BMW X3 M AUTOMOBILIAI.

Keturi galingi BMW X3 modeliai sportiniam skirtumui pajausti.

BMW X3 M COMPETITION.

Maksimali vairavimo dinamika ir išskirtinumas.
 • Galingas „M TwinPower Turbo“ 6 cilindrų benzininis variklis
 • M xDrive su aktyviuoju M diferencialu ir 8 greičių M „Steptronic“ transmisija su „Drivelogic“
 • Išskirtiniai dizaino elementai ir įranga
 • 375 kW/510 AG, 600 Nm, 0–100 km/h per 4,1 s
BMW X3 M Competition „Donington Grey“ pilko metaliko spalvos, eksterjeras

BMW X3 M.

Vairavimo dinamika aukščiausiu lygmeniu.
 • Galingas „M TwinPower Turbo“ 6 cilindrų benzininis variklis
 • M xDrive su aktyviuoju M diferencialu
 • 8 greičių M „Steptronic“ transmisija su „Drivelogic“
 • 353 kW/480 AG, 600 Nm, 0–100 km/h per 4,2 s
BMW X3 M „Alpine White“, eksterjeras.

BMW X3 M40i.

Išskirtinai subalansuota galia ir tinkamumas naudoti kasdien.
 • „M TwinPower Turbo“ 6 cilindrų benzininis variklis
 • BMW xDrive
 • 8 greičių „Steptronic“ transmisija
 • 260 kW/354 AG, 500 Nm, 0–100 km/h per 4,8 s
BMW X3 M40i ir BMW X3 M40d „Black Sapphire“ juodo metaliko spalvos, eksterjeras

BMW X3 M40d.

Bekompromisė galia ir efektyvumas.
 • „M TwinPower Turbo“ 6 cilindrų dyzelinis variklis
 • BMW xDrive
 • 8 greičių „Steptronic“ transmisija
 • 240 kW/326 AG, 680 Nm, 0–100 km/h per 4,9 s
BMW X3 M40d „Phytonic Blue“ mėlyno metaliko spalvos eksterjeras.
 • BMW X3 M COMPETITION.
 • BMW X3 M.
 • BMW X3 M40i.
 • BMW X3 M40d.

BMW X3 M COMPETITION IR BMW X3 M.

Važiavimo parametrai

Du modeliai, unikalios specifikacijos: visi jėgos pavaros ir važiuoklės komponentai pabrėžia BMW M sportinio automobilio prigimtį. Papildyti tikruoju X charakteriu, šie elementai užtikrina M būdingą vairavimo malonumą bet kokiame kelyje.
BMW X3 M Competition „Donington Grey“ pilko metaliko spalvos, eksterjeras, vaizdas iš paukščio skrydžio.
BMW X3 M Competition ir BMW X3 M,galingas „M TwinPower Turbo“ 6 cilindrų benzininis variklis.

Galingas „M TwinPower Turbo“ vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis.

„M TwinPower Turbo“ vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis pasižymi puikiu galios perdavimu ir sklandžiu darbu, lydimu sportiniam automobiliui būdingo garso. Su „Double-VANOS“, „Valvetronic“, „High-Precision Injection“ tiksliojo įpurškimo sistema ir dviem turbokompresoriais šis variklis generuoja 353 kW (480 AG) galią, o Competition modelyje.-net 375 kW (510 AG).
BMW X3 M Competition ir BMW X3 M, variklis, „M Carbon“ anglies pluošto tikslumą užtikrinanti atrama.

„M Carbon“ anglies pluošto tikslumą užtikrinanti atrama.

M Carbon“ anglies pluošto tikslumą užtikrinanti atrama padidina priekinės automobilio dalies tvirtumą ir prisideda prie didesnio vairavimo tikslumo ir preciziškumo. Šis aukščiausios kokybės anglies pluoštu armuotas polimerinis komponentas yra itin lengvas ir pakėlus automobilio gaubtą sukuria tikrą sportinio automobilio atmosferą. Tad sportinis potencialas puikiai atsiskleidžia net ir čia.
BMW X3 M Competition „Donington Grey“ pilko metaliko spalvos,eksterjeras, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio, M būdinga pakaba.

M būdinga pakaba.

M speciali pakaba išryškina didžiulį automobilio dinamikos potencialą. Papildomai prie trijų vairavimo režimų COMFORT, SPORT ir SPORT+, vairuotojas gali pasirinkti ir vieną iš trijų skirtingų Dynamic Stability Control (DSC) (dinaminio stabilumo valdymo) nustatymų, pritaikydamas stabilizavimo lygį prie pageidaujamo vairavimo stiliaus.
BMW X3 M Competition ir BMW X3 M, interjeras, valdymo ekranas, M xDrive.

