BMW M340i xDrive Touring (G21), važiuojančio automobilio vaizdas iš šono
Degalų sąnaudos (mišriu režimu)6,7–6,1 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinas

3 SERIJA

BMW M340i xDrive Touring (G21), važiuojančio automobilio vaizdas iš šono

BMW 3 SERIJA M TOURING MODELIAI

Degalų sąnaudos (mišriu režimu)6,7–6,1 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinas
3 SERIJABMW 3 SERIJA </br>M TOURING MODELIAI

BMW M340i xDrive ir M340d xDrive Touring praturtins Jūsų kasdienybę jaudinančiais automobilių sporto pojūčiais. Apsiginklavę galingais BMW M TwinPower Turbo vienaeiliais 6 cilindrų varikliais, išvystantiems iki 375 AG (275 kW) galią, ir M pakabos dalimis, sukurtomis maksimaliam dinamiškumui, generuoja veržlią varančiąją jėgą. Ir akimirksniu pažadina lenktynių aistrą. Su įspūdinga iki 1510 m3 bagažinės talpa ir daugybe inovatyvių krovimo sprendimų, šie automobiliai atskleidžia savo galimybes greitojoje eismo juostoje ar ilgose kelionėse.

Skaityti daugiau

VISI BMW 3 SERIJOS M TOURING AKCENTAI:

Nuojauta virsta vairavimo malonumu

Iš meilės automobilių lenktynėms: dėl originalių BMW M pakabos dalių BMW M340i xDrive ir M340d xDrive Touring užtikrina aštriausius pojūčius. Sukurtos pagal aukščiausius dinamiškumo reikalavimus, jos įkvepia įspūdingu našumu ir ištobulintomis vairavimo charakteristikomis. Pavyzdžiui, adaptyvioji M pakaba su sportiniu kintamo perdavimo vairo mechanizmu, M sportiniu diferencialu su nuolatine diferencialo užrakto kontrole užtikrina sportinio vairavimo malonumo, didesnio judrumo, optimalios traukos ir geriausio įmanomo valdymo derinį.
BMW M340i xDrive Touring (G21), vairavimo dinamika
BMW M340i xDrive Touring (G21), 8 pavarų <i>Steptronic Sport</i> transmisija

8 pavarų Steptronic Sport transmisija

Aštuonių pavarų Steptronic Sport transmisija užtikrina nepaprastai sportišką pavarų perjungimą. Nesvarbu, ar pasirinksite automatinio pavarų perjungimo režimą, ar, naudodamiesi pavarų perjungimo svirtelėmis arba pavarų perjungimo svirtimi, pavaras perjunginėsite rankiniu būdu, galėsite mėgautis ne tik patogiomis ir ramiomis kelionėmis, bet ir neįtikėtinai dinamišku vairavimu. Aktyvinus SPORT režimą ir pavarų perjungimo svirtį palenkus į kairę ties S/M pozicija, pavaros bus perjungiamos taip, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti automobilio savybes.
BMW M340i xDrive Touring (G21), M sportiniai stabdžiai

M sportiniai stabdžiai

M Sport serijos stabdžiai yra su mėlynos spalvos M emblema dekoruotomis keturių stūmoklių nejudamomis priekinėmis apkabomis ir vieno stūmoklio slankiomis galinėmis apkabomis. Be to, šie stabdžiai, siekiant užtikrinti geriausias stabdymo savybes, turi didelius stabdžių diskus.
BMW M340i xDrive Touring (G21), adaptyvioji M pakaba

Adaptyvioji M pakaba

Dešimčia milimetrų žemesnė adaptyvioji M pakaba gali būti bet kuriuo metu reguliuojama elektriniu būdu ir taip pritaikoma konkrečioms kelio dangos ir vairavimo sąlygoms. Be to, pakabos savybes galima reguliuoti naudojantis vairavimo patirties valdymo sistema Driving Experience Control. Ši sistema leidžia bet kuriuo metu aktyvinti pageidaujamą vairavimo režimą – nuo patogaus iki itin sportiško, pasižyminčio ypatingai manevringu valdymu.
BMW M340i xDrive Touring (G21), M sportinis diferencialas

