Variklio tipasBenzinasDyzelinas

MEILĖ DIDMIESČIUI.

BMW 2 serijos GRAN TOURER

Variklio tipasBenzinasDyzelinas
MEILĖ DIDMIESČIUI.BMW 2 serijos GRAN TOURER

Variklio galia kW (PS) prie 1/min (220d xDrive3)

140 (190)/4 000

Sąnaudos l/100 km mišriu režimu (220d xDrive3)

5,7-5,9

CO₂ emisija g/km (220d xDrive(3)) mišriu režimu

149-154

Bagažinės talpa

Nuo 645 iki 1 905 litrų

Su BMW 2 serijos „Gran Tourer“ išnaudosite visus miesto teikiamus
privalumus. Šis automobilis turi daug ką pasiūlyti ir dar daugiau ką savyje
sutalpinti. Tai ypač svarbu mieste. Sudėtingiausias situacijas šis BMW suvaldo
su žaismingu ramumu – jis visuomet jaunatviškas, pasitikintis savimi ir
besimėgaujantis gyvenimu. BMW „TwinPower Turbo“ variklių su 3 ar 4 cilindrais dėka šis automobilis
demonstruoja ryžtingą sportiškumą.  Tai
automobilis, suteikiantis tikrą vairavimo malonumą, kuris nesibaigia net ir už
miesto ribų.

 

 

BMW 220d xDrive „Gran Tourer“(3):

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 5,7-5,9

CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 149-154

TOBULAI PRITAIKYTAS MIESTO GATVĖMS.

Tikras kosmopolitas: BMW 2 serijos „Gran Tourer“ – dinamiškas ir pasitikintis savimi, universalus ir šiuolaikiškas. Jis užtikrintai ir ramiai įveikia bet kokio sudėtingumo kelius. Ypatingą efektą sukuria charizmatiška priekinė dalis su didelėmis dvigubomis radiatoriaus grotelėmis ir ištisinėmis oro įleidimo angomis, taip pat ilga ratų bazė. Didelės durelės ir pakelta stogo linija byloja apie erdvumą ir komfortą. Šis automobilis – laisvas ir valdingas, priverčiantis išsižioti iš pirmo žvilgsnio.

“Visiškai nauja važiavimo malonumo forma!”
Dr. Ian Robertson, BMW Group ambasadorius JK ir buvęs BMW AG valdybos narys.

TOBULAS PRITAIKYMAS.

Vykstate septyniese iškylauti ar leidžiatės į aktyvias atostogas – BMW 2 serijos „Gran Tourer“ yra idealus pasirinkimas bet kokiam nuotykiui. Su daugybe praktiškų daiktų laikymo variantų ir reguliuojama antra sėdynių eile jis užtikrina visišką universalumą net iki 1 905 l vietos bagažui nuo priekinės iki galinės dalies. Ypač praktiškas ir tinkamas šeimoms: pasirenkamos trečiosios sėdynių eilės dėka, prireikus galima naudotis septyniomis sėdynėmis. BMW 2 serijos „Gran Tourer“ – dar daugiau erdvės jūsų gyvenimui.

ATRASKITE MIESTĄ IŠ NAUJO.

Su BMW  „ConnectedDrive“ visada keliausite komfortiškai. Skaitmeninės ryšio paslaugos ir programėlės kartu su BMW  „Personal CoPilot“ išmaniomis pagalbos vairuotojui sistemomis suteiks visą reikiamą pagalbą tiek trumpų, tiek ilgų kelionių metu. Visa tai padės užtikrintai ir saugiai pasiekti kelionės tikslą.

Skaityti daugiau

Atsakymai į visus klausimus.

 „Concierge Service“ (asistento paslauga) vairuotoją sujungs su BMW  „Call Centre“ skambučių centro darbuotoju vos vieno mygtuko paspaudimu. Šis darbuotojas padės surasti norimą restoraną, artimiausią bankomatą ar visą parą veikiančią vaistinę ir atsiųs adresą tiesiai į automobilio BMW navigacijos sistemą.
Skaityti daugiau

Nėra nieko geriau už puikų ryšį.

