NAUJOSIOS KARTOS VIZIJA.

Naujasis BMW i8 Coupé.

NAUJOSIOS KARTOS VIZIJA.

Naujasis BMW i8 Coupé.

NAUJOSIOS KARTOS VIZIJA.Naujasis BMW i8 Coupé.

Ateitis įgauna formą – naujojo BMW i8 Coupé pavidalu. Pilnas jėgos, patrauklus ir pasirengęs pakeisti mobilumo sąvokos apibrėžimą. Besąlygiškam vairavimo malonumui – tiek, kiek tęsiasi kelias. Pakanka vos pažvelgti į šį ikonišką dizainą ir adrenalino lygis kaipmat ima kilti. Tokiu pat greičiu šauna į viršų ir tachometras: inovatyvus įkraunamo hibrido variklis sukuria 374 AG ir 570 Nm. Be to, jis BMW i8 Coupé nuo 0 iki 100 km įgreitina vos per 4,4 sekundės. Greičiausias kelias į naują erą.

BMW i

ŽVILGSNIS Į ATEITĮ.

BMW i8 Coupé save yra futuristinis iki pat menkiausios detalės. Jo modernios linijos kalba trykšta dinamika. Įspūdingiausia savybė: patogiai atsidarančios impozantiškos išvaizdos lengvasvorės anglies pluošto „žuvėdros sparno“ tipo durys. Automobilio individualumą pabrėžia ir atletiškas priekis, ant kurio puikuojasi BMW tipinės formos grotelės, kurias supa full-LED priekiniai žibintai ir naujos konstrukcijos oro užuolaidos angos. Prasidedanti nuo variklio dangčio, juoda V formos juosta tęsiasi per visą automobilio ilgį, pabrėždama jo plokščią siluetą. Įspūdingas aptakus dizainas taip pat užtikrina optimalų oro aptekėjimą ir sukuria precedento neturinčią aerodinamiką. Taigi, BMW i8 Coupé yra tobula formos ir funkcionalumo simbiozė, kuri žino tik vieną kryptį: pirmyn.

„BMW i8 Coupé jau dabar yra geriausiai parduodamas hibridinis sportinis automobilis pasaulyje – ir mes manome, kad šio automobilio taip pat neaplenks pasaulinė šlovė.“
KLAUS FRÖHLICH, VALDYBOS NARYS, BMW AG

ATEITIES VALDYMO CENTRAS.

BMW i8 Coupé interjeras atskleidžia unikalų jo charakterį. Tai akivaizdu pažvelgus į išskirtinę Accaro Amido/E-Copper liniją. Interjere taip pat atsispindi ir dinamiškos eksterjero dizaino linijos, kuriančios futuristišką dinamiką visame salone. Visi valdymo elementai yra išdėstyti intuityviai ir nukreipti į vairuotoją – tai užtikrina maksimalią orientaciją į vairuotoją ir aiškumą. Optimalią šoninę atramą ir maksimalų komfortą suteikia naujos elektra reguliuojamos sportinės sėdynės su atminties funkcija. Tamsoje LED vidaus apšvietimas užtikrina ypatingą atmosferą. Durų kontūrinės linijos, prietaisų skydelis, centrinė konsolė ir vairas gali pasirinktinai ir pakaitomis keisti spalvą į EfficientDynamics Blue mėlyną, Amber Yellow geltoną ar baltą.

NAUJAI APIBRĖŽTA DINAMIKA.

BMW i8 Coupé kvapą atima net ir priešpriešiniam vėjui. Ir jis tai daro ne tik savo atletiška išvaizda, bet ir aptakiu kėbulu, itin lengvasvore konstrukcija ir LED galinių žibintų sluoksniuotu dizainu, kurių paviršiumi teka vėjo srautas.

NAUJA LENGVASVORĖ FORMA.

NAUJA LENGVASVORĖ FORMA.

Perimkite iniciatyvą. Su naujuoju BMW i8 Coupé tai ypač lengva. Viena iš priežasčių yra išskirtinė lengvasvorė LifeDrive konstrukcija. Ją sudaro Drive modulis – aliuminio važiuoklė, ir Life modulis – iš itin tvirto anglies pluošto pagamintas lengvas salonas. Abiejų komponentų svoris optimizuotas iki paskutinio gramo, kruopščiai derinant apgalvotą tvarumą su ištobulintu sportiškumu kelyje.

GALITE PASIEKTI VISKĄ.

GALITE PASIEKTI VISKĄ.

