#KADIRKASBENUTIKTU. BMW TECHNINĖ PRIEŽIŪRA.

VAIRAVIMO MALONUMAS BE RŪPESČIŲ. KIEKVIENAM VAIRUOTOJUI IR KIEKVIENAM BMW.

Jūs ir jūsų BMW esate patikimose BMW serviso specialistų rankose. Nuo ilgalaikių techninės priežiūros paslaugų paketų, pavyzdžiui, BMWService Inclusive, patrauklių visaapimančio BMW Value paketo kainų, iki BMW Repair & Care paslaugų ir daugybės asmeniškai jums pritaikytų paslaugų. Mes visada pasiūlysime kiekvienam BMW modeliui ir jūsų poreikiams pritaikytą optimalų sprendimą, užtikrinsiantį daugybę nerūpestingų kilometrų, kurie dar laukia jūsų kelyje.

Vyras naudojasi išmaniuoju telefonu

UŽSIREGISTRUOKITE VIZITUI PAS BMW TECHNINĖS PRIEŽIŪROS SPECIALISTUS INTERNETU – TAI GREITA IR PAPRASTA.

Tinkama techninė priežiūra prasideda nuo registracijos internetu – greitai, paprastai ir bet kuriuo metu. Norite patikrinti stabdžius, variklio alyvą, o gal pageidaujate kitų techninės priežiūros paslaugų? Pasinaudokite registracijos internetu funkcija ir patogiai suplanuokite kitą vizitą pas mūsų techninės priežiūros specialistus. Juk niekas taip gerai neišmano jūsų automobilio būklės, kaip mūsų BMW ekspertai. Tiesiog pasirinkite pageidaujamą techninės priežiūros paslaugą ir laisvą vizito artimiausiame BMW servise laiką.

MY BMW PROGRAMĖLĖ.

Moteris su išmaniuoju telefonu stovinti priešais BMW

Nauda, kurią gaunate jūs:

 • Lankstus vizito planavimas registruojantis internetu
 • Šiuo metu teikiamų jūsų BMW automobiliui skirtų techninės priežiūros paslaugų ir kitų galimų paslaugų apžvalga
 • Dėl automatinio automobilio duomenų ir jo buvimo vietos informacijos perdavimo itin greitai teikiamos BMW pagalbos kelyje paslaugos
 • Patogus automobilio valdymas ir stebėjimas iš bet kurios vietos
 • Naujos jūsų BMW skirtos funkcijos ir atnaujinimai
Skaityti daugiau
Moteris su išmaniuoju telefonu sėdinti BMW

Tik trys žingsniai ir jūs jau naudositės My BMW programėle.

 1. Atsisiųskite nemokamą My BMW programėlę iš Apple Store arba GooglePlay Store parduotuvės.
 2. Prisijunkite naudodami savo BMW ID arba susikurkite naują paskyrą.
 3. Įveskite savo BMW automobilio identifikavimo numerį ir susiekite automobilį su My BMW programėle.
Skaityti daugiau

BMW PATIKRA IR TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

BMW SERVICE INCLUSIVE PASLAUGŲ PAKETAS

BMW Service Inclusive paslaugos, vasariškame fone stovintis BMW automobilis su pozuojančiu modeliu

Pamirškite visa kita ir susitelkite į tai, kas išties svarbu – absoliutų vairavimo malonumą. Su BMW Service Inclusive paslaugomis tai taps realybe. Sumokėję vienkartinį mokestį galėsite pasirinktą laikotarpį naudotis visomis į paslaugų paketą įtrauktomis techninės priežiūros paslaugomis. Be to, jūsų BMW bus visada patikimiausiose rankose, tai taikoma visiems programoje dalyvaujantiems BMW servisams visame pasaulyje.

BMW VALUE SERVICE PASLAUGŲ PAKETAS

BMW Value Service paslaugos, priešais garažą su modeliais stovintis BMW automobilis

Pasinaudokite šiuo puikiu pasiūlymu: BMWValue Service. Nesvarbu, ar kalbama apie stabdžius, alyvą ar mikrofiltrą, su BMW Value Service tiek dalių, tiek ir darbų kaina bus išties patraukli ir skaidri. Šis dėmesio vertas pasiūlymas skirtas ne naujesniems nei penkerių metų BMW modeliams – kuo senesnis jūsų automobilis, tuo patrauklesnės mūsų serviso sąlygos.

PRATĘSTA BMW GARANTIJA.

Pratęsta BMW garantija BMW sėdintys vyras ir moteris žvelgiantys pro langą

Mėgaukitės didesniu saugumu iki 5 metų. Pratęsta BMW garantija – tai galimybė pratęsti standartinį dviejų metų garantijos terminą iki 3–5 metų arba 200 000 kilometrų ridos. Pasinaudokite kompleksinėmis paslaugomis, tokiomis kaip greitas remontas su originaliomis BMW dalimis, ir jauskitės tikri, kad esate pasiruošę viskam.