M xDrive.

BMW M xDrive ir aktyvusis M diferencialas užtikrina maksimalią trauką ir vairavimo dinamiką tiek pasirinkus sportinį, tiek kasdieninį važiavimo stilių. Dėl įdiegtos ypatingos M technologijos automobilį visada galima tiksliai nukreipti ir saugiai valdyti važiuojant bet kokiu keliu, net stipriai didinant greitį staigiuose posūkiuose.
BMW X3 M Competition ir BMW X3 M, interjeras, M pavarų perjungimo svirtis, 8 greičių „M Steptronic“ transmisija.

8 greičių „M Steptronic“ transmisija.

8 greičių „M Steptronic“ transmisija su „Drivelogic“ siūlo daugybę pavarų perjungimo variantų: nuo ekstremaliai dinamiškų iki ypač patogių, nuo sklandžių iki taupančių degalus. Vairuotojas gali perjungti pavaras mechaniškai, pavarų svirtimi arba pavarų perjungimo vairo rankenėlėmis, arba pasirinkti automatinį režimą ir leisti transmisijai dirbti savo darbą.
BMW X3 M Competition ir BMW X3 M, interjeras, salonas, M odinis vairas, „M Servotronic“.

„M Servotronic“.

Visomis važiavimo sąlygomis „ M Servotronic“ užtikrina tinkamą vairo sukimo jėgą, ją reguliuodamas pagal faktinį važiavimo greitį. Be to, jis užtikrina tiesioginį vairavimo tikslumo pojūtį važiuojant bet kokiu greičiu. Sistema yra specialiai sukalibruota M serijai ir turi tris skirtingus mygtuku pasirenkamus nustatymus.
BMW X3 M Competition „Donington Grey“ pilko metaliko spalvos, eksterjeras, M lengvojo lydinio ratlankiai su M sudėtiniais stabdžiais.

M sudėtiniai stabdžiai.

Specialių naudojamų medžiagų dėka M sudėtiniai stabdžiai pasižymi ne tik puikiomis stabdymo savybėmis, bet ir aukštu stabilumu ir ilga tarnavimo trukme, o taip pat ir mažesniu svoriu, kuris turi teigiamą poveikį manevringumui, dinamikai ir greitėjimui. M būdingą aukštų eksploatacinių savybių stabdžių sistemą iš kitų išskiria mėlyno metaliko stabdžių suportai, pažymėti M raide. Dėl specialios konstrukcijos, po ilgai trunkančios, mažos ar itin didelės apkrovos gali girdėtis laikinas veikimo triukšmas, kuris greitai išnyksta. Norint išvengti šio triukšmo, patartina stipriau stabdyti reguliariais intervalais. Triukšmas išnyks stabdant arba drėgmei ant stabdžių išdžiūvus. Funkciniai triukšmai neturi jokios įtakos stabdžių savybėms, saugumui ir stabilumui.
BMW X3 M Competition „Donington Grey“ pilko metaliko spalvos, galinė dalis su M Sport išmetimo sistema.

M Sport išmetimo sistema.

M sportinė išmetimo sistema skleidžia dinamišką garsą, kurį galima reguliuoti integruotu išmetimo vožtuvo mechanizmu. Važiavimo dinamikos mygtukais pasirinkus SPORT ir SPORT+ programas, variklio garsas tampa griausmingesnis, o į komfortą orientuota programa užtikrina tylesnę variklio akustiką. Be to, triukšmo lygį galima sumažinti nauju garso kontrolės mygtuku.

BMW X3 M COMPETITION.

Dizaino savybės.

Tvirtos proporcijos ir idealiai suderinti itin blizgios juodos spalvos M dizaino elementai sukuria BMW X3 M Competition automobiliui aukščiausios kokybės aurą. Automobilio viduje sportiškumas apjungtas su išskirtinėmis detalėmis, sukuriant unikalų bendrą įspūdį.
BMW X3 M Competition „Donington Grey“ pilko metaliko spalvos, eksterjeras, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio.
 • Eksterjeras
 • Interjeras
BMW X3 M Competition „Donington Grey“ pilko metaliko spalvos, eksterjeras, priekinė dalis su blizgios juodos spalvos M priekinėmis grotelėmis.

M priekinės grotelės.

Pribloškiančios itin blizgios juodos M radiatoriaus grotelės su modelio ženklu dominuoja dinamiškame automobilio priekio M stiliaus dizaine. Blizgios juodos spalvos dvigubos juostelės vizualiai dera su charakteringais dvigubų stipinų stiliaus M lengvojo lydinio ratlankiais. M radiatoriaus grotelės drąsiai išduoda sportines automobilio ambicijas ir leidžia suprasti, kokia didžiulė galia tiesiog laukia, kol bus išlaisvinta.
BMW X3 M Competition „Donington Grey“ pilko metaliko spalvos, galinė dalissu „X3 M Competition“ užrašu.

