Pastato fone stovinčio BMW M8 Competition Gran kupė BMW Individual Ametrine metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš paukščio skrydžio

THE M8

BMW 8 SERIJOS GRAN KUPĖ M AUTOMOBILIAI: MODELIAI IR ĮRANGA

THE M8BMW 8 SERIJOS GRAN KUPĖ M AUTOMOBILIAI: MODELIAI IR ĮRANGA

BMW M850i xDRIVE GRAN KUPĖ, BMW M8 GRAN KUPĖ IR BMW M8 COMPETITION GRAN KUPĖ– ĮRANGA, TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS IR INOVACINĖS TECHNOLOGIJOS

Siūlome įspūdingai platų aštuntosios BMW 8 serijos M Gran kupė pritaikytos pasirenkamos įrangos asortimentą, atspindintį pažangiausias dizaino, vairavimo dinamikos ir technikos naujoves, kurias sukūrėme tam, kad perkeltume vairavimo malonumą į visiškai naują lygmenį. Pagaliau šie įspūdingi prabangūs sportiniai automobiliai simbolizuoja ne tik nevaržomą ir technologiniu meistriškumu pasiektą jėgą, bet yra ir prabangos, aukščiausios klasės skaitmeninių paslaugų ir pažangių pagalbos vairuotojui sistemų simbolis.

Skaityti daugiau

BMW 8 SERIJOS GRAN KUPĖ AUTOMOBILIŲ PALYGINIMAS

TIK TRYS ŽODŽIAI: PRABANGUS, SPORTIŠKAS, ŽAVINGAS.

BMW M8 COMPETITION GRAN KUPĖ

Maksimali vairavimo dinamika ir išskirtinumas
 • Galingasis BMW M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis
 • M xDrive su aktyviuoju M diferencialu ir 8 pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic
 • Išskirtiniai įrangos ir dizaino elementai
 • 460 kW (625 AG), 750 Nm, 0–100 km/h per 3,2 sek.
BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW M8 GRAN KUPĖ

Aukščiausios klasės vairavimo dinamika ir prabanga
 • Itin galingas M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis
 • M xDrive su aktyviuoju M diferencialu
 • 8 pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic
 • 441 kW (600 AG), 750 Nm, 0–100 km/h per 3,3 sek
BMW M8 Gran kupė F93 2020 BMW Individual Frozen Dark Silver metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW M850i xDrive Gran kupė

Įspūdinga galia ir įstabi prabanga
 • M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis
 • 8 pavarų Steptronic Sport transmisija
 • BMW xDrive su M Sport diferencialu
 • 390 kW (530 AG), 750 Nm, 0–100 km/h per 3,9 sek.
BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
 • BMW M8 COMPETITION GRAN KUPĖ
 • BMW M8 GRAN KUPĖ
 • BMW M850i xDrive Gran kupė

BMW M8 GRAN KUPĖ IR BMW M8 COMPETITION GRAN KUPĖ

AUTOSPORTO ĮKVĖPTŲ VAŽIUOKLĖS IR PAVAROS TECHNOLOGIJŲ APŽVALGA

Daugybė ištobulintų ir automobilių sporto įkvėptų jėgą į varančiuosius ratus perduodančių detalių ir važiuoklės komponentų užtikrina dar geresnes technines savybes, didesnį manevringumą, tikslumą ir suteikia dar daugiau adrenalino vairuojant.
Itin galingas 8 cilindrų benzininis variklis M TwinPower Turbo BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020

Itin galingas BMW M8 Competition Gran kupė M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis

Naujausia itin efektyvaus aštuonių cilindrų BMW M TwinPower Turbo benzininio variklio versija užtikrina naujausius standartus atitinkantį veikimą. Šis labai dideliu apsukų per minutę skaičiumi pasižymintis variklis išvysto 460 kW (625 AG) galią. Du turbokompresoriai išsiskiria savo kryžminių cilindrų išmetimo kolektoriumi, pasižyminčiu optimaliomis atsako savybėmis. V8 variklis yra sukurtas taip, kad puikiai susidorotų su ypatingai didelėmis apkrovomis lenktynių trasoje.
BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 su adaptyviąja M pakaba BMW Individual Ametrine metaliko spalvos priartintas vaizdas iš arti

