NAUJOSIOS KARTOS VIZIJA.

Naujasis BMW i8 „Coupé”

NAUJOSIOS KARTOS VIZIJA.Naujasis BMW i8 „Coupé”

Ateitis įgavo formą naujojo BMW i8 „Coupé” pavidalu. Kupinas jėgos, beprotiškai patrauklus ir pasirengęs pakeisti suvokimą apie automobilio galimybes. Pakanka vos pažvelgti į šį ikonišką dizainą ir adrenalino lygis kaipmat ima kilti. Inovatyvus įkraunamo hibrido variklis sukuria 374 AG ir 570 Nm. Be to, jis vos per 4,4 sekundės leidžia įsibėgėti nuo 0 iki 100 km. Pasitikite naują technologijų amžių kartu su fantastišku BMW i8 „Coupé”.

Read more
BMW i8 kupė Ultimate Sophisto Edition, Sophisto Grey pilkos spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
Lengvojo lydinio ratlankis E-Copper, BMW i8 kupė Ultimate Sophisto Edition, eksterjeras
Accaro E-Copper interjeras, BMW i8 kupė Ultimate Sophisto Edition, interjeras

BMW i8 KUPĖ ULTIMATE SOPHISTO EDITION

Išskirtinis visais atžvilgiais: Ultimate Sophisto Edition laidos BMW i8 automobilis pažangiausias technines charakteristikas ir itin ryškų dizainą perkelia į kitą lygmenį. Ši BMW i8 kupė ir BMW i8 rodsterio laida, kurios gamyba visame pasaulyje yra ribojama dviem šimtais vienetų, iš minios įspūdingai išsiskiria savo pilka Sophisto Grey spalva, ypatingais akcentais ir išskirtiniais E-Copper lengvojo lydinio ratlankiais. Sportišką automobilio charakterį papildomai išryškina dažytos stabdžių apkabos. Šio dinamiško ir sportinio įkraunamo hibridinio išskirtinumas pabrėžiamas ir Accaro E-Copper interjere, kuriame rasite tokius ypatingus akcentus kaip keraminės valdymo rankenėlės arba pribloškiančias detales, pavyzdžiui, šios išskirtinės laidos logotipu papuoštus durelių slenksčius arba centrinio valdymo pulto emblemą su ribotą automobilių laidą žyminčiu skaičiumi nuo 1 iki 200. Be to, šios laidos automobiliuose yra įrengtas projekcinis ekranas, kuris užtikrins, kad mėgaudamiesi ypatingo apšvietimo kuriama atmosfera ir aukščiausios kokybės Harman Kardon HiFi erdvinio garso sistemos garsu, tuo pačiu nuolat gautumėte visą reikiamą informaciją.

ŽVILGSNIS Į ATEITĮ.

Naujasis BMW i8 „Coupé” – tai futuristinė svajonė. Jo modernios linijos susijungia į vientisą, novatorišką dizainą, alsuojantį prabanga ir elegancija. Įspūdingiausias jo akcentas – impozantiškos išvaizdos lengvasvorės anglies pluošto durelės. Dar viena žvilgsnį prikaustanti dizaino detalė – atletiškas priekis ant kurio puikuojasi klasika tapusios BMW grotelės, kurias supa išraiškingi LED priekiniai žibintai ir naujos konstrukcijos oro išmetimo angos. Plokščią modelio siluetą pabrėžia juoda juosta, besitęsianti per visą automobilio ilgį. Šis automobilis suteiks jums visiškai naujų pojūčių, apie kuriuos net nedrįsote svajoti. Tai tobulos formos ir funkcionalumo simbiozė, kuri žino tik vieną kryptį: užtikrintai pasitikti ateitį ir ją pralenkti.

„BMW i8 „Coupé” jau dabar yra geriausiai parduodamas hibridinis sportinis automobilis pasaulyje – jis tiesiog pasmerktas pasaulinei šlovei.“
KLAUS FRÖHLICH, VALDYBOS NARYS, BMW AG

ATEITIES VALDYMO CENTRAS.

BMW i8 „Coupé” salonas puikiai atskleidžia unikalų automobilio charakterį. Futuristiškos forms ir unikalios medžiagos kuria išties įspūdingą vizdą. Automobilio valdymas sukomlektuotas taip, kad vairuotojui užtikrintų nepriekaištingą patogumą. Be to, elektra reguliuojamos sportinės sėdynės su atminties funkcija – tai dar viena išskirtinė detalė, užtikrinanti maksimalų komfortą. Įspūdingas LED vidaus apšvietimas sukuria unikalų šviesos efektą, kuris tiesiog prikausto dėmesį. Durų kontūrinės linijos, prietaisų skydelis, centrinė konsolė ir vairas gali pasirinktinai būti keičiami į „EfficientDynamics Blue” mėlyną, „Amber Yellow” geltoną ar baltą spalvas.

NAUJAI APIBRĖŽTA DINAMIKA.

