BMW elektrinis mobilumas BMW įkrovimas

BMW ĮKROVIMAS: GREITAS, PAPRASTAS IR PATOGUS.

BMW ĮKROVIMAS: GREITAS, PAPRASTAS IR PATOGUS.

Su BMW Charging įkrauti taip paprasta.

Nesvarbu, kur esate ir ką ketinate daryti su savo elektriniu BMW – BMW Charging įkrovimo sprendimai palaiko bet kokį jūsų pasirinkimą pateikdami daugybę individualiai pritaikytų įkrovimo variantų namuose, kelyje ir darbe. Atraskite jūsų poreikius atitinkantį paprastą, lankstų, individualų ir skaidrų elektrinį mobilumą.  Jūsų naujasis BMW turi viską, ko reikia, norint jį įkrauti namuose ar kelyje, pavyzdžiui, viešosioms įkrovimo vietoms skirtą kabelį ir BMW Charging kortelę, kuri suteikia prieigą prie vieno didžiausių įkrovimo tinklų, turinčių šimtus tūkstančių įkrovimo taškų.  Tai reiškia, kad galite lokaliai optimizuotomis, patraukliomis kainomis tiesiogiai įkrauti savo naująjį BMW visoje Europoje.  Priklausomai nuo pasirinktų tarifų, pirmieji 12 mėnesių gali būti nemokami.  Galite pasirinkti papildomus produktus ir paslaugas iš plataus BMW Charging asortimento pagal savo individualius poreikius.  Jūsų BMW atstovybė mielai jums patars.

Skaityti daugiau

BMW ĮKROVIMO PASAULIS.

BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimo punktas Home Charging

Įkrovimas namuose

Su BMW Charging automobilio įkrovimas namuose taps paprastu ir patogiu procesu. Siūlome platų įkrovimui namuose skirtų produktų ir paslaugų asortimentą, leisiantį įkrauti jūsų BMW elektromobilį arba įkraunamą hibridą naudojantis iki 22 kW galia.
Išsamiau apie produktus
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimo stotelės viešose vietose

Įkrovimas viešose vietose

Esate kelyje ir reikia įkrauti jūsų BMW? Su BMW Charging jūs turite prieigą prie nuolat besiplečiančio viešųjų įkrovimo taškų tinklo miestuose, automobilių stovėjimo aikštelėse ir šalia pagrindinių magistralinių kelių. Mūsų išskirtiniai tarifai leidžia jums įkrauti savo naują BMW patraukliomis kainomis – pirmuosius 12 mėnesių tai darykite be jokio bazinio mokesčio.
Išsamiau apie produktus
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimo galimybė darbe

Įkrovimas darbe

BMW Charging paslaugos – tai jūsų poreikiams pritaikyti elektromobilio ar įkraunamo hibridinio automobilio įkrovimo sprendimai darbovietėje naudojantis ten esančiomis įkrovimo stotelėmis. BMW Charging siūlo įkrovimo paslaugų paketus verslo klientams ir automobilių parkų valdytojams.
Išsamiau apie produktus

ĮKROVIMO LAIKAI 100 KM ATSTUMUI

BMW iX (i20) 2021 elektrinis SUV BMW iX xDrive50 raudonos Aventurin Red spalvos, įkraunamas BMW Wallbox

Įkrovimas namuose 100 km nuvažiuojamam atstumui.

01:41 h – BMW Wallbox (11kW)

01:41 h – Lankstusis greitojo įkrovimo įkroviklis (11kW) pramoniniams kištukiniams lizdams

08:31 h – Naudojant standartinį įkrovimo kabelį arba lankstų greito įkrovimo įkroviklį (2,3 kW) su buitiniu elektros lizdu
Dėl įkrovimo sprendimų kreipkitės į atstovybę.
2021 m. elektrinio SUV BMW iX (i20) raudonos Aventurin Red spalvos BMW iX xDrive50 automobilio įkrovimas viešose didelės galios įkrovimo stotelėse

