BMW 1 serija (F40) mėlynos metalizuotos <i>Misano Blue</i> spalvos, važiuojančio automobilio vaizdas iš priekio
Degalų sąnaudos (mišriu režimu)7,5–6,8 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinas

BMW 1 SERIJA

Degalų sąnaudos (mišriu režimu)7,5–6,8 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinas

Pirmosios BMW serijos automobilis sutvertas pritraukti susižavėjimo kupinus žvilgsnius. Savo įstabiu dizainu ir progresyviu stiliumi šis automobilis iš minios išsiskirs akimirksniu. Šiuolaikiška atmosfera, aukščiausia kokybe ir atviromis erdvėmis įkvėpsiantis interjeras taip pat alsuoja išskirtinumu. Efektyvūs varikliai, pirmojoje BMW serijoje debiutuojanti priekinių varomųjų ratų pavara ir moderniausios važiuoklės technologijos neabejotinai suteiks dinamikos ir manevringumo kupiną vairavimo patirtį, o pažangios technologijos ir pagalbos vairuotojui sistemos užtikrins, kad savo kelionės tikslą visuomet pasiektumėte saugiai ir patogiai.

SPORTIŠKAS BMW 1 SERIJOS EKSTERJERAS IR INTERJERAS

Akimirksniu atpažįstamas autoritetas: pirmosios BMW serijos automobilio vidaus ir išorės dizainas paliks stiprų įspūdį. Dinamišką priekį puošia didelės būdingos formos dvigubos grotelės ir plati priekinio bamperio apdaila, aiškių formų kontūrai atkartoja aptakią stogo liniją ir driekiasi iki pat charakteringos galinės dalies. Aukščiausia pirmosios BMW serijos kokybė dominuoja ir interjere. Čia keleiviai gali mėgautis erdvia, nevaržoma aplinka, o vairuotojo erdvė išsiskiria ergonomiškai pritaikytomis įrangos savybėmis ir sisteminga orientacija į vairuotoją.

Skaityti daugiau

DIZAINAS

Itin aukštos kokybės įranga BMW 1 serijos eksterjerui ir interjerui.

Susipažinkite su dar sportiškesnio pirmosios BMW serijos Sport Line modelio dizaino galimybėmis. Rinkdamiesi papildomą aukštos kokybės eksterjero ir interjero įrangą, savo automobilį galite visiškai pritaikyti asmeniniams poreikiams ir suteikti jam savitą stilių.
BMW 1 serijos (F40) modelis Sport Line baltos metalizuotos Mineral White spalvos, važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš šono
BMW 1 serijos (F40) dvigubos grotelės

Dvigubos priekinės grotelės

Tipiškos dvigubos priekinės grotelės suprojektuotos kaip jungiamasis elementas, išsiskiria blizgaus chromo rėmeliu ir blizgiais juodos spalvos skersiniais. Pažvelgus į šio automobilio priekį, dėmesį prikaustys išraiškingos BMW būdingos formos priekinės grotelės, akcentuojančios didingą išvaizdą ir estetiką.
BMW 1 serijos (F40) juodos spalvos veidrodėlių korpusai

Juodos spalvos veidrodėlių korpusai

Veidrodėlių korpusai nudažyti ne įprastine kėbulo spalva, bet itin blizgia juoda. Jie vizualiai išryškina sportišką automobilio charakterį ir eksterjerui suteikia įspūdingumo bei individualumo.
BMW 1 serijos (F40) modelis <i>Sport Line</i> su itin blizgia M apdaila <i>Shadow Line</i> <i> <i> </i></i>

Itin blizgi M apdaila Shadow Line

Itin blizgią M serijos Shadow Line apdailą sudaro daugybė blizgios juodos spalvos įrangos detalių. Šią apdailą sudaro langų griovelių apdaila, langų apvadai ir kreipiamosios detalės, B statramsčiai, taip pat šoninių veidrodėlių korpusai, veidrodėlių pagrindai ir viršutinės apsauginės briaunos.
BMW 1 serijos (F40) Sport Line modelio išmetimo angos apdaila

Išmetimo angos apdaila

90 mm išmetimo angų apdaila (trijų cilindrų variklius turinčiuose automobiliuose montuojama kairėje pusėje, automobiliuose su keturių cilindrų varikliais – ir kairėje, ir dešinėje) – optinis automobilio sportiškumą išryškinantis akcentas.
Vairuotojo erdvė, BMW 1 serijos (F40) modelis <i>Sport Line</i> su sportiniu odiniu vairu <i> <i> </i></i>

