BMW PERSONAL COPILOT: AUTONOMINIS VAIRAVIMAS.

Visuomet šalia, kai tik reikia.

BMW PERSONAL COPILOT: AUTONOMINIS VAIRAVIMAS.

Visuomet šalia, kai tik reikia.

BMW PERSONAL COPILOT: AUTONOMINIS VAIRAVIMAS.Visuomet šalia, kai tik reikia.

Ateityje kiekviena kelione savajame BMW mėgausitės dar labiau nei šiandien. Galiausiai, galėsite rinktis, ar vairuoti patiems ir naudotis pagalbos vairuotojui sistemomis, ar leistis būti vežamam. Šiame BMW modelyje sutelktos naujausios automatizuoto vairavimo technologijos: Personal CoPilot pagalbos vairuotojui sistemos leidžia iš anksto sužinoti, kas jūsų laukia kelyje. Ateityje, kai BMW vairavimas taps saugesniu, tausesniu ir labiau jaudinančiu – tokiu, kai kiekviena automobilyje praleista akimirka Jums užtikrins visapusišką atsipalaidavimą.

Read more

AUTONOMINIS VAIRAVIMAS PAKEIS JŪSŲ GYVENIMĄ.

BMW ekspertas Elmar Frickenstein apie individualų ateities mobilumą.

AUTONOMINIS VAIRAVIMAS PAKEIS JŪSŲ GYVENIMĄ.

BMW ekspertas Elmar Frickenstein apie individualų ateities mobilumą.

„Manome esantys lyderiai su visiškai nauju požiūriu į automobilių pramonės revoliuciją.”
Elmar Frickenstein, visiškai automatizuoto vairavimo, pažangių pagalbos vairuotojui sistemų skyriaus vyresnysis viceprezidentas

AUTONOMINIS VAIRAVIMAS – NEPAMIRŠTAMA PATIRTIS.

Ateities autonomiškai vairuojamo automobilio interjero brėžinys.

ATEITIES BEPILOČIO AUTOMOBILIO INTERJERAS.

Ateitis taps namais – nes autonominis vairavimas ne tik iš pagrindų keičia mobilumo sąvoką, bet ir iš esmės keičia automobilio interjerą. Automobilis, be Jūsų nuosavų namų ir darbo vietos, taps trečia pagal dydį gyvenimo erdve, orientuota į visus penkis pojūčius.

 

BMW apklausos dalyviai išsakė savo nuomonę apie tai, koks turėtų būti ateities interjeras: vos tik įlipus į automobilį, Jūs pasirenkate savo asmeninį profilį ir nustatymus „Darbui”, „Atsipalaidavimui“ ar „Šeimai ir socialiniams tinklams“. Interjeras kaipmat visomis savo funkcijomis prisitaiko prie Jūsų asmeninių pageidavimų, įskaitant apšvietimo ir garso aplinką bei klimato kontrolę.

 

Šalia prabangios įrangos ir didelių matmenų įvairių detalių, sukurtų tiek atsipalaidavimui, tiek darbui, jūsų laukia ir išmanus interjeras be jokių mygtukų ar valdiklių.

 

Galiausiai, su savo bepiločiu BMW galėsite bendrauti balsu, akių ir gestų judesiais. Ir visiškai nepriklausomai nuo to, ar norite išklausyti naujausias žinias, pasitikrinti sveikatą ar pasinerti į visiškai kitokį pasaulį naudodami virtualios realybės sistemas.

AUTONOMINIS VAIRAVIMAS ŠIANDIEN.

AUTONOMINIS VAIRAVIMAS ŠIANDIEN.

Autonominių BMW automobilių parko testavimas vyksta visame pasaulyje.

Bendras tikslas: ateities pokyčiai. Jau kuris laikas BMW Group sėkmingai dirba plėtodama autonominio vairavimo technologijas. Tyrimų ir plėtros centre yra 40-ies BMW 7 serijos bandomųjų automobilių parkas, kurie bandymų metu nuvažiuoja tūkstančius kilometrų įvairiose pasaulio vietose ir kurie siekia atitikti aukščiausius reikalavimus ir patekti į masinės gamybos stadiją.

 

Mūsų bandomieji automobiliai šiuo metu gali būti valdomi ir visiškai automatizuotai – tai reiškia, kad automobilis yra pilnai kontroliuojamas, kol vairuotojas nukreipęs savo dėmesį kitur.

 

BMW tikslas - įgyvendinti bandomųjų automobilių bepilotį vairavimą 2021 metais ir į rinką paleisti pirmąjį pilnai automatizuotą BMW: BMW iNext. Šis automobilis galės važiuoti visiškai autonomiškai.

AUTONOMINIO VAIRAVIMO LINK.

AUTONOMINIO VAIRAVIMO LINK.

Dirbtinis intelektas – naujasis kelrodis.

