BMW 1 serija F40 mėlynos metalizuotos Misano Blue kėbulo spalvos, važiuojančio automobilio vaizdas iš priekio
Kuro sąnados, (mišriu režimu)8,0–6,8 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinas

1 SERIJA

BMW 1 serija

Kuro sąnados, (mišriu režimu)8,0–6,8 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinas
1 SERIJABMW 1 serija

Pirmosios BMW serijos automobilis sutvertas pritraukti susižavėjimo kupinus žvilgsnius. Savo įstabiu dizainu ir progresyviu stiliumi šis automobilis iš minios išsiskirs akimirksniu. Šiuolaikiška atmosfera, aukščiausia kokybe ir atviromis erdvėmis įkvėpsiantis interjeras taip pat alsuoja išskirtinumu. Efektyvūs varikliai, pirmojoje BMW serijoje debiutuojanti priekinių varomųjų ratų pavara ir moderniausios važiuoklės technologijos neabejotinai suteiks dinamikos ir manevringumo kupiną vairavimo patirtį, o pažangios technologijos ir pagalbos vairuotojui sistemos užtikrins, kad savo kelionės tikslą visuomet pasiektumėte saugiai ir patogiai.

Skaityti daugiau

SPORTIŠKAS BMW 1 SERIJOS EKSTERJERO IR INTERJERO DIZAINAS

Akimirksniu atpažįstamas autoritetas: pirmosios BMW serijos automobilio vidaus ir išorės dizainas paliks neišdildomą įspūdį. Dinamišką priekį puošia didelės būdingos formos dvigubos grotelės ir plati priekinio bamperio apdaila, aiškių formų kontūrai atkartoja aptakią stogo liniją ir driekiasi iki pat charakteringos galinės dalies. Aukščiausia pirmosios BMW serijos kokybė dominuoja ir interjere. Čia keleiviai gali mėgautis erdvia, nevaržoma aplinka, o vairuotojo erdvė išsiskiria ergonomiškai pritaikytomis įrangos savybėmis ir sisteminga orientacija į vairuotoją.

Skaityti daugiau

DIZAINAS

Itin aukštos kokybės įranga BMW 1 serijos eksterjerui ir interjerui.

Susipažinkite su dar sportiškesnio pirmosios BMW serijos Sport Line modelio dizaino galimybėmis. Rinkdamiesi papildomą aukštos kokybės eksterjero ir interjero įrangą, savo automobilį galite visiškai pritaikyti asmeniniams poreikiams ir suteikti jam savitą stilių.
BMW 1 serijos F40 modelis Sport Line baltos metalizuotos Mineral White spalvos, važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš šono
BMW 1 serijos F40 dvigubos priekinės grotelės

Dvigubos priekinės grotelės

Tipiškos dvigubos priekinės grotelės suprojektuotos kaip jungiamasis elementas, išsiskiria blizgaus chromo rėmeliu ir blizgiais juodos spalvos skersiniais. Pažvelgus į šio automobilio priekį, dėmesį prikaustys išraiškingos BMW būdingos formos priekinės grotelės, akcentuojančios didingą išvaizdą ir estetiką.
BMW 1 serijos F40 modelis Sport Line su juodos spalvos veidrodėlių korpusais

Juodos spalvos veidrodėlių korpusai

Veidrodėlių korpusai nudažyti ne įprastine kėbulo spalva, bet itin blizgia juoda. Jie vizualiai išryškina sportišką automobilio charakterį ir eksterjerui suteikia įspūdingumo bei individualumo.
BMW 1 serijos F40 modelis Sport Line su itin blizgia M apdaila Shadow Line

Itin blizgi M linija Shadow Line

Itin blizgią M serijosShadow Line apdailą sudaro daugybė blizgios juodos spalvos įrangos detalių. Šią kolekciją sudaro langų griovelių apdaila, langų apvadai ir kreipiamosios detalės, B statramsčiai, taip pat eksterjero veidrodėlių korpusai, veidrodėlių pagrindai ir viršutinės apsauginės briaunos.

