MĖGAUKITĖS KIEKVIENA AKIMIRKA

MĖGAUKITĖS KIEKVIENA AKIMIRKA

MĖGAUKITĖS KIEKVIENA AKIMIRKA

Mes, Bayerische Motoren Werke, pirmiausia tikime vienu: drąsa. Ši savybė yra giliai įsišaknijusi į mūsų DNR ir atsispindi visame, ką darome. Drąsa yra nepriklausoma ir kalnus nuverčianti jėga, ji triuškina ir žadina. Tai noras nuolat viską kvestionuoti ir niekada nesakyti „ne“. Tai drąsa eiti pirmyn ir niekada nesiliauti išradinėti. Dėl šios priežasties mes nuolat judame pirmyn siekdami aukščiausio tobulumo ir skatindami mūsų bendraminčius mesti iššūkį rytojui. Kaip aukščiausios klasės automobilių gamintojas mes nuolat kuriame unikalias ir įkvepiančias akimirkas. Nes taip gimsta nauja prabangos klasė.

Read more

NAUJAS POŽIŪRIS Į PRABANGĄ

Sužinokite, kaip mes iš naujo atrandame save

BMW M850i xDrive Dravit Grey metallic, three-quarter view from rear left.

8 SERIJOS KABRIOLETAS

8 SERIJOS KABRIOLETAS

ĮKVĖPIMO BEIEŠKANT

ĮKVĖPIMO BEIEŠKANT

Pažangumas, kūrybingumas, įkvėpimas: šioms savybėms BMW kūrėjai ir gamintojai yra atsidavę daugiau nei šimtą metų. Mus motyvavo ir įkvėpė nepriklausomos ir į ateitį žvelgiančios asmenybės – kūrėjų elitas, kurių darbai ir idėjos mums suteikė unikalių įspūdžių ir netikėtų perspektyvų. Mūsų laikų herojai ir ateities pranašai skatina technologijų ir dizaino pažangą, tokiu būdu savo viziją paversdami naująja realybe.

Read more
Rem Koolhaas profiliu iš šono

ARCHITEKTŪROS FILOSOFIJA

ARCHITEKTŪROS FILOSOFIJA

Remment „Rem“ Koolhaas, gimęs 1944 m. Roterdame, savo veiklos sritį plečia ypatingai. Savo paties sukurtomis sąvokomis, tokiomis, kaip „Generic City“ ir „XL Architecture“, šis pasaulinio garso architektas teigia, kad miesto planuoti nebeįmanoma – jis tiesiog kuriasi. Nes tokia šio laikmečio kultūra. 2000-aisiais jis buvo apdovanotas Pritzkerio architektūros premija už filosofinį požiūrį ir mąstymą, kurie sudaro kūrybinį jo šedevrų pagrindą. Savo “Office for Metropolitan Architecture” (Metropoliteno architektūros biuras), kurį įkūrė 1975-aisiais, jis kuria ir įgyvendina unikalius projektus Europoje, Azijoje ir Amerikoje. Tarp žinomiausių jo statinių - Casa de Música Porte, CCTV būstinė Pekine ir „De Rotterdam“ – didžiausias pastatas Nyderlanduose, suprojektuotas gimtajam jo miestui.

Read more
Rem Koolhaas: Kinijos centrinės televizijos būstinės vidaus vaizdas iš viršaus

BE CHAOSO NEBUS IR STRUKTŪROS

Norint įgyvendinti naujus planus, būtina atsisakyti senųjų. Rem Koolhass labai anksti išmoko kurti savo paties konstrukcijas iš netvarkos. Be to, architektūroje jis taiko ypatingą savo požiūrį - norint atskleisti save ir miestų identitetą naujai, būtina griauti pastatus. Be architekto darbo, jis dar ir publikuoja straipsnius - savo kūriniuose jis pabrėžia chaoso svarbą visuomenėje ir architektūroje. Pavyzdžiui, 1995-aisiais Rem Koolhass išleido manifestą „S, M, L, XL“. Koolhaas teigia, kad tradicinės architektūros principai, tokie, kaip kompozicija, mastelis ir proporcija, didelių pastatų projektavime nebegalioja. Jis tą įspūdingai įrodė suprojektavęs naująjį Eurolille miesto centrą Lilyje, Prancūzijoje.

DIZAINO INOVATORIUS

DIZAINO INOVATORIUS

Žymus grafikos dizaineris ir meno vadovas Stefan Sagmeister yra laikomas kūrėju-inovatoriumi. Jis gimė 1962 m. Bregenze, Austrijoje ir šiandien gyvena Niujorke, kur vadovauja kūrybos agentūrai „Sagmeister & Walsh”. Nuo 1993 m. ši agentūra sukūrė įvairių formų ir pavidalų šedevrų – nuo mažų iliustracijų iki įspūdingų parodų ir pasaulinių kampanijų. Jo žinomiausi darbai yra vizualiniai identitetai ir charakteringi viršelių dizainai tokiems muzikantams, kaip Rolling Stones, Talking Heads, Lou Reed, o taip pat Gugenheimo muziejui – už kuriuos, neskaitant kitų, jis gavo du „Grammy“ apdovanojimus.