Įkrovimas viešojo įkrovimo stotelėse 100 km nuvažiuojamam atstumui

00:06 h – Didelės galios įkrovimo stotelėje (didžiausia leistina automobilio įkrovimo galia)

00:21 h – Greitojo įkrovimo stotelėje (50 kW)

01:41 h – Kintamosios srovės įkrovimo stotelėje (maks. automobilio įkrovimo pajėgumas)
Apskaičiuokite maršrutą ir nuvažiuojamą atstumą
2021 m. elektrinio SUV BMW iX (i20) žalios Sophisto Grey spalvos BMW iX xDrive50 įkrovimas BMW Wallbox įkrovimo stotelėje

Įkrovimas namuose 100 km nuvažiuojamam atstumui.

01:39 h – BMW Wallbox (11kW)

01:39 h – Lankstusis greitojo įkrovimo įkroviklis (11kW) pramoniniams kištukiniams lizdams

08:18 h – Naudojant standartinį įkrovimo kabelį arba lankstų greito įkrovimo įkroviklį (2,3 kW) su buitiniu elektros lizdu
Dėl įkrovimo sprendimų kreipkitės į atstovybę
2021 m. elektrinio SUV BMW iX (i20) žalios Sophisto Grey spalvos BMW iX xDrive40 automobilio įkrovimas viešose didelės galios įkrovimo stotelėse

Įkrovimas viešojo įkrovimo stotelėse 100 km nuvažiuojamam atstumui.

00:08 h –Didelės galios įkrovimo stotelėje (didžiausia leistina automobilio įkrovimo galia)

00:21 h – Greitojo įkrovimo stotelėje (50 kW)

01:39 h – Kintamosios srovės įkrovimo stotelėje (maks. automobilio įkrovimo pajėgumas)
Apskaičiuokite maršrutą ir nuvažiuojamą atstumą

Įkrovimas namuose 100 km nuvažiuojamam atstumui.

01:37 h – BMW Wallbox (11kW)

01:37 h – Lankstusis greitojo įkrovimo įkroviklis (11kW) pramoniniams kištukiniams lizdams

08:07 h – Naudojant standartinį įkrovimo kabelį arba lankstų greito įkrovimo įkroviklį (2,3 kW) su buitiniu elektros lizdu
Dėl įkrovimo sprendimų kreipkitės į atstovybę.

Įkrovimas namuose 100 km nuvažiuojamam atstumui

00:07 h – Didelės galios įkrovimo stotelėje (didžiausia leistina automobilio įkrovimo galia)

00:20 h – Greitojo įkrovimo stotelėje (50 kW)

01:37 h – Kintamosios srovės įkrovimo stotelėje (maks. automobilio įkrovimo pajėgumas)
Apskaičiuokite maršrutą ir nuvažiuojamą atstumą

BMW ĮKROVIMAS NAMUOSE

Kartu su naujuoju BMW gausite lankstų greito įkrovimo įkroviklį – mobilų ir lankstų įkrovimo sprendimą, skirtą įkrauti automobilį namuose naudojant standartinį arba pramoninį lizdą. BMW Charging taip pat siūlo įvairias Wallbox įkrovimo stoteles, kad galėtumėte valdyti elektrinės transporto priemonės įkrovimą pagal savo poreikius. Mes taip pat siūlome įrengimo paslaugas ir specialų žaliosios elektros energijos tarifą įkrovimui namuose. Jūsų BMW atstovybė mielai jums patars.

BMW elektrinis mobilumas, elektromobilių įkrovimas BMW Wallbox

BMW Wallbox

Sumontavus BMW Wallbox namuose, jūsų BMW galima greitai, saugiai ir patogiai įkrauti iki 22 kW galia. BMW Wallbox stotelė išsiskiria ne tik kompaktišku dizainu, bet ir būsenos ekranu bei itin patogiu naudoti įkrovimo kabeliu. Bluetooth funkcijos pagalba Wallbox taip pat leidžia identifikuoti vartotoją per išmaniojo telefono programėlę.
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas Smart Wallbox

Smart Wallbox (partneris)

