BMW M8 Competition kabrioletas Motegi Red raudono metaliko spalvos su atviru minkštu stogu, trijų ketvirčių žvaigždėto dangaus fone stovinčio automobilio vaizdas iš galo.

M8

BMW 8 SERIJOS M KABRIOLETAI

M8BMW 8 SERIJOS M KABRIOLETAI

BMW M850i xDRIVE KABRIOLETAS, BMW M8 KABRIOLETAS IR BMW M8 COMPETITION KABRIOLETAS – ĮRANGA IR SVARBIAUSI TECHNINIAI DUOMENYS

Siūlome įspūdingai platų aštuntosios BMW serijos M kabrioletams pritaikytos pasirenkamos įrangos asortimentą, atspindintį pažangiausias dizaino, vairavimo dinamikos ir technikos naujoves, kurias sukūrėme tam, kad perkeltume vairavimo malonumą į visiškai naują lygmenį. Pagaliau šie įspūdingi prabangūs sportiniai automobiliai simbolizuoja ne tik nevaržomą ir technologiniu meistriškumu pasiektą jėgą, bet yra ir prabangos, aukščiausios klasės skaitmeninių paslaugų ir pažangių pagalbos vairuotojui sistemų simbolis.

Skaityti daugiau

BMW 8 SERIJOS M KABRIOLETŲ PALYGINIMAS

SUSIPAŽINKITE - ABSOLIUTAUS SPORTIŠKUMO IR PRABANGAUS ŽAVESIO TRIO.

BMW M8 COMPETITION KABRIOLETAS

Maksimalus vairavimo malonumas ir unikalumas
 • Galingasis M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis
 • M xDrive su aktyviuoju M diferencialu ir 8 pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic
 • Išskirtinio dizaino elementai ir įranga
 • 460 kW (625 AG), 750 Nm, 0–100 km/h per 3,3 s
BMW M8 Competition kabrioletas Motegi Red raudono metaliko spalvos.

BMW M8 KABRIOLETAS

Aukščiausio lygio prabanga ir vairavimo dinamika
 • Galingasis M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis
 • M xDrive su aktyviuoju M diferencialu
 • 8 pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic
 • 441 kW (600 AG), 750 Nm, 0–100 km/h per 3,4 s
BMW M8 kabrioletas Frozen Dark Silver sidabro spalvos.

BMW M850I XDRIVE KABRIOLETAS

Galios ir prabangos žavesys
 • M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis
 • 8 pavarų Steptronic Sport transmisija
 • BMW xDrive su M Sport diferencialu
 • 390 kW (530AG), 750 Nm, 0–100 km/h per 3,9 s
BMW M850i xDrive kabrioletas Dravit Grey pilko metaliko spalvos.
 • BMW M8 COMPETITION KABRIOLETAS
 • BMW M8 KABRIOLETAS
 • BMW M850I XDRIVE KABRIOLETAS

BMW M8 COMPETITION KABRIOLETAS IR BMW M8 KABRIOLETAS

AUTOSPORTO ĮKVĖPTŲ PAVAROS IR VAŽIUOKLĖS TECHNOLOGIJŲ APŽVALGA

Daugybė ištobulintų ir automobilių sporto įkvėptų jėgą į varančiuosius ratus perduodančių detalių ir važiuoklės komponentų užtikrina dar geresnes technines savybes, didesnį veržlumą, tikslumą ir suteikia dar daugiau adrenalino vairuojant.
BMW M8 Competition kabrioletas, galingasis M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis.

Galingasis BMW M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis

Naujausia itin efektyvaus aštuonių cilindrų BMW M TwinPower Turbo benzininio variklio versija užtikrina naujausius standartus atitinkantį veikimą. Šis labai dideliu apsukų per minutę skaičiumi pasižymintis variklis išvysto 460 kW (625 AG) galią. Du turbokompresoriai išsiskiria savo kryžminių cilindrų išmetimo kolektoriumi, pasižyminčiu optimaliomis atsako savybėmis. V8 variklis yra sukurtas taip, kad puikiai susidorotų su ypatingai didelėmis apkrovomis lenktynių trasoje.
BMW M8 Competition kabrioletas su adaptyviąja M pakaba.