Read more

MENAS ĮVEIKTI BAIMES

Jei niekada nesate patyręs baimės, Jūs niekada neturėsite vizijos ir niekada neatrasite drąsos kurti. Būtent dėl tokio požiūrio legendinis dizaineris Stefan Sagmeister su itin iškalbingais ir įkvepiančiais darbais tapo savo srities lyderiu. Jis nuolat stebina netikėtais meno kūriniais, įkvėpdamas gyvybės popieriaus lapui ar perkeldamas žmones į paveikslus bei visada stengiasi eiti savo keliu, kurti ir provokuoti nematytas perspektyvas, o ne priimti „status quo“. Savo ekstravertiškais, inovatyviais ir entuziastingais kūriniais jis kuria naujus pasaulius, atveria duris į savo unikalią ir drąsią vaizduotę.

JUDĖJIMO GROŽIS.

Įspūdingas renginys ir išskirtinės akimirkos. BMW šiuo renginiu tiesiog pavergė Art Basel Miami lankytojų širdis: BMW Concept 8 serija su 300 apšviestų, autonomiškai ir itin choreografiškai skraidančių dronų. Tai tarsi odė ateities technikos tobulumui ir kerinčiai judesio estetikai.

Read more

DU VIZIONIERIAI. VIENA VIZIJA

Lonneke Gordijn ir Ralph Nauta yra Duo Studio Drift menininkai. Jie susitiko Olandijoje, Eindhoveno dizaino akademijoje ir kartu 2006 m. Amsterdame įkūrė Studio Drift. Jų kūriniai pavirsta interaktyviais eksponatais, susidedančiais iš filmų, skulptūrų ir kitų objektų. Įkvėpimo jie semiasi iš gamtos, kurią perteikia savo darbuose naudodami modernias technologijas. Dėl šio požiūrio kiekvienas jų projektas yra jaudinančiai unikalus.

Read more

ŠEDEVRAS

Įspūdingos savybės susilieja su aukštuoju menu: Art Basel Miami parodoje Studio Drift pristatė savo naujausią kūrinį „Franchise Freedom” su kvapą gniaužiančiu pasirodymu, kurio dėmesio centre atsidūrė BMW Concept 8 serijos automobilis. 300 apšviestų, autonomiškai skraidančių dronų spiečius pasklido danguje. Idėjų meno parodai kūrėjai pasisėmė iš varnėnų skraidymo ypatybių. Po ilgo paukščių skraidymo ir jų judesių stebėjimo buvo sukurtas specialus algoritmas ir įdiegtas į dronus. Šį gamtos reiškinį duetas puikiai atkartojo įspūdingame šviesos ir judesio spektaklyje.

Read more

RETROSPEKTYVA

Po dronų pasirodymo Studio Drift išreiškė savo padėką: „BMW patikėjo mūsų idėja ir suprato, kokie sudėtingi ir nelengvi yra šie inovatyvūs procesai”, - sakė Lonneke Gordijn.

Read more

BMW M8 GRAN COUPÉ KONCEPTAS

BMW M8 GRAN COUPÉ KONCEPTAS

BEGALĖ IŠSKIRTINIŲ GALIMYBIŲ

Šiandien, kaip ir prieš 25-erius metus, BMW Individual vis dar taiko tą patį rankų darbo gamybos principą tobulumui užtikrinti. Būtent dėl šios priežasties BMW Individual išleidžia į rinką išskirtinį ir unikalų „Nautor‘s Swan“ įkvėptą modelį 25-osioms metinėms paminėti – BMW Individual M760Li. Šis meno kūrinys, sukurtas bendradarbiaujant su tradicinių suomiškų jachtų statytoju „Nautor‘s Swan“, yra tarytum odė prabangai ir išskirtinumui. Šis BMW – tikras automobilių šedevras, pasižymintis unikaliu, kelio ir vandenyno sąveiką atspindinčiu dizainu su išskirtiniais medžio akcentais ir galingu 12 cilindrų varikliu, kuris neabejotinai užtikrins nepamirštamą važiavimo patirtį.

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA

BMW M850i xDrive:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):10,0–9,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 229–225

BMW X7 xDrive40i(2):
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,0–8,7
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 205–198

BMW 840d xDrive(3):
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,2–5,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 164–154

BMW M760Li xDrive(1):
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 13,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 298

Reikšmės (1) pažymėtiems automobiliams taikomos iki 2018-04-15. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į savo BMW atstovybę.

Reikšmės (2) pažymėtiems automobiliams yra preliminarios.

Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007l. Skaičiai pateikti bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateikiamas su papildomai pasirenkama įranga ir įvairaus dydžio ratlankiais ir padangomis, kurias galima rinktis atitinkamam modeliui.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti adresu DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

Vertės nustatytos remiantis WLTP direktyva ir adaptuotos NEDC atitinkamoms vertėms tam, kad būtų užtikrinta galimybė palyginti automobilius. Dėl su automobiliais susijusių mokesčių ir kitų CO2 emisijos nuostatų, reikšmės gali skirtis nuo čia pateiktųjų.

Read more