BMW X3 (G01) pilkos Sophisto Grey spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio angaro fone
Kaina nuo65 650 €
Degalų sąnaudos (mišriu režimu)8,5-7,6 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinasHibridas

X3

BMW X3 serija.

Kaina nuo65 650 €
Degalų sąnaudos (mišriu režimu)8,5-7,6 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinasHibridas
X3BMW X3 serija.

BMW X3 xDrive30e:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,6-2,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 59-45

BMW X3 xDrive30i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,5-7,6
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 194-173

BMW X3 M40i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,5-8,8
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 216-199

Skaityti daugiau

BMW X3 DIZAINO GALIMYBĖS.

BMW X3 EKSTERJERAS

BMW X3 (G01) 2021

BMW X3 PRIEKINĖS DALIES DIZAINAS SU BMW GROTELĖMIS.

BMW X3 (G01) pilkos Sophisto Grey spalvos 2021, priekinės dalies dizaino vaizdas iš arti
Ypatingai išryškintas plotis ir X serijos detalės – būtent tai priekinei BMW X3 automobilio daliai suteikia nepaprasto išskirtinumo. Itin autoritetingą įvaizdį akcentuoja kampuotos BMW būdingos formos priekinės grotelės ir atnaujinto dizaino bamperis su vertikaliomis, į tris dalis vizualiai padalintomis oro įleidimo angomis. Bendrą BMW X3 išvaizdą užbaigia apytiksliai dešimčia milimetrų žemiau montuojami priekiniai šviesos diodų žibintai, sukuriantys šiuolaikišką ir sutelktą automobilio ekspresiją.

BMW X3 GALINĖS DALIES DIZAINAS SU GALINIAIS LED ŽIBINTAIS

BMW X3 (G01) pilkos Sophisto Grey spalvos 2021, galinės dalies dizaino vaizdas iš arti 2021
Atnaujinus galinės BMW X3 dalies dizainą, pasiektas pribloškiantis ir modernus rezultatas. Įspūdingą išvaizdą dar labiau išryškina naujo trimačio dizaino šviesos diodų žibintai. Dvi plačios ir akivaizdžiai pastebimos išmetimo angos puikiai papildo horizontalias kėbulo linijas virš jų ir pabrėžia automobilio šiuolaikiškumą. Galinė BMW X3 automobilio dalis su atnaujinto dizaino kėbulo dugno apsauga keliuose spindės ryškiu ir galia alsuojančiu stiliumi.

BMW X3 INTERJERO DIZAINO AKCENTAI

BMW X3 (G01) dizaino akcentai, Sensatec konjako spalvos apmušalai 2021
BMW X3 (G01) BMW Live Cockpit Professional 2021

BMW Live Cockpit Professional.

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 12,3 colių įstrižainės jutiklinis valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinę sistemą (BMW Operating System 7) galima valdyti jutikliniuiDrive Touch valdikliu.

BMW X3 (G01) sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės, 2021

Sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės

Reguliuojamos sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės turi daugybę rankinio reguliavimo funkcijų, įskaitant vairuotojo sėdynės išilginės padėties atlošo dalies kampo reguliavimą. Platesnių sėdynių, atlošo pagalvėlių ir iškilių šoninių pagalvėlių dėka sėdynės pasižymi puikia ergonomika ir gera šonine atrama.

BMW X3 (G01) metalo efekto valdiklių apdaila 2021

Metalo efekto valdiklių apdaila

Papildomai pasirenkama rafinuota metalo efekto langų valdymo mygtukų, daugiafunkcių vairo mygtukų, durelėse montuojamų mygtukų ir durelių užrakto mygtuko apdaila interjerui suteiks neišdildomą aukštos kokybės įspūdį.

BMW X3 VAIRAVIMO DINAMIKA

BMW X3 automobilis gali atvirai didžiuotis ne tik savo išmaniąja lengvasvore konstrukcija, bet ir unikalia oro srauto reguliavimo sistema, aktyviai valdančia oro patekimą per radiatoriaus groteles – jeigu aušinimui skirto oro poreikis yra nedidelis, viena oro įleidimo anga yra uždaroma automatiškai, o tai dar labiau pagerina aerodinamines automobilio savybes.
Skaityti daugiau
BMW X3 (G01) vairavimo dinamika, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio, pilkos Sophisto Grey spalvos 2021

BMW X3 JĖGĄ Į VARANČIUOSIUS RATUS PERDUODANČIOS SISTEMOS IR VAŽIUOKLĖS DETALĖS

BMW X3 (G01) TwinPower Turbo 4 cilindrų benzininis variklis 2021

TwinPower Turbo varikliai.