„X3 M Competition“ užrašas.

Juodas „X3 M Competition“ užrašas gale byloja apie didžiulį automobilio vairavimo dinamikos potencialą.
BMW X3 M Competition „Donington Grey“ pilko metaliko spalvos, eksterjeras, juodos blizgios spalvos M šoninės oro angos su modelio ženkleliu.

M šoninės oro angos.

Charakteringas M šoninės oro angos elementas su modelio ženkleliu, suteikiantis išraiškingą trimatį atletišką akcentą, išryškina įspūdingą automobilio potencialą ir nuteikia pasiruošti išskirtiniam Jūsų laukiančiam vairavimo malonumui. Tai dinamiško techninio išbaigtumo ir kvapą gniaužiančio dizaino derinio pavyzdys, tapęs M automobilių sinonimu nuo pat pirmos dienos.
BMW X3 M Competition „Donington Grey“ pilko metaliko spalvos, eksterjeras, M šoniniai veidrodėliai juodos blizgios spalvos su modelio ženkleliu.

M šoniniai veidrodėliai.

Aerodinamiškai optimizuoti M šoniniai veidrodėliai yra reikšminga sportiško ir dinamiško M dizaino dalis. Pritvirtinti prie kėbulo dviem kojelėmis, jie akcentuoja išvaizdžią automobilio estetiką ir užtikrina, kad kiekviena automobilio detalė pagaminta ypač tiksliai. Ilgame, siaurame griovelyje tobulai įmontuoti papildomi LED posūkio žibintai.
BMW X3 M Competition „Donington Grey“ pilko metaliko spalvos, eksterjeras, M būdingas stogo aptakas

M būdingas stogo aptakas.

M būdingas ryškios formos stogo aptakas užtikrina didesnę galinės ašies prispaudimo jėgą esant didesniam greičiui. Tuo pačiu jis suteikia trijų ketvirčių automobilio galo išvaizdai būdingo sportiškumo ir nuteikia ypač dinamiškam važiavimui.
BMW X3 M Competition,interjeras, „Merino“ odos su Alkantara M sportinės sėdynės.

M sportinės sėdynės.

Reguliuojamos M Sport sėdynės su įdubimu ir integruotu galvos atlošu suteikia puikią šoninę atramą vairuotojui ir priekiniam keleiviui. Be to, nugaros atlošą galima individualiai reguliuoti. Jų specialus dizainas su šviečiančiu M logotipu pabrėžia atletiškas automobilio galimybes. (pavaizduotus M saugos diržus bus galima įsigyti nuo 2019 m. rugpjūčio).
BMW X3 M Competition, interjeras, anglies pluošto interjero apdailos „Carbon Fibre“ juostelės.

Anglies pluošto interjero apdaila „Carbon Fibre“.

„Carbon Fibre“ anglies pluošto interjero apdaila ant prietaisų skydelio, durelių ir centrinės konsolės su „Pearl Chrome“ chromuoto perlo spalvos akcentais.
BMW X3 M Competition, interjeras, salonas, M odinis vairas su daugiafunkciais mygtukais.

M odinis vairas.

M dvigubų stipinų odinis vairas su daugiafunkciais mygtukais, M ženkleliu, chromo detalėmis ir integruota vairuotojo pusės oro pagalve. Juodos odos vairą su kontrastuojančiomis siūlėmis ir kontūrinėmis atramomis nykščiams malonu laikyti rankose. Vairuotojas taip pat gali naudoti M Drive mygtukus norimiems nustatymams pasirinkti važiavimo metu.
BMW X3 M Competition, interjeras, M pavarų svirtis.

M pavarų svirtis.

Jungiklis, skirtas trims „Drivelogic“ nustatymams pasirinkti, įrengtas šalia M logotipo viršutinėje M pavarų svirties dalyje. Tiesiai po jais yra mygtukas „P“ parkavimo užraktui valdyti. Nustatęs rankinį režimą „S”, vairuotojas gali perjunginėti pavaras rankiniu būdu, naudodamas tipinio M dizaino pasirinkimo svirtelę; nustačius „D” režimą, pavaros perjungiamos automatiškai.
BMW X3 M Competition, interjeras, salonas, M būdingas prietaisų skydelis.

M būdingas prietaisų skydelis.