Mūsų partnerio* Smart Wallbox pasižymi ne tik 22 kW įkrovimo galia, bet ir išplėstinės sąsajos dėka teikia papildomas išmaniąsias įkrovimo paslaugas. Šią įrangą galima integruoti į esamą namų energijos valdymo sistemą ir patogiai valdyti internetu. Taip pat galima atskirai registruoti ir apmokestinti įkrovimo procesus. * Pavyzdinė iliustracija
Išsamiau
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas, lankstus greito įkrovimo įkroviklis

Lankstus greito įkrovimo įkroviklis

Lankstus greitojo įkrovimo įkroviklis su vandeniui atspariu korpusu ir šešių metrų ilgio kabeliu paprastai skirtas įkrovimui namuose – naudodami tinkamus adapterio kištukus įvairių tipų lizdams galėsite įkrauti maksimalia 11 kW galia. Priklausomai nuo modelio, lankstus greito įkrovimo įkroviklis būna įtrauktas į įrangos komplektaciją įsigyjant BMW automobilį.
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas, standartinis įkrovimo kabelis

Standartinis įkrovimo kabelis

Priklausomai nuo modelio, lankstus greito įkrovimo įkroviklis būna įtrauktas į įrangos komplektaciją įsigyjant BMW automobilį. * Penkių metrų ilgio ir 2,3 kW maksimalios galios standartinis įkrovimo laidas yra optimalus įkrovimo sprendimas įprastiems buitiniams elektros lizdams. Standartinę iš anksto nustatytą 1,3 kW 6 A įkrovimo galią galima reguliuoti automobilio nustatymų meniu. *Pasiūlymai priklauso nuo konkrečios rinkos.
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas su Connected Charging

Connected Charging

Naudodamiesi Connected Charging skaitmeninėmis paslaugomis greitai ir lengvai rasite arčiausiai jūsų esančią įkrovimo stotelę. Sistema informuoja jus apie jų prieinamumą ir siūlomą įkrovimo pajėgumą. Tokiu būdu sutaupysite ir laiko ir pastangų savo elektrinio BMW ir įkraunamo hibrido įkrovimui.
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas įrengimo paslauga

Įrengimo paslauga

Įsigydami Wallbox galite nesudėtingai užsisakyti ir įrengimo paslaugą. Taip būsite tikri, kad jūsų Wallbox įkrovimo stotelė bus saugiai ir profesionaliai sumontuota ir paruošta naudojimui. Jūs taip pat galite užsisakyti ir efektyvaus pramoninio elektros lizdo įrengimo paslaugą, jei norite namuose naudoti savo lankstų greito įkrovimo įkroviklį su tam skirtu adapteriu.
Apie paslaugą
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas, Žalioji energija

Žalioji energija

Specialūs žaliosios elektros energijos tarifai leidžia įkrauti jūsų BMW elektrinį ir įkraunamą hibridą naudojant energiją tik iš atsinaujinančių šaltinių, taip dar labiau sumažinant CO2 emisiją. Ši tarifo parinktis gali būti naudojama tiek įkraunant jūsų BMW, tiek norint patenkinti visą jūsų buityje naudojamos energijos poreikį.
Apie paslaugą
BMW elektrinis mobilumas, pasiūlymų paketas Home Charging elektromobilio įkrovimui namuose

Pasiūlymų paketas įkrovimui namuose

Pagal individualius poreikius paruoštuose paketuose rasite BMW Charging produktus ir paslaugas, optimaliai pritaikytas kiekvienai įkrovimo situacijai jūsų namuose. Pavyzdžiui, galite pasirinkti paketą, kurį sudaro Wallbox įkrovimo stotelė, profesionalaus įrengimo paslauga ir žaliosios elektros energijos tarifas. Jūsų BMW partneris mielai patars ir perduos visą reikiamą informaciją mūsų partneriams, kurie pasirūpins visais tolimesniais veiksmais.
Paslaugų paketai
BMW elektrinis mobilumas, BMW Wallbox palyginimas

BMW WALLBOX AR SMART WALLBOX?

