BMW elektrinis mobilumas BMW įkrovimas

BMW ĮKROVIMAS: GREITAS, PAPRASTAS IR PATOGUS.

Su BMW Charging įkrauti taip paprasta.

BMW ĮKROVIMAS: GREITAS, PAPRASTAS IR PATOGUS.Su BMW <i>Charging</i> įkrauti taip paprasta.

Nesvarbu, kur esate ar ką planuojate su savo elektriniu BMW - BMW Charging įkrovimo sprendimai ir gausybė jūsų poreikiams pritaikytų pasiūlymų užtikrins, kad visos namų ar viešojo įkrovimo galimybės jums bus lengvai prieinamos. Pažinkite paprastą, patogų, individualiai pritaikytą bei skaidrų ir visus jūsų norus atitinkantį elektrinį mobilumą.

Skaityti daugiau
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimo punktas Home Charging

BMW ĮKROVIMAS NAMUOSE

Su BMW Charging įkrovimas namuose labai paprastas ir patogus. Jam panaudojamas stovėjimo laikas reikalingas jūsų transporto priemonei įkrauti. Galite pasirinkti iš šių variantų: standartinio įkrovimo kabelio, pritaikyto jūsų buitiniam elektros lizdui arba lankstaus greito įkrovimo įkroviklio (angl. Flexible Fast Charger), kurį galite naudoti pagal poreikį: namų elektros lizdui (naudodamiesi tam pritaikytu adapteriu) arba 11kW įkrovimo galios pramoniniam lizdui, dar greitesniam įkrovimui. Taip pat galite pasirinkti sieninę BMW Wallbox įkrovimo stotelę su 22 kW įkrovimo galia. Kaip alternatyvą, galite rinktis mūsų partnerio (konkrečiai rinkai) siūlomą Smart Wallbox su atsiskaitymo ir išplėstinėmis valdymo funkcijomis. Į mūsų asortimentą taip pat įeina jūsų Wallbox įkrovimo stotelės ar lankstaus greito įkrovimo įkroviklio įrengimo paslauga ir specialus žaliosios elektros tarifas, taikomas įkrovimui namuose. Jūsų BMW partneris su malonumu patars dėl jūsų poreikiams pritaikytų paslaugų paketų.

BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimo stotelės viešose vietose

BMW ĮKROVIMAS VIEŠOSE VIETOSE

Esate kelyje ir norite įkrauti savo BMW elektrinį ir įkraunamą hibridą kelionės į parduotuvę metu arba įkrauti akumuliatorių ilgesnių kelionių metu? Su BMW Charging jūs turite prieigą prie nuolat besiplečiančio viešųjų įkrovimo taškų tinklo miestuose, automobilių stovėjimo aikštelėse ir šalia pagrindinių magistralinių kelių - įskaitant aukštos įtampos įkrovimo stoteles, skirtas ypač greitam jūsų elektrinės transporto priemonės įkrovimui. Įkrovimo stoteles galite rasti naudodamiesi savo BMW navigacijos sistemomis, mobiliojoje programėlėje bei internete, adresu www.bmw-charging.com. Aktyvuokite jas naudodamiesi mobiliąja programėle arba BMW įkrovimo kortele. BMW įkrovimo kortelė yra įtraukta į jūsų BMW elektrinės arba įkraunamos hibridinės transporto priemonės komplektaciją.

BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimo galimybė darbe

BMW ĮKROVIMAS DARBE

Nuvykę į darbą BMW elektromobiliu ir BMW įkraunamu hibridu su BMW Charging galėsite rinktis įvairias įkrovimo galimybes. Vis daugiau kompanijų naudojasi mūsų paslaugomis, kad jų darbuotojai, prieš važiuodami iš darbo namo, galėtų įsėsti į visiškai įkrautą automobilį. Taip pat galėsite naudotis nuolat visoje šalyje besiplečiančiu įvairių tiekėjų įkrovimo tinklu ar darbdavio suteikiamomis įkrovimo stotelėmis. Gaukite išsamią informaciją apie viešosios įkrovimo infrastruktūros prieinamumą tinklalapyje www.bmw-charging.com arba raskite viešųjų įkrovimo stotelių vietas naudojantis navigacijos sistema arba mobiliąja programėle BMW Connected App. Mes su malonumu patarsime ir pakonsultuosime verslo klientus ar transporto parko operatorius, siekiančius įdiegti įkrovimo sprendimus savo įmonėje. Tiesiog susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo konsultantu ir pasinaudokite mūsų siūlomomis įkrovimo paslaugomis.

