BMW X4 (G02) pilkos Brooklyn Grey spalvos 2021 vaizdas iš šono
Kaina nuo62 316 €
Degalų sąnaudos (mišriu režimu)9,5–8,7 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinas

X4

BMW X4 serija.

Kaina nuo62 316 €
Degalų sąnaudos (mišriu režimu)9,5–8,7 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinas
X4BMW X4 serija.

BMW X4 xDrive30i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,5-7,5
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 192–171
 

BMW X4 M40i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,5-8,7
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 215-198

Skaityti daugiau

PASIRINKTOS BMW X4 KONFIGŪRACIJOS

BMW X4 xDrive 20d

ESSENCE

BMW X4 xDrive 20d (G02) raudonos Piemont Red spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
 • X serijai būdingo dizaino priekinis ir galinis bamperis
 • Sensatec juodos spalvos sportinės sėdynės
 • Panoraminis stogas

BMW X4 xDrive 30i M Sport paketas

BALANCE

BMW X4 xDrive 30i M Sport paketas (G02) mėlynos Brooklyn Grey Blue spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
 • M serijai būdingo dizaino priekinis ir galinis bamperis
 • Išskirtinio dizaino M Sport ratlankiai
 • BMW Live Cockpit Professional

BMW X4 xDrive 30d M Sport paketas

SIGNATURE

BMW X4 xDrive 30d M Sport paketas (G02) mėlynos Tansanit Blue spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
 • M serijai būdingo dizaino priekinis ir galinis bamperis
 • Išskirtinio dizaino M Sport ratlankiai
 • Visi pilnai skaitmeniniai ir Professional paketai

BMW X4 EKSTERJERAS

BMW X4 (G02) eksterjeras 2021

ĮSPŪDINGAS BMW X4 PRIEKINĖS DALIES DIZAINAS SU NAUJOSIOMIS PRIEKINĖMIS GROTELĖMIS

BMW X4 (G02) 2021 metų pilkos Brooklyn Grey spalvos, priekinės dalies dizaino vaizdas iš arti
Dėl visiškai naujo priekinės dalies dizaino BMW X4 atrodo progresyvesnis nei iki šiol. Kampuotos priekinės grotelės, naujo dizaino bamperis su vertikaliomis oro įleidimo angomis ir 10 mm žemiau integruoti LED priekiniai žibintai sukuria maksimalų modernumo ir sportiškumo įspūdį.

BMW X4 GALINĖS DALIES DIZAINAS SU LED GALINIAIS ŽIBINTAIS.

BMW X4 (G02) pilkos Brooklyn Grey spalvos 2021 galinės dalies dizainas
Galinė BMW X4 dalis spinduliuoja galia ir sportiškumu. Atnaujinto stiliaus LED galiniai žibintai suteikia automobiliui dar įspūdingesnės išvaizdos, o plačios ir akivaizdžiai pastebimos išmetimo angos išryškina šio progresyvaus didesnio pravažumo kupė modernumą. Tarp išmetimo angų integruota atnaujinto dizaino kėbulo dugno apsauga suteikia BMW X4 galui aiškią ir galingą išvaizdą.

BMW X4 INTERJERO DIZAINO AKCENTAI

BMW X4 (G02) 2021 metų raudonos Tacora Red spalvos oda, interjeras
BMW X4 (G02) BMW Live Cockpit Professional 2021

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 12,3 colių įstrižainės jutiklinis valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinę sistemą (BMW Operating System 7) galima valdyti jutikliniu iDrive Touch valdikliu.

BMW X4 (G02) sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės, 2021

Sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės.

Reguliuojamos sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės turi daugybę rankinio reguliavimo funkcijų, įskaitant vairuotojo sėdynės išilginės padėties atlošo dalies kampo reguliavimą. Platesnių sėdynių, atlošo pagalvėlių ir iškilių šoninių pagalvėlių dėka sėdynės pasižymi puikia ergonomika ir gera šonine atrama.

BMW X4 (G02) metalo efekto valdiklių apdaila 2021

Metalo efekto valdiklių apdaila

Papildomai pasirenkama rafinuota metalo efekto langų valdymo mygtukų, daugiafunkcių vairo mygtukų, durelėse montuojamų mygtukų ir durelių užrakto mygtuko apdaila interjerui suteikia neišdildomą aukštos kokybės įspūdį.