Adaptyvioji M pakaba

Adaptyvioji M pakaba amortizacines savybes leidžia pritaikyti bet kuriai vairavimo situacijai ir taip padidinti dinamiką ir patogumą vairuojant. Be standartinio patogumą didinančio COMFORT režimo nustatymo, SPORT programa leidžia rinktis kietesnės amortizacijos savybes, o pasirinkus SPORT+ režimą, savo jėgas galima išbandyti ir lenktynių trasoje.
BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 su M xDrive, BMW Individual Ametrine metaliko spalvos priartintas vaizdas iš arti

M xDrive

BMW M xDrive su aktyviuoju M diferencialu – tai didžiausia trauka ir vairavimo dinamika tiek kasdieninėse kelionėse, tiek ir lenktynių trasoje. M automobiliams būdinga technologija įprastą galinių varomų ratų manevringumą leidžia suderinti su visų ratų valdymu. Galite rinktis šiuos vairavimo variantus: 4WD visų varomų ratų sistemą, sportinę 4WD Sport visų varomų ratų sistemą ir, jeigu dinaminė stabilumo kontrolė (DSC) yra išjungta, galite pasirinkti dviejų varomų ratų sistemą 2WD.
BMW M8 Competition Gran kupė su 8 greičių M Steptronic transmisija F93 2020 interjeras

8 greičių M Steptronic transmisija

Aštuonių pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic atveria itin plačias pasirinkimo galimybes: nuo ypatingai dinamiško iki labai komfortiško ir degalus taupančio vairavimo režimo. Naudodamiesi pavarų svirtimi ir pavarų perjungimui skirtomis vairo svirtelėmis, pavaras galite perjunginėti rankiniu būdu arba galite nustatyti automatinį pavarų perjungimo režimą. Pastaruoju atveju, transmisija savo darbą atliks pati.
M Carbon keraminiai stabdžiai BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos vaizdas iš šono

M Carbon keraminiai stabdžiai

Pasirinkę M Carbon keraminius stabdžius, mėgausitės dar tiksliau perduodama stabdymo jėga. Šie stabdžiai nerūdija, yra kur kas atsparesni karščiui ir dėvėjimuisi, lengvesni, todėl leidžia užtikrinti geresnes manevringumo, dinamikos ir akceleracijos savybes. Stabdžiai išsiskiria matinės aukso spalvos apkaba, iš išorės paženklina M raide. Dėl specifinių medžiagos savybių darbinis triukšmas stabdymo metu, prieš pat automobiliui sustojant, gali girdėtis labiau, pavyzdžiui, esant ilgesnei arba nedidelei apkrovai arba vairuojant didesnės drėgmės sąlygomis. Šio su stabdžių konstrukcija susijusio triukšmo galima išvengti spaudžiant sausus stabdžius esant drėgnoms sąlygoms arba po ilgesnio silpno stabdymo paspaudžiant stabdžius stipriau. Esant drėgnoms vairavimo sąlygoms ir veikiant keliuose naudojamai druskai, techninės stabdžių savybės tampa panašesnės į standartinės stabdymo sistemos technines savybes, tačiau tokiais atvejais susilpnėjusi stabdymo jėga gali būti lengvai kompensuojama stipresniu stabdymo pedalo paspaudimu. Minėtas darbinis triukšmas neturi jokio poveikio stabdymo savybėms, saugumui ir stabdžių patvarumui.
BMW M8 Competition Gran kupė su M režimu F93 2020 interjeras

