BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020 pilkos Sophisto Grey spalvos, vaizdas iš šobo

THE 5

BMW 5 SERIJOS TOURING: MODELIAI IR ĮRANGA

Susikurkite savo poreikius atitinkantį BMW 5 serijos Touring. Platus patrauklaus dizaino, variklių, vairavimo dinamikos savybių ir pagalbos vairuotojui sistemų bei skaitmeninių paslaugų pasirinkimas.

Skaityti daugiau
THE 5BMW 5 SERIJOS TOURING: MODELIAI IR ĮRANGA

MODELIAI IR ĮRANGA

BMW 5 serijos Touring

Bazinės komplektacijos BMW 5 serijos Touring sužavės savo universalumu ir praktiškų savybių įvairove, užtikrinsiančia dar didesnį komfortą ir saugumą vairuojant.

BMW 5 serijos Touring 530i G31 2020 bazinės komplektacijos pilkos Sophisto Grey spalvos

Bazinės komplektacijos BMW 5 serijos Touring sužavės savo universalumu ir praktiškų savybių įvairove, užtikrinsiančia dar didesnį komfortą ir saugumą vairuojant.

 • Eksterjeras

 • Interjeras

Luxury Line

Luxury Line modelis atskleidžia elegantiškąją automobilio pusę. Itin blizgaus chromo dizaino elementai suteikia automobilio išorei išskirtinę išvaizdą. Automobilio interjeras dvelkia prabangiu stiliumi. Čia prabangą pabrėžia aukščiausios kokybės odos apmušalai ir kokybiški interjero apdailos elementai.

BMW 5 serijos Touring 530i G31 2020 Luxury Line baltos Mineral White spalvos

Luxury Line modelis atskleidžia elegantiškąją automobilio pusę. Itin blizgaus chromo dizaino elementai suteikia automobilio išorei išskirtinę išvaizdą. Automobilio interjeras dvelkia prabangiu stiliumi. Čia prabangą pabrėžia aukščiausios kokybės odos apmušalai ir kokybiški interjero apdailos elementai.

 • Eksterjeras

 • Interjeras

M Sport paketas

M Sport įrangos komplektas automobilio išvaizdai suteiks dar daugiau sportiškumo. Daugybė šio komplekto detalių ne tik dar labiau išryškina sportišką eksterjero ir interjero dvasią, bet ir užtikrina dar didesnį vairavimo malonumą. Pavyzdžiui, sportinė M serijos pakaba ir aerodinaminis M serijos įrangos komplektas leidžia gerokai padidinti vairavimo dinamiką.

BMW 5 serijos Touring 530e G31 2020 M Sport paketas, mėlyno Tansanite Blue II metaliko spalvos

M Sport įrangos komplektas automobilio išvaizdai suteiks dar daugiau sportiškumo. Daugybė šio komplekto detalių ne tik dar labiau išryškina sportišką eksterjero ir interjero dvasią, bet ir užtikrina dar didesnį vairavimo malonumą. Pavyzdžiui, sportinė M serijos pakaba ir aerodinaminis M serijos įrangos komplektas leidžia gerokai padidinti vairavimo dinamiką.

 • Eksterjeras

 • Interjeras

BMW 530e TOURING

Inovatyvūs ir tausūs įkraunamieji BMW 5 serijos Touring hibridai

Nepaprastai pažangus ir neįtikėtinai praktiškas. Galingo benzininio variklio, aukštos įtampos baterijos ir BMW eDrive technologijos elektrinio variklio derinys leidžia pirmajam penktosios BMW serijos Touring automobiliui demonstruoti įspūdingas charakteristikas, mažesnes degalų sąnaudas ir sumažėjusią CO2 emisiją. Įkrovimo asistentas Charging Assistant ir išmanusis BMW ConnectedDrive energijos valdymas padės įkrauti automobilį ir sumažinti energijos sąnaudas. Be to, šio efektyvaus verslo universalo vairuotojams Connected Charging paslauga suteiks papildomos naudos.

