Vaizdas iš priekio BMW X2 (F39) 2020 pilkos<i> Brooklyn Grey</i> spalvos
Degalų sąnaudos (mišriu režimu)7.6–6.9 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinas

X2

BMW X2 serija

Degalų sąnaudos (mišriu režimu)7.6–6.9 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinas
X2BMW X2 serija


Neginčytinai unikalus. Užtikrintai išskirtinis. BMW X2 savo sportiškumo ambicijas išreiškia jau nuo pat pirmo žvilgsnio. Savo ryškaus atletiškumo dėka jis pasižymi neprilygstamais šioje klasėje dinamikos ir manevringumo parametrais. Kartu su aukštos kokybės interjeru ir daugybe novatoriškų technologijų jis tampa nepralenkiama naujos eros pažiba. Ar Jūs tam pasirengę?

BMW X2 DIZAINAS

Išsiskiriantis atvirumu alsuojančiu dizainu ir kupė automobiliams būdingu charakteriu, BMW X2 iš naujo sukuria pribloškiančiai sportiškos gatvės mados taisykles. Dar daugiau – unikalūs Edition M Mesh dizaino elementai automobiliui suteikia itin išraiškingą išvaizdą. Įspūdingomis itin blizgios juodos spalvos priekinėmis BMW Mesh dizaino grotelėmis prasidedanti dizaino kalba driekiasi per visą automobilio eksterjerą – nuo X2 ženklo ant variklio gaubto ir šonų iki dėmesį prikaustančių aerodinaminių M serijos ratlankių. BMW X2 interjeras pasitiks ne mažiau sportiška dvasia ir stiliumi, o tokie aukščiausios kokybės dizaino akcentai kaip „Edition“ užrašu dekoruota išskirtinė durelių slenksčių apdaila arba Alcantara ir Dakota odos derinio apmušalais aptrauktos M Sport sėdynės bylos apie itin dideles šio automobilio sportines ambicijas.

Skaityti daugiau

DINAMIKA ALSUOJA KIEKVIENA DETALĖ.

Trijų ketvirčių vaizdas iš priekio, BMW X2 (F39) 2020 pilkos Brooklyn Grey spalvos
Aerodinaminės angos, BMW X2 (F39) 2020 pilkos Brooklyn Grey spalvos, vaizdas iš priekio

Aerodinaminės angos

Akimirksniu užima kvapą: pasitikėjimu spinduliuojanti priekinė dalis su galingu bamperiu ir didelėmis trijų dalių oro įleidimo angomis dar geresniam stabdžių ir variklio aušinimui. Oro įleidimo angose integruotos aerodinaminės oro uždangos (Air Curtains) padeda dar labiau sumažinti kėbulo pasipriešinimą oro srautui.

Ratų arkos, BMW X2 (F39) 2020 pilkos Brooklyn Grey spalvos, vaizdas iš šono

Ratų arkos

Sportiška išvaizda: M Sport X paketo Frozen Grey pilkos spalvos iškilios ratų arkos itin dinamiškai įrėmina įspūdingus ratus. Kaip ir išskirtiniai šoniniai slenksčiai, arkos iškart kaipmat išduoda, kad BMW X2 neabejotinai yra tikras X šeimos narys.

Išoriniai šoniniai slenksčiai, BMW X2 (F39) 2020 pilkos Brooklyn Grey spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš šono

Išoriniai šoniniai slenksčiai

Ką BMW X2 pradeda, tą užbaigia iki galo. Tai įrodo ir Frozen Grey pilkos spalvos naujo dizaino panelės virš išorinių šoninių slenksčių. Jos nepastebimai susilieja su tos pačios Frozen Grey pilkos spalvos ratų arkomis ir sistemingai išlaiko dažų apdailos ir dekoratyvinių elementų sąveiką iki pat galinės dalies.