M REŽIMAS

Norėdami pakoreguoti pagalbos vairuotojui sistemų atliekamo valdymo intensyvumą, naudokite centriniame valdymo pulte esantį M MODE vairavimo režimo mygtuką. Pasirinkus ROAD vairavimo režimą, yra aktyvinamos visos elektroninio asistento funkcijos, tuo tarpu nustačius SPORT režimą, pateikiami tik įspėjamieji elektroninio asistento pranešimai, tačiau pagalbos vairuotojui sistema valdymo nevykdo. Jeigu pageidaujate visiškai išjungti pagalbos sistemas, pavyzdžiui, vairuodami lenktynių trasoje, pasirinkite TRACK režimą. Priklausomai nuo pasirinkto vairavimo režimo, ekrane taip pat rodoma atitinkama vairavimo informacija.
BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš šono

Konfigūruojami M stabdžiai

Integruota stabdymo sistema su itin jautriu pedalu ir M būdinga konfigūracija. Naujoji stabdymo sistema kompaktiškai sujungia stabdžių aktyvavimo, stiprinimo ir valdymo funkcijas. Be to, vairuotojui siūlomi du stabdžių jautrumo režimai – COMFORT ir SPORT, kurie skiriasi stabdžio pedalo nuspaudimo jėga, reikalinga automobilio pristabdymui.
M Sport išmetimo sistema BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos vaizdas iš galo

M Sport išmetimo sistema

Dinamiškas M Sport išmetimo sistemos garsas gali būti reguliuojamas pasitelkus integruotą išmetimo vožtuvų mechanizmą. Vairavimo dinamikos pasirinkimo mygtukais nustačius SPORT arba SPORT+ režimą, variklio garsas tampa intensyvesnis, tuo tarpu aktyvinus į patogumą orientuotą programą, variklio akustika tampa ne tokia išraiškinga.

BMW M8 COMPETITION GRAN KUPĖ

M BŪDINGI INTERJERO IR EKSTERJERO DIZAINO ELEMENTAI

BMW M8 Competition Gran kupė dizainas – tai geriausių techninių savybių bei neriboto vairavimo malonumo pareiškimas apie naujai nustatomus standartus. Itin blizgios juodos spalvos M automobilių dizainui būdingi elementai puikiai papildo vienas kitą. Išskirtiniai M Carbon paketo eksterjerui komponentai akcentuoja sportinį šio įspūdingo automobilio potencialą. Dinamiškas BMW M8 Competition Gran kupė charakteris interjere pabrėžiamas tik M automobiliams būdingomis detalėmis.
BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
M būdingos priekinės grotelės BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos vaizdas iš priekio

M būdingos priekinės grotelės

Juodos dekoratyvinės priekinės grotelės su chromuotu juodu rėmu ir itin blizgios juodos spalvos M8 emblema dar labiau išryškina sportišką jūsų automobilio charakterį.
Veidrodėlių gaubtai BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos vaizdas iš arti

Juodi veidrodėlių gaubtai

Itin blizgūs juodi veidrodėlių gaubtai M8 Competition suteikia išskirtinį sportinį charakterį. Pasirinkus M Carbon eksterjero apdailos paketą, veidrodėlių gaubtai yra dengiami armuotu anglies pluošto plastiku (CFRP).
M šoninės žiaunos BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos vaizdas iš arti

Juodos M šoninės žiaunos

Priekinių sparnų šoninės M žiaunos yra juodos spalvos, integruota apdaila su M8 emblema – chromuotos juodos spalvos. Pasirinkus M Carbon eksterjero paketą, apdailai naudojamas armuotas anglies pluošto stiklas (CFRP).
M lengvojo lydinio ratlankiai BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos vaizdas iš šono

20 colių dvispalviai M lengvojo lydinio ratlankiai 811 M

20 colių lengvo lydinio M Star-spoke 813 stiliaus ratlankiai yra blizgaus tekinimo, dvispalvės Jet Black spalvos, su skirtingo pločio padangomis: priekiniai 9,5J x 20 su 275/35 R20 padangomis ir galiniai 10,5J x 20 su 285/35 R20 padangomis.
M Carbon galinis aptakas BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos vaizdas iš galo