Adaptyvioji M pakaba

Adaptyvioji M pakaba amortizacines savybes leidžia pritaikyti bet kuriai vairavimo situacijai ir taip padidinti dinamiką ir patogumą vairuojant. Be standartinio patogumą didinančio COMFORT režimo nustatymo, SPORT programa leidžia rinktis kietesnės amortizacijos savybes, o pasirinkus SPORT+ režimą, savo jėgas galima išbandyti ir lenktynių trasoje.
BMW M8 Competition kabrioletas su M xDrive.

M xDrive

BMW M xDrive su aktyviuoju M diferencialu – tai didžiausia trauka ir vairavimo dinamika tiek kasdieninėse kelionėse, tiek ir lenktynių trasoje. M automobiliams būdinga technologija įprastą galinių varomų ratų manevringumą leidžia suderinti su visų ratų valdymu. Galite rinktis šiuos vairavimo variantus: 4WD visų varomų ratų sistemą, sportinę 4WD Sport visų varomų ratų sistemą ir, jeigu dinaminė stabilumo kontrolė (DSC) yra išjungta, galite pasirinkti dviejų varomų ratų sistemą 2WD.
BMW M8 Competition kabrioletas su 8 pavarų M Steptronic transmisija.

8 pavarų M Steptronic transmisija.

Aštuonių pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic atveria itin plačias pasirinkimo galimybes: nuo ypatingai dinamiško iki labai komfortiško ir degalus taupančio vairavimo režimo. Naudodamiesi pavarų svirtimi ir pavarų perjungimui skirtomis vairo svirtelėmis, pavaras galite perjunginėti rankiniu būdu arba galite nustatyti automatinį pavarų perjungimo režimą. Pastaruoju atveju, transmisija savo darbą atliks pati.
BMW M8 Competition kabrioletas su M Carbon keraminiais stabdžiais.

M Carbon keraminiai stabdžiai

Pasirinkę M Carbon keraminius stabdžius, mėgausitės dar tiksliau perduodama stabdymo jėga. Šie stabdžiai nerūdija, yra kur kas atsparesni karščiui ir dėvėjimuisi, lengvesni, todėl leidžia užtikrinti geresnes manevringumo, dinamikos ir akceleracijos savybes. Stabdžiai išsiskiria matinės aukso spalvos apkabomis, iš išorės paženklintomis M raide. Dėl specifinių medžiagos savybių darbinis triukšmas stabdymo metu, prieš pat automobiliui sustojant, gali girdėtis labiau, pavyzdžiui, esant ilgesnei arba nedidelei apkrovai arba vairuojant didesnės drėgmės sąlygomis. Šio su stabdžių konstrukcija susijusio triukšmo galima išvengti spaudžiant sausus stabdžius esant drėgnoms sąlygoms arba po ilgesnio silpno stabdymo paspaudžiant stabdžius stipriau. Esant drėgnoms vairavimo sąlygoms ir veikiant keliuose naudojamai druskai, techninės stabdžių savybės tampa panašesnės į standartinės stabdymo sistemos technines savybes, tačiau tokiais atvejais susilpnėjusi stabdymo jėga gali būti lengvai kompensuojama stipresniu stabdymo pedalo paspaudimu. Minėtas darbinis triukšmas neturi jokio poveikio stabdymo savybėms, saugumui ir stabdžių patvarumui.
BMW M8 Competition kabrioletas su M režimu.

