BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020 pilkos metalizuotos Sophisto Grey spalvos,važiuojančio automobilio 7/8 vaizdas iš priekio miesto pakraštyje
BMW 520i Touring
Išsirinkite išvaizdą
Kaina nuo60 700 €
Variklio tipasBenzinasDyzelinas

5 SERIJA

BMW 5 SERIJOS TOURING.

Kaina nuo60 700 €
Variklio tipasBenzinasDyzelinas
5 SERIJABMW 5 SERIJOS TOURING.

 

Tikras savo klasės lyderis: penktosios BMW serijos Touring automobilyje susijungia išskirtinis BMW Touring funkcionalumas bei komfortas ilgų kelionių metu ir penktosios BMW serijos modeliams būdinga įspūdinga išvaizda ir dinamika. Dėl itin ilgos važiuoklės bazės, ryškių paviršių ir ypatingo dizaino akcentų šio automobilio eksterjeras spinduliuoja iki šiol neregėtu užtikrintumu ir modernumu. Elegantiškame ir nepaprastai universaliame salone rasite daug daiktų laikymui skirtos erdvės, o bagažinė sužavės savo funkcionalumu. Pasitelkęs įspūdingos vairavimo dinamikos ir pažangių technologijų galimybes, šis penktosios BMW serijos Touring automobilis nustato naujus patogumo ir universalumo standartus.

IŠSIRINKITE SAVOJO BMW 5 SERIJOS TOURING IŠVAIZDĄ.

BMW 530e Touring

BMW 530e Touring

BMW 530d xDrive Touring

SIGNATURE

BMW 5 SERIJOS TOURING DIZAINAS

Penktosios BMW serijos Touring nustato naujus praktiškų sportinių galimybių standartus. Ilga važiuoklės bazė ir prailgintas variklio gaubtas išryškina šio automobilio ambicijas, o tikslūs kontūrai ir subtilūs paviršiai sukuria itin šiuolaikišką išvaizdą. BMW būdingos formos priekinės grotelės ir BMW Laserlight žibintai automobilio priekiui suteikia ypatingo dinamiškumo ir pabrėžia pažangų jo charakterį. Su priekinėmis grotelėmis grakščiai susilieję priekiniai žibintai papildomai akcentuoja automobilio plotį. Rezultatas – sportiška elegancija ir įspūdinga išvaizda išsiskiriantis eksterjeras, kurio charakteris juntamas nuo priekinės dalies iki pat netaisyklingos formos išmetimo vamzdžių.

Skaityti daugiau

BMW 5 SERIJOS TOURING ĮKRAUNAMI HIBRIDINIAI MODELIAI

Keliu važiuojantis BMW PHEV įkraunamų hibridų parkas

BMW 5 SERIJOS TOURING ĮKRAUNAMI HIBRIDINIAI MODELIAI

Susipažinkite su BMW 520e, BMW 530e ir BMW 530e ixDrive Touring pažangia hibridine pavaros sistema.

Geriausia iš abiejų pasaulių: BMW 5 serijos Touring įkraunami hibridiniai modeliai BMW 520e**, BMW 530e ** ir BMW 530e xDrive**, tai jūsų kelias į tausaus mobilumo ir efektyvios vairavimo dinamikos patirtį. Atraskite daugybę šio pažangaus hibridinio BMW automobilio privalumų ir išsamiau susipažinkite su pavaros koncepcija, vairavimo dinamika bei praktiškomis BMW įkrovimo ir skaitmeninėmis paslaugomis, kurias siūlo BMW ConnectedDrive.
Įkraunamas hibridinis BMW 5 serijos Touring 2021 (G31) LCI, vaizdas iš priekio įkrovimo stotelėje su modeliu
Įkraunamas hibridinis BMW 5 serijos Touring 2021 (G31) LCI, trijų ketvirčių vaizdas iš šono įkrovimo stotelėje su modeliu

