MODELIŲ APŽVALGA.

Nėra dviejų vienodų gyvenimų, kaip ir dviejų vienodų BMW Individual.

Pasirinkite savo asmenybę atitinkantį BMW automobilį ir BMW Individual įrangą.

Skaityti daugiau

BMW 3 SERIJOS MODELIS.

Daugybė erdvės atrasti naujus dalykus. Jau daugiau nei 40 metų BMW 3 serijos modelis yra tikras lyderis savo klasėje, kuris šiandien atspindi aistrą automobiliams geriau nei bet kada anksčiau. Su BMW Individual kolekcija galite pridėti savo automobiliui dar daugiau išskirtinumo. Su daugybe įrangos galimybių galėsite susikurti savo asmeninį stilių atitinkantį BMW Sedaną arba Touring.

BMW 4 SERIJOS MODELIS.

Nenustygstanti vietoje estetika. Pavergiantis įstabumas. Būtent tai ir sujungia naująjį BMW 4 serijos modelį ir BMW Individual. Elegantiškos visiems BMW 4 serijos modeliams pritaikytos BMW Individual kolekcijos detalės padės susikurti jūsų vaizduotę atitinkantį automobilį.

BMW 5 SERIJOS MODELIS.

Išskirtinis, stilingas ir universalus. BMW 5 serijos modelis sujungia visas tobulumo savybes, kad sukurtų išties išskirtinį automobilį. BMW Individual kolekcijos įrangos galimybės – idealus būdas dar labiau sustiprinti unikalų, jūsų asmenybę išreiškiantį automobilį.

BMW 6 SERIJOS MODELIS.

Tobula grynos dinamikos išraiška. BMW 6 serijos modelis ir BMW Individual sukurti tam, kad būtų patenkinami visi jūsų lūkesčiai. Su įrangos akcentais iš BMW Individual kolekcijos įgyvendinsite savo ambicijas ir pridėsite Coupé, Kabrioletui arba Gran Coupé dar daugiau išskirtinumo.

BMW 7 SERIJOS MODELIS.

Dėmesio nereikalaujanti išvaizda. BMW 7 serijos modelis palieka įspūdį – tiek savo visuma, tiek ir kiekviena atskira detale. Su BMW Individual kolekcija BMW 7 serijos modelis tampa unikalios elegancijos išraiška, tiesiog spinduliuojanti jūsų identitetą. Su BMW Individual bus išpildyti praktiškai visi jūsų pageidavimai.

BMW X SERIJOS MODELIAI.

BMW – tikras lyderis, nesvarbu, kokiu kelio paviršiumi bevažiuotumėte. BMW X serijos modeliai. Galimybėms viršyti reikia stipraus charakterio. Charakteris – būtent tai, kuo BMW Individual kolekcija padeda išreikšti jūsų BMW X5 ir BMW X6 savybes bei išryškinti tikrą prabangą.

BMW M.

Dinamiškas tobulumas. Išskirtinumas visuomet darė įspūdį. BMW Individual ir jūsų asmeninių standartų įgyvendinimas suteikia automobiliui dar daugiau unikalumo ir išskirtinumo. BMW Individual kolekciją galėsite pritaikyti visiems BMW M modeliams. Taigi, nėra jokios prasmės ieškoti kompromisų.