BMW M3 Competition Touring G81 BMW Individual juodos metalizuotos Frozen Black spalvos važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
Kaina nuo72 800 €
Charakteristika375 kW ( 510 AG)
Variklio tipasBenzinasDyzelinas

M3

BMW M3 Competition Touring G81 BMW Individual juodos metalizuotos Frozen Black spalvos važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

ATNAUJINTI BMW 3 SERIJOS M TOURING

Kaina nuo72 800 €
Charakteristika375 kW ( 510 AG)
Variklio tipasBenzinasDyzelinas
M3ATNAUJINTI BMW 3 SERIJOS M TOURING

BMW M3 COMPETITION TOURING, BMW M340i xDRIVE TOURING IR BMW M340d xDRIVE TOURING.

 • Naujajame BMW M3 Competition Touring su M xDrive technologija tobulai dera įstabi BMW M3 galia ir Touring modelio funkcionalumas
 • BMW M340i xDrive Touring ir atnaujintas BMW M340d xDrive Touring sužavės ne tik išskirtiniais eksterjero ir interjero dizaino akcentais, bet ir itin harmoninga techninių charakteristikų, komforto  bei efektyvumo derme.

BMW M3 Competition Touring:
Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 10,1–10,4
CO₂ emisija mišriu režimu WLTP g/km: 229–235

BMW M340i xDrive Touring:
Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 8,1–8,8
CO₂ emisija mišriu režimu WLTP g/km: 182–197

BMW M340d xDrive Touring:
Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 6,0–6,6
CO₂ emisija mišriu režimu WLTP g/km: 157–173

Skaityti daugiau

ATNAUJINTŲ BMW 3 SERIJOS M TOURING PALYGINIMAS

Trumpai apie sportines savybes.

BMW M3 COMPETITION TOURING.

Maksimali vairavimo dinamika ir išskirtinumas.
 • Itin galingas BMW M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų 510 AG benzininis variklis
 • 375 kW (510 AG) 650 Nm, 0–100 km/h per 3,6 s
 • 8 greičių M Steptronic transmisija su Drivelogic technologija
 • M xDrive su aktyviuoju su M diferencialu
Stovinčio BMW M3 Competition Touring G81 trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW M340i xDRIVE TOURING.

Tai tobulas sportinių ambicijų, patogumo ir kasdieninio praktiškumo derinys.
 • M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis
 • 275 kW/374 AG, 500 Nm, 0–100 km/h per 4,6 sek.
 • 8 greičių Steptronic Sport transmisija
 • BMW xDrive su M sportiniu diferencialu
Stovinčio BMW M340i xDrive Touring G21 trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW M340d xDRIVE TOURING

Galios, efektyvumo ir neriboto kasdieninio praktiškumo derinys.
 • BMW M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų dyzelinis variklis
 • 250 kW/340 AG, 700 Nm, 0–100 km/h per 4,7 sek.
 • 8 greičių Steptronic Sport transmisija
 • BMW xDrive su M sportiniu diferencialu
Stovinčio BMW M340i xDrive Touring G21 trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
 • BMW M3 COMPETITION TOURING.
 • BMW M340i xDRIVE TOURING.
 • BMW M340d xDRIVE TOURING

BMW M3 COMPETITION TOURING - PAGRINDINIAI AKCENTAI.

Atnaujinto BMW M3 Competition Touring vairavimo dinamika ir dizainas.