IŠSAMIAU APIE BMW CHARGING PRODUKTUS IR PASLAUGAS.

BMW elektrinis mobilumas BMW įkrovimas
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas BMW Wallbox Essential.

BMW Wallbox Essential

Jūsų asmeninė įkrovimo stotelė namuose. Namuose sumontuota 22 kW įkrovimo galios BMW Wallbox Essential įkrovimo stotelė greitai, patikimai ir patogiai įkrauna jūsų BMW. BMW Wallbox Essential įkrovimo stotelės pasižymi ne tik kompaktiškais, BMW dizaine vietą taupančiais sprendimais, bet ir itin patogiu naudoti kabeliu. Ekrane galima bet kuriuo metu patikrinti esamą BMW Wallbox Essential įkrovimo lygį. Įdiegta srovės gedimo aptikimo funkcija palengvina įrengimo procesą, bei padaro jį ekonomiškesnį.
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas Smart Wallbox

Smart Wallbox (partneris)

Mūsų partnerio* Smart Wallbox pasižymi ne tik 22 kW įkrovimo galia, bet ir išplėstinės sąsajos dėka teikia papildomas išmaniąsias įkrovimo paslaugas. Šią įrangą galima integruoti į esamą namų energijos valdymo sistemą ir patogiai valdyti internetu. Taip pat galima atskirai registruoti ir apmokestinti įkrovimo procesus. *Pavyzdinė iliustracija.
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas, lankstus greito įkrovimo įkroviklis

Lankstus greito įkrovimo įkroviklis

Namuose ar keliaujant - dėl neperšlampamo dėklo ir šešių metrų ilgio laido lankstus greito įkrovimo įkroviklis yra universalus ir tinkamas naudoti nesvarbu kur bebūtumėte. Su 11 kW įkrovimo galia jis tinkamas tiek naudojimui namuose, tiek trifaziam režimui. Į komplektaciją įeina tam skirti adapterio kištukai. Norint išnaudoti visą pajėgumą, reikalingas padidinto našumo pramoninis kištukas. Prireikus, galite pasinaudoti mūsų įrengimo paslauga.
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas, standartinis įkrovimo kabelis

Standartinis įkrovimo kabelis

Standartinis 2,3 kW galios, įkrovimo kabelis dažniausiai įeina į standartinę jūsų elektrinio BMW komplektaciją* Penkių metrų ilgio kabelis užtikrina patogią prieigą prie buitinio elektros lizdo. Draudžiama naudoti prailgintuvą ir ilgintuvą su keliomis jungtimis. Draudžiama naudoti prailgintuvą ir ilgintuvą su keliomis jungtimis. Numatytoji įkrovimo norma - 1.3 kW, esant 6 A. Galite visiškai išjungti šį srovės ribojimą transporto priemonės nustatymų meniu arba atsižvelgdami į įdiegtą elektros instaliaciją nustatyti kintamąją įkrovimo srovę tiksliai pagal norimą amperų kiekį. *Konkrečiai rinkai skirtas pasiūlymas.
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas įrengimo paslauga

Įrengimo paslauga

Kartu su Wallbox įkrovimo stotele galite užsisakyti ir mūsų įrengimo paslaugą. Tokiu būdu būsite tikri, kad jūsų Wallbox įkrovimo stotelė bus sumontuota ir paruošta naudoti saugiai ir profesionaliai. Beje, taip pat galite užsisakyti ir efektyvaus pramoninio elektros lizdo įrengimo paslaugą, jei norite namuose naudoti savo lankstų greito įkrovimo įkroviklį su tam skirtu adapteriu.
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas, „Žalioji“ energija

„Žalioji“ energija

Specialūs žaliosios elektros energijos tarifai leidžia įkrauti jūsų BMW elektrinį ir įkraunamą hibridą naudojant energiją tik iš atsinaujinančių šaltinių, taip dar labiau sumažinant CO₂ emisiją. Ši tarifo parinktis gali būti naudojama tiek įkraunant jūsų BMW, tiek norint patenkinti visą jūsų buityje naudojamos energijos poreikį.
BMW elektrinis mobilumas, pasiūlymų paketas Home Charging elektromobilio įkrovimui namuose