BMW M40i IR BMW M40d DINAMIKA: IŠBANDYKITE JAU DABARI

BMW M40i ir BMW M40d perkelia jus į naują vairavimo dinamikos ir techninių charakteristikų lygmenį. Išbandykite šį progresyvųjį didesnio pravažumo kupė su BMW xDrive išmaniąja visų varomųjų ratų sistema BMW xDrive.
Skaityti daugiau
BMW X4 (G02) 2021

BMW X4 JĖGĄ Į VARANČIUOSIUS RATUS PERDUODANČIOS SISTEMOS IR VAŽIUOKLĖS DETALĖS

BMW X4 (G02) TwinPower Turbo 4 cilindrų benzininis variklis 2021

TwinPower Turbo varikliai

Tiek benzininis, tiek ir dyzelinis dviejų litrų darbinio tūrio ir keturių cilindrų vienaeilis TwinPower Turbo variklis užtikrins didžiausią vairavimo malonumą. Abi šio variklio versijos išsiskiria energingu galios išvystymu ir savaiminiu atsaku net ir žemame apsisukimų skaičiaus intervale.

BMW X4 (G02) BMW xDrive 2021

BMW xDrive

Išmanioji visų varomųjų ratų sistema BMW xDrive sklandžiai ir kintamai paskirsto varančiąją jėgą į priekinius bei galinius ratus ir tokiu būdu padidina trauką, vairavimo dinamiką ir saugumą kiekvienoje vairavimo situacijoje.
BMW X4 (G02) kintantis sportinis vairavimas 2021

Kintantis sportinis vairavimas

Kintančio sportinio vairavimo sistema su Servotronic stiprintuvu užtikrina tiesioginį ir greitą vairo mechanizmo atsaką ir leidžia pasukti vairą be didesnių pastangų. Tai leidžia pagerinti automobilio valdymą vairuojant dinamiškiau ir lengviau sukti vairą statant automobilį arba atliekant posūkius.
BMW X4 (G02) Steptronic Sport transmisija 2021

Steptronic Sport transmisija

Aštuonių pavarų Steptronic Sport transmisija užtikrina nepaprastai sportišką pavarų perjungimą. Nesvarbu, ar pasirinksite automatinio pavarų perjungimo režimą, ar, naudodamiesi pavarų perjungimo svirtelėmis arba pavarų perjungimo svirtimi, pavaras perjunginėsite rankiniu būdu, galėsite mėgautis ne tik patogiomis ir ramiomis kelionėmis, bet ir neįtikėtinai dinamišku vairavimu.

BMW X4 SKAITMENINĖS PASLAUGOS IR PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS.

Tokios pažangios technologijos kaip išmaniojo telefono integravimo funkcija, BMW žemėlapiai ir BMW naujienos, taip pat itin modernios pagalbos vairuotojui sistemos, pavyzdžiui, profesionalus vairavimo asistentas Driving Assistant Professional, leis pasinerti į dar labiau jaudinančią ir gerokai saugesnę BMW X4 vairavimo patirtį.

BMW X4 (G02) Amazon Alexa integravimas į automobilį 2021

Amazon Alexa integravimas į automobilį

„Alexa, what is the weather like in Munich?“ („Aleksa, koks šiuo metu oras Miunchene?“) Su Amazon Alexa Car Integration programa balso paslaugomis naudositės itin paprastai, visai taip, kaip savo namuose.
PAV.PAVADINIMAS: BMW X4 (G02) BMW išmanusis asmeninis asistentas

BMW išmanusis asmeninis asistentas

„Labas BMW, aš išalkau.“ (angl. Hey BMW, I'm hungry.) Jūsų BMW išmanusis asmeninis asistentas ras artimiausią restoraną ir nedelsiant atitinkamai suplanuos maršrutą. Visgi, šis asistentas sugeba kur kas daugiau. BMW išmanusis asmeninis asistentas padės ir automobilio funkcijų valdymo klausimais. Be to, jis suprantamai paaiškins apie naudingas automobilio funkcijas ir padės paprastai bei intuityviai valdyti jūsų BMW.

BMW X4 (G02), Driving Assistant Professional funkcija 2021

Driving Assistant Professional funkcija

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią komfortą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis funkcijomis, avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.

BMW X4 G02 skaitmeninis raktas

Skaitmeninis raktas.

BMW Digital Key skaitmeninis raktas jūsų suderinamą išmanųjį telefoną*  paverčia automobilio rakteliu. Norėdami atrakinti automobilį tiesiog palaikykite savo išmanųjį telefoną prie durelių rankenėlės, o prieš užvesdami variklį – įstatykite telefoną į jam skirtą laikiklį. Be to, skaitmeninį raktą galima siųsti net penkiems draugams, o, prireikus, riboti maksimalų greitį – ši funkcija ypač pravers naujiems ir nepatyrusiems vairuotojams.

*BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų išmaniųjų telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey. BMW skaitmeninio rakto naudojimui būtina BMW telepaslaugų įranga.

ORIGINALŪS BMW AKSESUARAI IR PRIEDAI BMW X4 MODELIUI

Su BMW X4 nepakartojamas vairavimo malonumas garantuotas. Originalūs BMW aksesuarai ir priedai – ypatingiems jūsų poreikiams. Siūlome platų nepriekaištingai pritaikytų papildomų detalių ir priedų asortimentą, puikiai praturtinsiantį šio nepaprasto BMW X4 kokybę, dizainą ir technines charakteristikas. Pasiūlysime jums didžiausią pridėtinę vertę, kad ir ką turėtumėte omenyje.