Pirmajame BMW M3 Competition Touring su M xDrive technologija tobulai dera įstabi BMW M3 galia ir Touring modelio funkcionalumas

 • Itin galingas BMW M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų 375 kW (510 AG) benzininis variklis ir akceleracija nuo 0 iki 100 km/h per 3,6 s
 • Išmanioji visų varančiųjų ratų pavara M xDrive ir M serijai būdingos konstrukcijos pakaba užtikrina maksimalią trauką, manevringumą ir tikslumą. .
 • Užtikrintą stotą demonstruojantis ekstravertiškas dizainas ir plačių tarpvėžių pakaba alsuoja tarsi į kraują įaugusia M serijai būdinga sportiškumo dvasia.
Stovinčio BMW M3 Competition Touring G81 BMW Individual metalizuotos juodos Frozen Black kėbulo spalvos vaizdas iš šono
M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis

M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis

Vienaeilis 6 cilindrų M TwinPower Turbo benzininis variklis išsiskiria puikiomis galios perdavimo savybėmis ir įspūdingu skleidžiamu garsu, būdingu M serijos varikliams. Du viengubi turbokompresoriai, tiesioginė itin tikslaus įpurškimo sistema High-Precision Injection, visiškai kintamas vožtuvų valdymas ir kintamas skirstomojo veleno valdymas užtikrina išskirtinį šio variklio efektyvumą.

Važiuojančio BMW M3 CompetitionTouring G81 BMW Individual su M būdinga pakaba metalizuotos juodos Frozen Black kėbulo spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš galo

M serijai būdinga pakaba

Plačių tarpvėžių ir gerokai į apačią platėjančių ratų arkų konstrukcijos pakaba yra pritaikyta konkrečiai M serijos automobiliams. Tai leidžia užtikrinti maksimaliai sportišką vairavimą ir pastebimai geresnes atnaujinto M3 Competition Touring automobilio charakteristikas bei valdymo atsaką.

BMW M3 Competition Touring G81 M xDrive

M xDrive

BMW M xDrive su aktyviuoju M serijos diferencialu užtikrina maksimalią trauką ir vairavimo dinamiką ne tik kasdieninėse situacijose, bet ir lenktynių trasose. Ši M serijos technologija išsiskiria galinių varančiųjų ratų pavarai būdingu manevringumu ir visų varančiųjų ratų pavarai būdingu valdymu. Galite rinktis iš 4WD, 4WD Sport ir – išjungus DSC režimą – iš 2WD.

BMW M3 Competition Touring G81 vaizdas iš galo su galiniu bamperiu

M būdingas galinės dalies dizainas

Galinė atnaujinto BMW M3 Competition Touring dalis išsiskiria charakteringu bamperiu su difuzoriumi ir abiejose pusėse sumontuotomis dvigubomis išmetimo angomis.

BMW M3 Competition Touring G81, M Carbon anglies pluošto keraminių stabdžių vaizdas iš arti

M Carbon keraminiai stabdžiai

M Carbon keraminiai stabdžiai užtikrina dar labiau tiesioginį stabdymo jėgos perdavimą. Šio modelio stabdžiai atsparūs korozijai ir aukštesnėms temperatūroms. Jie ne tik mažai nusidėvi, bet ir prisideda prie mažesnio automobilio svorio ir tokiu būdu leidžia užtikrinti geresnį manevringumą, dinamiką ir akceleracines savybes. Ši ypatinga techninė įranga yra matoma pro matinės auksinės spalvos stabdžių apkabas, kurių išorinė pusė dekoruota M logotipu.
Dėl specifinių medžiagos savybių stabdymo metu gali trumpai girdėtis didesnis stabdžių keliamas garsas, pavyzdžiui, esant ilgesnei nedidelei apkrovai arba drėgnai kelio dangai. Šio su stabdžių konstrukcija susijusio garso galima išvengti išdžiovinus stabdžius arba stipriau juos paspaudus, jeigu stabdžiai ilgą laiką turėjo nedidelę apkrovą. Dėl drėgnos kelio dangos arba kelio druskos stabdžių efektyvumas sumažėja ir tampa įprastiniu, būdingu standartinei stabdymo sistemai. Taip sumažėjusią stabdymo galią galite kompensuoti stipriau paspausdami stabdžių pedalą. Stabdžių skleidžiamas garsas neturi jokios įtakos jų efektyvumui, eksploatavimo saugumui ir patvarumui.