ĮKROVIMAS VIEŠOSE VIETOSE

Su BMW Charging galėsite įkrauti savo BMW viešose įkrovimo vietose visoje Europoje. Viskas, ko jums gali prireikti, tai BMW Charging kortelė ir 3 režimo įkrovimo kabelis, kurie įeina į jūsų naujojo BMW komplektaciją. BMW Charging kortelė yra jūsų raktas į nuolat besiplečiantį įkrovimo taškų tinklą daugelyje šalių, į kurį įeina didelės galios įkrovimo stotelės, skirtos itin greitam įkrovimui, pvz., IONITY. Dėl išskirtinių BMW Charging tarifų viešas įkrovimas yra paprastas ir skaidrus. Pasirinktais tarifais galite įkrauti savo naują elektrinį BMW ypač patraukliomis kainomis ir 12 mėnesių nemokėdami bazinio mokesčio. Artimiausią įkrovimo stotelę galite rasti pasinaudoję BMW navigacijos sistema arba mobiliąja programėle. Aktyvacija, naudojant BMW Charging kortelę arba mobiliąją programėlę, labai paprasta. www.bmw-charging.com interneto svetainėje rasite infrastruktūros ir tarifų apžvalgą.

BMW e-mobilumas elektromobilio įkrovimas, Viešosioms įkrovimo vietoms skirtas įkrovimo kabelis (trečiojo režimo)

Viešosioms įkrovimo vietoms skirtas įkrovimo kabelis (trečiojo režimo)

Trečiojo režimo įkrovimo kabelis leis patogiai įkrauti automobilio bateriją viešosiose įkrovimo stotelėse. Šis kabelis gali būti naudojamas trifaziam įkrovimui, kai įkrovimo galia neviršija 11 kW. Kabelis yra penkių metrų ilgio, pilkos bazalto spalvos, kartu pridedamas praktiškas krepšys jo laikymui.
Išsamiau
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas IONITY

IONITY

IONITY didelės galios įkrovimo stotelės yra BMW Charging viešojo įkrovimo tinklo Europoje dalis. Jomis už patrauklią kainą galite naudotis pasirinkę IONITY Plus paketą. Šie didelės galios įkrovimo taškai leidžia per 10 minučių padidinti nuvažiuojamą atstumą daugiau nei 120 km. Užtikrinamas ne tik trumpas įkrovimo laikas: įsigiję savo naująjį BMW, 12 mėnesių galėsite naudotis šiuo išskirtiniu tarifu be jokio bazinio mokesčio.
Išsamiau
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas su Connected Charging

Connected Charging

Naudodamiesi Connected Charging teikiamomis paslaugomis, galite efektyviai išnaudoti savo BMW elektromobilo ir įkraunamo hibrido nuvažiuojamą atstumą. Sistema informuoja jus apie artimiausias jūsų maršruto įkrovimo stoteles ir nurodo lankytinas vietas, tokias kaip kavinės ar restoranai, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti automobilio įkrovimo laiką.
Išsamiau
BMW iX i20 2021 elektrinis SUV BMW iX xDrive50 raudonos Aventurin Red spalvos, įkraunamas didelės galios viešojo įkrovimo stotelėj

BMW ĮKROVIMAS VIEŠOSE VIETOSE SU BMW CHARGING: BAZINIS MOKESTIS NETAIKOMAS 12 MĖNESIŲ*.

BMW ĮKROVIMAS: RASKITE ARTIMIAUSIĄ VIEŠOJO ĮKROVIMO STOTELĘ SAVO BMW.

BMW ĮKROVIMAS DARBE

BMW elektrinis mobilumas, įkrovimo darbo vietoje galimybės

Įkrovimo sprendimai darbo vietoje.