M REŽIMAS

Norėdami pakoreguoti pagalbos vairuotojui sistemų atliekamo valdymo intensyvumą, naudokite centriniame valdymo pulte esantį M MODE vairavimo režimo mygtuką. Pasirinkus ROAD vairavimo režimą, yra aktyvinamos visos elektroninio asistento funkcijos, tuo tarpu nustačius SPORT režimą, pateikiami tik įspėjamieji elektroninio asistento pranešimai, tačiau pagalbos vairuotojui sistema valdymo nevykdo. Jeigu pageidaujate visiškai išjungti pagalbos sistemas, pavyzdžiui, vairuodami lenktynių trasoje, pasirinkite TRACK režimą. Priklausomai nuo pasirinkto vairavimo režimo, ekrane taip pat rodoma atitinkama vairavimo informacija.
BMW M8 Competition kabrioletas su konfigūruojamais M stabdžiais.

Konfigūruojami M stabdžiai

Integruota stabdymo sistema su itin jautriu pedalu ir M būdinga konfigūracija. Naujoji stabdymo sistema kompaktiškai sujungia stabdžių aktyvavimo, stiprinimo ir valdymo funkcijas. Be to, vairuotojui siūlomi du stabdžių jautrumo režimai – COMFORT ir SPORT, kurie skiriasi stabdžio pedalo nuspaudimo jėga, reikalinga automobilio pristabdymui.
BMW M8 Competition kabrioletas su M Sport išmetimo sistema.

M Sport išmetimo sistema

Dinamiškas M Sport išmetimo sistemos garsas gali būti reguliuojamas pasitelkus integruotą išmetimo vožtuvų mechanizmą. Vairavimo dinamikos pasirinkimo mygtukais nustačius SPORT arba SPORT+ režimą, variklio garsas tampa intensyvesnis, tuo tarpu aktyvavus į patogumą orientuotą programą, variklio akustika tampa ne tokia išraiškinga.

BMW M8 COMPETITION KABRIOLETAS

M DIZAINUI BŪDINGOS INTERJERO IR EKSTERJERO SAVYBĖS

BMW M8 Competition kabrioleto dizainas – tai iššūkis visiems prabangiems kabrioletams ir geriausių techninių savybių bei neriboto vairavimo atviru stogu malonumo pareiškimas. Itin blizgios juodos spalvos M automobilių dizainui būdingi elementai ne tik puikiai papildo vienas kitą, bet ir išryškina šio išskirtinio automobilio sportines ambicijas. Dinamiškas BMW M8 Competition kabrioleto charakteris interjere pabrėžiamas tik M automobiliams būdingomis detalėmis.
BMW M8 Competition kabrioletas Motegi Red raudono metaliko spalvos su atviru minkštu stogu, pakrantės kelyje žvaigždėto dangaus fone stovinčio automobilio vaizdas iš šono.
BMW M8 Competition kabrioletas su M dizaino priekinėmis grotelėmis.

M dizaino priekinės grotelės

Juodos dekoratyvinės priekinės grotelės su chromuotu juodu rėmu ir itin blizgios juodos spalvos M8 emblema dar labiau išryškina sportišką jūsų automobilio charakterį.
BMW M8 Competition kabrioletas su juodos spalvos veidrodėlių gaubtais.

Blizgios juodos spalvos veidrodėlių gaubtai

Itin blizgūs juodi veidrodėlių gaubtai M8 Competition suteikia išskirtinį sportinį charakterį. Pasirinkus M Carbon eksterjero apdailos paketą, veidrodėlių gaubtai yra dengiami armuotu anglies pluošto plastiku (CFRP).
BMW M8 Competition kabrioletas su M dizaino juoda šonine žiauna.

M dizaino juoda šoninė žiauna

Priekinių sparnų šoninės M žiaunos yra juodos spalvos, integruota apdaila su M8 emblema – chromuotos juodos spalvos. Pasirinkus M Carbon eksterjero paketą, apdailai naudojamas armuotas anglies pluošto plastikas (CFRP).
BMW M8 Competition kabrioletas su 20 colių M lengvojo lydinio dvispalviais ratlankiais 811 M.

20 colių M lengvojo lydinio dvispalviai ratlankiai 811 M

20 colių lengvo lydinio M Star-spoke 811 stiliaus ratlankiai yra blizgaus tekinimo, dvispalvės Jet Black spalvos, su skirtingo pločio padangomis: priekiniai 9,5J x 20 su 275/35 R20 padangomis ir galiniai 10,5J x 20 su 285/35 R20 padangomis.
BMW M8 Competition kabrioletas su juodu M galiniu aptaku.

