BMW Z4 Roadster M40i G29 2019 kabrioletas BMW Individual Frozen grey pilko metaliko spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš galo

THE Z4

BMW Z4 Roadster M40i G29 2019 kabrioletas BMW Individual Frozen grey pilko metaliko spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš galo

BMW Z4 M40i: ĮRANGA

BMW Z4 M40i rodsteris įtikins visais atžvilgiais. Sužinokite visą reikalingą informaciją apie sportinės konstrukcijos savybių įvairovę, dar geresnes charakteristikas užtikrinančias technologijas ir pažangias pagalbos vairuotojui sistemas.

Skaityti daugiau
THE Z4BMW Z4 M40i: ĮRANGA

BMW Z4 M40i VAIRAVIMO DINAMIKA IR DIZAINAS

Jaudinanti galia ir estetika

Automobilių sporto įkvėpta BMW Z4 M40i estetika atsiskleidžia žvelgiant bet kuriuo kampu. Dinamišką šio automobilio išvaizdą itin išryškina BMW būdingos formos priekinės grotelės su tinkleliu, elegantiškas sulankstomas stogas ir BMW Individual Shadow Line serijos detalės. Šis nepaprastas žavesys kelyje pavirsta įkvepiančiomis vairavimo savybėmis, o moderniausios technologijos ir pažangios varančiosios bei važiuoklės detalės leidžia užtikrinti įspūdingas charakteristikas ir mėgautis geriausia vairavimo dinamika.

BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 kabrioletas BMW Individual Frozen grey pilko metaliko spalvos, važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
M TwinPower Turbo 6 cilindrų benzininis variklis BMW Z4 M40i G29 2019

BMW M TwinPower Turbo vienaeilis benzininis variklis

Dominuojanti galia, itin sklandus veikimas ir jaudinantis garsas – tai skiriamieji naujosios kartos BMW EfficientDynamics variklių kategorijai priklausančio vienaeilio šešių cilindrų BMW M TwinPower Turbo benzininio variklio požymiai. Double-VANOS ir Valvetronic technologijos bei itin tikslaus įpurškimo sistema High-Precision Injection užtikrina ypatingą šio variklio galią ir efektyvumą.
BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 adaptyvioji M pakaba

Adaptyvioji M pakaba

Dešimčia milimetrų žemesnė adaptyvioji M pakaba gali būti bet kuriuo metu reguliuojama elektriniu būdu ir taip pritaikoma konkrečioms kelio dangos ir vairavimo sąlygoms. Be to, pakabos savybes galima reguliuoti naudojantis vairavimo patirties valdymo sistema Driving Experience Control. Ši sistema leidžia bet kuriuo metu aktyvinti pageidaujamą vairavimo režimą – nuo patogaus iki itin sportiško, pasižyminčio ypatingai manevringu valdymu.
BMW Z4 M40i G29 2019 sportinis M diferencialas, vaizdas iš arti

Sportinis M diferencialas

Sportinis M diferencialas pagerina trauką ir važiavimo stabilumą persirikiuojant, įsibėgėjant už posūkių, įveikiant posūkius didesniu greičiu arba važiuojant skirtingomis kelio dangomis. Trauką pagerina elektra valdomas prietaisas, mažinantis skirtumą tarp galinių ratų sukimosi greičio.
BMW Z4 M40i G29 2019 Steptronic Sport transmisija, pavarų svirties vaizdas iš arti, interjeras

Steptronic Sport transmisija

8 pavarų Steptronic Sport transmisija su Launch Control funkcija leidžia pavaras perjungti sportišku stiliumi tiek automatiškai, tiek rankiniu būdu selektoriaus svirtimi ar mentelėmis – komfortiškam ramiam važiavimui ar dinamiškam vairavimo stiliui. SPORT ar SPORT+ režime, kai pavarų svirtis yra kairiojoje S/M padėtyje, pavaros yra sukonfigūruotos maksimaliai dinamikai.
Kintantis sportinis vairavimas, BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 vairaratis, vairuotojo erdvė

Kintantis sportinis vairavimas

Kintančio sportinio vairavimo sistema su Servotronic sukuria tiesioginę ir manevringą reakciją į vairo pasukimus ir reikalauja mažiau fizinių pastangų vairui pasukti. Ji reaguoja į vairo pasukimo kampą kintamais vairo valdymo santykiais. Tai pagerina valdymą važiuojant kiek dinamiškiau ir palengvina vairo sukiojimą parkuojantis ar posūkiuose.
M sportiniai stabdžiai, BMW Z4 M40i G29 2019 BMW Individual Frozen Grey pilko metaliko spalvos, vaizdas iš šono su ratlankiu

Sportiniai M stabdžiai

M Sport serijos stabdžiai yra su mėlynos spalvos ir M emblema dekoruotomis keturių stūmoklių nejudamomis priekinėmis apkabomis ir vieno stūmoklio slankiomis galinėmis apkabomis. Be to, šie stabdžiai, siekiant užtikrinti geriausias stabdymo savybes, turi didelius stabdymo diskus.
2019 BMW Z4 M40i Roadster G29 Individual Frozen Grey pilko metaliko spalvos, dvigubų priekinių grotelių stambiaplanis vaizdas iš priekio

