PIRMYN.

Naujasis BMW X4.

PIRMYN.Naujasis BMW X4.

Nesvarbu, kokie iššūkiai belauktų Jūsų kelyje, BMW X4 nuspės juos iš anksto. Jo progresyvus dizainas ir kupė stiliaus kontūrai akimirksniu išduoda, kad jis trokšta veiksmo. Aukščiausios klasės važiavimo dinamika, novatoriškos lengvasvorės konstrukcijos ir žemo svorio centro bei dar geresnių charakteristikų dėka, Jus ir Jūsų kelionės tikslą sieja vienintelis dalykas – nepaprastas vairavimo malonumas.

 

BMW X4 M40i(3):
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,1–9,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 206–205

Read more

5 SVARBIAUSI AKCENTAI

 • 01 Išskirtinių kupė formų atletiškas eksterjeras
 • 02 Išskirtinė galia 354 AG ir 500 Nm dėka
 • 03 Sportiškas ir elegantiškas interjeras su Sensatec dirbtine oda aptraukta panele
 • 04 Jame įdiegta viena išmaniausių vairuotojo pagalbos sistemų Driving Assistant Plus
 • 05 Visuomet laiku - novatoriškų skaitmeninių paslaugų dėka
Naujajame BMW X4 susilieja X modelio tvirtumas ir sportinio automobilio galia.
Adrian van Hooydonk, BMW Group Design vadovas.
Išorės dizaine išlieka išskirtiniai pirmosios kartos aiškaus ir modernaus dizaino bruožai.
Marc Michael Markefka, BMW vidutinio dydžio klasės automobilių dizaino vadovas

IŠMANUS.

BMW X4 pagalbos vairuotojui sistemos.

BMW X4 privalumai iš gatvių sistemingai perkeliami į pasaulinį interneto tinklą. Modernios pagalbos sistemos užtikrina geriausią saugumo lygį ir komfortą, o tuo pačiu inovatyvi informacijos ir pramogų sistema teikia naudingą informaciją ir siūlo įvairias pramogas. O su išmaniomis BMW ConnectedDrive skaitmeninėmis paslaugomis visą laiką kelyje galėsite mėgautis optimaliu ryšiu – paprastam ir laisvam kasdieniam mobilumui.

Read more

Tobulas kompanionas ir asas visose srityse.

Vairavimo asistentas Plius (Driving Assistant Plus) pagerina komfortą ir saugumą tiek įprastose, tiek sudėtingose važiavimo situacijose, pvz., eismo spūstyse, eisme su dažnais sustojimais ar ilgų kelionių mieste, užmiestyje ar autostradose metu, kai reikia važiuoti sudėtingomis kelio atkarpomis ar persirikiuoti.
Read more

Vairuotojo erdvę paverčia valdymo centru.

Valdyti Infotainment informacinę ir pramogų sistemą dabar dar paprasčiau, aiškiau ir informatyviau. Vairuotojas ją gali valdyti per liečiamąjį ekraną, iDrive valdiklį, valdymo balsu ar gestais sistemą pagal savo pageidavimus. Meniu paveikslėliai atrodo labai realistiškai, o ne kaip statinis meniu vaizdas.
Read more

Daugiau aiškumo, mažiau trikdžių.

Spalviniame projekciniame ekrane rodoma visa svarbi informacija iki pat kelionės tikslo – tiesiai vairuotojo matymo lauke, taigi galėsite sutelkti visą savo dėmesį į vairavimą. Rodomas dabartinis greitis, navigacijos instrukcijos, greičio ribojimo informacija, taip pat ir draudimo lenkti indikatorius, telefono ir pramogų sąrašai.
Read more

Daugiafunkcis, 12,3 colių.

Daugiafunkcinis prietaisų skydelis su 12,3 colių įstrižainės ekranu užtikrina aukštos kokybės važiavimo duomenų vizualizaciją. Trys skirtingi režimai ir kiekvienas jų su savo spalvų gama ir grafiniu stiliumi gali būti matomas prietaisų skydelyje. ECO PRO, COMFORT ir SPORT režimai.

Read more

Drąsiai artėkite kelionės tikslo link.