Būkite ramūs vykdami į darbą savo elektra varoma ir BMW hibridine transporto priemone - BMW Charging įkrovimo galimybę užtikrins ir jūsų darbovietėje. Taip pat galite naudotis nuolat visoje šalyje besiplečiančiu įvairių tiekėjų įkrovimo taškų tinklu ar darbdavio suteikiamomis įkrovimo stotelėmis. Geriausias sprendimas - pasinaudoti išsamia informacija apie viešosios įkrovimo infrastruktūros prieinamumą tinklalapyje www.bmw-charging.com ir BMW Charging programėlėje, navigacijos sistemoje ar My BMW App programėlėje*. Mes su malonumu patarsime ir padėsime verslo klientams ar transporto parko operatoriams, siekiantiems įdiegti įkrovimo sprendimus jų įmonėje. Tiesiog susisiekite su savo verslo patarėju ir pasinaudokite mūsų paslaugų, susijusių su įkrovimu, asortimentu.
BMW e-mobilumas elektromobilio įkrovimas, viešosioms įkrovimo vietoms skirtas įkrovimo kabelis (trečiojo režimo)

Viešosioms įkrovimo vietoms skirtas įkrovimo kabelis (trečiojo režimo)

Viešajam įkrovimui skirtas įkrovimo kabelis (trečiojo režimo) leis patogiai įkrauti transporto priemonės bateriją viešosiose įkrovimo stotelėse ar darbe. Įkrovimo kabelis yra penkių metrų ilgio, bazalto pilkos spalvos.
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas, BMW Charging įkrovimo sprendimai darbdaviams

Įkrovimo sprendimai darbdaviams.

BMW Charging siūlo verslo klientams pritaikytus įkrovimo sprendimus - pradedant įkrovimo infrastruktūros išperkamąja nuoma ir baigiant elektromobilių parko valdymu. Papildomai siūlome atsiskaitymo sprendimus įkraunant įmonės automobilius ir daugybę kitų variantų, skirtų būtent verslo klientams.
Išsamiau

PERFECTLY CONNECTED.

BMW elektrinis mobilumas My BMW programėlė

My BMW programėlė*

Atsisveikinkite su nerimu dėl galimo nuvažiuoti atstumo: naudodami BMW Connected Charging galite labai efektyviai išnaudoti savo BMW elektromobilio nuvažiuojamą atstumą.  Kai per My BMW programėlę* kelionės tikslą siunčiate į savo transporto priemonę, navigacijos sistema automatiškai apskaičiuoja ir parodo jums optimalų maršrutą. Jeigu jūsų kelionės tikslui pasiekti elektra nuvažiuojamo atstumo, kurį nuvažiuojamo atstumo apskritimas leidžia jums matyti visada, nepakanka –  maršrutas automatiškai atnaujinamas su tiek įkrovimo taškų, kiek jums reikia norint pasiekti kelionės tikslą. Visa aktualiausia informacija jums visada bus pasiekiama ranka: reikiamas kištuko tipas, galimos įkrovimo srovės, darbo valandos ir įkrovimo stotelių įkainiai, taip pat lankytinos vietos netoliese, pavyzdžiui, kavinės ir restoranai.  Kelyje bet kuriuo kelionės metu galite iškviesti balsu valdomą BMW išmanųjį asmeninį asistentą, kuris atsakys į jūsų klausimus ir patars. Pavyzdžiui, galite klausti net tokių klausimų, kaip:  Hey BMW, how can I increase my range? (Labas, BMW, kaip galėčiau padidinti savo nuvažiuojamą atstumą?)