BMW 530e įkraunamas hibridas G31, variklis

BMW 530e

Ši pažangi įkraunamo hibrido varančioji sistema – tai efektyvaus degimo variklio ir galingo elektrinio variklio derinys, leidžiantis užtikrinti itin didelę sistemos galią, todėl galėsite išnaudoti ne tik degimo varikliams būdingą nuvažiuojamą atstumą, bet ir galimybę važiuoti negeneruojant emisijos.
Išmanusis energijos valdymas, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020

Išmanusis energijos valdymas

Išmanusis energijos valdymas yra viena pagrindinių BMW eDrive koncepcijos idėjų. Ši sistema koordinuoja visų BMW pavaros komponentų sąveiką ir taip užtikrina geriausią galimą efektyvumą, puikias vairavimo dinamikos savybes ir dar didesnį atstumą, nuvažiuojamą naudojant tik elektros energiją.
BMW Charging BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020

BMW Charging

BMW Charging paslauga elektromobilių vairuotojams padės lengvai ir patogiai surasti vietos ir užsienio viešąsias įkrovimo stoteles, jomis pasinaudoti ir atsiskaityti. Nuolatos besiplečiančio įkrovimo stotelių tinklo informacija rodoma navigacijos sistemoje, programėlėje ir žiniatinklio svetainėje.
BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020, eDrive zonoje ant tilto važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

eDrive zonos

Kiekvieną naują dieną BMW imasi užduoties priartinti rytojaus mobilumą. Pasitelkę tokias pažangias skaitmenines paslaugas kaip elektrinio važiavimo zonų sistema eDrive Zones ir BMW Points premijų programa, kurios turėtų tapti prieinamomis jau 2020 metais, stengiamės sukurti pažangius maršrutus ir taip kiekvieną jūsų efektyvių kelionių metrą paversti dar naudingesniu.
Connected Charging BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020

Connected Charging

Naudodamiesi Connected Charging paslaugomis, galėsite mėgautis optimaliausiu tik elektra nuvažiuojamu savo įkraunamo hibridinio automobilio atstumu. Vos tik pradėjus planuoti kelionę, sistema tiksliai nurodys jūsų maršrute esančias artimiausias viešąsias įkrovimo stoteles ir iš anksto pateiks informaciją apie galimybę jomis pasinaudoti bei jose naudojamą elektros srovę.

ELEKTRINIS MOBILUMAS

Jeigu pageidaujate daugiau sužinoti apie į ateitį orientuotą BMW elektrinio mobilumo koncepciją ir susipažinti su išsamia informacija apie su tuo susijusią asmeninę naudą bei galimybes, esate reikiamoje vietoje. Čia rasite informaciją apie elektromobilumą, įkraunamus hibridinius automobilius, BMWi, įkrovimą, nuvažiuojamą atstumą ir daug daugiau.

Skaityti daugiau

BMW 5 SERIJOS TOURING VAIRAVIMO DINAMIKA IR EFEKTYVUMAS

Trumpai apie pavaros sistemos ir važiuoklės technologijas

Dar daugiau galios, dar daugiau kontrolės. Nuo itin ekonomiško keturių cilindrų dyzelinio variklio iki didžiulėmis apsukomis ir įspūdingu sukimo momentu išsiskiriančio šešių cilindrų benzininio variklio. Penktosios BMW serijos Touring kiekvieną jūsų kelionę pavers kupina sportinio vairavimo džiaugsmo. Tokios nepriekaištingai suderintos varančiosios sistemos ir važiuoklės technologijos kaip adaptyvioji pakaba, integruotoji aktyvaus vairavimo sistema ar išmanioji visų varomų ratų sistema xDrive leidžia užtikrinti ne tik optimalią trauką, bet ir didžiausią malonumą vairuojant.

