Eksterjeras BMW M2 G87 G42
Kaina nuo76 150 €
PerformanceUp to 338 kW (460 hp)
Variklio tipasBenzinas

M2:

BMW M

BMW 2 SERIJOS M KUPĖ

Kaina nuo76 150 €
PerformanceUp to 338 kW (460 hp)
Variklio tipasBenzinas
M2:BMW 2 SERIJOS M KUPĖ

NAUJASIS BMW M2 KUPĖ

BMW M2 kupė*:
Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 9,6–10,2
CO2 emisija mišriu režimu WLTP g/km: 218–231

* Preliminarūs skaičiavimai

Skaityti daugiau

BMW M2

Trumpai apie sportines savybes.

BMW M2 KUPĖ

Ypatinga automobilių sporto dvasia alsuojančius pojūčius užtikrina išskirtinės techninės charakteristikos.
 • Itin galingas M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis 460 AG variklis
 • Adaptyvioji M pakaba su aktyviuoju M diferencialu ir galinių varančiųjų ratų pavara
 • Mechaninė transmisija arba M Steptronic transmisija su Drivelogic
 • 338 kW, 550 Nm, 0–100 km/h per 4,1 s (M Steptronic)
BMW M2 kupė G87 konfigūratorius

BMW M2 KUPĖ – PAGRINDINIAI AKCENTAI.

Naujojo BMW M2 kupė vairavimo dinamika ir dizainas.

M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis BMW M2 G87

Itin galingas M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis

Visišką vairavimo malonumą suteiksiantis aukščiausio lygio atletas: vienaeilis 6 cilindrų M TwinPower Turbo benzininis variklis išsiskiria puikiomis galios perdavimo savybėmis ir įspūdingu skleidžiamu garsu, būdingu M serijos varikliams. Itin aukštos technologijos kaip Double-VANOS, Valvetronic , itin tikslaus įpurškimo sistema High-Precision Injection bei TwinScroll turbokompresorius užtikrina ypatingą šio variklio galią ir efektyvumą.

Mechaninė transmisija BMW M2 G87

Mechaninė transmisija

Mechaninė šešių pavarų transmisija užtikrina kraują kaitinantį išgrynintą vairavimo malonumą. Lyginant su automatine transmisija, pavarų keitimas mechaniniu būdu leidžia patirti tikrą, tiesioginį ryšį su jūsų BMW varančiąja sistema, todėl galėsite mėgautis gryniausia sportinio vairavimo forma. Be to, vairavimo malonumą dar labiau sustiprins optimaliai pritaikyto svorio transmisijos konstrukcija.*

Adaptyvioji M pakaba, BMW M2 G87

Adaptyvioji M pakaba.

Adaptyvioji M pakaba su reguliuojamų amortizatorių sistema leidžia individualiai keisti pakabos charakteristikas – nuo komfortabilaus iki ypatingu manevringumu išsiskiriančio itin sportiško automobilio valdymo. Su vairavimo patirties valdymo sistema Driving Experience Control greitai ir lengvai pritaikysite elektroniniu būdu valdomą pakabą prie konkrečių kelio sąlygų ir vairavimo situacijos.

Priekinės dalies dizainas BMW M2 G87

Priekinės dalies dizainas

Kompaktiškos proporcijos ir aiškūs kontūrai – būtent tai atspindi BMW M2 kupė dizaino charakterį. BMW 2002 metų stiliaus priekiniai žibintai – unikalus eksterjero akcentas.

M Carbon anglies pluošto stogas BMW M2 G87

M Carbon anglies pluošto stogas

M Carbon stogas – tai išmaniosios lengvasvorės konstrukcijos koncepcijos dalis, padedanti gerokai sumažinti automobilio svorį. Dėl armuoto anglies pluošto plastiko konstrukcijos šis stogas yra apie 6 kg lengvesnis už iš plieno pagamintą stogą. Tai leidžia automobilio svorio centrą perkelti žemiau. Rezultatas – dar geresnė vairavimo dinamika.*

Galinės dalies dizainas BMW M2 G87

Galinės dalies dizainas

Galia alsuojančios ratų nišos ir M serijai būdingos ratų arkos išryškina platų, energingą naujojo BMW 2 serijos kupė stotą kelyje – šio automobilio energija ir sportiškumas neliks nepastebėti. Galiniai žibintai atspindi visiškai naują L formos žibintų interpretaciją – jie dinamiškai driekiasi į automobilio šonus.

