BMW X1 tobulai tinka tiems, kurie siekia suderinti savo poreikius ir vairavimo malonumą. Jo SAV tipo proporcijos spinduliuoja įspūdingą pasitikėjimą ir neįtikėtiną interjero universalumą. Siūlomi du dizaino pasauliai – BMW xLine ir BMW Sport Line, kurie pasižymi tam tikrais eksterjero ir interjero akcentais. BMW EfficientDynamics priemonių ir ekonomiškų BMW TwinPower Turbo benzininių ir dyzelinių variklių derinys užtikrina visų versijų BMW X1 variklių įspūdingai žemų degalų sąnaudų ir emisijų rodiklius.

BMW X3 buvo pirmasis SAV (Sports Activity Vehicle) klasės automobilis. Dabar naujausia karta vėl yra savo segmento inovacijų varomoji jėga: su tokiomis pažangiomis funkcijomis, kaip dalinai autonomiškas vairavimas ir išmanioji visų varomų ratų pavara BMW xDrive, BMW X3 vairavimo malonumą pakelia į naują lygmenį. Ir pasiekia jį įtikinamai, su išraiškinga, atletiška išvaizda, ypač aukštos kokybės interjero aplinka ir aukšto sukimo momento BMW TwinPower Turbo dyzeliniais ir benzininiais varikliais. Pasiruošęs naujiems nuotykiams – kad ir kur bebūtumėte. Dabar ir su BMW X3 xDrive30e – įkraunamu hibridu, papildančiu BMW šeimos gretas.

BMW X4 žavi savo pritrenkiančia išvaizda – visada ir visur. Jo ekstravertiškas dizainas išreiškia gyvenimo būdą ir galią bei sujungia tai, ko šiame segmente dar niekas nėra sujungęs: X būdingą galią ir klasikinio kupė estetiką. Su išskirtinių eksploatacinių savybių BMW „TwinPower Turbo“ varikliais ir standartine įranga, kaip antai kintančio sportinio vairavimo sistema ir galios kontrole, BMW X4 visais įmanomais būdais demonstruoja savo impulsyvų charakterį.

Trečiosios kartos BMW X5 visureigis vėl viršija savo standartus – kaip SAV (Sports Activity Vehicle), pasižymintis išskirtine prabanga visose srityse, kurioms keliami aukščiausi reikalavimai. Tai užtikrina daugybė išmanių technologijų, kurios pakelia efektyvumą, vairavimo dinamiką, komfortą į visiškai naują lygmenį – tiek kelyje, tiek bekelėje. Viskas, kas geriausia, iš abiejų pasaulių yra sujungta išskirtinai komfortiškame įkraunamame hibride su visais varomais ratais: BMW X5 xDrive45e.

Galingas ir atletiškas. Su X modeliui būdinga išvaizda ir coupé sportiškumu BMW X6 peržengia bet kokias ribas. BMW TwinPower Turbo varikliai yra galingas dinamiškumo ir efektyvumo derinys, o BMW „xDrive“ padeda šią galią perkelti į gatves. Dėl Design Pure Extravagance paketo bei aukščiausios kokybės medžiagų šis automobilis visuomet yra dėmesio centre ir stebina savo įspūdingu funkcionalumu.

Lyderis savo klasėje: BMW X7 atskleidžia visiškai naują automobilinę prabangą. Su aukštos klasės elegancija ir išskirtine išvaizda jis įžengia į naują gryno vairavimo malonumo erą. Savo novatorišku dizainu jis palieka neišdildomą įspūdį nuo pat pirmo žvilgsnio.

Nesvarbu, ar ieškote naujo ar naudoto BMW X serijos modelio, čia rasite visą reikiamą informaciją, bandymų ataskaitas, finansavimo ir lizingo pasiūlymus naujausiems BMW X modeliams įsigyti bei, žinoma, atstovybę, kur galėsite atlikti bandomąjį važiavimą.

Skaityti daugiau