M galinis aptakas

Galinis itin blizgios juodos spalvos M aptakas išryškina atletišką automobilio siluetą ir gerokai sumažina nepageidaujamą keliamąją jėgą. Pasirinkus M Carbon eksterjero apdailos paketą, galinio M aptako apdailai naudojamas armuotas anglies pluošto stiklas (CFRP).
BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos priartintas vaizdas iš galo

M8 Competition ženklelis

Galinėje dalyje esantis M8 Competition ženklelis išreiškia didelį automobilio vairavimo dinamikos potencialą.
M Sport sėdynės BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 interjeras

M Sport sėdynės

Reguliuojamos M Sport sėdynės su įdubimu ir integruotu galvos atlošu suteikia puikią šoninę atramą vairuotojui ir priekiniam keleiviui. Be to, nugaros atlošą galima individualiai reguliuoti. Jų specialus dizainas su apšviestu M logotipu pabrėžia atletiškas automobilio galimybes.
Centrinis valdymo pultas su Competition emblema BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 interjeras

Competition emblema

Centrinį valdymo pultą ženklinanti Competition emblema – tai sportiškos interjero atmosferos akcentas ir puikios automobilio vairavimo dinamikos užuomina.
M saugos diržai BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020

M saugos diržai

Rafinuotai išausti M automobiliams būdingo klasikinio kolorito saugos diržai su įtempimo ir jėgos ribojimo mechanizmais akcentuoja ypatingai aukštą interjero kokybę ir sportiškumu alsuojančią aplinką.
Durelių slenkstis su M8 Competition emblema BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020

Durelių slenkstis su M8 Competition emblema

M8 Competition emblema puošta durelių slenksčių apdaila vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio dėmesį patrauks vos tik įlipus į automobilį. Juoduose priekinių durelių slenksčių apdailos intarpuose kairėje ir dešinėje esančios emblemos spinduliuoja kokybe ir prabanga.
M pavarų svirtis BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 interjeras

M pavarų svirtis

Naujos konstrukcijos M pavarų perjungimo mechanizmas pasižymi M automobiliams būdinga pavarų perjungimo konfigūracija ir nepriekaištingu veikimu. Pasirinkęs rankinį S režimą, vairuotojas gali keisti pavaras rankiniu būdu, naudodamasis pavarų svirtimi arba pavarų perjungimui skirtomis M stiliaus vairo svirtelėmis, tuo tarpu nustačius D režimą, pavaros bus perjungiamos automatiškai. Trims pavarų keitimo programoms skirtas Drivelogic jungiklis ir automobilio pastatymo užrakto P mygtukas yra už M logotipo.
M būdingas prietaisų skydelis BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 vairuotojo erdvė

M būdingas prietaisų skydelis

Ypatingai sportiškam vairavimui užtikrinti, M automobiliams būdingame prietaisų skydelyje gali būti rodoma papildoma informacija. Pasirinkę lenktynių trasoms skirtą TRACK vairavimo režimą, prietaisų skydelyje galite matyti įpurškimo slėgį, padangų slėgius ir temperatūras, taip pat šoninės ir išilginės akceleracijos G jėgą.
BMW M8 Gran kupė F93 2020 Frozen Dark Silver spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš šono
BMW M8 Gran kupė F93 2020 BMW Individual Frozen Dark Silver vaizdas iš šono
BMW M8 Gran kupė F93 2020 BMW Individual Frozen Dark Silver trijų ketvirčių vaizdas iš galo
M lengvojo lydinio ratlankiai BMW M8 Gran kupė F93 2020 BMW Individual Frozen Dark Silver vaizdas iš šono
Vairuotojo erdvė BMW M8 Gran kupė F93 2020 interjeras
M sportinės Merino odos sėdynės BMW M8 Gran kupė F93 2020 BMW interjeras
Durelių slenksčiai su M8 užrašu BMW M8 Gran kupė F93 2020 BMW interjeras