M Carbon anglies pluošto išgaubtos sėdynės BMW M2 G87

Išgaubtos M Carbon anglies pluošto sėdynės

Išgaubta M Carbon sėdynė su apšviestu M2 logotipu – tai lengvumo, lenktynių dvasios ir M Sport serijos sėdynėms būdingų funkcijų derinys. Šios sėdynės kontūrai užtikrina nepriekaištingą šoninę atramą ir komfortą ilgų kelionių metu. Saugos diržai gali būti tvirtinami įvairiose vietose, todėl sėdynė yra visiškai pritaikyta lenktynių sportui.**

M vairas BMW M2 G87

M vairas

Odinis M vairas leis mėgautis sportišku vairavimu, o iš anksto nustatytas M Drive konfigūracijas galėsite patogiai atkurti vienu mygtuko paspaudimu.

BMW išlenktas ekranas BMW M2 G87

BMW išlenktas ekranas

Vientisame, visiškai skaitmeniniame ir dideliame BMW išlenktame ekrane matysite aiškiai pateiktą informaciją apie jūsų BMW. Šį ekraną sudaro 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas ir jutiklinis 14,9 colių įstrižainės valdymo ekranas. Valdymas yra itin ergonomiškas ir intuityvus. Išlenkto dizaino tarsi ore pakibęs ekranas atrodo itin rafinuotai ir moderniai.

PAGRINDINIAI AKCENTAI.

vairavimo dinamika ir dizainas.

Eksterjeras BMW M240i G42
M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis BMW M240i G42

M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis

Visišką vairavimo malonumą užtikrinsiantis aukščiausio lygio atletas: vienaeilis šešių cilindrų M TwinPower Turbo benzininis variklis išsiskiria puikiomis galios perdavimo savybėmis ir įspūdingu skleidžiamu garsu, būdingu M serijos varikliams. Double-VANOS ir Valvetronic technologijos, TwinScroll turbokompresorius bei itin tikslaus įpurškimo sistema High-Precision Injection užtikrina ypatingą šio variklio galią ir efektyvumą.

Steptronic Sport transmisija BMW M240i G42

Steptronic Sport transmisija

Aštuonių pavarų Steptronic Sport transmisija užtikrina nepaprastai sportišką pavarų perjungimą. Nesvarbu, ar pasirinksite automatinio pavarų perjungimo režimą, ar, naudodamiesi pavarų perjungimo svirtelėmis arba pavarų perjungimo svirtimi pavaras perjunginėsite rankiniu būdu, galėsite mėgautis ne tik patogiomis ir ramiomis kelionėmis, bet ir neįtikėtinai dinamišku vairavimu. Aktyvinus SPORT PLUS režimą ir pavarų perjungimo svirtį palenkus į kairę ties S/M pozicija, pavaros bus perjungiamos taip, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti automobilio savybes.

BMW M240i (G42) Steptronic Sport transmisija

Adaptyvioji M pakaba ir kintamo perdavimo vairo mechanizmas

Adaptyvioji M pakaba gali būti bet kuriuo metu reguliuojama elektriniu būdu ir taip pritaikoma konkrečioms kelio dangos ir vairavimo sąlygoms. Be to, pakabos savybes galima reguliuoti naudojantis vairavimo patirties valdymo sistema Driving Experience Control. Ši sistema leidžia bet kuriuo metu aktyvinti pageidaujamą vairavimo režimą – nuo komfortiško iki itin sportiško, pasižyminčio ypatingai manevringu valdymu. Kintamo perdavimo vairo mechanizmo sistema su Servotronic stiprintuvu užtikrina tiesioginį ir greitą vairo mechanizmo atsaką ir leidžia pasukti vairą be didesnių pastangų. Ši sistema, reaguodama į vairo pasukimo kampą, atitinkamai keičia vairo mechanizmo perdavimo skaičių. Tai leidžia pagerinti automobilio valdymą vairuojant dinamiškiau ir lengviau sukti vairą parkuojant automobilį arba atliekant posūkius.