BMW 5 serijos įkraunamo hibridinio Touring technologija

Tobula dviejų sistemų harmonija: šiuose įkraunamuose hibridiniuose 5 serijos Touring BMW 520e**, BMW 530e ** ir BMW 530e xDrive** elektrinė BMW eDrive pavaros technologija nepriekaištingai veikia kartu su galingu BMW degimo varikliu. Šių dviejų varančiųjų sistemų sąveika užtikrina maksimalų efektyvumą ir didžiausią vairavimo malonumą – pasirinkę atitinkamą vairavimo režimą, galėsite važiuoti negeneruodami jokios emisijos ir beveik be garso arba mėgautis jaudinančiai dideliu sukimo momentu be vargo įveikdami ilgus atstumus tolimesnių kelionių metu. BMW 530e xDrive** Touring modelyje visų varančiųjų ratų pavaros sistema BMW xDrive – tai unikali šio segmento įkraunamų hibridinių automobilių technologija, užtikrinanti optimalią dinamiką ir trauką. Prie gerokai efektyvesnio vairavimo papildomai prisideda vadinamasis rekuperacijos procesas – kinetinės energijos pavertimas elektros energija, kuria stabdymo metu įkraunama automobilio baterija.

Išsamiau apie BMW įkraunamo hibrido varančiąją sistemą
Įkraunamas hibridinis BMW 5 serijos Touring (G31) 2021 LCI, gatve važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW 5 serijos įkraunamų hibridinių Touring važiavimo režimai

Nesvarbu, ar ketinate vykti į darbą naudodami tik elektros energiją ir negeneruodami jokios emisijos, ar norite mėgautis galia alsuojančia dinamika ir pakankamu nuvažiuojamu atstumu savaitgalio išvykų metu – hibridinę pavarą turintys BMW 5 įkraunami hibridiniai Touring BMW 520e**, BMW 530e** ir BMW 530e xDrive** suteiks visas pasirinkimo galimybes. Naudokitės išmaniaisiais važiavimo režimais, užtikrinančiais optimalią degimo variklio ir elektrinio variklio sąveiką kiekvienoje konkrečioje situacijoje, pasinerkite į ateities technologijų žavesį ir džiaukitės nepakartojamo vairavimo patirtimi.
Išsamiau apie BMW išmaniuosius važiavimo režimus
Įkraunamas hibridinis BMW 5 serijos Touring (G31) 2021 LCI, vaizdas iš šono įkrovimo stotelėje su modeliu

BMW 5 serijos įkraunamų hibridinių Touring įkrovimas

Namuose arba tiesiog kelyje: BMW Charging paslaugos – tai individualiems poreikiams pritaikyti įkraunamo BMW 5 serijos hibridinio Touring įkrovimo sprendimai. Galite naudotis į standartinę automobilio komplektaciją įeinančiu buitiniams kištukiniams lizdams skirtu įkrovimo kabeliu (2 režimo) arba papildomai pasirinkti BMW Wallbox įkrovimo stotelę, užtikrinsiančią ypatingai patogų, saugų ir greitą automobilio įkrovimą. Naudodamiesi mūsų partnerio siūloma Smart Wallbox įkrovimo stotele, galėsite rinktis papildomas išmaniojo įkrovimo paslaugas, o užsisakę įrengimo paslaugą, džiaugsitės paprastai ir tinkamai įrengtomis įkrovimo stotelėmis. Įkrovimui namuose skirtas lankstusis greitojo įkrovimo įkroviklis užtikrina didžiausias įkrovimo galimybes – įvairūs adapteriai įkraunamą hibridinį BMW automobilį leis įkrauti naudojantis tiek buitiniais, tiek ir pramoniniais kištukiniais lizdais. Į komplektaciją įeina ne tik standartinis 2 režimo įkrovimo kabelis, bet ir viešosioms įkrovimo stotelėms skirtas trečiojo režimo įkrovimo kabelis bei patrauklias viešojo įkrovimo paslaugų teikimo sąlygas užtikrinsianti BMW įkrovimo kortelė*. Kai įkrovimo galia yra 3,7 kWh (naudojantis BMW Wallbox, lanksčiuoju greitojo įkrovimo įkrovikliu arba viešosiomis įkrovimo stotelėmis), BMW 5 serijos Touring 520e**, BMW 530e ** ir BMW 530e xDrive baterijos (0 iki 100 proc.) įkrovimo laikas yra apytiksliai 3,6 valandos, o esant 2,3 kWh įkrovimo galiai (naudojantis buitiniu kištukiniu lizdu) – 6,0 valandos.