BMW X4 (G02) finansinės paslaugos, pilkos Brooklyn Grey spalvos 2021 m. trijų ketvirčių vaizdas iš galo 2021
BMW X4 (G02) BMW 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke 695 matinės juodos Jet Black spalvos, vasaros ratlankių komplektas 2021

20 colių BMW lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke 695 matinės juodos Jet Black spalvos, vasaros ratlankių komplektas

20 colių BMW lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke style 695 matinės juodos Jet Black spalvos Vasaros ratlankių komplektas su padangų slėgio stebėjimo sistema ir Run-Flat padangomis.
BMW X4 (G02) BMW WaterBlade valytuvas 2021

BMW WaterBlade valytuvas

BMW WaterBlade – tai pažangia šluostymo technologija išsiskiriantis priekinio automobilio stiklo valytuvas, su kuriuo langai bus nuvalyti dar efektyviau.
BMW X4 (G02) 2021 juodos/Titan Silver spalvos BMW stogo bagažinė 420

Juodos/Titan Silver spalvos BMW stogo bagažinė 420

Užrakinama Black/Titan Silver spalvos stogo bagažinė gali būti atidaroma iš abiejų pusių. Šios bagažinės tūris yra 420 litrų, ji gali būti montuojama su visomis BMW stogo skersinių sistemomis.
BMW X4 (G02) 2021, visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai 2021

Visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai

Puikiai derantys ir visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai saugo jūsų avalynę nuo drėgmės ir purvo. Kilimėlis yra juodos spalvos ir su nerūdijančio plieno X4 logotipu.
BMW X4 (G02) BMW gale montuojamas dviračių laikiklis BMW Rear Bike Rack Pro 2.0 2021

Automobilio gale montuojamas dviračių laikiklis BMW Rear Bike Rack Pro 2.0

Lengvas ir tvirtas automobilio gale montuojamas BMW Pro 2.0 dviračių laikiklis yra skirtas dviem įprastiniams arba elektriniams dviračiams. Didžiausia leistina apkrova – 60 kg, laikiklis gali būti kompaktiškai sulankstomas.
BMW X4 (G02) BMW Advanced Car Eye 2 2021

BMW Advanced Car Eye 2

Nustačiusi neįprastą bruzdesį ar judesius aplink automobilį, itin jautri aukštosios raiškos (Full HD) vaizdo kamera automatiškai užfiksuos aplinkos vaizdą automobilio priekyje ir gale.

BMW M PERFORMANCE PARTS SERIJA BMW X4 MODELIUI

BMW X4 savo dizainu akimirksniu išsiskiria iš minios: aukštos kokybės BMW M Performance Parts serijos priedai ir aksesuarai pabrėžia sportišką ir išskirtinę didesnio pravažumo kupė (SAC) prigimtį.

BMW X4 (G02) M Performance anglies pluošto priekinių grotelių rėmas 2021

M Performance priekinių grotelių rėmas iš anglies pluošto

Išreikškite savo stilių: priekinių M Performance serijos grotelių rėmas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės rankomis apdirbto anglies pluošto. Elegantiška, sportiška ir savita išvaizda garantuota.
BMW X4 (G02) M Performance anglies pluošto šoninio veidrodėlio korpusas 2021

M Performance anglies pluošto šoninio veidrodėlio korpusas

Įspūdingo dizaino, iš anglies pluošto pagaminti pribloškiantys M šoninių veidrodėlių korpusai prideda individualaus atletiško akcento ir patvirtina, kad šis automobilis yra aukštųjų technologijų kūrinys.

BMW X4 (G02), 21 colio M Performance dvispalviai kaltiniai Y-spoke 701 M ratlankiai 2021 (poliruoti matinės juodos Jetblack spalvos)

21 colio M Performance dvispalviai kaltiniai Y-spoke 701 M ratlankiai (poliruoti matinės juodos Jetblack spalvos)

21 colio dvispalviai M Performance kaltiniai poliruoti Y-Spoke Style 701 M matinės juodos Jetblack spalvos ratlankiai Vasaros ratų komplektas su padangų slėgio stebėjimo sistema ir Run-flat padangomis
BMW X4 (G02) M Performance 2021 vairas

M Performance vairas

Savo įspūdinga forma ir išskirtine Alcantara medžiaga aptrauktomis vairaračio laikymo vietomis šis M Performance vairas sukuria neprilygstamą lenktynių dvasia alsuojančią atmosferą vairuotojo erdvėje.
BBMW X4 (G02) M Performance 2021 grindų kilimėlis

M Performance grindų kilimėlis

Aukščiausios kokybės išvaizda ir itin patogus suėmimas: M Performance serijos grindų kilimėliai automobilio grindims suteiks ypatingai sportišką išvaizdą, todėl visas automobilis atrodys dar dinamiškiau.
BMW X4 (G02) M Performance priekinės grotelės iš anglies pluošto 2021

M Performance antenos dangtelis iš aramido pluošto

M Performance aramidinis radijo ryšio antenos dangtelis – ne tik vizualus, bet ir funkcionalus automobilio stogo akcentas.

