BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020, moteris prie besiparkuojančio BMW

THE 5

BMW 5 SERIJOS TOURING: VISI PASIŪLYMAI IR PASLAUGOS

Patikėkite savo 5 serijos Touring mums ir jūsų automobilis bus geriausiose rankose. Platus originalių BMW detalių asortimentas leis pritaikyti jūsų BMW automobilį asmeniniams poreikiams, o BMW M Performance serijos detalės sportinio vairavimo malonumą suteiks bet kokiame kelyje. Patrauklus BMW siūlomų paslaugų spektras užtikrina visišką ir įvairiapusę apsaugą avarijų atveju, taip pat techninės apžiūros ir remonto išlaidų draudimą, todėl vairuodami galėsite visiškai susitelkti tik į vairavimo malonumą. BMW finansinės paslaugos – tai lanksčios ir patrauklios išperkamosios nuomos sąlygos ir kiti finansinių paslaugų paketai, kurių sąlygos pirmiausiai yra orientuotos į jūsų poreikius.

Skaityti daugiau
THE 5 BMW 5 SERIJOS TOURING: VISI PASIŪLYMAI IR PASLAUGOS

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI BMW 5 SERIJOS TOURING

Papildoma įranga ir dizaino patobulinimai jūsų BMW 5 serijos Touring

Visiems BMW automobilių vairuotojams vairavimo malonumas yra tiesiog kasdienybė. Originalius BMW priedus kūrėme tam, kad patenkintume atskirus ir ypatingus jūsų poreikius. Siūlome platų papildomų detalių ir priedų asortimentą, nepriekaištingai praturtinsiantį jūsų BMW 5 serijos Touring kokybę, dizainą ir technines savybes. Pasiūlysime jums didžiausią pridėtinę vertę, kad ir ką turėtumėte omenyje.

BMW 5 serijos Touring su BMW stogo bagažine 520 G31 Facelift 2020, stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
19 colių M Performance ratlankiai Double spoke 786 M, Jetblack juodos matinės spalvos, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020

19 colių M Performance ratlankiai Double spoke 786 M, Jetblack juodos matinės spalvos

Aukštos kokybės kaltiniai 19 colių M Performance ratlankiai Double-spoke style 786 M, pritaikyti sniego grandinėm, yra matinės juodos Jetblack spalvos su spalvotu M logotipu ir frezuotu M Performance užrašu. TPMS žieminių ratlankių komplektas su run-flat padangomis, ratlankių dydis 8J x 19, padangos dydis 245/40 R19 98H XL RSC.
BMW bagažo skyriaus kilimėlis, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020

BMW bagažo skyriaus kilimėlis

Patvarus, neslystantis, vandeniui atsparus kilimėlis su paaukštintais kraštais visose pusėse yra puikiai priderintas prie bagažinės formos ir gerai apsaugo bagažo skyrių nuo nešvarumų bei drėgmės. Prie interjero dailiai dera juodos spalvos apdaila su juodo nerūdijančio plieno detalėmis.
BMW LED durelių projektoriai BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020

BMW LED durelių projektoriai

Naujieji dar geresnės vaizdo projektavimo kokybės ir ilgesnio nei vidutinis eksploatavimo laiko BMW LED durelių projektoriai suteiks unikalią patirtį įlipant ir išlipant iš automobilio. Atidarius automobilio dureles, šie projektoriai šalia automobilio esančiame žemės plote automatiškai atvaizduoja individualiai pasirinktą vaizdą ir taip apšviečia įlipimo į automobilį plotą. Vairuotojas gali pasirinkti iš keičiamų skaidrių projektuojamą atvaizdą – BMW arba BMW M logotipą. Taigi, net ir esant menkam apšvietimui, BMW LED durelių projektoriai automobiliui suteiks ypatingą išvaizdą. Projektoriai montuojami vietoje įprastų durelių lempučių ir yra puikiai pritaikyti prie BMW energijos maitinimo šaltinio.
BMW universalus laikiklis apsauginiam dėklui, Travel & Comfort, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020

BMW universalus laikiklis planšetėms su BMW apsauginiu dėklu

Universalaus laikiklio dydį galima reguliuoti; jis tvirtinamas prie atskirai įsigyjamo bazinio laikiklio arba papildomos įrangos Travel & Comfort. Laikiklis patikimai užfiksuoja įvairias Apple ar Samsung planšetes su BMW apsauginiu dėklu nuo 7 colių iki 11 colių. Jį galima pasukti 3600 ir užfiksuoti pasvirusį bet kokiu kampu.

BMW PASLAUGOS BMW 5 SERIJOS TOURING MODELIUI

Paslaugų paketai jūsų BMW 5 serijos Touring, gaunama nauda ir partneriai

BMW diktuoja klientų aptarnavimo standartus ir yra visada pasirengusi jums padėti. Naudodamiesi pagalbos gedimų ir avarijų atvejais teikiamomis mūsų paslaugomis Breakdown and Accident Assistance, būsite tikri, kad mūsų ekspertai bus pasiekiami visą parą, 365 dienas per metus. Pažangios BMW 5 serijos Touring nuotolinės paslaugos Teleservices leidžia techninę automobilių priežiūrą atliekantiems BMW partneriams automatiškai pranešti apie būtinybę atlikti jūsų automobilio techninę apžiūrą ar remontą, todėl techninės priežiūros specialistai visada susisieks su jumis patys. Įsigijus visa apimantį BMW paslaugų paketą Service Inclusive, bus padengtos šių ir visų kitų suteiktų paslaugų išlaidos per jūsų pasirinktą laikotarpį. Pasilikite daugiau laiko svarbiems savo gyvenimo įvykiams ir leiskite BMW pasirūpinti kasdieniniais rūpesčiais ir jūsų saugumu.