*Pasiūlymai priklauso nuo konkrečios rinkos.

Daugiau apie BMW įkrovimą
Įkraunamo hibridinio BMW 5 serijos Touring 2021 (G31) LCI navigacijos sistemos vaizdas iš arti

Skaitmeninės paslaugos BMW serijos įkrauname hibridiniame Touring

Išnaudokite kiekvieną savo kelionės metrą: Pažangios skaitmeninės BMW paslaugos jūsų kasdienybę su BMW 520e**, BMW 530e** ar BMW 530e xDrive** Touring pavers dar paprastesne ir patogesne. BMW Connected Charging patikimai nukreips į artimiausias jūsų maršrute esančias įkrovimo stoteles ir suteiks išsamią papildomą informaciją, pavyzdžiui, nurodys laisvas įkrovimo vietas, apskaičiuos būsimas įkrovimo išlaidas ir informuos apie netoliese esančias vietoves, kuriose galėsite geriausiai praleisti laiką, kol įkraunamas jūsų automobilis. Naudodamiesi My BMW programėle, galėsite aiškiai matyti savo automobilio įkrovos lygį, peržiūrėti paskutinius įkrovimo ciklus, o automobiliui visiškai įsikrovus gausite apie tai informuojantį pranešimą. Papildomos skaitmeninės paslaugos, pavyzdžiui, BMW išmanusis skaitmeninis asistentas arba išmaniojo telefono integravimo paslauga dar labiau palengvins jūsų kasdieninį mobilumą, todėl vairuodami savo BMW 5 serijos Touring su hibridine varančiąja sistema galėsite pasinerti į vairavimo malonumą be jokių rūpesčių.

Sužinokite daugiau apie BMW skaitmenines paslaugas

BMW 5 SERIJOS TOURING DIZAINAS IR FUNKCIONALUMAS

Panoraminis stiklinis stogas, uždaras, BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020 interjeras

Panoraminis stiklinis stogas

Pro atvertą panoraminį stiklinį stogą gausiai sklinda gaivus oras. Uždarytas panoraminis stogas automobilio viduje sukuria ryškią, šviesa pripildytą atmosferą. Stogo atidarymas ir uždarymas pilnai automatinis – jį galima valdyti mygtuko paspaudimu arba automobilio rakteliu; stogą galima paslinkti ir pakelti, jame yra apsauga nuo saulės ir vėjo deflektorius.
Vilkimo kablys, BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020, vaizdas iš arti

Priekabos vilkimo kablys

Priekabos prikabinimo sistema su elektra reguliuojamu vilkimo kabliu yra pritaikyta iki 2 000 kg apkrovai. Siekiant užtikrinti stabilumą, priekabos stabilumo kontrolės sistema automatiškai stabdo velkantįjį automobilį, kai priekaba ima siūbuoti. Po galinio bamperio apdaila užlenkiamas elektra reguliuojamas vilkimo kablys yra vizualiai nepastebimas.
Bagažinės įrangos komplektas, BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020

Bagažinės įrangos komplektas

Bagažinės funkcionalumą dar labiau padidinantį bagažinės įrangos komplektą su sėdynių atlošų nulenkimo kampo reguliavimo ir visiško sėdynių atlošų nulenkimo funkcija sudaro kairėje ir dešinėje pusėje tvirtinami bėgeliai su dviem kilnojamais tvirtinimo elementais, įtempiamas dirželis, tvirtinamas prie dešinėje pusėje esančio plastikinio rėmelio, taip pat universalus kabliukas.

