BMW miško kelyje su vyru ir mergina

„AR LIETUS AR SAULĖ– MŪSŲ PADANGOS NIEKADA NENUVILS.“

Perimkite valdymą. Originalūs BMW ratlankiai ir padangos, paženklintos žvaigždute.

Važiuojate keliu, iš garsiakalbių sklinda muzika, ir staiga užklumpa liūtis. Rinkitės originalius BMW ratlankius ir padangas, pažymėtas žvaigždute, kad suvaldytumėte automobilį bet kokiose situacijose. BMW ratlankiais ir padangomis galite visiškai pasikliauti – jie užtikrina didesnį saugumą ekstremaliomis oro sąlygomis, bet kokioje situacijoje ir važiuojant bet kokia kelio danga. Malonus ir saugus vairavimas užtikrins jums visapusiškai puikią savijautą.

Skaityti daugiau
„AR LIETUS AR SAULĖ– MŪSŲ PADANGOS NIEKADA NENUVILS.“Perimkite valdymą. Originalūs BMW ratlankiai ir padangos, paženklintos žvaigždute.

TRYS ĮTIKINAMI ARGUMENTAI.

Kelyje jauskitės užtikrintai: BMW ratlankiai ir padangos, pažymėtos žvaigždute.

Besisukantis ratlankis, BMW M
Besisukantis ratlankis, BMW M

PAGAL INDIVIDUALŲ UŽSAKYMĄ.

Ženklinimas žvaigždute iš arti, BMW ratlankis
Ženklinimas žvaigždute iš arti, BMW ratlankis

IŠBANDYTI.

Besisukiantis BMW ratlankis su BMW logotipu
Besisukiantis BMW ratlankis su BMW logotipu

SAUGŪS.

„MES IŠBANDOME VISKĄ, TODĖL JUMS NEBEREIKĖS BANDYTI SAVO SĖKMĖS .“

Originalūs BMW ratlankiai ir padangos, paženklintos žvaigždute.

Žymėjimas žvaigždute reiškia, kad padanga pagaminta specialiai BMW, laikantis aukščiausių BMW standartų. Padangos pradedamos kurti ankstyvuosiuose automobilio gamybos etapuose ir šis procesas gali užtrukti iki trejų metų, baigiant išsamiais bandymais. Žvaigždute pažymėtos padangos bandomos šešiais aspektais: saugumo, dėvėjimosi, komforto, našumo, ir – išskirtinai BMW – dviem vairavimo malonumo aspektais: vairavimo stiliaus ir sportiškumo. Be to, padangos kuriamos bendradarbiaujant su išskirtiniais geriausiais gamintojais (pvz. Dunlop, Goodyear, Michelin ir Pirelli). Pas BMW techninio aptarnavimo partnerį tiesiog teiraukitės žvaigždute pažymėtų padangų – tai idealiai tinkančios, išbandytos ir saugios padangos.

BMW ratlankis, paženklintas žvaigždute, vaizdas iš arti
Vyras ir mergina miškuose iškeltomis rankomis

Pagaminta pagal individualų užsakymą.

Visi originalūs BMW ratlankiai ir padangos sukurti konkrečiam BMW modeliui, atsižvelgiant į automobilio dinamiką ir dizainą.
Vyro ir merginos vaizdas iš nugaros miško fone

Išbandyti.

Kiekviena padanga griežtai tikrinama pagal iki 50 skirtingų kokybės kriterijų (ES padangų ženklinimui būtina atitikti tik tris kriterijus).
Besijuokianti mergina kalnų fone

Saugūs.

Žvaigždute paženklintos padangos pasižymi išskirtiniu ilgaamžiškumu, aukščiausiais saugumo rodikliais ir modernia „run-flat“ technologija.

SAUGŪS IR STILINGI.

Originalūs BMW ratlankiai.

Kam rinktis, jei galite gauti viską? Originalūs BMW ratų komplektai pasižymi saugumu ir tobulu stiliumi. Originaliems BMW ratlankiams atliekami nuodugnūs bandymai. Atliekant išsamias simuliacines patikras, imituojant sudėtingiausias situacijas, įsitikinama, kad ratai verti Original BMW vardo bet kokiomis važiavimo sąlygomis. Kiekvienas klientas gali susikomplektuoti pageidaujamus ratus iš plataus įvairių stilių ir dizaino asortimento.
BMW ratlankis, vaizdas iš arti
20 colių M Performance kaltiniai Y-spoke style 795 M ratlankiai

795 M

Aukštos kokybės 20 colių M Performance kaltiniai ratlankiai, Y formos 795M stiliaus stipinais, Jet Black juodos matinės spalvos. Pilnas vasarinių ratų komplektas su TPMS padangų slėgio matavimo sistema, „run-flat“ tipo skirtingo pločio padangomis.
EU-Label
20 colių BMW M Performance lengvojo lydinio ratlankiai