Į telefonijos su belaidžiu įkrovimu paketą įeina belaidė įkrovimo stotelė ir papildomos USB jungtys. Stogo antena pagerina mobilaus ryšio priėmimą. Per Bluetooth galėsite vienu metu prijungti prie savo BMW net du mobiliuosius telefonus ir audio grotuvą. Į papildomas funkcijas taip pat įeina: Bluetooth Office ir WiFi hotspot saitvietės įranga.
Skaityti daugiau

BMW projekcinis ekranas.

Spalvingame BMW projekciniame ekrane, vairuotojo matymo lauke, rodoma visa svarbi važiavimo informacija, taigi galėsite sutelkti visą savo dėmesį tik į kelią. Galite patogiai matyti esamą greitį, navigacijos instrukcijas, greičio ribojimo informaciją, telefono ir pramogų sąrašai ir kt.
Skaityti daugiau

Saugus atstumas garantuotas.

 „Driving Assistant Plus“ (Važiavimo asistento Plus) įranga pastebimai pagerina saugumą ir komfortą. Į ją įeina perspėjimo apie objektų ir asmenų priartėjimą (Approach control and Person warning) su lengvo stabdymo mieste funkcija, greičio ribojimo informacija, vaizdo kamera valdoma automobilio kontrolė su  „Stop&Go“ funkcija bei eismo spūsčių asistentas.
Skaityti daugiau

Atvykite visuomet laiku.

BMW „Connected“ apskaičiuos ir informuos jus per išmanųjį telefoną ar išmanųjį laikrodį apie išvykimo laiką, kad į savo kitos kelionės tikslą atvyktumėte laiku. Sistema rekomenduojamą išvykimo laiką apskaičiuoja pagal realaus laiko ir eismo duomenis.
Skaityti daugiau

Kelionės navigacija.

Atvykite visuomet be streso ir laiku: nesklandumų padės išvengti BMW „Connected“ programėlės funkcija „Door-to-door navigation” („Navigacijos nuo durų iki durų). Nuo automobilio pastatymo vietos iki galutinio kelionės tikslo pėsčiomis jums padės nuvykti išmaniajame telefone ar išmaniajame laikrodyje rodomas maršrutas.
Skaityti daugiau

Viskas ir dar daugiau.

Moderniausios BMW „ConnectedDrive“ ryšio funkcijos, kurių dėka visada būsite informuoti apie tai, kas Jums svarbiausia, leis mėgautis sklandžia kelione. Visa tai jūsų patogesniam važiavimui. Išbandykite patys.
Skaityti daugiau

KELIONĖS BE TRIKDŽIŲ.

Mieste, užmiestyje ar autostradoje – su BMW 2 serijos „Gran Tourer“ kiekviena kelionė taps maloniu nuotykiu. Visa tai dėl greito variklio įsibėgėjimo, ypač efektyvių benzininių ir dyzelinių variklių bei plačios ratų bazės, užtikrinančių optimalų manevringumą. Kartu su „Driving Experience Control“ (Važiavimo patirties kontrolės) valdymo sistema, adaptyvia pakaba ir daugybe aerodinaminių savybių – naujasis BMW užtikrina tikrą važiavimo dinamika, kuri kiekvieną kelionę paverčia įspūdingu nuotykiu.

Skaityti daugiau

KELIONĖS BE TRIKDŽIŲ.

NESVARBU MIESTE AR UŽMIESTYJE.

Nuo ypač ekonomiško 3 cilindrų dyzelinio variklio iki 4 cilindrų benzininio variklio greito apsukų įsibėgėjimo savybių ir įspūdingo sukimo momento: BMW 2 serijos „Gran Tourer“ gali pasiūlyti bet kokius reikalavimus atitinkantį variklį. Dėka išmanios „xDrive“ visų varančių ratų sistemos ir 7 pavarų dvigubos sankabos transmisijos, BMW 2 serijos „Gran Tourer“ tampa tiksliai valdomu universalu su geriausiomis važiavimo charakteristikomis. Jis visada pasirengęs atrasti naujus kelius.