Rankos laisvos, tačiau viskas kontroliuojama – Jūsų BMW gali saugiai ir patikimai bei suprantamai kitiems vairuotojams reaguoti į bet kokias situacijas. Naudodamas dirbtinį intelektą su itin šiuolaikiška technine ir programine įranga, jis gali nepriklausomai suvaldyti kelių eismo situacijas. Situacijų numatymo funkcijos reiškia, kad kiekvienas autonomiškai važiuojantis BMW žymiai sumažina eismo įvykių tikimybę ir, idealiu atveju, leidžia visiškai jų išvengti. Galiausiai, Jūsų BMW leis Jums visiškai atsipalaiduoti eismo spūstyse ir lėtai judančiame eisme, ir tuo pačiu sunaudos žymiai mažiau energijos.

 Baltos spalvos BMW 5 serijos Sedano erdvinis vaizdas iš priekio.

RYTOJAUS LAISVĘ PATIRKITE JAU ŠIANDIEN.

RYTOJAUS LAISVĘ PATIRKITE JAU ŠIANDIEN.

Daugelyje BMW modelių jau galite mėgautis ateities laisvės pojūčiu. Jau įdiegta daugybė inovatyvių dalinai automatizuotų pagalbos sistemų, kurios užtikrina daugiau saugumo ir paverčia Jūsų gyvenimą patogesniu. Ir ne tik važiuojant, bet ir parkuojantis. Išbandykite šių išmanių pagalbos sistemų privalumus ir sužinokite, kiek daug ateities technologijų BMW turi jau šiandien.

Read more

BMW PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS.

Galite visiškai pasikliauti pagalbos vairuotojui sistemomis kiekvienos kelionės metu. Jos padaro Jūsų BMW dar išmanesniu. Dar labiau atsipalaiduokite ir išlikite saugūs – bet kokioje vairavimo situacijoje, manevruojant ar parkuojantis. Mėgaukitės šiuo jausmu, lyg būtumėte saugiausiose rankose – BMW „Personal CoPilot“ pagalbos vairuotojui sistema visada Jūsų paslaugoms.

Read more
Žmogus vairuoja BMW, žiūrėdamas į BMW Personal CoPilot pagalbos vairuotojui sistemą

Išmanus vairavimas.

Kone visiškai autonominis išmanus vairavimas. Pagalbos vairuotojui sistemos pristatys Jus iki kelionės tikslo naudodamos saugias, komfortiškas ir modernias technologijas. Tokios Driving Assistant Plus (Važiavimo Asistento Plius) funkcijos, kaip Steering ir Lane Control Assistant (vairavimo ir eismo juostos kontrolės asistentas), įskaitant Traffic Jam Assistant (eismo spūsčių asistentas), Lane Change Warning (perspėjimas apie išvažiavimą iš eismo juostos) ir Speed Limit Assist (greičio ribojimo asistentas) užtikrins stabilumą ir palengvins Jūsų kelionę. BMW Night Vision naktinio matymo sistema taip pat palengvina važiavimą tamsoje.
Read more
Žmogus sėdi besiparkuojančiame BMW, naudodamas BMW Personal CoPilot parkavimo asistentą.

Išmanus parkavimasis.

Daugiau jokio streso parkuojantis. Su Remote Control Parking nuotolinio valdymo parkavimo pagalbos sistema automobilis šį darbą padarys už Jus. Jums išlipus iš BMW, jis prisiparkuos visiškai automatiškai net ir į siaurus tarpus. Išlipę iš automobilio tiesiog paspauskite BMW Display raktelį su ekranėliu parkavimo manevrui pradėti. Parking Assistant parkavimo asistento funkcija Jūsų BMW pastatys net į lygiagrečiai ar statmenai kelio esančias vietas. Maksimalų matomumą manevravimo metu ekrane užtikrins Surround View 3D erdvinio aplinkos vaizdo sistema.
Read more
Žmogus vairuoja BMW automagistralėje naudodamas aktyvią kruizo kontrolę su Stop&Go.

Išmanus saugumas.

Svarbiausia saugumas – kelionės metu Lane Keeping Assistant (išlaikymo eismo juostoje asistentas) su aktyvia apsauga nuo šoninio susidūrimo saugo Jus nuo netyčinio išvažiavimo iš eismo juostos. Jūsų BMW taip pat stebi situaciją priešais: tiek Junction Warning (perspėjimo apie sankryžą funkcija), tiek Person and Approach Control Warning (perspėjimo apie artėjančius žmones ar objektus kontrolės) funkcijos su stabdžių aktyvavimu padeda išvengti susidūrimų. Active PDC (aktyvios parkavimo atstumo kontrolės) funkcija saugo Jus ir Jūsų BMW nuo susidūrimų parkavimosi metu.
Read more

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW i3 (94 Ah)(3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 13,6–13,1
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 300–290
  Elektra nuvažiuojamas atstumas (iš viso) priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 200

  BMW i3 (94 Ah) su didesnio nuvažiuojamo atstumo funkcija(3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 14–13
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 11,9–11,5
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,6
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 235–225
  Elektra nuvažiuojamas atstumas (iš viso) priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 330

  BMW i3s (94 Ah)(3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 14,3
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 280
  Elektra nuvažiuojamas atstumas (iš viso) priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 200

  BMW i3s (94 Ah) su didesnio nuvažiuojamo atstumo funkcija (3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 14
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 12,5
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 220
  Elektra nuvažiuojamas atstumas (iš viso) priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 330

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html