Atvykite laiku ir be įtampos. Navigacijos nuo durų iki durų funkcija nurodys trumpiausią maršrutą nuo jūsų automobilio iki kelionės tikslo ir atgal. Savo išmaniajame telefone galite greitai pereiti į pėsčiųjų navigacijos režimą, telefono ekrane matyti automobilyje esančio Connected ekrano informaciją ir BMW Connected programėlės pranešimus.

Read more

Visuomet atvykite laiku.

Į kitą savo susitikimą visada atvykite laiku. BMW Connected programėlė, išsiųsdama pranešimą į jūsų išmanųjį telefoną arba išmanųjį laikrodį, iš anksto primins jums, kada laikas išvykti. Eismo informacija realiuoju laiku padeda apskaičiuoti tinkamiausią išvykimo laiką ir užtikrinti, kad kelionės tikslą pasiektumėte laiku.

Read more

X BŪDŲ JŪSŲ TIKSLAMS PASIEKTI.

Originalūs BMW priedai.

Kodėl rinktis vieną opciją, kai galite turėti jas visas. Originalūs BMW priedai siūlo visas turimas priemones ne tik iššūkiams įveikti, bet netgi jais mėgautis.

Read more

Sportiškas pareiškimas.

Kruopštaus rankų darbo pritrenkiantys išorinių veidrodėlių gaubtai iš anglies pluošto pabrėžia, kad šis automobilis gimė iš aukštų technologijų. Dinamiškas jų dizainas užtikrina akį neabejotinai patrauksiančią išvaizdą ir prideda automobiliui individualaus atletiško akcento.
Read more

Tinkamas viskam. Nebijantis nieko.

Priekinių ir galinių kojų nišų veliūriniai kilimėliai yra tikslaus dydžio ir pasižymi atsparumo purvui bei vandeniui savybėmis. Jie apsaugo tokios pačios spalvos kiliminę dangą, palengvina valymą ir kuria aukštos kokybės įspūdį.
Read more

Visada atmerktos akys.

BMW Advanced Car Eye 2.0 yra ypač jautri „full-HD“ kamera, kuri fiksuoja viską, kas vyksta aplink automobilį net ir nakties metu. Trikdžių ir neįprasto judėjimo aplink automobilį atveju kamera automatiškai įrašo situaciją galimiems nelaimingiems atsitikimams ar įsilaužimams dokumentuoti.
Read more

Ne tik raktas, bei ir aksesuaras.

Novatoriškas „Sport“ funkcinis raktelis su dinamišku BMW logotipu yra mažas vandeniui atsparus raktelio modulis be mygtukų, kuris atlieka užrakinimo/atrakinimo bei variklio užvedimo funkcijas. Modulinė koncepcija ir atskirai įsigyjama aksesuarų dėžutė („Accessory Box“) leidžia jį nešioti kaip spaustuką, raktų žiedą ar apyrankę.
Read more

Dvispalvio dizaino atletas.

Aukštos kokybės 21 colio BMW M Performance lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke style 701 yra kaltiniai, dvispalviai juodi matiniai, iki blizgesio ištekinti iš matomos pusės ir su BMW M logotipu. Vasarinis ratų komplektas su mišriomis run-flat padangomis: priekiniai ratai 8,5J x 21 su padangomis 245/40 R21 100Y RSC ir galiniai ratai 9,5J x 21 su padangomis 275/35 R21 103Y RSC.
Read more

Sportinį žavesį pabrėžia matinė juoda.

Aukščiausios kokybės juodos matinės spalvos 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke style 695 yra su dviejų sluoksnių stipinais. TPMS vasarinis ratų komplektas su mišriomis run-flat padangomis: priekiniai ratai 8J x 20 su padangomis 245/45 R20 103W XL RSC ir galiniai ratai 9,5J x 20 su padangomis 275/40 R20 106W XL RSC.
Read more

Įspūdingas dizainas, užtikrintas funkcionalumas.

Moderni juodos spalvos su titano sidabrinės spalvos šonais stogo bagažinė talpina iki 420 litrų ir yra suderinama su visomis BMW stogo bagažinių sistemomis. Ji gali būti atidaroma iš abiejų pusių, turi trigubą centrinį užraktą kiekvienoje pusėje, todėl ją patogu pakrauti ir užrakinti apsaugai nuo vagystės.
Read more

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

 • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  (3) Taip pažymėtų automobilių skaitinės reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. [Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.