BMW 6 serijos Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 pilkos Bernina Grey spalvos, salėje stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

THE 6

BMW 6 SERIJOS GRAN TURISMO: MODELIAI IR ĮRANGA

Susikurkite savo poreikius atitinkantį BMW 6 serijos Gran Turismo. Platus patrauklaus dizaino, variklių, vairavimo dinamikos savybių ir pagalbos vairuotojui sistemų bei skaitmeninių paslaugų pasirinkimas.

Skaityti daugiau
THE 6BMW 6 SERIJOS GRAN TURISMO: MODELIAI IR ĮRANGA

MODELIAI IR ĮRANGOS GALIMYBĖS

BMW 6 serijos Gran Turismo charakteringi modeliai ir įrangos pasirinkimai

BMW 6 serijos Gran Turismo

Bazinės komplektacijos BMW 6 serijos Gran Turismo įkvepia savo universalumu ir plačiu įrangos pasirinkimu jūsų komfortui ir saugumui užtikrinti.

BMW 6 serijos Gran Turismo G32 620d 2020 bazinės komplektacijos, balto Mineral White metaliko spalvos

Bazinės komplektacijos BMW 6 serijos Gran Turismo įkvepia savo universalumu ir plačiu įrangos pasirinkimu jūsų komfortui ir saugumui užtikrinti.

 • Eksterjeras

 • Interjeras

Luxury Line modelis

Luxury Line modelis atskleidžia elegantiškąją automobilio pusę. Itin blizgaus chromo dizaino elementai suteikia automobilio išorei išskirtinę išvaizdą. Automobilio interjeras dvelkia prabangiu stiliumi. Čia prabangą pabrėžia aukščiausios kokybės odos apmušalai ir kokybiški interjero apdailos elementai.

BMW 6 serijos Gran Turismo G32 640d xDrive 2020 Luxury Line modelis, pilkos Dravit Grey spalvos, trijų ketvirčių vaidas iš priekio

Luxury Line modelis atskleidžia elegantiškąją automobilio pusę. Itin blizgaus chromo dizaino elementai suteikia automobilio išorei išskirtinę išvaizdą. Automobilio interjeras dvelkia prabangiu stiliumi. Čia prabangą pabrėžia aukščiausios kokybės odos apmušalai ir kokybiški interjero apdailos elementai.

 • Eksterjeras

 • Interjeras

M Sport paketas

M Sport įrangos komplektas automobiliui suteiks ypatingai atletišką charakterį. Sportiški dizaino elementai automobilio priekyje ir gale išvaizdai suteiks dar daugiau galingumo. Veržlų profilį puikiai išbaigs išskirtinė dažų apdaila, sportiniai M serijos lengvojo lydinio ratlankiai ir daugybė interjero detalių.

BMW 6 serijos Gran Turismo G32 640i xDrive 2020 M Sport paketas, pilkos Bernina Grey Amber Effect spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

M Sport įrangos komplektas automobiliui suteiks ypatingai atletišką charakterį. Sportiški dizaino elementai automobilio priekyje ir gale išvaizdai suteiks dar daugiau galingumo. Veržlų profilį puikiai išbaigs išskirtinė dažų apdaila, sportiniai M serijos lengvojo lydinio ratlankiai ir daugybė interjero detalių.

 • Eksterjeras

 • Interjeras

BMW 6 SERIJOS GRAN TURISMO DIZAINAS

Įspūdingas eksterjero ir interjero dizainas

Sukurtas ypatingiems: pribloškiantys šeštosios BMW serijos Gran Turismo dizaino akcentai šį automobilį išskirs iš bet kokios minios. Atnaujintos formos priekinės grotelės ir BMW Laserlight technologijos žibintai pabrėžia dinamišką automobilio priekį, o papildomai pasirenkama įranga, pavyzdžiui, M serijos sportiniai stabdžiai su tamsiai mėlynos arba raudonos spalvos stabdžių apkabomis ne tik suteiks išskirtinumo profiliui, bet ir užtikrins geriausią lėtėjimo pagreitį. Trapecijos formos išmetimo vamzdžių apdaila pabrėžia išryškinto pločio galinės dalies sportiškumą. Interjere išskirtinis automobilio charakteris sukuriamas pasitelkus tokias ypatingas detales kaip dekoratyvūs keraminiai valdiklių apvadai ar panoraminis stiklinis stogas.

