BMW elektrinis mobilumas BMW įkrovimas

BMW ĮKROVIMAS: GREITAS, PAPRASTAS IR PATOGUS.

BMW ĮKROVIMAS: GREITAS, PAPRASTAS IR PATOGUS.

Su BMW Charging įkrauti taip paprasta.

Nesvarbu, kur esate ar ką planuojate su savo elektriniu BMW - BMW Charging įkrovimo sprendimai ir gausybė jūsų poreikiams pritaikytų pasiūlymų užtikrins, kad visos namų, darbo vietos ar viešojo įkrovimo galimybės jums bus lengvai prieinamos. Pažinkite paprastą, patogų, individualiai pritaikytą bei skaidrų ir visus jūsų norus atitinkantį elektrinį mobilumą.

Į standartinę jūsų BMW komplektaciją visada įeina būtiniausia automobilio įkrovimui namuose ir kelionėse reikalinga įranga, pavyzdžiui, BMW įkrovimo kortelė, o Europoje – ir viešosiose įkrovimo vietose naudojamas trečiojo režimo įkrovimo kabelis. Be to, galite papildomai užsisakyti kitus jums labiausiai tinkančius BMW Charging produktus ir paslaugas. Jūsų BMW partneris mielai jums patars.

Skaityti daugiau

BMW ĮKROVIMO PASAULIS.

BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimo punktas Home Charging

Įkrovimas namuose

Su BMW Charging automobilio įkrovimas namuose taps paprastu ir patogiu procesu. Siūlome platų įkrovimui namuose skirtų produktų ir paslaugų asortimentą, leisiantį įkrauti jūsų BMW elektromobilį arba įkraunamą hibridą naudojantis iki 22 kW galia.
Išsamiau apie produktus
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimo stotelės viešose vietose

Įkrovimas viešose vietose

Ar esate kelyje ir norite įkrauti savo elektrinį ar įkraunamą hibridinį BMW? Su BMW Charging jūs turite prieigą prie nuolat besiplečiančio viešųjų įkrovimo taškų tinklo miestuose, automobilių stovėjimo aikštelėse ir šalia pagrindinių magistralinių kelių.
Išsamiau apie produktus
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimo galimybė darbe

Įkrovimas darbe

Būkite ramūs vykdami į darbą savo elektra varoma ir BMW hibridine transporto priemone - BMW Charging įkrovimo galimybę užtikrins ir jūsų darbovietėje. Taip pat galite naudotis nuolat visoje šalyje besiplečiančiu įvairių tiekėjų įkrovimo taškų tinklu ar darbdavio suteikiamomis įkrovimo stotelėmis.
Išsamiau apie produktus

BMW ĮKROVIMAS NAMUOSE

Su BMW Charging automobilio įkrovimas namuose taps paprastu ir patogiu procesu. Siūlome platų įkrovimui namuose skirtų produktų ir paslaugų asortimentą, leisiantį įkrauti jūsų BMW elektromobilį arba įkraunamą hibridą naudojantis iki 22 kW galia. Mes taip pat siūlome įrengimo paslaugas ir specialų „žaliosios“ elektros energijos tarifą įkrovimui namuose. Jūsų BMW atstovybėje mielai jums patars ir padės išsirinkti individualiems jūsų poreikiams pritaikytus kompleksinius paslaugų teikimo sprendimus.

BMW elektrinis mobilumas, įkrovimas namuose
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas, BMW Wallbox Essential

BMW Wallbox

Jūsų asmeninė įkrovimo stotelė namuose. Namuose sumontuota 22 kW įkrovimo galios BMW Wallbox įkrovimo stotelė greitai, patikimai ir patogiai įkrauna jūsų BMW. BMW Wallbox įkrovimo stotelės pasižymi ne tik kompaktiškais, BMW dizaine vietą taupančiais sprendimais, bet ir itin patogiu naudoti kabeliu. Ekrane galima bet kuriuo metu patikrinti esamą BMW Wallbox įkrovimo lygį. Įdiegta srovės gedimo aptikimo funkcija palengvina įrengimo procesą, bei padaro jį ekonomiškesnį.
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas Smart Wallbox

Smart Wallbox (partneris)