Išskirtinio M dizaino prietaisų skydelyje pateikiami keturi rodmenys: spidometras, apsukų matuoklis su pavarų perjungimo šviesomis, degalų lygio, alyvos temperatūros; čia taip pat yra būsenos indikatorius „M Driving“ dinamikos sistemoms: vairo, pakabos, variklio, Drivelogic ir M xDrive. Informaciniame ekrane rodomos lauko temperatūros reikšmės, borto kompiuterio funkcijos ir kt.
BMW X3 M Competition, interjeras, salonas, raudonas Start/Stop mygtukas.

Start/Stop mygtukas.

Raudonas užvedimo/išjungimo mygtukas yra centrinėje konsolėje; jis naudojamas atrakinto automobilio varikliui užvesti be raktelio. Be to, juo galima išjungti variklį. Automobilio raktelis atpažįstamas automatiškai, jo nereikia įkišti.
BMW X3 M Competition, interjeras, durelių slenksčiai su „Competition“ užrašu.

Durelių slenksčiai su „Competition“ užrašu.

Į automobilį įlipantį vairuotoją pasitinka slenksčių apdailos su „X3 M Competition“ logotipais. Logotipai su juodos spalvos intarpais kairiųjų ir dešiniųjų priekinių durelių slenksčių apdailoje pabrėžia kokybę ir išskirtinumą.
BMW X3 M Competition, interjeras, M saugos diržai.

M saugos diržai.

M saugos diržai* su įtempimo mechanizmu bei diržo jėgos ribotuvu pagaminti su dailiai įaustu tipinių M spalvų akcentu; jie pabrėžia ypač aukštą kokybę ir sportinę aplinką automobilio viduje. (*bus galima įsigyti nuo 2019 m. rugpjūčio)
BMW X3 M „Alpine White“ baltos spalvos, eksterjeras, trijų ketvirčių vaizdas iš šono.
BMW X3 M „Alpine White“ baltos spalvos, eksterjeras, priekis, M priekinės grotelės su chromo akcentais ir modelio ženkleliu
BMW X3 M „Alpine White“ baltos spalvos, eksterjeras, 20 colių M lengvojo lydinio ratlankiai „Orbit Grey“ pilkos spalvos.
BMW X3 M „Alpine White“ baltos spalvos, eksterjeras, M šoninė oro anga su chromo akcentais ir modelio ženkleliu
BMW X3 M „Alpine White“ baltos spalvos, eksterjeras, kėbulo spalvos veidrodėlių gaubtai.
BMW X3 M „Alpine White“ baltos spalvos, eksterjeras, galinė dalis su modelio ženkleliu.
BMW X3 M „Alpine White“ baltos spalvos, eksterjeras, galinė dalis su chromo išmetimo vamzdžiais.
BMW X3 M, interjeras, juodos „Vernasca“ odos sportinės sėdynės.
BMW X3 M, interjeras, salonas, M odinis vairas su M būdingomis kontrastingos spalvos siūlėmis.

BMW X3 M.

BMW X3 M - sportiška nuotykių dvasios išraiška. Galingos proporcijos ir išraiškingi M dizaino elementai drąsiai atskleidžia sportinę šio X modelio prigimtį. Poliruoti 20 colių „Orbit Grey“ pilkos spalvos M lengvojo lydinio ratlankiai suteikia automobiliui puikią atramą. Chromo elementai ant radiatoriaus rėmo ir grotelių bei chromuoti išmetamieji vamzdžiai pabrėžia išskirtinai sportišką automobilio charakterį. Atletiška išvaizda atsispindi ir automobilio viduje. Vairuotojo ir priekinio keleivio sportinės sėdynės iš „Vernasca Black“ odos užtikrina idealų komfortą sėdint – tiek kasdien, tiek dinamiško važiavimo lenktynių trasoje metu. Išskirtinį interjerą išbaigia tokios aukštos kokybės detalės, kaip antracito spalvos „BMW Individual“ stogo apmušalai ar M odos vairas su specialiomis kontrastingos spalvos M siūlėmis.

BMW X3 M40i IR BMW X3 M40d.

Dizainas ir vairavimo dinamika.

Galingas dizainas, sportiška vairavimo dinamika. Su išskirtinėmis funkcijomis automobilio salone ir į efektyvumą orientuotu technologijų paketu, BMW X3 M40i ir BMW X3 M40d atskleidžia savo sportišką DNR.
BMW X3 M40i ir BMW X3 M40d „Black Sapphire“ juodo metaliko spalvos, važiuojantis keliu, eksterjeras, vaizdas apšviestų kalnų fone.
 • Dizainas
 • Dinamika
BMW X3 M40i ir BMW X3 M40d „Black Sapphire“ juodo metaliko spalvos, eksterjeras, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio.

Išskirtinis dizainas.