Priekinės dalies dizainas BMW M240i G42

Priekinės dalies dizainas

Variklio dangtis su išgaubimu, išraiškingos priekinės grotelės ir M serijai būdinga bamperio apdaila su aiškių kontūrų trikampėmis oro įleidimo angomis išryškina dinamiką.

Šoninės dalies dizainas BMW M240i G42

Vaizdas iš šono.

Dinamiškas trijų erdvių dizainas su ilgu, ištęstu variklio gaubtu, trumpomis kėbulo iškyšomis ir į galą orientuota keleivių erdve sukuria ypatingai sportišką kupė siluetą.

Galinės dalies dizainas BMW M240i G42

Galinės dalies dizainas

Į standartinę automobilių komplektaciją įeina tokie sportiški galinės dalies akcentai kaip M serijai būdinga galinio bamperio apdaila ir kėbulo spalvos galinis aptakas. Atletišką išvaizdą nepriekaištingai užbaigia netaisyklingos formos pilkos Cerium Grey spalvos išmetimo angų apdaila.

M Sport sėdynės BMW M240i G42

M Sport sėdynės

Įvairiai reguliuojamos išgaubtos M Sport serijos vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynės ir iš dalies integruoti jų atlošai galvai užtikrina itin geras atramines savybes šonuose. Be to, nugaros atlošo plotis gali būti reguliuojamas atskirai. Ypatingas šių sėdynių dizainas su juodu M logotipu išryškina sportines šio automobilio galimybes.

M odinis vairas, BMW M240i G42

M odinis vairas

M serijos oda aptrauktas vairas su daugiafunkciais mygtukais, M emblema ir integruota vairuotojo oro pagalve yra trijų stipinų dizaino. Šis išlenktas atramas nykščiams turintis vairas, kurio kraštai dekoruoti juoda Walknappa oda ir juodomis siūlėmis, leis patirti tikslaus, sportiško vairavimo malonumą.

M apšviesta interjero apdaila BMW M240i G42

M apšviesta interjero apdaila

Dėl M interjero apdailos apšvietimo M serijai būdingos spalvos automobilio salone atsiskleis ypatingu būdu ir prikaustys kiekvieną žvilgsnį. M spalvomis apšviesta durelių apdaila – išskirtiniu sportiškumu alsuojančio automobilio charakterio akcentas. Pamažu gęstančių spalvų efektas pabrėžia visame pasaulyje savo galia žinomų raidžių dinamiką.

TECHNOLOGIJŲ AKCENTAI

BMW M2 kupė, valdymo koncepcija, skaitmeninės paslaugos ir pagalbos vairuotojui sistemos.

Technologija BMW M2 BMW G87 G42
BMW Live Cockpit Professional, BMW M2 Automobiles serijos modeliai G87 G42

BMW Live Cockpit Professional

Vairuotojo erdvės valdymo sistema BMW Live Cockpit Professional su dideliu išlenktu ekranu papildyta spalvotu projekciniu ekranu. Projekcinis ekranas suteikia galimybę tokius su vairavimu susijusius duomenis kaip važiavimo greitis arba navigacijos nuorodos matyti tiesiog savo matymo lauke, todėl reikiamą informaciją apžvelgsite dar patogiau ir vairuosite dar saugiau.

BMW 8 operacinė sistema BMW M2 Automobiles G87 G42

M serijai būdinga ekrano koncepcija su 8 kartos BMW operacine sistema

BMW aštuntosios kartos operacinė sistema palengvina automobilio valdymą, pvz.: balso komandomis ar liečiamuoju ekranu. Ši operacinė sistema yra išskirtinio M dizaino ‒ 2D elementai išsiskiria šiai serijai būdinga grafika; daugiau apie M logotipą rasite turinio pristatyme.  Du M režimai ROAD ir SPORT suteiks individualaus, emocijas kaitinančio vairavimo patirtį,

Belaidžio įkrovimo padas, BMW M2 Automobiles serijos modelis G87 G42

Belaidžio įkrovimo padas

Naudodamiesi belaidžiu įkrovimo padu galėsite itin patogiai ir be jokių laidų įkrauti savo išmanųjį telefoną kelionėje. Dar didesnėje laikymo erdvėje vietos atsiras ir didesniems įrenginiams – juos pasieksite patogiai, pamiršę, ką reiškia erzinantys dangteliai ir susipainioję laidai. Šioje indukcinėje įkrovimo sistemoje yra sumontuota aušinimo technologija, kuri apsaugos jūsų įrenginius nuo perkaitimo.