BMW 5 SERIJOS TOURING TECHNOLOGIJOS

BMW 5 serijos Touring visuomet jūsų paslaugoms. Moderniausios pagalbos sistemos ir ryšio priemonės užtikrins didžiausią saugumą ir patogumą, o pažangios verslo ir pramogų funkcijos ne tik sužavės, bet ir suteiks reikalingą informaciją. Dėl išmaniųjų skaitmeninių paslaugų nepriekaištingu ryšiu naudositės visos savo kelionės metu, todėl galėsite pasinerti į nerūpestingą ir jokios įtampos nekeliantį mobilumą.
BMW 5 serijos Touring LCI (G31) BMW Live Cockpit Professional 12,3 colių, centrinis informacijos ekranas, vaizdas iš arti
Vairavimo asistento Professional funkcija, BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

Vairavimo asistento Driving Assistant Professional funkcija

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis funkcijomis, įskaitant įspėjimo apie juostos keitimą ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.

Atbulinės eigos asistentas, BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

Atbulinės eigos asistentas

Važiuojant pirmyn iki 35 km/h greičiu, atbulinės eigos asistentas įsimena paskutinius 50 m nuvažiuotos trajektorijos, kad prireikus šį kelią būtų galima atkurti. Jūsų nebevargina intensyvus vairavimas, tad galite sutelkti savo dėmesį į aplinką.
BMW Laserlight, BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020, priartintas vaizdas iš priekio

BMW Laserlight

Aktyvinus tolimųjų lazerinių šviesų apšvietimo režimą, BMW Laserlight žibintai apšviečia net iki 650 metrų atstumą, t. y. beveik du kartus daugiau negu įprastiniai priekiniai žibintai. Geresnis matomumas tamsoje gerokai padidina saugumą. Mėlynos spalvos priekinių žibintų akcentai ir „BMW Laser“ užrašas taip pat pabrėžia aukštus technologinius šio automobilio standartus ir sportiškumą.

BMW Live Cockpit Professional, BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 12,3 colių įstrižainės lietimui jautrus valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinę sistemą (BMW Operating System 7) galima valdyti jutikliniu iDrive valdikliu *


*Šiam modeliui jutiklinė iDrive valdiklio funkcija šiuo metu negalima..

BMW išmanusis asmeninis asistentas, BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis būtų ir jūsų asmeninis automobilių ekspertas? Bendraukite su savo automobiliu išmaniojo asmeninio asistento BMW Intelligent Personal Assistant pagalba. Sakykite įprastas komandas ir naudokitės daugybe automobilio funkcijų. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas, BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Visada naujausia programinė įranga jūsų BMW automobilyje. Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Naudodamiesi My BMW programėle arba automobilyje sumontuota SIM kortele, programinės įrangos atnaujinimus atsisiųsite ir įdiegsite be jokio vargo. Tokiu būdu gali būti aktyvintos ir kitos jūsų automobilio funkcijos.

Išmaniojo telefono integravimo funkcija, BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

Išmaniojo telefono integravimo funkcija

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Išmaniojo telefono integravimo funkcija belaidžiu ryšiu tarp jūsų išmaniojo telefono ir automobilio palaiko Apple CarPlay ir Android Auto, todėl savo automobilyje galėsite patogiai naudotis jums įprastomis funkcijomis ir įvairiomis programėlėmis.

BMW 5 serijos Touring G31 skaitmeninis raktas

BMW skaitmeninis raktas

BMW Digital Key skaitmeninis raktas jūsų suderinamą išmanųjį telefoną*  paverčia automobilio rakteliu. Norėdami atrakinti automobilį tiesiog palaikykite savo išmanųjį telefoną prie durelių rankenėlės, o prieš užvesdami variklį – įstatykite telefoną į jam skirtą laikiklį. Be to, skaitmeninį raktą galima siųsti net penkiems draugams, o, prireikus, riboti maksimalų greitį – ši funkcija ypač pravers naujiems ir nepatyrusiems vairuotojams.

*BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų išmaniųjų telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey. BMW skaitmeninio rakto naudojimui būtina BMW telepaslaugų įranga.

BMW 5 SERIJOS TOURING VAIRAVIMO DINAMIKA.

Trumpai apie jėgą į varančiuosius ratus perduodančios sistemos ir važiuoklės technologijas

Visi valdymo valdikliai sukurti grynam vairavimo malonumui pajusti. Nuo itin ekonomiško keturių cilindrų dyzelinio variklio iki didžiulėmis apsukomis ir įspūdingu sukimo momentu išsiskiriančio šešių cilindrų benzininio variklio. Penktosios BMW serijos Touring kiekvieną jūsų kelionę pavers kupina sportinio vairavimo džiaugsmo. Tokios nepriekaištingai suderintos varančiosios sistemos ir važiuoklės technologijos kaip adaptyvioji pakaba, integruotoji aktyvaus vairavimo sistema ar išmanioji visų varomų ratų sistema xDrive leidžia užtikrinti ne tik optimalią trauką, bet ir didžiausią malonumą vairuojant.
Lengvųjų hibridų technologija, BMW 5 serijos (G31) Facelift 2020 važiuoklė

Lengvųjų hibridų technologija

Lengvųjų hibridų technologija leidžia kaupti kinetinę energiją stabdymo metu ir padeda vidaus degimo varikliui įsibėgėti. Ši technologija, turėdama dinaminių privalumų, tuo pačiu leidžia sumažinti degalų sąnaudas ir emisiją, be to, automatine Start/Stop funkcija galėsite naudotis daug greičiau ir patogiau.
Adaptyvioji pakaba, BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020, vaizdas iš arti, Start/Stop mygtukas

Adaptyvioji pakaba

Adaptyvioji pakaba amortizacines automobilio savybes idealiai pritaiko bet kokioms vairavimo sąlygoms ir taip pagerina važiavimo patogumą bei dinamiką. Galite pasirinkti dar didesnį vairavimo patogumą užtikrinantį standartinį COMFORT vairavimo režimą arba, pasirinkę SPORT vairavimo režimo programą, mėgautis sportiškesnėmis amortizacinėmis savybėmis.
Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema, BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020, važiuojančio automobilio priartintas vaizdas iš priekio

Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema Integral Active Steering

Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema Integral Active Steering palengvina vairavimą priklausomai nuo priekinės ašies ir galinių ratų, kurie taip pat prisideda prie automobilio valdymo, pasukimo kampo. Važiuojant mažesniu greičiu, ši sistema, pasukdama galinius ratus priešinga kryptimi negu priekiniai ratai, užtikrina didesnį automobilio manevringumą ir paslankumą, o pasiekus 60-80 km/h ir didesnį greitį, galiniai ratai yra pasukami lygiagrečiai priekiniams ir taip padidinamas važiavimo stabilumas bei patogumas.

BMW xDrive BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020 emblema

BMW xDrive

Išmanioji visų varomųjų ratų sistema BMW xDrive sklandžiai ir kintamai paskirsto varančiąją jėgą į priekinius bei galinius ratus ir tokiu būdu padidina trauką, vairavimo dinamiką ir saugumą kiekvienoje vairavimo situacijoje. Elektroniniu būdu valdomas galios paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą posūkiuose, todėl automobilį valdysite dar manevringiau.

BMW 5 SERIJOS TOURING MODELIAI

BMW 5 serijos Touring.