BMW vairuojantis vyras žiūri pro priekinį stiklą BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020

BMW servisas įskaičiuotas

Tik leiskitės į kelią ir sutelkite dėmesį į svarbiausią dalyką – vairavimo malonumą. Kaip tik tai jums užtikrina paslaugų paketas BMW Service Inclusive. Po vienkartinio apmokėjimo gausite visas į kainą įskaičiuotas aptarnavimo ir techninės priežiūros paslaugas per pasirinktą laikotarpį.
Iš BMW išlipanti moteris žiūri į išmanųjį telefoną, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020

BMW telepaslaugos

Užsisakius BMW ConnectedDrive įrangą teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiųs pasirinktajam BMW techninės priežiūros partneriui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW techninės priežiūros partneris su jumis susisieks, kad susitartų dėl susitikimo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Tam reikia tik vieno jūsų veiksmo: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali padaryti jūsų gyvenimą patogesnį.
Sužinokite daugiau
Vyras stovi prie BMW bagažinės su išmaniuoju telefonu ir įspėjamuoju trikampiu ženklu rankose, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020

BMW pagalba kelyje

BMW techninės pagalbos kelyje paslauga teikiama nemokamai visiems BMW vairuotojams visą parą 365 dienas per metus. Užtenka vieno skambučio ir mūsų specialistai pasirengę teikti jums pagalbą telefonu arba atvykti į reikiamą vietą.

BMW 5 SERIJOS TOURING BMW M PERFORMANCE DALYS

Sportiškoji BMW 5 serijos Touring įranga

BMW 5 serijos Touring – tai sportiškas ir patogus universalumas bei aukštos kokybės priedai iš BMW M Performance Parts, kurie pabrėžia dinamišką automobilio charakterį.

BMW M Performance dalys BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020
M Performance serijos anglies pluošto degalų pripildymo angos durelės, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020

M Performance serijos anglies pluošto degalų pripildymo angos durelės

Išskirtinumas slypi detalėse: atlenkiamos M Performance degalų pripildymo angos durelės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės anglies pluošto. Tai akivaizdus automobilio sportiškos ir ypatingos išvaizdos akcentas. Šios iš šlifuoto aliuminio pagamintu dekoratyviu M Performance užrašu puoštos originalios BMW durelės yra itin atsparios benzino ir dyzelino poveikiui.
20 colių skersmens M Performance serijos kaltiniai dvispalviai ratlankiai su Multi-spoke 732 M stiliaus , BMW 5 serijos Touring G31

20 colių skersmens M Performance serijos kaltiniai dvispalviai ratlankiai su Multi-spoke 732 M stiliaus

Aukštos kokybės kaltiniai M Performance serijos 20 colių skersmens dvispalviai Night Gold spalvos ratlankiai su Multi-spoke 732 M stiliaus stipinais yra blizgaus tekinimo, poliruoti ir dekoruoti spalvotu M logotipu. TPMS priekinių ratų su RunFlat padangomis vasaros komplektą sudaro 8J x 20 dydžio ratlankiai su 245/35 R20 95Y XL RSC dydžio padangomis, o galinių ratų su RunFlat padangomis vasaros komplektą – 9J x 20 dydžio ratlankiai su 275/30 R20 97Y XL RSC dydžio padangomis.
M Performance šoninio veidrodėlio gaubtas iš anglies pluošto, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020

M Performance šoninio veidrodėlio gaubtas iš anglies pluošto

Kruopščiai rankomis pagaminti anglies pluošto veidrodėlių gaubtai – tai ypatingą automobilio modernumą išryškinantis įspūdingas eksterjero akcentas. Dinamiškas šių gaubtų dizainas neliks nepastebėtas ir automobilio charakteriui suteiks individualaus atletiškumo atspalvių.
M Performance vairas BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020

M Performance vairas

Įtikinami argumentai tiesiai į jūsų rankas: Alcantara medžiaga aptrauktą M Performance vairaratį itin malonu laikyti rankose. Tiesiog tvirtai apglėbkite ir mėgaukitės dar didesniu tiesioginiu atsaku. Išskirtiniai kontūrai ir raudonos odos žymė ties viduriu šiam vairaračiui suteikia dar ypatingesnę automobilių sporto dvasia alsuojančią išvaizdą.

BMW CONNECTED DRIVE PASLAUGOS IR PROGRAMĖLĖS

BMW 5 serijos Touring novatoriškos technologijos ir pasiūlymai

BMW ConnectedDrive Store parduotuvėje rasite gausybę pažangių programėlių ir skaitmeninių paslaugų, sujungsiančių jūsų BMW 5 serijos Touring su visu pasauliu. Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir peržiūrėkite platų BMW ConnectedDrive pasiūlymų asortimentą. Susipažinkite su naudingomis programėlėmis, pavyzdžiui, naujausią informaciją apie eismą realiuoju metu teikiančia programėle Real Time Traffic Information arba nuotolinių paslaugų programėle Remote Services, leisiančia nuotoliniu būdu valdyti BMW naudojantis išmaniuoju telefonu. Sužinokite, kokiomis BMW ConnectedDrive paslaugomis turite galimybę naudotis ir kurias paslaugas galite atnaujinti. Privalumai: jeigu jau turite BMW, BMW ConnectedDrive Store parduotuvėje galite patogiai užsisakyti paslaugas ir programėles, kuriomis naudositės vėliau.

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW 530eTouring:
  Degalų sąnaudos100 km (mišriu režimu): 1,5-1,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 35-43

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.