Pasiūlymų paketas įkrovimui namuose

Pagal individualius poreikius paruoštuose paketuose rasite BMW Charging produktus ir paslaugas, optimaliai pritaikytas kiekvienai situacijai jūsų namuose. Pavyzdžiui, jei norite itin tausaus įkrovimo namuose, galite pasirinkti paketą, kurį sudaro Wallbox įkrovimo stotelė, profesionalaus įrengimo paslauga ir žaliosios elektros energijos tarifas. Jūsų BMW partneris mielai patars ir perduos visą reikiamą informaciją mūsų partneriams, kurie pasirūpins visais tolimesniais veiksmais, tokiais kaip pristatymas, montavimas ir paruošimas naudoti.
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas su Connected Charging

Connected Charging

Naudodamiesi Connected Charging skaitmeninėmis paslaugomis greitai ir lengvai rasite arčiausiai jūsų esančią įkrovimo stotelę. Sistema informuoja jus apie jų prieinamumą ir siūlomą įkrovimo pajėgumą. Tokiu būdu sutaupysite ir laiko ir pastangų savo elektrinio BMW ir įkraunamo hibrido įkrovimui.
BMW e-mobility electric car charging public charging BMW Charging Card

BMW įkrovimo kortelė

BMW įkrovimo kortelė yra įtraukta į jūsų BMW komplektaciją ir suteikia prieigą prie nuolat visoje šalyje besiplečiančio BMW Charging įkrovimo tinklo. Keliaudami po Europą su šia kortele galėsite naudotis daugybe itin greitam įkrovimui skirtų aukštos įtampos įkrovimo stotelių, pavyzdžiui, priklausančiomis mūsų partneriui IONITY. Įkrovimo stoteles galite rasti naudodamiesi savo BMW navigacijos sistema, mobiliąja programėle arba internete, adresu www.bmw-charging.com, aktyvuojant jas mobiliąja programėle arba BMW įkrovimo kortele. Aiškiai pateiktoje mėnesinėje sąskaitoje nurodomos visos su BMW Charging susijusios operacijos.
BMW e-mobilumas elektromobilio įkrovimas Viešosioms įkrovimo vietoms skirtas įkrovimo kabelis (trečiojo režimo)

Viešosioms įkrovimo vietoms skirtas įkrovimo kabelis (trečiojo režimo)

Įkrovimo įtaisas, kurio maksimali galia yra iki 11 kW, įeina į transporto priemonės standartinę komplektaciją ir yra skirtas itin greitam įkrovimui kintamosios srovės įkrovimo stotelėse. Tai leidžia įkrauti 100% akumuliatoriaus bateriją maždaug per 7,5 valandos, priklausomai nuo modelio.
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas naudojant nuolatinę srovę

Įkrovimas naudojant nuolatinę srovę

Įkrovimas nuolatine srove - tai nauja įkrovimo dimensija. Nuolatinės srovės įkrovimo stotelėse galimas 50 kW galios įkrovimas. Tai reiškia, kad aukštos įtampos akumuliatorius, priklausomai nuo modelio, jums esant kelyje maždaug per pusvalandį gali būti įkrautas iki 80 procentų.
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas IONITY

IONITY

Bendrovė IONITY, įkurta bendrai su BMW Group, siekia sukurti veiksmingą greito elektrinių transporto priemonių įkrovimo tinklą Europoje - tai svarbus žingsnis norint užtikrinti elektrinį mobilumą net tolimose kelionėse ir tokiu būdu įsitvirtinti rinkoje. Pavyzdžiui, savo BMW iX3 galite įkrauti nuo 0% iki 80% vos per 34 minutes. IONITY didelės galios įkrovimo stotelės yra įtrauktos į viešą BMW Charging tinklą ir jomis galima naudotis išskirtine specialaus papildomo tarifo kaina.
Išsamiau
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas su Connected Charging