BMW elektrinis mobilumas, BMW Connected įkrovimas

Connected Charging

Daugiau jokių rūpesčių dėl nuvažiuojamo atstumo: Su Connected Charging įkrovimo paslaugomis, su savo elektromobiliu pasieksite geriausius elektros energija nuvažiuoto atstumo rezultatus. Jau suplanavote savo kelionę naudodamiesi išmaniajame telefone įdiegta My BMW programėle*? Tiesiog nusiųskite savo planus automobiliui ir jo navigacijos sistema automatiškai apskaičiuos bei parodys optimalų maršrutą. Jeigu kelionės tikslui pasiekti vien elektra nuvažiuojamo atstumo, kurį visada galite stebėti, nepakanka, į jūsų kelionės maršrutą bus automatiškai įtrauktas automobilio įkrovimui reikalingas sustojimas. Tai reiškia, kad visą reikalingą informaciją visada žinosite kaip savo penkis pirštus: konkrečios įkrovimo stotelės kištukinio lizdo tipą, galimas įkrovimo sroves, darbo laiką, įkrovimo kainą, taip pat informaciją apie netoliese esančias lankytinas vietas, pavyzdžiui, kavines arba restoranus. Dar daugiau – bet kuriuo kelionės metu galite iškviesti balsu valdomą BMW išmanųjį asmeninį asistentą, kuris atsakys į jūsų klausimus ir patars. Pavyzdžiui, pamėginkite paklausti: Hey BMW, how can I increase my range? (Labas, BMW, kaip galėčiau padidinti nuvažiuojamą atstumą?)

DUK SVARBIAUSI KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI APIE ĮKROVIMĄ.

 • Koks yra BMW įkrovimas?
  BMW elektrinis mobilumas, DUK apie BMW įkrovimą namuose

  BMW Charging - nesukeliantis rūpesčių jūsų BMW įkrovimo sprendimas. BMW Charging produktai ir paslaugos – tai gausybė jūsų poreikiams pritaikytų pasiūlymų, skirtų patogiam įkrovimui namuose ir viešosiose įkrovimo stotelėse. Viešosioms įkrovimo vietoms skirtas trečiojo režimo įkrovimo kabelis ir BMW įkrovimo kortelė įeina į standartinę įrangos komplektaciją. Vėliausiai po 24 valandų po aktyvavimo turėsite neribotą prieigą prie įkrovimo tinklo visame pasaulyje – miestų centruose, automobilių stovėjimo aikštelėse ir šalia pagrindinių magistralinių kelių, įskaitant itin greitam įkrovimui skirtas aukštos įtampos įkrovimo stoteles. Ieškote išsamios informacijos apie viešojo įkrovimo infrastruktūrą? Apsilankykite www.bmw-charging.com tinklalapyje arba lengvai raskite viešojo įkrovimo stoteles naudojantis navigacijos sistema ar mobiliąja programėle My BMW App *. Beje, BMW Charging App mobilioji programėlė jums taip pat pasiekiama kaip viešojo įkrovimo portalas. Mūsų įkrovimo įrangos, skaitmeninių sprendimų ir kitų mūsų paslaugų asortimentas auga nuolat.

 • Kaip galiu įkrauti savo BMW elektromobilį ir įkraunamą hibridą namuose?
 • Ką vertėtų apsvarstyti prieš pasirenkant įkrovimo namuose sprendimą?
 • Ar galiu vairuoti elektromobilį, jei neturiu galimybės jo įkrauti namuose?
 • Kur galiu įkrauti savo BMW elektromobilį ir BMW įkraunamą hibridą kelionės metu?
 • Kaip galiu rasti tinkamą įkrovimo būdą kelionės metu?
 • Kaip patikrinti savo BMW elektromobilio ir įkraunamo hibrido įkrovimo lygį?
 • Koks yra optimaliausias mano BMW elektrinio automobilio akumuliatoriaus įkrovimo lygis?
 • Į ką turėčiau atkreipti dėmesį įkraunant savo BMW įkraunamą hibridą?
 • Į ką turėčiau atkreipti dėmesį įkrovimui naudojant elektros lizdą?
 • Kas mano namuose įrengs Wallbox įkrovimo stotelę ar pramoninį lizdą BMW lankstaus greitojo įkrovimo įkrovikliui?
 • Kuo skiriasi įkrovimas kintamąja elektros srove, nuolatine srove ir aukštos įtampos įkrovimo stotele?
 • Ar savo BMW elektromobiliu galiu nuvažiuoti ilgesnius atstumus?
BMW elektrinis mobilumas, BMW elektromobilis

Daugiau apie BMW elektromobilius.

BMW elektrinis mobilumas, BMW įkraunamas hibridas

Daugiau apie BMW įkraunamus hibridus.