Mūsų partnerio* Smart Wallbox pasižymi ne tik 22 kW įkrovimo galia, bet ir išplėstinės sąsajos dėka teikia papildomas išmaniąsias įkrovimo paslaugas. Šią įrangą galima integruoti į esamą namų energijos valdymo sistemą ir patogiai valdyti internetu. Taip pat galima atskirai registruoti ir apmokestinti įkrovimo procesus. * Pavyzdinė iliustracija
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas, lankstus greito įkrovimo įkroviklis

Lankstus greito įkrovimo įkroviklis

Namuose ar keliaujant - dėl neperšlampamo dėklo ir šešių metrų ilgio laido lankstus greito įkrovimo įkroviklis yra universalus ir tinkamas naudoti nesvarbu kur bebūtumėte. Su 11 kW įkrovimo galia jis tinkamas tiek naudojimui namuose, tiek trifaziam režimui. Į komplektaciją įeina tam skirti adapterio kištukai. Norint išnaudoti visą pajėgumą, reikalingas padidinto našumo pramoninis kištukas. Prireikus, galite pasinaudoti mūsų įrengimo paslauga.
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas, standartinis įkrovimo kabelis

Standartinis įkrovimo kabelis

Standartinis 2,3 kW galios, įkrovimo kabelis dažniausiai įeina į standartinę jūsų elektrinio BMW komplektaciją* Penkių metrų ilgio kabelis užtikrina patogią prieigą prie buitinio elektros lizdo. Draudžiama naudoti prailgintuvą ir ilgintuvą su keliomis jungtimis. Draudžiama naudoti prailgintuvą ir ilgintuvą su keliomis jungtimis. Numatytoji įkrovimo norma - 1.3 kW, esant 6 A. Galite visiškai išjungti šį srovės ribojimą transporto priemonės nustatymų meniu arba atsižvelgdami į įdiegtą elektros instaliaciją nustatyti kintamąją įkrovimo srovę tiksliai pagal norimą amperų kiekį. *konkrečiai rinkai skirtas pasiūlymas
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas įrengimo paslauga

Įrengimo paslauga

Kartu su Wallbox įkrovimo stotele galite užsisakyti ir mūsų įrengimo paslaugą. Taip būsite tikri, kad jūsų Wallbox įkrovimo stotelė bus saugiai ir profesionaliai sumontuota ir paruošta naudojimui. Beje, taip pat galite užsisakyti ir efektyvaus pramoninio elektros lizdo įrengimo paslaugą, jei norite namuose naudoti savo lankstų greito įkrovimo įkroviklį su tam skirtu adapteriu.
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas, Žalioji energija

Žalioji energija

Specialūs žaliosios elektros energijos tarifai leidžia įkrauti jūsų BMW elektrinį ir įkraunamą hibridą naudojant energiją tik iš atsinaujinančių šaltinių, taip dar labiau sumažinant CO2 emisiją. Ši tarifo parinktis gali būti naudojama tiek įkraunant jūsų BMW, tiek norint patenkinti visą jūsų buityje naudojamos energijos poreikį.
BMW elektrinis mobilumas, pasiūlymų paketas Home Charging elektromobilio įkrovimui namuose

Pasiūlymų paketas įkrovimui namuose

Pagal individualius poreikius paruoštuose paketuose rasite BMW Charging produktus ir paslaugas, optimaliai pritaikytas kiekvienai situacijai jūsų namuose. Pavyzdžiui, jei norite itin tausaus įkrovimo namuose, galite pasirinkti paketą, kurį sudaro Wallbox įkrovimo stotelė, profesionalaus įrengimo paslauga ir žaliosios elektros energijos tarifas. Jūsų BMW partneris mielai patars ir perduos visą reikiamą informaciją mūsų partneriams, kurie pasirūpins visais tolimesniais veiksmais, tokiais kaip pristatymas, montavimas ir paruošimas naudoti.
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas su Connected Charging

Connected Charging

Naudodamiesi Connected Charging skaitmeninėmis paslaugomis greitai ir lengvai rasite arčiausiai jūsų esančią įkrovimo stotelę. Sistema informuoja jus apie jų prieinamumą ir siūlomą įkrovimo pajėgumą. Tokiu būdu sutaupysite ir laiko ir pastangų savo elektrinio BMW ir įkraunamo hibrido įkrovimui.
BMW elektrinis mobilumas, BMW Wallbox įkrovimo palaikymas,BMW Wallbox Gen 2

