BMW 8 serijos kupė, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio, stovinčio automobilio vaizdas sufokusuotas į variklio dangtį

THE 8

BMW 8 SERIJOS KUPĖ

THE 8BMW 8 SERIJOS KUPĖ

LINIJOS IR ĮRANGA

BMW 8 serijos kupė linijos ir įranga

BMW 8 serijos kupė

Estetika, kuriai neatsispirsite – aštuntosios serijos BMW kupė automobilyje sportiškumas ir elegancija susijungia be didelių pastangų. Daugybė išskirtinių interjero ir eksterjero detalių ir maksimalus patogumas išryškina energingą ir revoliucingą šio automobilio charakterį.

BMW 8 serijos kupė linijos ir

Estetika, kuriai neatsispirsite – aštuntosios serijos BMW kupė automobilyje sportiškumas ir elegancija susijungia be didelių pastangų. Daugybė išskirtinių interjero ir eksterjero detalių ir maksimalus patogumas išryškina energingą ir revoliucingą šio automobilio charakterį.

 • Eksterjeras

 • Interjeras

M Sport paketas

M Sport įrangos komplektas automobilio charakteriui suteiks ypatingo sportiškumo. Dėl didesnių šoninių žiaunų automobilis atrodys žemesnis, o sportiški priekinės ir galinės dalies dizaino elementai dar labiau pabrėš galią demonstruojančią išvaizdą. Dinamiškus kontūrus vainikuos išskirtiniai M serijos kėbulo dažai, sportiški M lengvojo lydinio ratlankiai ir interjero detalių gausa.

BMW 8 serijos kupė, M Sport paketas

M Sport įrangos komplektas automobilio charakteriui suteiks ypatingo sportiškumo. Dėl didesnių šoninių žiaunų automobilis atrodys žemesnis, o sportiški priekinės ir galinės dalies dizaino elementai dar labiau pabrėš galią demonstruojančią išvaizdą. Dinamiškus kontūrus vainikuos išskirtiniai M serijos kėbulo dažai, sportiški M lengvojo lydinio ratlankiai ir interjero detalių gausa.

 • Eksterjeras

 • Interjeras

DIZAINAS

BMW 8 serijos kupė dizainas

Užburiantis vaizdas: demonstruodamas savo prabangią išvaizdą ir didžiules ambicijas nedelsiant parodyti savo galimybes, aštuntosios serijos BMW kupė automobilis tiesiog trykšta sportiškumu. Kiekviena šio prabangaus sportinio automobilio dizaino detalė, pavyzdžiui, būdingos formos Active Air Stream priekinės grotelės, M Carbon stogas ar išskirtiniai Crafted Clarity stiklo elementai pasižymi moderniausios prabangos ir dinamiškos elegancijos darna.
BMW 8 serijos kupė, Barcelona Blue mėlynas metaliukas, trijų ketvirčių vaizdas iš galo
BMW 8 serijos kupė, priekis stambiu planu, radiatoriaus grotelių juostelės ir šonininis aerodinaminis elementas

Active Air Stream priekinės radiatoriaus grotelės

Priekinių radiatoriaus grotelių Active Air Stream sistemos oro angos atidaromos ir uždaromos pagal variklio ir stabdžių aušinimo ir oro kondicionavimo sistemos poreikius. Kai judančios sistemos plokštelės uždarytos, sumažėja oro pasipriešinimas ir dėl to pagerėja automobilio aerodinamika.
BMW 8 serijos kupė, priekiniai žibintai stambiu planu, BMW Laserlight

BMW Laserlight

Kai pasirenkamas lazerinių tolimųjų šviesų žibintų režimas, BMW Laserlight apšviečia iki 600 metrų atstumu – beveik dukart toliau nei įprasti priekiniai žibintai. Geresnis matomumas tamsoje padidina saugumą. Priekiniai žibintai, papuošti mėlynos spalvos akcentais ir užrašu BMW Laserlight, pabrėžia automobilio technologinius standartus ir sportiškumą.
BMW 8 serijos kupė, vaizdas iš paukščio skrydžio, M anglies pluošto stogas

