirtis priklausomai nuo šalies, transporto priemonės modelio, įrangos ir transporto priemonės būklės.

Šiose išleidimo pastabose rasite išsamią informaciją apie esamą ir buvusį nuotolinio programinės įrangos naujovinimo turinį.

Skaityti daugiau

Kaip naująjį išmanųjį telefoną sujungti su senesnio modelio BMW?

Norite savo naująjį išmanųjį telefoną susieti su senesnio modelio BMW? Išmaniųjų telefonų, muzikos grotuvų ir planšetinių kompiuterių sistemos yra nuolatos tobulinamos. Norint bet kuriuo metu naudotis mobiliaisiais įrenginiais savo automobilyje, gali prireikti atnaujinti BMW programinę įrangą. Atsisiųskite naujojo išmaniojo telefono tvarkyklės programinę įrangą, išsaugokite ją USB laikmenoje ir tuomet įdiekite į savo BMW.

Skaityti daugiau

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft (Petuelring 130, 80809 Miunchenas, toliau – BMW AG), siekdama atsakyti į jūsų paklausimą ir tikslingo aptarnavimo tikslais, tvarko tik jūsų pateiktus jūsų asmens duomenis. Pareikalavus, BMW AG perduoda šiuos jūsų pateiktus duomenis jūsų vietos rinkoje veikiančioms BMW pardavimo įmonėms. Daugiau informacijos apie BMW AG vykdomą jūsų asmens duomenų tvarkymą galite rasti susipažinę su duomenų apsaugos politika (https://www.bmw.com/en/footer/legal-disclaimer.html).

Skaityti daugiau

REQUIREMENTS FOR THE REMOTE SOFTWARE UPGRADE.

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas, gatve važiuojančio BMW trijų ketvirčių vaizdas iš šono

Galimybė atnaujinti programinę įrangą nuotoliniu būdu priklauso nuo jūsų automobilyje sumontuotos aparatinės įrangos. Beveik visi automobiliai suderinami su septintosios kartos BMW operacinė sistema. Sužinoti, ar jūsų automobilis į šį sąrašą įeina, galite toliau nurodytu būdu. Meniu eilės tvarka pasirinkite: “Mano automobilis” > “Nustatymai” > “Pagrindiniai nustatymai” > “Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas“”

 

Jeigu ekrane nerodoma „Remote Software Upgrade“ („Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas“) parinktis, automobilyje nėra nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcijos

 

Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija – tai gamyklinis nustatymas, dėl aparatinės įrangos ribojimų vėliau šios funkcijos papildomai pasirinkti negalėsite. Jeigu jūsų automobilyje šios funkcijos nėra, naujausią programinę įrangą bet kuriuo metu gali įdiegti jūsų BMW Servisas

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas, priešais pastatą stovinti moteris, žiūrinti į savo išmanųjį telefoną

21-03 NUOTOLINIS PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMAS

Čia rasite visą svarbiausią jūsų BMW skirto 21-03 nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo informaciją ir išleidimo pastabas.
Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas, priešais BMW stovintis vyras, žiūrintis į savo išmanųjį telefoną

VISI NUOTOLINIAI PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMAI

Čia rasite apžvalgą su išleidimo pastabomis apie visus ankstesnius jūsų BMW nuotolinius programinės įrangos atnaujinimus.

BMW CONNECTED DRIVE: DAUGIAU INFORMACIJOS IR NUORODŲ.

BMW ConnectedDrive parduotuvė, ant sofos sėdintis vyras su išmaniuoju telefonu

BMW CONNECTED DRIVE PARDUOTUVĖ

Apsilankykite internetinėje BMW ConnectedDrive parduotuvėje ir užsisakykite jūsų BMW skirtas skaitmenines paslaugas, kuriomis galėsite pradėti naudotis nedelsiant, jau kitos savo kelionės metu. *Jau greitai ir Lietuvoje.
BMW vairuotojo vadovo programėlė, skaitmeninis automobilio naudotojo vadovas išmaniajame telefone

BMW VAIRUOTOJO VADOVAS

BMW vairuotojo vadovas – tai konkretiems BMW modeliams skirtas skaitmeninis automobilio naudotojo vadovas, kuriame rasite išsamią informaciją apie automobilį, jo įrangą, galėsite naudotis vaizdų paieškos funkcija ir aiškinamąja animacija.
My BMW programėle iš BMW ConnectedDrive savo išmaniajame telefone besinaudojanti moteris, stovinti baltos spalvos BMW X5 automobilio priešakyje

My BMW ĮRANKIS

Daugybė išmaniųjų My BMW programėlės funkcijų palengvins jūsų mobilią kasdienybę prieš kelionę, kelionės metu ir po jos.
BMW ConnectedDrive skaitmeninių paslaugų apžvalga, priešais BMW kupė stovinti moteris su išmaniuoju telefonu

ATGAL Į APŽVALGĄ

Norite sužinoti daugiau apie ConnectedDrive paslaugas ir produktus? Norėčiau grįžti į apžvalgą.
BMW ConnectedDrive klientų aptarnavimo skyrius

BMW KLIENTŲ SERVISAS

Jeigu turite bet kokių klausimų arba norite sužinoti daugiau informacijos apie BMW ConnectedDrive paslaugas ir produktus, tiesiog susisiekite su BMW klientų aptarnavimo personalu.
BMW ConnectedDrive DUK dažnai užduodami klausimai, moteris prie lango su išmaniuoju telefonu

DUK

Mūsų DUK dalyje pateikiami atsakymai į dažniausiai su BMW ConnectedDrive paslaugomis bei produktais susijusius klausimus.