Connected Charging

Naudodamiesi Connected Charging teikiamomis paslaugomis, galite efektyviai išnaudoti savo BMW elektromobilo ir įkraunamo hibrido nuvažiuojamą atstumą. Sistema informuoja jus apie artimiausias jūsų maršruto įkrovimo stoteles ir nurodo lankytinas vietas, tokias kaip kavinės ar restoranai, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti automobilio įkrovimo laiką.
BMW e-mobilumas elektromobilio įkrovimas Viešosioms įkrovimo vietoms skirtas įkrovimo kabelis (trečiojo režimo)

Viešosioms įkrovimo vietoms skirtas įkrovimo kabelis (trečiojo režimo)

Viešosioms įkrovimo vietoms skirtas įkrovimo kabelis ir BMW įkrovimo kortelė įeina į standartinę įrangos komplektaciją. It can be used for 3-phase charging with up to 22 kW charging capacity – the exact charging capacity depends on the vehicle and the charging station. Įkrovimo kabelis yra penkių metrų ilgio, bazalto pilkos spalvos.
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas, BMW Charging įkrovimo sprendimai darbdaviams

Įkrovimo sprendimai darbdaviams

Išbandykite patogų ir paprastą automobilio krovimą darbo vietoje ir efektyviai išnaudokite automobilio stovėjimo laiką. BMW B2B pardavimai ir mūsų dukterinė įmonė Alphabet įmonėms ir darbdaviams siūlo daugybę įkrovimo paslaugų, pradedant išperkamąja nuoma ir baigiant elektrinio parko valdymu. Tai apima specialią įkrovimo įrangą, kaip antai kintamosios/nuolatinės srovės įkrovimo stotelės, sieninės įkrovimo stotelės ar lizdai, kuriems reikalinga įranga yra įtraukta į komplektaciją. Papildomai siūlome atsiskaitymo sprendimus, įkraunant įmonės automobilius namuose ir kelyje, taip pat yra daugybė kitų variantų, skirtų būtent verslo klientams. Ir visa tai reiškia viena - daugiau jokių įkrovimo problemų jūsų kasdieniame gyvenime.
Išsamiau

DUK SVARBIAUSI KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI APIE ĮKROVIMĄ NAMUOSE.

 • Koks yra BMW įkrovimas?
  BMW elektrinis mobilumas, DUK apie BMW įkrovimą namuose

  BMW Charging - nesukeliantis rūpesčių jūsų BMW įkrovimo sprendimas. BMW Charging produktai ir paslaugos – tai gausybė jūsų poreikiams pritaikytų pasiūlymų, skirtų patogiam įkrovimui namuose ir viešosiose įkrovimo stotelėse. Viešosioms įkrovimo vietoms skirtas trečiojo režimo įkrovimo kabelis ir BMW įkrovimo kortelė įeina į standartinę įrangos komplektaciją. Turėsite prieigą prie daugiau kaip 450 000 įkrovimo vietų turinčio įkrovimo tinklo visame pasaulyje – miestų centruose, automobilių stovėjimo aikštelėse ir šalia pagrindinių magistralinių kelių, įskaitant itin greitam įkrovimui skirtas aukštos įtampos įkrovimo stoteles. Papildomai gaunate įkrovimo kuponą, kurį, priklausomai nuo transporto priemonės ir rinkos, galite iškeisti į tokius pirkinius kaip namų įkrovimo paslauga. Mūsų įkrovimo įrangos, skaitmeninių sprendimų ir kitų mūsų paslaugų asortimentas auga nuolat. Jums taip pat bus suteikta jūsų sieninės įkrovimo stotelės įrengimo paslauga arba specialus žaliosios elektros tarifas įkrovimui namuose.

 • Kaip galiu įkrauti savo BMW elektromobilį ir įkraunamą hibridą namuose?

  Standartinis 2,3 kW galios įkrovimo kabelis, dažniausiai įtraukiamas į standartinę jūsų elektrinio BMW komplektaciją.* Penkių metrų ilgio kabelis užtikrina patogią prieigą prie buitinio elektros lizdo. Draudžiama naudoti prailgintuvą ir ilgintuvą su keliomis jungtimis. Numatytoji įkrovimo norma - 1.3 kW, esant 6 A. Galite visiškai išjungti šį srovės ribojimą transporto priemonės nustatymų meniu arba atsižvelgdami į įdiegtą elektros instaliaciją nustatyti kintamąją įkrovimo srovę tiksliai pagal norimą amperų kiekį.
  Įkrovimas naudojant Wallbox įkrovimo stotelę yra itin patogus, greitas, saugus, bei žymiai trumpesnis, palyginus su įkrovimu naudojant buitinį elektros lizdą. Galite rinktis iš dviejų modelių:


  BMW WALLBOX ESSENTIAL
  Stotelė yra 22 kW įkrovimo galios, atspari oro pokyčiams, dar minimalesnio dizaino, su integruoto kabelio naudojimu.