BMW M8 GRAN KUPĖ DIZAINO AKCENTAI

BMW M8 Gran kupė dizainas – tai įstabios dinamikos ir neprilygstamos elegancijos sintezė. Blizgaus chromo būdingos formos grotelių rėmas ar sportinė išmetimo sistema – tai M automobiliams būdingi dizaino elementai, brėžiantys ryškius išskirtinio eksterjero akcentus. Didelės oro įleidimo angos su itin blizgios juodos spalvos juostelėmis ir priekiniais skirstytuvais, M eksterjerui būdingi korpuso spalvos veidrodėliai ir galinis aptakas – visa tai yra užuomina į geriausiomis techninėmis savybėmis besipuikuojantį BMW M8 kupė. Energingą charakterį dar labiau išryškina išraiškingi 20 colių skersmens lengvo lydinio M ratlankiai. Išskirtinis sportiškumas akivaizdžiai juntamas ir interjere – Merino odos M Sport sėdynių apmušalai, M oda aptrauktas vairas ir kitos ekstravagantiškos detalės, pavyzdžiui, sportiškumu dvelkiančios interjero apdailos juostos, Alcantara stogo linija, stilingai formuoja prabangos pojūtį.

BMW M8 Competition Gran kupė BMW Individual Dravite Grey pilko metaliko spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 BMW Individual Frozen Bluestone metaliko spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 BMW Individual Almandine Brown rudo metaliko spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW INDIVIDUAL

Ryškus, atviras ir išskirtinis prabangaus keturių durų sportinio BMW M8 Gran kupė automobilio charakteris gali būti papildomai akcentuojamas pasirinkus ypatingą aukščiausios klasės BMW Individual kolekcijos įrangą ir apdailą. Galite rinktis įvairią žavesį keliančią ir M serijos automobilių išskirtinumą akcentuojančią dažų apdailą, pavyzdžiui, čia pavaizduotus blizgius Dravite Grey, Frozen Bluestone ar Almandine Brown dažus. Derančius akcentus sudėlioti padės dvispalviai ir išskirtiniai lengvojo lydinio M serijos ratlankiai, besipuikuojantys įmantriu Star-spoke 811 stipinų stiliumi. Sportišką ir prabangią aplinką leis sukurti rankomis dygsniuotos sportinės M serijos sėdynės, aptrauktos BMW Individual kolekcijos smulkios faktūros Merino oda. Rinkdamiesi iš gausybės BMW Individual kolekcijos odos apmušalų spalvų, BMW M8 Gran kupė interjerą galite pritaikyti savo poreikiams – rinkitės, pavyzdžiui, korio rašto dygsniu apsiūtus Ivory White/Midnight Blue arba Ivory White/Tartufo spalvos apmušalus. Išskirtinės BMW Individual kolekcijos detalės, tokios kaip juodos Piano spalvos interjero apdailos juostos ar Alcantara stogo apdaila, interjerui suteiks išskirtinės kokybės išvaizdą.

BMW M8 Gran kupė pirmoji laida F93 2020 BMW Individual Aurora Diamond Green žalio metaliko spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW M8 Gran kupė pirmoji laida F93 2020 BMW Individual Aurora Diamond Green žalio metaliko spalvos, vaizdas iš priekio
BMW M8 Gran kupė pirmoji laida F93 2020 BMW Individual Aurora Diamond Green žalio metaliko spalvos, vaizdas iš šono
BMW M8 Gran kupė pirmoji laida F93 2020 BMW Individual Aurora Diamond Green žalio metaliko spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš galo
Durelių slenksčiai su M8 užrašu BMW M8 Gran kupė pirmoji laida F93 2020 BMW Individual Aurora Diamond Green žalio metaliko spalvos, interjeras
„First Edition“ užrašas BMW M8 Gran kupė pirmoji laida F93 2020 BMW Individual Aurora Diamond Green žalio metaliko spalvos, interjeras