BMW tinklinio dizaino dvigubos priekinės grotelės

Dinamišką išvaizdą papildo tinklinio dizaino BMW radiatoriaus grotelės, kurios skiriasi, priklausomai nuo variklio. Bazinis modelis turi blizgios juodos spalvos tinklines groteles, Sport Line ir M Sport paketuose jos yra matinio aliuminio su chromo spalvos rėmu. Galingiausio M40i modelio radiatoriaus grotelės yra Cerium Grey pilkos spalvos.
BMW Z4 M40i G29 2019 BMW Individual Frozen Grey pilko metaliko spalvos, oro alsuoklio vaizdas iš arti

Oro alsuoklis

Už priekinių ratų arkų montuojamas oro alsuoklis ir bamperio apdailos formuojama oro uždanga gerokai sumažina oro turbulenciją ratų arkose ir tinkamai nukreipia oro srautą. Šios puošnios detalės ne tik sumažina oro pasipriešinimą, bet ir išryškina sportišką automobilio charakterį.
BMW Z4 M40i G29 2019 BMW Individual Frozen Grey pilko metaliko spalvos su M aerodinaminiu komplektu, vaizdas iš šono

M aerodinaminis komplektas

Aerodinaminis M serijos komplektas su šiai serijai būdingais kėbulo spalvos priekino ir galino bamperio apdaila, išoriniais šoniniais slenksčiais ir blizgios Dark Shadow spalvos difuzoriaus įdėklu išreiškia išgrynintą dinamiką ir sportiškumą. Šios detalės ne tik paryškina automobilio išvaizdą, bet ir pagerina aerodinamines jo savybes.
BMW Z4 M40i G29 2019 BMW Individual Frozen Grey pilko metaliko spalvos išmetimo vamzdžiai, priartintas vaizdas iš galo

Netaisyklingos formos išmetimo vamzdžiai

Dešinėje ir kairėje užpakalinės automobilio dalies pusėje sumontuoti apvalūs ir itin blizgūs chromuoti išmetimo vamzdžiai išvaizdai suteikia dar daugiau sportiškumo.
BMW Z4 M40i G29 2019 sportinės M sėdynės, interjeras

Sportinės M sėdynės

M Sport sėdynės su integruotais atlošais galvai, giliais paviršiais sėdėjimui ir paaukštintomis šoninėmis ir nugaros atlošo atramomis užtikrina dar geresnes vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynių atramines savybes net ir staigiuose posūkiuose. Be to, integruotas nugaros atlošo pločio reguliavimo mechanizmas leidžia individualiai, atsižvelgus į kūno dydį, pritaikyti vairuotojo sėdynę ir, priklausomai nuo pasirinktos įrangos, priekyje sėdinčio keleivio sėdynę.
BMW Z4 M40i G29 2019 M odinis vairas, vairuotojo erdvė

M odinis vairas

M emblema dekoruotas daugiafunkcis M serijos odinis vairas išsiskiria sportišku trijų stipinų dizainu. Šis vairaratis su juodos Walknappa odos apvadais ir specialiai pritaikytomis vietomis nykščiams suteiks sportiško, tiesioginio automobilio valdymo pojūtį ir leis mėgautis dinamiško vairavimo patirtimi.

BMW Z4 M40i PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS

Skaitmeninės paslaugos ir išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos

BMW Z4 M40i vairuotojui siūlo daugybę išmanių pagalbos sistemų. Nuo parkavimosi asistento iki asmeninio balso komandų asistento – novatoriškos technologijos padidina komfortą ir saugumą kelionės metu. Tuo pat metu jos taip pat leidžia pasiekti dalinai autonomišką važiavimą priklausomai nuo situacijos.

BMW operacinė sistema 7 BMW Z4 Roadster

BMW operacinė sistema 7

Pažangi septintosios kartos BMW operacinė sistema leidžia dar paprasčiau ir itin intuityviai valdyti automobilio funkcijas, pavyzdžiui, balsu, naudojantis lietimui jautriu ekranu arba iDrive valdikliu. Šiuo tikslu patobulinome valdiklio funkcionalumą, todėl programėlių meniu nuo šiol bus prieinamas tiesiogiai.
Sužinokite daugiau
BMW išmanusis asmeninis asistentas BMW Z4 M40i G29 2019 Valdymo ekranas

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Labas, BMW. Kuo tu vardu? Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW taptų ir jūsų asmeniniu asistentu? Naudodamiesi BMW išmaniojo asmeninio asistento programa, galite bendrauti su savo automobiliu. Jis jus pažįsta, kasdien tobulėja ir padeda bet kokioje situacijoje. Jūs netgi galite priskirti savo asmeninį aktyvinimo žodį. Šis asistentas gali viską paaiškinti apie jūsų automobilį ir padėti dar geriau jį pažinti.
Connected Music BMW Z4 Roadster

Connected Music

Klausykitės mėgstamos muzikos, kur bebūtumėte. Klasikinės – greitkelyje, džiazo – piko valandomis ar pop muzikos kasdienių kelionių metu. Connected Music sistema leidžia nevaržomai klausytis net 30 milijonų dainų – šią paslaugą dovanoja BMW muzikinis partneris Spotify - tam į automobilį tereikės įsidėti SIM kortelę.
Sužinokite daugiau

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW Z4 M40i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,9-8,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 181-182

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.