M sportinis diferencialas

Sportinis M serijos diferencialas užtikrina optimalias sukibimo savybes ir vairavimo stabilumą persirikiuojant iš vienos eismo juostos į kitą, įsibėgėjant už posūkių, įveikiant posūkius dideliu greičiu arba važiuojant skirtingomis kelio dangomis. Sukibimą su kelio danga optimizuoja elektra valdomas prietaisas, mažinantis skirtumą tarp galinių ratų sukimosi greičio.
BMW M340i xDrive Touring (G21), BMW <i>Laserlight</i>

BMW Laserlight

Aktyvinus tolimųjų lazerinių šviesų apšvietimo režimą, BMW Laserlight žibintai apšviečia net iki 530 metrų atstumą, t. y. beveik du kartus daugiau negu įprastiniai priekiniai žibintai. Geresnis matomumas tamsoje gerokai padidina saugumą. Mėlynos spalvos priekinių žibintų akcentai ir „BMW Laser“ užrašas taip pat pabrėžia technologinius šio automobilio standartus ir sportiškumą.
BMW M340i xDrive Touring (G21),19 colių lengvojo lydinio dvispalviai ratlankiai<i> Double-spoke Style 792 M</i>

19 colių lengvojo lydinio dvispalviai ratlankiai Double-spoke Style 792 M

19 colių M dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 792 M pilkos Cerium Grey spalvos su skirtingo pločio ir runflat padangomis, poliruoti, priekinių ratlankių dydis 8J x 19 su 225/40 R19 padangomis, galinių ratlankių dydis 8.5J x 19 su 255/35 R20 padangomis.
BMW M340i xDrive Touring (G21), itin blizgi M <i>Shadow Line</i>

Itin blizgi M Shadow Line

Itin blizgią M serijos Shadow Line kolekciją sudaro daugybė blizgios juodos spalvos įrangos detalių. Šią kolekciją sudaro langų griovelių apdaila, langų apvadai ir kreipiamosios detalės, B statramsčiai, taip pat šoninių veidrodėlių korpusai, veidrodėlių pagrindai ir viršutinės apsauginės briaunos.
BMW M340i xDrive Touring (G21), i&scaron;skirtinė i&scaron;metimo angų apdaila

Išskirtinė išmetimo angų apdaila

Išskirtinai M340i xDrive ir M340d xDrive Touring modeliams sukurtos Cerium Grey pilkos spalvos kairioji ir dešinioji išmetimo angos. Šios išmetimo angos suteikia akcentą automobilio išvaizdai ir pabrėžia M340i xDrive and M340d xDrive Touring sportinę prigimtį.
BMW M340i xDrive Touring (G21), M sportinės sėdynės ir M saugos diržai

Sportinės sėdynės ir M saugos diržai

Sportinės vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynės ne tik užtikrina optimalią kūno atramą, tačiau gali būti ir individualiai reguliuojamos. Rafinuotas M serijos saugos diržų su įtempimo ir jėgos ribojimo mechanizmais audimo raštas išsiskiria klasikinėmis M serijos spalvomis.
BMW M340i xDrive Touring (G21), M būdingas prietaisų skydelis

M būdingas prietaisų skydelis

Be tokių pagrindinių vairavimo duomenų kaip greitis ir variklio apsisukimų skaičius, M serijos prietaisų skydelyje rodoma ir papildoma sportinio vairavimo informacija.
BMW M340i xDrive Touring (G21), M odinis vairas

M odinis vairas

M serijos oda aptrauktas vairas su daugiafunkciais mygtukais, M emblema ir integruota vairuotojo oro pagalve yra trijų stipinų dizaino. Šis išlenktas atramas nykščiams turintis vairas, kurio kraštai dekoruoti juoda Walknappa oda ir juodomis siūlėmis, leis patirti tikslaus, sportiško vairavimo malonumą.

SPORTIŠKAS GALIŪNAS

Šis automobilis sužavi dar nespėjus į jį įlipti: modernus ir dinamiškas BMW M340i xDrive ir M340d xDrive Touring dizainas kiekvienoje detalėje apjungia galią su estetika. Tokie progresyvios Cerium Grey pilkos metalizuotos spalvos išskirtiniai dizaino elementai, kaip antai BMW priekinių grotelių rėmas ir juostelės, pabrėžia sportinę automobilio prigimtį. Automobilio vidus ne mažiau sportiškas: ergonominės sportinės sėdynės ir išskirtinis M odinis vairas bei aukščiausios kokybės medžiagos paverčia šio automobilio vidų tikra sportinio automobilio kabina, nuo kurios šiurpsta oda.