Sportinis odinis vairas

Trijų stipinų dizaino juodas sportinis odinis vairas išsiskiria dekoratyvia galvaninio padengimo apdaila. Dėl storo vairo krašto, išlenkimų nykščiams ir puikių sukibimo savybių šį vairą nepaprastai malonu laikyti rankose.
BMW 1 serijos (F40) <i>Illuminated Berlin</i> interjero apdaila

Illuminated Berlin interjero apdaila

Matinių Illuminated Berlin interjero apdailos juostų akcentai, kuriais dekoruotas prietaisų skydelis ir durelės, sukuria progresyvumo ir prabangos pojūtį sukeliančią aplinką. Subtilus foninio apdailos juostų apšvietimas sukuria patrauklią ir malonią atmosferą automobilio viduje.
BMW 1 serijos (F40) modelis <i>Sport Line</i> su panoraminiu stikliniu stogu<i> <i> </i></i>

Panoraminis stiklinis stogas

Pro atvertą panoraminį stiklinį stogą saloną užlieja gaivus oras. Uždarytas panoraminis stogas automobilio viduje sukuria ryškią, šviesa pripildytą atmosferą. Stogo atidarymas ir uždarymas pilnai automatinis – jį galima valdyti mygtuko paspaudimu arba automobilio rakteliu stogą galima paslinkti ir pakelti, jame yra apsauga nuo saulės ir vėjo deflektorius.
BMW 1 serijos 128ti (F40) M odinis vairas su kontrastingomis siūlėmis

M dizaino sportinis oda aptrauktas vairas su kontrastingomis siūlėmis

M serijos oda aptrauktas vairas su daugiafunkciais mygtukais, M emblema ir integruota vairuotojo oro pagalve yra trijų stipinų dizaino. Šis išlenktas atramas nykščiams turintis vairas, kurio kraštai dekoruoti juoda Walknappa oda ir juodomis siūlėmis, leis patirti tikslaus, sportiško vairavimo malonumą.

VAIRAVIMO DINAMIKA

BMW 1 serijos pavaros sistema, važiuoklė ir M Sport vairo mechanizmas

Nesvarbu, ar ketinate mėgautis įspūdingomis akceleracinėmis savybėmis, ar manevringu valdymu, ar tiesiog saugiu stabiliu važiavimu, pirmosios BMW serijos automobilis, apsiginklavęs efektyviu varikliu ir dinamiškomis savybėmis pasižyminčiomis jėgą į varančiuosius ratus perduodančiomis bei važiuoklės detalėmis, kiekvieną jūsų kelionę pavers ryškiausiu įvykiu. Susipažinkite su rinktinėmis vairavimo dinamikos savybėmis ir susikurkite individualų bei jūsų asmeninius poreikius atitinkantį pirmosios serijos BMW.
BMW 1 serijos (F40) su <i>M Sport</i> vairo mechanizmu

M Sport vairo mechanizmas

M Sport vairo mechanizmas su Servotronic stiprintuvu užtikrina tiesioginį ir greitą vairo mechanizmo atsaką ir leidžia pasukti vairą be didesnių pastangų. Savo automobilį valdysite dar tiksliau ir mėgausitės ypatingai sportiškomis vairavimo charakteristikomis, ypač važiuodami vingiuotais kelių ruožais.
BMW 1 serijos (F40) 8 pavarų <i>Steptronic Sport</i> transmisija

Steptronic Sport transmisija

Aštuonių pavarų Steptronic Sport transmisija užtikrina nepaprastai sportišką pavarų perjungimą. Nesvarbu, ar pasirinksite automatinio pavarų perjungimo režimą, ar, naudodamiesi pavarų perjungimo svirtelėmis arba pavarų perjungimo svirtimi, pavaras perjunginėsite rankiniu būdu, galėsite mėgautis ne tik patogiomis ir ramiomis kelionėmis, bet ir neįtikėtinai dinamišku vairavimu. Aktyvinus SPORT režimą ir pavarų perjungimo svirtį palenkus į kairę ties S/M pozicija, pavaros bus perjungiamos taip, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti automobilio galimybes.
Išmanioji BMW <i>xDrive</i> visų varomų ratų sistema BMW 1 serijos (F40) modelyje

BMW xDrive

Išmanioji visų varomųjų ratų sistema BMW xDrive sklandžiai ir kintamai paskirsto varančiąją jėgą į priekinius bei galinius ratus ir tokiu būdu padidina trauką, vairavimo dinamiką ir saugumą kiekvienoje vairavimo situacijoje. Elektroniniu būdu valdomas galios paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą posūkiuose, todėl automobilį valdysite dar manevringiau.
BMW 1 serijos (F40) modelis su adaptyviąja pakaba