VISI MES NORIME KAŽKO YPATINGO: BMW GALI TAI PASIŪLYTI.

„Gran Tourer“ siūlo platų priedų pasirinkimą. Atraskite naują galimybių pasaulį išnaudodami BMW 2 serijos „Gran Tourer“ privalumus – pritaikykite jį savo poreikiams ir gyvenimo būdui.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija.

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.

BMW 2 Gran Tourer

BMW 2 Gran Tourer – talpus, praktiškas ir komfortiškas BMW miesto žmogui arba keliautojui. Unikalus dizainas su BMW būdingais bruožais išskiria šį automobilį iš minios, o nepaprastas malonumas vairuoti jaučiasi miesto keliuose ar išvykus toliau, už jo. BMW 2 Gran Tourer puikus pasirinkimas solo kelionėms, šeimoms ar net verslui.

Skaityti daugiau

Naujasis BMW 2 Gran Tourer automobilis

Vienas didžiausių BMW 2 Gran Tourer privalumų yra erdvus salonas, talpi bagažinė ir ypatingas universalumas mieste. Didelės durelės užtikrina patogų įsėdimą ar išlipimą, pakelta stogo linija – malonumą keliauti ir ilgus atstumus.

BMW 2 Gran Tourer turi plačią ratų bazę ir variklių gamą, dėl to kelionės neprailgsta, vyksta sklandžiai ir komfortiškai, o 2 Gran Tourer automobilis visada išpildo lūkesčius.

Skaityti daugiau

BMW 2 Gran Tourer variklis ir kuro sąnaudos

BMW 2 Gran Tourer yra parduodamas su 1,5-2l darbinio tūrio benzinu ir dyzelio varomais varikliais. Automobiliai gali turėti visų varančiųjų ratų xDrive sistemą, mechaninę arba automatinę pavarų dėžę.

Benzininiai 2 Gran Tourer varikliai ir jų kuro sąnaudos mišriu režimu (pagal WLTP matavimo procedūrą):

-216i - 80kW (109AG)
 

 • 1,5l darbinis tūris
 • 6,3 − 6,6l / 100 km
   

-218i - 80kW (136AG)
 

 • 1,5l darbinis tūris
 • 6,3 − 6,6l / 100 km
   

-220i - 131kW (178AG)
 

 • 1,5l darbinis tūris
 • 6,4 − 6,7l / 100 km
   

Dyzeliniai 2 Gran Tourer varikliai ir jų kuro sąnaudos mišriu režimu (pagal WLTP matavimo procedūrą):

-216d - 85kW (116AG)
 

 • 1,5l darbinis tūris
 • 4,9 – 5,1l / 100 km
   

-218d/218d xDrive - 110kW (150AG)
 

 • 2,0l darbinis tūris
 • 4,9 – 5,6l / 100 km (priklausomai nuo modifikacijos)
   

-220d/220d xDrive - 140kW (190AG)
 

 • 2,0l darbinis tūris
 • 5,2-5,6l / 100 km
   

Pagal savo lūkesčius, vairavimo įpročius ir norus rinkitės tinkamiausią BMW 2 Gran Tourer variklį. Benzininis arba dyzelinis variklio tipas atspindi skirtingus privalumus, tad naudinga registruotis bandomajam važiavimui ir viską išbandyti patiems.

Skaityti daugiau

BMW 2 Gran Tourer kainos ir galimi priedai

Jūsų automobilio kaina priklauso nuo: pasirinkto variklio, pasirinktos komplektacijos ir papildomų priedų. Mažesnės 2 Gran Tourer modelių kainos visada galima tikėtis tuomet, kai oficialus BMW atstovas taiko akcijas ir nuolaidas atrinktiems modeliams. Taip pat skiriasi kainos, jeigu perkamas naujas ar naudotas BMW 2 Gran Tourer.

Tarp aktualiausių priedų galite rinktis: Sport Line, Luxury Line, M Sport ir kitus variantų modelius, metalizuotas kėbulo spalvas, ratlankius, unikalią salono ir vidaus apdailą, papildomus įrangos paketus (pvz., parkavimo asistentas, Plius navigacijos sistema ir kt.), įvairios apdailos detalės eksterjere.