 • 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke 844 style; galima rinktis ir kitus ratlankius
 • BMW Individual šlifuoto aliuminio eksterjero apdaila
 • Sportinės Dakota odos sėdynės dramblio kaulo Ivory White spalvos su išskirtinėmis siūlėmis ir kontrastingais apvadais, galima rinktis ir kitus apmušalus
 • Automatinė klimato kontrolė
 • Salono aplinkos apšvietimas
BMW 5 serijos Touring 530i (G31) 2020 bazinė įranga, pilkos Sophisto Grey spalvos

Luxury Line.

 • 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai W-spoke Style 632 Reflex Silver
 • Aliuminiai durelių slenksčiai su BMW „Luxury Line“ užrašu
 • Dakota odos sėdynės su šiai linijai būdingu siuvinėjimu ir odos apvadais
 • Sensatec juodos spalvos prietaisų skydelis
 • Aukštos kokybės medienos Fineline Ridge interjero apdaila su Pearl Chrome chromo apdailos akcentu
BMW 5 serijos touring 530i (G31) 2020 Luxury Line, baltos Mineral White spalvos

M Sport paketas.

 • Aerodinaminis M paketas su priekinio bamperio apdaila, išoriniais šoniniais slenksčiais ir galinio bamperio apdaila su metalizuotos Dark Shadow spalvos difuzoriumi.
 • 18 colių M lengvojo lydinio ratlankiai Double-Spoke Style 662 M
 • M sportinė pakaba
 • M serijos išskirtinio dizaino sportinės audinio/ Alcantara derinio vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės
 • Aluminium Rhombicle Smoke Grey pilka aliuminio M dizaino interjero apdaila su Pearl Chrome chromo apdailos akcentu
BMW 5 serijos Touring 530e (G31) 2020 M Sport paketas, mėlyna metalizuota Tansanite Blue II kėbulo spalva, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
 • BMW 5 serijos Touring.
 • Luxury Line.
 • M Sport paketas.

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI IR BMW M PERFORMANCE PARTS DALYS BMW 5 SERIJOS TOURING MODELIUI

Geras jausmas. Pažįstamas jausmas.

Visiems BMW automobilių vairuotojams vairavimo malonumas yra tiesiog kasdienybė. Originalūs BMW aksesuarai ir priedai – ypatingiems jūsų poreikiams. Siūlome platų nepriekaištingai pritaikytų papildomų detalių ir priedų asortimentą, puikiai praturtinsiantį šio nepaprasto BMW 5 serijos Touring kokybę, dizainą ir technines charakteristikas. Pasiūlysime jums didžiausią pridėtinę vertę, kad ir ką turėtumėte omenyje.
BMW universalus laikiklis planšetėms su BMW apsauginiu dėklu, Travel & Comfort BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020

BMW universalus planšetinių kompiuterių laikiklis su apsauginiu dėklu.

Universalaus laikiklio dydį galima reguliuoti: jis tvirtinamas prie atskirai įsigyjamo bazinio laikiklio arba papildomos įrangos Travel & Comfort. Laikiklis patikimai užfiksuoja įvairias Apple ar Samsung planšetes su BMW apsauginiu dėklu nuo 7 colių iki 11 colių. Jį galima pasukti 360 laipsnių kampu ir užfiksuoti pasvirusį bet kokiu kampu.

BMW bagažinės kilimėlis BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020

BMW bagažinės kilimėlis

Neslystantis, atsparus vandeniui, patvarus BMW bagažinės kilimėlis su iš visų pusių paaukštintais kraštais apsaugo bagažo skyrių nuo nešvarumų ir drėgmės. Kilimėlis yra juodos spalvos ir su nerūdijančio plieno intarpu - tad tobulai dera prie interjero.
BMW LED durelių projektoriai BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020