Išskirtiniai dizaino elementai pabrėžia dinamišką BMW X3 M40i ir BMW X3 M40d potencialą tiek viduje, tiek išorėje. Tai tokie elementai, kaip antai didesnės oro angos, grotelių rėmas, radiatoriaus juostelės ir veidrodėlių gaubtai pilkos „Cerium Grey“ spalvos, taip pat sportinės sėdynės, M odinis vairas su pavarų perjungimo rankenėlėmis ir išskirtiniu M40i logotipu ant prietaisų, durelių slenksčių apdailų bei automobilio gale.
BMW X3 M40i ir BMW X3 M40d, interjeras, salonas su M odiniu vairu.

M odinis vairas.

M odinis vairas su daugiafunkciais mygtukais ir integruota vairuotojo pusės oro pagalvė yra trijų stipinų dizaino. „Walknappa“ juoda oda aptrauktas vairas su juodomis siūlėmis ir kontūrinėmis atramomis nykščiams užtikrina tikslų ir atletišką vairavimą.
BMW X3 M40i ir BMW X3 M40d, interjeras, sportinės sėdynės vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui.

Sportinės sėdynės vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui.

Individualiai reguliuojamos sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės turi daugybę rankinio reguliavimo funkcijų, įskaitant atlošo plotį, išilginę padėtį, atlošo ir sėdimosios dalies kampą. Aukštesnių sėdimosios vietos ir atlošo pagalvėlių bei iškilių šoninių pagalvėlių dėka sėdynės pasižymi puikia ergonomika ir gera šonine atrama.
BMW X3 M40i ir BMW X3 M40d „Black Sapphire“ juodo metaliko spalvos, eksterjeras, vaizdas iš priekio su M aerodinaminiu paketu

M aerodinaminis paketas.

M aerodinaminis paketas pabrėžia automobilio atletiškumą ir sumažina jo pasipriešinimą oro srautui. Į paketą įeina priekinio bamperio apdaila su didesnėmis oro įleidimo angomis, specialūs šoniniai išoriniai slenksčiai ir galinio bamperio apdaila su difuzoriaus intarpu. Išmetimo vamzdžiai chromuoti.
BMW X3 M40i ir BMW X3 M40d „Black Sapphire“ juodo metaliko spalvos, eksterjeras, trijų ketvirčių vaizdas iš galo apšviesto miesto fone.

Vairavimo dinamika ir manevringumas.

BMW X3 M40i ir BMW X3 M40d pasižymi išskirtiniu preciziškumu ir manevringumu. Šoninės ir išilginės dinamikos savybes pagerina bei intensyvaus vairavimo malonumą užtikrina naujai kalibruota pakaba, M Performance būdingu stiliumi sukalibruota kintančio sportinio vairavimo sistema, standartiniai M Sport stabdžiai ir BMW xDrive visų varomųjų ratų sistema, koncentruota į galinius ratus.
BMW X3 M40i ir BMW X3 M40d „Black Sapphire“ juodo metaliko spalvos, eksterjeras, vaizdas iš šono su besisukančiu lengvojo lydinio ratlankiu.

Adaptyvioji M pakaba.

Adaptyviąją M pakabą galima bet kada elektroniniu būdu reguliuoti ir pritaikyti prie kelio ir važiavimo sąlygų. Vairuotojas pakabos charakteristikas taip pat gali reguliuoti su važiavimo patirties kontrolės („Driving Experience Control“) funkcija ir bet kuriuo metu aktyvuoti savo pageidaujamą važiavimo stilių – nuo komfortiško iki ekstremaliai atletiško su žymiai geresniu manevringumu.
BMW X3 M40i ir BMW X3 M40d „Black Sapphire“ juodo metaliko spalvos, eksterjeras, lengvojo lydinio ratlankiai su M sportiniais stabdžiais

M sportiniai stabdžiai.

M sportiniai stabdžiai turi mėlynos spalvos su M užrašu keturių stūmoklių fiksuotus suportus priekyje ir dviejų stūmoklių „plaukiojančius“ suportus gale bei išsiskiria dideliais stabdžių diskais, kurie užtikrina puikias stabdymo savybes.
BMW X3 M40i ir BMW X3 M40d „Black Sapphire“ juodo metaliko spalvos, eksterjeras, vaizdas iš galo su M sportine išmetimo sistema

M sportinė išmetimo sistema.

M sportinė išmetimo sistema skleidžia dinamišką garsą, kurio intensyvumas priklauso nuo pasirinkto vairavimo režimo, reguliuojamą integruotu išmetimo vožtuvo mechanizmu. Vairavimo patirties kontrolės funkcijos mygtukais pasirinkus SPORT ir SPORT+ programas, variklio garsas tampa griausmingesnis, o į komfortą orientuota programa užtikrina tylesnę variklio akustiką.
BMW X3 M40i ir BMW X3 M40d, interjeras, pavarų perjungimo svirtis, 8 greičių „Steptronic“ sportinė transmisija.