Skaityti daugiau

BMW 2 Gran Tourer savybės

Svarbiausios BMW 2 Gran Tourer savybės:
 

 • Dviejų arba keturių varomų ratų važiuoklė
 • Pakelta stogo linija (daugiau erdvės viduje)
 • Ne vienas ekonomiškas vidaus degimo variklis (kuro tipas dyzelis ar benzinas)
 • Daugiau nei 1900l talpos bagažinė
 • Itin tinkamas ilgoms kelionėms su daug daiktų
Skaityti daugiau

BMW 2 Gran Tourer bandomasis važiavimas

Nuotraukos, atsiliepimai ir skaičiai ant popieriaus yra naudinga, tačiau svarbiausia renkantis automobilį – asmeninė patirtis už vairo. Jau dabar rezervuokite laiką bandomajam važiavimui Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje, jeigu jus domina nauji ar naudoti 2 Gran Tourer modeliai. Mūsų atstovai supažindins jus su BMW 2 Gran Tourer iš arti ir leis išbandyti bei pajausti kiekvieną šio automobilio privalumą.

Po bandomojo važiavimo galėsite aptarti galimybę pirkti iš karto arba išsimokėtinai. Mūsų atstovai pasirūpins, kad perkantiems įprastai arba lizingu bei įmonės veiklos nuomai tektų geriausias pasiūlymas!

Skaityti daugiau
Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.

BMW 2 Gran Tourer

BMW 2 Gran Tourer puikus pasirinkimas solo kelionėms, šeimoms ar net verslui.

 

Skaityti daugiau

Naujasis BMW 2 Gran Tourer automobilis

Vienas didžiausių BMW 2 Gran Tourer privalumų yra erdvus salonas, talpi bagažinė.

2 Gran Tourer automobilis išpildo lūkesčius.

 

Skaityti daugiau

BMW 2 Gran Tourer variklis ir kuro sąnaudos

BMW 2 Gran Tourer automobiliai gali turėti visų varančiųjų ratų xDrive sistemą, mechaninę arba automatinę pavarų dėžę. 

Benzininiai 2 Gran Tourer varikliai ir jų kuro sąnaudos mišriu režimu:

·        216i - 80kW (109AG)

o   1,5l darbinis tūris; o   6,3 − 6,6l / 100 km

Dyzeliniai 2 Gran Tourer varikliai ir jų kuro sąnaudos mišriu režimu:

·        216d - 85kW (116AG)

o   1,5l darbinis tūris; o   4,9 – 5,1l / 100 km

Pagal savo lūkesčius, vairavimo įpročius ir norus rinkitės tinkamiausią BMW 2 Gran Tourer variklį. Benzininis arba dyzelinis variklio tipas atspindi skirtingus privalumus, tad naudinga registruotis bandomajam važiavimui ir viską išbandyti patiems.

 

Skaityti daugiau

BMW 2 Gran Tourer kainos ir galimi priedai

Mažesnės 2 Gran Tourer modelių kainos visada galima tikėtis tuomet, kai oficialus BMW atstovas taiko akcijas ir nuolaidas atrinktiems modeliams. Taip pat skiriasi kainos, jeigu perkamas naujas ar naudotas BMW 2 Gran Tourer.

 

Skaityti daugiau

BMW 2 Gran Tourer savybės

Svarbiausios BMW 2 Gran Tourer savybės - tai dDviejų arba keturių varomų ratų važiuoklė bei ne vienas ekonomiškas vidaus degimo variklis (kuro tipas dyzelis ar benzinas)

 

Skaityti daugiau

BMW 2 Gran Tourer bandomasis važiavimas

Nuotraukos ir atsiliepimai yra naudingi, tačiau svarbiausia renkantis automobilį – asmeninė patirtis už vairo. Jau dabar rezervuokite laiką bandomajam važiavimui Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje. Po jo galėsite aptarti galimybę pirkti iš karto arba išsimokėtinai. Perkantiems įprastai arba lizingu bei įmonės veiklos nuomai tektų geriausias pasiūlymas!

 

Skaityti daugiau