Pagalba BMW Wallbox Gen 2 naudotojams

BMW elektrinis mobilumas, BMW lankstaus greito įkrovimo įkroviklio palaikymas

Lankstaus greito įkrovimo įkroviklio palaikymas

ĮKROVIMAS VIEŠOSE VIETOSE

Ar esate kelyje ir norite įkrauti savo elektrinį ar įkraunamą hibridinį BMW? Su BMW Charging jūs galite naudotis nuolat besiplečiančiu viešųjų įkrovimo taškų tinklu miestuose, automobilių stovėjimo aikštelėse ir šalia pagrindinių magistralinių kelių - įskaitant aukštos įtampos įkrovimo stoteles, skirtas ypač greitam jūsų elektrinės transporto priemonės įkrovimui. Įkrovimo stoteles galite rasti naudodamiesi savo BMW navigacijos sistemomis, mobiliojoje programėlėje bei internete, adresu www.bmw-charging.com. Aktyvuokite jas mobiliąja programėle arba BMW įkrovimo kortele. BMW Charging kortelė ir įkrovimo kabelis (trečiojo režimo) pateikiami kartu su jūsų BMW elektriniu ar įkraunamu hibridiniu BMW.

BMW elektrinis mobilumas, BMW įkrovimas viešose vietose
BMW e-mobilumas elektromobilio įkrovimas, Viešosioms įkrovimo vietoms skirtas įkrovimo kabelis (trečiojo režimo)

Viešosioms įkrovimo vietoms skirtas įkrovimo kabelis (trečiojo režimo)

Trečiojo režimo įkrovimo kabelis leis patogiai įkrauti automobilio bateriją viešosiose įkrovimo stotelėse. Šis kabelis gali būti naudojamas trifaziam įkrovimui, kai įkrovimo galia neviršija 11 kW. Kabelis yra penkių metrų ilgio, pilkos bazalto spalvos, kartu pridedamas praktiškas krepšys jo laikymui. Kartu su savo BMW gausite viešosioms įkrovimo stotelėms skirtą trečiojo režimo įkrovimo kabelį.
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas IONITY

IONITY

Bendrovė IONITY, įkurta bendrai su BMW Group, siekia sukurti veiksmingą greito elektrinių transporto priemonių įkrovimo tinklą Europoje - tai svarbus žingsnis norint užtikrinti elektrinį mobilumą net tolimose kelionėse ir tokiu būdu įsitvirtinti rinkoje. Pavyzdžiui, savo BMW iX3 galite įkrauti nuo 0% iki 80% vos per 34 minutes. IONITY aukštos įtampos įkrovimo stotelės yra įtrauktos į viešą BMW Charging tinklą ir jomis galima naudotis išskirtine specialaus papildomo tarifo kaina. BMW Charging visoms elektrifikuotoms transporto priemonėms siūlo vis patrauklesnius kainų modelius. Norėdami sužinoti naujausią informaciją, apsilankykite šiuo žiniatinklio svetainės adresu:www.bmw-charging.com. Norėdami sužinoti naujausią informaciją, apsilankykite šiuo žiniatinklio svetainės adresu:www.bmw-charging.com.
Išsamiau
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas su Connected Charging

Connected Charging

Naudodamiesi Connected Charging teikiamomis paslaugomis, galite efektyviai išnaudoti savo BMW elektromobilo ir įkraunamo hibrido nuvažiuojamą atstumą. Sistema informuoja jus apie artimiausias jūsų maršruto įkrovimo stoteles ir nurodo lankytinas vietas, tokias kaip kavinės ar restoranai, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti automobilio įkrovimo laiką.

RASKITE ARTIMIAUSIĄ VIEŠOJO ĮKROVIMO STOTELĘ SAVO ELEKTRINIAM AR ĮKRAUNAMAM HIBRIDINIAM BMW.

BMW ĮKROVIMAS DARBE

BMW elektrinis mobilumas, įkrovimas darbo vietoje
BMW elektrinis mobilumas, įkrovimo darbo vietoje galimybės

Įkrovimo sprendimai darbo vietoje.

