TRUMPAI APIE VISUS NUOTOLINIUS PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMUS.

Jūsų BMW visada tik naujausia programinė įranga.

Įsigiję savo BMW užtikrinkite, kad jame visada būtų naujausia programinė įranga – naudokitės naujausia jūsų modeliui skirta automobilio programine įranga. Atnaujinimus galite atsisiųsti naudodamiesi My BMW programėle arba jūsų BMW automobilio SIM kortele.  Atsisiuntę atnaujinimus, juos galėsite įdiegti tiesiog automobilyje. Programinės įrangos atnaujinimo galimybės ir turinys priklauso nuo konkrečios šalies, automobilio modelio, įrangos ir automobilio būklės. Čia rasite visos nuotoliniu būdu prieinamos programinės įrangos atnaujinimo informaciją ir išleidimo pastabas.

NUOTOLINIS PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMAS 23-03.

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas prie BMW galo palinkęs vyras žiūrintis į savo išmanųjį telefoną

Čia galite rasti visą svarbiausią informaciją apie esamą nuotolinį 23-03 BMW programinės įrangos atnaujinimą ir šio atnaujinimo išleidimo pastabas.

ANKSTESNI NUOTOLINIO PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMAI

Šiose programinės įrangos išleidimo pastabose yra išsamiai išdėstytas ankstesnių nuotolinių programinės įrangos atnaujinimų turinys ir su tuo susijusi informacija: 

Skaityti daugiau

ANKSTESNI NUOTOLINIAI PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMAI

Išleidimo pastabose išsamiai pateikiama visa ankstesnių nuotolinių programinės įrangos atnaujinimų informacija ir turinys:

Skaityti daugiau
Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas, BMW iX išlenkto monitoriaus vaizdas iš arti

NUOTOLINIS PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMAS

Savo BMW automobilyje visada turėkite tik naujausią programinę įrangą.