BMW i8 „Coupé” kvapą atima net ir priešpriešiniam vėjui. Ir jis tai daro ne tik savo atletiška išvaizda, bet ir dėką aptakaus kėbulo, itin lengvasvorės konstrukcijos ir unikalių LED galinių žibintų, garantuojančių išskirtinę dinamiką ir manevringumą.

Read more

NAUJA LENGVASVORĖ FORMA.

NAUJA LENGVASVORĖ FORMA.

Perimkite iniciatyvą. Su naujuoju BMW i8 „Coupé” tai ypač paprasta. Viena iš priežasčių – išskirtinė lengvasvorė „LifeDrive” konstrukcija. Ją sudaro „Drive” modulis su aliuminio važiuokle bei „Life” modulis – iš itin tvirto anglies pluošto pagamintas lengvas salonas. Abiejų komponentų svoris yra maksimaliai optimizuotas, kruopščiai derinant kvapą gniaužiančią galią ir efektyvumą.

BERIBĖS GALIMYBĖS.

BERIBĖS GALIMYBĖS.

Namuose savąjį BMW i8 galite lengvai įkrauti naudodamiesi BMW „i Wallbox” įkrovimo stotele ar įkrovimo kabeliu. Asmeninė konsultacija, profesionalus montavimas ir pirminis konfigūravimas – visa tai atlieka kvalifikuotas elektrikas. Viešųjų įkrovimo stotelių, kuriomis galite lengvai naudotis su „ChargeNow” kortele, skaičius vis auga. Sužinokite, kur yra artimiausia įkrovimo stotelė su „ChargeNow” programėle arba tiesiog savo BMW i8 „Coupé” automobilyje: pavyzdžiui, naudodamiesi tinkline BMW „ConnectedDrive” navigacija.

TOBULAS RYŠYS TARP DABARTIES IR ATEITIES.

BMW „ConnectedDrive” siūlo inovatyvius sprendimus, kurie užtikrina BMW i8 „Coupé” puikias ryšio funkcijas. Pavyzdžiui, BMW „ConnectedDrive” navigacija visada parodo optimaliausią maršrutą iki kelionės tikslo. Be to, BMW „Connected Remote Services” nuotolinio valdymo funkcijų programėlė iOS ir Android operacinėms sistemoms perduoda daugybę svarbios informacijos apie Jūsų BMW i8 „Coupé” – vos ekraną palietus pirštu. O BMW „Teleservices” visuomet primins kada automobiliui jau laikas patikrinti techninę būklę.

 • Siųsti mano maršrutus į automobilį

  Dar prieš įlipdami į automobilį planuokite ir siųskite išmanųjį maršrutą į savo BMW naudodamiesi funkcija „Send my routes to car” (Siųsti mano maršrutus į automobilį). BMW Connected+ nustato žemą degalų lygį ir prideda tarpinį sustojimą kolonėlėje į Jūsų maršrutą. Dėl šios paslaugos veikimo Jūsų šalyje tiesiogiai kreipkitės į vietinę BMW atstovybę.

 • Dalinkitės savo kelionės informacija realiu laiku

  „Share live trip status“ (Dalintis kelione realiu laiku) funkcija būnant kelionėje leidžia saugiai informuoti apie atvykimo laiką draugus ar šeimą. Gavėjas gauna nuorodą į interneto svetainę, kurioje žemėlapyje rodomas Jūsų kelionės tikslas ir dabartinė automobilio vieta. Dėl šios paslaugos veikimo Jūsų šalyje tiesiogiai kreipkitės į vietinę BMW atstovybę.

BMW i PURE IMPULSE EXPERIENCE PROGRAMA.

BMW i PURE IMPULSE EXPERIENCE PROGRAMA.

Jums, kaip BMW i8 „Coupé” savininkui, atsivers išskirtinis privilegijų pasaulis. BMW „i Pure Impulse Experience” programa savo nariams siūlo ypatingus renginius ir unikalius gyvenimo būdo pasiūlymus visame pasaulyje. Be to, programoje yra įdomių ir įkvepiančių įžvalgų apie technologijas, keliones, kultūrą, gastronomiją ir dizainą.

VISAPUSĖ APSAUGA.

VISAPUSĖ APSAUGA.

Kur bevyktumėte, BMW i8 „Coupé” savo daugybės pagalbos sistemų dėka yra pasirengęs viskam. Pavyzdžiui, važiuojant šlapiu keliu stabdžiuose esančią drėgmę sumažina sausų stabdžių funkcija be jokio pastebimo stabdžių spaudimo. Blogomis oro sąlygomis dinaminė traukos valdymo (DTC) funkcija palengvina startavimą, mažindama ratų prasisukimą ir užtikrindama maksimalią trauką. Važiavimo metu BMW „xDrive” visų varomų ratų sistema perima kontrolę, užtikrindama maksimalų sukibimą bet kokioje situacijoje. Sistema yra aktyvuojama hibridiniame režime ir priklausomai nuo situacijos į visus keturis ratus kintamai paskirsto abiejų pavarų tipų varančiąsias jėgas.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW i8 Coupé(3):
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,8
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 14,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 42

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.