BMW 6 serijos Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 pilkos Bernina Grey spalvos, trijų ketvirčių priekinis vaizdas iš šono
BMW 6 serijos Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 pilkos Bernina Grey spalvos, priekinės grotelės

Dekoratyvios priekinės grotelės

Didelės ir vientisos BMW būdingos formos dekoratyvios priekinės grotelės – tai tipiškas dizaino elementas, automobiliui suteikiantis itin išraiškingą ir dinamišką išvaizdą. Vertikalių grotelių juostelių ir apvado spalva priklauso nuo įrangos serijos.
BMW 6 serijos Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 pilkos Bernina Grey spalvos, priekinės grotelės

BMW Laserlight

Aktyvinus tolimųjų lazerinių šviesų apšvietimo režimą, BMW Laserlight žibintai apšviečia net iki 650 metrų atstumą, t. y. beveik du kartus daugiau negu įprastiniai priekiniai žibintai. Geresnis matomumas tamsoje reikšmingai padidina saugumą. Mėlynos spalvos žibintų dekoro akcentai ir puošnus BMW Laser užrašas pabrėžia technologinius šio automobilio standartus ir sportiškumą.
M sportiniai stabdžiai, BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020, ratlankio vaizdas iš arti

M sportiniai stabdžiai

M emblema dekoruoti M Sport serijos sportiniai stabdžiai su tamsiai mėlynos spalvos stabdžių apkabomis su stūmokliais pasižymi išskirtinėmis stabdymo savybėmis. Šie prie itin dinamiškų automobilio galimybių pritaikyti stabdžiai leis mėgautis išskirtinėmis sportinio vairavimo charakteristikomis ir puikiomis stabdymo savybėmis važiuojant šlapia kelio danga.
Išmetimo vamzdžiai BMW 6 serijos Gran Turismo 640i xDrive G32 2020, galinės dalies vaizdas iš arti

Trapecijos formos išmetimo vamzdžiai

Trapecijos formos chromuoti išmetimo vamzdžiai, po vieną kairėje ir dešinėje pusėje.
BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020 panoraminis stiklinis stogas, interjeras

Panoraminis stiklinis stogas

Per atidarytą panoraminį stogą patenka daug gryno oro. O uždarytas sukuria šviesos pripildytą aplinką automobilio salone. Jis atidaromas ir uždaromas visiškai automatiškai mygtuko paspaudimu arba naudojant nuotolinio valdymo pultelį, turi slankiojimo ir pakėlimo funkcijas, ritininę užuolaidą nuo saulės ir vėjo deflektorių.
Keraminė valdiklių apdaila BMW 6 serijos Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 interjeras

Keraminė valdiklių apdaila

Išskirtinė keraminė valdiklių apdaila, pavyzdžiui, keramika dekoruota pavarų perjungimo svirtis, temperatūros ir garso valdikliai, keraminė iDrive valdiklio briaunų apdaila interjerui suteikia ypatinga kokybe ir prašmatnumu dvelkiančią išvaizdą.

BMW 6 SERIJOS GRAN TURISMO VAIRAVIMO DINAMIKA

Trumpai apie efektyvius variklius, išmaniają visų varomų ratų pavarą ir patogias pakabos technologijas.