  SMART WALLBOX
  Mūsų partnerio Smart Wallbox suteikia išplėstines sąsajos ir išmanaus įkrovimo valdymo namuose funkcijas.


  Be to, kartu su Wallbox, nesudėtingai galite užsisakyti įrengimo paslaugą arba sudaryti specialią žaliosios elektros energijos sutartį jūsų automobilio įkrovimui. Jūsų BMW partneris su malonumu patars dėl jūsų poreikiams pritaikytų paslaugų paketų.


  Taip pat galite rinktis išvykoms skirtą 11 kW galios universalų lankstų greitojo įkrovimo įkroviklį su vandeniui atspariu dėklu. Norint išnaudoti visą pajėgumą, reikalingas padidinto našumo pramoninis kištukas. Prireikus, galite užsisakyti mūsų įrengimo paslaugą. Lankstusis greitasis įkroviklis taip pat tinka 2,3 kW įkrovimui naudojantis buitiniais elektros lizdais.

   

  *Konkrečiai rinkai skirtas pasiūlymas.

 • Kaip galiu patikrinti savo BMW elektromobilio ir įkraunamo hibrido įkrovimo lygį?

  Tai labai nesudėtingai galite padaryti naudodami My BMW App programėlę* išmaniajame telefone arba galite patikrinti esamą BMW elektrinio automobilio įkrovimo lygį ir galimą nuvažiuojamą atstumą.


  *Tam reikalinga ConnectedDrive Services parinktis ir suderinamas išmanusis telefonas. My BMW App mobiliosios programėlės prieinamumas ir funkcijos priklauso nuo transporto priemonės modelio ir gali skirtis priklausomai nuo rinkos. Daugiau informacijos rasite: www.bmw.de.

 • Koks yra optimaliausias mano BMW elektrinio automobilio akumuliatoriaus įkrovimo lygis?

  Idealus įkrovos lygis yra nuo 20% iki 80%. Nors galimas mažesnis ar didesnis įkrovimo lygis, norint optimizuoti akumuliatoriaus veikimo laiką, rekomenduojama įkrovimo norma nuo 20% iki 80%.


  80% įkrovimo pakaks visiems jūsų kasdieniams maršrutams. Prireikus nuvažiuoti ilgesnį atstumą, galite nustatyti didesnę įkrovimo normą.

 • Į ką turėčiau atkreipti dėmesį įkraunant savo BMW hibridą?

  Kaip jau galima suprasti iš pavadinimo, įkraunamas hibridas gali būti įkrautas naudojantis elektros lizdu, Wallbox sienine įkrovimo stotele arba viešojo įkrovimo stotelėje. Maksimalus įkraunamo hibrido efektyvumas pasiekiamas su visiškai įkrauta baterija; tai reiškia, kad įkrovimo įrenginys turėtų būti prieinamas tiek namuose, tiek darbo vietoje. Kiek įmanoma dažniau įkraukite savo BMW įkraunamą hibridą, kad nuolatos galėtumėte naudotis visais elektrinio vairavimo režimo privalumais.

 • Į ką turėčiau atkreipti dėmesį įkrovimui naudojant elektros lizdą?

  Standartinis 2,3 kW galios, įkrovimo kabelis, dažniausiai įtraukiamas į standartinę jūsų elektrinio BMW komplektaciją.* Penkių metrų ilgio kabelis užtikrina patogią prieigą prie buitinio elektros lizdo. Draudžiama naudoti prailgintuvą ir ilgintuvą su keliomis jungtimis. Numatytoji įkrovimo norma - 1.3 kW, esant 6 A. Galite visiškai išjungti šį srovės ribojimą transporto priemonės nustatymų meniu arba nustatyti kintamąją įkrovimo srovę tiksliai pagal norimą amperų kiekį, atsižvelgdami į įdiegtą elektros instaliaciją.


  *Konkrečiai rinkai skirtas pasiūlymas.