BMW 1 serijos F40 Sport Line modelio išmetimo angos apdaila

Išmetimo angos apdaila

90 mm skersmens išmetimo angų apdaila (trijų cilindrų variklius turinčiuose automobiliuose montuojama kairėje pusėje, automobiliuose su keturių cilindrų varikliais – ir kairėje, ir dešinėje) – optinis automobilio sportiškumą išryškinantis akcentas.
 BMW 1 serijos F40 Sport Line modelio vairuotojo erdvė su sportiniu odiniu vairu

Sportinis odinis vairas

Trijų stipinų dizaino juodas sportinis odinis vairas išsiskiria dekoratyvia galvaninio padengimo apdaila. Dėl storo vairo krašto, išlenkimų nykščiams ir puikių sukibimo savybių šį vairą nepaprastai malonu laikyti rankose.
BMW 1 serijos F40 modelis Sport Line, interjero apdaila Ii uminated Berlin

Illuminated Berlin interjero apdaila

Matinių Illuminated Berlin interjero apdailos juostų akcentai, kuriais dekoruotas prietaisų skydelis ir durelės, sukuria progresyvumo ir prabangos pojūtį sukeliančią aplinką. Subtilus foninio apdailos juostų apšvietimas sukuria patrauklią ir malonią atmosferą automobilio viduje.

BMW 1 serijos F40 modelis Sport Line su panoraminiu stikliniu stogu

Panoraminis stiklinis stogas

Pro atvertą panoraminį stiklinį stogą saloną užlieja gaivus oras. Uždarytas panoraminis stogas automobilio viduje sukuria ryškią, šviesa pripildytą atmosferą. Stogo atidarymas ir uždarymas pilnai automatinis – jį galima valdyti mygtuko paspaudimu arba automobilio rakteliu. Stogą galima paslinkti ir pakelti, jame yra apsauga nuo saulės ir vėjo deflektorius.

NAUJOJI BMW 1 SERIJA EDITION COLOR VISION.

Be kitų įspūdingų savybių į Edition ColorVision versijos asortimentą įeina:
 • M Sport paketas su odiniu M serijos vairu
 • Aukštos kokybės kėbulo dažai
 • Šiai versijai būdingo dizaino 18 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai
BMW 1 serijos F40 Edition ColorVision
Priekinės dalies dizainas BMW 1 serijos F40 Edition ColorVision

Priekinės dalies dizainas

Tarp ikoniškųjų priekinių BMW žibintų sumontuotos BMW būdingos formos grotelės iš tolo šviečia išskirtiniu ir užtikrintumu alsuojančiu stiliumi – tai įspūdingas modernaus ir guvaus priekinės dalies charakterio akcentas.

Galinės dalies dizainas BMW 1 serijos F40 Edition ColorVision

Galinės dalies dizainas

BMW 1 serijos galinė dalis – tai išskirtinis ir baigiamasis eksterjero dizaino akcentas, dvelkiantis sportiška ir savita atmosfera.  Reljefiški eksterjero briaunų kontūrai išryškina platų ir  solidų automobilio statą kelyje.

18 colių dvispalviai poliruoti M lengvojo lydinio ratlankiai BMW 1 serijos F40 Edition ColorVision

18 colių dvispalviai poliruoti M lengvojo lydinio ratlankiai

Išskirtinio 553 M stiliaus dvispalviai blizgaus tekinimo 18 colių skersmens M serijos lengvojo lydinio ratlankiai su Y formos stipinais BMW 1 serijosEdition ColorVision versijos modeliui suteikia ypatingai dinamišką išvaizdą.

Edition ColorVision sėdynės M Sport BMW 1 serijos F40 Edition ColorVision

Edition ColorVision M sportinės sėdynės

Prabangiomis medžiagomis išsiskiriančios dvispalvio Black / Magma Red arba Black / Ivory White stiliaus Dakota oda aptrauktos sportinės M serijos sėdynės interjerui suteikia papildomo sportiškumo. Sėdynių galvos atlošuose išsiuvinėti dekoratyvūs Edition logotipai akcentuoja interjero apdailos išskirtinumą ir itin aukštą kokybę.