BMW M3 Competition Touring G81 M Carbon paketas šoninis veidrodėlis

M Carbon eksterjero įrangos komplektas

M Carbon automobilio išorės paketas akcentuoja atletiškas automobilio ambicijas. Priekiniame bamperyje montuojami aptako elementai ir šoninių veidrodėlių korpusai yra pagaminti iš armuoto anglies pluošto plastiko (CFRP). Komplektą užbaigia pribloškiančios išvaizdos anglies pluošto difuzoriaus intarpas galinėje automobilio dalyje.

BMW M3 Competition Touring G81, M Carbon anglies pluošto išlenktos sėdynės su M3 logotipu

Išlenktos M Carbon sėdynės

Išgaubta M Carbon anglies pluošto sėdynė su apšviestu M3 logotipu – tai tokio tipo sėdynėms būdingo automobilių lenktynių dvasia dvelkiančio charakterio ir sportinių M serijos sėdynių patogumo derinys. Ši anglies pluošto paviršiais vizualiai išsiskirianti sėdynė yra ne tik lengvesnė, bet ir reguliuojama elektriniu būdu. Sėdynės atlošo ir sėdimosios vietos šoninėse atramose yra sumontuoti keliose vietose tvirtinamų saugos diržų laikikliai, o ketinant vairuoti dėvint šalmą, atramos galvai pamušalas gali būti nuimamas.

BMW M3 Competition Touring G81 pilna Merino odos apdaila juodos spalvos M anglies pluošto išlenkta sėdynė su M3 logotipu

Pilna Merino odos apdaila juodos spalvos

Pilna Merino dalinai perforuotos odos apdaila X3SW juodos spalvos su kontrastingomis juodos pilkos spalvos siūlėmis ir Alcantara pilkos spalvos akcentinės juostos.

BMW M3 Competition Touring G81, M Carbon anglies pluošto vairas, vairuotojo erdvė

M Carbon anglies pluošto vairas

M anglies pluošto vairas suteikia neginčijamą lenktynių trasos pojūtį. Valdymo elementus vairo stipinuose gaubia anglies pluošto apdailos juostelės, išryškinančios itin išskirtinę vairo išvaizdą. Be to, ši lenktynių sporte patikrinta medžiaga vizualiai dera prie dinamiško interjero.

ATNAUJINTO BMW M340i xDRIVE TOURING IR ATNAUJINTO BMW M340d xDRIVE TOURING AKCENTAI

Atnaujintų BMW M340i xDrive Touring ir BMW M340d xDrive Touring vairavimo dinamika ir dizainas.

BMW M340i xDrive Touring ir atnaujintas BMW M340d xDrive Touring sužavės ne tik išskirtiniais eksterjero ir interjero dizaino akcentais, bet ir itin harmoninga techninių charakteristikų, komforto bei efektyvumo derme.

 • Į atnaujintą BMW M340i xDrive Touring sumontuotas itin lengvai apsisukimų skaičių per minutę keičiantis vienaeilis 6 cilindrų benzininis 275 kW (374 AG) galios M TwinPower variklis 100 km/h greitį leis išvystyti vos per 4,6 sekundės.
 • Su itin efektyviu atnaujinto BMW M340d xDrive Touring M TwinPower Turbo vienaeiliu 6 cilindrų dyzeliniu varikliu, išsiskiriančiu 250 kW (340 AG) galia ir 700 Nm sukimo momentu, 100 km/h greitį pasieksite per 4,7 sekundės.
 • M serijai būdingos pakabos charakteristikos užtikrina didelę vairavimo dinamiką ir subalansuotą kasdieninį komfortą.
 • Išskirtinės eksterjero ir interjero dizaino detalės pasižymi M serijai būdingu stiliumi.
Važiuojančio BMW M340i xDrive Touring G21 trijų ketvirčių vaizdas iš šono
BMW M340i xDrive ir M340d xDrive Touring G21 TwinPower Turbo 6 cilindrų vienaeilis dyzelinis variklis

M TwinPower Turbo vienaeiliai 6 cilindrų varikliai

Visišką vairavimo malonumą suteiksiantys aukščiausio lygio atletai: Vienaeilis šešių cilindrų M TwinPower Turbo benzininis variklis išsiskiria puikiomis galios perdavimo savybėmis ir įspūdingu skleidžiamu garsu, būdingu M serijos varikliams. Vienaeilis 6 cilindrų M TwinPower Turbo dyzelinis variklis pasižymi įspūdingu galios perdavimu ir itin nedidelėmis kuro sąnaudomis.