M juodas galinis aptakas

Galinis itin blizgios juodos spalvos M aptakas išryškina atletišką automobilio siluetą ir gerokai sumažina nepageidaujamą keliamąją jėgą. Pasirinkus M Carbon eksterjero apdailos paketą, galinio M aptako apdailai naudojamas armuotas anglies pluošto stiklas (CFRP).
M8 Competition ženklelis M8 Competition kabriolete

M8 Competition ženklelis

Galinėje dalyje esantis M8 Competition ženklelis išreiškia didelį automobilio vairavimo dinamikos potencialą.
BMW M8 Competition kabrioletas su minkštu juodu minkštu stogu.

Juodas minkštas stogas

Minkštas juodas stogas harmoningai susilieja su dinamiškomis automobilio linijomis. Važiuodami ne didesniu kaip 50 km/h greičiu, stogą pakelti ir nuleisti galite vienu mygtuko paspaudimu, maždaug per 15 sekundžių. Viena išskirtinių šio aukštos kokybės minkšto stogo savybių – puiki garso izoliacija.
BMW M8 Competition kabrioletas su Merino/Alcantara oda.

Merino/Alcantara odos derinys

Juoda Merino ir kontrastinga smėlio spalvos Midrand oda – tai išskirtinai M8 Competition modeliui būdinga dvispalvė apdaila, kurią papildo Alcantara odos šoninių atramų ir centrinio valdymo pulto apmušalai.
BMW M8 Competition kabrioletas, centrinė konsolė su M8 Competition ženkleliu.

Competition ženklelis

Centrinės konsolės pultą ženklinanti Competition emblema – tai sportiškos interjero atmosferos akcentas ir puikios automobilio vairavimo dinamikos užuomina.
BMW M8 Competition kabrioletas M saugos diržai.

M saugos diržai

Rafinuotai išausti M automobiliams būdingo klasikinio kolorito saugos diržai su įtempimo ir jėgos ribojimo mechanizmais akcentuoja ypatingai aukštą interjero kokybę ir sportiškumu alsuojančią aplinką.
BMW M8 Competition kabrioleto durelių slenkstis su M8 Competition ženkleliu.

Durelių slenkstis su M8 Competition ženkleliu.

M8 Competition emblema puošta durelių slenksčių apdaila vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio dėmesį patrauks vos tik įlipus į automobilį. Juoduose priekinių durelių slenksčių apdailos intarpuose kairėje ir dešinėje esančios emblemos spinduliuoja kokybe ir prabanga.
BMW M8 Competition kabrioleto M pavarų svirtis.

M pavarų svirtis

Naujos konstrukcijos M pavarų perjungimo mechanizmas pasižymi M automobiliams būdinga pavarų perjungimo konfigūracija ir nepriekaištingu veikimu. Pasirinkęs rankinį S režimą, vairuotojas gali keisti pavaras rankiniu būdu, naudodamasis pavarų svirtimi arba pavarų perjungimui skirtomis M stiliaus vairo svirtelėmis, tuo tarpu nustačius D režimą, pavaros bus perjungiamos automatiškai. Trims pavarų keitimo programoms skirtas Drivelogic jungiklis ir automobilio pastatymo užrakto P mygtukas yra už M logotipo.
BMW M8 Competition kabrioleto M dizaino prietaisų skydelis.