Įkrovimas ar degalų papildymas – abu šie veiksmai su BMW i8 Coupé yra lengvai atliekami naudojantis išsamiu produktų ir paslaugų paketu 360° ELECTRIC. Namuose savąjį BMW i8 galite lengvai įkrauti naudodamiesi BMW i Wallbox įkrovimo stotele ar įkrovimo kabeliu – jei norite, taip pat galite naudoti tvariai pagamintą elektrą iš BMW Green Energy žaliosios energijos, palaikomos NATURSTROM. Asmeninė konsultacija, profesionalus montavimas ir pirminis konfigūravimas – visa tai atlieka kvalifikuotas elektrikas. Viešųjų įkrovimo stotelių, kuriomis galite lengvai naudotis su ChargeNow kortele, skaičius vis auga. Sužinokite, kur yra artimiausia įkrovimo stotelė su ChargeNow programėle arba tiesiog savo BMW i8 Coupé automobilyje: pavyzdžiui, naudodamiesi tinklinėmis BMW ConnectedDrive paslaugomis navigacijai.

TOBULAS RYŠYS TARP DABARTIES IR ATEITIES.

BMW ConnectedDrive siūlo inovatyvius sprendimus, kurie užtikrina BMW i8 Coupé puikias ryšio funkcijas jūsų kasdieniam mobilumui. Pavyzdžiui, BMW ConnectedDrive navigacija visada parodo optimaliausią maršrutą iki kelionės tikslo. Be to, BMW Connected Remote Services nuotolinio valdymo funkcijų programėlė iOS ir Android operacinėms sistemoms perduoda daugybę svarbios informacijos apie Jūsų BMW i8 Coupé – vos palietus pirštu. O BMW Teleservices telepaslaugų dėka, BMW i partneris visuomet žinos, kada automobiliui reikia atlikti techninę apžiūrą.

 • Siųsti mano maršrutus į automobilį

  Naudodamiesi funkcija „Send my routes to car” („Siųsti mano maršrutus į automobilį) galite suplanuoti ir nusiųsti savo išmanius maršrutus į savo BWM automobilį dar prieš į jį įlipdami. BMW Connected+ nustato žemą degalų lygį ir prideda sustojimą kolonėlėje į Jūsų maršrutą.

 • Dalinkitės savo kelionės informacija realiu laiku

  „Share live trip status“ (Dalintis kelione realiu laiku) funkcija būnant kelionėje leidžia saugiai informuoti apie atvykimo laiką draugus ar šeimą. Gavėjas gauna nuorodą į interneto svetainę, kurioje žemėlapyje rodomas Jūsų kelionės tikslas ir dabartinė automobilio vieta.

BMW i PURE IMPULSE EXPERIENCE PROGRAMA.

BMW i PURE IMPULSE EXPERIENCE PROGRAMA.

Jums, kaip BMW i8 Coupé savininkui, atsivers išskirtinis privilegijų pasaulis. BMW i Pure Impulse Experience programa savo nariams siūlo ypatingus renginius ir unikalius gyvenimo būdo pasiūlymus visame pasaulyje. Programoje yra įdomių ir įkvepiančių įžvalgų apie technologijas, keliones, kultūrą, gastronomiją ir dizainą.

VISAPUSĖ APSAUGA.

VISAPUSĖ APSAUGA.

Kur bevyktumėte BMW i8 Coupé savo daugybės pagalbos sistemų dėka yra pasirengęs viskam. Pavyzdžiui, važiuojant šlapiu keliu stabdžiuose esančią drėgmę sumažina sausų stabdžių funkcija be jokio pastebimo stabdžių spaudimo. Blogomis oro sąlygomis dinaminė traukos valdymo (DTC) funkcija palengvina startavimą, mažindama ratų prasisukimą ir užtikrindama maksimalią trauką. Važiavimo metu BMW xDrive visų varomų ratų sistema perima kontrolę, užtikrindama maksimalų sukibimą bet kokioje situacijoje. Sistema yra aktyvuojama hibridiniame režime ir priklausomai nuo situacijos į visus keturis ratus kintamai paskirsto abiejų pavarų tipų varančiąsias jėgas.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW i8 Coupé:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9
  Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 14.5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 42 

  Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Informacija netaikoma individualiems automobiliams ir neįeina į pasiūlymą. Šios informacijos tikslas – palyginti skirtingų tipų automobilius. Į CO2 emisijos skaičiavimus pagal Direktyvą 1999/94/EB neįtraukta CO2 emisija, pašalinta į aplinką per automobilio gamybos procesą ir degalų ar kitų energijos šaltinių tiekimas.