BMW M340i xDrive ir M340d xDrive Touring G21 Steptronic Sport transmisija

Steptronic Sport transmisija

Aštuonių pavarų M Steptronic sportinė transmisija su Drivelogic technologija leidžia keisti pavaras tiek mechaniniu tiek automatiniu būdu, todėl galėsite rinktis jums priimtiną važiavimo stilių – nuo itin sportiško iki ypač komfortiško.

Tik BMW M340i xDrive ir BMW M340d xDrive Touring modeliuose.

BMW M340i xDrive ir M340d xDrive Touring G21 M sportinis diferencialas

M sportinis diferencialas

Aktyvusis M diferencialas optimizuoja trauką ir vairavimo stabilumą vairuojant dinamiško važiavimo stiliumi arba važiuojant skirtingomis kelio dangomis.

BMW M340i xDrive Touring ir BMW M340d xDrive Touring G21 Adaptyvūs LED priekiniai žibintai

Adaptyvūs LED priekiniai žibintai

Adaptyvieji priekiniai šviesos diodų žibintai visada užtikrins geriausią apšvietimą. Žvilgsnį prikaustantis akcentas: apverstos L raidės formos dienos šviesos žibintai.

BMW M340i xDrive ir M340d xDrive Touring G21 M šoniniai veidrodėliai

M šoniniai veidrodėliai

Įspūdingas ir automobilio kėbulo spalvai kontrastingas akcentas – dviem juostelėmis dekoruoti optimalių aerodinaminių savybių blizgios juodos spalvos M serijos šoniniai veidrodėliai, kurių asferinis paviršius leidžia aiškiai apžvelgti aplinką bet kokioje situacijoje.

BMW M340i xDrive and M340d xDrive Touring G21 M Shadow Line itin blizgi eksterjero apdaila su papildomais elementais

M Shadow Line itin blizgi eksterjero apdaila su papildomais elementais

Į blizgios M Shadow Line apdailos komplektą su papildomomis detalėmis įeina ir ypatingi juodos spalvos elementai: itin blizgūs juodi šoninių veidrodėlių korpusai ir galinis aptakas bei juodo chromo išmetimo angų apdaila.

BMW M340i xDrive ir M340d xDrive Touring G21 M sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės

M sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės

Išgaubtos priekinės M Sport sėdynės su iš dalies integruotomis atramomis galvai užtikrina optimalias atramines šonų savybes posūkiuose ir vingiuose. Sėdynių atlošų plotis ir atramos juosmeniui gali būti pritaikomos individualiai, o atramų galvai aukštis yra reguliuojamas elektra. Ryškūs kontūrai ir juodas M logotipas akcentuoja sportišką vairuotojo erdvės charakterį.

BMW M340i xDrive ir M340d xDrive Touring G21 M odinis vairas

M odinis vairas

Dinamiško vairavimo patirtį suteiksiantis juoda Walknappa oda aptrauktas M serijos vairas su daugiafunkciais mygtukais išsiskiria sportiška išvaizda ir maloniai priglunda prie rankų.

BMW M340i xDrive ir M340d xDrive Touring G21 BMW išlenktas ekranas

Išlenktas BMW ekranas

BMW išlenktas ekranas su 12,3 colių prietaisų ekranu ir 14,9 colių valdymo ekranu pasižymi intuityviu valdymu ir modernia ekranų grupavimo funkcija.

BMW M3 COMPETITION TOURING, BMW M340i xDRIVE TOURING IR BMW M340d xDRIVE TOURING: VAIRUOTOJO ERDVĖ IR TECHNOLOGIJOS.