BMW LED durelių projektoriai

Naujieji dar geresnės vaizdo projektavimo kokybės ir ilgesnio nei vidutinis eksploatavimo laiko šviesos diodų BMW durelių projektoriai suteiks unikalią patirtį įlipant ir išlipant iš automobilio. Atidarius automobilio dureles, šie projektoriai šalia automobilio esančiame žemės plote automatiškai atvaizduoja individualiai pasirinktą vaizdą ir taip apšviečia įlipimo į automobilį plotą. Vairuotojas gali pasirinkti iš keičiamų skaidrių projektuojamą atvaizdą – BMW arba BMW M logotipą.
M Performance anglies pluošto šoninio veidrodėlio korpusas, BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020

M Performance anglies pluošto šoninio veidrodėlio korpusas

Kruopščiai rankomis pagaminti anglies pluošto veidrodėlių gaubtai – tai ypatingą automobilio modernumą išryškinantis įspūdingas eksterjero akcentas. Dinamiškas jų dizainas traukia akį ir suteikia automobiliui individualumo ir atletiškumo.
20 colių kaltiniai M Performance dvispalviai ratlankiai Multi-spoke style 732 M, BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020

20 colių M Performance kaltiniai dvispalviai ratlankiai Multi-spoke style 732 M

Aukštos kokybės kaltiniai M Performance serijos 20 colių skersmens dvispalviai Night Gold spalvos ratlankiai su Multi-spoke 732 M stiliaus stipinais yra blizgaus tekinimo, poliruoti ir dekoruoti spalvotu M logotipu. TPMS ratų su Run Flat padangomis vasaros komplektą sudaro priekiniai 8J x 20 dydžio ratlankiai su 245/35 R20 95Y XL RSC dydžio padangomis ir galiniai 9J x 20 dydžio ratlankiai su 275/30 R20 97Y XL RSC dydžio padangomis.

M Performance vairas, BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020

M Performance vairas

Įtikinami argumentai tiesiai į jūsų rankas: Alcantara medžiaga aptrauktą M Performance vairą ypatingai malonu laikyti rankose. Tiesiog tvirtai apglėbkite ir mėgaukitės dar didesniu tiesioginiu atsaku. Išskirtiniai kontūrai ir raudonos odos žymė ties viduriu šiam vairui suteikia dar ypatingesnę automobilių sporto dvasia alsuojančią išvaizdą.

BMW 5 SERIJOS TOURING TECHNINIAI DUOMENYS

BMW 530e Touring

Sistemos galia kW (AG):

215 (292)

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s:

6,1

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

1,9–1,5

CO2 emisija mišriu režimu g/km:

35–44

BMW 530e Touring (G31) LCI pilkos metalizuotos Sophisto Grey, mieste važiuojančio automobilio vaizdas

BMW 5 SERIJOS TOURING KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS BMW 5 SERIJOS TOURING MODELIUI

Moteris parkuoja BMW 5 serijos Touring (G31) Facelift 2020 pilkos metalizuotos Sophisto Grey Brilliant Effect spalvos, 7/8 vaizdas iš šono

Čia galite gauti jums individualiai pritaikytus finansavimo pasiūlymus iš BMW Financial Services. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais BMW 5 serijos Touring finansavimo arba išperkamosios nuomos sprendimais.

BMW PASLAUGOS

BMW SERVISAS IR TECHNINĖ PAGALBA BMW 5 SERIJOS TOURING MODELIUI

BMW servisas įskaičiuotas

BMW servisas įskaičiuotas

#kadirkasbenutiktu: Jokių rūpesčių nekeliančios kelionės elektriniais automobiliais: šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų planavimą. Galite patys pasirinkti 4 arba 6 metų terminą arba, jeigu esate sudarę išperkamosios nuomos sutartį – 3 metų terminą. Paslaugų paketo apimtis:
 • Transporto priemonės patikra
 • Mikrofiltro keitimas
 • Stabdžių skysčio keitimas
Daugiau apie BMW Service Inclusive
BMW telepaslaugos

BMW telepaslaugos

Užsisakius ConnectedDrive įrangą jūsų BMW teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW servisui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW servisas su jumis susisiekia, kad susitartų dėl apsilankymo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Būtina sąlyga: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali palengvinti jūsų gyvenimą.