M Edition serijai būdingi kilimėliai BMW 1 serijos F40 Edition ColorVision

M Edition serijai būdingi kilimėliai

Kerinti BMW 1 serijos Edition ColorVision modelio estetika ir itin aukšta apdailos medžiagų kokybė pastebima net ir smulkiausiose detalėse. Šį įspūdį dar labiau sustiprina specialiai šiai modelio versijai pagaminti prabangia juodos spalvos sintetine oda apsiūti grindų kilimėliai.

Išskirtinė durelių slenksčių apdaila BMW 1 serijos F40 Edition ColorVision

Išskirtinė durelių slenksčių apdaila

Vos tik įsėdus į BMW 1 serijos modelį, atsiskleidžia ypatingas šio automobilio charakteris, juntamas žvelgiant ir į Edition logotipu dekoruotus durelių slenksčius arba stebint jų fluorescencinį šviesos atspindžių efektą.

VAIRAVIMO DINAMIKA

BMW 1 serijos pavaros sistema, važiuoklė ir M Sport vairo mechanizmas

Nesvarbu, ar ketinate mėgautis įspūdingomis akceleracinėmis savybėmis, ar manevringu valdymu, ar tiesiog saugiu stabiliu važiavimu, pirmosios BMW serijos automobilis, apsiginklavęs efektyviu varikliu ir dinamiškomis savybėmis pasižyminčiomis jėgą į varančiuosius ratus perduodančiomis bei važiuoklės detalėmis, kiekvieną jūsų kelionę pavers ryškiausiu įvykiu. Susipažinkite su rinktinėmis vairavimo dinamikos savybėmis ir susikurkite individualų bei jūsų asmeninius poreikius atitinkantį pirmosios serijos BMW.
BMW 1 serijos F40 su M Sport vairo mechanizmu

M Sport vairo mechanizmas

M Sport vairo mechanizmas su Servotronic užtikrina tiesioginį ir greitą vairo mechanizmo atsaką ir leidžia pasukti vairą be didesnių pastangų. Savo automobilį valdysite dar tiksliau ir mėgausitės ypatingai sportiškomis vairavimo charakteristikomis, ypač važiuodami vingiuotais kelių ruožais.

BMW 1 serijos F40, 8 greičių Steptronic Sport transmisija

Steptronic Sport transmisija

M Sport vairo mechanizmas su Servotronic užtikrina tiesioginį ir greitą vairo mechanizmo atsaką ir leidžia pasukti vairą be didesnių pastangų. Savo automobilį valdysite dar tiksliau ir mėgausitės ypatingai sportiškomis vairavimo charakteristikomis, ypač važiuodami vingiuotais kelių ruožais.

Išmanioji BMW xDrive visų varomų ratų sistema BMW 1 serijos F40 modelyje

BMW xDrive

Išmanioji visų varomųjų ratų sistema BMW xDrive sklandžiai ir kintamai paskirsto varančiąją jėgą į priekinius bei galinius ratus ir tokiu būdu padidina trauką, vairavimo dinamiką ir saugumą kiekvienoje vairavimo situacijoje. Elektroniniu būdu valdomas galios paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą posūkiuose, todėl automobilį valdysite dar manevringiau.

BMW 1 serijos F40 su adaptyviąja pakaba

Adaptyvioji pakaba

Adaptyvioji pakaba amortizacines automobilio savybes leidžia pritaikyti konkrečiai vairavimo situacijai ir tokiu būdu padidina vairavimo komfortą bei dinamiką. Vairavimo patirties valdymo sistema Driving Experience Control leidžia vairuotojui pasirinkti standartinį COMFORT vairavimo režimą arba SPORT vairavimo režimą.

BMW 1 serijos F40 mėlynos metalizuotos Misano Blue spalvos, vaizdas iš šono stovėjimo aikštelėje

PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS IR SĄSAJA SU AUTOMOBILIU

BMW 1 serijos modelyje įdiegtos išmaniosios technologijos ir pagalbos vairuotojui sistemos.