Būkite ramūs vykdami į darbą savo elektra varoma ir BMW hibridine transporto priemone - BMW Charging įkrovimo galimybę užtikrins ir jūsų darbovietėje. Taip pat galite naudotis nuolat visoje šalyje besiplečiančiu įvairių tiekėjų įkrovimo taškų tinklu ar darbdavio suteikiamomis įkrovimo stotelėmis. Geriausias sprendimas - pasinaudoti išsamia informacija apie viešosios įkrovimo infrastruktūros prieinamumą tinklalapyje www.bmw-charging.com ir BMW Charging programėlėje, navigacijos sistemoje ar My BMW App programėlėje*. Mes su malonumu patarsime ir padėsime verslo klientams ar transporto parko operatoriams, siekiantiems įdiegti įkrovimo sprendimus jų įmonėje. Tiesiog susisiekite su savo verslo patarėju ir pasinaudokite mūsų paslaugų, susijusių su įkrovimu, asortimentu.
BMW e-mobilumas elektromobilio įkrovimas, viešosioms įkrovimo vietoms skirtas įkrovimo kabelis (trečiojo režimo)

Viešosioms įkrovimo vietoms skirtas įkrovimo kabelis (trečiojo režimo)

Į standartinę daugelio rinkų komplektaciją įeinantis viešajam įkrovimui skirtas įkrovimo kabelis (trečiojo režimo) leis patogiai įkrauti transporto priemonės bateriją viešosiose įkrovimo stotelėse. Kabelis gali būti naudojamas trifaziam įkrovimui, kurio įkrovimo galia - iki 22 kW (tiksli įkrovimo galia priklauso nuo transporto priemonės ir įkrovimo stotelės). Įkrovimo kabelis yra penkių metrų ilgio, bazalto pilkos spalvos.
BMW elektrinis mobilumas, elektromobilio įkrovimas, BMW Charging įkrovimo sprendimai darbdaviams

Įkrovimo sprendimai darbdaviams.

Išbandykite patogų ir paprastą automobilio krovimą darbo vietoje ir efektyviai išnaudokite automobilio stovėjimo laiką. BMW B2B pardavimai ir mūsų dukterinė įmonė Alphabet įmonėms ir darbdaviams siūlo daugybę įkrovimo paslaugų, pradedant išperkamąja nuoma ir baigiant elektrinio parko valdymu. Tai apima specialią įkrovimo įrangą, kaip antai kintamosios/nuolatinės srovės įkrovimo stotelės, sieninės įkrovimo stotelės ar lizdai, kuriems reikalinga įranga yra įtraukta į komplektaciją. Papildomai siūlome atsiskaitymo sprendimus, įkraunant įmonės automobilius namuose ir kelyje, taip pat yra daugybė kitų variantų, skirtų būtent verslo klientams. Ir visa tai reiškia viena - daugiau jokių įkrovimo problemų jūsų kasdieniame gyvenime.
Išsamiau

TOBULAS RYŠYS

BMW elektrinis mobilumas My BMW programėlė

My BMW programėlė*

Su My BMW App* programėle prie savo BMW prisijungsite bet kada ir bet kur, kai tik panorėsite, o šiuolaikiškas dizainas, intuityvus valdymas ir visapusės funkcijos suteiks visiškai naują mobilumo patirtį. Naudodamiesi šia programėle, galėsite ne tik nuolatos stebėti savo transporto priemonės būseną, pavyzdžiui, įkrovimo lygį arba atstumą, kurį dar galite nuvažiuoti, bet ir turėsite itin patogią sąveikos su savo transporto priemone ir jos programavimo galimybę savo išmaniajame telefone. Pavyzdžiui, galėsite patogiai ir iš anksto suplanuoti savo kelionę išmaniajame telefone ir kelionės tikslą tiesiog nusiųsti į transporto priemonės navigacijos sistemą. Be to, My BMW* programėlėje visada matysite artimiausią viešojo įkrovimo stotelę ir informaciją apie galimybę ja pasinaudoti. Įkrovimo metu visada matysite esamą įkrovimo lygį, taip pat galėsite iš anksto nustatyti būsimai kelionei tinkamiausias salono klimato sąlygas arba pasirinkti vėlesnį atitinkamų salono klimato funkcijų aktyvinimo laiką. My BMW programėlėje taip pat rasite informaciją apie visus ankstesnius įkrovimus. Šios ir daugybė kitų My BMW programėlės* funkcijų bei paslaugų užtikrins nerūpestingą mobilumą ir suteiks dar didesnį elektrinio vairavimo malonumą, nesvarbu, kur bebūtumėte.