BMW TwinPower Turbo 6 cilindrų benzininis variklis BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020

BMW TwinPower Turbo 6 cilindrų benzininis variklis

Dominuojanti galia, itin sklandus veikimas ir jaudinantis garsas – tai naujausios kartos BMW EfficientDynamics serijos vienaeilio šešių cilindrų BMW TwinPower Turbo benzininio variklio skiriamieji požymiai. Dėl Double-VANOS ir Valvetronic vožtuvų valdymo sistemų, itin tikslios įpurškimo sistemos High-Precision Injection ir dvigubų TwinScroll turbokompresorių šis variklis išvysto net 245kW (333 AG) galią.
BMW TwinPower Turbo 4 cilindrų dyzelinis variklis BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020

BMW TwinPower Turbo 4 cilindrų dyzelinis variklis

Naujausios kartos BMW TwinPower Turbo 2 litrų 4 cilindrų dyzeliniai varikliai demonstruoja veržlumą bei išsiskiria itin greitu atsaku net dirbant žemais sūkiais. Turbokompresoriaus technologija su kintančios geometrijos turbina ir CommonRail tiesioginio įpurškimo sistema užtikrina itin mažas emisijas ir degalų sąnaudas.
BMW xDrive BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020

xDrive

Išmanioji visų varomų ratų sistema xDrive sklandžiai ir kintamai paskirsto varančiąją jėgą į priekinius ir galinius ratus ir taip užtikrina maksimalią trauką, vairavimo dinamiką ir saugumą kiekvienoje vairavimo situacijoje. Elektroniniu būdu valdomas galios paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą posūkiuose, todėl galėsite mėgautis dar geresniu automobilio manevringumu.
Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020, važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema

Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema Integral Active Steeringpalengvina vairavimą priklausomai nuo priekinės ašies ir galinių ratų, kurie taip pat prisideda prie automobilio valdymo,pasukimo kampo. Važiuojant mažesniu greičiu, ši sistema, pasukdama galinius ratus priešinga kryptimi negu priekiniai ratai, užtikrina didesnį automobilio manevringumą ir paslankumą, o pasiekus 60-80 km/h ir didesnį greitį, galiniai ratai yra pasukami lygiagrečiai priekiniams ir taip padidinamas važiavimo stabilumas bei patogumas.
Adaptyvioji pakaba BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020 priartintas važiuojančio automobilio vaizdas iš priekio

Adaptyvioji pakaba

Adaptyvioji pakaba amortizacines automobilio savybes idealiai pritaiko bet kokioms vairavimo sąlygoms ir taip pagerina važiavimo patogumą bei dinamiką. Galite pasirinkti dar didesnį vairavimo patogumą užtikrinantį standartinį COMFORT vairavimo režimą arba, pasirinkę SPORT vairavimo režimo programą, mėgautis sportiškesnėmis amortizacinėmis savybėmis.
Rear axle air suspension with level control BMW 5 Series Touring G31 Facelift 2020

Pneumatinė galinės ašies pakaba su važiavimo aukščio kontrolės funkcija

Pneumatinė galinės ašies pakaba su važiavimo aukščio kontrolės funkcija užtikrins nuolatinį važiavimo komfortą esant bet kokiai leistinai apkrovai. Prie didelio vairavimo saugumo taip pat prisideda automobilio atstumas nuo žemės paviršiaus, kuris išlieka vienodas net ir esant didelėms apkrovoms.
Lengvųjų hibridų technologija BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020, važiuoklė

Lengvųjų hibridų technologija

Lengvųjų hibridų technologija leidžia kaupti kinetinę energiją stabdymo metu ir padeda vidaus degimo varikliui įsibėgėti. Ši technologija, turėdama dinaminių privalumų, tuo pačiu leidžia sumažinti degalų sąnaudas ir emisiją, be to, automatine Start/Stop funkcija galėsite naudotis daug greičiau ir patogiau.

BMW 5 SERIJOS TOURING DIZAINAS IR FUNKCIONALUMAS

Eksterjero ir interjero dizaino pasirinkimai

Žengimas į ateitį stilingai: tokia moderni įranga ir dizaino akcentai kaip BMW Laserlight ir galiniai LED žibintai išryškina pažangų penktosios BMW serijos Touring automobilio eksterjero charakterį, o pažangios technologijos ir funkcijos, pavyzdžiui, 12,3 colių įstrižainės valdymo ekranas arba Ambient Light aplinkos apšvietimo sistema papildomai pabrėžia patogumą ir eleganciją, juntamą prabangiame ir praktiškame šio verslo universalo interjere.

BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020 stovinčio automobilio vaizdas iš šono
BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020 panoraminis stiklinis stogas, interjeras

Panoraminis stiklinis stogas

Vos tik pravėrę panoraminį stiklinį stogą, pajusite pliūpsnį gaivaus oro. Net ir uždarytas, šis stogas neišsklaidys ryškios, šviesa užlietos aplinkos interjere. Stogas atidaromas ir uždaromas automatiškai, vos vienu mygtuko paspaudimu arba naudojant automobilio raktelį, be to, šis stogas turi paslinkimo ir pakėlimo funkcijas, jame įmontuota ritininė užuolaida nuo saulės ir vėjo deflektorius.
Priekabos prikabinimo sistema, BMW 5 serijos Touring G31 2020 vaizdas iš arti

Priekabos prikabinimo sistema

Priekabos prikabinimo sistema su elektra reguliuojamu vilkimo kabliu yra pritaikyta iki 2 000 kg apkrovai. Siekiant užtikrinti stabilumą, priekabos stabilumo kontrolės sistema automatiškai stabdo velkantįjį automobilį, kai priekaba ima siūbuoti. Po galine bamperio apdaila užlenkiamas elektra reguliuojamas vilkimo kablys yra vizualiai nepastebimas.
BMW bagažo skyriaus paketas, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020

BMW bagažo skyriaus paketas

Bagažo skyriaus funkcionalumą dar labiau padidinantį bagažo skyriaus įrangos komplektą su sėdynių atlošų nulenkimo kampo reguliavimo ir visiško sėdinių atlošų nulenkimo funkcija sudaro kairėje ir dešinėje pusėje tvirtinami bėgeliai su dviem kilnojamais tvirtinimo elementais, įtempiamas dirželis, tvirtinamas prie dešinėje pusėje esančio plastikinio rėmelio, taip pat universalus kabliukas.
BMW Individual aerodinaminiai ratlankiai 1001 I BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020

BMW Individual aerodinaminiai ratlankiai 1001 I

20 colių poliruoti BMW Individual aerodinaminiai ratlankiai 1001 I juodos Jet Black 3D spalvos su skirtingo pločio ir run-flat padangomis, priekinių ratlankių dydis 8J x 20 su 245/35 R20 padangomis, galinių ratlankių dydis 9J x 20 su 275/30 R20 padangomis.
BMW priekinės grotelės, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020 priartintas vaizdas iš priekio

BMW dekoratyvios priekinės grotelės

Didelės ir vientisos BMW būdingos formos dekoratyvios priekinės grotelės – tai tipiškas dizaino elementas, automobiliui suteikiantis itin išraiškingą ir dinamišką išvaizdą. Vertikalių grotelių juostelių ir apvado spalva priklauso nuo įrangos serijos.
BMW Laserlight žibintai, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020 priartintas vaizdas iš galo

BMW Laserlight žibintai

Aktyvinus tolimųjų lazerinių šviesų apšvietimo režimą, BMW Laserlight žibintai apšviečia net iki 650 metrų atstumą, t. y. beveik du kartus daugiau negu įprastiniai priekiniai žibintai. Geresnis matomumas tamsoje reikšmingai padidina saugumą. Mėlynos spalvos žibintų dekoro akcentai ir puošnus BMW Laser užrašas pabrėžia technologinius šio automobilio standartus ir sportiškumą.
LED galiniai žibintai, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020 priartintas vaizdas iš galo

LED galiniai žibintai

Būdingos L formos trimačiai galiniai žibintai ir išraiškingi LED technologijos apšvietimo elementai BMW automobilį leis atpažinti net tamsoje.
Trapecijos formos išmetimo vamzdžiai, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020 priartintas vaizdas iš galo