Valdykite automobilio kompiuterį gestais, mėgaukitės autonominio automobilio pastatymo galimybe arba balsu pasiteiraukite išmaniojo asistento apie kitą artimiausią degalinę. Pirmosios BMW serijos automobilis išsiskiria naudingų funkcijų gausa, jame įdiegta daug skaitmeninių paslaugų ir pagalbos vairuotojui sistemų. Visa tai sukūrėme tam, kad užtikrintume didžiausią jūsų komfortą ir saugumą.
BMW 1 serijos F40 valdymo ekranas su pagalbos vairuotojui sistema Driving Assistant

Vairavimo asistentas

Į saugumo įrangos paketą Driving Assistant įeina kamerų pagrindu veikiančios sistemos, turinčios priekinio susidūrimo išvengimo ir stabdymo funkcijas, taip pat greičio ribojimo sistema, įskaitant informacijos apie greičio ribojimą rodymo funkciją, draudimo lenkti indikatorius su peržiūros galimybe ir įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos sistema. Dar daugiau – radarų pagrindu veikianti įranga turi įspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones funkciją, įspėjimo apie eismo juostos pakeitimą sistemą ir galinio susidūrimo išvengimo funkciją.

BMW 1 serijos F40 modelis su patogia parkavimo funkcija Parking Assistant

Parkavimo asistento funkcija

Naudodamiesi parkavimo asistentu, savo automobilį pastatysite daug paprasčiau. Galinio vaizdo kamera leis aiškiau matyti už automobilio esančią aplinką. Aktyvioji parkavimo atstumų valdymo funkcija užtikrina didesnę apsaugą nuo automobilio apgadinimo parkavimo metu. Parkavimo asistentas automatiškai pastatys automobilį lygiagrečiai arba statmenai ir automatiškai išvairuos iš lygiagrečiojo parkavimo vietos. Atbulinės eigos asistentas padės išvažiuoti atbulomis, pavyzdžiui, siauruose juostose.
BMW 1 serijos F40 su BMW valdymu gestais

BMW valdymas gestais

BMW valdymo gestais sistema Gesture Control – tai galimybė valdyti tam tikras funkcijas atitinkamais rankų judesiais. Ši sistema atpažįsta konkrečius rankų gestus – norint atsiliepti į skambutį arba jį atmesti, reikia atlikti braukiamąjį arba kreipiamąjį rankos judesį. Pageidaujant reguliuoti garsą, tereikia sukamųjų smiliaus judesių.

BMW 1 serijos F40, BMW projekcinis ekranas

BMW projekcinis ekranas

Didelis spalvotas BMW projekcinis ekranas visą su kelione susijusią informaciją leidžia matyti tiesiog vairuotojo regėjimo lauke, todėl galėsite visiškai susitelkti į vairavimą. Šiame ekrane pateikiama informacija apie esamą važiavimo greitį, navigacinės sistemos nuorodos, greičio ribojimo informacija, įskaitant įspėjimą dėl draudimo lenkti, taip pat rodomi telefono ir pramogų sąrašai.
BMW Live Cockpit Professional ekranai BMW 1 serijos F40 modelyje

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 10,25 colių įstrižainės lietimui jautrus valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 10,25 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinę sistemą (BMW Operating System 7) sistemą galima valdyti jutikliniuiDrive Touch valdikliu.

Išmanioji valdymo balsu sistema BMW 1 serijos F40 modelyje su išmaniuoju asmeniniu asistentu

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis būtų ir jūsų asmeninis automobilio ekspertas? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Sakykite įprastas komandas ir naudokitės daugybe automobilio funkcijų. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas naujajame BMW 1 serijos F40 modelyje

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Visada naujausia programinė įranga jūsų BMW automobilyje. Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Naudodamiesi My BMW programėle arba automobilyje sumontuota SIM kortele, programinės įrangos atnaujinimus atsisiųsite ir įdiegsite be jokio vargo. Tokiu būdu gali būti aktyvuojamos ir kitos jūsų BMW automobilio funkcijos.

BMW 1 serijos BMW su išmaniojo telefono integravimo funkcija

Išmaniojo telefono integravimo funkcija

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Naudodamiesi Apple CarPlay arba Android Auto ir išmaniojo telefono integravimo funkcija, galėsite belaidžiu būdu sujungti savo išmanųjį telefoną su savo automobiliu. Tai leis patogiai naudotis įvairiomis išmaniojo telefono funkcijomis ir programėlėmis tiesiog automobilio valdymo ekrane.