„Steptronic“ sportinė transmisija.

8 greičių „Steptronic Sport“ transmisija užtikrina neįtikėtinai sportišką pavarų perjungimą. Automatinė ar mechaninė, valdoma pavarų perjungimo rankenėlėmis ar pavarų svirtimi – patogiam riedėjimui nuokalne ar neįtikėtinai dinamiškam vairavimui. SPORT režime su pavarų svirtimi ir kairiosios rankos S/M padėtyje, pavaros perjungiamos užtikrinant maksimalų efektyvumą.
BMW X3 M40i ir BMW X3 M40d, interjeras, salonas, M odinis vairas, Kintantis sportinis vairavimas.

Kintantis sportinis vairavimas.

Kintančio sportinio vairavimo mechanizmas su „Servotronic“ pasižymi tiesioginiu ir greitu atsaku, o tokiam vairui pasukti reikia mažiau fizinių pastangų. Jis reaguoja į vairo kampą kintamais vairo mechanizmo perdavimo laipsniais. Tai pagerina valdymo savybes važiuojant dinamiškiau ir sumažina vairavimui reikalingas fizines pastangas parkuojantis ir atliekant posūkius.

„M TWINPOWER TURBO“ 6 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS.

BMW X3 M40i, „M TwinPower Turbo“ vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis.

„M TWINPOWER TURBO“ 6 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS.

Kartu su 8 greičių „Steptronic Sport“ transmisija, BMW X3 M40i „M TwinPower Turbo“ vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis užtikrina įspūdingą dinamiką dėl savo išskirtinių savybių. Su „TwinScroll“ turbokompresoriumi, „Valvetronic“ pilnai kintamu vožtuvų reguliavimu ir „High-Precision Injection“ tiksliojo įpurškimo sistema šis variklis generuoja 260 kW (354 AG) galią ir maksimalų 500 Nm sukimo momentą.

„M TWINPOWER TURBO“ DYZELINIS VARIKLIS.

BMW X3 M40d, „M TwinPower Turbo“ 6 cilindrų dyzelinis variklis.

„M TWINPOWER TURBO“ DYZELINIS VARIKLIS.

„M TwinPower Turbo“ 6 cilindrų dyzelinis BMW X3 M40d variklis pribloškia savo dinamika ir efektyvumu. Su dviem „TwinScroll“ turbokompresoriais su kintamos geometrijos turbina ir „CommonRail“ tiesioginiu įpurškimu, optimalios masės variklis generuoja 240 kW (326 AG) ir įspūdingą 680 Nm sukimo momentą. Tai užtikrina nepriekaištingą varomąją jėgą ir veržlią vairavimo dinamiką.

BMW X3 M AUTOMOBILIAI.

Pagalba vairuotojui ir ryšio funkcijos.

Dėmesys tam, kas svarbiausia. Su inovatyviomis vairuotojo asistento sistemomis ir patogiomis salono ryšio funkcijomis, BMW X3 M automobiliai yra itin modernūs ir pasižymi aukščiausiomis manevringumo savybėmis.
BMW X3 M automobiliai, valdymo ekranas, „Driving Assistant Plus“ vairavimo asistentas.

„Driving Assistant Plus“ vairavimo asistentas.

Driving Assistant Plus (Vairavimo asistentas Plius) pagerina komfortą ir saugumą tiek įprastose, tiek sudėtingose važiavimo situacijose, pvz., eismo spūstyse, eisme su dažnais sustojimais ar ilgų kelionių mieste, užmiestyje ar autostradose metu, kai reikia važiuoti sudėtingomis kelio atkarpomis ar persirikiuoti.
BMW X3 M automobiliai, valdymo ekranas, „Parking Assistant Plus“ parkavimo asistentas.

„Parking Assistant Plus“.

Įrangos paketas „Parking Assistant Plus“ palengvina automobilio parkavimą ir manevravimą. Sistemą sudaro „Surround View“ erdvinio vaizdo funkcija su „Top View“ vaizdo iš viršaus, „Remote 3D View“ nuotolinio 3D vaizdo, PDC parkavimo atstumo kontrolės ir lygiagrečiojo statymo pagalbos funkcijos, „Active PDC“ avarinio stabdymo funkcija ir „Parking Assistant“ parkavimo asistentas su linijų nuorodomis, užtikrinančiomis visiškai automatinį automobilio statymą tiek lygiagrečiai, tiek statmenai gatvės atžvilgiu.
BMW X3 M automobiliai, BMW Connected, moteris su apšviestu gaubliu rankose.