624 M

20 colių BMW M Performance lengvojo lydinio ratlankiai, kaltiniai, dvispalvės juodos matinės spalvos, šlifuoti. Pažymėti BMW M logotipu. Pilnas ratų komplektas su „run-flat“ tipo skirtingo pločio padangomis.
EU-Label
20 colių BMW M Performance lengvojo lydinio ratlankiai

669 M

20 colių BMW M Performance lengvojo lydinio ratlankiai, kaltiniai, dvispalvės juodos matinės spalvos, šlifuoti ir blizgūs matomoje pusėje. Pilnas ratų komplektas su „run-flat“ tipo skirtingo pločio padangomis.
EU-Label
20 colių M Performance kaltiniai Multi-spoke style 732 M ratlankiai

732 M

Aukštos kokybės 20 colių M Performance kaltiniai ratlankiai, Multi-spoke formos 732M stiliaus stipinais, dvispalvės Night Gold spalvos, blizgaus šlifavimo. Pilnas vasarinių ratų komplektas su TPMS padangų slėgio matavimo sistema, „run-flat“ tipo skirtingo pločio padangomis.
EU-Label
22 colių M Performance lengvojo lydinio Star-spoke style 749 M ratlankiai

749 M

Optimizuotos masės 22 colių M Performance lengvojo lydinio Star-spoke 749M stiliaus ratlankiai, dvispalvės Jet Black juodos spalvos, blizgaus tekinimo. Pilnas vasarinių ratų komplektas su TPMS padangų slėgio matavimo sistema, su skirtingo pločio padangomis.
EU-Label
18 colių M Performance lengvojo lydinio Double-spoke style 796 M ratlankiai

796 M

18 colių M Performance lengvojo lydinio ratlankiai, Double-spoke dvigubais stipinais, 796M stiliaus, Jet Black matinės juodos spalvos, su galimybe tvirtinti sniego grandines. Pilnas žieminių ratų komplektas su TPMS padangų slėgio matavimo sistema, „run-flat“ tipo skirtingo pločio padangomis.
EU-Label
20 colių M lengvojo lydinio Double-spoke style 648 M ratlankiai

648 M

Aukštos kokybės 20 colių M lengvojo lydinio ratlankiai, Double-spoke dvigubais stipinais, 648M stiliaus, dvispalvės Orbit Grey pilkos spalvos, blizgaus tekinimo. Pilnas žieminių ratų komplektas su TPMS padangų slėgio matavimo sistema, „run-flat“ tipo skirtingo pločio padangomis.
EU-Label
19 colių M Performance kaltiniai Double-spoke style 786 M ratlankiai

786 M

19 colių M Performance kaltiniai ratlankiai, Double-spoke dvigubais stipinais, 786M stiliaus, Jet Black matinės juodos spalvos su „run-flat“ tipo padangomis, su galimybe tvirtinti sniego grandines. Pilnas žieminių ratų komplektas su TPMS padangų slėgio matavimo sistema.
EU-Label
19 colių M lengvojo lydinio Double-spoke style 727 M ratlankiai

727 M

Aukštos kokybės 19 colių M lengvojo lydinio ratlankiai, Double-spoke dvigubais stipinais, 727M stiliaus, dvispalvės Orbit Grey pilkos spalvos, blizgaus tekinimo. Pilnas žieminių ratų komplektas su TPMS padangų slėgio matavimo sistema, „run-flat“ tipo skirtingo pločio padangomis.
EU-Label
20 colių M lengvojo lydinio Star-spoke style 748 M ratlankiai

748 M

20 colių M Performance lengvojo lydinio ratlankiai, Star-spoke stipinais, 748M stiliaus, Jet Black matinės juodos spalvos, su galimybe tvirtinti sniego grandines. Pilnas žieminių ratų komplektas su TPMS padangų slėgio matavimo sistema, „run-flat“ tipo padangomis.
EU-Label
BMW vožtuvų dangteliai iš aliuminio

Vožtuvų dangteliai

Aukštos kokybės vožtuvų dangteliai iš aliuminio, skirti veiksmingai TPMS padangų slėgio matavimo sistemos aliuminio vožtuvų apsaugai. Pažymėti BMW logotipu.
Stebulės gaubtelis

Stebulės gaubtelis

Slankiojantis stebulės dangtelis pažymėtas BMW logotipu, kuris nesisuka su ratu ir lieka horizontalioje padėtyje.
Ratlankių varžtų fiksavimo sistema

Ratlankių varžtų fiksavimo sistema

Aukščiausios kokybės, ypač patikimą ratlankių varžtų fiksavimo sistemą sudaro keturi ratų varžtų fiksatoriai su specialaus tekinimo BMW užrašu.
Sniego grandinės

Sniego grandinės

Sniego grandines „Disc“ galima uždėti itin greitai ir lengvai dėl lanksčios plieninės apkabos ir lengvai tvirtinamo užrakto.
 • Ratlankių komplektų privalumai
 • Lengvojo lydinio ratlankių privalumai

KAIP PAGEIDAUSITE.