M anglies pluošto stogas

Išmaniosios lengvasvorės konstrukcijos koncepcijos dalis – automobilio svorį reikšmingai sumažinti leidžiantis M serijos anglies pluošto stogas. Šis stogas, pagamintas iš armuoto anglies pluošto, yra 800 gramų lengvesnis už standartinį stogą. Dėl lengvesnės stogo konstrukcijos automobilio svorio centras yra žemiau, o tai leidžia padidinti vairavimo dinamiką.
BMW 8 serijos kupė, Galvanic Cerium Grey pilkos spalvos, veidrodėlių gaubtai.

Eksterjero elementai

Pilkos Galvanic Cerium Grey spalvos veidrodėlių gaubtai, logotipai, išmetimo vamzdžiai, oro alsuoklių plokštelės, būdingos formos grotelės ir jų juostelės – tai kontrastingai iš automobilio kėbulo spalvos išsiskiriančios eksterjero detalės, harmoningai įsiliejančios į bendrą dinamišką eksterjero stilių ir pabrėžiančios sportišką automobilio išvaizdą.
BMW 8 serijos kupė, Daugiafunkcės sėdynės

Daugiafunkcės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės

Daugiafunkcės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės gali būti reguliuojamos įvairiomis padėtimis taip užtikrinant didžiausią įmanomą komfortą ir saugumą. Taigi, elektriniu valdymu reguliuojant juosmens zoną ir rankiniu būdų nustatant gylį, sėdynės yra optimaliai pritaikomos asmeniniams poreikiams.
BMW 8 serijos kupė, salonas, Aplinkos apšvietimas

Aplinkos apšvietimas

Automobilio saloną apšviečia daug LED lempučių, sukurdamos jaukią aplinką ir ypatingą erdvės pojūtį tamsoje. Spalvas, ryškumą ir spalvų scenarijus galima keisti pagal savo poreikius. Į apšvietimo sistemą įeina kontūrų, žemėlapio ir centrinės valdymo konsolės rodyklių apšvietimas.
BMW Individual išplėstinė „Merino“ konjako spalvos odos apdaila, interjeras juodos spalvos

BMW Individual išplėstinė „Merino“ konjako spalvos odos apdaila

BMW Individual išplėstinė „Merino“ konjako spalvos odos apdaila, interjeras juodos spalvos

VAIRAVIMO DINAMIKA

BMW 8 serijos kupė vairavimo dinamika

Aštuntosios BMW serijos kupė galia ir techninės galimybės yra aiškiai matomos visiems. Dėl galingų sportinių BMW TwinPower Turbo variklių, itin tikslaus valdymo ir išskirtinių lenktyniniams automobiliams būdingų savybių, tokių kaip sportinis M diferencialas, šis automobilis leis patirti beribį ir prabangų vairavimo malonumą.
BMW 8 serijos kupė, vaizdas iš viršaus, BMW TwinPower Turbo vienos eilės 8 cilindrų benzininis variklis

BMW TwinPower Turbo vienos eilės 8 cilindrų benzininis variklis

Aštuonių cilindrų M TwinPower Turbo benzininis variklis turi du turbokompresorius, kintamą vožtuvų valdymo sistemą Valvetronic ir tiesioginio benzino įpurškimo sistemą High-Precision Injection. Šis variklis gali pasiekti 390 kW (530 AG) galią ir išvystyti didžiausią 750 Nm sukimo momentą. Abu turbokompresoriai yra kruopščiai patalpinti tarp cilindrų grupių.
BMW 8 serijos kupė, vaizdas iš viršaus, BMW TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų dyzelinis variklis