Tiek benzininis, tiek ir dyzelinis dviejų litrų darbinio tūrio ir keturių cilindrų vienaeilis TwinPower Turbo variklis užtikrins didžiausią vairavimo malonumą. Abi šio variklio versijos išsiskiria energingu galios išvystymu ir savaiminiu atsaku net ir žemame apsisukimų skaičiaus intervale.

BMW X3 (G01) BMW xDrive 2021

BMW xDrive

Išmanioji visų varomųjų ratų sistema BMW xDrive sklandžiai ir kintamai paskirsto varančiąją jėgą į priekinius bei galinius ratus ir tokiu būdu padidina trauką, vairavimo dinamiką ir saugumą kiekvienoje vairavimo situacijoje.
BMW X3 (G01) Kintantis sportinis vairavimas 2021

Kintantis sportinis vairavimas

Kintančio sportinio vairavimo sistema su Servotronic stiprintuvu užtikrina tiesioginį ir greitą vairo mechanizmo atsaką ir leidžia pasukti vairą be didesnių pastangų. Tai leidžia pagerinti automobilio valdymą vairuojant dinamiškiau ir lengviau sukti vairą statant automobilį arba atliekant posūkius.
BMW X3 (G01) Steptronic Sport transmisija 2021

Steptronic Sport transmisija

Aštuonių pavarų Steptronic Sport transmisija užtikrina nepaprastai sportišką pavarų perjungimą. Nesvarbu, ar pasirinksite automatinio pavarų perjungimo režimą, ar, naudodamiesi pavarų perjungimo svirtelėmis arba pavarų perjungimo svirtimi, pavaras perjunginėsite rankiniu būdu, galėsite mėgautis ne tik patogiomis ir ramiomis kelionėmis, bet ir neįtikėtinai dinamišku vairavimu.

VALDYMO BALSU KOMFORTAS: BMW X3 IR AMAZON ALEXA

Atraskite daugybę balsu aktyvuojamos Amazon Alexa paslaugos privalumų, kuriais galite naudotis ir savo BMW automobilyje - visai taip, kaip ir namuose.

Skaityti daugiau

*BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama su konkrečiais išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų išmaniųjų telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey. BMW skaitmeninio rakto naudojimui būtina BMW telepaslaugų įranga.

Skaityti daugiau

AMAZON ALEXA CAR INTEGRAVIMAS Į AUTOMOBILĮ

BMW X3 (G01) <i>Amazon Alexa</i> Car integravimas į automobilį 2021

Aleksa, koks šiuo metu oras Miunchene?

BMW X3 xDrive30e ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS SU BMW eDRIVE REŽIMAIS

BMW X3 xDrive30e automobilis – tai jūsų kelias į tvaraus mobilumo ir efektyvios vairavimo dinamikos patirtį. Atraskite daugybę šio pažangaus hibridinio BMW automobilio privalumų ir išsamiau susipažinkite su pavaros koncepcija, vairavimo dinamika bei praktiškomis BMW įkrovimo ir skaitmeninėmis paslaugomis, kurias siūlo BMW ConnectedDrive.

 

Įkraunamas hibridinis BMW X3 xDrive30e (G01) pilkos Sophisto Grey spalvos, stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio 2021
Įkraunamo hibrido technologija, BMW X3 xDrive30e (G01) pilkos Sophisto Grey spalvos 2021, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW X3 xDrive30e įkraunamo hibrido technologija

Įkraunamame BMW X3 xDrive30e hibride elektrinė BMW eDrive pavaros technologija veikia kartu su galingu BMW degimo varikliu. Visų varančiųjų ratų pavaros sistema BMW xDrive – tai unikali šio segmento įkraunamų hibridinių automobilių technologija, papildomai užtikrinanti optimalią dinamiką ir trauką.
Išsamiau apie BMW elektrinį mobilumą
Įkraunamo hibridinio BMW X3 xDrive30e (G01) vairavimo režimai 2021

BMW X3 xDrive30e vairavimo režimai

HYBRID, HYBRID ECO PRO, ELECTRIC, SPORT arba XTRA BOOST – nesvarbu, kokį išmanųjį vairavimo režimą pasirinksite, jie visi užtikrins optimalią degimo variklio ir elektrinio variklio sąveiką visose situacijose.
Išsamiau apie BMW elektrinį mobilumą
Įkraunamo hibridinio BMW X3 xDrive30e (G01) įkrovimas 2021

BMW xDrive30e įkrovimas

Naudojant 3,7 kWh įkrovimo galią (BMW Wallbox įkrovimo stotelėse, kraunant su lanksčiuoju greitojo įkrovimo įkrovikliu arba viešosiose įkrovimo stotelėse), BMW X3 xDrive30e baterijos įkrovos (nuo 0 iki 100 proc.) laikas yra apytiksliai 3,7 valandos, o esant 2,3 kWh įkrovimo galiai (naudojantis buitiniais kištukiniais lizdais) – apytiksliai 5,9 valandos. Viešosioms įkrovimo vietoms skirtas įkrovimo kabelis ir BMW Charging kortelė įeina į standartinę BMW X3 xDrive30e įrangos komplektaciją.
Išsamiau apie BMW elektrinį mobilumą
Įkraunamo hibridinio BMW X3 xDrive30e (G01) skaitmeninės paslaugos 2021