BMW 1 serija F40 skaitmeninis raktas

BMW skaitmeninis raktas

BMW skaitmeninis raktas jūsų išmanųjį telefoną pavers funkcionaliu automobilio rakteliu. Norėdami atrakinti automobilį tiesiog palaikykite savo išmanųjį telefoną prie durelių rankenėlės, o prieš užvesdami variklį – įstatykite telefoną į jam skirtą laikiklį. Be to, skaitmeninį raktą galima siųsti net penkiems draugams, o, prireikus, riboti maksimalų greitį – ši funkcija ypač pravers naujiems ir nepatyrusiems vairuotojams.

 

*BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų išmaniųjų telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey. BMW skaitmeniniam raktui reikalinga telepaslaugų (Teleservices) įranga.

MODELIAI IR ĮRANGA

Itin charakteringos BMW 1 serijos modelių versijos.

Modelis Sport Line

 • 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai Double spoke style 549; galimi ir kiti ratlankiai
 • Itin blizgi M apdaila Shadow Line
 • Sportinės antracito spalvos audinio/Sensatec dirbtinės odos derinio vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės su pilku arba oranžiniu akcentu; galima rinktis ir kitus apmušalus
 • Sportinis odinis vairas
Itin blizgi M apdaila Shadow Line

Modelis M Sport

 • 17 colių dvispalviai M lengvojo lydinio ratlankiai Double spoke style 550 M; galimi ir kiti ratlankiai
 • M Sport pakaba su sportiniu vairu; galima rinktis ir kitą pakabos tipą
 • Sportinės audinio Trigon Sensatec Black dirbtinės juodos odos derinio vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės su geltonais akcentais; galima rinktis ir kitus apmušalus
 • M odinis vairas
BMW 1 serija F40 modelis M Sport raudonos metalizuotos Melbourne Red spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš šono

Modelis Advantage

 • 16 colių lengvojo lydinio ratlankiai Star-spoke style 517 (tik116i ir 116d)
 • Pastovaus greičio palaikymo funkcija su stabdymo funkcija
 • Parkavimo atstumo kontrolė (PDC)
 • Daiktų laikymo paketas
BMW 1 serija F40 modelis Advantage juodos spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš šono
 • Modelis Sport Line
 • Modelis M Sport
 • Modelis Advantage

BMW 1 SERIJOS 128ti

BMW 1 serijos 128ti vairavimo dinamika ir dizainas

Dėl savo pribloškiančios išvaizdos ir techninių savybių BMW 128ti neabejotinai yra itin sportiškas šio modelio asortimento atstovas. Modeliui būdingi stulbinantys dizaino elementai, BMW TwinPower Turbo technologija išsiskiriantis benzininis variklis ir priekinės ašies diferencialo blokavimo sistema užtikrina aukščiausio lygio vairavimo dinamiką.
BMW 1 serijos 128ti F40 šoninis praplatinimas su ti lipduku

Šoninis praplatinimas su ti lipduku

Raudonos spalvos akcentais ir ti atvaizdu dekoruotas išorinis šoninis slenkstis meistriškai išryškina sportišką automobilio išvaizdą.

BMW 1 serijos 128ti F40 18 colių M dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke style 553 M su pagerintų savybių padangomis

18 colių M dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke style 553 M su pagerintų savybių padangomis

18 colių dvispalviai poliruoti M lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke style 553 M pilkos Orbit Grey spalvos su pagerintų savybių padangomis, ratlankių dydis 8J x 18 su 225/40 R18 padangomis

BMW 1 serijos 128ti F40 interjero dizainas

Įspūdingo dizaino savybės

Kontrastingomis raudonos spalvos siūlėmis apsiūtas M serijos odinis vairas, raudonais dizaino akcentais dekoruotos išskirtinės sportinės sėdynės, derantys prašmatnūs grindų kilimėliai su raudonos spalvos apvadais ir centrinę atramą rankoms puošiantis siuvinėtas ti logotipas – tai 128ti modeliui būdingos interjero dizaino detalės, sukuriančios itin sportišką ir elegantišką atmosferą.
BMW 1 serijos 128ti F40 128ti 100% sDrive ir slydimo diferencialas

