MĖGAUKITĖS KIEKVIENA AKIMIRKA

MĖGAUKITĖS KIEKVIENA AKIMIRKA

MĖGAUKITĖS KIEKVIENA AKIMIRKA

Mes, Bayerische Motoren Werke, pirmiausia tikime vienu: drąsa. Ši savybė yra giliai įsišaknijusi į mūsų DNR ir atsispindi visame, ką darome. Drąsa yra nepriklausoma ir kalnus nuverčianti jėga, ji triuškina ir žadina. Tai noras nuolat viską kvestionuoti ir niekada nesakyti „ne“. Tai drąsa eiti pirmyn ir niekada nesiliauti išradinėti. Dėl šios priežasties mes nuolat judame pirmyn siekdami aukščiausio tobulumo ir skatindami mūsų bendraminčius mesti iššūkį rytojui. Kaip aukščiausios klasės automobilių gamintojas mes nuolat kuriame unikalias ir įkvepiančias akimirkas. Nes taip gimsta nauja prabangos klasė.

NAUJAS POŽIŪRIS Į PRABANGĄ

Sužinokite, kaip mes iš naujo atrandame save

ĮKVĖPIMO BEIEŠKANT

ĮKVĖPIMO BEIEŠKANT

Pažangumas, kūrybingumas, įkvėpimas: šioms savybėms BMW kūrėjai ir gamintojai yra atsidavę daugiau nei šimtą metų. Mus motyvavo ir įkvėpė nepriklausomos ir į ateitį žvelgiančios asmenybės – kūrėjų elitas, kurių darbai ir idėjos mums suteikė unikalių įspūdžių ir netikėtų perspektyvų. Mūsų laikų herojai ir ateities pranašai skatina technologijų ir dizaino pažangą, tokiu būdu savo viziją paversdami naująja realybe.

DIZAINO INOVATORIUS

DIZAINO INOVATORIUS

Žymus grafikos dizaineris ir meno vadovas Stefan Sagmeister yra laikomas kūrėju-inovatoriumi. Jis gimė 1962 m. Bregenze, Austrijoje ir šiandien gyvena Niujorke, kur vadovauja kūrybos agentūrai „Sagmeister & Walsh”. Nuo 1993 m. ši agentūra sukūrė įvairių formų ir pavidalų šedevrų – nuo mažų iliustracijų iki įspūdingų parodų ir pasaulinių kampanijų. Jo žinomiausi darbai yra vizualiniai identitetai ir charakteringi viršelių dizainai tokiems muzikantams, kaip Rolling Stones, Talking Heads, Lou Reed, o taip pat Gugenheimo muziejui – už kuriuos, neskaitant kitų, jis gavo du „Grammy“ apdovanojimus.

MENAS ĮVEIKTI BAIMES

Jei niekada nesate patyręs baimės, Jūs niekada neturėsite vizijos ir niekada neatrasite drąsos kurti. Būtent dėl tokio požiūrio legendinis dizaineris Stefan Sagmeister su itin iškalbingais ir įkvepiančiais darbais tapo savo srities lyderiu. Jis nuolat stebina netikėtais meno kūriniais, įkvėpdamas gyvybės popieriaus lapui ar perkeldamas žmones į paveikslus bei visada stengiasi eiti savo keliu, kurti ir provokuoti nematytas perspektyvas, o ne priimti „status quo“. Savo ekstravertiškais, inovatyviais ir entuziastingais kūriniais jis kuria naujus pasaulius, atveria duris į savo unikalią ir drąsią vaizduotę.

JUDĖJIMO GROŽIS.

Įspūdingas renginys ir išskirtinės akimirkos. BMW šiuo renginiu tiesiog pavergė Art Basel Miami lankytojų širdis: BMW Concept 8 serija su 300 apšviestų, autonomiškai ir itin choreografiškai skraidančių dronų. Tai tarsi odė ateities technikos tobulumui ir kerinčiai judesio estetikai.

DU VIZIONIERIAI. VIENA VIZIJA

Lonneke Gordijn ir Ralph Nauta yra Duo Studio Drift menininkai. Jie susitiko Olandijoje, Eindhoveno dizaino akademijoje ir kartu 2006 m. Amsterdame įkūrė Studio Drift. Jų kūriniai pavirsta interaktyviais eksponatais, susidedančiais iš filmų, skulptūrų ir kitų objektų. Įkvėpimo jie semiasi iš gamtos, kurią perteikia savo darbuose naudodami modernias technologijas. Dėl šio požiūrio kiekvienas jų projektas yra jaudinančiai unikalus.

ŠEDEVRAS

Įspūdingos savybės susilieja su aukštuoju menu: Art Basel Miami parodoje Studio Drift pristatė savo naujausią kūrinį „Franchise Freedom” su kvapą gniaužiančiu pasirodymu, kurio dėmesio centre atsidūrė BMW Concept 8 serijos automobilis. 300 apšviestų, autonomiškai skraidančių dronų spiečius pasklido danguje. Idėjų meno parodai kūrėjai pasisėmė iš varnėnų skraidymo ypatybių. Po ilgo paukščių skraidymo ir jų judesių stebėjimo buvo sukurtas specialus algoritmas ir įdiegtas į dronus. Šį gamtos reiškinį duetas puikiai atkartojo įspūdingame šviesos ir judesio spektaklyje.

RETROSPEKTYVA

Po dronų pasirodymo Studio Drift išreiškė savo padėką: „BMW patikėjo mūsų idėja ir suprato, kokie sudėtingi ir nelengvi yra šie inovatyvūs procesai”, - sakė Lonneke Gordijn.

BMW M8 GRAN COUPÉ KONCEPTAS

BMW M8 GRAN COUPÉ KONCEPTAS

X7 IPERFORMANCE KONCEPTAS

X7 IPERFORMANCE KONCEPTAS

BEGALĖ IŠSKIRTINIŲ GALIMYBIŲ

Šiandien, kaip ir prieš 25-erius metus, BMW Individual vis dar taiko tą patį rankų darbo gamybos principą tobulumui užtikrinti. Būtent dėl šios priežasties BMW Individual išleidžia į rinką išskirtinį ir unikalų „Nautor‘s Swan“ įkvėptą modelį 25-osioms metinėms paminėti – BMW Individual M760Li. Šis meno kūrinys, sukurtas bendradarbiaujant su tradicinių suomiškų jachtų statytoju „Nautor‘s Swan“, yra tarytum odė prabangai ir išskirtinumui. Šis BMW – tikras automobilių šedevras, pasižymintis unikaliu, kelio ir vandenyno sąveiką atspindinčiu dizainu su išskirtiniais medžio akcentais ir galingu 12 cilindrų varikliu, kuris neabejotinai užtikrins nepamirštamą važiavimo patirtį.