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA

*My BMW programėlė yra suderinama su visomis BMW transporto priemonėmis, pasirodžiusiomis 2014 metais ir vėliau. *Tam reikalinga ConnectedDrive Services parinktis ir suderinamas išmanusis telefonas. My BMW App mobiliosios programėlės prieinamumas ir funkcijos priklauso nuo transporto priemonės modelio ir gali skirtis priklausomai nuo rinkos.

 

BMW iX(1):
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): iki 21
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0


BMW iX3:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
Elektros sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 17,8–17,5

 

BMW 3 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,0-1,5
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 45-35
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,9-13,9

 

BMW 3 serijos Touring įkraunami hibridai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,2-1,7
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 49-38
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,8-14,5

 

BMW 5 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,2-1,6
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 50-36
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,6-13,8


BMW 5 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,4-1,8
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 54-42
Elektros sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 16,7-15,4

 

BMW X5 xDrive45e:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,0-1,7
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 46-38
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 23,5-21,3

 

BMW X3 xDrive30e:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,4-2,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 54-48
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 17,1-16,4

 

BMW 2 serijos Active Tourer 225xe:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 42
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 13,5

 

BMW 7 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,5-2,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 57-48
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 16,2-15,1

 

BMW X2 xDrive25e:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 43
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 13,8

 

BMW X2 xDrive25e:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1-1,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 47-43
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 14,2–13,7

 

Automobilių, pažymėtų (1), reikšmės yra preliminarios.


Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Šios vertės yra taikomos Vokietijos rinkai skirtiems bazinės komplektacijos automobiliams, o nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo papildomai pasirenkamos atskiro automobilio modelio įrangos, skirtingo dydžio ratlankių ir padangų.

 

Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija bei apsilankę https://www.dat.de/co2

 

Šios reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.

 

Skaityti daugiau

BMW ĮKROVIMO ĮRANGOS PALAIKYMAS

BMW elektrinis mobilumas, BMW įkrovimo palaikymas, BMW greito įkrovimo įkroviklis

Lankstaus greito įkrovimo įkroviklio palaikymas

BMW elektrinis mobilumas, BMW Wallbox įkrovimo palaikymas, BMW Wallbox Gen 3

BMW Wallbox Gen 3 įkrovimo palaikymas

BMW elektrinis mobilumas, BMW įkrovimo palaikymas, BMW Wallbox Gen 2

BMW Wallbox Gen 2 palaikymas (iki 2021 m.)

DUK: SVARBIAUSI KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI APIE ĮKROVIMĄ.

 • Koks yra BMW įkrovimas?
  BMW elektrinis mobilumas, BMW įkrovimas namuose DUK

  BMW Charging yra visaapimantis  sprendimas, padėsiantis įkrauti jūsų BMW be jokio streso.  Su BMW Charging produktais ir paslaugomis galėsite naudotis įvairiais  įkrovimo būdais namuose ir kelyje. Viešosioms įkrovimo vietoms skirtas trečiojo režimo įkrovimo kabelis ir BMW Charging kortelė įeina į standartinę įrangos komplektaciją. Tai suteikia jums prieigą prie daugiau nei 450 000 įkrovimo taškų** tinklo visame pasaulyje - miestų centruose, automobilių stovėjimo aikštelėse ir prie pagrindinių greitkelių.  Jums taip pat suteikiama prieiga prie didelės galios įkrovimo taškų, kuriuose galite itin greitai įkrauti savo automobilį.  Be to, į daugumos transporto priemonių komplektaciją įeina lankstus greito įkrovimo įkroviklis, skirtas patogiai įkrauti automobilį namuose.   Atsižvelgiant į jūsų poreikius galima pridėti papildomų BMW  Charging pasiūlymų, tokių kaip Wallbox įkrovimo stotelė, kad  įkrauti automobilį namuose būtų dar patogiau. Galime pasiūlyti jums viską - pradedant įkrovimo įranga, skaitmeninėmis paslaugomis ir baigiant technine pagalba. Jums taip pat bus suteikta jūsų sieninės įkrovimo stotelės įrengimo paslauga arba specialus žaliosios elektros tarifas įkrovimui namuose.