BMW 3 serijos M Touring M dizaino rodmenys ir intuityvaus valdymo koncepcija, skaitmeninės paslaugos ir išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos.

BMW M3 Touring, BMW M340i xDrive Touring ir BMW M340d xDrive Touring leis mėgautis daugybe pažangių technologijų ir visapusišku ryšiu:

 • Galimybę peržvelgti išsamią informaciją užtikrinanti moderni ekranų grupavimo funkcija ir M serijai būdinga grafika
 • Saugumą, komfortą ir išmanųjį ryšį užtikrinančios įvairios pagalbos vairuotojui sistemos ir skaitmeninės paslaugos
BMW 3 serijos M Touring vairuotojo erdvės interjeras
BMW 3 serijos M Touring BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

Stebėkite tai, kas iš tiesų svarbu: vairuotojo erdvės valdymo sistema BMW Live Cockpit Professional su dideliu išlenktu ekranu, projekcinis ekranas ir maršruto rekomendacijas rodanti papildytosios realybės navigacijos sistema.

BMW 3 serijos M Touring svirtinis jungiklis rankiniam pavarų perjungimui

Svirtinis jungiklis rankiniam pavarų perjungimui.

8 greičių sportinė M Steptronic transmisija su Drivelogic technologija suteikia daugybę pavarų perjungimo galimybių: galite pasirinkti ne tik rankinį arba automatinį pavarų perjungimo būdą, bet ir mėgautis ypatingai sportiško arba itin komfortiško važiavimo režimu.

BMW 3 serijos M Touring M pavarų svirtis

M pavarų svirtis

M pavarų svirtis su M serijai būdingu mygtukų išdėstymu užtikrina nepriekaištingą valdymą. Rankinis S režimas leidžia vairuotojui keisti pavaras rankiniu būdu naudojantis pavarų svirtimi o važiuojant D režimu pavaros bus keičiamos automatiškai. Drivelogic jungiklis ir P mygtukas yra po M logotipu.

Tik BMW  M3 Competition Touring modelyje.

BMW 3 serijos M Touring išmaniojo telefono integravimo funkcija

Išmaniojo telefono integravimo funkcija

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Naudodamiesi Apple CarPlay arba Android Auto ir išmaniojo telefono integravimo funkcija, galėsite belaidžiu būdu sujungti savo išmanųjį telefoną su savo automobiliu. Tai leis patogiai naudotis įvairiomis išmaniojo telefono funkcijomis ir programėlėmis tiesiog automobilio valdymo ekrane.

BMW 3 serijos M Touring BMW nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija

BMW nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija

Visada tik naujausia programinė įranga jūsų BMW nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo dėka. Atnaujinimus paprastai atsisiųsite per My BMW programėlę arba tiesiai į automobilį.

BMW 3 serijos M Touring BMW skaitmeninis raktas

BMW skaitmeninis raktas.

*Skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey. BMW skaitmeninio rakto naudojimui būtina BMW telepaslaugų įranga.

BMW 3 serijos M Touring Driving Assistant Professional funkcija

Driving Assistant Professional funkcija

Driving Assistant Professional funkcija automatiškai išlaiko automobilį eismo juostoje, palaiko greitį ir saugų atstumą bei sumažina nelaimingų atsitikimų riziką daugelyje situacijų.

BMW 3 serijosTouring M serijos Parking Assistant Plus funkcija

Parking Assistant Plus funkcija

Į parkavimo pagalbos sistemą Parking Assistant Plus įeina aplinkos vaizdo stebėjimo sistema, nuotolinio trimačio vaizdo apžvalgos funkcija, aktyvioji parkavimo atstumo kontrolės funkcija bei automatinė parkavimo ir atbulinės eigos asistento sistema.

BMW 3 serijos M Touring M Drive Professional

M Drive Professional

Tobulam driftui ar geriausiam lenktynių rato laikui pasiekti – M Drive Professional su gausybe patogių funkcijų leis mėgautis įstabia galia.