 • Kas mano namuose įrengs Wallbox įkrovimo stotelę ar pramoninį BMW Flexible Fast Charger spartaus įkrovimo lizdą?

  Kartu su Wallbox įkrovimo stotele galite užsisakyti ir mūsų įrengimo paslaugą. Taip būsite tikri, kad jūsų Wallbox įkrovimo stotelė bus saugiai ir profesionaliai sumontuota ir paruošta naudojimui. Beje, taip pat galite užsisakyti ir efektyvaus pramoninio elektros lizdo įrengimo paslaugą, jei norite namuose naudoti savo lankstų greito įkrovimo įkroviklį su tam skirtu adapteriu.

 • Ar galiu vairuoti elektromobilį, jei neturiu galimybės jo įkrauti namuose?

  Taip, žinoma. Patogiai naudokitės nuolat visoje šalyje besiplečiančiu įvairių tiekėjų įkrovimo stotelių tinklu ar jūsų darbdavio įkrovimo stotelėmis. BMW Connected App programėlė arba jūsų transporto priemonės navigacijos sistema rodo netoliese esančias viešojo įkrovimo stoteles. www.bmw-charging.com tinklalapyje rasite žemėlapį su viešojo įkrovimo infrastruktūra.

DUK: SVARBIAUSI KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI APIE ĮKROVIMĄ VIEŠOSE VIETOSE.

 • Koks yra BMW įkrovimas?
  BMW elektrinis mobilumas, DUK apie BMW įkrovimą viešose vietose

  Išties paprastas įkrovimo procesas - BMW Charging jums siūlo įvairius produktus ir paslaugas, palengvinančias elektromobilio įkrovimą tiek kasdieniniam naudojimui, tiek spontaniškoms ar ilgesnėms kelionėms. Su BMW Charging turėsite prieigą prie nuolat visoje šalyje besiplečiančio viešojo įkrovimo stotelių tinklo, įskaitant įvairių tiekėjų didelės galios įkrovimo stoteles. Ieškote išsamios informacijos apie viešojo įkrovimo infrastruktūrą? Apsilankykite www.bmw-charging.com tinklalapyje arba lengvai raskite viešojo įkrovimo stoteles naudojantis navigacijos sistema ar mobiliąja programėle BMW Connected App. Beje, BMW Charging App mobilioji programėlė jums taip pat pasiekiama kaip viešojo įkrovimo portalas. Viešosioms įkrovimo vietoms skirtas įkrovimo kabelis ir BMW Charging Card įkrovimo kortelė įeina į standartinę įrangos komplektaciją. Per 24 valandas nuo kortelės aktyvavimo pradžios jums suteikiama neribota prieiga prie viešojo įkrovimo tinklo - taigi nieko nelaukite ir tuo pasinaudokite!

 • Kur galiu įkrauti savo BMW elektromobilį ir BMW įkraunamą hibridą kelionės metu?

  Nuolat besiplečiantis BMW Charging viešojo įkrovimo tinklas siūlo naudotis ne tik skirtingų tiekėjų įkrovimo stotelėmis miesto ribose ar stovėjimo aikštelėse, bet ir jūsų elektromobiliui skirtomis didelės galios įkrovimo stotelėmis greitkeliuose (pvz.: mūsų partnerio IONITY įkrovimo stotelėmis). Gaukite išsamią informaciją apie viešojo įkrovimo infrastruktūrą apsilankydami www.bmw-charging.com tinklalapyje arba lengvai raskite viešojo įkrovimo stoteles naudojantis navigacijos sistema ar mobiliąja programėle BMW Connected App. Beje, BMW Charging App mobilioji programėlė jums taip pat pasiekiama kaip viešojo įkrovimo portalas.

 • Kaip galiu rasti tinkamą įkrovimo būdą kelionės metu?