BMW Connected.

Užmegzkite ryšį su savo BMW. BMW Connected programėlė yra Jūsų skaitmeninio mobilumo asistentas, kuris pasirūpins Jūsų poreikiais prieš kelionę ir jos metu. Naudokitės savo automobilio funkcijomis naudodami savo išmanųjį telefoną, išmanųjį laikrodį, „Amazon Echo“ ar „Google Assistant“, nusiųskite kelionės tikslus į navigacijos sistemą ar gaukite priminimus apie susitikimus, kad atvyktumėte į juos laiku.
BMW X3 M Competition ir BMW X3 M, BMW projekcinis ekranas su M būdinga išvaizda.

BMW projekcinis ekranas.

Spalviniame projekciniame ekrane rodoma visa svarbi informacija iki pat kelionės tikslo – tiesiai vairuotojo matymo lauke, taigi galėsite sutelkti visą savo dėmesį į vairavimą. Rodomas dabartinis greitis, priklausomai nuo įrangos, navigacijos instrukcijos, greičio ribojimo informacija, taip pat ir draudimo lenkti indikatorius, telefono ir pramogų sąrašai. BMW X3 M ir BMW X3 M Competition projekciniame ekrane taip pat integruotas su M būdingas ekranas (žr. paveikslėlį).
BMW X3 M automobiliai, Valdymo ekranas, Navigacijos sistema „Professional“.

Navigacijos sistema „Professional“.

Navigacijos sistema „Professional“, 10,25" LCD spalvotą ekraną ir „BMW Professional“ radiją su DVD grotuvu turi trimačio žemėlapio ekraną ir 20 GB atminties. Sistema yra valdoma intuityviai per iDrive jutiklinį valdiklį ar liečiamąjį ekraną. Žemėlapių naujinimu galima naudotis tris metus be licencijos mokesčių.

TECHNINIAI DUOMENYS.