BMW nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija BMW M2 Automobiles G87 G42

BMW nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija

Visada naujausia programinė įranga jūsų BMW automobilyje: nuotolinės programinės įrangos atnaujinimo paslaugos – tai automatinis visų atnaujinimų siuntimas į jūsų BMW M automobilį per mobilųjį telefoną arba My BMW programėlę. Naudodamiesi savo išmaniuoju telefonu arba į jūsų automobilį integruota SIM kortele, galite tiesiog atsisiųsti programinės įrangos atnaujinimus ir juos įdiegti. Tai reiškia, kad naujomis savo BMW M funkcijomis galėsite naudotis greitai ir paprastai.

Vairavimo asistento funkcija, BMW M2 Automobiles serijos modelis G87 G42

Vairavimo asistentas

Saugaus vairavimo įrangos komplektą Driving Assistant sudaro priekinio susidūrimo išvengimo sistema su stabdymo funkcija, leistino važiavimo greičio nustatymo ir rodymo sistema su draudimo lenkti indikatoriumi ir išankstinio įspėjimo funkcija bei įspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones sistema. Be to, šias funkcijas papildo įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos sistema, įspėjimo apie eismo juostos pakeitimą sistema su aktyviąja pagalbos grįžtant į eismo juostą funkcija ir galinio susidūrimo išvengimo funkcija.

Parking Assistant Plus funkcija, BMW M2 Automobiles serijos modelis G87 G42

Parking Assistant Plus funkcija

Dar geresnis matomumas parkuojantis ir manevruojant: Parking Assistant Plus sistema papildo standartinę parkavimo atstumo kontrolės funkciją papildomomis kameromis. Panoraminis ir trimatis automobilį supančios aplinkos vaizdas leis lengvai manevruoti net ir siaurose vietose. Tai leis išvengti automobilio apgadinimo parkavimo metu ir nelaimingų atsitikimų sudėtingesnėse situacijose.

BMW 2 SERIJOS M KUPĖ TECHNINIAI DUOMENYS

BMW M2 KUPĖ

Galia kW (AG):

338 (460)

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s: 

4,1

Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km:

9,6–10,2*

CO2 emisija mišriu režimu WLTP g/km: 

*Preliminarūs skaičiavimai

218–231*

Eksterjero elementai BMW M2 automobiliai G87 G42

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI IR BMW M PERFORMANCE PARTS DALYS BMW 2 SERIJOS M KUPĖ MODELIUI

BMW M Performance detalės jūsų BMW M2 kupė automobiliui gali suteikti išskirtinį sportišką charakterį – rinkitės originalias BMW detales ir atskleiskite savo individualius poreikius.

20/21 colių M Performance kaltiniai 1000 M ratlankiai Cross-spoke style 1000 M bronzinės Gold Bronze spalvos BMW M2 G87

20/21 colių M Performance kaltiniai ratlankiai Cross-spoke style

20/21 colių M Performance kaltiniai 1000 M ratlankiai Cross-spoke style 1000 M bronzinės Gold Bronze spalvos Vasaros ratų komplektas su padangų slėgio stebėjimo sistema.

M Performance išmetimo angos modulis iš titano BMW M2 G87

M Performance išmetimo angos modulis iš titano

Parodykite, kas už viso to slypi. Iš aukščiausios kokybės titano pagaminta M Performance išmetimo angų sistema – išskirtinis vizualus automobilio akcentas.

M Performance anglies pluošto galinis difuzorius BMW M240i G42

M Performance priekinės grotelės iš anglies pluošto

Išreikškite savo stilių: priekinių M Performance serijos grotelių rėmas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės anglies pluošto. Elegantiška, sportiška ir savita išvaizda garantuota.