Tik BMW M3 Competition Touring modelyje

ATNAUJINTO BMW 3 SERIJOS M TOURING TECHNINIAI DUOMENYS

BMW M3 COMPETITION TOURING IR KITI MODELIAI

Galia kW (AG):

375 (510)

Akceleracija nuo 0-100 km/h per s:

3,6

Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km :

10,1–10,4

CO2 emisija mišriu režimu WLTP g/km:

229–235

BMW M3 Competition Touring G81 erdvinis techninis brėžinys

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI IR BMW M PERFORMANCE PARTS DALYS BMW 3 SERIJOS M TOURING MODELIUI

BMW M Performance serijos dalys jūsų BMW 3 serijos M Touring suteiks ypatingai sportišką charakterį. Be to, norėdami pritaikyti automobilį savo asmeniniams poreikiams, galite papildomai pasirinkti originalius BMW aksesuarus.

BMW M3 Competition Touring G81 BMW sėdynių atlošo uždangalas ir apsauginis vaiko kėdutės kilimėlis

BMW sėdynių atlošo uždangalas ir apsauginis vaiko kėdutės kilimėlis

Puikiai pritaikytas kelionėms su vaikais. Nuo purvo ir pažeidimų saugantys BMW sėdynių atlošų uždangalai tvirtinasi prie užpakalinių priekinių sėdynių atlošų pusių, o apsauginis vaiko kėdutės kilimėlis patikimai apsaugo galinę sėdynę nuo išsipurvinimo ir automobilinės vaiko kėdutės paliekamų įspaudų.

BMW M3 Competition Touring G81 BMW Individual metalizuotos juodos Frozen Black spalvos M Performance išmetimo sistema iš titano priartintas vaizdas iš galo

M Performance išmetimo sistema iš titano

Kvapą gniaužiantis garsas: M Performance duslintuvo sistema sužavės į jokius kompromisus nesileidžiančiu automobilių sportui būdingu garsu. Duslintuvas ir sportinis išmetimo vamzdis pagaminti tik iš lenktynių sporte naudojamo titano.

BMW M3 CompetitionTouring G81 BMW Individual metalizuotos juodos Frozen Black kėbulo spalvos su M Performance stogo aptaku trijų ketvirčių vaizdas iš galo

M Performance juodas blizgus stogo aptakas

Jaudinantis dizainas Iš poliuretano pagamintas itin blizgios juodos spalvos M Performance stogo aptakas – tai elegantiškai sportiškas galinės automobilio dalies akcentas. Be to, jis pagerina aerodinamines automobilio savybes. Šis aptakas nepriekaištingai dera prie automobilio dizaino ir gali būti nudažytas kėbulo spalva.

BMW M340i xDrive ir M340d xDrive Touring G21 BMW gale tvirtinamas dviračių laikiklis Pro 2.0

Dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0

Automobilio gale montuojamas dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0 yra lengvasvoris, tačiau tvirtas, todėl išlaikys iki 60 kg svorį. Šiuo dviračių laikikliu yra labai paprasta naudotis, prie jo galėsite pritvirtinti du įprastus arba elektrinius dviračius (prailginus laikiklį, prie jo galima tvirtinti ir tris dviračius). Be to, laikiklio nulenkimo funkcija leis bet kuriuo metu patogiai pasiekti bagažo skyrių.

BMW M340i xDrive ir M340d xDrive Touring G21 BMW juodos Titanium Silver sidabro spalvos BMW stogo bagažinė 520

Juodos Titanium Silver sidabro spalvos BMW stogo bagažinė 520

Moderni juodos spalvos stogo bagažinė su dekoratyviomis sidabrinės Titanium Silver spalvos šoninėmis apdailos juostomis yra 520 litrų talpos. Ši bagažinė gali būti naudojama su visomis BMW stogo bagažinių skersinių sistemomis. Ji gali būti atidaroma iš abiejų pusių, kuriose turi trigubą centrinį užraktą, todėl šią bagažinę ne tik patogu pakrauti, bet ir užrakinti saugantis nuo vagysčių.