Vaizdas iš galo, BMW X2 (F39) 2020 pilkos Brooklyn Grey spalvos

Galinės dalies dizainas

Sistemingai apgalvotas: unikali dizaino idėja tęsiasi iki pat galinės dalies. Bagažinės dangtis užsibaigia ties bamperiu – tokiu būdu pasiekiama išskirtinė estetika. Be to, bagažinės dangčio rankenėlė subtiliai integruota į BMW emblemą.
Vairuotojo erdvė, BMW X2 (F39) 2020, interjeras

Į vairuotoją orientuota vairuotojo erdvė

Moderni interjero atmosfera įkvepia savo BMW X modeliams būdinga ergonomiška vairuotojo erdve, kuri yra sistemingai pritaikyta vairuotojo poreikiams. Visi prietaisai ir funkcijos yra lengvai pasiekiami ir intuityviai valdomi. Ypatingas sportiškumo elementas: pasirenkamas M odinis vairas su daugiafunkciais mygtukais ir pavarų perjungimo mentelėmis tobulai priglunda prie rankų ir neužstoja vaizdo į du aiškiai matomus apvalius prietaisų ciferblatus.
Prietaisų skydelio ekranas, BMW X2 (F39) 2020 interjeras

Itin moderni valdymo koncepcija

Maloni komforto zona: novatoriška valdymo koncepcija nustato šios klasės standartus ir pakelia ryšio funkcijas į visiškai naują lygmenį. Ji yra intuityvi, paprasta ir patogiai naudojama su iDrive valdikliu ar valdymo lietimu ir balsu funkcijomis. Navigacijai, ryšiui ar pramogoms – lengvai pasirinkite vieną iš šešių piktogramų ir gaukite informaciją realiu laiku.

Odos dizainas, BMW X2 (F39) 2020 interjeras

Itin aukštos kokybės apmušalai

Daugybė prie interjero priderintų apmušalų variantų yra itin aukštos kokybės, todėl sėdynės išsiskiria ypač aukštu komforto lygiu. Pavaizduotas Micro Hexagon/Alcantara audinys su geltonomis kontrastingomis siūlėmis yra išskirtinai numatytas BMW X2 modelio M Sport ar M Sport X paketui. Kaip specialus elementas jis taip pat naudojamas ant ranktūrio, centrinės konsolės bei prietaisų skydelio, ir įspūdingai užbaigia viso interjero atletišką išvaizdą.

BMW X2 xDRIVE25e ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS

BMW X2 xDrive25e (F39), važiuojančio gatve įkraunamo hibrido vaizdas iš paukščio skrydžio

BMW X2 xDRIVE25e ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS

Susipažinkite su BMW X2 xDrive25e pažangios hibridinės pavaros privalumais ir techniniais duomenimis.

Geriausia iš abiejų pasaulių: BMW X2 xDrive25e** automobilis – tai jūsų kelias į tausaus mobilumo ir efektyvios vairavimo dinamikos patirtį. Atraskite daugybę šio pažangaus hibridinio BMW automobilio privalumų ir išsamiau susipažinkite su pavaros koncepcija, vairavimo dinamika bei praktiškomis BMW Charging įkrovimo ir skaitmeninėmis paslaugomis, kurias siūlo BMW ConnectedDrive.
Įkraunamo hibridinio BMW X2 xDrive25e (F39) vaizdas iš priekio garažo fone su modeliu

BMW X2 xDrive25 įkraunamo hibrido technologija

Įkraunamame BMW X2 xDrive25e** hibride elektrinė BMW eDrive pavaros technologija veikia kartu su galingu BMW degimo varikliu. Šių dviejų varančiųjų sistemų sąveika užtikrina maksimalų efektyvumą ir didžiausią vairavimo malonumą Visų varančiųjų ratų pavaros sistema BMW xDrive – tai unikali šio segmento įkraunamų hibridinių automobilių technologija, papildomai užtikrinanti optimalią dinamiką ir trauką.