Skaitmeninės paslaugos BMW X3 xDrive30e

BMW Connected Charging paslauga patikimai nukreips į artimiausią viešojo įkrovimo stotelę jūsų maršrute, o papildomos skaitmeninės paslaugos, pavyzdžiui, BMW asmeninio asistento paslauga Concierge Service arba My BMW programėlė dar labiau palengvins jūsų kasdieninį mobilumą.
Išsamiau apie BMW elektrinį mobilumą

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI IR AKSESUARAI BMW X3 MODELIUI

Su BMW X3 nepakartojamas vairavimo malonumas garantuotas. Originalūs BMW priedai – ypatingiems jūsų poreikiams. Siūlome platų nepriekaištingai pritaikytų papildomų detalių ir priedų asortimentą, puikiai praturtinsiantį šio nepaprasto BMW X3 kokybę, dizainą ir technines charakteristikas. Pasiūlysime jums didžiausią pridėtinę vertę, kad ir ką turėtumėte omenyje.
BMW X3 (G01) 2021, 20 colių BMW lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke style 695 matinės juodos

20 colių BMW lengvojo lydinio dvispalviai Y-spoke style 695 matinės juodos Jetblack spalvos, vasaros ratlankių komplektas

20 colių BMW lengvojo lydinio dvispalviai Y-spoke style 695 matinės juodos Jetblack spalvos. Vasaros ratlankių komplektas su padangų slėgio stebėjimo sistema ir Run-Flat padangomis.
BMW X3 (G01) 2021 BMW WaterBlade valytuvas

BMW WaterBlade valytuvas

BMW WaterBlade – tai pažangia šluostymo technologija išsiskiriantis priekinio automobilio stiklo valytuvas, su kuriuo langai bus nuvalyti dar efektyviau.
BMW X3 (G01) 2021, gale montuojamas dviračių laikiklis BMW Rear Bike Rack Pro 2.0

Gale montuojamas dviračių laikiklis BMW Rear Bike Rack Pro 2.0

Lengvas ir tvirtas automobilio gale montuojamas BMW Pro 2.0 dviračių laikiklis yra skirtas dviem įprastiniams arba elektriniams dviračiams. Didžiausia leistina apkrova – 60 kg, laikiklis gali būti kompaktiškai sulankstomas.
BMW X3 (G01) 2021, visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai

Visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai

Puikiai derantys ir visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai saugo jūsų avalynę nuo drėgmės ir purvo. Kilimėlis yra juodos spalvos ir su X3 logotipu.
BMW X3 (G01) 2021, BMW Advanced Car Eye 2

BMW Advanced Car Eye 2

Nustačiusi neįprastą bruzdesį ar judesius aplink automobilį, itin jautri aukštosios raiškos (Full HD) vaizdo kamera automatiškai užfiksuos aplinkos vaizdą automobilio priekyje ir gale.
BMW X3 (G01) 2021, BMW Wallbox 2021

BMW Wallbox

Tai tarsi degalinė jūsų pačių namuose. Įsirengę iki 22 kW galią naudojančią BMW Wallbox įkrovimo stotelę, savo BMW įkrausite greitai, patikimai ir patogiai.

BMW M PERFORMANCE PARTS BMW X3 MODELIUI

BMW X3 savo dizainu akimirksniu išsiskiria iš minios: Aukštos kokybės BMW M Performance Parts serijos priedai ir aksesuarai pabrėžia sportišką ir išskirtinę SAV prigimtį.

BMW X3 (G01) M Performance grotelių rėmas iš anglies pluošto 2021

M Performance priekinių grotelių rėmas iš anglies pluošto

Išreikškite savo stilių: priekinių M Performance serijos grotelių rėmas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės anglies pluošto, Elegantiška, sportiška ir savita išvaizda garantuota.
BMW X3 (G01) M Performance juodas blizgus stogo aptakas 2021

M Performance juodas blizgus stogo aptakas

Jaudinantis dizainas Iš poliuretano pagamintas itin blizgios juodos spalvos M Performance stogo aptakas – tai elegantiškai sportiškas galinės automobilio dalies akcentas.
BMW X3 (G01) 21 colio dvispalviai M Performance kaltiniai ratlankiai Y-spoke 701 M 2021

21 colio dvispalviai M Performance kaltiniai ratlankiai Y-spoke 701 M (poliruoti matinės juodos Jetblack spalvos)