Adaptyvioji pakaba

Adaptyvioji pakaba amortizacines automobilio savybes leidžia pritaikyti konkrečiai vairavimo situacijai ir tokiu būdu padidina vairavimo komfortą bei dinamiką. Vairavimo patirties valdymo sistema Driving Experience Control leidžia vairuotojui pasirinkti standartinį COMFORT vairavimo režimą arba SPORT vairavimo režimą.
BMW 1 serijos (F40) mėlynos metalizuotos<i> Misano Blue</i> spalvos, vaizdas iš šono stovėjimo aikštelėje

PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS IR SĄSAJA SU AUTOMOBILIU

BMW 1 serijos modelyje įdiegtos išmaniosios technologijos ir pagalbos vairuotojui sistemos.

Valdykite automobilio kompiuterį gestais, mėgaukitės autonominio automobilio pastatymo galimybe arba balsu pasiteiraukite išmaniojo asistento apie kitą artimiausią degalinę. Pirmosios BMW serijos automobilis išsiskiria naudingų funkcijų gausa, jame įdiegta daug skaitmeninių paslaugų ir pagalbos vairuotojui sistemų. Visa tai sukūrėme tam, kad užtikrintume didžiausią jūsų komfortą ir saugumą.
BMW 1 serijos (F40) valdymo ekranas su pagalbos vairuotojui sistema Driving Assistant

Vairavimo asistentas

Į saugumo įrangos paketą Driving Assistant įeina kamerų pagrindu veikiančios sistemos, turinčios priekinio susidūrimo išvengimo ir stabdymo funkcijas, taip pat greičio ribojimo sistema, įskaitant informacijos apie greičio ribojimą rodymo funkciją, draudimo lenkti indikatorius su peržiūros galimybe ir įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos sistema. Dar daugiau – radarų pagrindu veikianti įranga turi įspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones funkciją, įspėjimo apie eismo juostos pakeitimą sistemą ir galinio susidūrimo išvengimo funkciją.
BMW 1 serijos (F40) modelis su patogia parkavimo funkcija Parking Assistant

Parkavimo asistento funkcija

Naudodamiesi parkavimo asistentu, savo automobilį pastatysite daug paprasčiau. Galinio vaizdo kamera leis aiškiau matyti už automobilio esančią aplinką. Aktyvioji parkavimo atstumų valdymo funkcija užtikrina didesnę apsaugą nuo automobilio apgadinimo parkavimo metu. Parkavimo asistentas automatiškai pastatys automobilį lygiagrečiai arba statmenai ir automatiškai išvairuos iš lygiagrečiojo parkavimo vietos. Atbulinės eigos asistentas padės išvažiuoti atbulomis, pavyzdžiui, siauruose juostose.
BMW 1 serijos (F40) modelis su BMW valdymu gestais

BMW valdymas gestais

BMW valdymo gestais sistema Gesture Control – tai galimybė valdyti tam tikras funkcijas atitinkamais rankų judesiais. Ši sistema atpažįsta konkrečius rankų gestus – norint atsiliepti į skambutį arba jį atmesti, reikia atlikti braukiamąjį arba kreipiamąjį rankos judesį. Pageidaujant reguliuoti garsą, tereikia sukamųjų smiliaus judesių.
BMW 1 serijos (F40) BMW projekcinis ekranas

BMW projekcinis ekranas

Didelis spalvotas BMW projekcinis ekranas visą su kelione susijusią informaciją leidžia matyti tiesiog vairuotojo regėjimo lauke, todėl galėsite visiškai susitelkti į vairavimą. Šiame ekrane pateikiama informacija apie esamą važiavimo greitį, navigacinės sistemos nuorodos, greičio ribojimo informacija, įskaitant įspėjimą dėl draudimo lenkti, taip pat rodomi telefono ir pramogų sąrašai.
BMW <i>Live Cockpit Professional</i> ekranai BMW 1 serijos (F40) modelyje

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 10,25 colių įstrižainės liečiamas valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 10,25 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinę sistemą (BMW Operating System 7) galima valdyti jutikliniu iDrive Touch valdikliu.
Išmanioji valdymo balsu sistema BMW 1 serijos (F40) modelyje su išmaniuoju asmeniniu asistentu

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis būtų ir jūsų asmeninis automobilių ekspertas? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Sakykite įprastas komandas ir naudokitės daugybe automobilio funkcijų. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.
Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas naujajame BMW 1 serijos (F40) modelyje