Išsamiau apie BMW elektrinį mobilumą
Įkraunamas hibridinis BMW X2 xDrive25e (F39), gatve važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš šono

BMW X2 xDrive25e važiavimo režimai

Ketinate vykti į darbą naudodami tik elektros energiją ir negeneruodami jokios emisijos, o gal norite mėgautis galia alsuojančia dinamika ir pakankamu nuvažiuojamu atstumu savaitgalio išvykų metu – hibridinę pavarą turintis BMW X2 xDrive25e** automobilis suteiks visas pasirinkimo galimybes. Naudokitės išmaniaisiais važiavimo režimais, užtikrinančiais optimalią degimo variklio ir elektrinio variklio sąveiką kiekvienoje konkrečioje situacijoje.
Išsamiau apie BMW elektrinį mobilumą
Įkraunamas hibridinis BMW X2 xDrive25e (F39), trijų ketvirčių vaizdas iš galo su modeliu įkrovimo stotelėje

BMW X2 xDrive25e įkrovimas

BMW Charging paslaugos – tai individualiems poreikiams pritaikyti įkraunamo hibrido įkrovimo sprendimai. Į BMW X2 xDrive25e** komplektaciją įeina ne tik standartinis buitiniams kištukiniams lizdams skirtas įkrovimo kabelis, bet ir viešosioms įkrovimo stotelėms skirtas trečiojo režimo įkrovimo kabelis bei patrauklias viešojo įkrovimo paslaugų teikimo sąlygas užtikrinsianti BMW Charging įkrovimo kortelė*. *Pasiūlymai priklauso nuo konkrečios rinkos.

Sužinokite daugiau apie įkrovimą
Įkraunamo hibridinio BMW X2 xDrive25e (F39) navigacijos sistemos vaizdas iš arti

Skaitmeninės paslaugos BMW X2 xDrive25e

Pažangios skaitmeninės BMW paslaugos jūsų kasdienybę su BMW X2 xDrive25e** pavers dar patogesne. BMW Connected Charging paslauga patikimai nukreips į artimiausią viešojo įkrovimo stotelę jūsų maršrute, o papildomos skaitmeninės paslaugos, pavyzdžiui, My BMW programėlė dar labiau palengvins jūsų kasdieninį mobilumą.

Išsamiau apie BMW elektrinį mobilumą

BMW X2 VAIRAVIMO DINAMIKA

Trumpai apie BMW X2 pavaros komponentus ir važiuoklės technologijas

Galingi varikliai. Greitas vairo atsakas. Pasirenkama M sportinė pakaba. Šio segmento standartus nustatantis aukšto tikslumo valdymas. Energinga dinamika ir gyvas manevringumas – sprintams ar tolimiems atstumams, važiavimui mieste ar vingiuotuose užmiesčio keliuose. Ir visa tai dar gali pagerinti pasirenkama visų varomų ratų sistema BMW xDrive. Ji BMW X2 suteikia puikią trauką ir stabilumą kelyje, padėdama užtikrintai įveikti pačius staigiausius posūkius. Lenktynių pulsas įskaičiuotas – visiems, kurie tam pasirengę.
Vaizdas iš šono, BMW X2 (F39) 2020 pilkos Brooklyn Grey spalvos, keliu važiuojantis automobilis
Pavarų perjungimo svirtis, BMW X2 (F39) 2020 interjeras

Sportinė dvigubos sankabos transmisija

Septynių pavarų dvigubos sankabos Steptronic Sport transmisija užtikrina nepaprastai sportišką pavarų perjungimą. Nesvarbu, ar pasirinksite automatinio pavarų perjungimo režimą, ar, naudodamiesi pavarų perjungimo svirtelėmis arba pavarų perjungimo svirtimi pavaras perjunginėsite rankiniu būdu, galėsite mėgautis ne tik patogiomis ir ramiomis kelionėmis, bet ir neįtikėtinai dinamišku vairavimu. Aktyvinus SPORT režimą ir pavarų perjungimo svirtį palenkus į kairę ties S/M pozicija, pavaros bus perjungiamos taip, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti automobilio galimybes.

BMW X2 xDrive (F39) 2020 pilkos Brooklyn Grey metalizuotos kėbulo spalvos, vaizdas iš galo

BMW xDrive

Išmanioji visų varomųjų ratų sistema BMW xDrive sklandžiai ir kintamai paskirsto varančiąją jėgą į priekinius bei galinius ratus ir tokiu būdu padidina trauką, vairavimo dinamiką ir saugumą kiekvienoje vairavimo situacijoje. Elektroniniu būdu valdomas galios paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą posūkiuose, todėl automobilį valdysite dar manevringiau.