BMW X4 TECHNINIAI DUOMENYS

Variklio galia kW (AG)

265 (360)

Akceleracija nuo 0-100 km/h per s:

4,9

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

9,5–8,7

CO2 emisija g/km (mišriu režimu):

215–198

BMW X4 G02 techninių duomenų brėžinys
BMW ratlankiai ir padangos – ES padangų ženklinimo vaizdas iš arti

BMW RATLANKIAI IR PADANGOS

Patvirtiname, kad mūsų automobilių padangos atitinka net 50 griežčiausių kokybės testų reikalavimų – žymiai daugiau, nei yra nurodyta visoje Europoje galiojančiame Padangų ženklinimo reglamente. Čia rasite visą su BMW naudojamų padangų savybėmis susijusią informaciją.

BMW X4 KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW FINANSINĖS PASLAUGOS BMW X4 MODELIAMS

BMW X4 (G02) finansinės paslaugos, pilkos Brooklyn Grey metalizuotos kėbulo spalvos stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš galo 2021
Svarstote apie savo naujojo BMW X4 finansavimo galimybes, o gal pageidaujate gauti daugiau informacijos? Spustelėję toliau esančią nuorodą, susipažinsite su patraukliais finansavimo pasiūlymais ir kitomis BMW Financial Services galimybėmis.

SERVISAS IR TECHNINĖ PAGALBA BMW X4

BMW X4 (G02), servisas ir techninė pagalba, BMW konsultantas su klientu 2021

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW X4 įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

BMW SERVICE INCLUSIVE PASLAUGŲ PAKETAS BMW X4 MODELIAMS

BMW serviso BMW darbuotojas spaudžiantis klientui ranką

#kadirkasbenutiktų: Jokių rūpesčių nekeliančios kelionės elektriniais automobiliais: šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų planavimą.

 

Serviso paketą sudaro:

 

 • Variklių alyvos priežiūra, keitimas
 • Automobilio patikra servise remiantis BMW reikalavimais
 • Techninė degalų filtro priežiūra (dyzelinių variklių)
 • Mikrofiltro keitimas
 • Techninė uždegimo žvakių priežiūra (benzininių variklių)
 • Stabdžių skysčio keitimas

BMW X4 degalų sąnaudos ir CO₂ emisija.

BMW X4 xDrive30i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,5-7,5
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 192–171

BMW X4 M40i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,5-8,7
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 215-198


Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į  bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal 2022/195 EB reglamento nuostatas, nuo 2023-01-01 EC atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės.

 

Daugiau informacijos apie NEDC  ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

 

Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO₂ emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietija, arba apsilankę https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.

Skaityti daugiau

Galios, sąnaudų ir CO2 emisijos reikšmės  gautos iš atliktų bandymų, kuriuose dalyvavo automobiliai su standartine transmisija.

 

[1] Benzininių variklių galingumo informacija  gauta iš atliktų bandymų, kuriuose dalyvavo automobiliai, naudojantys RON98 benziną. Degalų sąnaudų informacija taikoma automobiliams, naudojantiems ES Reglamente 715/2007 nurodytus degalus. Taip pat gali būti naudojamas bešvinis RON91 ir aukštesnio oktaninio skaičiaus su ne didesniu nei 10% (E10) etanolio kiekiu. BMW rekomenduoja RON 95 degalus. Itin galingiems automobiliams BMW rekomenduoja RON 98 degalus.

 

[2] Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į  bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC  ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

 

[3] EB svoris be krovinio - tai standartinės komplektacijos automobilio be jokios papildomos įrangos svoris. Automobilio svoris be krovinio skaičiuojamas esant iki 90% užpildytam bakui ir 75 kg sveriančiam vairuotojui. Jei nuo papildomai pasirenkamos  įrangos priklauso automobilio aerodinaminės savybės, tai gali turėti įtakos automobilio svoriui, apkrovai, didžiausiam greičiui.

Skaityti daugiau

BMW X4 degalų sąnaudos ir CO₂ emisija.

 • BMW X4 xDrive30i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,5-7,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 192–171
   

  BMW X4 M40i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,5-8,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 216-198

  Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją, elektros energijos sąnaudas ir elektra nuvažiuojamą atstumą  nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą  (EB) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite www.bmw.de/wltp