Svoris
Svoris be krovinio ES kg
2 045
Didžiausias leistinas svoris kg
2 500
Leidžiama apkrova kg
530
Leidžiama priekinės ir galinės ašies apkrova kg
1 185/1 425
Bagažinės talpa min. (pakeltos sėdynės arba nuleistas stogas) l
550
Bagažinės talpa min. (nuleistos sėdynės arba pakeltas stogas) l
1 600
Priekabos apkrova (be stabdžių) kg
750
Priekabos apkrova 8% (su stabdžiais) kg
2,400
Priekabos apkrova 12% (su stabdžiais) kg
2,400
Variklis
Cilindrai/vožtuvai
6/4
Darbinis tūris cm³
2 993
Cilindro skersmuo/taktas mm
90,0/84,0
Maksimali galia kW (AG) prie 1/min
375 (510)/6,250
Didžiausias sukimo momentas Nm per 1/min
600/2 600-5 950
Suspaudimo laipsnis : 1
9,3
Galia
Didžiausias greitis km/h
250 (285)
Akceleracija 0-100 km/h per s
4,1
Degalų sąnaudos
Mieste l/100 km
13,5-12,8
Užmiestyje l/100 km
9,1-8,8
Mišriu režimu l/100 km
10,5
CO2 emisija mišriu režimu g/km
239
Bako talpa, apytikslė l
65
Ratlankiai
Priekinių padangų išmatavimai
255/40 ZR21
Galinių padangų išmatavimai
265/40 ZR21
Priekinių ratlankių išmatavimai ir medžiaga
9,5 J x 21 colių EH2 lengvojo lydinio
Galinių ratlankių išmatavimai ir medžiaga
10 J x 20 colių EH2 lengvojo lydinio
Svoris
Svoris be krovinio ES kg
2 045
Didžiausias leistinas svoris kg
2 500
Leidžiama apkrova kg
530
Leidžiama priekinės ir galinės ašies apkrova kg
1 185/1 425
Bagažinės talpa min. (pakeltos sėdynės arba nuleistas stogas) l
550
Bagažinės talpa min. (nuleistos sėdynės arba pakeltas stogas) l
1 600
Priekabos apkrova (be stabdžių) kg
750
Priekabos apkrova 8% (su stabdžiais) kg
2,400
Priekabos apkrova 12% (su stabdžiais) kg
2,400
Variklis
Cilindrai/vožtuvai
6/4
Darbinis tūris cm³
2 993
Cilindro skersmuo/taktas mm
90,0/84,0
Maksimali galia kW (AG) prie 1/min
353 (480)/6,250
Didžiausias sukimo momentas Nm per 1/min
600/2 600-5 600
Suspaudimo laipsnis : 1
9,3
Galia
Didžiausias greitis km/h
250 (280)
Akceleracija 0-100 km/h per s
4,2
Degalų sąnaudos
Mieste l/100 km
13,6-12,9
Užmiestyje l/100 km
9,1-8,7
Mišriu režimu l/100 km
10,5
CO2 emisija mišriu režimu g/km
239
Bako talpa, apytikslė l
65
Ratlankiai
Priekinių padangų išmatavimai
255/45 ZR20
Galinių padangų išmatavimai
265/45 ZR20
Priekinių ratlankių išmatavimai ir medžiaga
9 J x 20 colių EH2 lengvojo lydinio
Galinių ratlankių išmatavimai ir medžiaga
10 J x 20 colių EH2 lengvojo lydinio
Svoris
Svoris be krovinio ES kg
1 885
Didžiausias leistinas svoris kg
2 455
Leidžiama apkrova kg
640
Leidžiama priekinės ir galinės ašies apkrova kg
1 190/1 375
Bagažinės talpa min. (pakeltos sėdynės arba nuleistas stogas) l
550
Bagažinės talpa min. (nuleistos sėdynės arba pakeltas stogas) l
1 600
Priekabos apkrova (be stabdžių) kg
750
Priekabos apkrova 8% (su stabdžiais) kg
2,400
Priekabos apkrova 12% (su stabdžiais) kg
2,400
Variklis
Cilindrai/vožtuvai
6/4
Darbinis tūris cm³
2 998
Cilindro skersmuo/taktas mm
94,6/82,0
Maksimali galia kW (AG) prie 1/min
260 (354)/5 500-6 500
Didžiausias sukimo momentas Nm per 1/min
500/1,520-4,800
Suspaudimo laipsnis : 1
11,0
Galia
Didžiausias greitis km/h
250
Akceleracija 0-100 km/h per s
4,8
Degalų sąnaudos
Mieste l/100 km
11,5-11,3
Užmiestyje l/100 km
7,8-7,7
Mišriu režimu l/100 km
9,1
CO2 emisija mišriu režimu g/km
207-206
Bako talpa, apytikslė l
65
Ratlankiai
Priekinių padangų išmatavimai
245/45 R20 103W XL
Galinių padangų išmatavimai
275/40 R20 106 W XL
Priekinių ratlankių išmatavimai ir medžiaga
8 J x 20 colių lengvojo lydinio
Galinių ratlankių išmatavimai ir medžiaga
9,5 J x 20 colių lengvojo lydinio
Svoris
Svoris be krovinio ES kg
1 970
Didžiausias leistinas svoris kg
2 550
Leidžiama apkrova kg
640
Leidžiama priekinės ir galinės ašies apkrova kg
1 220/1 425
Bagažinės talpa min. (pakeltos sėdynės arba nuleistas stogas) l
550
Bagažinės talpa min. (nuleistos sėdynės arba pakeltas stogas) l
1 600
Priekabos apkrova (be stabdžių) kg
750
Priekabos apkrova 8% (su stabdžiais) kg
2,400
Priekabos apkrova 12% (su stabdžiais) kg
2,400
Variklis
Cilindrai/vožtuvai
6/4
Darbinis tūris cm³
2 993
Cilindro skersmuo/taktas mm
90,0/84,0
Maksimali galia kW (AG) prie 1/min
240 (326)/4 400
Didžiausias sukimo momentas Nm per 1/min
680/1 750-2 750
Suspaudimo laipsnis : 1
16,5
Galia
Didžiausias greitis km/h
250
Akceleracija 0-100 km/h per s
4,9
Degalų sąnaudos
Mieste l/100 km
7,4-7,2
Užmiestyje l/100 km
6,1-5,8
Mišriu režimu l/100 km
6,5-6,4
CO2 emisija mišriu režimu g/km
172-169
Bako talpa, apytikslė l
68
Ratlankiai
Priekinių padangų išmatavimai
245/45 R20 103W XL
Galinių padangų išmatavimai
275/40 R20 106 W XL
Priekinių ratlankių išmatavimai ir medžiaga
8 J x 20 colių lengvojo lydinio
Galinių ratlankių išmatavimai ir medžiaga
9,5 J x 20 colių lengvojo lydinio

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW X3 M:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 239

  BMW X3 M Competition:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 239

  BMW X3 M40i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 207–206

  BMW X3 M40d:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,5–6,4
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 172–169

  Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Skaičiai pateikti bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateikiamas su papildomai pasirenkama įranga ir įvairaus dydžio ratlankiais ir padangomis, kurias galima rinktis atitinkamam modeliui.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija ir https://www.dat.de/co2.

  Reikšmės jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.