100% sDrive ir slydimo diferencialas

Priklausomai nuo vairavimo situacijos varančiąją jėgą tarp priekinių ratų atitinkamai paskirstantis ir į standartinę pirmosios serijos BMW 128ti automobilio komplektaciją įeinantis slydimo diferencialas pagerina sukibimą ir vairavimo stabilumą įsibėgėjant už posūkių, įveikiant posūkius dideliu greičiu ir važiuojant skirtingomis kelio dangomis. Rezultatas – užtikrintas ir dinamiškas vairavimas.
BMW 1 serijos 128ti F40 BMW 128ti variklis

BMW 128ti variklis

Absoliutų vairavimo malonumą suteiksiantis kompaktiškas atletas: dėl naujos technologijos stūmoklių, didesnio turbokompresoriaus, optimizuoto oro įsiurbimo ir vožtuvais valdomos išmetimo sistemos BMW 128ti automobilyje sumontuotas keturių cilindrų BMW TwinPower Turbo benzininis variklis išsiskiria itin didele galia.

BMW 1 serijos 128ti F40 M Sport pakaba

M sportinė pakaba

Dėl sportinės M serijos pakabos automobilis yra apytiksliai dešimčia milimetrų žemesnis. Be to, ši pakaba išsiskiria trumpesnėmis pakabos lingėmis, standesnėmis 128ti modeliui būdingomis amortizacinėmis savybėmis ir kietesniais stabilizatoriais. Visa tai užtikrina dar geresnio tiesioginio atsako pakabos konstrukcija, o tai reiškia itin sportišką vairavimą.
BMW 1 serijos 128ti F40 vairas

Vairavimas

Specialiai 128ti modeliui pritaikytas vairo mechanizmas užtikrina tiesioginį ir greitą vairo atsaką, todėl savo automobilį valdysite dar tiksliau ir mėgausitės ypatingai sportiškomis vairavimo charakteristikomis, ypač važiuodami vingiuotais kelių ruožais.

BMW 1 SERIJOS TECHNINIAI DUOMENYS

BMW 128ti:

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:

195 (265) / 4750-6500

Akceleracija nuo 0-100 km/h per s:

6,1

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

7,4–6,8

CO2 emisija g/km (mišriu režimu):

170–156

BMW 1 serijos F40 mėlynos metalizuotos Misano Blue spalvos, važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš galo

BMW 1 SERIJOS KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS BMW 1 SERIJOS MODELIUI

BMW 1 serijos F40 mėlynos metalizuotos Misano Blue spalvos, šalikelėje stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas su moterimi šalia

Individualiems jūsų poreikiams pritaikytos BMW finansinės paslaugos – tai greito ir lankstaus jūsų tikslų įgyvendinimo priemonė. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais BMW 1 serijos modelio finansavimo arba išperkamosios nuomos sprendimais.

BMW PASLAUGOS

BMW darbuotojas spaudžiantis ranką klientui
BMW paslaugos leis džiaugtis jokių rūpesčių nekeliančiomis kelionėmis:
 
 • Visišką skaidrumą užtikrinančios BMW Service Inclusive paslaugos yra teikiamos už fiksuotą mokestį ir apima tokias paslaugas kaip automobilio patikra, mikrofiltro arba stabdžių skysčio patikrinimas.
 • BMW ConnectedDrive telepaslaugos – tai galimybė jūsų BMW techninės priežiūros centrui gauti visą reikalingą informaciją apie automobilį, kai prireikia autoserviso paslaugų.
 • BMW techninės ir avarinės pagalbos kelyje paslaugos yra nemokamai teikiamos visą parą, 365 dienas per metus.

 

BMW darbuotojas konsultuoja klientą

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW 1 serijos modelio įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

BMW M135i xDrive:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,0–7,4
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 180–167

BMW 128ti
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,4–6,8
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 170–156

Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW M135i xDrive:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,0–7,4
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 180–167

  BMW 128ti
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,4–6,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 170–156

  Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.