BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, modeliai ir įranga

THE iX3

BMW iX3 G08 2020 Mineral White metallic models and equipment

NAUJASIS BMW iX3: MODELIAI IR ĮRANGA

THE iX3NAUJASIS BMW iX3: MODELIAI IR ĮRANGA

BMW iX3 iš naujo braižo važiavimo be emisijos standartus. Penktosios kartos BMW eDrive technologija šiam pirmajam elektriniam didesnio pravažumo automobiliui (SAV) leidžia puikuotis ne tik į ateitį orientuota elektrinio variklio pavara, bet ir BMW X šeimai būdinga išskirtine vairavimo dinamika. Tokios pažangios priemonės kaip adaptyvioji rekuperacija leidžia dar labiau padidinti efektyvumą: atsižvelgus į įvairius poveikį turinčius veiksnius ir išmaniai reguliuojant lėtėjimo lygį bei stabdymo poveikį, energija regeneruojama stabdymo metu. Be to, tokia įranga kaip į standartinę komplektaciją įeinanti adaptyvioji pakaba užtikrins absoliutų vairavimo malonumą. Jums teliks mėgautis net iki 460 kilometrų* siekiančiu nuvažiuojamu atstumu, kurio tikrai pakaks kasdieniniams poreikiams. Tuo pačiu metu išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos ir skaitmeninės paslaugos kiekvieną jūsų nuvažiuoto kelio kilometrą pavers saugia ir patogia kelione. Dar daugiau – asmeniniams poreikiams pritaikyti BMW Charging produktai ir paslaugos leis BMW iX3 elektromobilį įkrauti nepaprastai lengvai ir efektyviai.


*Duomenys apskaičiuoti naudojantis Pasaulinės lengvųjų automobilių bandymo procedūros (WLTP) vertinimo metodu.

Skaityti daugiau

BMW iX3 MODELIŲ IR ĮRANGOS GALIMYBĖS

Modelis „Inspiring“

Įkvepiančios papildomos įrangos savybės dar labiau išplečia standartinės automobilio komplektacijos funkcionalumą ir tokiu būdu užtikrina dar didesnį patogumą ir saugumą. Be kitų daugybės praktiškų detalių, šildomos priekinės sėdynės ir aplinkos apšvietimas sukurs puikią atmosferą jūsų BMW automobilyje.

BMW iX3 G08 2020 Model “Inspiring” Sophisto Grey Brilliant Effect three-quarter front view

Įkvepiančios papildomos įrangos savybės dar labiau išplečia standartinės automobilio komplektacijos funkcionalumą ir tokiu būdu užtikrina dar didesnį patogumą ir saugumą. Be kitų daugybės praktiškų detalių, šildomos priekinės sėdynės ir aplinkos apšvietimas sukurs puikią atmosferą jūsų BMW automobilyje.

 • Eksterjeras

 • Interjeras

Modelis „Impressive“

Įspūdingosios įrangos „Impressive“ savybės papildo įkvepiančiąją įrangą ir žavi savo papildomų galimybių gausa, užtikrinančia dar didesnį patogumą ir saugumą. Be sportiškų 20 colių skersmens aerodinaminių ratlankių ir estetiškų adaptyviųjų šviesos diodų priekinių žibintų įspūdingosios papildomos įrangos galimybės sužavės ir kitomis praktiškomis savybėmis, palengvinsiančiomis vairavimą irpaversiančiomis jį dar mažiau įtemptu.

BMW iX3 G08 2020 modelis „Impressive“ balto Mineral White metaliko spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Įspūdingosios įrangos „Impressive“ savybės papildo įkvepiančiąją įrangą ir žavi savo papildomų galimybių gausa, užtikrinančia dar didesnį patogumą ir saugumą. Be sportiškų 20 colių skersmens aerodinaminių ratlankių ir estetiškų adaptyviųjų šviesos diodų priekinių žibintų įspūdingosios papildomos įrangos galimybės sužavės ir kitomis praktiškomis savybėmis, palengvinsiančiomis vairavimą irpaversiančiomis jį dar mažiau įtemptu.