M dizaino prietaisų skydelis

Ypatingai sportiškam vairavimui užtikrinti, M automobiliams būdingame prietaisų skydelyje gali būti rodoma papildoma informacija. Pasirinkę lenktynių trasoms skirtą TRACK vairavimo režimą, prietaisų skydelyje galite matyti įpurškimo slėgį, padangų slėgius ir temperatūras, taip pat šoninės ir išilginės akceleracijos G jėgą.
BMW M8 kabrioletas Frozen Dark Silver spalvos, trijų ketvirčių šoninis vaizdas iš priekio.
BMW M8 kabrioletas Frozen Dark Silver spalvos, trijų ketvirčių šoninis vaizdas iš galo.
BMW M8 kabrioleto vairuotojo erdvė M odiniu vairu M1/M2 raudonais mygtukais.
BMW M8 kabrioletas, interjeras, M pavarų svirtis.
BMW M8 kabrioletas, interjeras su M sportinėmis Merino Taruma Brown rudos odos sėdynėmis.
BMW M8 kabrioleto durelių slenkstis su M8 ženkleliu.

BMW M8 KABRIOLETO DIZAINO AKCENTAI

BMW M8 kabrioleto dizainas įkvepia bekompromisio veržlumo ir gundančios elegancijos derme. Blizgaus chromo būdingos formos grotelių rėmas ar sportinė išmetimo sistema – tai M automobiliams būdingi dizaino elementai, brėžiantys ryškius išskirtinio eksterjero akcentus. Didelės oro įleidimo angos su itin blizgios juodos spalvos juostelėmis ir priekiniais skirstytuvais, M eksterjerui būdingi korpuso spalvos veidrodėliai ir galinis aptakas – visa tai yra užuomina į geriausiomis techninėmis savybėmis besipuikuojantį BMW M8 kabrioletą. Energingą charakterį dar labiau išryškina išraiškingi 20 colių skersmens lengvo lydinio M ratlankiai. Išskirtinis sportiškumas akivaizdžiai juntamas ir interjere – Merino odos M Sport sėdynių apmušalai, M oda aptrauktas vairas ir kitos ekstravagantiškos detalės, pavyzdžiui, sportiškumu dvelkiančios interjero apdailos juostos, Alcantara stogo linija, stilingai formuoja prabangos pojūtį.

BMW Individual M8 kabrioletas BMW Individual Pure metal Silver metaliko spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio.
BMW Individual M8 kabrioletas BMW Individual Brands Hatch Grey pilkos spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio.
BMW Individual M8 kabrioletas BMW Individual Ametrine metaliko spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio.
BMW Individual M8 kabrioletas BMW Tanzanite Blue mėlyno metaliko spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio.
BMW Individual M8 kabrioletas, Taruma Brown rudos spalvos odos interjero apdaila.
BMW M8 Competition kabrioletas, interjeras su Merino | Silverstone oda ir BMW Individual interjero apdaila Piano Finish Black juodos spalvos.
BMW M8 Competition kabrioletas, interjeras su Merino | Juoda oda ir BMW Individual interjero apdaila Piano Finish Black juodos spalvos.
BMW M8 Competition kabrioletas, interjeras su Merino | Sakhir Orange oranžinės spalvos oda ir BMW Individual interjero apdaila Piano Finish Black juodos spalvos.

BMW INDIVIDUAL

BMW M8 kabrioletas – galinga asmenybės išraiška. Individualiai pasirenkamos išskirtinės BMW Individual kolekcijos detalės formuoja unikalų šio prabangaus sportinio automobilio charakterį. Galite rinktis iš daugybės unikalių, prabanga dvelkiančių dažų apdailos variantų, pavyzdžiui, čia pavaizduotos blizgiai pilkos BMW Individual Dravit Grey, Pure Metal Silver, M Brands Hatch spalvos arba BMW Individual Ametrine metalizuotos spalvos dažų apdailos. Elegantiška prabanga alsuoja ir aukščiausios kokybės Merino odos sportinių sėdynių apmušalai su rankomis apsiūtomis kontrastingomis siūlėmis. Rinkdamiesi dailiu korio rašto dygsniu rankomis apsiūtus natūralios Merino odos apmušalus, galite pasirinkti, pavyzdžiui, rudos Taruma Brown, juodos, oranžinės Sakhir Orange spalvos arba dvispalvius Silverstone apmušalus. Išskirtinė BMW Individual kolekcijos interjero apdaila, pavyzdžiui, kaip ši, pavaizduota Piano finish Black stiliaus, taip pat individualiai pasirenkama Alcantara juodos, antracito arba Night Blue mėlynos spalvos stoglangio apdaila tarsi užbaigia prabangią ir sportišką interjero atmosferą.