BMW TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų dyzelinis variklis

Naujosios kartos BMW TwinPower Turbovienos eilės 6 cilindrų dyzelinis variklis generuoja įspūdingą galią su pavyzdiniais degalų sąnaudų rodikliais – tą leidžia pasiekti tokios inovatyvios technologijos, kaip turbokompresorius su kintamos geometrijos turbina ir Common Rail tiesioginio įpurškimo sistema.
BMW 8 serijos kupė, centrinis valdymo pultas iš arti, Steptronic Sport transmisija

Steptronic Sport transmisija

8 pavarų Steptronic Sport transmisija pasižymi neįtikėtinai sportiškais pavarų perjungimais. Automatinis ar rankinis pavarų perjungimas naudojant pavarų menteles ar pavarų svirtį – patogiam ramiam važiavimui ar neįtikėtinai dinamiškam vairavimui. SPORT režime ir pavarų svirčiai esant kairėje S/M padėtyje pavarų perjungimas yra dinamiškiausios konfigūracijos.
BMW 8 serijos kupė, vaizdas iš galo, BMW xDrive užrašas

BMW xDrive

Išmanioji BMW xDrive visų varomų ratų sistema, sklandžiai ir kintamai paskirstydama varomąją jėgą į priekinius ir galinius ratus, kiekvienoje vairavimo situacijoje užtikrina didžiausią sukibimo jėgą, vairavimo dinamiką ir saugumą. Pažangi visas automobilio šoninės dinamikos valdymo funkcijas siejanti sistema leidžia nustatyti labiau į trauką orientuotą arba itin sportinę vairavimo dinamiką.
BMW 8 serijos kupė,važiuojančio automobilio vaizdas iš paukščio skrydžio, Integruotojo aktyvaus vairavimo sistema

Integruotojo aktyvaus vairavimo sistema

Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema Integral Active Steering palengvina vairavimą priklausomai nuo priekinės ašies ir galinių ratų, kurie taip pat prisideda prie automobilio valdymo,pasukimo kampo. Važiuojant mažesniu greičiu, ši sistema, pasukdama galinius ratus priešinga kryptimi negu priekiniai ratai, užtikrina didesnį automobilio manevringumą ir paslankumą, o pasiekus 60-80 km/h ir didesnį greitį, galiniai ratai yra pasukami lygiagrečiai priekiniams ir taip padidinamas važiavimo stabilumas bei patogumas.
BMW 8 serijos kupė, stabdžių diskų vaizdas iš šono, mėlynos spalvos M Sport stabdžiai

M sportiniai stabdžiai

M sportinius stabdžius sudaro keturių stūmoklių stabdžiai su kietojo tvirtinimo apkaba priekyje ir vieno stūmoklio stabdžiai su mobilia apkaba gale, mėlynos spalvos su M ženklu; stabdžiai su dideliais diskais, užtikrinančiais puikias stabdymo charakteristikas.
BMW 8 serijos kupė, galinis vaizdas iš apačios, Išmetimo vamzdžiai ir galiniai ratlankiai

Sportinis M diferencialas

Sportinis M diferencialas pagerina trauką ir važiavimo stabilumą persirikiuojant, įsibėgėjant už posūkių, įveikiant posūkius didesniu greičiu arba važiuojant skirtingomis kelio dangomis. Trauką pagerina elektra valdomas prietaisas, mažinantis skirtumą tarp galinių ratų sukimosi greičio.
BMW 8 serijos kupė, BMW sDrive

BMW sDrive

sDrive žymimi tie BMW automobiliai, kuriuose jėga į varančiuosius ratus į perduodama tik per vieną ašį. Automobiliuose, kuriuose varikliai yra sumontuoti išilgai, sDrive reiškia klasikinį galiniais ratais varomą automobilį. Puikus svorio paskirstymas, moderni ašies konstrukcija ir skrupulingai sureguliuotos visos valdymo sistemos užtikrina subalansuotą dinamiką ir trauką.