BMW M8 GRAN KUPĖ PIRMOJI LAIDA

Sportiškas, ekstravagantiškas ir itin išskirtinis BMW M8 Gran kupė First Edition automobilis ypatingą M8 Gran kupė išvaizdą perkelia į visiškai kitą lygmenį. Išskirtinį žavesį šiam riboto leidimo automobiliui suteikia nepaprasta BMW Individual kolekcijos blizgios Aurora Diamond Green spalvos dažų apdaila, specialios auksu tviskančios bronzinio atspalvio detalės, puošiančios BMW būdingos formos priekines groteles, šonines M serijos žiaunas, taip pat pribloškiantys M serijos lengvojo lydinio ratlankiai, išsiskiriantys Star-spoke stiliaus stipinais. Dar daugiau – BMW Iconic Laserlight žibintai skleidžia geltoną šviesą ir taip užtikrina ne tik tobulas apšvietimo sąlygas, bet ir pabrėžia ekstravertišką automobilio išvaizdą. Ypatingą įspūdį dar labiau sustiprina apšviesti ir M8 emblema puošti durelių slenksčiai bei elegantiškas First Edition užrašas ant centrinio valdymo pulto.

BMW M850i xDRIVE GRAN KUPĖ

BMW M850i xDRIVE GRAN KUPĖ DIZAINAS IR VAIRAVIMO DINAMIKA

BMW M850i xDrive Gran kupė dizainas atitinka aukščiausius estetikos standartus ir įkvepia žvelgiant iš bet kurio kampo. Šiame automobilyje įkvėpimas nesibaigia ties vairu – sportiškas ir prabangus interjeras patenkins net ir pačius ambicingiausius poreikius, o automobilių sporto dvasia alsuojančios jėgą į varančiuosius ratus perduodančios ir važiuoklės detalės leis mėgautis pačiomis geriausiomis techninėmis automobilio savybėmis ir užtikrins su niekuo nesulyginamą vairavimo malonumą.
BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 BMW Individual Mineral White baltos spalvos vaizdas iš šono
Panoraminis stiklinis stogas BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metaliko spalvos vaizdas iš paukščio skrydžio

Panoraminis stiklinis stogas

Pro atvirą elektra valdomą panoraminį stogą, kurį galima paslinkti arba pakelti, salonas prisipildo gaivaus oro, o stogą uždarius - sukuriama ryški, šviesa užtvindyta atmosfera automobilio salone. Stogas atidaromas ir uždaromas mygtuko paspaudimu arba automobilio rakteliu. Stoge įrengtas roletas ir apsauginė širma nuo vėjo. Be to, jis suteikia nepertraukiamo stiklo įspūdį nuo priekinio iki galinio lango.
BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 M Carbon eksterjero paketas

M Carbon eksterjero paketas

M Carbon automobilio išorės paketas akcentuoja atletiškas automobilio ambicijas. Šoniniai spoilerio elementai ant priekinio bamperio, vienos mentės oro grotelėse, išorinių veidrodėlių gaubtai ir vienos dalies anglies pluošto apdailinė juostelė aplink išmetimo vamzdžio apdailas pagaminti iš anglies pluoštu sutvirtinto plastiko (CFPR). Paketą papildo ypatingos geometrijos galinis difuzoriaus įdėklas.
M Aerodynamics paketas BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 BMW Individual Mineral white balto metaliko spalvos vaizdas iš priekio

M Aerodynamics paketas

Aerodinaminis M paketas, atitinkamai nukreipdamas oro srautus, pabrėžia atletišką automobilio stilių. Paketą sudaro tamsios Dark Shadow metaliko spalvos priekinis bamperio skydas su didelėmis oro įleidimo angomis, unikalūs šoniniai gaubtai ir galinio bamperio apdaila su difuzoriumi.
BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 interjeras M Sport sėdynės