Adaptyvioji pakaba, BMW X2 (F39)

Adaptyvioji pakaba

Dešimčia milimetrų žemesnė adaptyvioji pakaba amortizacines automobilio savybes leidžia pritaikyti kiekvienai konkrečiai vairavimo situacijai, o vairavimo patogumą ir dinamiką suderinti su didžiausiu galimu saugumu. Naudodamiesi vairavimo patirties valdymo sistema Driving Experience Control, galėsite pasirinkti standartinį COMFORT vairavimo režimą arba važiuoti SPORT režimu.

BMW X2 PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS

Novatoriškos My BMW programėlės dėka BMW X2 modelyje visada turėsite optimalų ryšį tarp išmaniojo telefono ir automobilio. Planuojate susitikimus, ar maršrutus ir siunčiate juos į navigacijos sistemą, apie savo buvimo vietą realiu laiku informuojate kitus, ar norite, kad Jūsų išmanusis telefonas rodytų, kiek liko keliauti pėsčiomis iki kelionės tikslo – pasinaudokite programėle, kuri palengvins jums gyvenimą. Su BMW Connected tai patogu ir paprasta.
Driving Assistant Plus funkcija, BMW X2 (F39) 2020 interjeras, prietaisų skydelio ekranas

Driving Assistant Plus funkcija

Driving Assistant Plus įranga akivaizdžiai pagerina saugumą ir komfortą. Tai užtikrina BMW įspėjimas apie susidūrimą Collision Warning, įspėjimas apie pėsčiuosius Pedestrian Warning su automobilio stabdymo mieste funkcija, įspėjimas apie nukrypimą nuo eismo juostos, tolimųjų šviesų asistentas, greičio ribojimo informacija, pastovaus greičio palaikymo kontrolė su vaizdo kameromis ir Stop&Go funkcija.

BMW projekcinis ekranas, BMW X2 (F39) 2020 interjeras, prietaisų skydelio ekranas

BMW projekcinis ekranas

Didelis spalvotas BMW projekcinis ekranas visą su kelione susijusią informaciją leidžia matyti tiesiog vairuotojo regėjimo lauke, todėl galima visiškai susitelkti į vairavimą. Šiame ekrane pateikiama informacija apie esamą važiavimo greitį, navigacinės sistemos nuorodos, greičio ribojimo informacija, įskaitant įspėjimą dėl draudimo lenkti, taip pat rodomi telefono ir pramogų sąrašai.
Vairuotojo erdvė, aktyvioji pastovaus greičio palaikymo kontrolė su Stop&Go funkcija, BMW X2 2020 (F39) interjeras

Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo kontrolė su Stop&Go funkcija

Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su Stop&Go funkcija, apimanti ir įspėjimo apie artėjančią kliūtį sistemą su stabdymo funkcija, automatiškai palaiko iš anksto pasirinktą greitį bei atstumą iki priešakyje esančio vairuotojo. Ši sistema perima automobilio greitėjimo ir stabdymo funkcijų valdymą bei palaiko iš anksto pasirinktą atstumą iki priekyje esančio automobilio net ir važiuojant lėtai judančiame transporto priemonių sraute, kol sustojama eismo spūstyje.

Navigacijos sistema Navigation Plus, BMW X2 2020 (F39) interjeras

Navigacijos sistema Navigation Plus

Navigacijos sistemą Navigation Plus sudaro BMW projekcinis ekranas, iDrive jutiklinis valdiklis, įmontuojamas 8,8 colio įstrižainės liečiamas ekranas ir prietaisų skydelis su aukštos raiškos 5,7 colių įstrižainės plonasluoksnių tranzistorių (TFT) ekranu. Ši sistema yra valdoma intuityviai, naudojantis iDrive jutikliniu valdikliu, tiesioginiais meniu valdymo mygtukais ir aštuoniais funkciniais mygtukais, valdymo balsu sistema arba interaktyviosiomis piktogramomis liečiamame ekrane.