 • Eksterjeras

 • Interjeras

Išsamiau apie BMW iX3: pasiūlymai, paslaugos ir techniniai duomenys

BMW iX3 ELEKTRIFIKUOTA VAIRAVIMO DINAMIKA

Trumpai apie BMW iX3 pavaros sistemą ir važiuoklės technologijas

Ypatingą BMW iX3 vairavimo dinamiką ir efektyvų veikimą pirmiausiai užtikrina penktosios kartos BMW eDrive technologija. Elektrinės pavaros mechanizmas, kurį sudaro elektrinis variklis, transmisija ir galios elektronika, yra sukurtas taip, kad užtikrintų didžiausią efektyvumą ir absoliutų vairavimo malonumą. Energiją elektriniam varikliui tiekia aukštos įtampos baterija, išsiskirianti specialiai sukurtais ličio jonų akumuliatoriniais elementais. Tiesioginė pavara didžiausią sukimo momentą išvysto vos pajudėjus iš vietos ir leidžia spontaniškai bei netrukdomai įsibėgėti, o veikdama kartu su adaptyviąja pakaba, kuri amortizacines savybes pritaiko konkrečiai vairavimo situacijai, leis mėgautis didžiausiu patogumu ir itin tikslia vairavimo dinamika visuose keliuose. Todėl BMW iX3 gali pasiūlyti tobulą efektyvumo, techninių charakteristikų ir užtikrintos ramybės derinį. Negana to, tokie nepaprasti ir į ateitį orientuotomis technologijomis išsiskiriantys BMW i serijai būdingos mėlynos spalvos dizaino akcentai kaip papildomai pasirenkami 20 colių skersmens aerodinaminiai ratlankiai arba Iconic Sound dizainas išryškins šio automobilio išskirtinumą. Papildomai pasirenkamos BMW Individual kolekcijos itin blizgios Shadow Line priekinės grotelės su papildomomis savybėmis, itin blizgios juodos spalvos langų rėmai ir stogo skersiniai leis dar labiau pabrėžti automobilio dinamiškumą, todėl kiekviena kelionė su BMW iX3 taps įelektrinančiu nuotykiu.

BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos keliu važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
Elektrinės pavaros sistema, penktosios kartos BMW iX3 G08 2020

Elektrinės pavaros sistema

Itin kompaktiškai integruotą pavaros mechanizmą sudaro elektrinis variklis, transmisija ir galios elektronika. Visa tai sutalpinta į aliuminio korpusą, todėl taupo vietą ir leidžia sumažinti svorį. Tiesioginė, savaiminė akceleracija leis mėgautis BMW būdingu vairavimo malonumu. Elektrinis variklis, pagamintas nenaudojant retųjų žemių elementų, yra itin tvarus.
Rekuperacijos sistema, stabdymo energijos regeneravimas, BMW iX3 G08 2020

Rekuperacijos sistema

Rekuperacijos sistema lėtėjimo ir stabdymo metu generuojamą kinetinę energiją paverčia elektros energija, kuri tiekiama į aukštos įtampos pavaros bateriją. Tai leidžia padidinti nuvažiuojamą atstumą. Galimybė reguliuoti rekuperacijos lygį keturiomis pakopomis leidžia dar geriau pritaikyti vairavimą savo poreikiams ir pastebimai padidina patogumą vairuojant.
Aukštos įtampos baterija, BMW iX3 G08 2020

Aukštos įtampos baterija

Elektros varikliui energiją tiekianti aukštos įtampos baterija su specialiai sukurtais ličio jonų akumuliatoriniais elementais yra sumontuota važiuoklėje ir apsaugota nuo sudužimo. Ši baterija gali būti įkraunama naudojantis buitiniu kištukiniu lizdu, BMW Wallbox arba viešąja įkrovimo stotele. Baterija įkraunama efektyviai, užtikrinant optimalią varančiosios sistemos įkrovą.
Dvispalviai 20 colių aerodinaminiai ratlankiai 843 su skirtingo pločio padangomis, BMW iX3 G08 2020, balto Mineral White metaliko spalvos, ratlankio vaizdas iš arti

20 colių aerodinaminiai ratlankiai 843, dvispalviai su skirtingo pločio padangomis

20 colių aerodinaminiai ratlankiai 843, dvispalviai juodos Jet Black spalvos su skirtingo pločio padangomis, poliruoti. Priekiniai ratlankiai 8J x 20 su 245/45 R20 padangomis, galiniai ratlankiai 9.5J x 20 su 275/40 R20 padangomis.
BMW IconicSounds Electric, BMW iX3 G08 2020, važiuojantis gatve

BMW IconicSounds Electric

BMW IconicSounds Electric akustinė aplinka leis dar labiau sustiprinti visiškai elektrinio važiavimo metu patiriamas emocijas. Įvairūs vairavimo manevrai nedelsiant palydimi garsiniais efektais. Viduje garsą skleidžia garso sistema, išorėje – pėsčiųjų apsaugai skirti garso elementai.
Adaptyvioji pakaba BMW iX3 G08 2020, pavarų svirtis

Adaptyvioji pakaba

Adaptyvioji pakaba amortizacines charakteristikas pritaiko bet kokiai vairavimo situacijai ir taip padidina vairavimo patogumą bei dinamiką. Standartinis COMFORT režimas užtikrins itin didelį vairavimo komfortą.
BMW iX3 G08 2020, videoklipas apie pagalbos vairuotojui sistemas