BMW M850i xDRIVE KABRIOLETAS

BMW M850i xDRIVE KABRIOLETO YPATINGAS DIZAINAS IR VAIRAVIMO DINAMIKOS SAVYBĖS

Dinamiška išvaizda užburiančiam pažangiam BMW M850i xDrive kabrioleto eksterjerui būdingi rafinuoti pilkos Cerium Grey spalvos dizaino elementai, kurie, jeigu pageidaujama, gali būti Chrome Line stiliaus. Šis ypatingą įspūdį paliekantis dizainas kuriamas ir interjere, kuriame dominuoja sportiška atmosfera ir dvelkia aukščiausios kokybės prabanga. Puikiomis techninėmis savybėmis pasižyminčios varančiosios ir važiuoklės detalės užtikrina itin sportišką, patogų vairavimą ir leidžia pajusti adrenalino kupiną vairavimo malonumą bet kuriame kelyje.
BMW M850i xDrive kabrioletas Dravit Grey pilko metaliko spalvos su uždaru minkštu stogu, šoninis vaizdas kalvų fone.
BMW M850i xDrive kabrioletas Dravit Grey pilko metaliko spalvos su atviru minkštu stogu, priekis su galvanizuotomis Cerium Grey pilkos spalvos dvigubomis grotelėmis.

M Sport priekinio bamperio skydas

Priekinis M Sport bamperio skydas su aptako briauna išryškina sportišką, dinamišką įspūdį ir pagerina aerodinamines automobilio savybes. Oro srautas per angas nukreipiamas į išorines priekinių ratlankių puses. Susidariusi oro užuolaida neleidžia formuotis turbulencijai ratų arkose ir taip sumažinamas oro pasipriešinimas.
BMW M850i xDrive kabrioletas. Dravit Grey pilko metaliko spalvos, galvanizuotas Cerium Grey pilkos spalvos veidrodėlio gaubtas.

BMW M850i xDrive eksterjero elementai

Jaudinančios pilkos Cerium Grey arba, jeigu pageidaujama, itin blizgios chromo spalvos eksterjero elementai, pavyzdžiui, veidrodėlių gaubtai, užrašai, išmetimo vamzdžių apdaila, oro alsuoklio intarpas, būdingos formos grotelių rėmas ir juostelės, išraiškingai kontrastuoja su automobilio spalva. Šios eksterjero detalės harmoningai įsilieja į bendrą automobilio stilių ir tuo pačiu išryškina sportišką jo išvaizdą.
BMW M850i xDrive kabrioletas Dravit Grey pilko metaliko spalvos su M aerodinaminiu paketu ir oro angomis.

M aerodinaminis paketas

Aerodinaminis M paketas, atitinkamai nukreipdamas oro srautus, pabrėžia atletišką automobilio stilių. Komplektą sudaro tamsios Dark Shadow metaliko spalvos priekinis bamperio skydas su didelėmis oro įleidimo angomis, unikalūs šoniniai gaubtai ir galinis skydas su difuzoriumi.
BMW M850i xDrive kabrioletas su išmetimo vamzdžiais kairėje ir dešinėje.

Išmetimo vamzdžiai abiejose pusėse

Išmetimo vamzdžiai, esantys kairėje ir dešinėje galinio bamperio skydo pusėse, yra įstatyti į pilkos Cerium Grey spalvos rombo formos angas.
BMW M8 M850i xDrive kabrioleto durelių slenkstis su M850i ženkleliu.

Durelių slenkstis su M850i ženkleliu

Durelių slenksčių apdaila su apšviesta M850i emblema ir Carbon Core ženkleliu pabrėžia sportišką ir elegantišką automobilio charakterį. Atvėrus dureles, grakštūs intarpai su dekoratyviais matiniais aliuminio paviršiais byloja apie laukiančią jaudinančią vairavimo patirtį.
BMW M850i xDrive kabrioleto vairuotojo erdvė su M odiniu vairu.