Nepaprastai dinamiškas ir patogus: šeštosios BMW serijos Gran Turismo automobilis išsiskiria tobulai tarpusavyje suderintų pakabos detalių ir į ateitį orientuotos technologijos derme. Rezultatas – Executive Drive pakabos valdymo sistema. Važiuoklės valdymo sistema su integruota dviejų ašių pneumatine pakaba leis mėgautis išskirtiniu vairavimo komfortu ir puikiomis dinamikos savybėmis. Aktyvioji svyravimų stabilizavimo sistema gerokai sumažina automobilio kėbulo svyravimus staigių posūkių metu. Tai leidžia dar labiau padidinti vairavimo dinamiką, kuri, veikdama kartu su integruotąja aktyvaus vairavimo sistema Integral Active Steering, leis vairuoti dar užtikrinčiau ir manevringiau. Jeigu prie viso to pridėsime efektyvų ir optimaliai subalansuota šešių cilindrų dyzelinį variklį arba lengvai apsisukimų skaičių per minutę keičiantį ir dideliu sukimo momentu išsiskiriantį šešių cilindrų benzininį variklį, nebeliks jokių kliūčių mėgautis absoliučiu vairavimo malonumu tiek trumpų išvykų, tiek ir ilgų kelionių metu.

BMW TwinPower Turbo 6 cilindrų benzininis variklis BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020

BMW TwinPower Turbo 6 cilindrų benzininis variklis

Dominuojanti galia, itin sklandus veikimas ir jaudinantis garsas – tai naujausios kartos BMW EfficientDynamics serijos vienaeilio šešių cilindrų BMW TwinPower Turbo benzininio variklio skiriamieji požymiai. Dėl Double-VANOS ir Valvetronic vožtuvų valdymo sistemų, itin tikslios įpurškimo sistemos High-Precision Injection ir dvigubų TwinScroll turbokompresorių šis variklis išvysto net 245kW (333 AG) galią.
BMW TwinPower Turbo 6 cilindrų dyzelinis variklis BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020

BMW TwinPower Turbo 6 cilindrų dyzelinis variklis

Naujosios kartos BMW TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų dyzelinis variklis generuoja įspūdingą galią su pavyzdiniais degalų sąnaudų rodikliais – tą leidžia pasiekti tokios inovatyvios technologijos, kaip turbokompresorius su kintamos geometrijos turbina ir Common Rail tiesioginio įpurškimo sistema.
xDrive BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020 vaizdas iš arti

xDrive

Išmanioji visų varomų ratų sistema xDrive sklandžiai ir kintamai paskirsto varančiąją jėgą į priekinius ir galinius ratus ir taipužtikrina maksimalią trauką, vairavimo dinamiką ir saugumą kiekvienoje vairavimo situacijoje. Elektroniniu būdu valdomas galios paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą posūkiuose, todėl galėsite mėgautis dar geresniu automobilio manevringumu.
Adaptyvioji dviejų ašių pneumatinė pakaba BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020, priartintas trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Adaptyvioji dviejų ašių pneumatinė pakaba

Adaptyvioji dviejų ašių pneumatinė pakaba leidžia užtikrinti nepaprastai patogų vairavimą ir puikią automobilio dinamiką. Skirtingai nuo plieninės pakabos, pneumatinėje pakaboje yra montuojamos guminės oro pagalvės, kurios, dėl nuolatinio jose esančio oro slėgio reguliavimo, leidžia bet kuriame važiavimo režime išlaikyti tolygią automobilio padėtį net ir esant didelėms apkrovoms.
Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020, važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš galo

Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema

Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema Integral Active Steering palengvina vairavimą priklausomai nuo priekinės ašies ir galinių ratų, kurie taip pat prisideda prie automobilio valdymo, pasukimo kampo. Važiuojant mažesniu greičiu, ši sistema, pasukdama galinius ratus priešinga kryptimi negu priekiniai ratai, užtikrina didesnį automobilio manevringumą ir paslankumą, o pasiekus 60-80 km/h ir didesnį greitį, galiniai ratai yra pasukami lygiagrečiai priekiniams ir taip padidinamas važiavimo stabilumas bei patogumas.
Executive Drive BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020 trijų ketvirčių vaizdas iš priekio, pakaba