Beribės galimybės: apsispręskite dėl pageidaujamo ratų ir padangų stiliaus ir susikurkite savo unikalų BMW.

Skaityti daugiau
Vyras ir mergina, šokinėjantys slėnio pievoje, vaizdas iš galo

SAUGUMAS SUSILIEJA SU DINAMIKA

Originalūs BMW ratlankių ir padangų komplektai

Be abejonės, svarbiausia važiuojant bet kokia kelio danga – maksimalus sukibimas. Tačiau vieno universalaus sprendimo nėra. Kiekvienas modelis pasižymi skirtingomis savybėmis, tad reikalauja atskiro sprendimo. Tik BMW nuodugniai išmano unikalią kiekvieno BMW modelio važiavimo fiziką ir dizaino kalbą bei atitinkamai kuria padangas. O Jums tereikia reguliariai jas keisti. Jūsų BMW techninio aptarnavimo partneris visada atsakys į Jūsų klausimus ir pakonsultuos dėl reikalingų paslaugų.

Skaityti daugiau

SAUGUMAS SUSILIEJA SU DINAMIKA

Originalūs BMW ratlankių ir padangų komplektai

Vasarinių padangų protektorius, vaizdas iš arti

Vasariniai ratlankiai

Idealios padangos šiltajam metų laikotarpiui: vasarinės padangos užtikrina optimalų komfortą, akustiką ir riedėjimo pasipriešinimą. Ypatingos sudėties protektorius sudarytas iš gumos mišinio, kuris pernelyg nesuminkštėja net itin aukštoje temperatūroje. Dėl didesnių protektoriaus elementų ir mažesnės plokštelės struktūros šios padangos patikimai apsaugo nuo slydimo vandenyje ir pasižymi didesniu kryptiniu stabilumu bei vairavimo tikslumu, net važiuojant dideliu greičiu. Tokiu būdu užtikrinamas ne tik saugesnis, bet ir itin komfortiškas važiavimas ir automobilio valdymas net važiuojant dideliu greičiu. Svarbu žinoti: oro temperatūrai pakilus virš 70C, padangas būtina pakeisti vasarinėmis.

Skaityti daugiau
Žieminių padangų ir vasarinių padangų eskizas kelyje

Žieminiai ratlankiai

Idealiai tinka žieminėms sąlygoms keliuose. Dėl specialaus gumos mišinio, su žieminėmis padangomis važiuoti saugiau, kai aplinkos temperatūra nesiekia 70C. Be to, šiose padangose esantys grioveliai padangai riedant atsiveria. Tokiu būdu susidaręs didesnis sukibimo paviršius užtikrina geresnę trauką ir kryptinį stabilumą sniege ar purve, o tai yra lemiamas saugumo faktorius. Dar vienas saugumą užtikrinantis veiksnys – trumpesnis stabdymo kelias, lyginant su vasarinėmis padangomis, kuris drėgnomis sąlygomis yra iki 10%, o esant ledui ar sniegui – iki 50% trumpesnis.

Skaityti daugiau
Skirtingo profilio padangų stabdymo schemos

Stabdymo atstumas

Didžiausius to paties modelio stabdymo kelio skirtumus lemia ne tik gaminio savybės, bet ir kelio būklė – ji gali padidinti stabdymo kelią iki dešimties kartų, pvz. kai kelias slidus. Siekiant užtikrinti kuo trumpesnį stabdymo kelią, rekomenduojame naudoti originalius BMW ratlankių ir padangų komplektus, pažymėtus žvaigždute – šie komplektai idealiai pritaikyti BMW automobiliams. Protektoriaus gylis ypač svarbus veiksnys padangos stabilumui užtikrinti: ekspertai rekomenduoja keisti padangas, kurių protektoriaus gylis nesiekia 4 mm.

Skaityti daugiau
Vyras su akiniais nuo saulės priešais mėlyną BMW

36 MĖNESIŲ BMW PADANGŲ DRAUDIMAS.

Visiems žvaigždute pažymėtiems originaliems BMW ratų ir padangų komplektams, įsigytiems iš BMW techninio aptarnavimo partnerio, galioja BMW padangų draudimas. Jis galioja 36 mėnesius nuo įsigijimo datos ir apima optimalią apsaugą su kainos grąžinimo garantija iki 100%.

 • Aprėptis
 • Žalos kompensavimas

BMW RATLANKIŲ IR PADANGŲ ŽINYNAS

Visų su ratlankiais ir padangomis susijusių sąvokų apibrėžimai pateikti žinyne.

 • Padangų komponentai
 • Padangos profilis
 • RDC jutikliai
 • Universalios padangos
 • Protektoriaus gylis
 • Runflat
 • Padangų tipai