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Visada naujausia programinė įranga jūsų BMW automobilyje. Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Naudodamiesi My BMW programėle arba automobilyje sumontuota SIM kortele, programinės įrangos atnaujinimus atsisiųsite ir įdiegsite be jokio vargo. Tokiu būdu gali būti aktyvintos ir kitos jūsų automobilio funkcijos.
BMW 1 serijos BMW su išmaniojo telefono integravimo funkcija

Išmaniojo telefono integravimo funkcija

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Išmaniojo telefono integravimo funkcija belaidžiu ryšiu tarp jūsų išmaniojo telefono ir automobilio palaiko Apple CarPlay ir Android Auto, todėl savo automobilyje galėsite patogiai naudotis jums įprastomis funkcijomis ir įvairiomis programėlėmis.

MODELIŲ IR ĮRANGOS PASIRINKIMO GALIMYBĖS

Itin charakteringos BMW 1 serijos modelių versijos.

Modelis Luxury Line

 • 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai Multi-spoke style 547; galima rinktis ir kitokius ratlankius
 • BMW Individual šlifuoto aliuminio eksterjero apdaila
 • Sportinis odinis vairas
 • Illuminated Berlin interjero apdaila, galima rinktis ir kitokią apdailą
BMW 1 serijos (F40) modelis<i> Luxury Line</i> pilkos metalizuotos <i>Storm Bay</i> spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš šono

Modelis Sport Line

 • 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai Double Spoke Style 549; galima rinktis ir kitokius ratlankius
 • Itin blizgi M apdaila Shadow Line
 • Sportinės antracito spalvos audinio /Sensatec dirbtinės odos derinio vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės su pilku arba oranžiniu akcentu; galima rinktis ir kitokius apmušalus
 • Sportinis odinis vairas
BMW 1 serijos (F40) modelis<i> Sport Line</i> baltos metalizuotos <i>Mineral White</i> spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio studijoje

M Sport paketas

 • 17 colių dvispalviai M lengvojo lydinio ratlankiai Double Spoke Style 550 M; galima rinktis ir kitokius ratlankius
 • M Sport pakaba su M sportinio vairavimo sistema; galima rinktis ir kitą pakabos tipą
 • Sportinės Trigon audinio/juodos Sensatec dirbtinės odos vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės; galima rinktis ir kitokius apmušalus
 • M odinis vairas
BMW 1 serijos (F40) modelis<i> M Sport</i> raudonos metalizuotos <i>Melbourne Red </i> spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš šono

Modelis Advantage

 • 16 colių lengvojo lydinio ratlankiai Star-Spoke Style 517 (tik 116i/116d modeliams)
 • Pastovaus greičio palaikymo funkcija su stabdymo funkcija
 • Parkavimo atstumo kontrolė (PDC)
 • Daiktų laikymo paketas
BMW 1 serijos F40 modelis Advantage juodos spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš šono
 • Modelis Luxury Line
 • Modelis Sport Line
 • M Sport paketas
 • Modelis Advantage

BMW 1 SERIJOS 128ti

BMW 1 serijos 128ti vairavimo dinamika ir dizainas

Dėl savo pribloškiančios išvaizdos ir techninių savybių BMW 128ti automobilis neabejotinai yra itin sportiškas šio modelio asortimento atstovas. Modeliui būdingi stulbinantys dizaino elementai, BMW TwinPower Turbo technologija išsiskiriantis benzininis variklis ir priekinės ašies diferencialo blokavimo sistema užtikrina aukščiausio lygio vairavimo dinamiką.
BMW 1 serijos 128ti (F40) šoninis praplatinimas su ti lipduku

Šoninis praplatinimas su ti lipduku

Raudonos spalvos akcentais ir ti atvaizdu dekoruotas išorinis šoninis slenkstis meistriškai išryškina sportišką automobilio išvaizdą.
BMW 1 serijos 128ti (F40), 18 colių M dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai <i>Y-spoke style 553 M</i> su pagerintų savybių padangomis

18 colių M dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 553 M su pagerintų savybių padangomis

18 colių dvispalviai poliruoti M lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke style 553M pilkos Orbit Grey spalvos su pagerintų savybių padangomis, ratlankių dydis 8J x 18 su 225/40 R18 padangomis
BMW 1 serijos 128ti (F40) interjero dizainas