Daugiau apie BMW telepaslaugas
BMW pagalba kelyje

BMW pagalba kelyje

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.

Daugiau apie BMW pagalbą kelyje
BMW darbuotojas padeda klientui

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW 5 serijos Touring įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW serviso personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

BMW 530e ** Touring:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,5–1,9
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 35–44

Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO₂ emisiją, elektros energijos sąnaudas ir elektra nuvažiuojamą atstumą  nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą  (EB) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

** Kai temperatūra žemesnė nei 0 laipsnių Celsijaus, važiuoti visiškai elektriniu šio įkraunamo hibrido režimu galima tik kai baterija įšyla iki reikiamos veikimo temperatūros, t. y. nuvažiavus keletą kilometrų.

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

 • BMW 530e ** Touring:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,5–1,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 35–44

  Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją, elektros energijos sąnaudas ir elektra nuvažiuojamą atstumą  nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą  (EB) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite www.bmw.de/wltp

  ** Kai temperatūra žemesnė nei 0 laipsnių Celsijaus, važiuoti visiškai elektriniu šio įkraunamo hibrido režimu galima tik kai baterija įšyla iki reikiamos veikimo temperatūros, t. y. nuvažiavus keletą kilometrų.

BMW 5 Touring

Galime BMW 5 Touring vadinti savo segmento lyderiu. Talpi bagažinė, erdvus salonas, daugybė komforto įrangos ir maksimalus saugumas užtikrina, kad su BMW 5 Touring kiekviena išvyka, kelionė ar maršrutas bus nepaprastai malonus įveikti.

Naujas BMW 5 Touring automobilis – geri ne tik jo atsiliepimai, tačiau ir techninės savybės. Tiems, kurie ieško idealiai kasdienėms išvykoms ar ilgoms kelionėms pritaikytos transporto priemonės, BMW 5 Touring siūlo kone viską, ko tik galėtų reikėti.

 

Skaityti daugiau

Naujasis BMW 5 Touring - automobilis

Subtiliai elegantiškos linijos ir Touring būdingos formos tarpusavyje dera kaip ideali modernumo ir klasikos sintezė, todėl bet kurie BMW 5 Touring automobiliai neliks nepastebėti kelyje.

Šiuolaikiškas dizainas – tik dalis privalumų, ką gali pasiūlyti 5 Touring. Ne vienas variklio tipas (dyzelinis, benzininis arba hibridinis) užtikrina, kad automobilį pritaikysite savo poreikiams.

 

Skaityti daugiau

BMW 5 Touring - variklis ir kuro sąnaudos

BMW 5 Touring variklių gamoje yra ne vienas dyzelis ir benzinas, o taip pat ir ekonomiškas hibridas. Nurodytos kuro sąnaudos yra nustatytos pagal standartizuotą WLTP testą. Realios kuro sąnaudos gali skirtis, priklausomai nuo aplinkos sąlygų ir jūsų vairavimo įpročių.

Skaityti daugiau

BMW 5 Touring – savybės

Jeigu jus domina galimybė pirkti BMW 5 Touring, verta susipažinti su jo savybėmis. Driving Assistant Professional pagalbos vairuotojui sistemos palengvina keliones ar manevrus su BMW 5 Touring. Padidintas saugumas leidžia tuo pačiu mėgautis ir didesniu komfortu.

 

Skaityti daugiau

BMW 5 Touring - bandomasis važiavimas

Internetu registruokitės bandomajam važiavimui su BMW 5 Touring. Mūsų atstovybės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje jus priims patogiu laiku.

Galėsite sužinoti, kuo skiriasi kiekvienas variklio tipas ir po bandomojo važiavimo gauti patraukliausius kainos pasiūlymus. BMW Financial Services pasiūlys patrauklius sprendimus pirkti lizingu – išsimokėtinai arba veiklos nuomai, verslui.

 

Skaityti daugiau