Skaityti daugiau

3 SERIJOS M TOURING TECHNOLOGIJOS.

Intuityvus ir numatantis ateitį.

BMW M340i xDrive ir M340d xDrive Touring yra skirti tam, kad savo kelionės tikslus pasiektumėte saugiai, o vairavimas taptų sportine patirtimi. Tai įgyvendinti leidžia ir išmaniosios Driving Assistant Professional bei Parking Assistant sistemų funkcijos, užtikrinančios iš dalies automatinį vairavimą. Be to, važiuojant ne didesniu kaip 210 km/h greičiu, vairavimą palengvins ir aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema Active Cruise Control su Stop&Go funkcija, taip pat įspėjimo apie susidūrimą, pėsčiuosius ir dviratininkus sistema su stabdymo funkcija bei automobilio išlaikymo vienoje eismo juostoje pagalbos sistema. Automobilio parkavimo sistema Parking Assistant ir pagalbos važiuojant atbuline eiga sistema Reversing Assistant, toliau grįsdamos autonominio vairavimo kelią į ateitį, jūsų automobilį į ir iš jo pastatymo vietos išvairuos savarankiškai. Mėgaukitės didžiausiu patogumu ir saugumu visose vairavimo situacijose. Pažangi BMW išmaniojo asmeninio asistento sistema BMW Intelligent Personal Assistant – tai nuolatinis jūsų kelionių palydovas. Ši sistema įsimena jūsų asmeninius sprendimus, pasirinktus nustatymus ir taip kiekvieną dieną pažįsta jus vis geriau. Prireikus sistema gali valdyti navigacijos, pramogų ir biuro funkcijas, be to, ji visuomet padės surasti greičiausią kelią į jūsų pamėgtą itališko maisto restoraną. Dar daugiau – šis asmeninis asistentas atsakys į su automobiliu susijusius klausimus ir leis jums dar geriau susipažinti su savo trečiosios serijos BMW M340i xDrive ar M340d xDrive Touring ir daugybe pažangių jo savybių bei funkcijų.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), <i>Driving Assistant Professional</i> funkcija

Driving Assistant Professional funkcija

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis funkcijomis, įskaitant įspėjimo apie juostos keitimą ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), Parkavimo asistentas Plius

Parkavimo asistentas Plius

Parkavimo asistentas Parking Assistant Plus palengvins manevravimą ir leis lengviau pastatyti automobilį. Be kitų funkcijų, šioje sistemoje yra įdiegta aplinkos vaizdo stebėjimo funkcija, leidžianti stebėti vaizdą ir iš viršaus, matyti panoraminį vaizdą ir nuotolinį trimatį vaizdą, be to, sistema padeda statant automobilį lygiagrečiai, turi automatiškai automobilį sustabdančią susidūrimų parkuojantis išvengimo funkciją, padeda pastatyti automobilį rodydama nukreipiančiąsias važiavimo trajektorijos linijas, taip pat palengvina automobilio pastatymą važiuojant atbuline eiga.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), BMW vaizdo registratorius

BMW vaizdo registratorius

BMW vaizdo registratorius leis įrašyti automobilį supančios aplinkos vaizdą ir peržiūrėti jį centriniame automobilio valdymo ekrane arba kitame jūsų įrenginyje, perkėlus vaizdo įrašą naudojantis USB jungtimi. Tokiame vaizdo įraše bus rodoma ir kita svarbi su automobiliu susijusi informacija, pavyzdžiui, vaizdo įrašymo metu buvęs važiavimo greitis arba globalinės padėties nustatymo sistemos (GPS) koordinatės. Šis BMW vaizdo registratorius taip pat turi įvykių ir avarijų registravimo funkcijas.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), BMW <i>Live Cockpit Professional</i>

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 10,25 colių įstrižainės lietimui jautrus valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinę sistemą (BMW Operating System 7) sistemą galima valdyti jutikliniu iDriveTouch valdikliu.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), <i>Connected Music</i>