BMW iX3 PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS

BMW iX3 TECHNOLOGIJOS

BMW iX3 pagalbos vairuotojui sistemos ir sąsaja su automobiliu

BMW iX3 visuomet važiuoja priekyje. Tokios moderniausios pagalbos vairuotojui sistemos kaip į standartinę komplektaciją įeinantis Driving Assistant Professional vairavimo asistentas suteiks iš dalies automatizuotą pagalbą kiekvienoje vairavimo situacijoje. Erdvinio vaizdo sistema Surround View, automobilio statymo ir važiavimo atbuline eiga asistentas ir automobilio statymo asistentas Parking Assistant Plus leis itin lengvai manevruoti ir pastatyti automobilį, o BMW išmanusis asmeninis asistentas Intelligent Personal Assistant visada bus pasirengęs padėti tarsi tikras automobilio ekspertas, kuris suteiks informaciją apie jūsų automobilio būklę, patars dėl efektyviausio vairavimo būdo ir leis paprastai balsu valdyti daugelį vidaus funkcijų. Dar daugiau – pažangios pramoginės funkcijos, pavyzdžiui, sąsaja su Android Auto arba Apple CarPlay ne tik pralinksmins, bet ir suteiks reikalingą informaciją. Skaitmeninės Connected Charging paslaugos leis visuomet žinoti esamą baterijos įkrovimo lygį ir artimiausias įkrovimo vietas kelyje. Visada galėsite valdyti įkrovimo procesą, todėl beliks tik mėgautis nerūpestingu ir įtampos nekeliančiu važiavimu su jūsų BMW iX3. Be to, kelionę suplanuosite dar paprasčiau, nes įkrovimui skirti sustojimai yra automatiškai įtraukiami į maršrutą, taip pat pateikiama papildoma informacija apie įkrovimo stoteles, netoliese esančias įdomias lankytinas vietas, todėl įkrovimui skirtą laiką galėsite išnaudoti efektyviausiai, pavyzdžiui, apsilankydami kavinėje.

Vairuotojo erdvė BMW iX3 G08 2020
Parkavimo asistentas Plus, BMW iX3 G08 2020, Valdymo ekranas, interjeras

Parkavimo asistentas Plus

Parkavimo asistentas Parking Assistant Plus palengvins manevravimą ir leis lengviau pastatyti automobilį. Be kitų funkcijų, programoje įdiegta aplinkos vaizdo stebėjimo sistema, įskaitant vaizdo stebėjimą iš viršaus, galimybę matyti panoraminį bei nuotolinį trimatį vaizdą, be to, sistema padės pastatyti automobilį lygiagrečiai, rodys nukreipiančiąsias važiavimo trajektorijos linijas statant automobilį, padės važiuojant atbuline eiga, joje taip pat įdiegta susidūrimų išvengimo funkcija bei aktyvioji atstumų valdymo funkcija.
Vairavimo asistentas Professional, BMW iX3 G08 2020, Valdymo ekranas, interjeras

Vairavimo asistentas Professional

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis fukcijomis, įskaitant įspėjimo apie juostos keitimą ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.
Assisted Driving View aplinkos rodymo funkcija, BMW iX3 G08 2020 prietaisų skydelis, interjeras

Assisted Driving View aplinkos rodymo funkcija

Assisted Driving View aplinkos rodymo funkcija realiuoju laiku rodo įvairių pagalbos sistemų surinktą informaciją apie automobilį supančią aplinką. Prietaisų skydelyje rodomas trimatis vaizdas leidžia aiškiai matyti savo automobilį esamoje eismo situacijoje ir tokiu būdu suvokti kelių tinklą bei savo padėtį jame.
Vairavimo ir juostų kontrolės pagalbos sistema su išplėstinėmis funkcijomis, BMW iX3 G08 2020 prietaisų skydelis, interjeras

Vairavimas ir juostų kontrolės pagalbos sistema su išplėstinėmis funkcijomis

Aktyvinus vairavimo ir automobilio išlaikymo vienoje eismo juostoje pagalbos asistentą Steering and Lane Control Assistant su išplėstinėmis funkcijomis, bus lengviau vairuoti monotoniškose eismo situacijose. Ši sistema padės išlaikyti automobilį jo eismo juostos viduryje, pagelbės vairuojant siaurose vietose, o aktyvinus patarimų dėl maršruto teikimo funkciją, navigacija greitkeliuose taps paprastesnė.
Aktyvi greičio palaikymo kontrolė su Stop&Go funkcija BMW iX3 G08 2020, prietaisų skydelis, interjeras