Executive Drive

Pakabos valdymo sistema Executive Drive leis mėgautis nepaprastai patogiu vairavimu ir tuo pačiu metu užtikrins išskirtines automobilio dinamikos savybes. Šios sistemos veikimas yra grindžiamas aktyviaisiais stabilizatoriais, kurie, be perstojo reguliuodami pakabą elektromechaniniu būdu, gerokai sumažina automobilio kėbulo poslinkius kelionės metu.
BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020 BMW Individual mėlyno Tansanite blue metaliko spalvos, dažų apdaila, stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW Individual dažų apdaila pilko Alvit Grey metaliko spalvos, BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020, stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW Individual dažų apdaila, Dravit Grey pilko metaliko spalvos BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020, stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020 BMW Individual odos apdaila, interjeras, vairuotojo erdvė
BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020 BMW Individual odos apdaila, interjeras, vairuotojo erdvė
BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020 BMW Individual odos apdaila, interjeras, vairuotojo erdvė

BMW 6 SERIJOS GRAN TURISMO BMW INDIVIDUAL SAVYBĖS

Individualumas yra jo aistra. Būtent todėl šeštosios BMW serijos Gran Turismo gali puikuotis ypatinga aukštos kokybės BMW Individual serijos įranga. Žavinga blizgios Tanzanite Blue, blizgios Dravit Grey arba blizgios Avit Grey spalvos BMW Individual kėbulo dažų apdaila leis ypatingai išryškinti eksterjerą, o įspūdingi 20 colių skersmens 649 I stiliaus BMW Individual ratlankiai sukurs nepakartojamą automobilio charakterį. Interjeras taip pat gali būti pritaikytas jūsų poreikiams: aukštos kokybės BMW Individual interjero apdailos elementai gali tapti ryškiu elegantiško interjero akcentu.

BMW 6 SERIJOS GRAN TURISMO SKAITMENINĖS TECHNOLOGIJOS

Pramogoms ir verslui pritaikytos savybės, skaitmeninės paslaugos ir išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos

Žaibišku greičiu į ateitį: moderniausios pagalbos sistemos ir ryšio priemonės užtikrins didžiausią saugumą ir patogumą, o pažangios verslo ir pramogų funkcijos ne tik sužavės, bet ir suteiks reikalingą informaciją. Dėl išmaniųjų skaitmeninių paslaugų nepriekaištingu ryšiu naudositės visos savo kelionės metu, todėl galėsite pasinerti į nerūpestingą ir jokios įtampos nekeliantį mobilumą.

Informacinis ekranas, BMW 6 serijos Gran Turismo G32 interjeras
BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020 BMW Live Cockpit Professional, interjeras

BMW Live Cockpit Professional

Vairuotojo erdvės valdymo sistemą BMW Live Cockpit Professional su navigacijos funkcija sudaro du aukštos kokybės ekranai – tai lietimui jautrus didelės raiškos 12,3 colių įstrižainės valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų ekranas. BMW operacine sistema 7.0 galima naudotis ir per jutiklinį iDrive Touch valdiklį.
BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020 Connected paketas Professional interjeras

Connected paketas Professional

Asmeninio asistento paslaugos, nuotolinės paslaugos, BMW žemėlapiai, išmaniojo telefono integravimo funkcija su Apple CarPlay ir Android Auto ar In-Car Experiences programos? Kam rinktis atskiras paslaugas, jeigu galite naudotis visomis? Connected Package Professional paslaugų paketas leis naudotis visomis BMW ConnectedDrive paslaugomis.
BMW žemėlapiai, Connected Navigation funkcija BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020 interjeras