BMW elektrinis mobilumas, BMW Connected įkrovimas

Connected Charging

Daugiau jokių rūpesčių dėl nuvažiuojamo atstumo: Su Connected Charging įkrovimo paslaugomis, su savo elektromobiliu pasieksite geriausius elektros energija nuvažiuoto atstumo rezultatus. Jau suplanavote savo kelionę naudodamiesi išmaniajame telefone įdiegta My BMW programėle*? Tiesiog nusiųskite savo planus automobiliui ir jo navigacijos sistema automatiškai apskaičiuos bei parodys optimalų maršrutą. Jeigu kelionės tikslui pasiekti vien elektra nuvažiuojamo atstumo, kurį visada galite stebėti, nepakanka, į jūsų kelionės maršrutą bus automatiškai įtrauktas automobilio įkrovimui reikalingas sustojimas. Tai reiškia, kad visą reikalingą informaciją visada žinosite kaip savo penkis pirštus: konkrečios įkrovimo stotelės kištukinio lizdo tipą, galimas įkrovimo sroves, darbo laiką, įkrovimo kainą, taip pat informaciją apie netoliese esančias lankytinas vietas, pavyzdžiui, kavines arba restoranus. Dar daugiau – bet kuriuo kelionės metu galite iškviesti balsu valdomą BMW išmanųjį asmeninį asistentą, kuris atsakys į jūsų klausimus ir patars. Pavyzdžiui, pamėginkite paklausti: Hey BMW, how can I increase my range? (Labas, BMW, kaip galėčiau padidinti nuvažiuojamą atstumą?)

BMW elektrinis mobilumas, BMW eDrive zonos ir BMW taškai

BMW eDrive zonos

Vis daugiau miestų visame pasaulyje nustato zonas, kuriose eismas yra visiškai draudžiamas arba leidžiamas tik ribotai. Pavyzdžiui, Vokietijos miestuose jūs susidursite su vadinamomis aplinkos tausojimo zonomis, kur, ribojant teršalų kiekį, pavyksta sumažinti išmetamųjų dujų ir CO2 emisijos žalą. Siekdami kuo labiau paskatinti keliavimą be emisijos šiose aplinkos tausojimo zonose, sukūrėme BMW eDrive zonas. Taigi jūsų BMW įkraunamas hibridas automatiškai atpažįsta šias aplinkos tausojimo zonas ir įvažiuodamas į jas savarankiškai persijungia į visiškai elektrinį vairavimo režimą be išmetamųjų teršalų.

DUK SVARBIAUSI KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI APIE ĮKROVIMĄ.

 • Koks yra BMW įkrovimas?
  BMW elektrinis mobilumas, DUK apie BMW įkrovimą namuose

  BMW Charging - nesukeliantis rūpesčių jūsų BMW įkrovimo sprendimas. BMW Charging produktai ir paslaugos – tai gausybė jūsų poreikiams pritaikytų pasiūlymų, skirtų patogiam įkrovimui namuose ir viešosiose įkrovimo stotelėse. Viešosioms įkrovimo vietoms skirtas trečiojo režimo įkrovimo kabelis ir BMW įkrovimo kortelė įeina į standartinę įrangos komplektaciją. Vėliausiai po 24 valandų po aktyvavimo turėsite neribotą prieigą prie įkrovimo tinklo visame pasaulyje – miestų centruose, automobilių stovėjimo aikštelėse ir šalia pagrindinių magistralinių kelių, įskaitant itin greitam įkrovimui skirtas aukštos įtampos įkrovimo stoteles. Ieškote išsamios informacijos apie viešojo įkrovimo infrastruktūrą? Apsilankykite www.bmw-charging.com tinklalapyje arba lengvai raskite viešojo įkrovimo stoteles naudojantis navigacijos sistema ar mobiliąja programėle My BMW App *. Beje, BMW Charging App mobilioji programėlė jums taip pat pasiekiama kaip viešojo įkrovimo portalas. Mūsų įkrovimo įrangos, skaitmeninių sprendimų ir kitų mūsų paslaugų asortimentas auga nuolat.