   

  ** Nuo 2021 m. vasario mėn.

 • Kaip galiu krauti automobilį namuose?
 • Ką turėčiau apsvarstyti prieš pasirinkdamas įkrovimo namuose sprendimą?
 • Ar galiu vairuoti elektromobilį, jei neturiu galimybės jo įkrauti namuose?
 • Kur galiu įkrauti automobilį kelionės metu?
 • Kaip galiu rasti tinkamą įkrovimo būdą kelionės metu?
 • Kaip gauti prieigą prie viešojo įkrovimo stotelės?
 • Kaip galiu patikrinti įkrovimo būseną?
 • Koks yra optimaliausias mano BMW elektrinio automobilio akumuliatoriaus įkrovimo lygis?
 • Į ką turėčiau atkreipti dėmesį įkraunant savo BMW įkraunamą hibridą?
 • Į ką turėčiau atkreipti dėmesį naudodamas standartinį buitinį elektros lizdą automobilio baterijai įkrauti?
 • Kas mano namuose įrengs Wallbox įkrovimo stotelę ar pramoninį lizdą BMW lankstaus greitojo įkrovimo įkrovikliui?
 • Kuo skiriasi įkrovimas kintamąja elektros srove (AC), nuolatine srove (DC) ir didelės galios įkrovimo stotelėje?
 • Kaip galėčiau gauti didelės galios įkrovimo tarifo pasiūlymą?
 • Ar savo BMW elektromobiliu galiu įveikti ir ilgesnius atstumus?
 • Koks geriausias būdas paruošti mano automobilį sekančiai kelionei?
 • Kuo BMW Wallbox skiriasi nuo Smart Partner Wallbox?

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • *My BMW programėlė yra suderinama su visomis BMW transporto priemonėmis, pasirodžiusiomis 2014 metais ir vėliau. Tam reikalinga ConnectedDrive Services parinktis ir suderinamas išmanusis telefonas. My BMW App mobiliosios programėlės prieinamumas ir funkcijos priklauso nuo transporto priemonės modelio ir gali skirtis priklausomai nuo rinkos.

  **Konkrečiai rinkai skirtas pasiūlymas, galiojantis perkant naujas transporto priemones iš BMW Charging Network programoje dalyvaujančių BMW padalinių ir atstovybių Europoje.

  BMW xDrive50
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 19,8-23,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0

  BMW iX xDrive40:
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 19,4-22,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0

  BMW iX3:
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 17,8–17,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0

  BMW 3 serijos įkraunamas hibridinis sedanas:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9 -1,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 44-30
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 18,7-16,1

  BMW 3 serijos įkraunamas hibridinis Touring:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1-1,4
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 48-32
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 19,4-16,7

  BMW 5 serijos įkraunamas hibridinis sedanas:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,2-1,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 51-30
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 19,2-16,3

  BMW 5 serijos įkraunamas hibridinis Touring:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,3-1,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 52-35
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 18,5–17,0

  BMW X5 xDrive45e:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,7-1,2
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 40-27
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 27,7–24,3

  BMW X3 xDrive30e:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,6-2,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 59-44
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 20,5–18,9

  BMW 2 serijos Active Tourer 225xe:
  Degalų sąnaudos in l/100 km (mišriu režimu): 1,9-1,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 44-35
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 15,6-14,4

  BMW 7 serijos įkraunamas hibridinis sedanas:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,5-1,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 57-41

  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 20,1–17,9

  BMW X1 xDrive25e::
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1–1,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 47–39
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 15,7–15,0

  BMW X2 xDrive25e:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,0–1,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 44–38
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 15,4–14,9

  Nurodytos CO₂ emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO₂ emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.

  Oficialūs duomenys apie energijos sąnaudas ir elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą (EU) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, NEDC atsižvelgiama į skirtumus, kuriuos lemia pasirinkti ratlankiai ir padangų dydis, o WLTP – į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html