M odinis vairas

Daugiafunkcis trijų stipinų M oda aptrauktas vairaratis pabrėžia sportišką stilių. Itin malonus laikyti juodos Walknappa odos vairas su išlenktomis atramomis nykščiams leis pajusti tikslų, atletišką vairavimą. Naudojantis ant vairo esančiais daugiafunkciais mygtukais, įvairias automobilio funkcijas galima patogiai valdyti nepakėlus rankos nuo vairo. Vairo kraštą puošiantis M ženklelis – tai užuomina į sportines šio automobilio savybes.
BMW M850i xDrive kabrioleto M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis.

BMW M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis

BMW aštuonių cilindrų M TwinPower Turbo benzininis variklis turi du turbokompresorius, kintamą vožtuvų valdymo sistemą Valvetronic ir tiesioginio benzino įpurškimo sistemą High-Precision Injection. Šis variklis gali pasiekti 390 kW (530 AG) galią ir išvystyti didžiausią 750 Nm sukimo momentą. Abu turbokompresoriai yra kruopščiai patalpinti tarp cilindrų gupių.
BMW M850i xDrive kabrioletas su M sportiniais stabdžiais.

M sportiniai stabdžiai

Šiame automobilyje įrengti milžinišką jo energijos potencialą atitinkantys ir puikiomis techninėmis savybėmis pasižymintis M Sport stabdžiai, puikiai stabdantys net ir sportinio vairavimo arba didesnės drėgmės sąlygomis. Išskirtinių mėlynai dažytų stabdžių kaladėlių apkabų su M emblema vaizdas priblokš vos tik išvydus. Priekinės stabdžių apkabos turi po keturis stūmoklius, galinės – po vieną. Ypatingai dideli diskai prisideda prie vidaus ventiliacijos ir užtikrina puikias stabdymo savybes.
BMW M850i xDrive kabrioletas su M Sport išmetimo sistema.

M Sport išmetimo sistema

M Sport išmetimo sistema su dviem elektra valdomais išmetimo vožtuvais skleidžia galingą, sportišką garsą, kuris gali būti reguliuojamas atsižvelgiant į vairavimo situaciją ir vairuotojo pageidavimus. Ši savybė jūsų keliones pripildys jaudinančios garsinės patirties, nesvarbu, ar vairuosite įprastuose keliuose, ar varžysitės lenktynių trasose.
BMW M850i xDrive kabrioletas su adaptyviąja M pakaba.

Adaptyvioji M pakaba

Adaptyvioji M pakaba leidžia koreguoti amortizacines automobilio savybes atsižvelgiant į poreikius bet kokioje vairavimo situacijoje ir tokiu būdu padidinti vairavimo dinamiką bei patogumą. Standartinis COMFORT režimas yra orientuotas į didesnį vairavimo patogumą, tuo tarpu SPORT programa suteikia didesnes amortizacijos nustatymų pasirinkimo galimybes.
BMW M850i xDrive kabrioletas su M sportiniu diferencialu.

M sportinis diferencialas

Sportinis M diferencialas pagerina trauką ir važiavimo stabilumą persirikiuojant, įsibėgėjant už posūkių, įveikiant posūkius didesniu greičiu arba važiuojant skirtingomis kelio dangomis. Trauką pagerina elektra valdomas prietaisas, mažinantis skirtumą tarp galinių ratų sukimosi greičio.
BMW M850i xDrive kabrioletas su integruotojo aktyvaus vairavimo sistema.

Integruotojo aktyvaus vairavimo sistema

Integruotojo aktyvaus vairavimo sistema palengvina galinių ratų valdymą priklausomai nuo priekinės ašies pasukimo kampo. Važiuojant mažesniu greičiu, ši sistema, pasukdama galinius ratus priešinga kryptimi negu priekiniai, užtikrina didesnį automobilio manevringumą ir judrumą. Važiuojant didesniu greičiu, galiniai ratai pasukami lygiagrečiai priekiniams ir taip padidinamas važiavimo stabilumas ir patogumas.