BMW žemėlapiai: Connected Navigation funkcija

BMW žemėlapiai: Connected Navigation navigacijos sistema itin tiksliai apskaičiuoja numatomą atvykimo laiką ir nepaprastai greitai įvertina jūsų maršrutą, o laisvos formos duomenų įvesties funkcija leidžia dar paprasčiau įvesti kelionės tikslo informaciją. Debesijos technologija grindžiama kintančio maršruto nustatymo sistema maršruto rekomendacijas koreguoja nedelsiant, atsižvelgdama į bet kokius eismo situacijos pokyčius.
Connected Music, BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020 interjeras

Connected Music

Klausykitės mėgstamos muzikos, kur bebūtumėte. Klasikinės – greitkelyje, džiazo – piko valandomis ar pop muzikos kasdienių kelionių metu. Connected Music sistema leidžia nevaržomai klausytis net 30 milijonų dainų – šią paslaugą dovanoja BMW muzikinis partneris Spotify - tam į automobilį tereikės įsidėti SIM kortelę.
BMW skaitmeninis raktas, BMW 6 serijos Gran Turismo G32 Facelift 2020

BMW skaitmeninis raktas

Kam nešiotis automobilio raktelį, jeigu su savimi turite išmanųjį telefoną? Naudodamiesi skaitmeniniu raktu, galite atrakinti, užrakinti ir net užvesti savo BMW. Dar daugiau – turėsite galimybę suteikti prieigą prie savo BMW automobilio net penkiems iPhone* telefonais (jeigu suderinami) besinaudojantiems žmonėms ir, be kitų dalykų, tokiems asmenims, pavyzdžiui, pradedantiesiems vairuotojams, apriboti važiavimo galią arba didžiausią važiavimo greitį. *BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais iPhone išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų iPhone telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey.
Išmaniojo telefono integravimas, BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020 interjeras

Išmaniojo telefono integravimas

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Išmaniojo telefono prijungimo funkcija belaidžiu ryšiu tarp jūsų išmaniojo telefono ir automobilio palaiko Apple CarPlay® ir Android Auto®, todėl savo automobilyje galėsite patogiai naudotis jums įprastomis funkcijomis ir įvairiomis programėlėmis
BMW išmanusis asmeninis asistentas BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020 interjeras

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Labas, BMW. Kuo tu vardu? Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis taptų ir jūsų asmeniniu asistentu? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Jis jus pažins, kasdien tobulės ir padės bet kokioje situacijoje. Be to, galite priskirti ir asmeninį aktyvinimo žodį. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.
BMW išmanusis asmeninis asistentas, BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020 interjeras

Remote Software Upgrade nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija

Ar norite, kad jūsų BMW būtų įdiegta pati naujausia programinė įranga? Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Naujiniai yra įdiegiami tiesiog oru, visai kaip ir į jūsų išmanųjį telefoną. Tokiu būdu gali būti aktyvintos ir kitos jūsų automobilio funkcijos.
Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional,BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės funkcijas, įskaitant pagalbos vairuojant siaurose vietose ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas, ji taip pat įspėja apie artėjantį pavojų, turi važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga ir kitas saugumą užtikrinančias funkcijas.
Atbulinės eigos asistentas BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020 interjeras

Atbulinės eigos asistentas

Važiuojant pirmyn iki 35 km/h greičiu, atbulinės eigos asistentas įsimena paskutinius 50 m nuvažiuotos trajektorijos, kad prireikus šį kelią būtų galima atkurti. Vairuotojo pečių nebeslegia vairavimo našta, tad jis gali sutelkti dėmesį į aplinką.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW 640i xDrive Gran Turismo:
  Degalų sąnaudos100 km (mišriu režimu): 8,2-8,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 187-202    

  BMW 620d Gran Turismo:
  Degalų sąnaudos100 km (mišriu režimu): 5,7-6,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 148-165

  BMW 640d xDrive Gran Turismo:
  Degalų sąnaudos100 km (mišriu režimu): 6,2-6,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 163-179

  Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.

  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.