Trapecijos formos išmetimo vamzdžiai

Trapecijos formos chromuoti išmetimo vamzdžiai, po vieną kairėje ir dešinėje pusėje.
BMW 5 serijos Touring Individual G31 Facelift 2020 stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW 5 serijos Touring Individual G31 Facelift 2020, stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW 5 serijos Touring Individual G31 Facelift 2020, stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
Odos apdaila, BMW 5 serijos Touring Individual G31 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė
Odos apdaila, BMW 5 serijos Touring Individual G31 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė
Odos apdaila, BMW 5 serijos Touring G31 Individual G31 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė
Interjero apdaila, BMW 5 serijos Touring G31 Individual G31 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė
Interjero apdaila, BMW 5 serijos Touring G31 Individual G31 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė
Interjero apdaila, BMW 5 serijos Touring Individual G31 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

BMW 5 SERIJOS TOURING BMW INDIVIDUAL KOLEKCIJA

Funkcionalumas atitiks net išrankiausiųjų poreikius. Su išskirtinėmis aukštos kokybės BMW Individual detalėmis, pavyzdžiui, įspūdingaisiais 1001 I stiliaus aerodinaminiais BMW Individual ratlankiais savajam BMW 5 serijos Touring jūs suteiksite dar daugiau išskirtinumo.. Rinkdamiesi elegantišką BMW Individual raudonos Aventurin Red, mėlynos Tanzanite Blue arba pilkos Alvit Grey spalvos kėbulo dažų apdailą, sportišką savo automobilio eksterjerą galite tobulai pritaikyti asmeniniams poreikiams, o elegantiški Caramel, Tartufo arba Smoke White spalvos odiniai apmušalai padės sukurti ypatingą atmosferą interjere.

BMW 5 SERIJOS TOURING TECHNOLOGIJOS

Skaitmeninės paslaugos ir išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos

Žaibišku greičiu į ateitį: moderniausios pagalbos sistemos ir ryšio priemonės užtikrins didžiausią saugumą ir patogumą, o pažangios verslo ir pramogų funkcijos ne tik sužavės, bet ir suteiks reikalingą informaciją. Dėl išmaniųjų skaitmeninių paslaugų nepriekaištingu ryšiu naudositės visos savo kelionės metu, todėl galėsite pasinerti į nerūpestingą ir jokios įtampos nekeliantį mobilumą.

Informacinis ekranas, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020, interjeras, vairuotojo erdvė
BMW Live Cockpit Professional BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

BMW Live Cockpit Professional

Vairuotojo erdvės valdymo sistemą BMW Live Cockpit Professional su navigacijos funkcija sudaro du aukštos kokybės ekranai – tai lietimui jautrus didelės raiškos 12,3 colių įstrižainės valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų ekranas. BMW operacine sistema 7.0 galima naudotis ir per jutiklinį iDrive Touch valdiklį.
Connected paketas Professional, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

Connected paketas Professional

Asmeninio asistento paslaugos, nuotolinės paslaugos, BMW žemėlapiai, išmaniojo telefono integravimo funkcija su Apple CarPlay ir Android Auto ar In-Car Experiences programos? Kam rinktis atskiras paslaugas, jeigu galite naudotis visomis? Connected Package Professional paslaugų paketas leis naudotis visomis BMW ConnectedDrive paslaugomis.
BMW žemėlapiai, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

Connected Navigation funkcija: BMW žemėlapiai

BMW žemėlapiai: Connected Navigation navigacijos sistema itin tiksliai apskaičiuoja numatomą atvykimo laiką ir nepaprastai greitai įvertina jūsų maršrutą, o laisvos formos duomenų įvesties funkcija leidžia dar paprasčiau įvesti kelionės tikslo informaciją. Debesijos technologija grindžiama kintančio maršruto nustatymo sistema maršruto rekomendacijas koreguoja nedelsiant, atsižvelgdama į bet kokius eismo situacijos pokyčius.
Išmaniojo telefono integravimas, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

Išmaniojo telefono integravimas

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Išmaniojo telefono prijungimo funkcija belaidžiu ryšiu tarp jūsų išmaniojo telefono ir automobilio palaiko Apple CarPlay ir Android Auto, todėl savo automobilyje galėsite patogiai naudotis jums įprastomis funkcijomis ir įvairiomis programėlėmis
Connected Music, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