BMW 8 SERIJOS M KABRIOLETAI

VAIRAVIMO PAGALBA IR SĄSAJA SU AUTOMOBILIU

Sutelkite dėmesį į svarbiausius dalykus: pažangiausios pagalbos vairuotojui sistemos ir patogios ryšio funkcijos vairuotojo erdvėje aštuntosios BMW serijos M kabrioletus paverčia moderniausiais automobiliais, pasižyminčiais aukščiausios klasės šiuolaikinio mobilumo savybėmis.
BMW 8 serijos M kabrioletas su parkavimo asistentu Plus.

Parkavimo asistentas Plus

Automobilio statymo asistentas Parking Assistant Plus palengvins manevravimą ir leis lengviau pastatyti automobilį. Be kitų funkcijų, programoje įdiegta aplinkos vaizdo stebėjimo sistema, įskaitant vaizdo stebėjimą iš viršaus, galimybę matyti panoraminį bei nuotolinį trimatį vaizdą, be to, sistema padės pastatyti automobilį lygiagrečiai, rodys nukreipiančiąsias važiavimo trajektorijos linijas statant automobilį, padės važiuojant atbuline eiga, joje taip pat įdiegta susidūrimų išvengimo funkcija bei aktyvioji atstumų valdymo funkcija.
BMW 8 serijos M kabrioletas su vairavimo asistentu Professional.

Vairavimo asistentas Driving Assistant Profesional

Vairavimo asistentas Driving Assistant Profesional užtikrins didžiausią patogumą ir saugumą kritinėse vairavimo situacijose arba monotoniško vairavimo metu. Be visų Driving Assistant programos funkcijų, ši vairavimo asistento programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės funkciją su įdiegtomis papildomomis funkcijomis, taip pat avarinio automobilio sustabdymo funkciją ir važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąją šoninio susidūrimo apsauga.
BMW 8 serijos M kabrioletas su BMW išmaniuoju asmeniniu asistentu.

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW būtų ir jūsų asmeniniu automobilių ekspertu? Bendraukite su savo automobiliu naudodamiesi išmaniojo BMW asmeninio asistento funkcija. Ištarę nurodymus balsu, galėsite valdyti daugybę automobilio funkcijų. Šis asistentas suteiks informaciją apie jūsų BMW automobilį ir leis dar geriau jį pažinti.
BMW 8 serijos M kabrioletas su M būdingu projekciniu ekranu.

M būdingas projekcinis ekranas

Ypatingame M projekciniame ekrane*, kurio rodomą turinį galite konfigūruoti, pateikiama su sportiniu vairavimu susijusi informacija, pavyzdžiui, apsukų skaitiklio duomenys su išankstinio įspėjimo intervalu ir šviesos indikatoriumi, taip pat pavarų rodytuvas. * galimas tik M8 Competition kabriolete ir BMW M8 kabriolete
BMW 8 serijos M kabrioletas su BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 10,25 colių įstrižainės lietimui jautrus valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinė sistema gali būti valdoma ir naudojantis iDrive Touch Controller valdikliu.
BMW 8 serijos M kabrioletas su nuotoline programinės įrangos atnaujino funkcija.

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Visada naujausia programinė įranga jūsų automobilyje. Naudokitės nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija ir visada mėgaukitės naujausia jūsų BMW programinės įrangos versija. Atnaujinimus galite atsisiųsti naudodamiesi My BMW programėle arba įdiegti per jūsų automobilyje įmontuotą SIM kortelę. Kitos galimos jūsų BMW funkcijos bus taip pat aktyvintos.
BMW 8 serijos M kabrioletų techniniai duomenys.

BMW 8 SERIJOS M KABRIOLETŲ TECHNINIAI DUOMENYS

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO₂ EMISIJA

BMW M8 Competition kabrioletas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,5-11,6
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 263-264

BMW M850i xDrive kabrioletas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,8-10,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 247-248

Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.


Skaityti daugiau