INOVACIJOS

BMW 8 serijos kupė inovacijos

Dar greitesnis, dar intuityvesnis: pažangios aštuntosios serijos BMW kupė pagalbos vairuotojui sistemos ir ryšių technologijos nutiesė kelią naujai visiško vairavimo malonumo erai. Itin paprastai valdomos naujausios komunikacijų sistemos jau šiandien pasirūpins, kad vairuoti būtų dar maloniau.
BMW 8 serijos kupė, interjeras, valdymo ekranas
BMW 8 serijos kupė vairuotojo erdvė, vairas ir prietaisų skydelis

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 10,25 colių įstrižainės lietimui jautrus valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinė sistema gali būti valdoma ir naudojantis iDrive Touch Controller valdikliu.
BMW 8 serijos kupė vairuotojo erdvė, BMW Operating System 7.0 valdymo koncepcija

BMW 7 operacinė sistema

Pažangi septintosios kartos BMW operacinė sistema leidžia dar paprasčiau ir itin intuityviai valdyti automobilio funkcijas, pavyzdžiui, balsu, naudojantis lietimui jautriu ekranu arba iDrive valdikliu. Šiuo tikslu patobulinome valdiklio funkcionalumą, todėl programėlių meniu nuo šiol bus prieinamas tiesiogiai.
BMW 8 serijos kupė, Vairavimo asistentas Professional

Vairavimo asistentas Driving Assistant Profesional

Vairavimo asistentas Driving Assistant Profesional užtikrins didžiausią patogumą ir saugumą kritinėse vairavimo situacijose arba monotoniško vairavimo metu.Be visų Driving Assistant programos funkcijų, ši vairavimo asistento programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės funkciją su įdiegtomis papildomomis funkcijomis, taip pat avarinio automobilio sustabdymo funkciją ir važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąją šoninio susidūrimo apsauga.
BMW 8 serijos kupė, valdymo ekranas su Connected Command

Connected Command

Ar norėtumėte visą savo dėmesį sutelkti tik į priešakyje esantį kelią? Tuomet kai kurias valdymo funkcijas patikėkite savo keleiviams. Su Connected Command tai yra paprasta. Jums sutikus, keleiviai, naudodamiesi BMW Connected programėle, galės ne tik valdyti pramogų ir navigacijos sistemų funkcijas, bet ir reguliuoti pagrindinius oro kondicionavimo sistemos nustatymus.
BMW 8 serijos kupė, valdymo ekranas su Concierge Service asistento paslauga

Concierge Service asistento paslauga

Ar rytoj Romoje bus saulėta? Kada kyla jūsų lėktuvas? Asmeninio asistento paslauga Concierge Service pravers kelionių metu ir padės išpildyti jūsų pageidavimus vos vienu mygtuko paspaudimu. Galite rezervuoti staliuką restorane, kambarį viešbutyje, užsisakyti kino bilietus ar net atlikti mokėjimus – šis asmeninis asistentas bus visada pasirengęs jums padėti, kad ir kur bebūtumėte ar ko beprireiktų.
BMW 8 serijos kupė valdymo ekranas su Caring Car funkcija

Caring Car funkcija

Norite atvykti žvalūs arba atsipalaiduoti esant įtampai? Caring Car funkcija leis jūsų BMW automobiliui jumis pasirūpinti. Vos tik ištarsite Hey, BMW. I‘m tired (Labas, BMW. Aš pavargęs.) arba Hey, BMW. I‘m feeling stressed (Labas, BMW. Jaučiuosi įsitempęs.), BMW išmanusis asmeninis asistentas atitinkamai aktyvins Caring Car funkcijos programas – energijos suteikiančią Vitalize programą arba atsipalaiduoti padedančią Relax programą. Šių programų veikimo metu, pasitelkus įvairias funkcijas automobilio salone, atitinkamai stimuliuojami visi jūsų pojūčiai.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW 840d xDrive:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,1–6,6
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 161–172

  BMW M850i xDrive:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,8-10,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 246-247

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.