Vairuotojo ir priekinio keleivio M Sport sėdynės

Reguliuojamos M Sport sėdynės su įdubimu ir integruotu galvos atlošu suteikia puikią šoninę atramą vairuotojui ir priekiniam keleiviui. Be to, nugaros atlošą galima individualiai reguliuoti. Jų specialus dizainas su šviečiančiu M logotipu pabrėžia atletiškas automobilio galimybes.
BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 interjeras BMW Individual pilna Merino odos apdaila

BMW Individual pilna Merino odos apdaila

BMW Individual smulkios frakcijos pilnai odiniai merino odos apmušalai siūlomi įvairių atspalvių ir derinių, užburiančių išskirtine odos kokybe, kuri pranoks net reikliausiųjų lūkesčius. Kiekviena be išimties detalė pagaminta iš aukščiausios kokybės odos žaliavos, apdirbtos iki ypač kokybiškos, vientisos natūralios odos be dirbtinių elementų ar paviršiaus dangos. Oda itin gili, minkšta ir kvėpuojanti, subtiliai puošta išskirtinėmis dekoratyvinėmis siūlėmis ir įmantriu daigstymu.
BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 interjeras M odinis vairas

M odinis vairas

M odinis vairas su daugiafunkciais mygtukais ir M emblema pasižymi sportišku, trijų skersinių dizainu. Walknappa juodos spalvos odos vairo apdaila su įspaudomis nykščiams užtikrina tiesioginio, atletiško vairavimo patirtį.
BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 8 cilindrų benzininis variklis M TwinPower Turbo

8 cilindrų benzininis variklis BMW M TwinPower Turbo

Aštuonių cilindrų BMW M TwinPower Turbo benzininis variklis turi du turbokompresorius, kintamą vožtuvų valdymo sistemą Valvetronic ir tiesioginio benzino įpurškimo sistemą High-Precision Injection. Šis variklis gali pasiekti 390 kW (530 AG) galią ir išvystyti didžiausią 750 Nm sukimo momentą. Abu turbokompresoriai yra kruopščiai patalpinti tarp cilindrų grupių.
BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 adaptyvioji M pakaba Professional

Adaptyvioji M pakaba Professional

Adaptyvioji M Professional pakaba papildo adaptyviąją M pakabą aktyviuoju riedėjimo stabilizavimu ir integruotu aktyviuoju vairavimu. Tokiu būdu užtikrinamas maksimalus vairavimo stabilumas ir dinamika.
BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 M sport diferencialas

M sport diferencialas

Sportinis M diferencialas pagerina trauką ir važiavimo stabilumą persirikiuojant, įsibėgėjant už posūkių, įveikiant posūkius didesniu greičiu arba važiuojant skirtingomis kelio dangomis. Trauką pagerina elektra valdomas prietaisas, mažinantis skirtumą tarp galinių ratų sukimosi greičio.
BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metaliko vaizdas iš šono

M Sport stabdžiai

M sportinius stabdžius sudaro keturių stūmoklių stabdžiai su kietojo tvirtinimo apkaba priekyje ir vieno stūmoklio stabdžiai su mobilia apkaba gale, mėlynos spalvos su M ženklu; stabdžiai su dideliais diskais, užtikrinančiais puikias stabdymo charakteristikas.
BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 sportinė išmetimo sistema

Sportinė išmetimo sistema

Standartinė sportinė išmetimo sistema skleidžia galingą ir sportišką garsą, kurį galima priderinti prie vairavimo situacijų ir vairuotojo pageidavimų. Tokiu būdu vairavimas tampa emocinga garsine patirtimi, ypač pasirinkus sportinį vairavimo stilių.
BMW M850i Gran kupė su BMW xDrive G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metaliko spalvos vaizdas iš galo

BMW xDrive

Išmanioji BMW xDrive visų varomų ratų sistema, sklandžiai ir kintamai paskirstydama varomąją jėgą į priekinius ir galinius ratus, kiekvienoje vairavimo situacijoje užtikrina didžiausią sukibimo jėgą, vairavimo dinamiką ir saugumą. Pažangi visas automobilio šoninės dinamikos valdymo funkcijas siejanti sistema leidžia nustatyti labiau į trauką orientuotą arba itin sportinę vairavimo dinamiką.