DAR DAUGIAU BMW PASLAUGŲ JUMS

Esame visada pasiruošę jums padėti – nuo kvalifikuoto personalo, pažangiausių remonto technologijų iki originalių BMW dalių. Mūsų ekspertai pasirūpins, kad jūsų automobilis greitai ir profesionaliai atgautų savo pirminę būklę, todėl galėsite mėgautis savo išskirtiniu BMW. Įvykus eismo įvykiui arba automobiliui sugedus, mūsų specialistai suteiks pagalbą bet kur ir bet kuriuo metu. BMW pagalba kelyje – tai greitas ir paprastas jūsų rūpesčių sprendimo būdas.
Proactive Care paslauga, patikra ir techninė priežiūra moteris geltonais marškiniais ir išmaniuoju telefonu rankoje palinkusi prie baltos spalvos BMW variklio dangčio

Paslauga Proactive Care.

Mes visuomet pasirengę jums padėti net ir tuomet, kol pagalbos dar neprireikė: toks mūsų serviso pažadas klientams. Jautrūs davikliai iškart identifikuos Jūsų BMW poreikį techninei priežiūrai ar remontui. Susisieksime su jumis vos tik jutikliai užfiksuos kažką neįprasto.

BMW Repair & Care remonto ir priežiūros paslaugų paketas automobilį poliruojantis BMW specialistas

BMW remontas ir priežiūra

Nesvarbu, ar įvyko eismo įvykis, ar reikia kosmetinio remonto, sutvarkyti pažeistą kėbulą, ar perdažyti kurią nors detalę – mūsų specialistai, skrupulingai nustatę automobiliui padarytą žalą, suteiks visas jūsų poreikius tiksliai atitinkančias remonto paslaugas – skaidriai, laikantis aukščiausių kokybės reikalavimų ir individualiai įvertinus jūsų BMW būklę.

Atšaukimo procedūra, du tarpusavyje besikalbantys vyrai

BMW atšaukimo procedūra

Didžiausią dėmesį teikiame savo klientų ir produktų saugumui. Būtent todėl mes nuolatos atliekame kokybės patikrą. Pasinaudoję savo automobilio identifikavimo numeriu, galite patikrinti, ar jūsų BMW automobiliui šiuo metu nėra taikoma jokia atšaukimo procedūra. Atšaukimo procedūros atveju BMW prisiima visas su tokia procedūra susijusias ir techninės priežiūros išlaidas.

Išsamiau
BMW automobilio patikros ir techninė priežiūra ranka ant BMW variklio dangčio

BMW patikros ir techninė priežiūra.

Mūsų BMW ekspertai dirba su novatoriškomis technologijomis ir tik originaliomis BMW dalimis. Tai užtikrina saugų ir malonų vairavimą, bei išsaugo jūsų BMW išliekamąją vertę. Ir visai nesvarbu ar vairuojate naują ar senesnį BMW modelį.

Išsamiau
BMW telepaslaugos, moteris naudojasi valdymo ekranu BMW automobilyje

BMW telepaslaugos

Naudodamiesi BMW telepaslaugomis, gyvensite dar patogiau: Prireikus techninės priežiūros paslaugų arba automobiliui sugedus, jūsų pasirinktas BMW servisas gaus visą su automobilio būkle susijusią informaciją ir susisieks su jumis dėl vizito. Vienintelė šios paslaugos teikimo sąlyga – savo automobilį turite būti užregistravę BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkę savo techninės priežiūros servisą.

Išsamiau
Originalios BMW dalys, originalią BMW detalę montuojantis BMW specialistas

Originalios BMW dalys

Tam, kad visos Jūsų BMW funkcijos veiktų nepriekaištingai, labai svarbi darni sąveika tarp visų automobilio dalių. Todėl turėtumėte rinktis tik originalias BMW dalis: nesvarbu, ar pasirinksite originalias BMW dalis, ar originalias restauruotas ir naudotas BMW dalis – kiekviena originali BMW detalė atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl užtikriname optimalias technines charakteristikas.

BMW TECHNINĖ PRIEŽIŪRA: SVARBIAUSI KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

 • BMW techninė priežiūra – kas tai?
 • Kaip dažnai turėtumėte atlikti BMW techninę apžiūrą ir kokie techninės apžiūros intervalai yra taikomi jūsų automobiliui?
 • Kaip žinoti, kokių techninės priežiūros darbų reikia mano BMW automobiliui?
 • Koks yra man artimiausias BMW servisas?
 • Kiek kainuoja automobilio patikra BMW servise?
 • Kas yra BMW VIN numeris ir kur jį surasti?