21 colio dvispalviai M Performance kaltiniai poliruoti Y-Spoke Style 701 M matinės juodos Jetblack spalvos ratlankiai Vasaros ratų komplektas su padangų slėgio stebėjimo sistema ir run-flat padangomis

BMW X3 (G01) M Performance vairas 2021

M Performance vairas

Savo įspūdinga forma ir išskirtine Alcantara medžiaga aptrauktomis vairaračio laikymo vietomis šis M Performance vairas sukuria neprilygstamą lenktynių dvasia alsuojančią atmosferą vairuotojo erdvėje.
BMW X3 (G01) M Performance kilimėlis 2021

M Performance Parts kilimėlis

Aukščiausios kokybės išvaizda ir itin tvirtas sukibimas: M Performance serijos grindų kilimėliai automobilio grindims suteiks ypatingai sportišką išvaizdą, todėl visas automobilis atrodys dar dinamiškiau.
BMW X3 (G01) M Performance antenos dangtelis iš aramido pluošto 2021

M Performance antenos dangtelis iš aramido pluošto

M Performance aramidinis radijo ryšio antenos dangtelis – ne tik vizualus, bet ir funkcionalus automobilio stogo akcentas.

BMW X3 TECHNINIAI DUOMENYS

Bendra variklio galia kW (AG): 

215 (292)

Akceleracija nuo 0-100 km/h per s:

6,1

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

2,6-2,0

CO₂ emisija g/km (mišriu režimu):

59-44

BMW X3 G01 techninių duomenų brėžinys
BMW ratlankiai ir padangos – ES padangų ženklinimo vaizdas iš arti

BMW RATLANKIAI IR PADANGOS

Patvirtiname, kad mūsų automobilių padangos atitinka net 50 griežčiausių kokybės testų reikalavimų – žymiai daugiau, nei yra nurodyta visoje Europoje galiojančiame Padangų ženklinimo reglamente. Čia rasite visą su BMW naudojamų padangų savybėmis susijusią informaciją.

BMW X3 KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW FINANSINĖS PASLAUGOS BMW X3 MODELIAMS

BMW X3 (G01) finansavimo paslaugos, pilkos Sophisto Grey spalvos, stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš galo 2021

Svarstote apie savo naujojo BMW X3 finansavimo galimybes, o gal pageidaujate gauti daugiau informacijos? Spustelėję toliau esančią nuorodą, susipažinsite su patraukliais finansavimo pasiūlymais ir kitomis BMW Financial Services galimybėmis.

SERVISAS IR TECHNINĖ PAGALBA BMW X3

BMW serviso darbuotojas padeda klientui

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW X3 įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

BMW SERVICE INCLUSIVE PASLAUGŲ PAKETAS BMW X3 MODELIAMS

BMW servisas, BMW darbuotojas spaudžia ranką klientui

#kadirkasbenutiktų: Visapusiškai nerūpestingos kelionės: pasirinkus pageidaujamą terminą arba automobilio ridą, šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų išlaidų planavimą.

Šį paslaugų paketą sudarančios paslaugos:

 • Techninė variklių alyvos priežiūra
 • Transporto priemonės patikra laikantis visų BMW reikalavimų
 • Techninė oro filtro priežiūra
 • Techninė degalų filtro priežiūra (dyzelinių variklių)
 • Mikrofiltro keitimas
 • Techninė uždegimo žvakių priežiūra (benzininių variklių)
 • Stabdžių skysčio keitimas

BMW X3 degalų sąnaudos ir CO₂ emisija.

BMW X3 xDrive30e*:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,6-2,0
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 59-45

*Kai temperatūra žemesnė nei 0 laipsnių Celsijaus, važiuoti visiškai elektriniu šio įkraunamo hibrido režimu galima tik kai baterija įšyla iki reikiamos veikimo temperatūros, t. y. nuvažiavus keletą kilometrų.

BMW X3 xDrive30i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,5-7,6
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 194-173

BMW X3 M40i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,5-8,8
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 216-199

Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į  bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal 2022/195 EB reglamento nuostatas, nuo 2023-01-01 EB atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės.

Daugiau informacijos apie NEDC  ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite www.bmw.de/wltp

Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietija, arba apsilankę https://www.dat.de/co2/.

Skaityti daugiau

BMW X3 degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW X3 xDrive30e*:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,6-2,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 59-44

  *Kai temperatūra žemesnė nei 0 laipsnių Celsijaus, važiuoti visiškai elektriniu šio įkraunamo hibrido režimu galima tik kai baterija įšyla iki reikiamos veikimo temperatūros, t. y. nuvažiavus keletą kilometrų.

  BMW X3 xDrive30i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,5-7,6
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 194-173

  BMW X3 M40i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,5-8,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 217-199

  Nurodytos CO₂ emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.

  Skirtingų transporto priemonių CO₂ emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.