Aktyvi pastovaus greičio palaikymo kontrolė su Stop&Go funkcija

Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su Stop&Go funkcija, važiuojant 30–210 km/h greičiu, palaiko iš anksto nustatytą atstumą nuo priešakyje esančios transporto priemonės, įskaitant automatinį automobilio sustabdymą ir važiavimo pradžią netolygiai judančiame eisme. Pagalbos nustatant leistiną greitį funkcija Speed Limit Assist, veikiant pastovaus greičio palaikymo sistemai, perima leistino važiavimo greičio kontrolę. Priekinio susidūrimo išvengimo sistema su stabdymo funkcija reaguoja į stovinčias transporto priemones, pėsčiuosius ir dviratininkus.
BMW Live Cockpit Professional, BMW iX3 G08 2020, prietaisų skydelis, interjeras

BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Plus vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija sudaro du itin aukštos kokybės bei didelės raiškos ekranai: 10,25 colių įstrižainės jutiklinis valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių prietaisų ekranas. BMW operacinę sistemą 7 galite valdyti iDrive TouchController valdikliu.
BMW išmanusis asmeninis asistentas, BMW iX3 G08 2020, Valdymo ekranas, interjeras

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Labas, BMW. Kuo tu vardu? Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis taptų ir jūsų asmeniniu asistentu? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Jis jus pažins, kasdien tobulės ir padės bet kokioje situacijoje. Be to, galite priskirti ir asmeninį aktyvinimo žodį. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.
BMW žemėlapiai, BMW iX3 G08 2020, Valdymo ekranas, interjeras

BMW žemėlapiai

Nesvarbu, ar planuosite, ar ruošitės kelionei, o gal vairuosite ar net statysite automobilį, BMW Maps žemėlapiai suteiks išskirtinę navigacijos patirtį. Intuityvus žemėlapių sistemos veikimas ir tobulai prie vairuotojo prisiderinanti navigacija jūsų keliones pavers dar patogesnėmis ir jas dar labiau pritaikys jūsų poreikiams.
Connected Charging paslaugos BMW iX3 G08 2020 Valdymo ekranas, interjeras

Connected Charging paslaugos

Naudodamiesi Connected Charging paslaugomis, galėsite mėgautis optimaliausiu tik elektra nuvažiuojamu savo įkraunamo hibridinio automobilio atstumu. Vos tik pradėjus planuoti kelionę, sistema tiksliai nurodys jūsų maršrute esančias artimiausias viešąsias įkrovimo stoteles ir iš anksto pateiks informaciją apie galimybę jomis pasinaudoti bei jose naudojamą elektros srovę.
Išmaniojo telefono integravimo funkcija, BMW iX3 G08 2020, Valdymo ekranas, interjeras

Išmaniojo telefono integravimo funkcija

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Išmaniojo telefono prijungimo funkcija belaidžiu ryšiu tarp jūsų išmaniojo telefono ir automobilio palaiko Apple CarPlay ir Android Auto, todėl savo automobilyje galėsite patogiai naudotis jums įprastomis funkcijomis ir įvairiomis programėlėmis.
Skaitmeninis raktas, BMW iX3 G08 2020

Skaitmeninis raktas

Kam nešiotis automobilio raktelį, jeigu su savimi turite išmanųjį telefoną? Naudodamiesi skaitmeniniu raktu, galite atrakinti, užrakinti ir net užvesti savo BMW. Dar daugiau – turėsite galimybę suteikti prieigą prie savo BMW automobilio net penkiems iPhone telefonais (jeigu suderinami) besinaudojantiems žmonėms ir, be kitų dalykų, tokiems asmenims, pavyzdžiui, pradedantiesiems vairuotojams, apriboti važiavimo galią arba didžiausią važiavimo greitį.* *BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais iPhone išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų iPhone telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey.
Connected Music (su Spotify), BMW iX3 G08 2020, Valdymo ekranas, interjeras

Connected Music (su Spotify)

Klausykitės mėgstamos muzikos, kur bebūtumėte. Klasikinės – greitkelyje, džiazo – piko valandomis ar pop muzikos kasdienių kelionių metu. Connected Music sistema leidžia nevaržomai klausytis net 30 milijonų dainų – šią paslaugą dovanoja BMW muzikinis partneris Spotify ; tam į automobilį tereikės įsidėti SIM kortelę.

ELECTRIC CONSUMPTION AND CO2 EMISSIONS.

BMW iX3(1):
Power consumption in kW/100 km: xxx
Fuel consumption in l/100 km (combined): 0
CO2 emissions in g/km (combined): 0


The values of the vehicles labelled with (1) are preliminary.


The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

 

Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

 

The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

Skaityti daugiau

Elektros sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW iX3:
  Energijos sąnaudos kW/100 km: nuo 17,5
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.