 • Kaip galiu įkrauti savo BMW elektromobilį ir įkraunamą hibridą namuose?
 • Ką vertėtų apsvarstyti prieš pasirenkant įkrovimo namuose sprendimą?
 • Ar galiu vairuoti elektromobilį, jei neturiu galimybės jo įkrauti namuose?
 • Kur galiu įkrauti savo BMW elektromobilį ir BMW įkraunamą hibridą kelionės metu?
 • Kaip galiu rasti tinkamą įkrovimo būdą kelionės metu?
 • Kaip patikrinti savo BMW elektromobilio ir įkraunamo hibrido įkrovimo lygį?
 • Koks yra optimaliausias mano BMW elektrinio automobilio akumuliatoriaus įkrovimo lygis?
 • Į ką turėčiau atkreipti dėmesį įkraunant savo BMW įkraunamą hibridą?
 • Į ką turėčiau atkreipti dėmesį įkrovimui naudojant elektros lizdą?
 • Kas mano namuose įrengs Wallbox įkrovimo stotelę ar pramoninį lizdą BMW lankstaus greitojo įkrovimo įkrovikliui?
 • Kuo skiriasi įkrovimas kintamąja elektros srove, nuolatine srove ir aukštos įtampos įkrovimo stotele?
 • Ar savo BMW elektromobiliu galiu nuvažiuoti ilgesnius atstumus?
BMW elektrinis mobilumas, BMW elektromobilis

Daugiau apie BMW elektromobilius.

BMW elektrinis mobilumas, BMW įkraunamas hibridas

Daugiau apie BMW įkraunamus hibridus.

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA

*My BMW programėlė yra suderinama su visomis BMW transporto priemonėmis, pasirodžiusiomis 2014 metais ir vėliau. *Tam reikalinga ConnectedDrive Services parinktis ir suderinamas išmanusis telefonas. My BMW App mobiliosios programėlės prieinamumas ir funkcijos priklauso nuo transporto priemonės modelio ir gali skirtis priklausomai nuo rinkos.

 

BMW iX(1):
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): iki 21
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0


BMW iX3:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
Elektros sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 17,8–17,5

 

BMW 3 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,0-1,5
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 45-35
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,9-13,9

 

BMW 3 serijos Touring įkraunami hibridai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,2-1,7
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 49-38
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,8-14,5

 

BMW 5 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,2-1,6
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 50-36
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,6-13,8


BMW 5 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,4-1,8
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 54-42
Elektros sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 16,7-15,4

 

BMW X5 xDrive45e:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,0-1,7
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 46-38
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 23,5-21,3

 

BMW X3 xDrive30e:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,4-2,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 54-48
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 17,1-16,4

 

BMW 2 serijos Active Tourer 225xe:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 42
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 13,5

 

BMW 7 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,5-2,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 57-48
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 16,2-15,1

 

BMW X2 xDrive25e:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 43
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 13,8

 

BMW X2 xDrive25e:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1-1,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 47-43
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 14,2–13,7

 

Automobilių, pažymėtų (1), reikšmės yra preliminarios.


Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Šios vertės yra taikomos Vokietijos rinkai skirtiems bazinės komplektacijos automobiliams, o nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo papildomai pasirenkamos atskiro automobilio modelio įrangos, skirtingo dydžio ratlankių ir padangų.

 

Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija bei apsilankę https://www.dat.de/co2

 

Šios reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.

 

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • *My BMW programėlė yra suderinama su visomis BMW transporto priemonėmis, pasirodžiusiomis 2014 metais ir vėliau. *Tam reikalinga ConnectedDrive Services parinktis ir suderinamas išmanusis telefonas. My BMW App mobiliosios programėlės prieinamumas ir funkcijos priklauso nuo transporto priemonės modelio ir gali skirtis priklausomai nuo rinkos.

  BMW iX(1):
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): iki 21
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0

  BMW iX3:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Elektros sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 17,8–17,5

  BMW 3 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,0-1,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 45-35
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,9-13,9

  BMW 3 serijos Touring įkraunami hibridai:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,2-1,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 49-38
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,8-14,5

  BMW 5 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,3–1,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 53–39
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 16,3–13,8

  BMW 5 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,4-1,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 54-42
  Elektros sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 16,7-15,4

  BMW X5 xDrive45e:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,0-1,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 46-38
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 23,5-21,3

  BMW X3 xDrive30e:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,4-2,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 54-48
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 17,1-16,4

  BMW 2 serijos Active Tourer 225xe:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 42
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 13,5

  BMW 7 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,5-2,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 57-48
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 16,2-15,1

  BMW X1 xDrive25e:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 43
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 13,8

  BMW X2 xDrive25e:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1-1,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 47-43
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 14,2–13,7

  Automobilių, pažymėtų (1), reikšmės yra preliminarios.

  Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Šios vertės yra taikomos Vokietijos rinkai skirtiems bazinės komplektacijos automobiliams, o nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo papildomai pasirenkamos atskiro automobilio modelio įrangos, skirtingo dydžio ratlankių ir padangų.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija bei apsilankę https://www.dat.de/co2

  Šios reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.