  Navigacijos sistemoje galite nustatyti, kad įkrovimo stotelės būtų filtruojamos pagal tai, ar jose galima įkrauti kintamąja srove (AC), nuolatine srove (DC) ar didelės galios įkrovimu (HPC). Arba galite nustatyti, kad būtų rodomos tik patikrintos kokybės ir prieinamumo viešosios įkrovimo stotelės („Pageidautina“). Jūsų poreikius atitinkanti įkrovimo stotelė bus rodoma jūsų transporto priemonės navigacijos sistemoje arba mobiliojoje programėlėje BMW Connected App - abiejose rasite įkrovimo taškus ir išplėstines funkcijas, tokias kaip lankytinos vietos, taip pat atskirų įkrovimo stotelių būseną ir papildomą informaciją apie jas. Kad mūsų įkrovimo paslaugos būtų dar patogesnės naudoti, dedame visas pastangos, kad kuo greičiau būtų įmanoma rezervuoti viešąsias įkrovimo stoteles iš anksto.

 • Kaip gauti prieigą prie viešojo įkrovimo stotelės ir kaip atsiskaityti už šią paslaugą?

  Vos įsigiję savo elektrinį BMW, gausite asmeninę BMW Charging Card įkrovimo kortelę, kuri suteiks jums prieigą prie visų BMW Charging paslaugų. Jums tereikia naudojant savo BMW ID prisiregistruoti tinklalapyje www.bmw-charging.com, nemokamai sudaryti įkrovimo sutartį ir aktyvinti BMW įkrovimo kortelę. Per 24 valandas platus viešasis nacionalinis tinklas bus aktyvuotas ir jūs galėsite pradėti naudotis įkrovimo paslaugomis. Įkrovimo operacijas galite lengvai ir patogiai užsisakyti naudodamiesi BMW Charging. Kartu su mėnesine sąskaita gausite visų įkrovimo operacijų ataskaitą. Galite pasirinkti, kaip norite gauti sąskaitą faktūrą: per internetinį portalą, el. paštu arba paštu.


  Nepamirškite nustatyti papildomo vietinio tarifo už didelės galios įkrovimą. Su BMW Charging įkrovimo sprendimais gausite prieigą prie įkrovimo stotelių (IONITY) Europoje bei išskirtinių privilegijų naudojantis jų įkrovimo stotelėmis.

 • Kuo skiriasi įkrovimas kintamąja elektros srove, nuolatine srove ir aukštos įtampos įkrovimo stotele?

  Iš esmės tai yra įkrovimo proceso trukmė. Elektrinių transporto priemonių įkrovimo laikas (atsižvelgiant į naudojamą kabelį ar įkrovimo stotį) yra ilgesnis, kai naudojama kintamoji srovė (AC). Įkrovimas nuolatine srove (DC) yra žymiai greitesnis. Itin greitas įkrovimas nuolatine srove (DC) galimas naudojant didelės galios įkrovimo stoteles (HPC) (pavyzdžiui, mūsų partnerio IONITY stoteles Europoje). Pavyzdžiui, naudojant 150 kW galią BMW iX3 akumuliatorius įkraunamas nuo 0% iki 80% vos per 34 minutes - maksimali automobilio įkrovimo galia kiekvienu atveju priklauso nuo konkrečiai rinkai būdingos infrastruktūros.
  Atminkite, kad įkrovimui naudojant nuolatinės srovės (DC) ir aukštos galios (HPC) įkrovimą, būtina laikyti transporto priemonės kištuką tol, kol jis užsifiksuos. Tokiu būdu užtikrinsite sklandžią įkrovimo pradžią.

  Įkraunamus hibridus galite įkrauti tik kintamąja srove (AC) - naudojant elektros lizdą, Wallbox įkrovimo stotelę arba viešąją kintamosios srovės įkrovimo stotelę.

 • Kaip pradėti naudotis aukštos įtampos įkrovimo tarifu?

  Europoje IONITY tinklui priklausančių viešųjų aukštos įtampos įkrovimo stotelių paslaugos tiesiogiai įeina į BMW Charging paslaugų paketą, o jums priklausančią BMW Charging kortelę gausite kartu su savo automobiliu. Viskas, ką jums reikės padaryti, tai užsiregistruoti BMW Charging paslaugoms ir sudaryti įkrovimo paslaugų teikimo sutartį, kuriai nėra taikomas joks pradinis mokestis. Praėjus ne daugiau kaip dvidešimt keturioms valandoms, jau galėsite naudotis įkrovimo paslaugomis, pavyzdžiui, įkrauti savo BMW iX3 automobilį IONITY  įkrovimo stotelėje. Jeigu, naudodamiesi BMW Charging paslaugomis, aukštos įtampos įkrovimo stotelių tinklu planuojate naudotis dažniau, pasiūlysime sutaupyti leisiantį lengvatinį IONITY elektros energijos kainos tarifą. Daugiau informacijos apie viešąjį įkrovimą ir IONITY  rasite apsilankę www.bmw-charging.com.