BMW 8 SERIJOS GRAN KUPĖ M AUTOMOBILIAI

PAGALBA VAIRUOTOJUI IR SĄSAJA SU AUTOMOBILIU

Sutelkite dėmesį į svarbiausius dalykus: pažangiausios pagalbos vairuotojui sistemos ir patogios sąsajos funkcijos vairuotojo erdvėje aštuntosios BMW serijos M Gran kupė paverčia moderniausiais automobiliais, pasižyminčiais aukščiausios klasės šiuolaikinio mobilumo savybėmis.
Parking Assistant Plus BMW 8 serijos Gran kupė F93 2020 M automobilių interjeras

Parking Assistant Plus

Parkavimo pagalbos sistema Parking Assistant Plus palengvina automobilio statymą ir manevravimą. Sistemoje įdiegta aplinkos vaizdo stebėjimo funkcija, leidžianti stebėti vaizdą iš viršaus, matyti panoraminį ir nuotolinį trimatį regėjimo lauką, be to, sistema padeda statant automobilį lygiagrečiai, turi aktyvią atstumų valdymo funkciją, susidūrimų išvengimo funkciją, padeda pastatyti automobilį rodydama nukreipiančiąsias važiavimo trajektorijos linijas ir suteikia pagalbą važiuojant atbuline eiga.
BMW 8 serijos Gran kupė F93 2020 M automobilių su profesionalaus vairavimo asistento programa interjeras

Profesionalaus vairavimo asistento programa

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis funkcijomis, įskaitant įspėjimo apie juostos keitimą ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.
BMW išmanusis asmeninis asistentas BMW 8 serijos Gran kupė M automobilių F93 2020 interjeras

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Labas, BMW. Kuo tu vardu? Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW taptų ir jūsų asmeniniu asistentu? Naudodamiesi BMW išmaniojo asmeninio asistento programa, galite bendrauti su savo automobiliu. Jis jus pažįsta, kasdien tobulėja ir padeda bet kokioje situacijoje. Jūs netgi galite priskirti savo asmeninį aktyvinimo žodį. Šis asistentas gali viską paaiškinti apie jūsų automobilį ir padėti dar geriau jį pažinti.
BMW 8 serijos Gran kupė M automobilių F93 2020 M būdingas projekcinis ekranas

M būdingas projekcinis ekranas

Ypatingame M projekciniame ekrane*, kurio rodomą turinį galite konfigūruoti, pateikiama su sportiniu vairavimu susijusi informacija, pavyzdžiui, apsukų skaitiklio duomenys su išankstinio įspėjimo intervalu ir šviesos indikatoriumi, taip pat pavarų rodytuvas. * galimas tik M8 Competition Gran kupė ir BMW M8 Gran kupė
BMW 8 serijos Gran kupė M automobilių F93 2020 BMW Live Cockpit Professional interjeras

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 10,25 colių įstrižainės lietimui jautrus valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinė sistema 7 gali būti valdoma ir naudojantis iDrive Touch Controller valdikliu.
BMW 8 serijos Gran kupė M automobilių F93 2020 nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Ar norite, kad jūsų BMW būtų įdiegta pati naujausia programinės įrangos versija? Naudodamiesi nuotoline programinės įrangos atnaujino funkcija Remote Software Upgrade, visada mėgausitės naujausios programinės įrangos privalumais. Naujiniai atsiunčiami tiesiog oru, visai kaip ir į jūsų išmanųjį telefoną. Tokiu būdu gali būti aktyvintos ir kitos jūsų automobilio funkcijos.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW M8 Competition Gran kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,5-11,6
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 262-264

  BMW M850i xDrive Gran kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,9-11,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 249-252

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.