Išmaniojo telefono integravimo funkcija, BMW X2 (F39)

Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo kontrolė su Stop&Go funkcija

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Išmaniojo telefono integravimo funkcija belaidžiu ryšiu tarp jūsų išmaniojo telefono ir automobilio palaiko Apple CarPlay ir Android Auto, todėl savo automobilyje galėsite patogiai naudotis jums įprastomis funkcijomis ir įvairiomis programėlėmis.

Realiu laiku gaunama eismo informacija RTTI, BMW X2 (F39) 2020 interjeras, prietaisų skydelio ekranas

Realiu laiku gaunama eismo informacija

Kam gaišti laiką eismo spūstyse? Realiu laiku gaunama eismo informacija padės pasiekti kelionės tikslą greičiau ir efektyviau. Realiu laiku stebima esamo eismo informacija leis suplanuoti alternatyvius maršrutus, o papildoma įspėjimo apie vietos pavojus kelyje sistema iš anksto praneš apie nepalankias sąlygas arba avarijas keliuose.
Asistento paslauga Concierge Service, BMW X2 2020 (F39) interjeras

Asistento paslauga Concierge Service

Ar rytoj Romoje bus saulėta? Kada mano skrydis ir kur yra geriausias restoranas mieste? Asmeninis asistentas ne tik padės jums kelionės metu, bet ir išpildys jūsų pageidavimus vos vienu mygtuko paspaudimu. Kad ir kur bebūtumėte ar ko beprireiktų – individualiai, asmeniškai ir greitai.

BMW X SERIJOS X2 MODELIAI

Modelis Advantage

Net ir BMW X2 modelis Advantage atrodo itin atletiškas ir tipiškas BMW X. Galingos proporcijos ir ekstravertiškas dizainas jam suteikia savimi pasitikinčią ir inovatyvią išvaizdą. Automobilio išorėje žvilgsnį traukia juodos panelės priekyje, šonuose ir gale, kurios sukuria patrauklų kontrastą su kėbulo spalva ir dar labiau pabrėžia sportišką X charakterį. Aukštos kokybės šiuolaikiškas interjeras meistriškai užbaigia išskirtinę išvaizdą.
 • Automatinis bagažinės atidarymas ir uždarymas
 • Parkavimo atstumo kontrolė (PDC) gale; pasirenkamoji parkavimo atstumo kontrolė (PDC) priekyje ir gale su parkavimo asistentu (šios funkcijos čia nepavaizduotos)
 • Automatinė oro kondicionavimo sistema su dviejų zonų valdymu
 • Pastovaus greičio palaikymo funkcija su stabdymo funkcija
BMW X2 sDrive20i (F39) 2018, modelis Advantage, mėlynos Mediterranean Blue metalizuotos kėbulo spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Modelis M Sport

M Sport modelio paketas suteikia automobiliui dar sportiškesnį įvaizdį. Šis modelis ne tik pasižymi aštresnėmis vidaus ir išorės formomis, bet ir užtikrina didesnį vairavimo malonumą. M Sport pakaba ir M aerodinaminis paketas ženkliai optimizuoja vairavimo dinamiką.
 • Aerodinaminį M serijos paketą sudaro priekinio bamperio apdaila su metalizuotos pilkos Dark Shadow spalvos intarpu, kėbulo spalvos išskirtinio dizaino oro įleidimo angos ir išoriniai šoniniai slenksčiai su metalizuotos pilkos Dark Shadow spalvos intarpais, kėbulo spalvos ratų arkų apdaila su apmušimais, galinio bamperio apdaila su Dark Shadow metalizuotos pilkos spalvos difuzoriaus intarpu.
 • 19 colių M lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 715 M su run-flat padangomis; galima rinktis ir kitus ratlankius
 • Sportinės audinio Micro Hexagon/juodos Sensatec dirbtinės odos derinio arba antracito spalvos audinio/Sensatec dirbtinės odos derinio vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės su pilkais akcentais; galima rinktis ir kitus apmušalus
 • M odinis vairas
BMW X2 sDrive20i (F39) 2018, modelis M Sport mėlynos metalizuotos Misano Blue kėbulo spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Modelis M Sport X