 • Kaip patikrinti savo BMW elektromobilio ir įkraunamo hibrido įkrovimo lygį?

  Tai labai nesudėtingai galite padaryti naudodami BMW Connected App programėlę išmaniajame telefone arba galite patikrinti esamą BMW elektromobilio ir įkraunamo hibrido įkrovimo lygį bei galimą nuvažiuojamą atstumą įsėdę į automobilį.

 • Koks yra optimaliausias mano BMW elektrinio automobilio akumuliatoriaus įkrovimo lygis?

  Idealus įkrovos lygis yra nuo 20% iki 80%. Nors galimas mažesnis ar didesnis įkrovimo lygis, norint optimizuoti akumuliatoriaus veikimo laiką, rekomenduojama įkrovimo norma nuo 20% iki 80%. 80% įkrovimo pakaks visiems jūsų kasdieniams maršrutams. Prireikus nuvažiuoti ilgesnį atstumą, galite nustatyti didesnę įkrovimo normą.

 • Ar su savo BMW elektromobiliu galiu nuvažiuoti ilgesnius atstumus?

  Taip, be problemų. Prireikus itin greito įkrovimo, galite naudotis mūsų partnerio IONITY šalia pagrindinių magistralinių kelių visoje Europoje įrengtomis didelės galios įkrovimo stotelėmis, kurias rasite savo mobiliojoje programėlėje BMW Connected App arba savo transporto priemonės navigacijos sistemoje. Jums tereikia nustatyti tinkamą filtrą. Ir, tarkime, keliaudami savuoju BMW iX3, galėsite mėgautis ypatinga 150 kW jo įkrovimo galia, kai vos sustoję kavos, per maždaug dešimt minučių padidinsite savo nuvažiuojamą atstumą net 100 km. Jei nuspręsite sustoti ilgesniam laikui, pakaks vos 34 minučių su šia įkrovimo galia iki 80% įkrauti bateriją - maksimali transporto priemonės įkrovimo galia priklauso nuo konkrečios rinkos infrastruktūros.

BMW elektrinis mobilumas, BMW nuvažiuojamas atstumas

Norėčiau daugiau sužinoti apie nuvažiuojamą atstumą.

BMW elektrinis mobilumas, BMW e-mobilumo apžvalga

Norėčiau grįžti į apžvalgą.

BMW elektrinis mobilumas, BMW elektromobilis

Norėčiau daugiau sužinoti apie BMW elektromobilius.

BMW elektrinis mobilumas, BMW įkraunamas hibridas

Norėčiau daugiau sužinoti apie BMW įkraunamus hibridus.

BMW elektrinis mobilumas, BMW tausumas

Norėčiau daugiau sužinoti apie tausumą.

Degalų Sąnaudos Ir CO₂ Emisija

 • Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Elektros sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 17,8–17,5

  BMW 3 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,0-1,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 45-35
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,9-13,9

  BMW 3 serijos Touring įkraunami hibridai:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,2-1,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 49-38
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,8-14,5

  BMW 5 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,2-1,6
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 50-36
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,6-13,8

  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1-1,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 47-43
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,6-13,8

  BMW X5 xDrive45e:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,0-1,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 46-38
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 23,5-21,3

  BMW X3 xDrive30e:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,4-2,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 54-48
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 17,1-16,4

  BMW 2 serijos Active Tourer 225xe:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 42
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 13,5

  BMW 7 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,5-2,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 57-48
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 16,2-15,1

  BMW X2 xDrive25e:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 43
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 13,8

  BMW X2 xDrive25e:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1-1,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 47-43
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 14,2–13,7

  Automobilių, pažymėtų (1), reikšmės yra preliminarios.

  *BMW 530e Touring rinkoje nuo 2020 metų lapkričio mėnesio.

  Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Šios vertės yra taikomos Vokietijos rinkai skirtiems bazinės komplektacijos automobiliams, o nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo papildomai pasirenkamos atskiro automobilio modelio įrangos, skirtingo dydžio ratlankių ir padangų.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

  Šios reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.