BMW M340i xDrive ir M340d xDrive Touring G21 19 colių BMW dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 793

19 colių BMW dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 793 (Night Gold spalvos poliruoti).

Aukštos kokybės poliruoti 19 colių M Performance lengvojo lydinio Double-spoke Style 793 M ratlankiai yra Night Gold spalvos. Vasaros ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi ir run-flat padangomis. Ratlankių dydis - 8J x 19, su 225/40 R20 93Y XL RSC dydžio padangomis priekyje ir 8,5J x 19 ratlankiai su 255/35 R19 96Y XL RSC padangomis gale.

BMW M340i xDrive ir M340d xDrive Touring G21 20 colių M Performance kaltiniai Y-spoke style 795 M matinės juodos Jet Black spalvos ratlankiai

20 colių M Performance kaltiniai Y-spoke style 795 M matinės juodos Jet Black spalvos ratlankiai

Aukštos kokybės 20 colių M Performance kaltiniai Y-spoke style 795 M, matinės juodos spalvos Jet Black spalvos ratlankiai, puošti spalvotu M logotipu bei šlifuotu M Performance užrašu. Vasaros ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi ir run-flat padangomis. Ratlankių dydis - 8J x 20 su 225/35 R20 90Y XL RSC dydžio padangomis priekyje ir 8,5J x 20 ratlankiai su 255/30 R20 92Y XL RSC padangomis gale.

BMW M340i xDrive ir M340d xDrive Touring G21 M Performance juodas itin blizgus stogo aptakas

M Performance juodas blizgus stogo aptakas

Jaudinantis dizainas Iš poliuretano pagamintas itin blizgios juodos spalvos M Performance stogo aptakas – tai elegantiškai sportiškas galinės automobilio dalies akcentas. Be to, jis pagerina aerodinamines automobilio savybes. Šis aptakas nepriekaištingai dera prie automobilio dizaino ir gali būti nudažytas kėbulo spalva.

BMW M340i xDrive ir M340d xDrive Touring G21 M Performance vairas

M Performance vairas

Užtikrinta sportinio vairavimo patirtis: Alcantara oda aptrauktas M Performance vairas itin patogiai ir maloniai priglus prie jūsų rankų, tad jausitės tarsi vairuodami sportinį automobilį. Išskirtinis vairo dizainas ir raudonos odos vidurio juosta pabrėžia sportinio automobilio stilių.

BMW 3 SERIJOS M TOURING KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

Stovinčio BMW M3 Competition Touring G81 BMW Individual metalizuotos juodos Frozen Black kėbulo spalvos vaizdas iš priekio su modeliu

Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams.

BMW SERVICES PASLAUGOS

BMW aptarnavimo skyriaus darbuotojas pasitinka klientus

BMW Services paslaugos leis džiaugtis jokių rūpesčių nekeliančiomis kelionėmis:
 

 • Visišką skaidrumą užtikrinančios BMW Service Inclusive paslaugos yra teikiamos už fiksuotą mokestį ir apima tokias paslaugas kaip automobilio patikra, mikrofiltro arba stabdžių skysčio patikrinimas  
 • BMW ConnectedDrive telepaslaugos – tai galimybė jūsų BMW techninės priežiūros centrui gauti visą reikalingą informaciją apie automobilį, kai prireikia autoserviso paslaugų.
 • BMW techninės ir avarinės pagalbos kelyje paslaugos yra nemokamai teikiamos visą parą, 365 dienas per metus.

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW M4 Competition kupė, BMW M4 kupė ir BMW M440i xDrive kupė įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančiu BMW partneriu. Įgudęs BMW aptarnavimo personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

ATNAUJINTI BMW 3 SERIJOS M TOURING AUTOMOBILIAI.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

BMW M3 Competition Touring:
Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 10,1–10,4
CO₂ emisija mišriu režimu WLTP g/km: 229–235

BMW M340i xDrive Touring:
Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 8,1–8,8
CO₂ emisija mišriu režimu WLTP g/km: 182–197

BMW M340d xDrive Touring:
Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 6,0–6,6
CO₂ emisija mišriu režimu WLTP g/km: 157–173Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į  bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal 2022/195 EB reglamento nuostatas, nuo 2023-01-01 EC atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės.