Įspūdingo dizaino savybės

Kontrastingomis raudonos spalvos siūlėmis apsiūtas M serijos odinis vairas, raudonais dizaino akcentais dekoruotos išskirtinės sportinės sėdynės, derantys prašmatnūs grindų kilimėliai su raudonos spalvos apvadais ir centrinę atramą rankoms puošiantis siuvinėtas ti logotipas – tai 128ti modeliui būdingos interjero dizaino detalės, sukuriančios itin sportišką ir elegantišką atmosferą.
BMW 1 serijos 128ti (F40) 128ti 100% <i>sDrive</i> ir slydimo diferencialas

100% sDrive ir slydimo diferencialas

Priklausomai nuo vairavimo situacijos varančiąją jėgą tarp priekinių ratų atitinkamai paskirstantis ir į standartinę pirmosios serijos BMW 128ti automobilio komplektaciją įeinantis slydimo diferencialas pagerina sukibimą ir vairavimo stabilumą įsibėgėjant už posūkių, įveikiant posūkius dideliu greičiu ir važiuojant skirtingomis kelio dangomis. Rezultatas – užtikrintas ir dinamiškas vairavimas.
BMW 1 serijos 128ti (F40) BMW 128ti variklis

BMW 128ti variklis

Absoliutų vairavimo malonumą suteiksiantis kompaktiškas atletas: dėl naujos technologijos stūmoklių, didesnio turbokompresoriaus, optimizuoto oro įsiurbimo ir vožtuvais valdomos išmetimo sistemos BMW 128ti automobilyje sumontuotas keturių cilindrų BMW TwinPower Turbo benzininis variklis išsiskiria itin didele galia.
BMW 1 serijos 128ti (F40) <i>M Sport</i> pakaba

M sportinė pakaba

Dėl M Sport serijos pakabos automobilis yra apytiksliai dešimčia milimetrų žemesnis. Be to, ši pakaba išsiskiria trumpesnėmis pakabos lingėmis, standesnėmis, 128ti modeliui būdingomis, amortizacinėmis savybėmis ir kietesniais stabilizatoriais. Visa tai užtikrina dar geresnio tiesioginio atsako pakabos konstrukciją, o tai reiškia itin sportišką vairavimą.
BMW 1 serijos 128ti (F40) vairas

Vairavimas

Specialiai 128ti modeliui pritaikytas vairo mechanizmas užtikrina tiesioginį ir greitą vairo atsaką, todėl savo automobilį valdysite dar tiksliau ir mėgausitės ypatingai sportiškomis vairavimo charakteristikomis, ypač važiuodami vingiuotais kelių ruožais.

BMW 1 SERIJOS TECHNINIAI DUOMENYS

BMW 128ti:

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:

195 (265) / 4750-6500

Akceleracija nuo 0 iki 100 km/h per s:

6,1

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

7,4 - 6,9

CO2 emisija g/km (mišriu režimu):

170 - 157

BMW 1 serijos (F40) mėlynos metalizuotos <i>Misano Blue</i> spalvos, važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš galo

BMW 1 SERIJOS KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS BMW 1 SERIJOS MODELIUI

BMW 1 serijos (F40) mėlynos metalizuotos Misano Blue spalvos, šalikelėje stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas su moterimi šalia

Čia galite gauti jums individualiai pritaikytus finansavimo pasiūlymus iš BMW Financial Services. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais BMW 1 serijos modelio finansavimo arba išperkamosios nuomos sprendimais.

BMW PASLAUGOS

BMW SERVISAS IR TECHNINĖ PAGALBA BMW 1 SERIJOS MODELIUI

BMW servisas įskaičiuotas

BMW servisas įskaičiuotas

#kadirkasbenutiktu: Jokių rūpesčių nekeliančios kelionės elektriniais automobiliais: šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų planavimą. Galite patys pasirinkti 4 arba 6 metų terminą arba, jeigu esate sudarę išperkamosios nuomos sutartį – 3 metų terminą. Paslaugų paketo apimtis:
 • Transporto priemonės patikra
 • Mikrofiltro keitimas
 • Stabdžių skysčio keitimas
Daugiau apie BMW Service Inclusive
BMW telepaslaugos

BMW telepaslaugos

Užsisakius ConnectedDrive įrangą jūsų BMW teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW servisui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW servisas su jumis susisiekia, kad susitartų dėl apsilankymo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Būtina sąlyga: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali palengvinti jūsų gyvenimą.
Daugiau apie BMW telepaslaugas
BMW pagalba kelyje

BMW pagalba kelyje

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.
Daugiau apie BMW pagalbą kelyje
BMW darbuotojas konsultuoja klientą

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW 1 serijos modelio įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

 • BMW M135i xDrive:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,8–7,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 178–167

  BMW 128ti:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,4–6,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 170 - 157

  Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html