M Sport X modelis gimė iš aistros automobilių sportui. Išskirtiniai metalizuotos pilkos Frozen Grey spalvos dizaino elementai pastebimi automobilio priekyje, šonuose ir galinėje dalyje. Šie ryškūs eksterjero akcentai dar labiau pabrėžia didingą automobilio stotą, o M Sport modeliui būdingos interjero detalės išryškina X serijos charakterį automobilio viduje.
 • M Sport X eksterjero paketą sudaro priekinio bamperio apdaila su metalizuotos pilkos Frozen Grey spalvos intarpu, išskirtinio dizaino metalizuotos pilkos Frozen Grey spalvos oro įleidimo angos ir išoriniai šoniniai slenksčiai su kėbulo spalvos intarpais, ratų arkų apdaila su apmušimais ir galinio bamperio apdaila su metalizuotos pilkos Frozen Grey spalvos difuzoriaus intarpu.
 • 19 colių M lengvojo lydinio ratlankiai Y Spoke Style 722 M su run-flat padangomis; galima rinktis ir kitus ratlankius
 • Sportinės audinio Micro Hexagon/juodos Sensatec dirbtinės odos derinio vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės su geltonu akcentu; galima rinktis ir kitus apmušalus
 • M odinis vairas
BMW X2 sDrive20i (F39) 2018, modelis M Sport X rudos Sparkling Storm Brilliant Effect kėbulo spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš galo
 • Modelis Advantage
 • Modelis M Sport
 • Modelis M Sport X

BMW X2 TECHNINIAI DUOMENYS

BMW X2 xDrive20i

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:

131 (178) / 5000-5500

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s:

7,6

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

7,2 - 6,4

CO2 emisija g/km (mišriu režimu):

164 - 146

BMW X2 (F39) pilkos Brooklyn Grey spalvos, vaizdas iš priekio

BMW X2 KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS BMW X2 MODELIAMS

BMW X2 (F39) pilkos Brooklyn Grey spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš galo su atviromis durelėmis ir dviem žmonėmis

Čia galite gauti jums individualiai pritaikytus finansavimo pasiūlymus iš BMW Financial Services. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais BMW X2 finansavimo arba išperkamosios nuomos sprendimais.

BMW PASLAUGOS

BMW X2 TECHNINĖ PRIEŽIŪRA IR PAGALBA

BMW servisas įskaičiuotas

BMW servisas įskaičiuotas

  #kadirkasbenutiktu: Jokių rūpesčių nekeliančios kelionės elektriniais automobiliais: šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų planavimą. Galite patys pasirinkti 4 arba 6 metų terminą arba, jeigu esate sudarę išperkamosios nuomos sutartį – 3 metų terminą. Paslaugų paketo apimtis:
 • Automobilio patikra
 • Mikrofiltro keitimas
 • Stabdžių skysčio keitimas
Daugiau apie BMW Service Inclusive
BMW telepaslaugos

BMW telepaslaugos

Užsisakius ConnectedDrive įrangą jūsų BMW teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW servisui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW servisas su jumis susisiekia, kad susitartų dėl apsilankymo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Būtina sąlyga: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali palengvinti jūsų gyvenimą.

Daugiau apie BMW telepaslaugas
BMW pagalba kelyje

BMW pagalba kelyje

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.

Daugiau apie BMW pagalbą kelyje
BMW darbuotojas konsultuoja klientą

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW X2 įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

BMW X2 M35i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,1 - 7,6
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 184 - 174

BMW X2 xDrive20d:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,2 - 5,4
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 164 - 141

BMW X2 xDrive25e:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,8 - 1,7
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 41 - 38

Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo 14,9

Automobilių, pažymėtų (1), reikšmės yra preliminarios.

Nurodytos CO₂ emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.

Skirtingų transporto priemonių CO₂ emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.

Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW X2 M35i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,1 - 7,6
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 184 - 174

  BMW X2 xDrive20d:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,2 - 5,4
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 164 - 141

  BMW X2 xDrive25e:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,8 - 1,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 41 - 38

  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo 14,9

  Automobilių, pažymėtų (1), reikšmės yra preliminarios.

  Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.

  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.

  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.