BMW INDIVIDUAL.

Jūsų asmenybės išraiška.

BMW INDIVIDUAL.Jūsų asmenybės išraiška.

Picasso originalas, pirmasis Apple kompiuteris ir rankų darbo Riva Aquarama – unikalumas, suteikiantis daiktams gyvasties.. BMW Individual kolekcija ir BMW Individual Manufaktur suteiks jums galimybę susikurti unikalų jūsų asmenybę atitinkantį BMW. Jūsų lygių sau neturintis automobilis taps tikra individualaus jūsų charakterio išraiška.

Skaityti daugiau

BMW INDIVIDUAL KOLEKCIJA.

Kas daro asmenybę unikalia? Charakteris ir neprilygstama išvaizda. Toks ir yra BMW. Būtent todėl BMW Individual kolekcijoje net ir patys reikliausi klientai ras sau tinkančios įrangos: Puikaus rašto medžio apdaila iš viso pasaulio. Kokybiška ir neįtikėtinai minkšta oda iš geriausių pasaulyje odos gamyklų. Tviskanti, švytinti ir efektinga dažų apdaila. Daugybė atspalvių, atspindinčių laiko dvasią, o ne ją sekančių. Specialioji įranga prideda įstabių apdailos akcentų – visi jie sujungti siekiant padaryti BMW jūsų asmenybės dalimi.

BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Kas būtent skatina siekti kažko ypatingo? Tai visų mūsų svajonės ir įkvėpimas. Troškimas sukurti idealią, mūsų norus atspindinčią aplinką. Būtent tam ir įkūrėme BMW Individual Manufaktur: nesvarbu, ar teikiate pirmenybę unikaliai spalvų gamai, išskirtinėms medžiagoms ar pagal užsakymą pagamintai įrangai – BMW Individual Manufaktur siekia neprilygstamo meistriškumo, kad net ir patys ekstravagantiškiausi mūsų klientų norai taptų realybe, o BMW atspindėtų jūsų individualią asmenybę.

BMW INDIVIDUAL PROGRAMĖLĖ.

Kaip patirti kažką, kas net neegzistuoja? Būtent tai ir tampa iššūkiu, kai norite vairuoti jūsų asmenybę atspindintį, o ne standartinių funkcijų pripildytą BMW. Naudodami naują BMW Individual interaktyviąją programėlę, savo planšetėje arba išmaniajame telefone galite išmėginti daugybę medžiagų derinių ir kitų BMW Individual kolekcijos siūlomų funkcijų. Dėl novatoriško programėlės dizaino visas savo idėjas galėsite paversti realybe.

BMW INDIVIDUAL 7 SERIJOS MODELIAI PATOBULINTI REALYBĖS PROGRAMĖLE.

Naujasis BMW 7 serijos modelis pasiekia visiškai naujus tobulumo standartus. Atnaujinome kiekvieną detalę ir pasiekėme visišką galios, komforto ir estetikos sinergiją – svarbiausią modernios elegancijos išraišką. Egzistuoja tik vienas būdas patobulinti savo turimą automobilį – pritaikyti jį savo asmenybei renkantis išskirtines spalvas ir medžiagas iš BMW Individual kolekcijos. BMW Individual patobulintos realybės programėlė – puikus įkvėpimo šaltinis, leidžiantis susikurti savo pageidaujamą BMW 7 serijos modelį tiesiog ekrane ir matyti realaus dydžio sudedamąsias jo dalis – bet kur ir bet kada.

Skaityti daugiau

BMW INDIVIDUAL MODELIO APŽVALGA.

Kodėl nėra vieno BMW modelio, kuris tiktų visiems? Nes, mūsų manymu, puikus automobilis turi būti pritaikytas individualiems poreikiams. Dėl daugybės modelių serijų, BMW Individual kolekcijos ir Manufaktur automobilį galima pritaikyti kiekvieno individualiems poreikiams.. Be to, savo automobilį galėsite dar labiau pritaikyti savo asmeniniams poreikiams. Pradedant BMW 3 serijos Sedanu ir baigiant BMW M6 Gran Coupé.