M Performance anglies pluošto galinis aptakas BMW M240i G42

M Performance galinis aptakas iš anglies pluošto

Iš anglies pluošto pagamintas galinis M Performance serijos aptakas užtikrina optimalias aerodinamines savybes ir galinei automobilio daliai suteikia pribloškiančią, ypatingą išvaizdą.

M Performance anglies pluošto galinis difuzorius BMW M240i G42

M Performance galinis difuzorius iš anglies pluošto

M Performance galinis difuzorius sukuria dar modernesnę išvaizdą ir galingai automobilio išorei suteikia dar daugiau sportiškumo.

Juodos/Titan Silver spalvos BMW stogo bagažinė 320 l tūrio, BMW 2 serijos kupė (G42)

Juodos/Titan Silver spalvos 320 l tūrio BMW stogo bagažinė

Užrakinama juodos/Titanium Silver spalvos stogo bagažinė gali būti atidaroma iš abiejų pusių. Šios bagažinės tūris yra 320 litrų, ji gali būti montuojama su visomis BMW stogo skersinių sistemomis.

Gale tvirtinamas dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0 BMW M240i G42

Dviračių laikiklis BMW Rear Bike Rack Pro 2.0

Lengvas ir tvirtas automobilio gale montuojamas BMW Pro 2.0 dviračių laikiklis yra skirtas dviem įprastiniams arba elektriniams dviračiams. Didžiausia leistina apkrova – 60 kg, laikiklis gali būti kompaktiškai sulankstomas.

BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai kilimėliai BMW M240i G42

BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai

Puikiai derantys ir visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai saugo jūsų avalynę nuo drėgmės ir purvo. Kilimėliai yra juodos spalvos ir su nerūdijančio plieno intarpu.

BMW 2 SERIJOS M KUPĖ KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

FINANSAVIMO PASLAUGOS BMW 2 SERIJOS M KUPĖ MODELIAMS

 Finansavimo paslaugos BMW M2 BMW G87 G42

Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos sprendimai, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams.

TECHNINĖ PRIEŽIŪRA IR PAGALBA BMW 2 SERIJOS M KUPĖ MODELIAMS

BMW TECHNINĖ PRIEŽIŪRA: BMW PROACTIVE CARE FUNKCIJA BMW 2 SERIJOS M KUPĖ MODELIUI.

BMW Proactive Care funkcija BMW M2 G87

Proactive Care priežiūros funkcija informuoja Jus apie artėjančius automobiliui reikalingus techninės priežiūros ar remonto darbus.
 

 • Tiesioginė BMW ekspertų pagalba
 • Nuotolinis iškilusių techninių problemų sprendimas
 • Galimybė išvengti potencialių gedimų
 • Papildomi serviso pasiūlymai
 • Sudarius BMW ConnectedDrive paslaugų sutartį ši paslauga teikiama nemokamai
BMW darbuotojas konsultuoja klientą

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW 2 serijos M kupė įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

 *Pasirenkamoji įranga
**Įrangą galima įsigyti tik kartu su pasirenkamuoju M Race Track paketu

BMW M2 kupė***:
Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 9,6–10,2
CO₂ emisija mišriu režimu WLTP g/km: 218–231

***Preliminarūs skaičiavimai

Informacija apie degalų sąnaudas, CO₂ emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į  bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC (Naujojo Europos važiavimo ciklo) ir WLTP (Pasaulinės suderintos lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūros) metodus galite rasti apsilankę tinklapyje https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

 •  *Pasirenkamoji įranga
  **Įrangą galima įsigyti tik kartu su pasirenkamuoju M Race Track paketu

  BMW M2 kupė***:
  Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 9,6–10,2
  CO2 emisija mišriu režimu WLTP g/km: 218–231

  ***Preliminarūs skaičiavimai

  Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į  bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC (Naujojo Europos važiavimo ciklo) ir WLTP (Pasaulinės suderintos lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūros) metodus galite rasti apsilankę tinklapyje http://www.bmw.de/wltp