Connected Music

Asmeninio asistento paslaugos, nuotolinės paslaugos, BMW žemėlapiai ar In-Car Experiences programos? Kam rinktis atskiras paslaugas, jeigu galite naudotis visomis? Connected Package Professional paslaugų paketas leis naudotis visomis BMW ConnectedDrive paslaugomis.
Bowers & Wilkins Diamond erdvinio garso sistema, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020 interjeras, durelių vaizdas iš arti

Bowers & Wilkins Diamond erdvinio garso sistema

Bowers & Wilkins Diamond erdvinio garso sistema su 1 400 vatų stiprintuvu ir dviem deimantiniais aukštų dažnių garsiakalbiais užtikrina neprilygstamą studijinę garso kokybę visose automobilio sėdynėse sėdintiems keleiviams. 16 sumaniai išdėstytų garsiakalbių skleidžia kerinčios kokybės garsą. Kiekvienas garsiakalbis apšviestas specialiu apšvietimu, vizualiai akcentuojant išskirtinę sistemos garso kokybę.
BMW skaitmeninis raktas, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020

BMW skaitmeninis raktas

Kam nešiotis automobilio raktelį, jeigu su savimi turite išmanųjį telefoną? Naudodamiesi skaitmeniniu raktu, galite atrakinti, užrakinti ir net užvesti savo BMW. Dar daugiau – turėsite galimybę suteikti prieigą prie savo BMW automobilio net penkiems iPhone* telefonais (jeigu suderinami) besinaudojantiems žmonėms ir, be kitų dalykų, tokiems asmenims, pavyzdžiui, pradedantiesiems vairuotojams, apriboti važiavimo galią arba didžiausią važiavimo greitį. *BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais iPhone išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų iPhone telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey.
BMW išmanusis asmeninis asistentas, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW būtų ir jūsų asmeniniu automobilių ekspertu? Bendraukite su savo automobiliu naudodamiesi išmaniojo BMW asmeninio asistento funkcija. Ištarę nurodymus balsu, galėsite valdyti daugybę automobilio funkcijų. Šis asistentas suteiks informaciją apie jūsų BMW automobilį ir leis dar geriau jį pažinti.
Remote Software Upgrade nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

Remote Software Upgrade nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija

Visada naujausia programinė įranga jūsų automobilyje. Naudokitės nuotolinio programinės įrangos naujovinimo funkcija ir visada mėgaukitės naujausia jūsų BMW programinės įrangos versija. Naujinius galite atsisiųsti naudodamiesi My BMW programėle arba įdiegti per jūsų automobilyje įmontuotą SIM kortelę. Kitos galimos jūsų BMW funkcijos bus taip pat aktyvintos.
Atbulinės eigos asistentas BMW 5 serijos Touring G31 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

Atbulinės eigos asistentas

Važiuojant pirmyn iki 35 km/h greičiu, atbulinės eigos asistentas įsimena paskutinius 50 m nuvažiuotos trajektorijos, kad prireikus šį kelią būtų galima atkurti. Vairuotojo pečių nebeslegia vairavimo našta, tad jis gali sutelkti dėmesį į aplinką.
Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional, BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020 interjeras, vairuotojo erdvė

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional

Vairavimo asistentas Driving Assistant Profesional užtikrins didžiausią patogumą ir saugumą kritinėse vairavimo situacijose arba monotoniško vairavimo metu. Be visų Driving Assistant programos funkcijų, ši vairavimo asistento programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės funkciją su įdiegtomis papildomomis funkcijomis, taip pat avarinio automobilio sustabdymo funkciją ir važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąją šoninio susidūrimo apsauga.
Mieste važiuojančio BMW 5 serijos Touring G31 Facelift 2020 pilkos Sophisto Grey spalvos, vaizdas iš šono

VARIKLIAI IR TECHNINIAI DUOMENYS

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW 530e Touring:
  Degalų sąnaudos100 km (mišriu režimu): 1,5-1,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 35-43

  BMW 530i Touring:
  Degalų sąnaudos100 km (mišriu režimu): 6,5-7,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 148-170

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.