Connected Music

Klausykitės savo mėgstamos muzikos kad ir kur bebūtumėte. Mėgaukitės klasikinės muzikos skambesiu greitkeliuose, klausykitės džiazo piko metu arba pritarkite pop muzikos melodijoms tiesiog važinėdamiesi. Naudodamiesi Connected Music su Spotify paslaugomis ir savo automobilyje sumontuota SIM kortele, galėsite be jokių apribojimų rinktis iš begalės garso įrašų, kuriuos siūlo BMW muzikos partneris Spotify
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Visada naujausia programinė įranga jūsų BMW automobilyje. Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Naudodamiesi My BMW programėle arba automobilyje sumontuota SIM kortele, programinės įrangos atnaujinimus atsisiųsite ir įdiegsite be jokio vargo. Tokiu būdu gali būti aktyvintos ir kitos jūsų automobilio funkcijos.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), daiktų laikymo paketas

Daiktų laikymo paketas

Daiktų laikymo paketą sudaro atverčiamas skyrelis prietaisų skydelyje vairuotojo pusėje, tinkleliai priekinių sėdynių nugarėlėse bei dvi USB jungtys su įkrovimo funkcija galinėje centrinėje konsolėje. Be to, dešinėje yra papildomas tinklelis smulkiems daiktams susidėti ir įtempimo diržas dešinėje pusėje.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), atskirai atidaromas galinis langas

Atskirai atidaromas galinis langas

Atskirai atidaromas galinis langas itin patogus prireikus sukrauti ar išimti mažesnius daiktus neatidarius visos bagažinės.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), pakrovimo per visą automobilio ilgį, neatlenkiant sėdynių, sistema

Pakrovimo per visą automobilio ilgį, neatlenkiant sėdynių, sistema

Pakrovimo per visą automobilio ilgį, neatlenkiant sėdynių, sistema – tai 40:20:40 santykiu padalinti galinių sėdynių atlošai. Pavyzdžiui, gabenant ilgus daiktus, tokius kaip slidės ar snieglentė, automobilio gale tuo pačiu metu gali patogiai sėdėti du keleiviai. Vidurinėje rankų atramoje įrengti du praktiški puodelių laikikliai.

BMW 3 SERIJOS M TOURING TECHNINIAI DUOMENYS

BMW M340d xDrive Touring

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:

250 (340)/4 400

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s:

4,8

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

6,7–6,1

CO2 emisija g/km (mišriu režimu):

177-160

BMW M340d xDrive (G21) techniniai duomenys

BMW 3 SERIJOS M TOURING KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW M340i xDrive Touring (G21), ratlankių dizainas

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS 3 SERIJOS M TOURING MODELIUI

Čia galite gauti jums individualiai pritaikytus finansavimo pasiūlymus iš BMW Financial Services. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais BMW 3 serijos M Touring finansavimo arba išperkamosios nuomos M automobiliai sprendimais.

BMW PASLAUGOS

SERVISAS IR TECHNINĖ PAGALBA BMW M340i / M340d xDRIVE TOURING

BMW servisas įskaičiuotas

BMW servisas įskaičiuotas

#kadirkasbenutiktu: Jokių rūpesčių nekeliančios kelionės elektriniais automobiliais: šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų planavimą. Galite patys pasirinkti 4 arba 6 metų terminą arba, jeigu esate sudarę išperkamosios nuomos sutartį – 3 metų terminą. Paslaugų paketo apimtis:
 • Transporto priemonės patikra
 • Mikrofiltro keitimas
 • Stabdžių skysčio keitimas
Daugiau apie BMW Service Inclusive
BMW telepaslaugos

BMW telepaslaugos

Užsisakius ConnectedDrive įrangą jūsų BMW teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW servisui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW servisas su jumis susisiekia, kad susitartų dėl apsilankymo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Būtina sąlyga: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali palengvinti jūsų gyvenimą.
Daugiau apie BMW telepaslaugas
BMW pagalba kelyje

BMW pagalba kelyje

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.
Daugiau apie BMW pagalbą kelyje
BMW serviso darbuotojas padeda klientui

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW M340i / M340d xDrive Touring įsigijimo, pra&scaron;ome susisiekti su jūsų vietovėje esančiu BMW partneriu. Įgudęs BMW serviso personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

 • BMW M340d xDrive Touring:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,7–6,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 177-160

  Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas ir CO2 emisiją nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą (EU) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite www.bmw.de/wltp.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos bei elektros energijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen, ir apsilankę https://www.dat.de/co2/