 

Daugiau informacijos apie NEDC  ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite www.bmw.de/wltp

 

Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO₂ emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietija, arba apsilankę https://www.dat.de/co2/.

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW M3 Competition Touring:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,4–10,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 235–229

  BMW M340i xDrive Touring:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,8–8,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 197–182

  BMW M340d xDrive Touring:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,6–6,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 173–157

  Oficialiai pateikiami degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos sunaudojimo ir nuvažiuojamo atstumo naudojant tik elektros energiją duomenys buvo apskaičiuoti laikantis reikalaujamos skaičiavimo procedūros ir atitinka aktualios Reglamento (EB) Nr. 715/2007 redakcijos nuostatas. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.

BMW M3 Touring

Naujas BMW M3 Touring nepalieka abejingų žvilgsnių ir prisėdus už vairo. Drąsiai atrodantį, tačiau maksimalų funkcionalumą siūlantį BMW M3 Touring galite konfigūruoti tiesiog internetu. Čia taip pat siūlomi ir BMW M Touring modeliai - M340i xDrive ir M340d xDrive automobiliai. Tad galingas ir praktiškas Touring tipo automobilis gali būti ir benzininis, ir dyzelinis!

 

Skaityti daugiau

Naujasis BMW M3 Touring - automobilis

Šis automobilis jau iš tolo išskirtinis. Aštresnės ir gerokai sportiškesnės priekio, šonų ir galinės automobilio dalies linijos harmoningai dera tarpusavyje bei perteikia dinamiškam vairavimui pritaikyto automobilio charakterį, tuo pačiu išlikdamos ištikimos 3 serijos modelio proporcijoms.

 

Skaityti daugiau

BMW M3 Touring - variklis ir kuro sąnaudos

Po BMW M3 Touring gaubtu montuojamas variklio tipas yra BMW M Power kūrinys su 3 litrų darbinio tūrio, 6 cilindrų eilėje, komponuote ir dviem turbokompresoriais.

Būtent šio modelio kuro sąnaudos yra nurodomos mūsų interneto puslapyje. BMW internetinėje svetainėje nurodomos BMW M3 Touring kuro sąnaudos yra apskaičiuotos, remiantis standartizuotu WLTP testu mišrioms sąlygoms.

Tarp M Touring modelių yra ir dyzelis – M340d xDrive ir dar vienas benzinas – M340i xDrive. Jų kuro sąnaudos taip pat nurodomos mūsų interneto svetainėje.

 

Skaityti daugiau

BMW M3 Touring kainos ir galimi priedai

BMW M3 Touring kainos gali būti skirtingos ir daugiausiai priklauso nuo pasirinkto automobilio komplektacijos bei nuo to ar negalioja ypatingas pasiūlymas – nuolaida. Jeigu domina ir naudotas šio modelio automobilis, geriausius pasiūlymus rasite mūsų interneto puslapyje.

 

Skaityti daugiau

BMW M3 Touring – savybės

BMW M3 Touring automobilio savybės kaip ir atsiliepimai iš vairuotojų bei apžvalgininkų - puikūs: maksimali dinamika, komfortas, bekompromisis saugumas, adaptyvi M pakaba.

 

Skaityti daugiau

BMW M3 Touring - bandomasis važiavimas

Jeigu jums aktuali galimybė pirkti BMW M3 Touring automobilį, būtinai užsiregistruokite bandomajam važiavimui. Jums artimiausia BMW atstovybė Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje. Po to, galima gauti patrauklias kainas perkant išsimokėtinai, lizingu arba veikos nuomai, verslui su BMW Financial Services pasiūlymais. 

 

Skaityti daugiau