BMW 4 koncepto Forbidden Red spalvos eksterjero dizainas, važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

NENUGLŪDINTAS IR DAR AŠTRESNIS CHARAKTERIS

BMW 4 konceptas

Savo žavesiu užburiantis kupė, ko gero, visada buvo pats aistringiausias BMW prekių ženklo simbolis. Juk niekas neįkūnija meilės sportiškam, dinamiškam vairavimui ir neprilygstamos elegancijos taip, kaip šis kupė. Būtent šis žavesys ir davė pradžią BMW 4 konceptui, kurio itin jaudinantis dizainas ne tik atspindi visas tikrojo BMW kupė ypatybes ir išskirtines savybes, bet ir akivaizdžiai išreiškia naują požiūrį į jas. Paslaptingos gelmės įspūdį sukuriančios įspūdingos meistriško dizaino BMW būdingos formos priekinės dvigubos grotelės ir tobula aukščiausios klasės dažų apdaila – tai su niekuo nesupainiojamas akcentas, verčiantis kitą dinamiškųjų kupė automobilių istorijos puslapį.

Skaityti daugiau
NENUGLŪDINTAS IR DAR AŠTRESNIS CHARAKTERISBMW 4 konceptas

ŽAVESYS AISTRINGIAUSIA SAVO FORMA

BMW 4 koncepto akcentai

BMW 4 koncepto Forbidden Red spalvos eksterjero dizainas: vertikalios BMW būdingos formos priekinės grotelės su aukščiausios kokybės veidrodinio stiklo elementais

UŽTIKRINTAS PASITIKĖJIMAS. IŠ PIRMO ŽVILGSNIO

BMW 4 koncepto išskirtinės vertikalios BMW būdingos formos priekinės dvigubos grotelės akimirksniu atkreipia žvilgsnį ir dėmesio centre išlieka kaip neabejotinas pareiškimas. Šios grotelės, tarsi brangakmenis, dominuoja visoje priekinėje eksterjero dalyje, o ištobulintos interjero detalės automobiliui suteikia ypatingos gelmės pojūtį ir išskirtinumą. Tarsi juvelyriniai dirbiniai į ventiliacines groteles įmontuoti horizontalūs aukščiausios kokybės veidrodinio stiklo elementai sukuria specialiuosius efektus žiūrint iš bet kurio kampo. Už viso to slypi dar daugiau – tik atidžiau įsižiūrėję į detales pastebėsite, kad įmantrų tinklelį ir oro įleidimo angas sudaro daugybė pasikartojančių ketvertų. Šis specialus rafinuoto ir išskirtinio stiliaus akcentas sukuria jaudinantį ir įspūdingą kontrastą visai automobilio priekinei eksterjero daliai būdingam dinamiškam dizaino stiliui.

Jausminga dizaino kalba: BMW 4 koncepto Forbidden Red spalvos eksterjero vaizdas iš šono

AISTROS ESMĖ

BMW 4 koncepto dizaino stilius BMW automobiliams būdingas proporcijas demonstruoja itin moderniu ir nepaprastai jaudinančiu būdu – grakščiai, dinamiškai ir elegantiškai. Tai atspindi pačią BMW kupė esmę. Atletišką ir žemą keliais skriejančio automobilio kėbulą išryškina plačiai išlietos galinių ratų arkos, galingos šoninių briaunų linijos ir dideli trimačiai lengvojo lydinio ratlankiai. Išskirtinė itin išraiškingų paviršių automobilio kėbulo galinė dalis, aiškiai pastebimos šoninių briaunų linijos ir siauri šviesos diodų žibintai akcentuoja solidžią automobilio išvaizdą.

Įspūdinga BMW 4 koncepto Forbidden Red eksterjero spalva, eksterjero dizaino vaizdas iš paukščio skrydžio

GEIDŽIAMAS CHARAKTERIS

BMW 4 koncepto charakterį ir veržlumą išryškinanti jaudinančios Forbidden Red spalvos dažų apdaila automobiliui tuo pačiu suteikia itin elegantiškos estetikos. Penkių sluoksnių dažų apdaila kalba pati už save. Žavingi šios tobulos raudonos spalvos atspalviai ir įspūdingai kuriamas gelmės įspūdis akcentuoja jaudulį keliančius paviršius ir suteikia jiems išskirtinai dinamišką charakterį. Krentanti šviesa kėbulo linkius nudažo sodria ir ryškia raudona spalva, o šešėliai automobilio kontūrams ir paviršiams suteikia tamsiai raudonus ar net juodus atspalvius. Ne dažnai dažų apdaila gali taip tobulai atspindėti sportinių ambicijų ir elegantiško grožio dermę.

NAUJA JAUDULIO FORMA

BMW 4 koncepto dizaino akcentai

Nėra nieko patraukliau už visišką vairavimo malonumą. Apie tai byloja kiekvienas atletiškų BMW 4 koncepto proporcijų milimetras, dizaino stilius ir išskirtinė raudonos Forbidden Red spalvos dažų apdaila. Tai, jog tai nėra paprastas kupė, akivaizdžiai patvirtina išskirtinės BMW būdingos formos vertikalios priekinės grotelės, kurios, kartu su siaurais ir atvirais šviesos diodų priekiniais žibintais su lazerio šviesa, priverčia sutelkti dėmesį į automobilio priekį. Pažvelgę dar kartą, už horizontalių iš aukščiausios kokybės veidrodinio stiklo pagamintų BMW būdingos formos priekinių grotelių dekoratyvių elementų išvysite skaičių 4. Daugybė ketvertų šiuolaikiškai puošia ir šonuose esančias oro įleidimo angas. Iš poliruoto aliuminio pagaminti veidrodėlių apvadai akcentuoja elegantiškąją automobilio charakterio pusę, o ištęsta stogo linija, sportiškos šoninės briaunos, siauri trimačiai galiniai žibintai ir įspūdingas juodos spalvos difuzorius sukuria itin patrauklią ir sportišką užpakalinės kėbulo dalies estetiką.
BMW 4 koncepto Forbidden Red spalvos eksterjero dizaino trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW būdingos formos dvigubos priekinės grotelės Forbidden Red spalvos BMW 4 koncepto eksterjere
Videoklipas apie BMW 4 koncepto Forbidden Red eksterjero dizainą
BMW 4 koncepto Forbidden Red eksterjero dizaino trijų ketvirčių vaizdas iš galo
BMW 4 koncepto Forbidden Red spalvos eksterjero dizaino trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW būdingos formos dvigubos priekinės grotelės Forbidden Red spalvos BMW 4 koncepto eksterjere
Videoklipas apie BMW 4 koncepto Forbidden Red eksterjero dizainą
BMW 4 koncepto Forbidden Red eksterjero dizaino trijų ketvirčių vaizdas iš galo

UŽBURIANTIS DIZAINAS. JAUSMUS ŽADINANTI DINAMIKA

BMW 4 koncepto Forbidden Red eksterjero dizaino vaizdas iš priekio
BMW 4 koncepto Forbidden Red eksterjero dizaino vaizdas iš šono
BMW 4 koncepto Forbidden Red eksterjero dizaino vaizdas iš galo

 

 

PROJEKTAVIMO PROCESAS

BMW 4 koncepto projektavimo proceso eskizas ekrane
BMW 4 koncepto projektavimo proceso projektavimas ekrane
BMW 4 koncepto prototipo projektavimo proceso detalės
BMW 4 koncepto projektavimo procesas: prototipo matavimai